• Automatinių pavarų dėžių remontas - labai sudėtingas procesas. Automatinę pavarų dėžę sudaro, daug įvairių mazgų, nuo kurių visumos, darbo kokybės priklauso automatinės pavarų dėžės darbo kokybė. Automatinių dėžių remonto srityje sėkmingai jau dirbame eilę metų. Per ilgą laiko tarpą, esame surinkę daug vertingos informacijos automatinių pavarų dėžių remonto srityje.

 • Todėl pakankamai greitai ir tiksliai randame geriausius remonto sprendimus įvairiausių gedimų ir sutrikimų atvėju. Neretai pasitaiko, kaip klientai galvoja, jog jų automobilyje sugedo pavarų dėžė. Kreipiasi į mus dėl šių sutrikimų ir pasirodo, kad visos baimės buvo visiškai nereikalingos, nes pagrindinės bėdos yra variklyje arba elektrinėje dalyje.

   

  Norėdami apsaugoti pavarų dėžes nuo gedimų visuomet laiku keiskite automatinių pavarų dėžių tepalus. Keisdami tepalus, nedarykite elementarios klaidos pasirinkdami pigius tepalus, nekeiskite tepalų ten, kur žmonės nedirba su automatinėmis dėžėmis. Yra daug įvairių sprendimų, kurių mažiau patyrę meistrai nežino.

  Ką daryti ir ko nedaryti, jei sugedo pavarų dėžė?

    Jei sugedo pavarų dėžė ar prasidėjo nesklandus jos darbas,

  nerekomenduojame:

  • stengtis toliau važiuoti su mašina;
  • gazuoti ir manyti, kad gal viskas savaime pasitaisys.

  Rekomenduojame:

  • kreiptis į remonto dirbtuves ir paaiškinti situaciją;
  • įvykus gedimui išsikviesti autovežį ir pristatyti automobilį į remonto dirbtuves patikrai.

  Dažniausiai pasitaikantys pavarų dėžių gedimai ir jų priežastys.

    Dažniausiai nutinkantys pavarų dėžių gedimai - dėl pablogėjusio tepimo.

  1. Dėl šios pagrindinės priežasties sudyla ir sugenda pavarų dėžių hidrauliniai valdymo blokai. Hidraulinis valdymo blokas yra vienas brangiausių ir svarbiausias funkcijas atliekantis mazgas. Nuo jo darbo sklandumo priklauso pavarų dėžės švelnus perjungimas iš pavaros į pavarą.
  2. Sudyla ir sukietėja hidraulinę dalį sandarinančios gumos.
  3. Susidėvi reduktoriai.
  4. Sudyla guoliai.

   Automatinių pavarų dėžių remontas atliekamas keliais variantais.

  Tai pilnas pavarų dėžės perrinkimas. Atliekant pilną dėžės remontą yra keičiami remontiniai rinkiniai, hidraulines sankabos (hidrotransformatoriai - pūslės), frikciniai diskai, riebokšliai, filtrai, sugedę krumpliaračiai ir t.t.

 • Remontinis rinkinys jo sudėtyje yra įvairios gumos, atnaujinami susidėvėje stumuokliai, keičiami riebokšliai, keičiamos tarpinės. Pakeitus šias dalis padidėja pavarų dėžėse tepalo slėgis. Jei pavarų dėžės darbinis slėgis yra geras tuomet visos valdomos sankabos dirba tinkamai ir nevyksta dėžės prabuksavimas. Kai visos šios sandariančios gumos sudyla. tuomet ir prasideda pavarų dėžės praslydimai, po kurių visiškai "sudega" dėžė.

 • Hidro transformatorius - puslės

  Tai vienas iš labai svarbių automatinės pavarų dėžės mazgų. Dėl šio hidro transformatoriaus - pūslės pavarų dėžė gali pradėti važiuoti iš vietos. Hidrotransformatorius atlieka dar viena labai svarbia f-ja, pasiekus tam tikrą greitį jis išjungia sukimo momento transformacija per tepalą ir įjungia tiesioginį perdavima iš variklio į pavarų dėžę. Jo viduje yra frikcinis diskas kuris tepamas tepalu ir jo f-ja yra beveik tokia pat, kaip ir mechaninės sankabos. Sudilus šiam diskui važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas, kol galiausiai visiškai jis sudyla. Mes  atliekame hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą.

 • Svarbu:

  Svarbu yra tai, kad visos šiukšlės kurios atsiranda dirbant pavarų dėžėi pasilieka jos viduje. Atsiradus smulkių šiukšlių jos sugeba praeiti, pro dežės filtrus papuola į valdymo bloką ir jį sugadina.

 • Naujausios pavarų dėžės.

 • Šiuo metu sukurtos naujausios 9 pavarų dėžės 9HP. kurios perduoda didesnį sukimo momentą ratams sunaudojant mažiau dėgalų. Ši automatinė dėžė sukurta priekiniais ratais varomiems automobiliams. Lyginant ankstesnių 6 pavarų dėžes su šiomis 9 pavarų dėžėmis kurio ekonomija važiuojant 120 km/h su 9 pavarų dėže pagerėja 16%. 

  Didesnis pavarų skaičius leidžia sklandžiau perjungti pavaras susvelninas perjungimus tarp pavarų, bei erdavinėti į ratus didžiausią sukimo momentą naudojant mažiau degalų.

 • Šios pavarų dėžės pagrindinėse dažniausiai naudojamose pavarose sukonstruotos su mechanine jungtimi, panašiai kaip mechaninės pavarų dėžės. Ši konstrukcija apsaugo pavarų dėžę nuo greito dėvėjimosi ir užtikrina ilgesni sklandų pavarų dėžės darbą.

 • Animacija kaip veikia Multitronic automatinė pavarų dėžė

 • Pasidalinkite šią nuoroda su savo draugais.

 • 1134 comments

  Pirmiausiai turite patikrinti pavarų dėžės tepalo lygį, greičiausiai jūsų dėžėje trūksta tepalų. Tepalo lygį reikia tikrinti esant užvestam varikliui.

  Reply

  Sveiki, Ford Galaxy 2004 m. Perjungus į R poziciją, neatšoka mygtukas svertelėje ir automobilis nevažiuoja atgal. Kitose pozicijose viskas gerai. Kame galėtų būti problema?

  Reply

  O pajudinus svirti galite surasti padėtį, kad pradėtų važiuoti dėžė atgal?

  Reply

  Jei nėra jokios padėties, kad mašina važiuotų vadinasi yra problema pačioje pavarų dėžėje. Gan dažnai šiose dėžėse sugenda atbulinė pavara. Mechaniškai sulūžta pavaros įjungimas.

  Reply

  Sveiki, 2006 Touran 103kw DSG, jungiant į aukštesnę pavara nuo 1,2 ,3 ir iki 4, nesvarbu ar automatu ar ranka, girdisi trumpas kauktelėjimas. Kartais, bet ne visuomet, 2 pavara padidėjusi vibracija. Tokie efektai atsiranda bent kiek pavažiavus, bent pusę km, kartais reikia ir daugiau. Triukšmas perjungiant pavaras padidėja sušilus varykliui. Kaip taisyklė, šaltai, ką tik pajudėjus, jokio triukšmo nesigirdi, nebent perjungiant iš 3 į 4. Jokio triukšmo nėra, nesvarbu kiek pravažiavęs ir sušilo, perjunginėjant į 5 ir 6.

  Reply

  Čia reikia peržiūrėti variklio sukamus mechanizmus

  Reply

  Sveiki bmw 730d automatas. Krentant sniegui isimete avarinis rezimas vaziuoja tik 3 begiu, imetus atbuline pavara atsirado smugiavimas kitus kai jungi viskas ok.Isjungus varikli ir uzkurus avarinis rezimas vistiek buna. skydelyje neberodo kuri pavara ijungta (n/d/r/p) berots i salenoida einantys laidai ir kartu su jeis minksta slangute yra nutraukta,ar gali buti tai ir gedimas?ar yra kitokiu diagnoziu?

  Reply

  Cia geriausiai gedimus be jokiu speliojimu parodys diagnostinis kompiuteris.

  Reply

  Sveiki, gal galite pakomentuoti automobilio vw sharan 2,8 1999 m. automatinės dėžės gedimuką, dažnai dažniausiai šalta APD įjungia avarinį rėžimą, pavažinėjus arba sustojus užgesinus automobilį kartais susitvarko kartais ne. Diagnostikos klaida yra nėra ryšio tarp kompų, alyvos lygis geras. Ar padėtų gedimą nustatyti APD diagnostika pas jus.

  Reply

  Tokiu atveju reiketu mums palikti automobili ir mes esant saltam automobiliui stebedami pavaru dezes parametrus pasistengtume nustatyti jos avarinio begio priezastis.

  Reply

  Sveiki, Volvo XC90 2003 m. Kai važiuoji paspaudus gazą jaučiasi vibracija. Kuo labiau spaudi, tuo labiau mašina kratosi. Ar gali būti bėda greičių dėžėje?

  Reply

  Taip gali buti ir dezeje ir vaziuokleje. Reikia pravaziuoti su ja kad tiksliai atsakyti.

  Reply

  Vaziuokle visa sutvarkyta. Pusasiai irgi. O jei tai butu gedimas dezeje ar tai zenklas kad ruostis kapitaliniam remontui?

  Reply

  O kaip kardanas?

  Reply

  Del kardano nesu garantuotas. Dar klausimeli turiu, jei truputi uzsilaiko perjungimas nuo 2 i 3 pavara, tiksliau net atrodo kad pristabdo jungimo metu

  Reply

  Cia gali buti valdymo bloko toks darbas tik sunku atsakyti nepajautus ar tai normos ribose. Todel ir siulome atvykti ir leisti mums pravaziuoti ir bus aisku ar cia dezes beda ar kardano. Tuomet bus aiskiau ar reikia ruostis kazkam su deze ar ne. Nes per panasius dalykus zmones pakeicia "puse masinos" bereikalo.

  Reply

  sveiki norėjau pasiteirauti apie savo greičiu deze problema tokia kad meta klaida trans failsave prog kompas rodo gearmonitoring 2 kokia kaina butu tvarkyti pas jus masina bmw x5 2001m 3.0d 135kw

  Reply

  Si klaida rodo, kad jusu pavarų dėžėje vyksta prabuksavimas, dėl šios priežasties sudėtinga atsakyti, kurios pavaros yra pažeistos, nes ši klaida yra bendro pobūdžio, o ne konkrečios gedimo vietos. Norint sužinoti dėžės remonto kainą reikia atlikti pavarų dėžės defektavimo procedūrą.

  Reply

  sveiki. Vaziuojant 6 pavara ir svelniai spaudziant akseleratoriu jauciasi trukciojimas, prie kitu pavaru ar grubiau vaziuojant nieko nera. Ar gali but dezes gedimas?

  Reply

  Taip labai panasu i hidro transformatoriaus - puslės gedima.

  Reply

  e46 330d 135 kw general motors A5S360R A5S390R kiek remontas kainuotu , kiek kainuotu diagnostika . Aciu

  Reply

  Diagnostika nuo Aciu iki 15 eur, o po to jau galima ir apie remonto kaina kazka numatyti.

  Reply

  Sveiki, pasat B5, 2.5, ijungus R padeti skydelyje niekas neusidega ir imeta iskart I avarini rezima, su kitom pavarom berods viskas gerai. Prijungus prie kompo meta klaida F125. Kas galetu buti nutike ir ar remontuojate, kokios orintacines kainos?

  Reply

  Labai panasu i elektros gedima, gal kas nekontaktuoja, ar maitinimo kur nors truksta, gal pavaru selektorius meluoja.

  Reply

  Sveiki. Kaip patartumet daryt pirkt padeveta deze ar taisyt esama? dezes gedimai: reikia restauruot hidrotransformatoriu ir taisyt ar ieskot naujo valdymo bloko

  Reply

  Patartume susiskaiciuoti dvi samatas pirma pilna samata esmos dezes remonto su visais darbais dalimis bei tepalais ir t.t. pilnai. Ir kita samata naudota deze visi darbai tepalai ir t.t. Tada turesite dvi samatas kurias galite palyginti ir paziureti skirtuma. Neretai nutinka, kad remontuoti deze buna arba pigiau arba siek tiek brangiau, bet uztai gaunate viska su garantija, o naudota yra kate maise. Tode objektyvu sprendima galite padaryti tik lygindami esama situacija.

  Reply

  kiek kainuotu pas jus sutaisyt situos du gedimus?

  Reply

  Kai atliksim jūsu pavarų dėžės defektavimą tuomet galesime atsakyti į jūsų klausimą.

  Reply

  sveiki, situacija tokia: bmw e39 530d 142kw 2003 metai. deze gm, pradejo leist tepalus, isardzius paaiskejo kad siurblys leidzia, atrestauravo siurbli, ir pusle, nes buvo sake ir pavargus.. pakeite tepalus, filtra, viska surinko, tepalai nebega, bet po savaites vazinejimo prasidejo uzlaikymai permetant begi ir smugiuoja kai permusa, vaziuojant ramiai meto graziai begius.. gal jus patarsit kur ieskot galu? kalba apie adaptacija dezei, ar jus darot tai? ir galbut mintis man tokia, kad nepripyle kiek reik tepalo.. arba ne toki...aciu uz atsakyma

  Reply

  Cia kazkas susije su deze tvarkymu. Jei pries tai viska buvo gerai po sutvarkymo taip pat turi deze gerai vaziuoti. Galejo jums taip nutikti, kad vel kur nors bega tepalas ir jo vel truksta. Adaptacija siuo atveju greiciausiai nepades. Ne is praktines puses galim pasakyti, jei dezes surenkamos gerai jokiu adaptacijos jos nereikalauja ir iskarto vaziuoja gerai. Adaptacija, po tokiu dalyku kaip rasete, tai dazniausiai buna bedos nustumimas kiek toliau, kol galiausiai bus isitikinta, kad beda yra ne ten. Adaptacija gali buti reikalinga tais atvejai, kai deze buvo perrinkta ir seni valdymo blokai pakeisti naujais, kuriuos reikia suderinti su kompiuteriais ir deze. Pirmiausiai pasitikrinkit tepalus, ar su jais viskas ok.

  Reply

  jus zinoma galit patikrint tepalu lygi? nes neaisku kiek jo supyle.. kad nebega esu tikras, nes masina stovi toj pat vietoj, saugomoj aikstelej, po masina sausa svaru, nepalu jei laselio.

  Reply

  Taip galim patikrint teplų lygį rezervuokite laiką ir galėsim jums pagelbėti.

  Reply

  Sveiki, norėčiau sužinoti 2001metu BMW E39 530D automatines dėžės alyvos keitimo kaina, bei kokia alyva naudojate. Ačiū

  Reply

  Pilno alyvos keitimo kaina 60 eur + medžiagos Dalinio keitimo kaina 40 eur + medziagos. Naudojame sintetine ATF+4 alyva.

  Reply

  Sveiki, turiu vieną klausimėlį apie greičių dėžę. Sustojęs nuokalnėje/įkalnėje dažniausiai laikydamas stabdžius permetu į P ir tik po to neatleisdamas stabdžių įjungiu rankinį. Greičių dėžei tai nekenkia? Galbūt procesą reiktų daryti atvirkščiai? Lauksiu atsakymo

  Reply

  Reikėtų daryti taip: užgesinus variklį 1. Nuokalnėje nuspausti stabdį. 2. Užtraukti rankini 3. Atleisti stabdį 4. Įjungti P

  Reply

  Sveiki, Audi A6, 2008 m., 2.7 TDI Multitronic deze. Perjungiant is R i N ar D jauciasi truktelejimas. Kokios problemos, ar jau reikia meistru isikisimo? Taip pat ar sios Multitronic dezes apskritai yra remontuojamos? Is anksto dekoju uz atsakyma.

  Reply

  Remontuojamos sios dezes. Reiketu jums pabandyti atlikti adaptacija. Jei tik tokios bedos.

  Reply

  Sveiki Volvo s80 2000metu deze GM keturiu begiu. Lygtais grubokai meta antra begi. Ar padetu tepalo keitimas? Ir kiek tepalo reiketu? Ar jusu servise isvis remontuojamos tokios dezes?

  Reply

  Tepalo keitimas šios priežasties neišspręs. Čia reikalingas valdymo bloko remontas. Arba visas naujas valdymo blokas. Mes remontuojame šias dėžes.

  Reply

  O kokia sio remonto oriantacine kaina pas jumis?

  Reply

  Darbu kaina būtų 80 eur plius medžiagos.

  Reply

  Tai o kiek kartu su medziagom galetu kainuoti sio gedimo salinimas? O gal imanoma deveta valdymo bloka ideti?

  Reply

  Įmonoma idėti tik gera surasti bus sudėtinga, nes dauguma dėžių turi šiuos gedimus.

  Reply

  Tai bendroj sumj kiek galetu kainuoti remontas plius minus?

  Reply

  Tai jau rašėm kaina, bloką atsivežt dėvėtą kaip sakėt ir viskas.

  Reply

  Opel Signum 2003 3,0 L 130 kw automatas. Tik pradėjus važiuoti pavaros jungiasi švelniai, bet pavažiavus ilgesni laika jungiantis iš 1 i 2 arba atvirksciai pavara jauciasi truktelejimas, apsukos nesokineja, ar problema gali buti kad nepakanka tepalu dezeje ar cia rimtesnes bedos ir jau reikalinga dezes reastauracija?

  Reply

  Čia tipinės šių dėžių bėdos. Jose dėl ilgai nekeistų tepalų išdyla valdymo blokai ir juos reikia remontuoti. Šių blokų išdilimas pasireiškia kaistant dėžei kuo daugiau ji kaista tuo jie blogiau dirba. Tepalus dėžėje reikia keisti tad kol ji važiuoja gerai. Įsivaizduokite jei kalančiam varikliui bandytumėte pakeisti tepalą su mintim, kad jis nustos kalti.

  Reply

  Sveiki. Įjungus D raidę ir pradedant važiuoti automobilis nevažiuoja o po kiek laiko staigiai pradeda važiuoti , toks jausmas kad 1 begio nebėra . Ir vaziuojant paspaudus akseleratoriaus pedalą iki galo kratosi viskas

  Reply

  O čia koks automobilis kelintų metų koks variklis?

  Reply

  reno senik automatas . pavažinejus per sąnkryžas arba [kamščiuose) išsijungia visos pavaros . lieka tik atbulinis . variklį išjungus ir palaukus 0,15-05 val vėl greičių dėžė pradeda veikti . tiesiam kelyj šio gedimo nebūna

  Reply

  Reikia patikros, bat itarimas butu i valdymo bloko netinkama darba. Reikalingas šio bloko taisymas. Bet prieš tai reikia dar patikrinti ir dežę.

  Reply

  Kalba eitu apie audi a6 2001-10-10, 2,5 tdi 114kw,APD.Koke butu hidrotransformatoriaus-pusles,restauravimo kaina?Ir kaip pasireiskia (kokie simptomai buna),kaip pradeda blogai dirbti,APD valdymo blokas?Nes kartais buna kai pradedu vaziuoti is vietos sutrukcioja,bet ce taip tebuvo 2 kartus kiek turiu ta automobili.O kiekviena karta pajudant is vietos,pradeda vaziuoti su smugiu?

  Reply

  Na šie simptomai visiškai nerodo į hidro transformatoriaus gedima. Reikėtų atvykti į vieta tik taip pavyktų nustatyti gedimą.

  Reply

  Tiesa,neparasiau,kad ce 6 pavaru multitronic APD,o pajungus kompa meta klaida apsuku daviklio.O negali buti,kad truksta tepalo dezeje?Ir koksai tepalas tinkamas sio tipo APD?

  Reply

  Čia reikia atlikti kompiuterio remontą. Tepalas šioms dėžėms naudojamas CVT.

  Reply

  O kokia plius minus,butu kompiuterio remonto kaina?

  Reply

  nuo 150 eur iki 350 eur

  Reply

  E63 kompas rodo avarini rezima. I prieki vaziuoja tik viena pavara,atbulinis ir parkingas veikia. Vaziuojant buvo stiprus smugis. Tepalai keisti prie 500km. Klausimas any kiek rimta problema

  Reply

  Tai panašėtų į rimta problemą. Reikia patikrinti gal tepalas kur išbėgo. Labai keista, kad prieš 500 km viskas buvo gerai, o dabar nevažiuoja. Pirmiausiai reikia tikrinti tepalus.

