• Automatinių pavarų dėžių remontas - labai sudėtingas procesas. Automatinę pavarų dėžę sudaro, daug įvairių mazgų, nuo kurių darbo kokybės priklauso automatinės pavarų dėžės darbas. Automatinių dėžių remonto srityje sėkmingai jau dirbame eilę metų. Per ilgą laiko tarpą, esame surinkę daug vertingos informacijos automatinių pavarų dėžių remonto srityje. Ir šią informaciją sėkmingai panaudojame automatinių dėžių remonto, bei priežiūros srityje.

 • Todėl pakankamai greitai ir tiksliai randame geriausius remonto sprendimus įvairiausių gedimų ir sutrikimų atvėju. Neretai pasitaiko, kaip klientai galvoja, jog jų automobilyje sugedo pavarų dėžė. Kreipiasi į mus dėl šių sutrikimų ir pasirodo, kad visos baimės buvo visiškai nereikalingos, nes pagrindinės bėdos yra variklyje arba elektrinėje dalyje.

   

  Norėdami apsaugoti pavarų dėžes nuo gedimų visuomet laiku keiskite automatinių pavarų dėžių tepalus. Keisdami tepalus, nedarykite elementarios klaidos pasirinkdami pigius tepalus, nekeiskite tepalų ten, kur žmonės nedirba su automatinėmis dėžėmis. Yra daug įvairių sprendimų, kurių mažiau patyrę meistrai nežino.

  Ką daryti ir ko nedaryti, jei sugedo pavarų dėžė?

    Jei sugedo pavarų dėžė ar prasidėjo nesklandus jos darbas,

  nerekomenduojame:

  • stengtis toliau važiuoti su mašina;
  • gazuoti ir manyti, kad gal viskas savaime pasitaisys.

  Rekomenduojame:

  • kreiptis į remonto dirbtuves ir paaiškinti situaciją;
  • įvykus gedimui išsikviesti autovežį ir pristatyti automobilį į remonto dirbtuves patikrai.

  Dažniausiai pasitaikantys pavarų dėžių gedimai ir jų priežastys.

    Dažniausiai nutinkantys pavarų dėžių gedimai - dėl pablogėjusio tepimo.

  1. Dėl šios pagrindinės priežasties sudyla ir sugenda pavarų dėžių hidrauliniai valdymo blokai. Hidraulinis valdymo blokas yra vienas brangiausių ir svarbiausias funkcijas atliekantis mazgas. Nuo jo darbo sklandumo priklauso pavarų dėžės švelnus perjungimas iš pavaros į pavarą.
  2. Sudyla ir sukietėja hidraulinę dalį sandarinančios gumos.
  3. Susidėvi reduktoriai.
  4. Sudyla guoliai.

   Automatinių pavarų dėžių remontas atliekamas keliais variantais.

  Tai pilnas pavarų dėžės perrinkimas. Atliekant pilną dėžės remontą yra keičiami remontiniai rinkiniai, hidraulines sankabos (hidrotransformatoriai - pūslės), frikciniai diskai, riebokšliai, filtrai, sugedę krumpliaračiai ir t.t.

 • Remontinis rinkinys jo sudėtyje yra įvairios gumos, atnaujinami susidėvėje stumuokliai, keičiami riebokšliai, keičiamos tarpinės. Pakeitus šias dalis padidėja pavarų dėžėse tepalo slėgis. Jei pavarų dėžės darbinis slėgis yra geras tuomet visos valdomos sankabos dirba tinkamai ir nevyksta dėžės prabuksavimas. Kai visos šios sandariančios gumos sudyla. tuomet ir prasideda pavarų dėžės praslydimai, po kurių visiškai "sudega" dėžė.

 • Hidro transformatorius - puslės

  Tai vienas iš labai svarbių automatinės pavarų dėžės mazgų. Dėl šio hidro transformatoriaus - pūslės pavarų dėžė gali pradėti važiuoti iš vietos. Hidrotransformatorius atlieka dar viena labai svarbia f-ja, pasiekus tam tikrą greitį jis išjungia sukimo momento transformacija per tepalą ir įjungia tiesioginį perdavima iš variklio į pavarų dėžę. Jo viduje yra frikcinis diskas kuris tepamas tepalu ir jo f-ja yra beveik tokia pat, kaip ir mechaninės sankabos. Sudilus šiam diskui važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas, kol galiausiai visiškai jis sudyla. Mes  atliekame hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą.

 • Svarbu:

  Svarbu yra tai, kad visos šiukšlės kurios atsiranda dirbant pavarų dėžėi pasilieka jos viduje. Atsiradus smulkių šiukšlių jos sugeba praeiti, pro dežės filtrus papuola į valdymo bloką ir jį sugadina.

 • Naujausios pavarų dėžės.

 • Šiuo metu sukurtos naujausios 9 pavarų dėžės 9HP. kurios perduoda didesnį sukimo momentą ratams sunaudojant mažiau dėgalų. Ši automatinė dėžė sukurta priekiniais ratais varomiems automobiliams. Lyginant ankstesnių 6 pavarų dėžes su šiomis 9 pavarų dėžėmis kurio ekonomija važiuojant 120 km/h su 9 pavarų dėže pagerėja 16%. 

  Didesnis pavarų skaičius leidžia sklandžiau perjungti pavaras susvelninas perjungimus tarp pavarų, bei erdavinėti į ratus didžiausią sukimo momentą naudojant mažiau degalų.

 • Šios pavarų dėžės pagrindinėse dažniausiai naudojamose pavarose sukonstruotos su mechanine jungtimi, panašiai kaip mechaninės pavarų dėžės. Ši konstrukcija apsaugo pavarų dėžę nuo greito dėvėjimosi ir užtikrina ilgesni sklandų pavarų dėžės darbą.

 • Animacija kaip veikia Multitronic automatinė pavarų dėžė

 • Pasidalinkite šią nuoroda su savo draugais.

 • 1399 comments

  Laba diena, pas mane yra Insignia 2011 m TDS automatas, važiuojant maždaug prieš mėnesį prasidėjo nesklandumai ,pavarų perjungimas tokiu dungtelejimu ir automobilio stumtelejimu, o kartais visai nesijaučia ,kai pakeičia bėgi, be to ant šalto variklio užkurus automobilį Pulsuoja variklis ir šokinėja apsukos, uzkaitus varikliui pulsavimas lyg ir dingsta, o apsukos labai labai nežymiai ir beveik nepastebimai juda. Ar tai turi ką bendro su pavarų dėže ir kaip patartumet elgtis, keisti tepalus ir filtrus dėžėje?

  Reply

  Opel automobiliams tai dažnai nutinka dėl visiškos dėžės nepriežiūros prieš tai buvusių savininkų. Šioms dėžėms ganėtinai dažnas reiškinys niekada nekeistas tepalas. Jei jums papulė toks automobilis natūralu, kad prasidėjo tokios problemos. Rekomnduotume atlikti pilna dėžės tepalo keitimo procedurą, po šos procedūros gan didėlė dalis šių dėžių pradeda gerai veikti.

