• Čia galite palikti savo padėką. Ačiū.

  Tai mus skatina labiau tobulėti ir stengtis dėl jūsų.

 • 12 comments

  Sveiki turiu MB c250 2.2cdi 150kw 2013-06. su 7 g-tronic automatine deze, Yra tokia problemele, kartais buna kad kai meta begi is 2 i 3, pasijaucia permetimas, nedydelis timptelejimas, o kartais vaziuoji visa savaite ir nieko, kas cia galetu buti, kiek kainuotu remontas? Dekui uz informacija.

  Reply

  Apie remoto kainas galima kalbėti po diagnostikos.

  Reply

  sveiki toyota yaris 1.4d multifunkcine deze, kai uzkuri automobili ir bandai iskart vaziuoti atbulyn, greiciu deze grubiai suveikia, jauciamas kaip ir trukciojimas, kuris nors truputi pavaziavus i prieki ir prasisukus greiciu dezei pilnai dingsta, tuomet nei i prieki nei atgal nejauciamas joks trukciojimas tik gal pradzioje grubesnis pavaru jungimas buna. del ko gali buti sis atbulines pavaros trukciojimas saltai dezei?

  Reply

  Sveiki, ar pavyko kanors išsiaiškinti dėl trukčiojimo atbuline eiga? Pas mane Kia Sorento ir panašus simptomai.

  Reply

  Čia kazkaip keistai aprašote tai nelabai gali būti dėžės gedimas.

  Reply

  Atlikus daignostika bus galima atsakyti, gan savotiškos šitos dėžės, kiekvianą individualiai reikia tikrinti.

  Reply

  2012 m.AUDI A8 3.0DYZELIS.IJUNGIANT ATBULINE PAVARA ATSIRANDA GARSAS IR VAZIUOJANT SVILPIMAS.KAS GALETU BUTI,AR TOKIAS TVARKOTE?

  Reply

  Taip tik pirmiausiai atliekam diagnostikas, o po to jau radę gedimą tvarkom.

  Reply

  Sveiki, Automobilis Opel Vectra C 2005 m. 2.2 benz. 5 pavarų AT Galbūt esate susidūrę su tokiais simptomais: Stovint vietoj su "D" režimu ir laikant stabdį pradeda banguoti apsukos ~800-1000 žemyn-aukštyn. Perjungus į "N" padėtį, bangavimas išnyksta. Važiuojant jokių problemų nėra, visos pavaros persijungia normaliai. Tepalus keičiau prieš ~15000 km, autorizuotame servise. Iš anksto dėkoju

  Reply

  Sudėtinga atsakyti reikia tikrinti. Čia gali labaiau būti dėl variklio kokio niuanso, bet retais atvėjais tai gali daryti ir pavarų dėžė.

  Reply

  Nuoširdžiai dėkojame servisui Aukščiausia Pavara už nuoširdų aptarnavimą, kokybišką darbą ir pagalbą suteikiant pakaitinį automobilį, Džiugu, kai žmonėms svarbu kokybė ir klientas. Rekomenduoju visiems - ir Subaristams!

  Reply

  Auksciausia pavara - Auksciausias aptarnavimas! Siandiena turejau garbes apsilankyti. Rekomenduoju. Suras beda, sutvarkys, patars - uz prieinama kaina. Sekmes darbuose.

  Reply
 • Nepamirškite nurodyti savo automobilio Markę, modelį, pagaminimo metus, darbinį tūrį ir galingumą.