  Reply

  Sveiki , turiu BMW 530d su GM deze , problema tame kad trecia begi kai jungia buna nedidelis smugis ir labai jau uzveluoja perjungt begi, ar tai rimta problema ? visi kiti begiai kaip ir gerai jungiasi

  Reply

  čia pagal simptomus būtų bėda dėžėje. ten buna, kad praleidžia tepalo slėgį ir valdymo blokas dirba su netinkamu slėgiu ir taip nutinka.

  Reply

  sveiki,A6 C5 2,5 TDI tritronik,nuvaziavus apie 10 - 15 km pasijaucia smugis ir deze meta 3 begi,sustojus,uzgesinus ir vel uzvedus viskas susitvarko,bet vel po 10 - 15 km kartojasi.kas gali pagelbet,ir ar labai brangus remontas?

  Reply

  Pirmiausiai reikia atvykti į vieta ir atliksim diagnostika, tuomet bus aišku, kodėl jungia avarinį bėgį. Po diagnostikos galėsime apytiksliai pasakyti, kiek kainuotų nustatyto defekto remontas.

  Reply

  Sveiki.bmw e 61 525d automatas.vaziuojant ziede arba darant staigu posuky sukyla apsukos palei 4t.poto ysijungia begis ir smarkiai susmugiuoja.ir kokius 2 men.ramu

  Reply

  Atvykit patikrinsim tepalus.

  Reply

  Sveiki, noreciau kad man paskambintumet arba parasytumet nr savo pasukciau. Turiu beda su bmw x5 3.0d 2002m. automatine pavaru deze. Mano nr 863605941

  Reply

  +37061020024

  Reply

  Sveiki, Nupirkau 2005 Audi a6 allroad 2.5 tdi su triptronic'u 5 bėgių. Bėgius mėto švelniai, bet yra keletas klausimų dėl veikimo: 1. Ar turi ant D padėties ir laikant stabdį šiek tiek garsiau dirbti automobilis ? 2. Kartai ilgokai užlaiko (iki ~2.5-3 tūkst.) kol perjungia į kitą pavarą, o kartais OK. Kaip turi veikti tokio tipo dėžė ? Ačiū

  Reply

  Jei norit sužinoti smulkiau ir turit galimybę užsukit į vietą pakonsultuosim gyvame pokalbyje. 1. Čia gali būti variklio pagalvių pasidėvėjimas. 2. Priklauso nuo gazo spaudimo, kad perjungia pavarą. Taip kompiuteris nustato apkrovą ir prie atitinkamų apkrovų perjunginėja pavaras.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C6 3.0TDI. Pries dvi dienas pastebejau, kad pradedant vaziuoti is vietos ir is P ijungus i R ar D (ant D nevisada) krenta apsukos iki 600 kol pradedu vaziuoti, taip pat ir sustojus sankryzoje laikant ijungta pavara, kas tai galetu buti? Anksciau taip nebudavo. Ant P ar N viskas gerai. Aciu

  Reply

  Čia reikia patikrinti gali būti bėda tiek dėl variklio tiek dėl dėžės.

  Reply

  labas.audi su 7 pavaru cvt deze.po tepalu keitimo dezeje ,pradejo būti gumos efektas,spaudi akseleratoriu ir girdisi kazkoks pasalinis garsa ir automobilis kaip ant gumos,nenoriai begejasi.variklio apsukom krentant dingsta trauka.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika. Gali būti, kad ji važiuoja avariniu rėžimu. Turite vykti pas tuos meistrus kurie keitė tepalus ir tikrinti. Pažiūrėkite iš dėžės gal bėga alyva.

  Reply

  Gal galeciau atvykti pas jusu.gal ka nors issprestumem?

  Reply

  Taip žinoma mes tam ir esame, kad spręstume tokias problemas.

  Reply

  Sveiki automobilis audi a8 d2 triptonic 4.2 varikliu dingo trauka o kai uzsidega visa juostele pavaru pndr1234 isvis automobilis beveik nevaziuoja klaida kompiuterije p0741 p1138 p1136 p0730 ar gali tai itakoti traukai ir kokio remonto kastu tiketis?

  Reply

  Taip tai ir įtakoja šio traukimo nebuvimą. Reikia jau mechaniškai tikrinti dėžę.

  Reply

  laba diena Noreciau pasiteirauti apie Citroen c5 2,2 98kw automatine deze. Ju trukumai, silpnos vietos irrtt. Kokie patarimai butu isvis siu automobiliu automatinems dezems, nes esu girdejes kad yra kelios modifikacijos ir vienos yra labai nepatvarios, Galbut zinote koki staripsni apie siu automobiliu dezes? Aciu uz profesionalu patarima(atsakyma)

  Reply

  Apie kelintų metų klausiat? Aplamai prancūzų dėžių trukumas yra: 1. Nepriežiūra ir nekeisti tepalai. 2. Elektros grandinių gedimai. Pačios dėžės jei nepažeisti šie punktai yra geros.

  Reply

  Sveiki e38 3d, su salta deze viskas ok, bet kaip pilnai isyla, - atbuline pavara perjungiant kad ir svelniai ir letai - susmugiuoja, greiciau ijungus isvis atrodo buksuoja, tai turiu vel sustot ir vel ijungt P bei vel R kad isijungtu normaliai Deze jau buvo pas jus pilnai remontuota, garantinis pasibaiges. jei esat susidure su sia problema, kiek ilgai dar deze dirbs? ir kas butent sugede

  Reply

  Reikėtų atvykti patikrai. kažkaip įdomiai aprašėte.

  Reply

  Sveiki, mano audi a6 2002m su multitronic deze vaziuojant is vietos bei stabdant jauciamas stiprus musimas, vaziuojant dideliu pastoviu greiciu viskas gerai. Kas gali buti ir ar galejo tai atsitikti, kad masina buvo traukiama apie 5km ? (Pirkau is vokiecio su siurblio defektu, sutvarkius siurbli, islindo sis defektas)

  Reply

  Taip galėjo, Multitronic tempimas labai nepageidautinas.

  Reply

  Bmw 530 E39, 1999m. Kiek kainuotu nauja automatine deze?

  Reply

  Šiuo klausimu kreipkitės į Krasta Auto.

  Reply

  Sveiki,turiu Mersedes Vito 2006m 2.2cdi, tepalai keiciami reguliariai,pavaros jungiasi sklandziai tik atrodo kiek per anksti ijungia 4 pavara pvz.vaziuojant 50km.greiciu jau isijungia 4 pavara o apsukos vos apie 1500-1400 ,cia svelniai greitejant kaip kamstyje autobane, bet paspaudus meta i zemesne ar cia normalu? Bet blogiausia tai kad norint visiskai sustot tiktai kartais neisjungia pavaros ir varikl.uzgesta.Kaip manot pusle ar hidraulika kalta?daugiau durniuoja pakaitus dezeje tepalams pavaziavus didesniu greiciu .aciu

  Reply

  Čia ne durniuoja, o taip surogramuotas kompiuteri, kad būtų taupomi degalai. Pagal aprašymas viskas veikia normaliai ir remonto nepanašu, kad reikėtų.

  Reply

  Passat b5 1999m 1.9 tdi 4pav automatine deze vaziuojant D staiga dingo trauka, nedirba. Perjungus begius, vaziuja tik pirma pav ir atbulinis. Kitais rezimais truputi pavaziuoja ir jungia zemesnen. Su D is vietos pavaziuoja, bet duodant daugiau apsuku pradeda stoti. Kur slypi problema, ir ar is vis verta tokia remontuoti. Variklis tai geras.

  Reply

  Čia reikia į vieta žsukti atliksim diagnostiką. Sudėtinga atsakyti, kaip ir į variklio darbo sutrikimus tai rodytų. Tai nereiškia, kad blogas variklis, tai reiškia, kad gali būti bėda susijusi su variklio el sistema.

  Reply

  Sveiki kas galetu buti mb-e220 cdi 2007metu tik uzkurus vaziuojant keiciant pavarai nori soktelti y prieki kai pasyla viskas tvarkoje tik kol saltas

  Reply

  Reikia patikrinti kaip dirba hidrokonverteris. Gali būti su tuo susija.

  Reply

  sveiki.turiu volvo xc 90 2007 m 3,2 litro benzinas su automatine deze..buvo nutikes toks dalykas jau pasikartojantis kelis kartus...automobili pastacius ant parkingo po kiek laiko uzvedus ir bandant perjunkti i D neleidzia tai padaryti,lyg kazkas ji laikytu,per jega svirti patraukus perjungiu tik baisu,kad kazko nesulauzytau....kartais paspaudinejus stabdzio pedala junginejasi be priekaistu svirtis o kartais neymanoma perjunkti is P i D..kas tai galetu buti ar cia dezes kazkoks gedimas ar kita problema

  Reply

  Pirmiausiai įsisitikinkite, kad automobilį pastatote teisingai. Reikia atlikti tokius veiksmus. 1. Sustojate numinat stabdi. 2. Jungiat į N 3. užtraukiat rankinį. 4. atleidžiat stabdį 5. paspaudziat stabdį ir jungiat P 6. galit gesinti variklį ir atleisti stabdį. Jei šios tvarkos nepavyko laikyti tai gali būti viso to priežastimi. Nes dežės parkingas yra mechaninis kaištis tiesiai į krumpleratį, todel esant ikalnei ar nuokalniai pasiritus mašinai jis mechaniškai užveržiamas, dėl ko po to negalit jo išjungti.

  Reply

  sveiki atsitiko toke problema su automatine pavaru deze automobilis bmw e39 2002m masina pradejo nevazuoti tik nuo kokiu 3000 apsisukimu pradeda vazuot o kai atsalo variklis pradejo vazout viso pavarom y prieky ir R,N,D net ir ylungus P jaucesi kad nori vaziuot y prieky atgal nevazuoja nebisky, norejau suzinot ar jau deze ismest ar dar apsimoka remontuot dekau uz atsakyma

  Reply

  Čia jau dėžė reikia remontuoti. Ar apsimoka čia jau jums spresti.

  Reply

  Opel Vectra c 2003m. 92 kw automatas. Pakeičiau tepalus, bet kai mašina pašyla, tai jungiantis iš 1 i 2 arba atvirkščiai pavara jaučiasi truktelėjimas. Net stovint D kartais būna truktelėjimų. Čia tikriausiai valdymo blokas sugedęs. Kiek kainuotų valdymo bloko remontas? Ačiū.

  Reply

  Taip tai bus lvaldymo bloko gedimas. Valdymo bloko remontas 400 - 550 eur +darbai ir tepalai.

  Reply

  opel zafira 2004/DTI2.0 automatas. Kiek kainuotu APD tepalo pakeitimas ir tepalo kaina?

  Reply

  priklauso kokio keitimo norite. Pilnas 60 eur dalinis 40 eur 1 Ltr 14 e

  Reply

  o kiek tepalo pilnam keitimui reiketu?

  Reply

  Priklauso nuo dėžės užterštumo lygio min apie 10 Ltr.

  Reply

  Sveiki ,dar trukdau del Merso Vito 2006m automat . bet kodel pavaros nepaleidzia sustojus????????

  Reply

  ok perskaitėme komentara iš naujo. taip jūs teisųs čia panašu į bloko gedimą. Kazkaip buvome praleidę ta vietą kad gesina auto

  Reply

  Sveiki, volvo xc70 2001 m. Benzinas/dujos 2,4T 147 kw. Isibegejaunt jungiantys is 2 i 3 begi dreba visas automobilis ir begio perjungimas zymiai ilgesnis. Kame problema? Pasalinimo kaina? Is anksto dekoju uz atsakyma!

  Reply

  Reikalinga diagnostika. Čia galimos kelios bėdos vienu metu. Gali būti valdymo blokas ir "padegusi" dėžė. Kaina preliminarią šiuo atvėju galima nusakyti po diagnostikos.

  Reply

  Sveiki, audi a6 c6 užkūrus ryte 2-ą bėgį jungia su smūgiu, kartais stipresniu, kartais vos juntamu, pašilus viskas būna tvarkoje, kur gali būti problema?

  Reply

  Reikėtų patikrinti ar iš dėžės nebėga tepalas.

  Reply

  Sveiki. Turiu 2007 m 2.4 D volvo xc90 reikalas toks vaziuojant tarp 60-80 tam tarpe masina pradeda truputi drebeti del greiciu dezes toks vaizdas kad apsuku permazai ir deze dar nebuna imetus kitos pavaros vos tik truputi nuspaudus gaza arba stabdi vel viskas gerai net nezinau kaip ivardinti ta garsa toks kaip uzvaziuotum ant krastines kelio linijos kad neuzmigtum masina pirkau pries pora savaiciu automobiliui turiu garantija taip pat yra popeieriai kad pries puse metu atliktas greiciu dezes remontas 3000 euru nezinau ka jie ten taise reik issiversi ar cia ta greiciu deze nebus i pabaiga gal kam yra taip buve? galit parasyti gal i email.

  Reply

  Geriausias variantas uzvažiuoti su šią mašina pas mus mes su ja pravažiuosim ir patikrinsim, tuomet pasakysim kur bėda. Gali būti įvarių priežasčių. Šis patikrinimas jums nekainuos nieko ir gausit profesionalius atsakymus į savo klausimus.

  Reply

  Sveiki,Opel Insignia 2010 2,0l 118 kw dizelis automatas . Kai jungi R(atbuliny) spaudi stabdy nukrenta apsukos,ir verziasi pati vaziuoti pvz kai stovejau sankryzoje spaudziau stabdy ir ji verziasi vaziuoti,kas galetu buti?Kompas klaidos nemeta.

  Reply

  Tai yra valdymo problema, kuri gali pažeisti arba jau taip padare hidrokonverterį.

  Reply

  Sveiki, automobilis audi a8 97m. automatine greiciu deze, masina buvo neeksplotuojama puse metu, dabar vaziuojant sunkiai perjungia begius. is 1 i 2 svelniai, kaip ir turi but, is 2 i trecia nenori perjungti kol neuzkeli apsuku iki 3000-3500. Galbut butu kazkokie pastebejimai ar komentarai kas galetu buti su greiciu deze? Galbut pakaktu tik tepalus pasikesti?

  Reply

  Kodėl galvojat kad tepalų pakeitimas sprendžia problemas. Kai variklis kala irgi pakeičiat tepalus ir toliau važiuojat? Kazkokia bėda yra el sistemoje reikia atlikti diagnostika.

  Reply

  Sveiki,automatines dezes karteryje zalvarines drozles ar tai is konverterio ar is dezes lenda?mersedes vito 06m.aciu uz atsakyma

  Reply

  Ir iš ten ir iš ten gali būti.

  Reply

  Sveiki. Norejau paklausti ar pradedant vaziuoti i prieki atbuline eiga ir atleidziant stabdi atrsirandantis salutinis garsas, sukliuksejimas gali but susijas su transmisijos gedimu? Taip noreciau suzinoti kiek pas jus kainuoja automatines pavaru dezes tepalu keitimas nissan muranui 2005 metu ir ar butinajos keisti i originalius nissan tepalus? Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Šalutinis garsas nėra panašu, kad būtų bėdų su transmisija. Įsivaizduokit kiek yra mašinų pagamintų iki šio momento. Kazkada joms visoms buvo pilami tik orginalūs tepalai, tačiau kai mašinos buvo parduotos ir orginalių tepalų niekas toms mašinoms nepilė, nes kai kurių orginalių jau išvis negamina. Pažiūrėkit kiek gatvėse važinėja tokių mašinų 15 - 20 - 25 metų senumo , be orginalių tepalų ir jos vis dar važiuoja ir gerai važiuoja.

  Reply

  Sveiki. uzkurus audi a4 99m dyzelis automatas ir ijungus pavara pirmyn arba atgal truputi pakyla apsukus bet nevaziuoja ir kartais girdisi garsas carskejimo is dezes. galvojam kad sankaba nuejo ar gali but kas rimciau? masina buvo uzklimpus ir taip buksavus is vietos

  Reply

  Ar nevažiuoja nei į priekį nei atgal?

  Reply

  taip nei pirmyn nei atgal

  Reply

  Reikalingas dėžės remontas kazkas lūžo arba sudegė.

  Reply

  Sveiki. BMW E60 530D AUTOMATINE DEŽE. Po dežės tepalu keitimo. Vaziojant 5 pavara. Kaskur ant 80. Paradeda trukcioti lig nelaiko spaudimo. Kas čia galetu būti? Valdimo bloko ventyliai? Ar mechanine problema?

  Reply

  Čia panašėtų į mechaninę problemą.

  Reply

  Audi a4 97m. Kai šaltas variklis iš vietos judant lėtai, jaučiama vibracija, pašilus varikliui jos nebelieka. Kas tai galėtų būti?

  Reply

  Reikia atvykti patikrai čia gali būti keletas bėdų.

  Reply

  sveiki turiu tokia problema,siandien vaziavau ir vaziuojant ismete pavaras,bandau ijunjt R arba D ir tik baisus garsas kazkur gale sklinda bet masina nevaziuja,kalba eina apie Audi a6 132 kw,kas gali but?

  Reply

  Patikrinkit kardaną ar kas nors nenutrūko.

  Reply

  Laba diena, Lexus RX450h, hibridas, 2010 m.. parsiveziau is USA. labai lengvai dauztas kairys kampas, bet ivykio metu buvo perkirsta automatines dezes tepalo radiatoriaus zarna, ko pasekoje, visas tepalas buvo isbeges. Uzkurus Lietuvoje garsas buvo dzerzgiantis, bet vaziavo. kaip minejau, dezeje tepalo buvo nulis. Turiu itarima, kad amerikietis po ivykio su sita masina vaziavo dar kuri laika, ko pasekoje galejo pakenti dezes agregatams. taip, si deze be tepalo irgi vaziuoja, nes joje principe tepalas tik tepa, begiu nejungineja. Dezeje yra elektomotoras, kuris ir vercia vaziuoti. Taigi, uzpyleme tepalo, garsas pritilo, bet vistiek yra labai zymus. Ar si deze remontuojama is principo? Meistrai krapsto galvas... Aciu

  Reply

  Viskas yra remontuoja tik klausimas būna kaina. Jūsų atvėju kainą galima pasakyti tik atlikus defektaciją.

  Reply

  sveiki,mb e280cdi,w211 2007m.automatas,kartais nuo 3io begio nejungia aukstesnes pavaros,apsukos nekyla,traukos nera..isjungus varikli ir vel vaziuojant viskas gerai.per dvi savaites kelis kartus taip daresi

  Reply

  Turite atlikti variklio diagnostika, panašu, kad jis čia kaltininkas.

  Reply

  kiek kainos pilnos deziu alyvos ir filtru keitimas Volvo v 60

  Reply

  Darbas 60 eur + medžiagos.

  Reply

  Nesijungia atbulinis bėgis, kokia būtų dėžės remonto kaina

  Reply

  Atlikę defektaciją ir surade gedimus paskaičiuosime jums remonto kainą. Nes gali būti įvairių priežačių dėl ko dingo atbulinis.

  Reply

  Sveiki, Citroen C5 2.0 HDI 100 kW HDI Aisin AM6 automatinė dėžė, jungiant iš 2 į 3 esant šiltai dėžei, stipriau paspaudus akseleratorių būna "užsigazavimas" (su šalta nebūna) ir pavėluotas bėgio įjungimas . Iš pradžių toks simptomas pasireikšdavo tik išsukus iš 90 laipsnių posūkio ir paspaudus stipriau akseleratorių. Atleidus pedalą iškart permeta bėgį į aukštesnį. Čia artėja hidraulinio valdymo bloko gyvenimo pabaiga?

  Reply

  Stringa valdymo blokas reikalingas jo remontas.

  Reply

  Kokia remonto kaina ir dalių kaina?

  Reply

  Sveiki, Man pakeitė valdymo bloką dėl smūgiavimo iš antro į trečią (AM6), tačiau dėžė nedirba idealiai, jaučiamas vistiek permetimas iš antros į trečią, šiek tiek jaučiamas praslydimas, tarsi išjungia 2ą ir po sekundės dalies įmeta trečią, ant labai lengvos akseleracijos jaučiasi trečio įmetimas. Posūkio pabaigoje kai spustelėjamas gazas ir būna įjungta 2a pavara tai būna trinktelėjimas kaip staigiai atleidus sankabą. Ar padėtų adaptacija, nes kaip supratau jie jos neatliko?