  Reply

  Sveiki, BMW X5 E70 2012 3.5 i 225kw, 8 begiai. 1.Uzkurus ir jungiant i D jauciamas smugis dezeje, veliau ijungus P ar bet koki kita begi negesinant variklio viskas ok, uzgesinus jungiant vel i D jauciamas smugis, pries pora dienu tai ivykdavo 1x per diena dabar kas antra uzkurima kartojasi smugiavimas 2. Klausimas butu vaziuojant nesvarbu 70 ar 110 kartais spaudziant gaza jauciasi toks sutampymas apsukos nesokineja, klaidu nera bet atrodo lyg taip pat butu kazkas is dezes masina begejasi bet su tokiais lengvais patrukciojimais Aciu uz atsakymus

  Reply

  Šiam gedimui nustatyti reikia atlikti diagnostiką tik po jos galime nustatyti, kas dėl to trukčiojimo kaltas.

  Reply

  Sweiki. Pas mane audi a6 multitronic dėžė, bėgiai važiuojant persijungineja gražiai , per jungiant svirty irgi jokių garsų nėra bet pradedant važiuot jeigu duodi daugiau apsukų tai pradeda vibruoti . Jei švelniai viskas gerai. Gali būti kalta dėžė gal prabuksuoja ar panašiai?

  Reply

  Taip gali tai gan dažnai pasitaikantis šių dėžių gedimas

  Reply

  Sveiki, saab 95 važiuojant greitkeliu pramuštas automatinės greičio dėžės karteris. Prie jungimosi su varikliu skylė. Ar pavyktų ją sutaisyti?ar geriau keisti ir kiek tas malonumas gali kainuoti preliminariai

  Reply

  sutvarkyti viską galima tačiau patikimiau ir greičiau pirkti kitą.

  Reply

  Sveiki, BMW 730D 2005m Automatas , Sustojant is greicio iki 0 toks uzdelstas stuktelejimas atrodo kad uzvelavo pavara ir nori sokt i prieki ,kas gali but ir kokios kainos?

  Reply

  kas gali būti reikia tikrinti. Nuo to kas randama priklauso ir kainos.

  Reply

  Labas vakaras turiu audi a6 4.2 220kw 2000m važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas. Jei tai būtų hidroblokas kiek kainuoja jo restauravimas. (DOMINA APYTIKSLI KAINA) ir ar darant diagnostika matytų klaida dėžės ar čia mechaninis gedimas. Ačiū

  Reply

  O jei tai nebūti hidro blokas tai ko verta tokia informacija. Pradžioje nustatome gedimą, o po to apie jo pašalinimo kainą reikia kalbėti.

  Reply

  Laba diena, Ar yra galimybė suremontuoti Nissan Juk at CVT pavarų dėžę?

  Reply

  Taip taip priklauso nuo gedimo

  Reply

  Sveiki, dodge juorney 3,6 variklis 2014 benzinas.jungiant ar perjungiant pavaras jauciasi nesklandus bėgių įjungimas ,ar reikia sunerimti aciu

  Reply

  Šios dėžės dažnai nesklandžiai dirba, tačiau prieš atsakant į klasimą pirmiau reikia pajausti kaip tai vyksta.

  Reply

  Sveiki turiu BMW msport 2003 2l diesel automatas kai vaziuju ligiu keliu viskas gerai at vienodu tempu bet kai noriu paspaust dreba galas paskui gerai sakyciau trauke gerai gal zino kas yra

  Reply

  iš aprašymo nežinome kas yra areikia tikrinti.

  Reply

  Audi A6 2001 tiptronic nenori jungti 5 bėgio. Anksčiau važiuojant pastoviu 100km/h greičiu variklio apsukos nesiekdavo 2000rpm. Dabar 5 begiu apsukos laikosi apie 2200. Iš po nakties viskas veikia normaliai, bet pasivazinejus mieste ir po to išvažiavus y trasa prasideda minėtos problemos su penktu bėgių. Mašina turiu nesenai, tad nežinau kaip buvo eksploatuotas. Ar padėtų tepalų keitimas ar čia jau rimtesnio gedimo požymiai?

  Reply

  Čia jau kažkokio gedimo požymiai.

  Reply

  Sveiki nesenai nusipirkau Mercedes E klases 2148 m3 100kw 136 arkliai 2007 metai, deze dirbo puikei, sendiena vaziuodamas pajutau smugi ir lyg suoli i prieki, per sia diena vazinejan du kart taip nutiko. Bukit malonus parasykite ar tai labai rimto kas, gal tureciau i kazka atkreipti staiga demesi. Kas tai galetu buti ir ka tureciau daryti, gal tepalo truksta dezeja ar seip kas gali buti. Su Pagarba Darius

  Reply

  Sveikas Dariau tokius dalykus reikia tikrinti tik po to galime pasakyti kur bėdos.

  Reply

  Sveiki, Opel Signum 2006 auto 1.9 110kw iš 6 į 5 ir iš 5 į 4 pavaras žeminant gaunamas smūgis iš dėžės. Hidraulinio bloko restauracija? Preliminari kaina? Ačiū.

  Reply

  Nebūtinai restauracija. Pirmiausiai kada keisti tepalai ar dėžė išvalyta?

  Reply

  Sveiki, Ar užsiimate CVT greičiu dėžių remontu. Nissan Juke (2014.12) 1,6 benzinas važiuojant prie apkrovos (pvz kylant į kalną, arba riedant nuspadziant gaza) kartais sudreba greičiu dėžė. Ar tai sprendžiama problema ir kokia preliminariai galėtų būti tokių darbų kaina

  Reply

  Spręndžiama tačiau pradžioje nuo diagnostikos viskas pradedama.

  Reply

  Kas gali būti dėl atbulinės pavaros. Įjungus reversą dėžė ilgai masto kol galiausiai labai sunkiai pradeda vežt atgal, jausmas lyg prabuksuotų sankaba mechaninei dėžei, atgal pavažiuot praktiškai neįmanoma.

  Reply

  bėda dėžėje su slėgiais.

  Reply

  audi a8 2012 3.0 tdi.jungiant atbuline pavara aiskiai girdisi kazkoks svilpkmas.stovint ant d pavaros,girdisi persimusinejimai.ka reiktu daryt

  Reply

  Parodyti automobilį specialistams kad nustatytų kokia čia bėda.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C6 3.0 tdi 165kw 2005m dare diagnostika mete klaida 3-4 pavaros soleniodai blogai dirba ir be vaziuojan buvo toks stuktelejimas ir dingo pavaros visai nebejungia kas galejo nutikti. Aciu uz atsakyma

  Reply

  Kazkoks gedimas kolkas tik tiek internetu galima atsakyti.

  Reply

  Sveiki, Opel Vectra C 2.2 DTI, vaziuojant staiga dingo bėgiai. Truputėlį palaukus bėgiai vėl atsiranda, tačiau pavažiavus nedidelį atstumą vėl dingsta, tada vėl palauki, vėl pavažiuoji. Ar tai išspręstų pakeitus dėžėje tepalą? Ar reikalingas rimtesnis remontas? Ačiū.

  Reply

  Tepalo keitimas jau problemos neišspręs per vėlu tai daryti šiuo metu yra kažkoks gedimas.

