• Sankabos keitimas Kaunas

    Sankabos keitimas atliekamas tik atlikus automobilio patikrą. Pirmiausiaiyra nustatomas sankabas ar jos mazgų gedimas ir tik tuomet priimamas tinkamas sprendimas kurias sankabos sudėtines dalis reikia keisti - remontuoti. Nevisais atvėjais jei sunkiai įsijungia pavara dėl to būna kalta sankaba. Pirmiausiai reikia įsitikinti ar gerai funkcionuoja sankabos darbinis, bei pagrindinis cilindriukai.

  • Kada reikia keisti sankabą?

    Dažniausiai sudyla sankabos diskas arba sugenda nuo sankabos prisidirbimo šiukšlių išsausėja sankabos išminamasis guolis. Kai sugenda guolis, numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, kuris laikui bėgant garsėja. Norint įsitikinti ar kaltas guolis ar kiti sankabos elementai, reikia tolygiai spausti sankabos pedalą ir klausyti ar keičiasi garsas. Jei vos tik pradėjus spausti pakinta metalo garsas, tuomet yra aišku, kad išsausėjęs sankabos guolis. Kitus sankabos elementus bus galima patikrinti guolio keitimo momentu, kai bus nuimama pavarų dėžė.

    Susidėvėjus sankabos diskui, variklis pradeda nebeperduoti sukimo galios į automobilio ratus dėl to kad, sukibimui skirta dalis būna pilnai nudilusi. Tokį gedimą nebūna sunku diagnozuoti. Kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja. Dažnai yra užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį skleidžia kaisdamas sankabos diskas.