  Reply

  Reikia vėl kreiptis pas juos jei apsiėmė spręsti jums šią problemą, tai ir privalo viską atlikti iki galo. Aplamai nelabai aišku ar diagnozavo teisingai jei taip vyksta. Grįškite ir paprašykite, kad užbaigtų savo darbą. Jei padarė neteisingą sprendimą su valdymo bloku dabar gali būti sudėtinga ir pas kitus meistrus tai atkoreguoti.

  Reply

  Bandžiau pas juos nuvažiuoti. Kaip tyčia, kelis kartus pravažiavus pradeda iš antro į trečią jungti švelniau (kaip suprantu suveikia adaptacija), nebepergazuoja, sako jos visos taip jungia, neieškok bėdų. Man vėl važinejant užeina pradeda drįsčiau sakyti smūgiuoti, pergazuoti. Pavažinėjus agresyviau junginėja kurį laiką geriau, bet po kiek laiko vėl pradeda grubiai mesti trečią, kartais staigiai išmeta į laisvą, apsukos spėja pakilti kokius 500rpm ir įmeta trečią. Aš tikrai nemanau, kad ji taip turi elgtis. Servisas Alda auto, jis neturi geros reputacijos, bet Šiauliuose daugiau niekas netvarko. Nenustebčiau, jeigu jie būtų įdėję kokį restauruotą ar nuo kitos mašinos bloką... Kaip jiem man įrodyti, kad blokas vėl striginėja? Pas jus įmanoma padaryti diagnostiką su įrodymais?

  Reply

  Mes galime tik išardę pamatyti koks tas blokas geras ar blogas. Dar gali būti, kad ten šiukšlių toje dėžėje nemažai yra gali padėti pilnas tepalo keitimas su visais išvalymais.

  Reply

  Sveiki, 2001 m VW Bora tdi 96 kw, automatas Triptronic. Važiuojant D pozicija ir sustojus prie šviesoforo, kartais prasideda trūkčiojimai, lyg kas spardytų į užpakalį. Tai vyksta jau ilgoką laiką. Bandžiau pildyti tepalus (iki 200 ml), nepadėjo. Jokios ryšio tarp auto įšilimo nepastebėjau. Kas gali būti? Meistrai sakė pakeisti tosolo temperatūros daviklį ir ištrinti klaidas, bet tai nepadėjo:(

  Reply

  Atvykite diagnostikai.

  Reply

  Sveiki, tokia problemele - Pries 12k km deze buvo ismetus avarini rezima (Buvo tik 1,2 pavaros) man, tai klaida istryne, nuvaziavau tuos 12k kilometru ir dabar atsirado problemu t.y. jau pora kartu po dezes pasitampymo (atrodo kad trauka sekundems sumazeja) nebeimeta 4 begio (isjungi uzkuri vel viskas tvarkoj), saltas mb jeigu pastovi ilgiau ant D padeties uzkurtas labai vangiai pradeda judeti is vietos (su daug apsuku ir maza trauka) taciau jeigu saltas stovi ant N padeties viskas ok. Dar APD elektros jungtis buvo paskendus tepale tai ja isvale pakeite tarpines. Yra nuomoniu kad gali buti skilus elektrine plata dezeje ir apsipylus tepalu del ko pjauna gryba. Klausimas toks: Kaip jus manot koks galetu buti gedimas? Kiek kainuotu dezes diagnostika pas jus, kad surasti kas per gedimas? Ir kiek kainuotu darbas pas jus jeigu visgi reiktu keisti ta plata (plata as duociau ir prie to pacio keistume tepalus, filtra, tarpine)?

  Reply

  Diagnostikos kaina nuo ačiū iki 15 € po to jau galima pasakyti kai kažką žinom ir kainą. Gali būti ir dalis jūsų spejimų bet nebūtinai.

  Reply

  Golf III 93 m. 1.8 benzinas 4 bėgių dėžė. Retai (karta į mėnesį ar 2 - 3 sav.) būna, kad nebemeta iš 3 į 4 bėgio arba įmeta 4ą po kiek laiko pavažiavus ant aukštesnių apsukų 3iu bėgiu ir kartais vėl iš 4o staigiai meta atgal į 3ią.. Kitą rytą užsikūrus vėl be jokių problemų dirba ir bėgius sklandžiai mėto kurį tai netrumpą laiką (šiaip tas intervalas trumpėja). Ar aiški viena kokia viso to priežastis ar čia jų daugiau galimų variantu? ps - tepalai keisti du kart / 60000 km ir dabar 108000 km. - tiek tikrų km šiam senam auto.. ačiū

  Reply

  Kažkur el grandinėje bėdos ieškoti reikia. Čia dėžė nekalta.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C5 2.5tdi 132kw (ne quattro) automatas pradeda kiečiau junginėti pavaras kai užšyla, šaltas jungia gana sklandžiai. Ar pagelbėtų tepalų keitimas, ar čia jau kažkas rimčiau?

  Reply

  Čia hidro bloko išdilimas tepalų keitimas jei padėtų tai trumpam. Beje reikia tepalo lygį patikrinti.

  Reply

  sveiki,iskilo bedu su bmw525d ,pakeitem tepalus, ryte ar ilgiau pastovejus masinai ijungus D galvoja ar vaziuot ar ne, pagazavus pajuda, ant R vaziuoja iskarto,poto dirba deze gerai jokiu trukciojimu,jokiu smugiu,kur bedos, pusle ar valdymo blokas, dekui

  Reply

  Klausti ir bėdų bandykit ieškoti ten kur keitė tepalus.

  Reply

  sveiki,turiu klausyma- automobilis vw passat b5 1.9tdi automatas - bevaziuojant masina pradejo trukciuot ir nebevaziuot, spaudziant gaza apsukos tik kyla o masina stovi vietoj - i prieki is betkokios padeties visiskai nevaziuoja - perjungiant i R biski bande redet

  Reply

  kelintų meto ir kokia dėžė? Dėžės tipas?

  Reply

  2002m 74kw , 4 begiu automatas,paprasta - auto mires - jungiant belenkoki begi stovi vietoj tik apsukos kila,kas daug maz galetu buti ir bent priliminari kaina ? isanksto dekui

  Reply

  Dingo slegis movose ir susidevejo frikcijos. Arba mechaninis lūžis.

  Reply

  mercedes bens e 270 cdi universalas 2003metu w211 pradejus vazuoti sokineja apsukos kol saltas variklis o kai gauna apkrovos vazuojant drebina masina ir labai nesvelniai permetineja begius

  Reply

  Čia labai panašu į hidrotransformatoriaus gedimas reikalingas jo keitimas.

  Reply

  sveiki,2007m.MB w211,7 g-tronic apd,kartais pradejus vaziuot ir stipriau paspaudus,(kad,,rautu,, kaip reikiant )is 1o i 2a arba is 2o i 3ia pavaras,sudunksi pora kart,na neduoda perjungt aukstesnes pavaros,bet atleidus pedala tada persijungia ir toliau junginejasi normaliai.nei variklio nei apd diagnostika pajungus jokiu klaidu nerodo,tepalas normoj, geras...vis delto kur cia kaltes ieskot,gal apd?

  Reply

  Čia reikia užsukti, kad galėtume su jūsų mašina pravažiuoti ir nustatysim kur yra bėda.

  Reply

  sveiki, audi a6 2,5

  Reply

  Audi a4 2004 multitronic. Kartais uzsidega lempute ir veikia avariniu rezimu. Kas gali buti?

  Reply

  Gedimas.

  Reply

  sveiki bmw e38 4.0i 1995m nutiko toke problema kad neina ijunkt parkingo ir uzkurt masinos, ir ant skydelio begis like 2 ant sport padeties riciaga vaiksto iki r padeties o i p neina perjunkt net per prievarta, pries tai riciaga vaiksciojo sunkei bet begius musinejo sklandziai, kas gali buti?

  Reply

  Gali buti mechaninis strigimas salone. gal kas atlužo ar šeip užkrito prie ričago.

  Reply

  Sveiki, tikriausiai Jums puikiai pazistamos Audi a6 multitronic dezes, pas mane 2002m. 2,4 benzinas. Imetus R pavara automobilis sutrukcioja. Bet ne kiekviena karta. Taip pat vaziuojant su D kartais per greitai isimeta auksta pavara, pvz 5 pavara ant 50kmh, ko pasekoja automobilis pradeda trukcioti, jei imetu i - ir rankiniu budu jungiu pavaras - jokiu problemu. Ar pazistate si gedima?

  Reply

  taip ši gedimas nieko gero nežada dažniausiai būna pažeistas variatorius.

  Reply

  Sveiki. Audi a4 b7 2005 2.0tdi multitronic. Rida apie 255000 nežinau ant kiek tikra. Kai tik nusipirkau prieš pusmetį viskas buvo kaip ir tvarkoj, nieko nepastebėjau. Dabar prasidėjo: Nežymi vibracija kažkur nuo 90k/h važiuojant pastoviu greičiu, arba vos vos spustelėjus gazo. Gal labiau jaučias kai pašyla. Jeigu spusteli gazo taip normaliai arba iki dugno, rauna bėgėjasi ir gan sklandžiai be vibracijos. Ant didesnio greičio 150-160km/h bando lyg atsirasti, bet ten jau sunku suprasti nuo ko... Iš ryto būna, kol nesušyla labai jautrei reaguoja į gazą. (vos didesnė apkrova ir kelia apsukas) Pravažiavus kažkiek km baigiasi tai. Smagratis pakeistas, tepalas pakeistas(kažkos "titanium" servise sakė geras, net 140eur nulupo, galima buvo pigesni už 70eur). Klaidų nemeta, turiu VAG-COM. Gyvuose dėžės parametruose nesigaudau, tik variklio. Kas gali būti? jau grandinė į pabaiga? Kokios kainos remonto? Nes Vilniuje ko beklauščiau, nesiūlo net remontuoti, tipo neapsimoka, poto nelaiko ir labai daug kainuoje.

  Reply

  kainuoja viskas ką bedarytum ar pirktum Ta vibracija reikia pajusti gali būti ir rimtos bėdos gali buti ir nevisai rimtos.

  Reply

  Norėčiau dėl Mersedeso ML 400 2002 metu automatinės pavarų dėžės konsultacijos, mano dėžė kai įkaista meta pavara kas tai galėtų būti ir kiek kainuotų remontas?

  Reply

  kaip meta pavarą?

  Reply

  Passat cc 08 metai Letejant is trecios pavaros i antra jungimosi metu atsiranda garsas tarytum kad pliauksteltu kas metalinemis lekstutemis.

  Reply

  Reikia išgirsti, dar neteko tokio garso girdėti.

  Reply

  Sveiki, norėjau paklausti ar tai galėtų būti automatnės dėžės gedimas ar kas kita? Uzsidegė traukos kontrolės sistemos gedimas. Lygtai būtų aišku kas ir kaip. Važiuoju bėgiai persijunginėja švariai. Bet būna duodi atbulinį R ir paskui prapuola trauka? Auto VW Sharan 2008m. 1.9tdi autimatas. Ačių iš anksto už atsakymą. Pagarbiai, Egidijus Jagminas

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika tik po jos paaiškėtų. Greičiausiai, tai bus kitos problemos ne automatinės dėžės gedimas.

  Reply

  dsg 7 passat cc 1,8 2010 kaina?

  Reply

  Sveiki,modeliui BMW 730D 2003 pakeitus dezes tepalus,filtra ir kompo "fiske" pavazinejus kiek laiko automatas imete avarini rezina ir ismete tai tokia klaida: No display of gear position. Selection of gears reduced. Engaging gear without brake possible. Gal galite pakomentuoti kas tai ivyko? nes automobilis stovi,neleidzia jokiu begiu mest,nei pirmyn nei atgal..

  Reply

  Jei tai įvyko po tepalo keitimo, klauskite pas tepalo keitimą atlikusius meistrus. Ši klaida reiškia, kad bėda su automatine dėže. Detaliau kokia reikia tikrinti kompiuteriu.

  Reply

  Laba diena. Automobilis bmw e39 525d 2002. Normaliai bėgėjantis ir stagiai atleidus akseleratorių, nukrenta apsukos kaip suprantu įsijungia 5 bėgis, ir sudungsi. Bėgėjimasis maždaug iki 60, iki didesnio greičio, pvz 100 viskas gerai. Tepalų yra, švarus ir nedvokia. Iš anksto dėkoju.

  Reply

  Čia matomi dėžės pasidėvėjimo būklės.

  Reply

  Kaip suprantu reikalingas kapitalinis remontas?

  Reply

  Taip reikalingas dezes slegiu sutvarkymas, o be remontinio komplekto nieko cia nesigaus.

  Reply

  audi a8 d2 kebulas 1996m 4.2 motoras 4turbege deze.kas gali buti? uze ymetant begy ir vaziuojant uze. oseip begius meto svarei be trukciojimu be jokiu dmugiu.

  Reply

  Atvykite testiniam pravažiavimui ir pabandysim atsakyti į šį klausimą.

  Reply

  uze audi a8 1996m deze

  Reply

  sveiki, bmw 330d e46 automatas , vaziojant 100km/h i greiciau, atleidus gaza sukiai nekrenta o laikosi lyg su mehanine deze vaziojant tiesiog atleidi gaza ir apsukos po biski krenta su greiciu, susidaro toks jausmas kad net stabdo masina , kas galetu buti? aciu

  Reply

  Normalus dėžės veikimas.

  Reply

  Esu girdejas kad ijungus degima ir palaikius akseleratoriu 30sek deze pradeda dirbti svelniau kaip nusiresetina. Ar tai tikrai veikia? Ar nekenkia automatinei pavaru dezei?

  Reply

  Dėžei nekenkia.

  Reply

  Sveiki. Startuojant is vietos visas pavaras sumeto svelniai, beda ta, kad stabdant pries visiskai sustojant masinai susmugiuoja. Numanote kas galetu but ? Automobilis bmw 7 3.0d 2004 metu.

  Reply

  Dezes pasidevejimas. Reikalingas rem komplekto atnaujinimas.

  Reply

  Sveiki, mašina VW Passat 2002 metų su automatine pavarų dėže. Visada dega avarinis rėžimas (nerodo, kuris bėgis įmestas, šviečia visi iš eilės), pastaruoju metu nebetraukia gazuojant, o šiandien spaudžiant iki vos 50km/h smarkiai užkilo apsukos, kur galėtų būti problema?

  Reply

  Reikia pradeti nuo diagnostikos. Cia kaip ir neveikiantis žibintas atrodo, kad kalta lempute, bet gali būti bėda ir laiduose ir saugiklyje ir kontaktuose. Reikia patikrinti ir bus aišku, kur bėda.

  Reply

  Opel vectra 2006 m. 1,9 110 kw dyzelis, automatas. Antra diena kylant į kalną dingsta trauka, tada mašina staiga šauna į priekį ir išmeta baltą dūmą. Kas galėtų būti? Neseniai keisti variklio ir generatoriaus diržai, kuro filtras, atsiradęs švilpesys

  Reply

  Kazkoias bedas fiksuoja variklio davikliai, be diagnostiko nieko cia nepasakysi

  Reply

  Sveiki, volvo xc90 d5. Isvazinejant kazkas pokstelejo ir vsio variklis dirba apsukos kyla nei pirmyn nei atgal nevaziuoja.

  Reply

  Čia jau reikia traliuko ir į servisą.

  Reply

  Sveiki.eclipse 3.0benzas automatas.klausimas toks,kol saltas variklis viskas veikia puikiai,uzsyla,nebeina vaziuoti,variklis trukscioja ziauriai,gazo nepriima,deze dirba avariniu rezimu,buna,kad ijungus R ar D visiskai nejuda is vietos.pajudini masina atsigauna,pradeda vaziuot.bet buna kad ir silta svelniu gazu vaziuoja puikiai,deze dirba idealiai.tik paspaudi gaza ir vel truksciojimai.kas gali buti?variklis ar deze?o gal su elektra?nes buna kai paguna kartais tai skrist galima,viskas veikiai puikiai ir tuo paciu gali tuoj pat vel taspats uzeit

  Reply

  Su šiuo modeliu praktikos neturime.

  Reply

  VW sharan 97m 2,8 VR6 syncro automatas. Važiuojant šiltą vasaros dieną ( 23 laipsniai užlango), pravažiavus apie 150km, staiga pajudėjus nuo sankryžos greitis max 20km/h ir apsukos 5000... užgesinus mašiną, pastovėjus biški (apie 1,5val), pradėjus važiuti viskas normalu ir tik pravažiavus apie 100km, vėl tas pats. Čia rimta bėda? tepalo slėgis? tepalo lygis? ir ar galima dar eksplotuoti automobili trumpiem nuotoliams - 10-20km apie 2 savaites ar geriau išvis nejudinti? Ačiū!!!

  Reply

  geriau su juo nesivažineti. Nes viduje viskas net susivirins i viena kruvą.

  Reply

  Sveiki.Turiu volvo xc90 2007m.ir man nelabai patinka dezes darbas ypac kai salta masina vaziuoji ryte tarkim,begiai truputi pirmi astrokai persijungia bet kai susyla viskas buna gerai.Bet kartais pasitaiko kad ir siltas astriau begius meto ir dar vienas nepatinkantis dalykas yra tas kad tarkim vaziuojant apie 60km/h vaziuoja auksta pavara nes apsukom buna apie 2000rmp ,kame cia reikalas gali buti?

  Reply

  Šalta masina turi sušilimo periodą taip jis yra kitoks todėl visa tai ir jaučiate.

  Reply

  2004 m.BMW 730 E65.Pradejo sunkiai jungtis bėgiai. Įjungus D arba R permeta į N ir tik iš kelinto karto pavyksta. Elektronikoj klaidų nerodo. Įjungus, vaziuoja normaliai.

  Reply

  Turite atvykti tokiu atvėju testiniam važiavimui.

  Reply

  Sveiki, bmw e90 330 d visuomet pries sustojant sukyla apsukos 1-2 sekundem,po to nusileidzia, o siaip viskas dirba puikiai. Ar tai gali buti automatines dezes gedimas? Kas konkreciai gali buti sugede? Dekui

  Reply

  Greičiausiai, kad čia kažkur kitur bėda, bet ne dėžės darbe.

  Reply

  Sveiki, Bmw 730d 160kw e65 2002 metu. Dazniausiai pradeda vaziuoti is vietos antru begiu bet su sport rezimu visada pirmu begiu toliau viskas gerai ar tai normalu ? Buvo daryta diagnostikoje dezes adaptacija bet tai padejo tik dienai. Viskas kitkas veikia puikiai smugiavimo tarp begiu nera. Aciu uz atsakyma.

  Reply

  gali buti su slegiu davikliais kas nors. Žinoma galima ir taip važineti. Dar yra vienas budas atlikti keleta kickdown kai taip yra sios dezes adaptuojasi, gali po kazkiek laiko pasikeisti jos nustatymai.

  Reply

  Siandien statant automobili aiksteleje,vaziuojant atbula pasijuto kazkoks tai trukciojimas.Po to vaziuoti i prieki pradeda tik gerokai pergazavus po nemazo smugio dezeje,lyg isijungtu pavara.Dabar atgal net nevaziuoja,tik jauciasi nedidelis traukimas,lyg noretu vaziuot,o i prieki kaip jau rasiau pradeda vaziuot tik pergazavus.Pradejus vaziuoti i prieki pavaros metosi gerai. Nezinau sutapimas ar ne bet uzsidege check lempute.Auto b5 2005m.96kw.automatas.Kas galetu buti ir ar brangus butu remontas?

  Reply

  Atvykit diagnostikai ir sužinosim.

  Reply

  Peugeot 407 coupe 2.7 hdi kartais is pirmos pavaros i antra susmugiuoja, pades tik hidrobloko keitimas?

  Reply

  Neremontuojam šio tipo mašinų.