  Reply

  Sveiki.Volvo tf80sc pakeitus automatine greiciu deze ir pilnai tepalus,po savaites pradejo deze dauzyti norint pajudeti is vietos.Vaziuojant ir junginejant pavaru sviri vietoje,jokiu problemu.Tik atleidus stabdy smugis ir didelis tempimas i prieki.Pilna adaptacija nedaryta.Gal minciu?aciu

  Reply

  Ar tikrai keitėte pilnai su tinkama įranga ar kelis dalinius keitimus iš eilės darėte?

  Reply

  Laba diena norejau pasiklausti kas gali buti vw touran DSG dezei vaziuojant ismeta visus begius lieka tik vienas ir nepersijungia begiai tik ant skydelio pradeda mirgseti pavaras ir viskas pirmu begiu pradedi vaziuoti buna kad jau iskart ismeta arba iki trecios pavaros dakyla ir ismeta begius

  Reply

  Reikalinga diagnostika be jos kaip be rankų su šia dėže.

  Reply

  Audi a6 1.9 96kw 2003m begius mete idialiai jokiu smugevimu velavimu ir t.t. greitis buvo apie 60km\h smarkiaus paspaudus greicio pedala susizemino begis ir pavazevau apie 100m ir smugis pakankamai stiprus ir spaudziant greicio pedala apsukos kila bet auto nejuda. ijungus parkinga laiko kaip ir turetu buti D, N, R, nieko nedaro tiesiog kad buti ijungtas N. ijungus multitronika ant skidelio uzsidega visi 6 begiai kiap ir budavo. kokio tikimibe jog truko grandine???

  Reply

  Reikia apskaičiuoti pagal tikimybių teorija, mes to nedarome.

  Reply

  Labas vakaras, sakykite kiek preliminariai galėtu kainuoti hidro transformatoriaus pusles keitimas audi a6 c5 2002 multitronic automatine deze?

  Reply

  nieko nekainuotų nes tokio daikto ten nėra.

  Reply

  Bmw X5 E53 2002 metu. Iš pradžiu pradejo mest avarini režima bet užgesinus auto ir vel užvedus dingdavo. O paskui kompiuteris nieko nebemate bet kol auto nepasyla vaziuoja o paskui dingsta pavaros ir nevaziuoja nei pirmyn nei atgal. Kompiuteris nieko nemeta. Ant kompiuterio pajungus ismeta klaida: transmission monitoring B2460_99999 kas per problema galetu buti ?

  Reply

  Tai kalba apie dėžės prabuksavimą.

  Reply

  Sveiki, Mercedes benz C220 CDI 2003 metu galo. W203 modelis. Automatas 5 bėgių "Streikuoja" kol pašyla variklis. Vos užvedus automobilį, pradėjus važiuoti jaučiasi šokinėjimas ir tai matosi ant apsukų. Kuo toliau šyla variklis tuo problema greičiau praeina. Pradžioj keičiau žvakes nes problema pagrinde būdavo šaltu paros metu, nepadėjo. Pakeitėm automatinės dėžės tepalus filtra ir pan'o gumą - nepadėjo. Kas galėtu būt? Visa tai pasitaiko tik šaltu metu kai auto būna šalta. Šiltu metu tas šokinėjimas gal ir yra kol pašyla variklis, bet jis labai silpnas.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostiką, o tepalų keisti esant gedimui jokios prasmės. Kai variklis kala tepalo keitimo gi nedarote.

  Reply

  Chryslier Voyger 2.8 dyzelinis variklio temperatūra ima kilti pastovėjus kamščiuose iki 95 laipsnių ir šiek tiek daugiau,bet pradėjus važiuoti nukrenta. Šiaip važiuojant normaliai rodo 85 laipsnius. Ar tai yra normalu, ar reikia kažką remontuoti ?

  Reply

  Labai žema temperatūra. Tik įdomu kokiu būdu jūs matuojate ta dėžės temperatūrą? nelabai tikisi, kad kamštyje tokia žema tepalo temperatūra.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C6 2006m 2.0tdi 103kw multitronic 7 ,,bėgių" Pajudant iš vietos arba ties žemomis apsukomis labai dreba, toks jausmas lyg paprastoj dezej sankaba būtų visai nuėjusi. Važiuojant greičiau ir pagazavus lyg ir viskas tvarkoje, tik lėčiau važiuojant tolygiai pulsuoja. Kas galetu būti? Ar net neverta remontuoti? Ačiū

  Reply

  Verta išsiaiškinti kas gali būti ir kiek kainuotų, o po to spresti ką daryti, tam reikia atlikti daignostiką ir po to spręsti.

  Reply

  audi a4 3l tdi triptronic plaukioja apsukos tolygiame greityje. pusle? kokia remonto kaina jei reiktu remontuoti?

  Reply

  Remontuotume tik tiksliai nustatę gedimą taip nespėliojam.

  Reply

  Audi a6 c5 2.5 tdi su multitronic automatine deze. Vaziuojant biški šokinėja apsukos. Sake jog gali buti hidrotransformatorius kažkoks esantis dežeje. Ar pas jus imanomas jos remontas ir kiek panasiai kainuotu?

  Reply

  Dėžės remontas įmanomas tik ši dėžė tokių detalių neturi apie kurias kalbate.

  Reply

  Kai pradedi vaziuoti ijungus D rezima vos juda is vietos arba nejuda spaudi gaza vos vaziuoja, apsukos kyla iki 3 tukstanciu sunkiai toks vaizdas kad neduoda vaziuoti kazkas jai isijungus sport rezima mechanke isijungi pirma pavara pradedi vaziuoti musi i antra musa i trecia tada iskart i penkta. keiciau oro srauto matuokle pavazinejau savaite ir vel prasidejo. BMW 530D 142KW

  Reply

  Turite dėžės gadimą todėl ir niekas nepadeda nes ne tas vietas taisote.

  Reply

  e46 125kw dingo atbulinis begis automate , problematika ? kaina ? galimi variantai ?

  Reply

  1. Internetu to nustatyti neįmanoma. 2. Kol nėra žinoma kas sugedę kainos paskaičiuoti neina. 3. Atvykti diagnostikai - patikrai, po to aptarsime eigą ir sudarysime remonto sąmatą.

  Reply

  Laba diena, Volvo V70, III modelis, T6, 210 kw. Šaltu varikliu pradėjo vibruoti didinant apsukas, ypač jei tuo pat metu daromas posūkis. Šaltu varikliu (iki 15 min darbo) bent kiek akseleruojant iš stovimos padėties, II pavara persijungia tik prie 6000 apsūkų ir variklis smarkiai užkaukia bei mašina suvibruoja. Kai važinėjama ilgiau nei 15 minučių, šie simptomai dingsta. Pavarų dėžė klaidos nemeta. Važinėju 2 metus, simptomai tęsiasi 2 mėnesius ir stiprėja. Ar reikėtų registruotis pas Jus diagnostikai/remontui?

  Reply

  Pirmiausiai daignostikai, neviskas gali būti taip baisu kaip atrodo.

  Reply

  Laba diena. Turiu mercedes e420cdi w211 2008. Stipriai cipuotas. 260000 km. Vaziuojant 2 pavara ir stipriai akseleruojant vaizdas toks kaip sankaba praslysta, apsukos kyla o greitis proporcingai apsukoms taip greit nekyla. 3 ir aukstesniais begiais kabina gerai. Kokia labiausiai tikėtina diagnoze? Ir minimalus remonto kastai? Ačiū

  Reply

  greičiausiai, kad viskas yra tvarkoje. Remonto kaštai = 0

  Reply

  Sveiki, Ar remontuojate subaru cvt dėžės? Outback 2011.

  Reply

  jei dar būna likę ka remontuoti tuomet bandome.

  Reply

  Laba diena. Koks galėtų būti gedimas VW LUPO 1.2 TDI 3L automobilio, jeigu šaltas užsiveda be problemų. Tačiau jeigu užgesini ir vėl bandai užvesti- jau nesiveda. Reikia laukti apie pusvalandį, tuomet vėl pavyksta užvesti.

  Reply

  Reikia tikrinti elektronika variklio.

  Reply

  WV touran 2004 1,9 tdi DSG deze..Visa diena vazinejau buvo viskas ok.Vakare rejkejo vel vazioti, uzsivedus pastebejau kad mirgsi greicio indikacija..ir ne jungasi atbulinis greitis ,o i preki vazioja tik 1 greicio...kas gali buti?

  Reply

  Atlikę daignostiką galėtume atsakyti.

  Reply

  Sveiki , pas mane problema mercedes benz e220 2003metiu. pries pastatant masina vazavo gerai , dabar meginau uzvedus pravazuoti ir automatine deze is P neleidzia perjungti begus , gal padesit kas gali buti ir kiek kainuotu sutaisiti. aciu

  Reply

  Dėl išsikrovusio akumuliatoriaus galėjo kompuose įsirašyti neprotingų klaidų. Pirmiausiai jas reikia pašalinti.

  Reply

  Sveiki, Toyota avensis 2.2 D 2012m isibegejus iki 60. atleidus gaza letinant mikro stuktelejimas. Kartais buna ir sukantis i posuki toks stuktelejimas. Kas tai galetu buti ?

  Reply

  gal tiesiog ji taip dėl važiavimo rėžimo sudirba.

  Reply

  Labas vakaras,volvo xc60,2011m,3-litrai benzinas,T6 AWD.Atsirado greiciu dezeje kaip ir vibracija ties 5-6 pavara.restauravo pusle,pakeite ir ivairias sandarinimo gumas taciau prabuksavimas vistiek yra kai uzsyla tepalas.Ar gali buti,kad reikia keisti hidraulini valdymo bloka? Jei galit atsakyti,buciau dekyngas.

  Reply

  Gal geriau atvykite diagnostikai išsiaiškinsim kur čia bėda.

  Reply

  Volvo xc70 2,4d 120kw automatas pakeitus tepalus greiciu dezeje pradejo ,mesti gedima ..motor servis ..ar tai gali buti susije su greiciu dezes tepalu keitimu ar tai tik sutapimas

  Reply

  motor isvertus i Lt reiskia variklis

  Reply

  Audi a6 2,5tdi 132kw quattro. 2002m tarp dėžes ir variklio išbėgo tepalas. Kokia taisymo kaina butu.

  Reply

  Reikia apziurėti dėl ko išbėgo ir tada kalbėti apie kainą.

  Reply

  Sveiki, 2014 volvo v70 d2 pusiau automatas (realiai automatas) is stovejimo padeties pradedant vaziuoti i kalneli juntama vibracija, mazdaug po sekundes pradeda vaziuoti ar tai normalu? Atbuline eiga vibracija juntama stipriau, jeigu masina pamrauta (4 zmones) juntama vibracija didesne.. Kas galėtų būti?

  Reply

  Kokia tiksliai pavarų dėžė, nuo to priklauso ir situacija drebėjimo būti neturi.

  Reply

  Sveiki Volvo XC60 2011m 6 pavaru automatas,siltam automobiliui jauciasi smugiavimas(juntamas tymptelejimas) perjungiant is D i R ir is R i D,toliau vaziuojant viskas vyksta sklandziai. Gal zinote kas galetu buti?

  Reply

  Gal nustate koks buvo gedimas mono irgi taip pat elgiasi

  Reply

  Įtariame kas galėtų būti tačiau protingiausia yra atlikti diagnostiką ir po to priimti sprendimus.

  Reply

  Gal galit pasidalinti koks gedimas bovo volbai

  Reply

  Sveiki turiu klausimeli ar yra normalu automatuose kai nori pradėti judėti į priekį staigus soktelejimas yra toliau kaip ir sklandžiai dirba . Ar jūs alyva keiciate kiek tai užtrunka , ir kiek kainuoja visas automato dėžės alyvos pakeitimas , Audi A6 2,5 114kw 2002. Pagarbiai Antanas

  Reply

  Senesnėse dėžėse dėl jų ilgo eksploatavimo laiko taip nutinka.

  Reply

  Sveiki audi a6 c7 2.0 tdi 130 kw 8 begiu multitronikas.beda tokia jog vaziuojant pradejo skleisti vibracija (musima ) per priekinius ratus duodant gazo.(jausmas kaip vaziuotum su blogais stabdziu diskais ir stabdytum ir mustu per ratus ir vaira ) tik cia duodant gazo .dariau diagnostika audi centre sake garsas ir vibracija sklinda is galines greiciu dezes puses .gal zinote kas galetu buti .ir kokia kaina butu remonto plius minus ( didziausia kaina galetu buti kokia?)

  Reply

  Reikia rasti laiko atvykti patikrai po to kai rasim kur bėda galėsim ir kainą pasakyti. Su šiomis dėžėmis būna labai panašių simptomų tačiau gedimas skirtingose vietose pasitaiko.

  Reply

  Sveiki. AUDI A6 C6 2.0 7begiu multitronic deze. Zodziu situacija kol salta vaziuojant trukineja prie 2000 apsuku. O pasilus lyg ir viskas gerai jei ramiai vaziuoji. Taciau duodant gerai ties turbinos ijungimu ties 2000 apsuku buna smarkus musimas per visa masina. Toks vaizdas kad kazkas atsilieka ar persoka nesudirba kaip turetu sudirbti. Esu uzsienyje sunku ka cia pridaryti ir rasti geru meistru.

  Reply

  Kaip suprantu tai jau aptarėme telefonu.

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą. audi a6 c6 2.7tdi 132kw 2008m

  Reply

  Sąmatas sudarinėjame atvykus į vietą priėmimo metu.

  Reply

  Sveiki, kas gali būti, jei 2008m. BMW X5 3.0l dyzeliui, spaudžiant pavarų svirtį norint perjungti pavaras girdisi garsai? Ne cypimas, ne girgždimas bet tiesiog garsas permetant pavaras? Ar tai normalu?turi girdėtis kai persijungia pavara?

  Reply

  Gal galima atvykti tai ir parodyti, tuomet bus galima atsakyti, nelabai įsivaizduojam situaciją

  Reply

  Sveiki. Nusipirkau bmw 325i automats. Deze su defektu kaip pirkau nevaziavo.istrynus klaidas pradejo vaziuoti bet sunkiai meto begius ir meta vis klaidas P0721 IR P0732.....gali buti kad tepalo trukumas ar cia mehaninis gedimas? Aciu.

  Reply

  Čia atlikus diagnostika į tokį klausimą galima atsakyti

  Reply

  Nissan Murano važiuojant girdisi kalenimas, kuo greičiau važiuoji tuo jis didėja, bet važiuojant 100km jo beveik nesigirdi. Atleidus gazo pedalą jis lieka, tik truputi tylesnis. Dėže klaidų nemeta, bėgius jungia puikiai, apart garso daugiau jokių bėdų, kas gali būti ?