  Reply

  Sveiki. Saab 93 1.9tdi 06 automatas. Kai is vietos uzmini gaza, drebet masina pradeda. Nesibegeja visai tik purtosi. Atleidi gaza ir is leto tada begejasi normaliai. Salta taip nedaro tik prasukus gera gala.ir dar norint visiskai sustot ant D masina uzgesta reike rankiniu budu ymesti N Gal zinot kas gali but? Dekui

  Reply

  Mechanikos gedimas.

  Reply

  Sveiki toyota yaris 2007 metų. Kai sustoju prie šviesoforo, perėjos ar kamštyje- įsijungia N (neutralė) ir bandant važiuoti, automobilis nejuda iš vietos. Nepermeta nei atbulinės eigos nei bėgio. Išjungus variklį ir palaukus kažkiek laiko, ir vėl įjungus viskas gerai. Kas galėtų būti? Ar jau reikės keisti pavarų dėžę? ( pavarų dėžė automatinė (kažkoks "robotukas) ). Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika. Nepanašu, kad reikėtų keisti dėžę.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 2007m. su multitronic dėže. Važiuojant tolygiai, ramiai, dėžė veikia gana normaliai, tačiau važiuojant sportiškai ir kai ji įkaitųsi iki darbinės temperatūros jaučiamas stiprus trukčiojimas prie pirmųjų bėgių. Junginėjant pavaras rankiniu būdu trukčiojimo nėra. Elektronika ar mechaninė dalis? Kokios apytikslės remonto kainos?

  Reply

  Mechaninė dalis.

  Reply

  Sveiki, turiu 2004 m. VW Golf 2.0 fsi su 09G deze.Salta vaziuoja be jokiu problemu kokias 20 min. kol dezes tepalo temperatura pasiekia 60-65 laipsniu, paskui pradeda ,,dauzyti" begius.Stovint net jungiant i R ar D taip pat dauzo.Pastovi kokia 20 min ir vel viskas ok, kol pakaista .Jokiu klaidu diagnostika nerodo.Tepalus ir filtrus pakeiciau - nezymiai pagerejo, bet nieko gero.Sakykit ar tai vadinamo hidrobloko problema ar mechaninis gedimas.Aciu

  Reply

  Čia reikia bendros diagnostikos gali bėda būti netik dėžėje.

  Reply

  Sveiki atsitiko tokia beda su VW golf mk4 1.9tdi 98m. (4 begiu automatas). Ijungus atbulini begi pradeda pulsuoti ir sunkiai vaziuoja atgal, arba visai nevaziuoja. Kur ieskoti bedos? Aciu uz atsakyma

  Reply

  Bėda bus dėžės mechanikoje.

  Reply

  Sveiki, audi a4 b6 2004 m multitronic. Važiuojant dingsta pavaros tepalų kiekis kaip ir reikiamas kas galėtų būti?

  Reply

  Gedimas.

  Reply

  Laba diena, Sakykit prasau lexis gs300 2006m 3.0 benzinas 183kw. Automatines dezes kompa (valdymo bloka) pas jumis imanoma perasyti arba atnaujinti? Aciu ir lauksiu atsakymo

  Reply

  Ne programų perrašymais neužsiimame.

  Reply

  Sveiki. 04m ford galaxy. Ryte užvedus ir įjungus atbolinę pavarą mašina nevažiuoja. Į priekį viskas gerai. Pavažiavus apie 5 km atsiranda atbolinė . Po to visą dieną viskas gerai. Kas gali būti? Dėkoju.

  Reply

  Gedimas valdymo bloke.

  Reply

  Sveiki Audi A3 97m esant saltam orui viskas veikia puikiai bet kai oras lauke karstas vaziuojant i kalna ar esant kamstyje nenoriai perjungineja pavaras. Pirma pavara uzlaiko iki 4000 apsisukimu kol perjungia i kita. Deze 4 pavaru. Tepalai ir filtrai p[akeisti bet efektas nesikeicia Aciu

  Reply

  Gedimas ne tepaluose reikia tikrinti variklio ir dėžės darbą kartu.

  Reply

  Sveiki, Opel Insignia 2009 2.0 cdti automatinė AF40 greičių dėžė, dingo 4tas bėgis, jis įsijungia, bet būna kaip laivas. 1,2,3 veikia puikiai kadangi neveikia 4 tai neleidžia jungti ir likusiu 5,6. Tepalo lygis normalus.

  Reply

  Gedimas pavarų dėžėje arba kažkas lūžo arba prabuksuoja.

  Reply

  Sveiki.opel zafira 2009 metu,1.9cdti,automatas.Vaziavo puikiai,jokiu problemu ar pasaliniu garsu.Siandien ryte uzvedus,automobilis nejuda is vietos.Jokiu smugiu ar pasaliniu garsu nera.Gal galite patarti kas tai?

  Reply

  Gal tepalas išbėgo?

  Reply

  Sveiki. Turiu problema su automobiliu Audi A4 1.8T 2004 metu 142kw automatine pavaru deze. Begius meto svelniai, visos pavaros veikia be problemu, bet dazniausiai sustojus trumpam (trumpam turiu omeny "stop" zenkla arba prie zenklo "duoti kelia") apsukos nukrenta nuo 900 iki 400-500 ir sutrukcioja lyg noretu uzgesti automobilis bet staigiai vel pakyla iki 900 apsuku. Ir kai taip nutinka nepriima gazo kokiom 5 sekundem. Gazo pedala nuspaudus kad ir iki pat galo, apsukos stovi ties 900 ir tik po keliu sekundziu pradeda reaguoti i gazo pedala ir vaziuoti pirmyn. Ar gali buti kad problema pavaru dezeje? Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Čia reikia patyrinėti šį gedimą.

  Reply

  Laba diena, Gal esate susidurę su tokiu variantu, jog Peugeot 607 2,7 hdi 2005m, automatinė dežė važiuojant prie tam tikrų apsukų vibruoja, jei po truputi viskas gerai, atsiranda vibracija, kai nori greitai pajudeti. Geros dienos

  Reply

  Hidrotransformatoriaus gedimas

  Reply

  Sveiki, norėčiau gaut iš jūsų patarima, rengiuosi pirkt audi a6 c6 su automatine greičių dėže, esu prisiklauses visokių negandų apie jas, tai visgi kuri butu geriausiai ar DSG greičių dėžė, ar multitronikas 6 ar 7 pavarų? ar dar gal kokia kita?

  Reply

  DSG 6 bėgių

  Reply

  Laba diena, NISSAN MURANO 2006m.3,5 benzinas, šaltas variklis, pavarų dėžė "variatorius" be priekaištų, bet po kiek laiko tarp pavarų jungimo atsiranda trūktelėjimas kaip roboto PD arba "trakštelėjimas". Diagnostika nieko nerodo. Meistrai sako, jog variatoriuje taip neturėtų būti ir tai yra mechaninis gedimas (dėžės nusidėvejimas) ir jos remontas l. brangus, kai "užsilenks" dėžė ją pigiau pakeisti. Ar remontuojate tokias pavarų dėžes?

  Reply

  Dėžės visos yra remontuojamos tik klausimas kiek esate nusiteikęs į ją investuoti.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 2.7 tdi automatas 2007m. Po diagnostikos nustate gearbox control unit klaida. Kiek tai kainuos? Ar tai didele problema? Ar sunku sutvarkyti? Aciu

  Reply

  Reikia mums vėl atlikti diagnostiką ir bus aišku kokio lygio problema.

  Reply

  Sveiki turiu didelę bėdą turiu nissan almera tino 2000m.2 variklis greiciu dėžė automatine kai būna lauke temperatūra iki 20 laipsnių viskas kaip ir tvarkoje veikė nepriekaištingai kai temperatūra pakyla virš 23 laipsnių prasideda cirkai važiuojant iš 4 pavaros nukrenta i 2 arba 1 ir nesijungia visai kol nepraausta variklis, diagnostika klaidų ir gedimų neranda rodo kat viskas tvarkoje , tepalo ligos geras. niekas neranda bedu

  Reply

  Čia panašu į bėdas dėl dėžės valdymo. Variatoriaus grandinėje.

  Reply

  Sveiki. Bmw e61 525 2004 automatas pradedant vaziuoti didesnemis apsukomis jaucias lyg subuksuotu kazkas. Leta eiga greitejant nesijaucia. Po šiu simptomu atsiradimo grizau namo. Ryte uzvedant masina atsirado nezymus trinktelejimas. Ijungus R atrodo viskas tvarkoje, taciau ant D atsirada drebejimas visos masinos vos judant, greiciau vaziuoti ne nebandziau. Gal itariate kas tai galetu butu per problema?

  Reply

  Per mažai informacijos, reikia daugiau patyrinėti šį simptomą.

  Reply

  Sveiki, bmw e46 2,0 dyzelis 2003m Automatas veikia kaip ir gerai apsukos nesokineja gal juntamas svelnus musimas tarp pavaru kartais bet svelnus. kas neduoda ramybes tai vaziuojant 70 -80 km per valanda automatui jungiant 5 kartai gal net 4 pavara juntama tokia kaip vibracija atrodo lyg butum uzvaziaves ant grubleto asvalto. to net nepavadinciau vibracija. tiesiog taip ir atrodo kad uzvaziavai ant vidurines ar kelkrascio grubiai dazytos juostos

  Reply

  Jei nera sudėtinga atvykite pas mus pravažiuosime su jūsų automobiliu ir patikrinsime, tai gali būti sankabos prabuksavimo pati pradžia.

  Reply

  Nu reiks apsilankyti pas jus uz poros savaiciu busiu lietuvoj tai atvaziuosiu. Tikrino tepalus man bmw servize tai jau atidirbe su kvapu seip galvoju pasikeist juos pakeis pilnai su isvalimu ir pan 13 litru tepalu reikia visiskam kpakeitimui. Bet verta jei sankaba pareina? Kiek panasei remontas sankabos?

  Reply

  Jei tikrai žinoma, kad bėda sus sankaba, tai ja geriau pakeisti ir tada pakeisti pilnai tepalą. Netgi keičiant sankabą pilnas tepalo keitimas stipriai atpinga.

  Reply

  Laba diena, Dėl BMW e38 3.0d 135kw automato, bėgius meta visus ir normaliai, bet kartais atleidus stabdį nevažiuoja, reikia paspaust gazo, jei per daug užmini įmeta avarini režimą, bet užvedus iš naujo viskas gerai. Ir dar dega abs lemputė, ar gali būti, kad tai tik dėl abs, ar tai dėžės gedimas?

  Reply

  Ne čia jau yra greičių dėžės gedimas reikia tikrinti detaliau, kas tiksliai nutinka.

  Reply

  Automatas nejungia aukstesnio begio negu 2, girdisi zyzimas is dezes ir varva tepalas(tarp variklio ir dezes) ... Mazdaug aiski problema ar ne ? Remontuoti verta ar nelabai ? Bent orientacine remonto kaina galite ivardinti ar nelabai imanoma ?

  Reply

  priklauso kelintu metu automobilis?

  Reply

  94metu.

  Reply

  Mazda 94 metu.

  Reply

  remontuoti neverta bus brangiau už pačia mašina.

  Reply

  Orientacines kainos negalite pasakyti ? Kaip suprantu savaitgaliais nedirbate ? Ar buna isimciu ?

  Reply

  Kainai pasakyti reikia atlikti defektavimą. Taip nepatikrine kainos neatsakysime. Reikia nusistatyti pažeidimus skaičiuojant kainą.

  Reply

  Laba diena, Dodge Stratus 2002 m 2.7 atsiranda pašalinis garsas ar APD ar reduktoriui prie 70 km/h greičiui ir tesiasi iki 90 km/h po to sumažėja ir padidinus greitį vėl atsiranda. Garsas toks buksuojantis. Kas galėtu būti? Ačiu

  Reply

  Reikia atlikti bandomajį važiavimą ir atsakysim iš kur tas garsas.

  Reply

  Espace IV 2.2DCi mechaninė pavarų dėžė pakėlus vienos pusės priekinį ratą ir įjungus pavarą ratas sukasi tarpais pristabdydamas variklio darbą (lyg kaž kas strigtu). Ar taip turi būti? Laisva pavara ratas sukasi nestrigdamas.

  Reply

  Šių automobilių neremontuojame, todėl ir susilaikysime nuo atsakymų.

  Reply

  Audi a4 b7 tiptronic 7 begiu, pradedi judet smugioja, vazioji viskas tvarkoi.... Cia rimta problema ar deagnostika parodis kame reikalas?

  Reply

  Taip reikia diagnostikos. Bet ar čia ne multitronic?

  Reply

  sveiki turiu volva s80 2.8 varikliu automata 4begiu kaip duodi gazo ji nevaziuoja toks jausmas kad buksuotu sankaba ir is dezes sklinda garsas mazdaug toje vietoje kur atsiskiria deze nuo variklio kas gali but ir kokia remonto kaina butu ir per kiek laiko sutvarkytumet?

  Reply

  Gali būti ir hidrauline problema ir mechaninė. Nuo problemos ir priklausytų remonto laikas.

  Reply

  Sveiki auto E39 525d Vaziuojant apie 80 km/h 5 pavara tolygiai vaziuojant, jauciamas trukciojimas. Kartais kai masina užsilusi iki darbinės temperatūros jauciausi pulsavimas variklio. Kokia gali buti problema ir taisymo kaina ?

  Reply

  Kas gali būti reikėtų atvykti į vieta ir nusistatyti tiksliai, o nustačius ir remonto kaina apytiksliai galėsim pasakyti.

  Reply

  sveiki opel vectra c 2,2dti gan skaudokai permeta is antros i trecia pavara,koks gedimas tai galetu buti?

  Reply

  Daznai buna valdymo gedimai.

  Reply

  Sveiki, vcsd klaida 17125 - Torque Converter Clutch: Stuck OFF / No Power being transferred. Mašina pradeda važiuoti tvarkingai, bet po ilgesnio laiko, tarkime važiuojant 5 pavara į įkalnę, nusimuša bėgis, ir tada kompiuteris pradeda kvailioti, tarsi galvoja kad važioja 5, bet važiuoja kaip 4 su žymiai didesnėm apsukom ir tai gali persimest ir ant kitų bėgių. Tepelų lygis geras, tepalai keisti. wiki-tech tinklapyje labai daug galimų gedimų, gal pagal aprašymą būtų sužinot tikslesnė problemos vieta?

  Reply

  Konverterio susidėvėjimas reikalingas keitimas.

  Reply

  Sveiki, ar verta rizikuoti ir pirkti Mitsubishi Outlander 2010 metu, su greiciu dezes (CVT) defektu? Ar jos remontuojamos? Nes dauguma sako, kad ne...

  Reply

  Remontuojamos tik jų remonto kainos tikrai nenudžiugins.

  Reply

  Sveiki. Esant šaltam varikliui ir automatinei greičiu dėžei buksuoja bėgiai. Įsijungus 6 pavarai girdisi nedidelis ūžimas. Tepalai tikrinti, lygis geras. Kokia problema?

  Reply

  Su šiomis automobilių markėmis nedirbame.

  Reply

  Sveiki norejau paklaust, Ford Galaxy 1998m automatas ijungus is P'arkingo i R'eversa apsukos kyla bet masina nevaziuoja,kita kart ijungus vaziuoja letai ir apsukas laiko apie 3000 tukstancius, ijungus D'rive antra pavara jungent toks jausmas kad masina stabdo kada ijunge kitas pavaras junge svelniai, noriu suzinot kame beda ir kiek tai gali kainuoti? Man idomu ar verta ja tvarkyt ar ieskot kitos dezes. Aciu uz atsakyma

  Reply

  Pagal mašinos amžių ieškokit kitos dežės. Jos remontas gali buti ir brangesnis už mašiną.

  Reply

  Sveiki. Turiu Bmw e65 3.0d 160kw. Bėgius permetinėja gražiai, bet kai iš D jungi į R su smūgiu jungia. Iš R į D švelniau perjungia, bet smugis taip pat yra. Čia rimta bėda gali būti? Gal užtektų tepalų keitimo, nes jie jau tamsūs. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Tepalus keisti reikia tačiau jie šio gedimo nepataisys, Tai dar nėra didelė bėda, bet tepalo keitimą atlikti reikėtų surasti laiko.

  Reply

  Sveiki. Audi A6 C6 2007m quatro, automatas 6 pavaru. Pries tepalu keitima lengvai suvibruodavo persijungiant is 3 i 4, o po tepalu keitimo pradejo stiprei vibruoti is 3 i 4 ir dar pradejo vibruot kartas nuo karto 5 pavara ir vibracija buna stipriai jumtama. Dar po tepalu keitimo man pasirode, kad keistai perjungineja pavaras. Kurir kokia galetu buti problema ? Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Kokiu galų darėte tepalo keitimą, jei dėžei reikia remonto. Ar kai variklis kals irgi pakeiste tepalą?

  Reply

  BMW x5.30 d 2005,neseniai nusipirkes,sveiki kartais suveluodavo imest begi keleta simtuju sekundziu ir taip jauciasi kad kaskas cia su deze,pakeiciau tepalus tiek varikliu tiek greiciu dezei castrol,maniau ,kad pasitaisys,bet lygiai tas pats kas galetu buti?

  Reply

  Gal reikia pasitikrinti, o nespelioti?

  Reply

  Sveiki, vw transporter 2.5 tdi 1999 metu automatas. Kylant kuri laika i kalna kai uzkaista gerai visi mechanizmai, pavaru deze nebeujungia aukstesnes pavaros, apsukos kyla bet nebetraukia. Tepalai ir filtras pakeista. Lygis geras. Aciu

  Reply

  Reikia atlikti patikra gali būti ir dėžės gedimas.

  Reply

  Sveiki ir is anksto aciu. Vw caravelle automatas kylant i kalna kartais sudreba kazkas tai. Tepalai ir filtras pavaru dezej pakeista, nes pries tai nebejugdavo pavaros i kalna o tik apsukos variklio kildavo. Po pakeitimo tai pasitaise,tik sudreba.Aciu

  Reply

  Sudilo sankaba kuri laiką dar pavažinėsit ir drebėjimai padažnės. Jei bus krauta mašina tai įvyks greičiau.

  Reply

  Bmw e39 3l dyzelis 142kw vaziuojant is vietos pasigirsta toks kaip caktelejimas toks pat buna kaip stabdai pries sustojima kas gali but?

  Reply

  Sunku atsakyti užvažiuokit pademonstruosit ir išgirdus kas tai bus galima atsakyti.

  Reply

  ford focus c-max 2.0 benzinas AT, jau koki metai isibegejant jauciasi silpna vibracija pasiekus 70km dingsta arba atleidus truputi gaza dingsta,o dar atsirado kita beda ikalneja pradedant vaziuoti atleidus stabdi masina pradeda ristis atgal,paspaudus gaza pradeda vaziuoti i prieki. aciu

  Reply

  Cia reikia tikrinti pas juos variatoria stovi ir ten sankabos buna genda.

  Reply

  Sveiki. Nesenai pastebėjau, kad važiuojant nuo 70 km/h 4 pavara prabuksuoja, apsukos kyla o greitis ne, arba jei truputi didini apsukas tai greitis didėja. Gal numanote kas galėtu būti. Automobilis Rover 75 .(automatinė pavarų dėžė)

  Reply

  Be papildomos patikros nepatarime del sios bedos.

  Reply

  Sveiki. turiu audi a6 c6 3.0 quattro multironic , kartais jaucias jaucias vibracija jungiant biegius is 3 i 4, kas galietu buti , ar rimta?

  Reply

  tokiu automobiliu negamino.

  Reply

  Sveiki. BMW E66 3.0d Sustojant prie sankryzos ir judant vel is vietos skaudokai isijungia pavara atrodo jog paveluotai sureguojama i gaza. Is vietos ijungiant d raide viskas tvarkoje. Taip yra tik pristojant ir vel judant is vietos. Kas galetu buti ir ar tai didele beda?

  Reply

  gal 2 pavara pradeda.

  Reply

  o kas galetu buti jei is 2 juda?? o tai negaletu buti del trukusio kolektoriaus? ir del to kompas kazko nesuprasti?

  Reply

  O tai butu rimta problema? O gal tai galetu buti del trukusio kolektoriaus ir kompas kazko gerai nesuprasti?

  Reply

  Focus 2006 CVT dėžė. Įjungus R arba D atsiranda aštrus cypimas, garsas lyg metalas į metalą trintųsi, kitose padėtyse garso nėra. Automobilis atrodo važiuoja, tiesiog su tokiu cypimu labai nejauku važiuot. Girdėjau, kad temti automato negalima, nes nesitepa dėžė. Ar galima temptii tokį automobilį iki meistrų tarkim tempiant su užvestu varikliu aišku N padėtyje ?

  Reply

  uzvestu galima.

  Reply

  Ar yra tikimybė, kad su tokiais požymiais gedimas nebus "rimtas" ?

  Reply

  Tikėtis visada reikia mažiausiam, o pasiruošti didžiausiam.

  Reply

  Sveiki, Kiek kainuotu pasikeisti tepalus,filtrus- Mb R320cdi 2006 4 matic Ir dar klausimėlis,esant dar šaltai auto ir pradedant važiuoti ,staigiau atleidus gazą kartais juntamas nestiprus stuktelėjimas.Ar čia automobilio enercijos perdavimas nuo ratų į reduktorius,apd dėžę.ar tai normalu kai 4*4.ar tai jau susidevėjimas.Mb Ml tą patį irgi kartais pastebiu.Ačiū.

  Reply

  Jei pilnas tepalo keitimas tai 60 eur + medžiagos. Visa kita reikia prieš keitimą patikrinti.

  Reply

  sveiki,turiu beda su dsg deze,pulsiuoja apsukos kai susyla deze,kol salta apsukos nesokineje,kame galetu buti beda,tepalai katik pakeisti,mete klaida kad tepalo temperaturos daviklis blogas tai ji pakeite,bet vistiek pulsiuoja apsukos,kur yra beda,patarkit ka daryti

  Reply

  Atvykti patikrai, gal sprendžiate visiškai ne ten bėdas.

  Reply

  sveiki, chrysler voyager 2001m, 3.3 benzinas tepalas svarus,netruksta,nesmirda... meta klaidas p0700,p1784 pirkau si su tokia beda,tad bet ko gali buti priaryta nesamoniu. ijungus D vaziuoja visom pavarom,1,2,3,4 jungia sklandziai,nesmugiuoja, ,nebuksuoja lyg ir norm. butu ok. bet pilnai sustojus ir pradedant vaziuoti nera 1 pavaros, yra tik 2,3,4 t.y. startuoja nuo antros...ir jungiasi kaip priklauso.... ir taip visada kol neijungi i N padeti,palauki kokia 10sek. jungi D ir vel visos pavaros yra....kol nereikia judet is vietos... rankas turiu tad,pasiskaiciau nete nemazai info,nusprendziau pradet nuo solenoidu bloko. nupirkau rem kompl. issiardziau ji matuojant testeriu rodo viska kaip turi but,rites,switchai,varzos,laidynas iki kompo irgi patikrintas viskas ciki,kitu atveju butu limp mode,bet nera. tai va, ten yra keturi solenoidai vienas ju atviras visalaik,kiti trys uzdarytoj padety. Klausimai: 1.ar gali but uzstriges koks? 2. kokiose padetyse jie turi buti? kokia eiles tvarka? kaip suprantu jie skirtingi... 3. ar verta pirkti nauja bloka? o gal galit remontuot sena?kiek tai kainuotu? 4. kiek sansu kad problema isispres ir nereiks lyst giliau? is anksto dekoju uz atsakymus.

  Reply

  Pakeiskit tą bloka.

  Reply

  Sveiki, kas per beda galetu buti? mb c220 105kw automatas 722.6 deze vaziuojant is vietos duodant daugiau gazo kazkas atsitinka ir pradeda visa masina purtytis, ant apsuku nelabai jauciasi bet sustojus labai ir nustoja tik uzgesinus, taciau kazkas gesinant sutarska. O uzkurus ir ramiai is vietos judant nespaudziant gazo iki dugno viskas gerai nei drebejimo nei to sutarskejimo , nebent apsuku duodi daug tada vel visas dreba iki uzgesinimo.

  Reply

  Greičiausiai dėžės gedimas tiek mechaninės dalies tiek hidraulinės dalies galimos bėdos.

  Reply

  Pakeite tepalus dezej prie pora menesiu. Mazdaug po 1000km dingo begiai. Vaziuoja avariniu rezimu, 3cias begis auksciausias, kai pats metau iseina sumest iki 6to. Kai sulysa deze tada vaziuoja be problemu. Uzsidege varikliuko indikatorius ir mirksi kur begius rodo. Sustojus isjungus varikli vel paleidus viskas pasitvarko kokius 3km nuvaziuojanormaliai cia su salta deze. Su lta veikia. Ar gali buti kalti meistrai del gedimo, kurie keite tepalus.....?

  Reply

  Gal ir negali.

  Reply

  Labas. A6 c6 3.0tdi quattro. Kartais lengvai begejantis imeta kokia antra pavara ir toliau gali varyt kad ir iki redline'o pavara nesikeicia. Galiu pakeisti tik su svirtele prie vairo. Sustoji, startuoji is naujo, vel viskas ok. Kur beda? Aciu.

  Reply

  reikia patikrinti ar tikrai čia yra problema. Jei taip tai gal ši problema kyla dėl variklio.

  Reply

  Sveiki, turiu anglišką mersa, e klase, e 350, coupe. 2012m, nubėgus 41000 miliu. Buna kai kada kad greityje 20-30 miliu per valandą, mašina sutrukcioja, taip kaip kas mechanineje keistum pavarą staigiai atleidus sankaba. Daugiau tai nutinka kai mašina šalta. Kas čia galėtų būti? Atrodo ir mašina nėra daug prabėgus.... Ar čia normalu?

  Reply

  Gali būti kad dėžei reikia adaptacijos.

  Reply

  Sveiki. Turiu audi a6 2,5varkl. 125kw su multitronic automatu ir atsitiko tokia bėda įjungus D režimą pasigirstą smugis ir variklis užgesta, taip pat ir su S režimu. Atbuline eiga automobilis važiuoja gerai. Pasakykite kame yra bėdos? Ir ar verta remontuoti, o gal geriau keisti į mechaninę pavarų dežę.

  Reply

  Remontuoti gali tačiau ar tai verta spresti ne mums o jums. Jos remonto kaina labai priartes prie automobilio kainos.

  Reply

  Sveiki. Kartais pasijaučia mušimas ties 3 bėgiu, jungiantis pavaromis i žemesnę pavarą, bet tik tuo atveju, kai palaikomas greičio pedalas. Nuo kelių tokių kartų, dabar nuolatos visai atleidžiu greičio pedalą ir šitaip leidžiu persijungti žemesnei pavarai be mušimo. Kas gali būti?

  Reply

  Valdymo bloko išdilimas.

  Reply

  Sveiki, Mercedes Benz R320 permusant begius apsukos sukyla? Kokia cia galetu buti problema? Aciu uz atsakyma

  Reply

  čia reikia patikrinti gali būti ir rimtesnis dėžės gedimas.

  Reply

  Sveik wolksvagen phaeton vaziuojant mieste neskubant pulsuoja apsukos laikant ant piloto pastoviu greiciu kaip ir viskas ok.deze nesmuguoja pavaras jungia svelniai lemdo zondas pakeistas naujas bendzinas dujos 4,2 ar gali but pusle isidevejus jau.aciu

  Reply

  Taip gali būti.

  Reply

  Sveiki passat cc 125kw Dsg siaip meto begius be priekaistu, tik stovint vietoje keiciant begius is N i D ar R girdisi stuktelejimas kaip kad begio ijungimas isjungimas ar sankabos perjungimas, garsas nedidelis net nzn ar tai normalu? Seniau arba neatkreipiau demesio arba nebuvo jo.

  Reply

  Gal labai dėmesio nekreipėt.

  Reply

  Laba diena, automobilis Audi A8 D2 2.8 benzinas 1997. Dingo trauka, automobilis nevaziuoja, neisijungia pirmas ir paskutinis P ir 4 begiai, kiti jungiasi (ant skydelio matosi kai isijungia D,N,R,2,3). Vedasi ant N pavaros, apsukos kyla bet nevaziuoja. Kas galetu sugesti ir gal imanoma nuspeti mazdaug taisymo kaina?

  Reply

  Įmanoma kainos orentacines ribas pasakyti tik po patikros.

  Reply

  Sveiki, Mercedes Benz C220 W203 2001m. automatine 5 pavaru deze kartais isijungia i avarini rezima. Diagnostika visada rodo tik viena klaida P2203 speed sensor 3. Ar butinai reikia keisti elektronine plokste greiciu dezeje ar gali buti ir kitu gedimo priezasciu? Aciu

  Reply

  Taip būtina.

  Reply

  Sveiki. Touran 2 l 103 kw su dsg pavaru deze. Vaziavau ir is 3 pavaros ismete visiskai tada ijungiau N ir perjungiau is N i D ir tada pradejo lyg ir per pavara stabdyt ir skydeli pradejo mirkset P, R, N, D,S. Uzgesinau ir uzkuriau vel ijungiau i D ir pradejo vaziuot pavaziavau apie 15 m ir vel taspats. Uzgesinau sustojes ir vel uzkuriau ir mirksi taspats skydeli tada ijungi D neviaziuoja ijungi R irgi nieko tada ijungi S pradeda vaziuot paskui nori I R ir tik per kelinta karta ja ijungia. Aciu.

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, panašu į el gedimą.

  Reply

  Sveiki, Mercedes Benz C220 W203 2001m. automatine 5 pavaru greiciu deze kartais isjijungia i avarini rezima. Diagnostika visada rodo tik viena klaida P2203 speed sensor 3. Ar jau 100% reikia keisti elektronine plata esancia dezeje ar gali buti ir kitos gedimo priezastys? Aciu

  Reply

  Greičiausiai, kad jau reikia keisti.

  Reply

  Sveiki,bmw e39 3.0d automatas vaziuojant 2 begiu ir persimusant i 3 isijungia avarinis rezimas ir lieka tik 5 begis,bet jei pries musant 3 begi svelniai spaudi gaza begis persimusa i ta kuri reikia be avarinio rezimo,kame gali buti problemos?isijungus avariniam rezimuj ir sustojus uzgesinus varikli,uzkurus jis dingsta ir tada vel vaziuoja kaip priklauso nei spaudi svelniai gaza

  Reply

  reikalingas dėžės remontas bus bėda su slėgiais.

  Reply

  Labas vakaras, gal iš savo patirties galite pasakyti, ar linkusios gesti Opel Astra 1.8 variklio automatinės dėžės (2004-2009)? Paprastos, ne easytronic. Mąstau apie tokio auto pirkimą. Ačiū iš anksto.

  Reply

  Viskas priklauso jei prieš jus jai buvo laiku keičiami tepalai ji jums neges.

  Reply

  Sveiki Bedos su Volvo s80 Aisin AW55-50SN DEZE pradedant vaziuoti ijungiant darbini begi automobilis ant lygios vietos parieda pusmetri,tik paspaudus akseleratoriaus pedala inuo1500-2200 rpm tik pradeda vaziuot,pavaras imeta su smugiu,kartais netgi su tokiu trenksmu ka ratai prasisuka .isibegejus iki 80km\h ant skydelio dingsta D raide isimeta i avarini rezima .Padarius diagnostika ismeta 4th gear.Incorect gear.ration. tepalai pakeisti skaiciuokles ant dezes pakeistos,ar negali buti hidro transformatoriaus bedos.

  Reply

  Tai kas padaryta viska padaryta be reikalo. čia gedimas pačioje dėžėje.

  Reply

  sveiki ford galaxy 2004 metu 1.9 tdi tokie situacija automatine deze kaip pradedi vaziuoti pirma ysijunge o int antra nenori junktis turi gaszo uskelti kad perjunktu jai perjunge tai visos pavaros toliau gerai junginejasi koki varijantai gedimo gal zinote mazdauk gali buti ? aciu

  Reply

  Gali būti susidėvėję valdymo mazgai - vožtuvai.

  Reply

  Sveiki, BMW X5 D automatas 2002 m. Kada šaltas variklis pasiekiant 20 - 30 km/h persijungiant kažkuriai vienai pavarai ( kartais su nedideliu truktelėjimu ) pereina į avarinį rėžimą. Sustojus, užgesinus variklį ir vėliau pavažiavus apie 1 km ir varikliui apšilus bėgiai persijungia be problemų. Tepalai prieš 1000 km keisti. Atlikus diagnostika įrašas Fault code 000036 Description EGS: контроль передачи IV. Būčiau dėkingas už patarimą kokia galėtų būti gedimo priežastis.

  Reply

  Galimas dežės praslydimas.

  Reply

  Gal patartumėte koks tolimesnis remontas ?

  Reply

  Atlikti patikrą, o poto bus galima pasiūlyti tikslesnius veiksmus.

  Reply

  Audi q7.smugiuodavo I penkta pavara ir is penktos pavaros, meistrai atliko hidraulinio bloko restauravima, penkta pavara veikia puikiai, bet po remonto pradejo negraziai jungti trecio begio antra puse ir I ketvirta, meistrai pasake deze turi adaptuotis vazinek bus gerai, mazdaug nuvaziavus 1500km.dezei kaput liko tik trys pirmi begiai, atbulinio irgi nera. 1000€i rura atsiprasant.kame saknys ar gali buti ju kale?

  Reply

  reikia defektuoti dėžę ir aiškintis priežastį. Galėjo jie remontuoti dėžę kuriai jau buvo likę ne daug važiuoti tai gali į šiuos klausimus atsakyti tik dėžės defektavimas.

  Reply

  Sveiki, pradėjo streikuoti automatas, važiuojant nenori mest žemesnių bėgių, pradėjo spaudžiant gaz kilt tik apsukos o ne greitis, sustojus pilnai iš vietos neina pajudėti, lyg būtų niautrali pavara įjungta, užgesini, palauki užkuri viskas gerai, kažkiek nuvažiuoji. Išardžius dėže radaus sudegusius ne visus, bet kelis diskelius. Be to išleidau juodą tepalą. Ar galimas variantas, kad pakeitus diskelius, viską perrinkus dėžė vėl veiks nepriekaištingai?

  Reply

  kuri laika, bet greičiausiai labai neilgą, kol vėl sudegs. Dėžės šeipsau nedega.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu suremontuoti Opel Zafira 2006m. 1.9 cdti 110kw automatine deze? Ar jos hidrobloka?

  Reply

  Na čia klausimas toks į kurį atsakyti nelabai korektiška. Jei nežinote ka reikia remontuoti tuomet geriau atvykite patikrai. Neretas atvejų kai po tokių klausimų atvykus pasirodo, kad išvis bėdos ne dėžėje. Kartais be jau rečiau tai būna tiesa.

  Reply

  Sveiki, turiu 2006 m. Nissan Murano, iš ryto tik pradėjus važiuoti neduodant gazo o leidžiant važiuoti savo eiga girdisi traksėjimas lyg dantračiai kabintusi, kai pavažiuoji daugiau ir pašyla variklis traksėjimo kartais nesigirdi, kartais labai nesmarkiai, ar tai galėtų būti pačios dėžės gedimas ar kažkas kita?

  Reply

  Gali būti kažkas kitas jei reikia tikslesnio atsakymo reikia tartis laiką patikrai. Geriausia būtų palikti automobilį iš vakaro pas mus.

  Reply

  Sveiki, BMW 530 e39 135Kw vaziuojant stipriai pradejo barsketi ir strigineti. Sustojus ir bandant pajudeti is vietos tiek D tiek R pavara savo eiga nejuda, tik padavus daugiau gazo lyg ir pagauna, pusmetri pavaziuoja ir vel stringa, sklinda stiprus garsai, vaziuoti realiai neimanoma. Ant N pavaros taip pat nerieda. Turite minciu ir galbut oriantacine kaina nuo visu darbu?

  Reply

  Lužimas arba strigimas dėžėje ir užsikirtimas mechanineje dalyje.

  Reply

  Tai realiai uztektu pakeisti i kita deze? Kokia orientacine kaina butu dezes pakeitimo su tepalais ir darbu?

  Reply

  Taip. Kainos keiciasi pagal zmogaus poreikius. Vieni renkasi vienokias medziagas kiti kitokias. Vieni keicia viska kiti tik dali dar kiti tik papildo. Kaina galima pasakyti kokia bus paliekant automobili. Bus sudaroma remonto samata su kainomis atsizvelgiant i jusu pageidavimus. Dezes pakeitimas apie 145 o visa kitaau jau pasirinkimo variantai.

  Reply

  Sveiki. BMW 7 (e65) 2004m. APD pavaras meto sklandziai be jokiu smugiavimu ar kazko panasaus, bet pries visiskai sustojant juntamas kaip lengvas smugis i gala. Gal numanot kas galetu but?

  Reply

  Kazkas susiję su dėžės hidraulikas, kas konkrečiai jau reikia detaliai žiūrėti.

  Reply

  Sveiki noreciau pasiteirauti kiek kainuotu pilnas remontas automatines pavaru dezes. Chrysler Voyager 2.8td Metai 2004 110kw 150hk Pavaru deze buvo renovuota pries 6m. Tiesiog uzvedus varikli jau nebeveike pavaru deze. Kazkas viduje suluzo. Ar jau neberemontuojama ir reikia kitos pavaru dezes, nes jau buvo remontuota priestai.

  Reply

  Remontuojama visos reikia isdefektuoti ir pažiūrėti kokia būtų kaina ir ar vertėtų ją remontuoti

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu a6 05metu 3tdi kvatro automtas.dezes tepalu pakeitimas.

  Reply

  daebo 70 eur + medziagos.

  Reply

  Sveiki, turiu tokia beda mb w212 e220 5 begiu automatine deze ir 170ag po kapotu :) problema yra tokia, kad kai automobilis yra saltas vaziuojant dedideliu greiciu 15-25km/h auto pradeda trukcioti ir apsukos smarkei sokineja. Dezeje esu pilnai pakeites visus tepalus, pasak meistru jie ipyle 11ltr trpalo, esu pries purkdamas auto dares diagnostika ir nei deze nei variklis nemete jokiu klaidu, bet ispejo, kad lyg ir 3 cilindro purkstukas veikia bet ne pilnu pajegumu, ar tai gali buti del jo ar tai dezes gedimas? P.s kai variklis siltas visos problemos dingsta. Taip buna tik saltam varikliui. Bukit geri padekit ispresti sia misle :) Aciu.

  Reply

  Čia gali būti dėžės bėda.

  Reply

  Sveiki automobilis audi a6 2,5tdi multitronic 2002m. bedos prasidejo jaustis stabdant drebindavo net vaira, veliau kai jau uzsilusi deze , sustojus prie sankryzos ir norint pajudeti staigiau masina pradedavo drebeti lyg pavara jungia ir iskart isjungia, svelniai akseleruojant pradedavo gerai vaziuoti. siaip vaziuojant viskas gerai. Dabar pradejo dauzyti pirma pavara. neymanoma pajudeti is vietos be smugio, stabdant taippat vibracija. Vibracija ne is stabdziu tikrinta. Kas galetu buti. Ar didelis nusimato remontas dezes ar geriau jau ieskoti kitos. auto ne lietuvoje.

  Reply

  Paieškokit kitos dėžės.

  Reply

  Sveiki, turiu 07 Citroen c4 grand picasso. Pusiau automatine greiciu deze. Ryte pirmas pajudejimas po nakties buna purtosi ir jauciasi kalimas 1 begyje vos pajudant is vietos. Isijungia 2 begis ir viskas gerai. Kai susyla variklis jokiu problemu nebebuna. Ar greiciu dezej problema ar variklyje?

  Reply

  Šių automobilių neremontuojame.

  Reply

  Sveiki, Renault Megane 1.6 benzinas 98m.automatas kartais važiuojant nežymiai juntamas smūgiavimas persijungiant pavaras. Pora kartų ryte buvo, kad pradedant važiuoti skydelyje užsidega check'as ir mašina važiuoja tik trečiu bėgiu. Užgesinus, biški palaukus ir vėl užkurus tada viskas ok. O kai mašina sušilus ir diena veikia visais bėgiais. Kas galėtų būti? maždaug kiek kainuotų remontas? Ačiū.

  Reply

  Šių automobilių neremontuojame.

  Reply

  Turiu MB E320 2003,įjungiau į D-važiavau,viskas idealiai,sustojau,viskas.... į R IR P nebesijungia,tik į N,žodžiu atgali ir į parkingą nebesijungia,stabdis veikia,servise žiūrėjo,stabdžių varnelė viskas gerai,pakėlė ant keltuko,ten viskas gerai,svirtis dirba,toks jausmas,kaip būtų užsikirtę,bet kodėl? kas ten gali būt?