  Reply

  Gedimas dėžėje, vėliau tas kalenimas ne tik kad geriau girdėsis, bet ir pasimatys.

  Reply

  Tvarkant iš karto bus pigiau, ar jokio skirtumo ? Koks gedimas gali būti ?

  Reply

  Kuo mažiau sugadinta tuo pigiau.

  Reply

  Sveiki. Ford s max automatine deze jungentis is trecios y antra susmugiuoja. Kokios gali but problemos? Mazdaug remonto kaina kiek butu?

  Reply

  Diagnostikos kaina rasite kainininke po diagnostikos galima suprasti kur bėda ir kiek gali kainuoti.

  Reply

  sveiki, bmw 528i f10, ijungus atbulini riedant girdisi svilpimas, ar tai gali buti deze ir jei taip, kas cia per beda? Aciu uz atsakyma!

  Reply

  reikia tokius švilpimus išgirsti tačiau greičiausiai tai bus ne dėžė

  Reply

  sveiki, ford s-max 2015m automatas-neveikia atbuline pavara .Kas galetu buti? Ir ar brangus remontas?

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika po to bus aišku ką remontuoti ir kiek kainuos

  Reply

  Kodel dazniausiai pakeitus dezeje tepalus pradeda "lyst" ivairus dezes gedimai?

  Reply

  Paprasčiausiai būna neprižiūrėtos tos dėžės todėl taip ir nutinka kartais keičia tepalus prieš pat gedimus kur nėra svarbu keisi ar ne vistiek suges. Kartai keitimuose būna niuansai.

  Reply

  Sveiki. Passat b6 2.0 l 103 kw dsg 6 2007 m pradedant vaziuoti trukcioja buna net uzgesta duodant daugiau gazo viskas kaip ir susitvarko. Atbuliniu vaziuojant viskas ok. Kas galetu buti ir ar brangus butu remontas?

  Reply

  Atlikus diagnostiką būtų aiškiau apie ką kalba eina ir kodėl toks gedimas vyksta

  Reply

  Sveiki vw Passat 2002m mehatronic dėžę automatas paprasčiau, ryte kol neapsiles tepalas jungent bėgi nesvarbu ar R ar D sysmugiuoja ir yjuge avarinį režimą apsilus tepalas viskas ok ir jiai neklystu smagratis šiek tiek baraką, ar jūs remontuojate tokius gedimus ps diagnostika nieko nerodo, ir gal galit nušviesti apie kainas tokio remonto acou

  Reply

  Vistik reikia kartoti diagnostika ji dazniausiai rodo tik ne visada ji teisingai naudojama.

  Reply

  Sveiki, pirkau auto, nissan murano 2006 z50, išlindo bėda, jau išsiaiškinau, kad dėžė... šalta važiyuoja gerai, mėto bėgius be problemų, pakaitus tepalui, prasideda drebėjimas pradedant važiuoti iš vietos, dingsta trauka, diagnostika meta: nėra kompresijos dėžėje, selenoidas ir step engine. Kokios remonto kainos? Kokios dėžių kainos? Ar apapsiimtumėte remontuoti?

  Reply

  Apsiimtume

  Reply

  Sveiki, Sustojus prie sviesoforo labai dreba automobilis. Perjungus is D i N arba P drebejimas dingsta. Labiausiai drebejimas jauciamas nuo vairo. taipat is P ir N perjungus i D nukrenta apsukos. automobilis MB CLK320 1998m.

  Reply

  Reikėkėtų pažiūreti pagalvių būklę.

  Reply

  Sveiki. ar esate tvarke ir apskritai ar remontuojamos Toyota CVT dezes. Turiu 2015m. avensis 2.0l benzina su cvt deze ir ji pradejo skleisti pasalinius garsus. Kokios orientacines kainos

  Reply

  remontuojamos dėžės diagnostikos kainos nuo 20eur

  Reply

  Mazda 6 2.2 d 2015 m.325000 km tik Leidziantis nuo kalno, bet ne visada, pereina i avarini rezima imusa pavaras greitejant, stipriai uzstabdo auto letinant. Isjungus ir ijungus auto vel ok.

  Reply

  Jei taip toliaus važinėsite dėžė bus pažeista dar daugiau reikia dabar daryti diagnostikas ir aiškintis bėdas iš kur jos kyla.

  Reply

  Opel Vectra C 5begiu automatas, kai pasyla dėžė ir variklis, pradeda smūgiuoti tarp 2 ir 3 bėgio, pavažiavus dar ilgiau dingsta begiai ir lieka tik 2 ir 5 pavara, pakeitem deze iš gerai važiuojančios auto, smugiavimu nebeliko, bet bėgiai vistiek pradingsta, gal tai automato kompiuterio gedimas?

  Reply

  Gali būti, kad gedimas yra kitoje vietoje arba įsidėjot blogą dėžę

  Reply

  Sveiki. Chrysler grand voyager 2.8 crd dega variklio skyriaus lempute. Prijungus kompiuteri rodo ,,sankabos sukimo momento daviklio gedimas". Ar tai kaltas tik daviklis, ar kas nors rimciau? Begius ,,mėto" be problemų.

  Reply

  Čia kazką blogai iššifravote tokių daviklių šioje mašinoje nėra.

  Reply

  Chrysler grand voyager 2.8crd 2005, klaida: P0740 Torque converter cltch Malfunction

  Reply

  Man ir tokia klaida rodė tai pakeiciau dežę iš šroto ir problema baigės

  Reply

  Čia ne daviklio gedimas, čia pagrindinės sankabos gedimas.

  Reply

  Sveiki, Automobilis audi a4, b8, 2.0 TFSI S-tronic. Problemos tokios: 1. stovint kamštyje, labai stipriai trukia į priekį (net N padėtį įmetu, kad nedegint dėžės, nes net smarvė jaučiasi, jei ant D laikau) 2. Jei per vėlai atleidžiu N - dėžė atsileidžia tik po kokių 2 s su smūgiu, po dar 2 s atsiranda 2 smūgis (jausmas lyg sankabos atsileistų vėliau). 3. Buvę yra pora kartų, kad nevažiuoja atbulom (čia iš tos serijos, kad neatleidžia mašinos dar iš po D padėties ir įmetus R nevažiuoja). Kelis kartus yra išmetę klaidą, kad persimeta į safe rėžimą, bet užgesini-užkuri ir problemų, kaip nebūta 4. Yra buvę ir taip, kad važiuojant ir atleidus gazą (duodant automobiliui judėti iš inercijos) suplaukioja apsukos. Čia labiau kvepia sankabų gedimais ar mechatroniko gedimais? :) Ir jei taip, kiek panašiai galėtų kainuoti mechatroniko remontas ir sankabų remontas? Suprantu, akd reikai diagnostikos, bet įdomu, kokios investicijos galėtų laukti. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Investicijos galimos ir labai nemažos šiai problemai šalinti panašu, kad mechatroniko gedimas gali būti ir sankabas pagadinęs

  Reply

  Laba diena. Audi a5 2008 2.7tdi 8 begiu multitronikas. Pakeiciau deze, netiko dezes kodas bet ji tokia pati. Aisku reikejo priristi man ja nes neveike. Dabar kai stovi lygioje vietoje atleidus stabdzius juda, bet jei i kalna, reikia paduot gazo ir padaro smugy pradedant vaziuoti. Kitus wisus begius jungineja gerai. Kaip manote ar adaptacijos uztektu? Esme kad esu siaures airijoje ir galimybes atvykti neturesiu

  Reply

  Adaptacija pirmiausiai ka reikia atlikti, o po to jau spresti.