  Reply

  Na čia reikia jau tikrinti kas užsikirto tokio tiesaus atsakymo nėra.

  Reply

  vw sharan 1998m automatas . pradedant vaziut pasigirsta garsas kaip druzbos pjovimas bet tik kai pradedant vaziuot... plius uzsidega ABS... kame cia saknys?

  Reply

  Apie garsus sudetingiausias klausimas juo reikia i6girsti. turite užvažiuoti tik išgirdę galėsime jums patarti.

  Reply

  VOLVO S80 2.9 Bi Turbo - sustojus ikalneje ir po to uzvedus varikli jungiant is P i R sunkokai persijungia pavara, dezeje pasigirsta negrazus garsas ir sutrukcioja auto,o ta pati darant,jei automobilis stovo lygioje vietoje,viskas jungiasi lengvai ir be jokiu sutrukciojimu.Kas tai galetu buti ? Aciu.

  Reply

  Sustojant ikalneje pries jungiant i P uztraukite rankini.

  Reply

  Sveiki, Seat Altea 2005m. 2.0l, 103kw dyzelis. Pajudant iš vietos mašina trūkčioja, sudreba, ypač tai pajuntu kai reikia staigiai pajudėt į priekį arba įkalnėje. kadangi tai automatas, taip neturėtų būti manau...Variklio apsukos laisvoje eigoje yra apie 800. Pagalves tikrinau-viskas gerai.Ar čia galėtų būti problema su greičių dėže? ačiū

  Reply

  Galetu buti ir dėl dėžės.

  Reply

  SVEIKI MEISTRAI KEITE JAGUR X-TYPE VARIKLY YJUNGUS GALINE PAVARA VAZIU BET Y YKALNE PRADEDA BUKSUOTI Y PRIEKY SAKE VISKAS OK.PRIES KEISENT VARIKLY DEZE DIRBO PUIKEI. DEKOJU UZ ATSAKYMA

  Reply

  Kazka nedadarė ir pažeidė dėzę.

  Reply

  Sveiki norejau pasiteirauti kas gali buti bmw e39 99 metu automatas vazuoja atbulas bet nevazuoja i prieki ? ir ar labai brangus butu remontas

  Reply

  Reikia ardyti dėžę ir ieškoti kas sulūžę. Kol tai nėra žinoma tai ir kainos pasakyti neišeina.

  Reply

  Sveiki,toks dalykas wv passat b5,automatas(trictronic) 1999m,85kw .visas pavaras meto normaliai,ziemos metu sunkokai,o siuo metu prasidejo kad meta 5 pavara ir ji dingsta,trictronikas tuo metu neveikia.uzgesinus ir vel vaziuojant viskas tvarkoj iki sekancio karto.cia jau pavaru dezei galas?

  Reply

  Tik gedimas :)

  Reply

  Sveiki, Audi A4 2008m 147 kw Amerikonas du varomi. Atsirado problėmėlė, paspaudus akseleratoriu permetant begius atsiranda trukčiojimai, atrodo kai peršokimai. Kas gali būti?

  Reply

  greičiausiai Multitronic. Šias dėžes sugadina nekeisdami tepalų.

  Reply

  Turiu 2006m mazda3 2.3l saltam junge 2 pavara skaudziau uzsila viskas gerai kame problema verta susirupint

  Reply

  Rupinti visada reikia, nes nesirupinant laukia dideli nesklandumai.

  Reply

  Sveiki, kas gali buti audi a6 2006m. Automatas is 1 I 2 begi mesdamas sutrukcioja ,o aukstom pavarom nenori begi imesti pats.o jei pats begius metai viskas gerai. Cia taip prasideda pasilus varikliui.

  Reply

  Čia ir reikia nuo variklio pradėti. Reikia patikrinti parametrus manau, kad ten bus tos bėdos dėl kurių taip darosi.

  Reply

  Sveiki Turiu neaiskia beda, vw golf plius 2.0 dizeliukas su dsg deze, letai vaziuojant girdisi traskesys, pati deze jungia begius laiku be trukciojimu, ar kaskokiu velavimu, kas to traskesio priezastis galetu but? vidine granata ar vistik deze, jauciasi kad kaireje puseje tas garsas toks kaip gremstu metala

  Reply

  Apie garsus atsakyti lengviausiai juos girdint. Jei būtų dėžė jau važinėtumėt ant tralo ;)

  Reply

  Sveiki, turiu audi a4 2003 2.5 tdi 132 kw is vietos uzspaudus pedala visi begiai susimeto normaliai o tarkim vaziuojant 90 ir uzmynus pedala pasijaucia trinktelejimas. Ar gali buti, kad pasikeitus tepalus problema dingtu? Aciu.

  Reply

  ne.

  Reply

  Sveiki. Citroen c4 picasso 2008 2.0 hdi dėžė robotas - iš ryto, kai šalta auto važiuojant tamposi ir keletą kartų buvo išmetę gearbox faulty ir po šios klaidos stovi vietoje, kaip ant laisvo bėgio mesk kurį nori nieko gazuojasi ir stovi vietoje. Užgesini, užvedi vel ok. Ir kodėl pavažinėjus dingsta tampymasis vėl dėžė dirba gerai. Jeigu mechaninis gedimas neturėtų gi jis prapulti kažkur sušilus dėžei... Kaip Jūs manote, kas čia per stebuklai? Jeigu numanote iš pastebėjimų kas galėtų būti, prašau nurodykite remonto preliminarius kaštus.

  Reply

  šių automobilių neremontuojame.

  Reply

  Sveiki. Turiu VW Touran 2.0 l dsg 6 pavaru deže ir atsirado kaip manau tikrai dideliu bedu. Pirma syki vaziuojant pasigirdo toks kirtimas ir pradejo mirkseti P,R,N,D,S ir galiausiai kirto per stabdi ir po to laiko atsirado toki garsai kaip tarkim vaziuoji 2 arba 3 pavara ir retkarciais suzviege 4 - 5 -6 pavarom to garso nera. Ir buna kad kai zemina pavara ties 2 pavara toki skaudoka garsa isleidzia lyg kirtima ir po kojom pajunti lyg kazkas butu palaida ar makaluotusi. O nesmagiausia buna kad kai pradeda zviegt deze keliant arba zeminant pavaras pradedi stot ir ant galo toki lyg avarini rezima ijungiai r kala stipriai per stabdzius. Kas gali buti. Aciu. :)

  Reply

  Be diagnostikos atsakymo nerasime.

  Reply

  sveiki turiu befa opel signum 1.9 110kw 2006met automatas pradejo durniuoti is vietos vaziuoju graziai paskui ir kai reikia junktis kitam begiui kaip parbugsuoti ir smarkiai dauzdama is pradziu bu nesmarkus persijunginejams dabar tiesiog sendiena buvo kad prabuksuoti kaip sankab ir isisjungut paskui vazinejaus nebeliko atrodo dekui

  Reply

  Reikia patikrinti arba remontas arba pilnas tepalo keitimas.

  Reply

  Sveiki norejau paklausti kiek kainuotu audi a5 2.7 multitronic pilnas dezes remontas, ir kiek laiko duodat garantijas. Dekui

  Reply

  remonto kainos prasideda nuo 2500 eur šiai dėžei :(

  Reply

  sveiki renault scenic nesimusa 4 pavara

  Reply

  nedirbame su siomis markemis.

  Reply

  Sveiki. Peugeot 607, 2005 metu. 2,7 hdi hidro blokas ar remontuojate? Nuo kiek iki kiek kaštai būtų? Ir ar apskritai kas nors remontuoja šį reikalą? :)

  Reply

  nedirbame su siomis markemis.

  Reply

  Sveiki, 6 pavarų APD veikia sklandžiai užmiestyje, bet mieste ilgiau pabuvus kaštyje pasmūgiuja - pradėjus važiuoti iš vietos greičių dėžė greit (beveik momentaliai) perjungia bėgį iš pirmo į antrą, ar net trečią bėgį ir perjungimai nesklandūs, su smūgiais. Taip pat ilgiau pastovėjus kamštyje, stipriau jaučiamas dėžės perjungimas iš bėgio į neutralią stojant ir pradėjus važiuot iš neutralios į pirmą. Prisiparkavus su R, užgesinus variklį ir jį užvedus, eprjungiant iš P į D pasijaučia smūgis.

  Reply

  Taisomi šie dalykai.

  Reply

  Sveiki, audi a4 b8 2.7 multitronic is vietos staigiai paspaudus akseleratoriu meta i prieki 1 pavara su musimu ir uzlaikimu. Negazuojant auto isvaziuoja graziai kaip niekur nieko bet lyg kazka galvotu apie 2-4s. Kitos pavaros jungiasi sklandziai. Ar gali trukti tepalo lyg nesudarytu spaudimo?

  Reply

  Čia yra gedimas.

  Reply

  Sveiki turiu opel vectra C 2004m.2.2dyzelis,92kw.automatas,uzkurus automobili pradedi vaziuoti visos pavaros junges gerai biski pavazevus atsiranda svelnus smugis ir tada lieka 2 ir 5 pavara, uzgesinus varikli ir vel uzvedus vel viskas taipat ir dega degnostikos lempute,pasijungus kompa ismeta klaida P0715, kaskoks greicio daviklis ji pakeitus vistiek viskas taspats, kiek domejausi apie tai tai atrodo jie yra du ar tai tiesa, aciu uz atsakyma

  Reply

  Taip tie davikliai yra du bet nebutinai jie kalti tikrinkit laidus nuo daviklio iki kompiuterio.

  Reply

  Sveiki turiu audi a8 d2 4.2 quattro. Vaziojant 50 km/h greiciu ir buna greiciau kaip jau,apsukos nukrenta. Nelaikant pedalo, ir staigiau paspaudus gaza pradeda trukciot automobilias lik nežinant kuria pavara ijungt. Bet važiojant staigiau apaudant gaza pavaras jungia svelniai bet jau mažesniu greiciu redant paspaudus gaza pradeda teukciot negaliu suprast kame cia problema. Išanksto atčiū.

  Reply

  atvykite patikrai, čia su tokias simptomais galima apkaltini bet kurį mazgą, todel reikia tikrinti.

  Reply

  Sveiki , greičių deže 6T40(MH8).Opelis. Kai automobilis pasiekia darbinę temperatūrą su nuspaustu stabdžiu D padetyje jaučiasi pulsavimas. Kartais vos juntamas , kartais pakankamai stiprus. Perjungus į manual režimą pulsavimas dingsta. Kokia gali būti priežastis tokio pulsavimo?

  Reply

  Be patikrinimo nieko nebus gali ir ne deze kalta būti.

  Reply

  Sveiki tokia beda bmw e38 740 automatas daro ka nori ant trecios pavaros yra smugis suveluoja pirma begi atrodo kad ant laisvo pradzia ir ismete kompas GETRIEBENOTPROGRAMM

  Reply

  Tai reiškia kad yra gedimas ir reikalingas dėžės remontas.

  Reply

  Sveiki,turiu ford winstar , vaziuojant tiek i prieki tiek atgal girdisi traskesys priekineja dalyje, vienam servise ziurejo ir sake , kad greiciausiai bus pavaru dezes gedimas, kas aletu buti,pavaros visos jungesi laisvai?

  Reply

  Jei būtų dėžė jūs po servisus jau nevažinėtumėt.

  Reply

  sveiki bmw 525d , 2008m , automatas, kai sustoji pvz sankryzoje ir pradedi vaziuot su nedideliu smugiu ijungia pirma pavara, kiti begiai ok, pvz kai uzsivedi auto ir tik pradedi vaziuot viskas ok, kai davaziuoji iki pirmo sustojimo tada buna tas smugis (labai nestiprus) tas dalykas kartojasi koki viena ar du, paskui gali vazinet visa diena jungiasi gerai, gal galite ka patarti ?

  Reply

  dėžės pradilimas kurį jau nevisada geba kompensuoti kompiuterio programa.

  Reply

  Sveiki. Audi a6 c5 tiptronic, dega skydelyje jog įjungti visi bėgiai, Jungiant D arba R pasijaučia lengvas stuktėlijimas. Įjungus tiptronica nieko nereguoja važiuoja automatu. Pirmą bėgį užlaiko iki 2.8k apsukų nesvarbu lėtai gaza spaudi ar ne, toliau bėgiai metosi lyg ir normaliai. Ar gali taip pasireikšti tepalų trūkumas? Ačiū už informacija.

  Reply

  Greičiauisiai tai pasireiskia el gedimas.

  Reply

  AUDI A6 2003 1.9 TDI 96 kW 6 bėgių Triptronic Pradedant važiuoti smarkus trukčiojimas (Visose padėtyse D ir S, net įjungus manual 1) Jeigu pradedi važiuoti labai labai lėtai, trukčiojimo nėra.

  Reply

  Atvykite patikrai ir atsakysime kas dėl to kaltas.

  Reply

  Laba diena, turiu Saab 9-3, 2005m , 6 begiu tiptronic automata, pakeistas naujas valdymo blokas, TCM modulis, pakeisti originalus tepalai. Problema jungiant ilgiau pastovejus is P i D pozicija pauze ir smugis, kartais mazesnis o kartais stiprus . Pasilus veikia idealiai. Kas galetu buti? gal keiciant tepalus nedapyle reikiamo kiekio? ar gali buti taip vadinamos pusles problema? klaidu kompas nemeta, TCM softas atnaujintas.

  Reply

  Greičiausiai kad tepalas buvo keistas nepilnai ir liko siuksliu arba per daug pasidevejo deze.

  Reply

  Sveiki. Citroen C3 benzinas 2003 m. vaziuojant masina susipurto, skydelyje prie D pasirodo S ir *. Cia dezes ar kompo problema? Aciu.

  Reply

  nedirbame su siomis markemis.

  Reply

  Sveiki, kas gali būti ir gal esat susiduręs? opel Zafyra 2002 m 1,8 benz automatas. Bėda kad kliba vidinės granatos iš greičio dėžės (tepeluoja nežymiai) ir kitoj pusej tas pats (sausas). Dėkui. :)

  Reply

  reikia pakeisti riebokšlį ir nesitepaluos.

  Reply

  bet kodėl kliba vidine granatos iš grecio dezes? Ar cia taip turi buti?

  Reply

  Taip tokia konstrukcija.

  Reply

  Sveiki,audi a4 b6 2002m multitronic dėžė,nežinau sutapo ar ne,bet atvėsus orui pastebėjau,kad ryte į priekį nenori važiuoti,reikia daug sūkių virš 2k,bet nuvažiavus apie 100m,sustojus,ir toliau jau pajuda normaliai,kol kas tepalai bei jų lygis netikrintas,apie tepalų keitima galvojau,bet gal jau nebeverta?

  Reply

  Čia dėžės gedimas dėl nekeičiamo tepalo.

  Reply

  tai pakeitus tepalus nepasitaisys jau?šiandien ryte buvo tepalo temperatūra 4C,pašildžiau iki panašiai 12,ir problemos kaip nebūta.

  Reply

  Na jei tikrai taip buvo tuomet reikia dar tepalo lygi patikrinti. čia tepalo keitimu neišpresi. Jei tepalo keitimo mety pripilsi gera jo lygį tai žinoma bus gerai bet esmė yra tik tepalo kiekyje. Reikia sutvarkyti tai jei viskas ok tuomet atlikti pilna tepalo keitima. Šis pozymis ka parašėt yra tipinis šių dėžių gedimas. Šeip tai geriausiai užsukit petikrai ir nereikės spėlioti.

  Reply

  Sveiki, audi s8 2001m. panašu kad dingo pirma pavara,įjungus D mašina stovi vietoj didinant apsukas mašina sunkiai pradeda judėti (atrodo kad antra pavara iš vietos) ,pajudėjus viskas toliau gerai, pavaros jungiasi švelniai.R pavara viskas gerai.Kas čia galėtų būti?Ačiū.

  Reply

  @ia reikia patikros. Gali būti avarinis rėžomas tik priežastis dėl ko tai nutiko tik po patikros paaiškėtų. Registruokitės patikrai ir pagelbėsime.

  Reply

  Laba diena, BMW E60 2.5 130 KW 2005 metų. Pastovėjus po nakties masinai ir ryte įjungus R, jaučiamas gan stiprokas timptelėjimas atgal, taip pat greitai stabdant prieš pat sustojant lengvas spyris ir priekį, kartais būna duodant gazo dėžė susmugiuoja ir rodyklė ryškiai šoktelna aukštyn. kas galėtų būti?

  Reply

  Čia galimos kelios bėdos su slėgiu dėžėje arba tiesiog tepalo trūkumas. Reikia tikrinti.

  Reply

  Sveiki, gerai neišilus ir net apie 15-20 nuvaziavus miesto rezimu deze veikia puikiai, o veliau pradeda pasmugiuoti perjungiant 1-2, 2-3 ir 2-1. Tepalai nepersianiausiai keisti. XC70 2009m.

  Reply

  Tepalas gal ir keista bet atlikas ne pilnas keitimas. Po pilno keitimo tokiais atvėjais turime keletą klientų kurie sutiko išbandyti šios problemos išnyko. Pagal pačia problemą kaip ir kaltas valdymo blokas, tačiau kaip minėjau keletas klientų rinkosi šį variantą ir kolkas džiaugiasi. Atvėjų nera daug todėl siūlyti labai nenorime tik dalinamės sėkmės atvėjais.

  Reply

  sveiki, problema mercedes w163 (ml320) atsirado siltam paspaudus akseleratoriu ant N uzimas is dezes pavaziavus dingsta pavaros tiek i prieki tiek atgal.automobilis 1999m uzgesinus ir palaukus 5 min vel atsiranda pavaros,bet uzimas nedingsta

  Reply

  čia yra gedimas dėžėje. Reikia defektuoti dėžę.

  Reply

  sveiki audi a6 2001m 2.5 132kw triptronikas mete begius is2 i3 per pora kartu kartais is 5 i 4 su kirtimu pradejo zysti kaip guolis uzkurus auto davus daug apsuku vaziujant nustojo zysti bet pradejo po truputi nereguot deze i variklio apsukas kol visai nustojo vaziuoti aisku tepalai isbego tai atsitiko nuvazevus mazdaug 6km kas yra ir kiek tai kainuotu

  Reply

  Tai yra mechaninis pazeidimas ir dėl to išbėgo tepalai.kaina reikia žiūrėti kiek dalių sulaužė ir apgadino. Tai nutiko dėl nekeistų tepalų.

  Reply

  tepalai buvo pakeisti pries 5000km

  Reply

  Keitimas keitimui nelygu. Gal buvo pasirinkti pigūs tepalai ir keitima atliko ne tas kas moka tai keisti. Tačiau prieš spėliojimą ir gazdinimasi reikia nustatyti tikslią vietą iš kur iįbėgo tepalas. Reikia nepamiršti, kad šie klausimai pateikiami internetu ir galimas atsakymas tik pagaal daugelį buvusių atvėjų. Gal pas jus kitos priežastys tai įtakojo.

  Reply

  Sveiki, bėda su automatine BMW e39 dėže. Važiuojant lygiu keliu pradėjo šokinėti apsukos iki 3. Nuvažiavus į aikštelę norėjau pastatyti, tačiau neveikė R, tiksliau įjungus R mašina važiuoja į priekį. Kiti bėgiai veikia, triptronik veikia.

  Reply

  Mechaninis lūžimas dėžėje.

  Reply

  Sveiki, BMW E46. 330d automatas. Kokia preleminari kaina butu dezes restrauravimo? Kartais didinant begi arba mazinant jauciasi smugis.

  Reply

  reikia atliktė dėžės defektavimą ir suskaičiuoti kainą.

  Reply

  Laba diena, turiu keleta klausimu del greiciu dezes ZF 6HP26, BMW e60 535d. Jungiant galine pavara kartais girdziu musima, ypac jei masina stovi pakalneje, tada beveik visuomet musimas jungiant i R. Taip pat kartais ypac kai salta isvis neisijungia reikia i D perjungti tada tik R isijungia. Tepalus greiciu dezeje keidziau pries ~50.000 km. Ka pasiulytumete daryti?