  Reply

  Sveiki. Audi s6 2001m tiptronic quattro jungiant is P i R arba D arba is D i R ir atvirksciai sujuda visa masina ir tuo momentu pakrenta apsukos ir buna dar lyg koks musimas tarsi gale.Kartais buna viskas gerai. Nesijaucia nieko. Vaziuojant begius meto lyg sklandziai. Gal kokia prognoze ,nepajunge kompo,galetumet pasakyt? Beto snd ant donkrato pakelus priekini rata , nuspaudus stabdi ir ijungus bent kuria pavara neatleidus stabdzio sukuso ratas. Cia normalu? Dekoju

  Reply

  Sunku įsivaizduoti kaip jūs ten ją ant to domkrato sukot, todėl negalim atsakyti ar tai normalu.

  Reply

  Sveiki, Nissan Qashqai 2L 4WD 110 KW automatas, dyzelis. Kylant į kalną arba staigiai gazuojant lygiame kelyje dreba automobilis nuo 50km/h. Stipri vibracija virš 100 km/h, stiprėja įkalnėje. Įkalnėje sunkiai kyla apsukos virš 2, būten prie 2 ir juntama didžiausia vibracija. Važiuojant nuokalne arba pastoviu greičiu lygiame kelyje vibracijos nėra. Dėkui.

  Reply

  Čia reikia atvykti diagnostikai.

  Reply

  Sveiki, MB 211 e270 salta tamposi,susilus iki darbines temperaturos dingsta tampymasis bet juntama vibracija salone ypac ant zemu sukiu,turbut pusle jau i gala?kokia mazdaug remonto kaina butu.Aciu

  Reply

  Reikia tuo įsitikinti, kad ne kiti dalykai įtakoja remonto kainas skaičiuojame kai tiksliai nustatome gedimus.

  Reply

  Audi a6 c6 2004m 3.0 165kw automatas , atleidua gaza sokineja apsukos.

  Reply

  Diagnostikos pagalba galima tiksliai atsakyti priežastis

  Reply

  bmw 528i automatui pakeiceu kardana ir atsirado svilpimas ties 50km daukmaz kai vaziuoji ar dezeja jau beda

  Reply

  Gal kardanui bėda pakabinamam guoliui

  Reply

  Laba diena, Volkswagen Touran 2006-12, 2,0ltr 103 kw, DSG6. Pakeitė smagratį, pastatyta restauruotas, liko vibracija užvedant. subyrėjo dėžė (mechatronas), pakeitė dėžę, pastatytą ~90000km prabėgusi. Kadangi problema nedingo, pakeitė naują smagratį, o tas restauruotas grąžintas, kadangi kaip sakė pardavėjas buvo duotas nuo naujesnio modelio smagratis.(?!?) Pakeitus problema išsisprendė. Tačiau dėžė nedirbo taip kaip turėtų gražiai dirbt. Dabar pradedant važiuoti, kartais jaučiaumas toks kaip buksavimas. Būna jungiant atbulinį susmūgiuoja. Taip pat jei tenka staigiai pristabdyti, ir pradedi pamažu važiuoti, smarkiai susmūgiuoja. 2 kartus buvo įsijungęs avarinis režimas. Ar tai reiškia kad dėžei vėl amen? Ar gali būti taip, kad blogas smagratis galėjo paveikti dėžę? Dėkui už atsakymą.

  Reply

  Blogas smagratis duoda liekamų pasekmių. Dar neviskas prarasta reikia jungtis kompiuterius ir žiūrėti ką galima pagelbėti

  Reply

  Kiek kainuoja Audi a6 2009 metų pavarų dėžės remontas ,priekis varomas 7 pavaros, multitronik bėda pradedant važiuot reikia daug gazo padoti kad pradėtu važiuoti ir susmugiuoja.

  Reply

  Kainas reikia skaičiuoti pagal sudilusių ir blogų dalių kiekį.

  Reply

  sveiki , opel astra 2011m 1.6 bendzinas , riedant automobiliui is 2 pavaros i 1 pavara persijungiant automobilis kaip ant stabdziu po sekundes paleidzia ir rieda vel gerai, apie si auto nieko nezinau nes neseniai isigijau , auto pravaziaves 200000km, tai noriu paklausti ar padetu tepalu keitimas? dekui uz atsakyma.

  Reply

  Tepalo keitimas nėra remonto tai profilaktikos priemonė. Kai cilindras variklyje nedirba ar tepalo keitimas padėtų? taip ir su dėže kai gedimas tepalus keisti jau pavėluota.

  Reply

  Kiek kainuoja pasat b5 pavaru dezes visas kap remontas?

  Reply

  Kainos priklauso nuo dėžės gedimo kainos nėra spėliojamas dydis kainos yra skaičiuojamos, pagal ęsamą dėžės būklę.

  Reply

  Sveiki, VW passat b6, vaziuojant ilgiau nei 30min dazniausiai ismeta emmision workshop ir parking break fault, tada automobilis ijungia avarini rezima, nebemeta begiu, visos pozicijos pradeda mirkseti, sumazinus begi jis nebepersijungia i aukstesni. Uzgesnius varikli dingsta parking break fault ir issijungia avarinis rezimas, lieka tik emmision workshop. Po naktie nelieka jokiu klaidu. Ar tai elektronikos problemos?

  Reply

  Čia panašu į kelis gedimus ęsančius tame automobilyje, gali būti netik elektronikos gedimai

  Reply

  Sveiki pakeitė tepalus ir filtrus dėžės A6 C6 tiptronic pradėjo jaustis mušimas iš 3 į 2. I prieki viskas kaip ir gerai, atleidus stabdi ant D padėtės atrodo silpniau juda i prieki. Meistras sakė truko 1.5 tepalu dėžėj. Ko tikėtis remontuojant? kas galėjo sugest ir kiek kainuotu remontas panašiai?

  Reply

  Pirmiausiai diagnostika adaptacija ir tik toliau kazkokie kiti dalykai

  Reply

  klausimas: automobilis Mitsubishi 2008 (6 pavarų robotizuotą „Allshift" pavarų dėžė). Prasidėjo ratų prasisukimas sustojus ant ledo ir pajudant iš vietos tiek lygioje vietoje, tiek įkalnėje (anksčiau to nebūdavo, padangos pirktos žieminės prieš 3 metus naujos). Kas Jūsų nuomone galėtų būti? Dėkui

  Reply

  prieš 3 metus tikriausiai ratai mažiau prasisukdavo.

  Reply

  Sveiki, Bmw e60 lci ijungus pavara i R jauciasi nemaza vibracija, ijungus i P,N,D nebebuna. Deze i pabaiga?

  Reply

  nebūtinai gali būti ir dėl kitų priežasčių

  Reply

  Sveiki, kokia kaina pakeist/sutvarkyt audi a6 c6 165kw tiptronic dėžės pūslę?