  Reply

  Tikrinti tepalus reikia galimas dalykas kad jie iįbėgo per jungtį šiose dėžėse tai pasitaiko dažnai.

  Reply

  Sveiki, e39 ijungus atbulin i nevaziuoja ir bandant gazuot duoda gazo iki 2k apsuku, o ijingus N vaziuoja i prieki pirmu begiu taip atodo, dabar ir pradejo vaziuot ir ant P, bet vaziuojant ant D viskas kaip ir normaliai vaziuoja, kas galetu but ir apytiksliai remontas kiek?

  Reply

  Imam dėžę ardo ir skaičiuojam ir žinosim remonto kainą ne apytiksliai o tiksliai.

  Reply

  Sveiki BMW E60 530D. ZF26HP PAVAU DEZE. Smugioja 3-2-1 begis kai lietai lig svesaforo riedu ir silpnai ant stabdziu spaudziu. Taip pat smugioja kai lietai redu ir pats pavaras jungiu 1-2. Kas cia gali buti?

  Reply

  Dėžės pradilimas.

  Reply

  O kas cia konkrečiai ira sudile?

  Reply

  Nuotolinė gedimų skenavimo sistema dar nėra sukurta. Čia reikia išardyti dėžę ir ieškoti. Prieš ardant dar reikia pasitikrinti, kad nebūtų, jog jus kas suklaidino ir ka nors neteisingai užklausėt.

  Reply

  Sveiki, mano audi c6 6 begiu automatas, nesklandziai persijungia pavaros, sokineja apsukos, problema turbut bus hidro blokas. Kokia butu jo kaina, ar verta juos restouruot, ar tai ne laikinas problemos sprendimas?

  Reply

  Pirmiasusiai būtų protingiausia atvykti pasitikrinti. Nes po tokių diagnozų belieka pakeisti hidro bloka ir stovėti ir žiūrėti kodėl niekas nepasikeitė. O gi dažniausiai taip gali nutikti būtent dėl tokių spėliojimų.

  Reply

  Sveiki. Audi a6 Q trip 2004m. Kartais susmugiuoja perjungiant pavaras dazniausiai 2 arba 3 pavara, ir kai paspaudus iki dugno ekseleratoriu ir perjungia i zemesne pavara buna smugis. apsukos kartais sustojus lieka aukstesnes kol saltas.

  Reply

  Tai gali būti dėl staiga besikeičiančio vairavimo stiliaus. Greičiausiai į tai nekreipti dėmesio, jei tai darytum dažnai ši vieta pradėtų veikti švelniau.

  Reply

  Senas mamos automobilis peugeot 306 automatas. Kai saltas variklis mazdaug ties 90 km/h isimeta variklio klaida ir permeta i avarini rezima, pasilus varikliui ir is naujo uzvedus galima nors ir visa diena vazineti, jokiu problemu. Visi begiai puikiai junginejasi... Dezes tepalus pakeitem, niekas nepasikeite

  Reply

  Su šitais automobiliais nedirbame.

  Reply

  sveiki audi a8 4.2 dingo trauka pradedant vaziuoti toks jausmas kad buksuoja ir netraukia ?

  Reply

  Traliukas it į dirbtuves.

  Reply

  Sveiki, ML350 2010 metų 4matic 7g dėžė. Šalta dėžė stipriai smugiuoja iš 2 į 3 ir iš 3 į 4 (lygiai taip pat ir žeminant pavaras). Smugiavimas yra tik žemom apsukom, aukštesnėm jungia švelniau. Kai dėžė sušyla visi bėgiai jungiasi nejuntamai į abi puses. Tepalai ir filtras keisti prieš 10k km. Keičiant dėžė nebuvo praplauta.

  Reply

  reikia atvykti ir patikrinti situaciją ir tepalo kiekį.

  Reply

  sveiki mercedes vito 2006m automatas saltas 3 ir 4 pavaras perjungia su garsu ir vibracija jyg stipriai trintusi kazkas viduje ir pastebejau kad lygiai vaziuojant tarkim apie 40-60 greiciu apsukos biski pakrenta -pasijunta vibracija ir po sekundes vel atsistato,duodant apkrovos apsukos pakrenta ir poto jau kyla ,tepalai keiciami pastoviai,silta dirba be brozdesiu ir garsu.kame galima beda?aciu

  Reply

  Jei nėra taupoma tepalas, tuomet gali būti susidėvėjusi sankaba. hidrokonverteris.

  Reply

  Sveiki,volvo xc90 isijungus penktai pavarai vaziuojant 90 greiciu kaskur atsiranda kaskoks garsas,toks jausmas lyg butum uzvazeves ant apsaugines kelio juostos grubletos,bet padidinus greiti garsas dinksta,ir kartais y antra pavara grubiai jungesi,bet nevisada.cia dezej bedos ?del svelnesniu pavaru metymu tepalo keitimas pades?

  Reply

  Tepalo keitimas jau vėluojamas atlikti. Reikia patikrinti situaciją. Pilnas tepalo keitimas būna, kad pagydo panašias bėdas.

  Reply

  Sveiki , Seat Alhambra 2011 DSG 6 125kw , saltai dirbant laisva pavara , girdisi metalo barskesys ,vairuotojo puseje , pasilus siu barskesiu nebesigirdi , jungiant pavaras is 1 i 2 ir atvirksciai , buna lengvas stuktelejimas ,cia jei vaziuoji svelniai , jei stipriau akseleruoji to stuktelejimo nebera ,viska jungia svelniai , arba manualu irgi be stuktelejimu. Turiu itarima ,kad gresia sankabos komplekto keitimas , jeigu as teisus , kiek pas jus tai kainuotu . Jokiu klaidu susijusiu su greiciu deze , nemeta. Is anksto aciu uz atsakyma

  Reply

  Jūs neteisus. Šių dėžių sankaba nebarška. Gali barškėti tik smagratis.

  Reply

  Aciu uz info ,turbut si beda ir bus , tuo paciu klausimas kiek butu smagracio , sankabos komplekto ir darbu kaina jusu servise , nes keisti viena smagrati ,turbut nelogiska , o ir laukti matyt jau nebereikia . Kokia suteikiate garantija darbams

  Reply

  Darbų Kana būtų apie 160 plius detalės kurias parenkam pagal pavyzdį tik nuėme jūsų senasias, nes priešingu atvėju būna neatitikimų. Jei dedate detales iš mūsų tuomet dalims ir darbamas suteikiama garantija. min 6 mėn 20 000 km. Jei būtų kokia problema tokiu atvėju jums niekas nekainuotų.

  Reply

  Sveiki, Škoda Octavia 2007 2,0 L, DSG 6 pavarų dėžė, bevažiuojant pradėjo nesijungti 4, 5, 6 pavaros. Rankiniu būdu (triptroniku) visos pavaros jungiasi gerai ... Tačiau, jeigu, važiuojant, įjungi pvz. 5 pavarą.. perjungus į automatinį rėžimą iš karto metė žemesnę ... o į aukštesnę neperjungė net ir labai padidinus variklio sūkius. Pastovėjus aikštelėje keletą minučių pavaros vėl lėmė jungtis ... Prieš tai kurį laiką (gal keletą savaičių) jautėsi, kad yra uždelsimas perjungiant pavaras į aukštesnes.... Yra pamąstymų, kad tai galėtų būti surišta su ABS, kažkoks "specialistas" net paminėjo, kad problema galiniuose guoliuose??? Kaip reikėtų tvarkyti šiuos nesklandumus? Ačiū

  Reply

  Pirmiausiai reikėtų išsiaiškinti priežastis, kad čia kažkokia bėda su elektronika tai faktas.

  Reply

  sveiki. Toyota avensis 2010 d4d 2.2 110kw automatine pavaru deze. Problema ta kad nevaziuoja nei i prieki, nei atgal. spaudi gaza tik apsukos sukyla jokio efekto

  Reply

  Kviekit evakuatorių ir į servisą. Dėžė jau sulūžo.

  Reply

  Sveiki, nutiko toks dalykas, jog iš po automatinės dežės sankabos (pūslės keitimo), automobilis pradejo sunkiau traukti, važiuojant 100km/h apsukos laikos mažiausiai 2.2, o kylant į kalną jos sukyla net iki 2,6 , kas galėtų būti ? meistras sako kad čia normalu, bet pries dežės remonta apsukos laikesi tokiu greiciu max iki 2tukst apsuku.

  Reply

  Neveikia automato pūslė kur keitė ir paprasčiausiai išsisukinėja meistras nuo nesutvarkytos mašinos. Sekantis etapas subyrėjusi dėžė.

  Reply

  Bet visas kitas pavaras meto idealiai, jokio dauzymo nei ko , tik su 5 pavara visiskai nebera traukos, ir apsukos ant 100 laikos labai aukstos.

  Reply

  Visų gyvenimo situacijų nuotoliniu budu nėra įmanoma išspresti, kartais tenka ir meistrui važiuojant ieškoti atsakymų, nes kompai nevisuomet viską parodo.

  Reply

  o tai galejo ideti prasta sankabele (pusle ), nes dejo restauruota ? ka konkreciai sakyti meistrui kad ziuretu ?

  Reply

  Taip ir pasakykite, kad yra problema ir tegul tvarko.

  Reply

  sveiki renualt megane 1999m automatine deze salia svirties yra atskiras mygtukas pazymetas ar tai 5 ar tai S sunku suprasti ka jis reiskia ir ka duoda IJUNGIMAS/ISJUNGIMAS? buciau dekingas uz atsakyma. nes eksperementuot nesinori..

  Reply

  Šių automobilių neremontuojame.

  Reply

  sveiki. ijungus triptronica norint rankiniu budu ijungti aukstesne pavara neleidzia , o zeminti pavaras galima. kas ce per bedos ? Visi kiti pavaru dezes rezimai veikia gerai ...

  Reply

  Arba per anksti jungiate greičio nepakanka, arba salone jungikliukas prie rankenos neduoda informacijos iki kompiuterio.

  Reply

  Sveiki. Seat alhambra, 1.9 d, automatas 2002m.. Pradzioje metu pakeistas kitas naudotas valdymo blokas. Panasu, kad idejo ne tokio variklio bloka ir pavaros junginejasi labai dideliais intervalais. Reikia perrasyti programa. Ar galetumete tai atlikti?

  Reply

  tai kad visa tai ne nuo valdymo bloko priklauso. čia kažkoks gedimas yra.

  Reply

  Sveiki.perskaiciau visus komentarus bet taip ir neradau kiek kainuotų pilnas tepalų keitimas nissan murano2005 metu.tepalo kaina taipat aktuali,nes kiek girdėjau nemaža.keitimo procese imat karteri zemen?

  Reply

  Visiems modeliams tas pats darbų kaina 70 eur+ medziagos.

  Reply

  automobilis pradejo sunkiau traukti, važiuojant 100km/h ant autopiloto apsukos laikos mažiausiai 2.2, o kylant į kalną jos sukyla net iki 2,6 , kas galėtų būti ? automobilis mersedes w211 2.2 cdi matoras 110kw.

  Reply

  @ia reikia atvykti į vietą, kad galima būtų patikrinti, nes kartais šių priežasčių bėdos būna net kelios.

  Reply

  o kas butent galetu buti ?

  Reply

  Jei būtų tiksliai žinoma nesiūlytume atvykti patikrai, čia gali būti ir dėl dėžės ir dėl variklio.

  Reply

  Sveiki, man atsitiko taip pirkau auto marijampolei bandžiau viskas buvo gerai su deže automatas 6 pav. 2.5 tdi 114 kw, ir važiujant i klaipėda ur laikant greiti 110 km/h apsukos apie 1700 ir šokinėjo iki 1750/1800 apsiramindavo ir vėl, kas galėtu buti ir kiek apitikslei darbas remonto ačiū

  Reply

  Rekomenduotume gražinti šią mašiną, čia jau rimtos dėžės bėdos.

  Reply

  sveiki .problema su bmw e 46 2.2 bendzinas,automatine deze....pradejo sklisti garsas is dezes.diagnostika rodo : 48-mechanical converter lockup clutch monitoring. 49-gear monitoring.56 speed monitoring.toks jausmas kad truktu tepalo dezeja.

  Reply

  Ne tepalo truksta o lengvai dėžė pagedo.

  Reply

  Sveiki, Opel Omega B 2.5TD 96kw ramiai važinėjant visas pavaras permeta gerai, bet jei akseleratorių nuspaudus iki dugno, įsibėgėja iki 80km/h apsukos apie 3500 ir pradeda jos šokinėti, lyg ribotuvas sudirbtu, o pavaros neperjungia, atleidus akseleratorių persijungia aukštesnė pavara. Patikrinus tepalo lygį ir dapylus niekas nepasikeitė. Ar čia dėžės gedimas ar problemos kitur?

  Reply

  čia reikia patikrinti, nevisiškai teisingai suprantame jūsų aprašymą.

  Reply

  Sveiki bmw e92 automatas saltas su nedideliu trenksmu jungia 2/3 begi. Susilusi aukstesnesiuose begiuose prie 80/90km/h jauciama silpna vibracija ilgiau pavazinejus ji atsiranda stipresne prie mazesnio greicio. Taip pat pastebejau kad sokineja apsukos minimaliai apie nuo 100 iki 300 rpm. Nuspaudus gaza iki dugno ilgai galvodama deze meta zemesni begi staigiai atsiranda vibracija ir jungiamas avarinis rezimas. Ar visi sie pozymiai rodo pusles gedima?

  Reply

  Netik čia jau rodo ir dėžės gedimą.

  Reply

  Sveiki, Mersedes ML 164, 320cdi, 4matic, 2005.11. Įjungus D ir atleidus stabdžius mašina nevažiuoja, būtinas gazas. Dėžės gedimas ar SBC bloko navarotas? Skydelyje apie hold/auto stop funkcija nieko neišmeta, tai ji kaip ir nėra aktyvuota.

  Reply

  Ant lygaus kelio taip pat nejuda? Gal stabdziai trugdo važiuoti, suportai būna stringa.

  Reply

  VOLVO S80 2000m 2.4T 147KW Sveiki, turiu tokia beda uzlaiko is antro i trecia begi, retkarciais smugiuoja, diagnostika parode trecio begio klaida, kad nesutampa variklio ir dezes apsukos, bei buvo uzfiksuota 20laipsniu didesne temperatura. Ar verta veltis i remontus ar zymiai pigiau bus pasikeisti. Ar deze tinka tik nuo VOLVO S80 2.4T 147KW, ar tinka ir S60 2.4T, V70 2.4T? Dekui. Kiek pas jus dezes keitimas?

  Reply

  Pirmiausiai atvykti normalai patikrai ten kur tomis dėžėmis užsima ir tada užduoti šį klausimą.

  Reply

  sveiki turiu audi a4 2004 metu b6 triptronik deze , norejau suzinot jai sustojus ir vel pradedant vaziot kyla toks garsas kaip butu uzstrige ratai atrodo atsoka kaskas kiekviena kart kas galetu but ? taipat kartais nepermeta 6 begio sukyla iki 3k apsuku ir nemeta cia kai biski gazo daugiau duodi jai ramei vaziuoji viskas gerai bet tas kauksejimas pastovei sustojus ir pajudejus . aciu

  Reply

  Geriausiai atvykti į vietą ir patikrinsime, nesinori netinkama linkme spėlioti.

  Reply

  Sveiki, kokia kaina butu pakeisti 7 bėgių s-tronic sankabas ir atrestauruota mechatronika? Mašina: audi A5 3.0 tdi 176kw Dėkui

  Reply

  Kainos yra skaičiuojamo defektuojant, o ne internetu. Čia internetu buna daug metisingu paklausimų, kai atvyksta į vietą ir patikriname, pasirodo, kad visiškai yra priešingai nei čia žmogui kazkas patarė ir jis pagal tuos patarimus bandė susidaryti samata.

  Reply

  laba diena, turiu tokia problema... MB w211 2007M, ijungus D ant saltos masinos, stovint variklis dirba tvarkingai, kai masina uzkaista uz kokiu 10min, stovint prie sankryzos masina pradeda drebeti,bet kartais tas drebejimas praeina savaime, stovint... ijungus N arba P varikilis dirba graziai, masina nesipurto. su begiu perjungimu jokiu problemu nera, begius jungia tvarkingai, vienintelis dalykas tik tas uzeinantis masinos drebejimas stovint vietoje ant ijungto D. pakeiciau variklio pagalves, ir greiciu dezes pagalve, bet problema nedingo... gal zinote kur cia problema yra sioje situacijoje? aciu

  Reply

  Atvykite kai tai darosi patikrinsim ir bus galima pasiūlyti sprendimo variantus, gali būti iš dėžės tačiau tiksliau kas jau reikia patiems mums pajusti kaip tai vyksta.

  Reply

  Sveiki, opel vectra 6begiu automatine deze, salta vaziuoja atbuliniu o yjungus D ekraneraso D o nevaziuoja, poto viskas tvarkoi ir 3begis biski sukvailioja. Nusiteikti remontui ar gali dar uztekt tepalo patikrinimo su dapylimu? Aciu.

  Reply

  Reikia patikrinti kartais galimas dėžės valymas.

  Reply

  sveiki vovlo v70 2003 2,4 dyzelis 120kw, problema su 2 pavara su imetimu ir ismetimu jauciasi skaudus junginejimas

  Reply

  yra variantų žinoma rizikingi 50 / 50 dėžės išvalymas keičiant pilnai tepalą, kiek tai daryta visad padėjo, tačiau visais atvėjais rizika yra, kad gali ir nepadėti.

  Reply

  Sveiki mb 211 2005m su greiciu deze problema pavazineji kol salta gerai jungiasi begiai po to tik buna koks 3 ir aukstesniu nemeta uzgesini uzkuri vel kuri laika gerai bei ir atsiranda pagazavus svelniai zyzimas ir klaida per degnostika rado Y3/6n2

  Reply

  Čia reikia atvykti patikrai, tuomet galėsi daugiau pakomentuoti. Reikia tuos zyzimus girdėti.

  Reply

  Sveiki,norejau paklausti kas galetu buti su bmw e65 2003 3 l dyzeliu,uzvedus viskas dirba normaliai siek tiek pagazavus ant "N" nuo 1000 iki 2000 apsuku yra vibravimas kiek suprantu vibracija sklinda is greiciu dezes,dar kai masina salta vibracija didesne pasilus bisky sumazeja bet vistiek yra,vaziuojant letai taip pat jauciasi gal teko susidurti su tokia problema?

  Reply

  Sveiki,MB R-class 320 4 matic,ekseleruojant pavaras kartais permeta net prie 3000 asiaukimu o greitis nelabai kyla,kas galetu buti?Aciū uz atsakyma.

  Reply

  Priklauso nuo dėžės tipo. Velgi galiu pasiūlyti atvykti pravažiuosome kartu ir pasakysime ar taip turi būti ir kodėl taip darosi.

  Reply

  Laba diena, Turiu Mitsubishi Colt 2008 m. 1.3 benzinas su automatine greičių dėže vadinama „robotu“. Atsirado problema, kad ne visada iš pirmo karto įsijungia atbulinė pavara. Jungiant pavarą ekrane užsidega simbolis „0“ ir tuomet bandai dar kartą kol pavyksta. Tačiau ir įjungus jaučiasi lyg pavara įsijungė nepilnai, nors automobilis ir važiuoja atgal, bet girdisi lyg koks pašalinis garsas greičių dėžėje. Būna dienų, kad viskas junginėjasi sklandžiai lyg nieko ir nebūtų. Tepalus keičiu reguliariai kaip ir numatyta šiam automobiliui. Gal galėtumėte paaiškinti galimą gedimo priežastį ar ką parekomenduoti. Ačiū.

  Reply

  Reikia ieškoti problemos roboto mechanizme, ten kazkokios problemos su sankabos išmynimu.

  Reply

  sveiki galgaletumet pasakyt kas gali but audi a4 automatuij salta uzkurus jungus darbine gesina motora kai uzsyla viskas gerai cia su deze ar elektra.

  Reply

  Čia dėl dėžės problemos tai vyksta

  Reply

  Automobilis volkswagen touareg 2011metu 3.0 dyzelis su automatine8 laipsniu pavaru deze.Jungiant is parkingo i draiva jauciasi nezymus smugis.Kartais stipresnis kartai nebuna is vis.Vaziuojan automatas meto pavaras be problemu.Komjuterine diagnostika klaidu nemete.Kur problema.Rida 165000km.