  Reply

  kai galėsite paskambinkite paaiškinsim

  Reply

  Sveiki. Chrysler grand voyager 2005 3.3 128 kw užsidega chek. Atlikus diagnostiką klaida P0700. Klaidą ištrynė. Po trijų dienų klaida gryžo. Kitas servisas nuskaitė P0740 klaidą. Bėgiai junginėjasi švelniai. Tiek greitėjant tiek lėtėjant dėžė nesidaužo. Tepalą ir filtrą pardavėjas sakė keitęs. Ir tiesa ant matuoklės matosi rožinis tepalas. Tepalo norma. Matuota ant darbinės temperatūros. Užsidegus chek jokių dėžės darbo pakitimų nepastebėta. Greitėjant tiek apsukos tiek greitis didėja tolygiai. Praslydimo ar prabuksavimo nesijaučia. Tas pats važiuojant iš vietos. Atleidus stabdį auto lengvai juda. Kokios numanomos bėdos ir kur ieškot sliekų? Ar važiuot kol važiuojasi? Tiesa šiandien atliko adaptaciją. Bet čiuju pavažiavus ilgiau vėl turėsiu lempikę. Ačiū

  Reply

  Atvykite atliksim normalią diagnostiką ir atskysim kur bėda, tik atvykstant klaidų netrinkite.

  Reply

  Audi A4 B6 2002m 120kw Multitronikas mieganti dėžė prieš pradedant važiuoti. Sukant į kairę atsiranda bildesys prie greičių dėžės

  Reply

  taip jos toks veikimo principas "mieganti" o dėl bildesio reikia atvykti į vietą apžiūrai.

  Reply

  Bmw e38 3.0d ant skydelio nerodo automato padėties ir neveikia sport bėgius jungia gerai kas gali būti ?

  Reply

  į elektros gedimus panašu

  Reply

  Sveiki, turiu BMW E61 Xdrive. Važiuojant mėto i sonus tik slidziam kely. Tai galėtu buti pavaru dezes (automatine) ar razdatkės gedimas?

  Reply

  Reikia pavažiuoti su šią mašina, kad atsakytume

  Reply

  Sveiki,pasiekus 40km greiti,vaziuojant palengva nespaudziant gazo stipriai,persijungiant pavarai retkarciais sudunksi,susmugiuoja,seip kitas pavaras meto normalei tiek saltas tiek siltas,su R ir viskas tvarkoj.Kas galetu buti?BMW 525 E 61 145KW 2008M AUTOMATAS

  Reply

  Sweiki,norejau paklausti ar tvarkote 2004m land rover discovery2 2.5td5 automatines dezes? jei twarkote tai kokiai kaina plius minus pilnai perinkti visa deze ir pakeisti pusle? aciu uz atsakyma

  Reply

  Tvarkome kainos priklauso nuo dėžės gedimo.

  Reply

  Sveiki sdg7 sustojus imeta ne pirma bet antra pavara o is antros meta i ketvirta ir daugiau nebepermeta kas gali but?aciu

  Reply

  Reikia patikra atlikti konkriačiam atsakymui be kompo nieko nebus šiai dėžei. Čia dėžėje gedimas tik ar elktronikoje ar mechanikoje tai reikia ieškoti.

  Reply

  Audi a6 2.0 dyzelis cvt multitronic Vaziuojant normaliu greiciu pakelus apsukas virs 3000 rpm variklis ir greicio deze praranda sukibima. Pakyla pasukos o masinos greitis islieka tas pats. Kokia tai galetu but beda?

  Reply

  Sužemina pavra jei sunku važiuoti arba blogai dirba variklis

  Reply

  Sveiki,turiu BMW 520d automatic 2015m Turiu kaskur apie metus,viskas buvo gerai. Pakeite varikliu grandine surinko viska ir dabar negraziai jungia pavaras,kaip buvo iseme greiciu deze sake isbego kaskiek tepalo is dezes,ipyle tepalo apie 300 400g Kokia pora dienu kaip ir nieko nejauciau. Dabar kaip vaziuoji ir stabdai zeminasi pavaros jauciasi kaip butum is 3 pavaros ijungtum 1 ir buna nedidelis smugis,gal ipyle netoki tepala ar per mazai? Jeigu galima parasykit kas gali buti. Su Pagarba Kestutis

  Reply

  Čia tikrai ne dėl įpilto tepalo čia reikia aiškintis tokius dalykus gal to tepalo įpylė permažai?

  Reply

  Sveiki.Bmw e60 Lci benzinas. Pasilus masinai kartais ijungus is P i D nevaziuoja gastelejus ant P ir vel jungiant pradeda vaziuot.Ant salto lyg ir viskas gerai buna.Kokios problemos tiketis?

  Reply

  Tikėkitės patikros šiai dėžei.

  Reply

  Kas gali buti Kia sorento 2.5litro,dyzelis,automatas.Uzvedus automobili ir ijungus atbuline pavara duodi gazo automobilis vos ne vos pajuda iš vietos,ijungus darbine pavara ir vel tas pats gazo duodi apsukos didziules automobilis letai judai pavaziavus kokia 5km.pradeda normaliai vaziuoti tik uzgesini varikli ir vel uzvedi vel tas pats automobilis rieda vezlio greiciu,kokie gali buti gedimai,ačiu.

  Reply

  Ar tepalo netrūksta?

  Reply

  Kas gali but jog imetus audi markej masinaj galine pavara masina nepajuda is vietos?

  Reply

  labai daug galimų variantų taip tikrai neatspesim, čia ir nuo mašinos priklauso ir nuo dėžės.

  Reply

  Sveiki bmw e39 3.0d 135kw automatinė dėže veikė idealiai iki snd. apsilus pradėjo važiuot žemesniu bėgiu sustojus uzgesinus ir pernaujo užkurus pravažiuoja 5metrus ir vėl dingsta begis nei pirmyn nei atgal dėže klaidos neismete. Uzgesinus palaukus 1min užkuri jungi d ir vėl parieda biski ir vėl dingsta begis.

  Reply

  sugedo dėže arba remontuoti arba kitos ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Audi a6 09m multitronic 7M. Vaziuojant D rezimu atleidus gaza pradeda kilt apsukos, masina negreiteja, ijungus - rezima ir imetus atgal D viskas susitvarko kuriam laikui. Tuo pciu metu pradejo nereguot i gazo paspaudima, tik daugiu paspaudus pramusa. Klaida meta stabzdiu varneles ar del jos taip gali but? Tepalai keisti pries 500km. Aciu. Geros darbo dienos.

  Reply

  reikia tai sutvarkyti ir po to tikrinti. Gali būti, kad čia dar kokie niuansai bus.

  Reply

  Naujos pusles kaina? Audi A8/D2 2001m. quattro 3.3tdi. Aciu

  Reply

  Tai geriausia klausti jutoje bet greičiausia link 2000 eur artės.

  Reply

  Tojota Camry 2013m. Automatinė dežė, pavaros persijungia tvarkingai, bet nuo 3 iki 6 pavaros persijungiant atsiranda trumpalaikė vibracija. Ar tai galėtų būti greičių dežės problema? Rida 60000 km.