  Reply

  Reikia atvykti pravažiavimui tik patikrinę galėsim kažką patarti.

  Reply

  Sveiki, Turime 2001m. Honda Civic su 1.6 VTEC varikliu. Automobilis su 4 greičių automatine pavarų dėžė. Problema tame. Sakykim, važiuojame antra pavara ir spaudžiame tolygiai ~ 3k apsisukimų, permetant trečia pavarą, apsukos užkyla ~4-5k. Tuomet, jau įsijungus trečiai pavarai apsukos nukrenta iki ~2k. Problema persijungiant iš vieno bėgio į kitą (tuo metu atrodo, kad variklis ant laisvo bėgio, užkyla apsukos). Dėl ko gali būti problema? Ramiai važiuojant kaip ir viskas gerai. Ar tai dažna problema? Kokia apytikslė remonto kaina? Dėkoju

  Reply

  Čia įvyksta dėžės praslydimas. Apie remonto kainą turint tik tiek informacijos per anksti klausti.

  Reply

  Labas,mano mersedes e320 cdi 2003 metu automatas pradeda grybaut,kai važiuojant spaudi truputy daugiau gazo,dėżiai jungiant is 3 y 4 pavara tam tarpe užsigazuoja kol ymuša y 4 pavarą,ne visą laiką bet vis dažnėja,pasiklausinėjau tai kiek suprantu pūslė tai man ydomu kiek pas jus kaina butu taisymo maždaug,ir ar jūs patys restauruojat ar vežat pas tuos latvius daugelio išgirtus?

  Reply

  Mes galime atlikti tai ka jus manote, tačiau taip sugryšim į tą patiį nuo ko pradėsim. Taigi klausimas ar jums reikia to ko prašote, ar reikia patvarkyti šį gedimą? Jei reikia patvarkyti gedimą tuomet reikia atvykti diagnostikai ir patikrinine beveik neabejojų siūlysime dėžės remontą, esant tokiai situacijai.

  Reply

  Sveiki,MB E280 2006 m.jungėsi avarinis rėžimas,išjungus degimą ir vėl užkurus važiuoja gerai.Diagnostika rodo klaidasP2767 Transmision rpm sensor[imput] signal mėsing irP2768Faulty ar galimas plokštės rem. ar butinas visos plokštės keitimas ir kokia butų apytikslė remonto kaina?Ačiu.

  Reply

  Galimas ir remontas.

  Reply

  Opel Insignia 2010m, 2.0cdti, 6 pavaru AT. Atsirando uzdelstas pavaru perjungimas (ypac esant saltam orui vaziavimo pradzioje, tiek pavaroms jungiantis aukstyn tiek zemyn); labai retai, bet nutinka smugiavimas pradejus judeti atbuline eiga. Kam ruostis? Kokiam remontui ir ~kokiems pinigams? Aciu Jums.

  Reply

  Jei tepalai keičiami reguliariai niekam ruoštis nereikia, čia normalus dėžės darbas esant šaltam orui. Tačiau smugelis jau nėra gerai, tai rodytų, kad dėžėje yra šiukšlių ir lengvas strigimas prasideda. Rekomenduotume pilną tepalo keitimą, kuris atlieka ir dėžės išvalymo f-ją.

  Reply

  ML 320, 1999m. Ijungus D kartais net neisijungia pirma pavara, arba su uzlaikimas kokiu 20sec, sustojus negrazina pavaru zemyn, 1.2.3.4 rezimu veikia puikiai, begius metos klandziai, Viskas vyksta kol gerai neprasyla. Jei lauke bent 2, tuomet bedu nera. Tepalai filtrai pekeisti, nepadejo. Kas galetu buti.

  Reply

  Čia reikia diagnostikos ir normalio patikros ir dar tos situacijos kurioje tai nutinka.

  Reply

  Sveiki. Mercedes w211 2005. Dyzelis. Vaziuojant mieste atleidus akseleratoriu, greitis is leto mazeja, bet toks vaizdas kad kai ateina laikas permest pavaras tai jauciasi lyg papildomas stabdymas begiais, labai svelnus. Tepalai su filtru nauji. Rimtos bedos arteja? Dar buna kad vaziuojant nuokalne mieste kartais 5 beda su smugiu imeta, bet ne visada. Buna kad kai jauciu jog imes 5 begi, spustelnu svelniai gaza ir perjungia be smugio

  Reply

  Reikia patikrinti dėžę per gyvus parametrus, tik tada būtų galima komentuoti, kiek jai dar liko ir kokia jos būklė.

  Reply

  Sveiki turiu audi a4 cabriolet 3l automato pradejo netraukti duodi gazo apsukos kyla o nieko netraukio

  Reply

  Gali būti dėžės gedimas, bet čia vėl reikia tikrinti.

  Reply

  Sveiki, Audi a4 2003m. Multitronic, ne visada pajuda is vietos ijungus d padeti, kartais reikia duoti gazo iki 1,3 apsuku, su R viskas tvarkoj, ant P raides ne visada dreba variklis dirbant, vaziuojant kaip spaudziamas akseleratorius juntama vibracija prie zemu sukiu, vibracija su lyg kiekviena diena dideja, kaip elgtis? tepalai keisti pries 40000 km.

  Reply

  oho. Tepalus reikia keisti dažniau, o dabar jau reikia aiškintis kas pagedę.

  Reply

  Sveiki. Turiu tokia problema su sava bmw e60 530d automatu.važiuodamas iš miesto kompas išmete klaida transmission fault.ir jam atsirado tik vienas bėgis joks kitas neisijungia.sustojus turiu sukelt normaliai apsuku kad jinai pajudėtu.o atbulinis veikia be priekaištu.gal galit ka nors patart.IŠ ANKSTO AČIŪ

  Reply

  BMW šias klaidas fiksuoja, jau kai dėžėje tikrai būna problemos tolesni važinėjimai su juo tik dar labiau gadins jūsų dėžę, o bėdų būna pačių įvairiausių ir dėžių ir kompų gedimų.

  Reply

  BMW 530D 142KW 2002m. 3 begiu jauciamas trukciojimas, kartais persijungiant begiui jauciamas nedidelis smugis, kur gali buti problema ir mazdaug kokia butu remonto kaina?

  Reply

  Patikros kaina būtų apie 20 eur, po to galėsim ir apie remonto kainą pamastyti.

  Reply

  Sveiki.seat altea 2.0tdi 103 kw dsg 6 begiu.pradejo sunkiai vaikscioti pavaru svirtis.ar tai rimta?siaip deze veikia be pakitimu.

  Reply

  Čia problema gali būti tik svirtyje, arba trose, su dėže tai nieko bendro.

  Reply

  Sveiki. Turiu VW Golf 2000 su 01M APD. Stovint vietoje ir perjungiant iš R į P ar atvirkščiai juntamas stuktelėjimas. Jei jungti R-N-P, ar R-P-N nieko nėra. Kitas kombincijas jungiant - viskas gerai. Važiuojant problemų taip pat nėra. Ar tai normalus darbas ar galima jau prognozuoti remontą?

  Reply

  Važiuokite dar su ja. Šie smugialiai nerodo, kad dėžei labai blogai.

  Reply

  Sveiki.nusipirkau BMW E61 2004 525d su automato defektu.Pradzioje automatas prastokai dirbo mazdaug visomis pavaromis(apie 100km/h matydavosi ir apsuku pulsavimas kol isijungdavo 6 begis), pasitikrinus tepalo lygi pasirodo truko net 2l, po dapylimo isryskejo 2 begio smugiavimas ir 5 kartais lengvai tymcioja.kaip manote ar jau reikalingas rimtas dezes remontas?ir kokia galetu buti kaina medziagu ir darbo pilnai restauruojant deze?aciu!

  Reply

  taip reikalingas remontas, nes tepalo trukumas tai ir padarė. Dėžės kaina nustatoma atlikus defektacija, taip kaina nėra spėliojama, jei kaina tinka remontuojat, jei ne ieškot kitos dėžės.

  Reply

  Sveiki automobilis bmw 530d e60 deze kartais pereina i avarini rezima pajungus diagnostika klaidos 5088 clutch choise sensors wrong ir p 0705 transmision range sensor ,A, circuit [PRNDL INPUT] . siaip deze nesmugiuoja dirba graziai tepalai pakeisti filtras naujas

  Reply

  Gali būti elektros bėdos.

  Reply

  Labas . audi a6 c5 2002 multitronic. Klausimas toks - uzesys , uzesis sklinda is auto vidurio , pradeda uzti nuo 20km/h ir jis garseja . Vidine grana buvo susidevejus , pakeiciau , uzesys isliko , guolis rato turi sioky toky laisvuma. palindus po auto ir pasukus rata girdinis is dezes dugno silpnas garsas kaip guolis koks susidevejas (sunku apibudinti ta garsa) , ir gasas buna sklinda tai is desines tai is kaires puses .

  Reply

  Tai atvykite i servisa po sausio 3 d. ir išsiaiškinsim iš kur visa tai.

  Reply

  sveiki. turiu mb w211 e320 cdi. problemos prasidejo kai pastrigdavo ant pavaros arba ismesdavo i laisva. uzgesinus ir vel uzkurus tam sykiui pasitaiso. pakeite tepalus mazdaug uz poros menesiu vel ta pati beda tik dasidejo trukciojimas. mazdaug vaziuojant 110 km/h padavus smarkiau gazo. bei salta ryte vaziuojant nedavus gazo prisistabdo, mazdaug taip keles minutes. kas galetu buti? iskarto aciu uz atsakyma

  Reply

  Turime atlikti dėžės patikrą ir atsakysime į ši klausimą, Mersus tik su kompais patikrinus galima rasti bėdas.

  Reply

  Laba diena, 2010 m. Opel Astra, 6 pavarų automatine dėže, kai persijungia šešta pavara pradeda prabuksuoti, kyla apsukos, o greitis mazeja, taip pat labai švelnus praslydimas jaučiasi antra pavara. Ar tai labai rimtas gedimas, ar tik tepalų keitimas. Masina pravaziavusi 130000 km., ar buvo keisti tepalai neaisku. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Tepalai greičiausiai keisti nebuvo. Gedimas rimtas ir toliau su ja nereikėtų važinėtis.

  Reply

  Sveiki. Užkūrus automobilį (šaltą) išmeta klaidą. The vehicle will have reduced acceleration, Drive moderately. Kas galėtu būti? Dėžė nesenai po kapitalinio remonto.

  Reply

  Tai ir papklauskit ten kur remontavo dėžę, gal jie žinos kas biskį gali būti netvarkoje, nes jie ją ir darė.

  Reply

  Sveiki turiu tokia beda. audi a6 c6 2005 quattro trip tronic , kai salta masina vaziuoji viskas tvarkoj , tik pasyla darbine temperatura kartais nereikia nei tiek uztenka maziau , mazom apsukom tokia stipri vibracija , apsukas pakelus virs 2000 ir isijungus mazesne pavara su triptro, tada nera jos , vaziuojant mazesniu begiu ir laikant tokias apsukas, nuleidi apsukas buna didesnis begis tada vibracija vel buna. kas galetu buti ?

  Reply

  Čia apie kokia dėžę klausiat? Koks dėžės tipas?

  Reply

  Sveiki, turiu Volvo xc90 2008m. 3.2 Buvo nuimti radiatoriai ir nubego greiciu dezes tepalo, servize papilde, bet dabar vel neleidzia perjungti is P nepasilus varikliui. Kokia beda gali buti? Ar gal uztektu tik klaidas istrinti?

  Reply

  čia gali būti kažkas ir rimčiau nei radiatorių keitimas.

  Reply

  sveiki po avarijos isijungia avarinis rezimas vazioja 40km ka darit MB W203 cdi

  Reply

  atvykti patikrai ir atsakysim kur problema ir ka reikia daryti.

  Reply

  Sveiki. Mano volvo metai avarini rezima 3 begi, bandziau nutrint klaidas nepadejo ir ismete visa klaidu sarasa. Ka galit patart cia rimta beda su deze? ir kiek tai galetu viskas kainuoti? Aciu uz atsakyma. 1.0001 Shift solenoid 1 too hight signal -Intermittent 2. 0009 Shift solenoid 2 too low signal -Intermittent 3. 002B Gear 4 Incorrect ratio Intermittent 4. 0042 Oil temperature, too high temperature, bet nuvykau salta masina 5. 0050 Selenoid Lock up 6. 0083 Vehicle speed sensor: signal out of range 7. 0099 Internal control of Module Random memory RAM eror

  Reply

  Patartume atvykti išsamiai patikrai ir nustatę priežastis pasiūlysime sprendimo variantus.

  Reply

  sveiki turiu nupirkes nissan murano 2007 3,5benzinas. 260000km. imetus D pavaziuoja 2-5metrus ir uzkerta ratus,ir nebereguoja jokia pavara nei D -R-ar manual gaza priema bet nevaziuoja toks jausmas kad butu Imesta P. uzgesinus ir vel uzkuru vel viskas kartojasi tas pats, cekai niekas nedega. Cia dezes ar razdatkes gedimas?

  Reply

  Reikia jungtis kompa ir nustatyti. Gali ir razdatke buti kalta, bet gali ir dėžė taip daryti.

  Reply

  Labadiena norejau paklausti audi a8 d2 4.2 adbuline pavara viskas gerai o i prieki ijungus duodi gazo vos juda ir vos begejasi tepalo lugi tikrinom truko 2 litru dapylem buvo truputi geriau bet dabar nesibegeja vos kruta is sankryzos kas mazdaug gali buti ir kiek remontas jai kapitalus kainuotu. Aciu

  Reply

  Sugadinta dėžė dėl buvusio tepalo trūkumo.

  Reply

  Sweiki(audi a4 1.8t 2001m).pas mane dingo visi begiai.pawaros junginejasi laisvai.variklis reaguoja i tai bet auto nejuda is vietos.jokiu pasaliniu garsu nera.ar gali buti tepalo pompos gedimas?

  Reply

  greičiausiai bus kitos priežastys. Kažkas gali būti lūžę.

  Reply

  bmw x-5,2001m 4..4 benzinas,ijungus atbuline pavaziuoja du zingsnius ir jausmas kad ismeta pavara ant laisvos nes variklis uzia o masina stovi vietoj?kas galetu but,kitos pavaros vaziuoja tvarkingai

  Reply

  Gedimas dėžėje reikia defektuoti ir aiškintis priežastis.

  Reply

  sveiki. audi a6 c5 2005 1.9tdi multitronikas HSS, siek tiek pasilus motoras pradeda drebeti, ypac ant P ir N, bet jauciasi drebejimas ir vaziuojant. kai nori pilnai sustabdyti masina, ji atrodo per prievarta nori vaziuoti i prieki. kaip kad butu mechaninej dezej stabdant nenumynus sankabos. cia gali butu pusle ?

  Reply

  Neturi ši dėžė jokių pūslių. reikia atvykti patikrai, čia gali ir ne dėžė kalta būti.

  Reply

  Labas, Mercedes a150 2005 metu, kai buvo -1 uzsikure bbet nevaziavo, sake gali but tepalai uzsale jei seniai keisti, buvo kita diena pavaziavus bet vel nebevaziavo ir mete klaida kad sugedes greiciu dezes tepalo slegio daviklis, ar gali but tiesa?

  Reply

  tepalai prie tokiu šalčių tikrai neužšala.

  Reply

  vw golf 4. 4 pavarų automatinė greičių dėžė į priekį jungia visas pavaras švelniai,kaip pašyla dingsta atbulinis,o kai šaltas tepalas yra atbulinė. Kas gali būti ir kokia remonto kaina ?

  Reply

  Čia gedimas dėžėje kažkoks yra trukis kurio reikia ieškoti.

  Reply

  Sveiki,turiu peugeot 307 benzinas,2 litrai,automatine TIPTRONIC-SYSTEM PORSHE.Problema daugiausia buna vasara.Ilgiau pavaziavus ir sustojus,ar prie sviesoforo ar taip,paspaudus stabdi,palaikius nuspausta ir atleidus pilnai,nevaziuoja is kart.Pabuna kelias sekundes,tada sukyla apsukos ir masina staigiai soksta i prieki.Pastebejau,kad taip darosi kai variklio temperatura sukyla apie 90 ir daugiau.Gal galit pasakyt kame problema.Aciu.

  Reply

  Kažkas dėžėje perkaista.

  Reply

  Sveiki, audi 99m. a6 c5 110kw automatas tiptronic, važiuojant pusiau automatu - antru bėgiu apsukos sukyla iki 2000 tada krenta ir vėl kyla virš 2000, kitais bėgiais galima važiuoti daugiau 3000 apsukų. Kodėl gali būti apsukų kritimas?

  Reply

  Klausima nelabai supratom. Apsukos krenta kai perjungiama pavara.

  Reply

  Važiuojant "manual" režimu ( /-), akseleruojant antru bėgiu apsukos kyla iki 2000, tuomet pasiekus 2000 numeta iki ~1700, nieko nejungiant, toliau akseleruojant tuo pačiu bėgiu, apsukos pradeda kilti virš 2000 apsukų. Su kitais bėgiais to nėra.

  Reply

  Tai yra normalu dėžė pereina ant to paties bėgio į mechaninį sujungimą su varikliu yra atjungiama hidraulinė jungtis ir dėžė tiesiai mechaniškai jungiama su varikliu.

  Reply

  Sveiki. Turiu beda su mercedes benz w219 cls 320 dyzelis. Uzeina kartais dingsta trauka . Uzgesinus uzkurus vel viskas gerai. Padarius diagnostika meta klaida 0717 ar gali padeti tik istrynus klaida ? Ar reikalingas elektronines dalies remontas? Ir kodel sita klaida gali mesti?

  Reply

  Klaidos trynimas nepadės.

  Reply

  Sveiki kodel pradedant vaziuoti kai perjunge begius,smugiuoja kas gali buti e220 1996 automatas 4begiu?

  Reply

  Valdymo blokas.

  Reply

  Sveiki bmv 525 d 2003metu vakar buvo gerai siandien nepajuda is vietos apsukos kyla greitis vos vos...kaZkoka garsas po vairu atsirado kai jungi p r n d kaip rėle kad sudirbtu kas galejo nutikti?

  Reply

  Taip būna tokių dalykų. Čia jau reikia ativežti mašiną ir tikrinti kartais būna ir nesudėtingos bėdos.

  Reply

  Sveiki,bmw e39,530d 2003m,is po nakties uzkurus ir pradedant vaziuoti pirmi du begiai atrodytu kad uzveluoja persijungiant,siltam varikliui viskas kaip ir graziai jungiasi,kiek pas jus apytiksliai kainuotu pilnas dezes remontas?Lauksiu atsakymo,aciu.

  Reply

  Čia normalus dėžės veikimas kol ji šalta.

  Reply

  Sveiki. Ar reikia remontuot deze jai is pirmo i antra kai jungiasi buna smugiukas nedidelis.ir kai r ijungi smugis toks buna

  Reply

  Čia kaip norit.

  Reply

  Sveiki. Esu 2000km nuo lt. Jauciu ,kad byra mano bmw e46 330xd 150kw 2004m automatine pavaru deze. Karta jau buvo tvarkyta,mazdaug pries 45000km (16men) zodziu vaziuojant greiciau nei 100km/h paspaudus stipriau gaza jauciasi vibracija per visa kebula,kolkas ne po daug. Dbr i diena nuvaziuojiu po 80km pirmin atgal po 40km. Dar menesi zutbut turiu isvazineti su ta masina, nes negaliu registruot kitos. Ar istvers ar ieskot ir det kita deze naudot,nes remontuot irgi nera galimybes. Butu gerai gaut atsakyma i el.p. aciu

  Reply

  Sudetingas klausimas. Kai yra vibracija jei nespausite atleisit siek tiek gaza gal ir pratemsit kazkiek.

  Reply

  Tai taip ir stengiuos daryt kolkas. O jei pavyzdziui ijungus mechanini rezima bandyt vazinet nejungiant 5 pavaros? Mieste vaziuojant man nesijaucia to gedimo. Ar ce jau pasiekus tam tikra greiti ta deze dirba kitaip nei mazam greiti?

  Reply