  Reply

  Prieš atsakant reikia atvykti patikrai. Yra buve toyotu ir po 60 kkm teko remontuoti dėžes, bet tai nebūtinai jūsų atvėjis.

  Reply

  Sveiki, pakeitus greičių dėžės tepalus ir variklii oro srauto matuoklę, bmw e91 320d 6 bėgių automatas atleidus gazą riedant pradėjo tarp 1-2k apsukos sokinėti, viskas kitkas dirba gražiai dėžė, jokių smūgiavimų nėra, prieš tepalų keitimą dėžė irgi dirbo gerai, čia daugiau dėl dėžės tas pulsavimas ar dėl pakeistos matuoklės gali būt kad kažkas ne to?

  Reply

  Tik pravažiavus ir patikrinus parametrus galima tai nustatyti.

  Reply

  Sveiki, MB W212 7G-tronic, 280 000 km rida. Gal galit pakomentuoti tokius simptomus ir sprendimą jei teko susidurti ir pakanka informacijos: 1) kol mašina šalta būtent iš 5 į 4 jungiantis šiek tiek pristabdo/susmūgiuoja. Kitos pavaros gerai perjunginėja. Kai sušyla visos pavaros tvrkingai persijunginėja. 2) stovint perjunginėjant iš P-> D, N->D, D->R . mašina nežymiai sujuda. Geriausiai matosi atsidairus dureles. Užsidarius nesijaučia. Ar čia nornalus toks 7G tronico veikimas?

  Reply

  Pas juos būna kompiuterio gedimų

  Reply

  Audi a3 2001 metu, 96kw, bėgius jungia lyg ir sklandžiai, bet prieš visiškai sustojant švelniai pastumia į prieki. Cia jau dėžė eina į pabaiga?

  Reply

  Adaptacija tepalas...

  Reply

  Volvo xc60 2009m vaziuojant 120 km/h esant 6pavarai nei is sio nei is to sukyla apsukos dingsta trauka pavara permetama i 5 kartais 4 perjungus i ranka valdoma ir ijungus 6 po kiek laiko viskas atsistato ne aisku ar variklis ar deze gedimas neprognuozuojamas pvz kryzkalnis kaunas du kartai poto griztant vienas kartas siaip. Pavaras jungia graziai

  Reply

  tik diagnostika atlikus galime jums atsakyti kokios priežas tys tai įtakoja.

  Reply

  Sveiki yra problema bmw e65 kartai pajudant is vietos jauciasi smugiai kai vaziuoju pavaras meto gerai jokiu smugiu nera tepalai pavaru dezej pakeisti kas gali buti

  Reply

  Reikia pavažiuoti su jūsų mašina kad suprasti apie kokius smūgius kalbate

  Reply

  Sveiki, ar galima temti (6 km, lėtai) audi a6 2013 m, tdi, quatro, stronic?

  Reply

  kelis km galima tempti idealu būtų jei galėtumėte užvesti. ir temkite nuežvesta kuo trumpiau

  Reply

  Sveiki, automobilis opel vectra 2002m 3.2i.vaziuojant is pirmos pavaros i antra perjungia gerai o i 3 ir 4 isijungis laisvas begis uzkyla apsukos. Numetus gaza oalaukus jungia 5 su dideliu smugiu. Toliai 5 vaziuoja normaliai. Gal kazka galima spresti is simtomu?? Domina pilnas automato perinkimo kaina siam auto. Dekoju is anksto. Vytas.

  Reply

  Tokie klausimai pradedami nuo diagnostikų, po to jau kai žinomos bėdos galima ir apie kainą kalbėti

  Reply

  Bmw e53 3.0D 160kw vaziuojant tolygiu greiciu pulsuoja apsukos. Pusle i pabaiga? Kiek mazdaug remontas galetu but?

  Reply

  Atlikus diagnostikas galima apie gedimą kalbėti, dabar kolkas belieka spėlioti, jei klystate po remonto bus vėl tas pats.

  Reply

  sveiki, Toyota Corola, 1.4 Dyzelis, prabegus apie 167K kilometru, su trukciojimais persijungia is 1 i 2, ir is 2 i 3 begi, ir mazinant greiti tas pats ar laikas keist tepalus, ar cia jau bus greicio dezes problemeles ?

  Reply

  Tepalus keisti jau pavėlavote, jei būtu laiku keisti tepalai tokios situacijos dabar ne būtų. Kol yra nauja mašina atstovybės keisti nekeičia tepalo, o po to jau turim ką turim.

  Reply

  Audi b 8 ,vaziuojant atbulom masina nelaiko vienodo greicio,pulsuoja ,intervalas 3 sekundes

  Reply

  Reikėtų tikrinti variklį

  Reply

  Sveiki,bmv 5 (e60) automatine pavaru deze pavaras metosi gerai ,bet jei reikia staigiai sustoti prie sviesaforo tai sustojus ir po to lyg kas is galo dar pastumtu (lyg sustoja nespejus numesti is antros pavaros i pirma ir gaunasi toks stumimas)

  Reply

  Taip čia dėl dėžės padilimo

  Reply

  Sveiki.bmw e60 2004 3d 160 kw.gražiai vazinejant kaip ir viskas gerai.bet paspaudus gazo pradeda mėtyti begius su tampymais ir nebera tos traukos.

  Reply

  Čia į variklio gedimą panašu, jei teisingai supratom.

  Reply

  Sveiki e60 beveik sustojus trukteli atgal kas gali but aciu.

  Reply

  Dar tokio gedimo netekę sutikti.

  Reply

  Audi a6 c5 quattro 1999m 149kw automatas triptonic. jungiant is p i raide d stukteli ir toks jausmas jog sujuda visas automobilis. vaziuojant kartais keliom sekundem uzdelsia jungti pavara. kokios gali buti bėdos?

  Reply

  Problemos su slėgio reguliavimu

  Reply

  Man pakaktu tepalus pasikeist dėžės ar jau gali kažkas rimčiau būti?

  Reply

  Tepalai turi buti keičiami tada kai viskas veikia gerai. Tepalas yra profilaktikos o ne remonto priemone.

  Reply

  Sveiki, PASSAT B6 DSG (2009 m.). Pakeičiau DSG dėžę, tačiau dabartinė 5 pavarą jungia tik prie 65 km/h greičio, 6 pavartą - apie 80 km/h. Prieš tai buvusi dėžė 6 pavarą įjungdavo jau prie 60 km/h. Ar įmanomi kažkokie kodavimai, nustatymai, kad dabartinė dėžė anksčiau perjungtų pavaras ? Dėkui

  Reply

  įdėjote ne tinkamą pavarų dėžę koduoti dažniausiai įmanoma, tačiau reikia abiejų dėžių kompiuterių, kad tai patikrinti

  Reply

  uzvedus varikli ir nuspaudus stbdi ijungiu automatineje dezeje R arbaD VARIKLIS GESTA,KAI PASYLA NEBEGESTAar labai didelis gedimas.

  Reply

  Ar tai mercedes-benz?

  Reply

  Sveiki.VW TOURAN 2007m 2.0tdi 125kw.Grubiai pradeda vaziuoti ijungus D tiek R pavaras,tiesiog soka is vietos?Noreciau suzinoti kame problema,ir apytikslia remonto kaina.Aciu.

  Reply

  Internetu nustatyti tikslia problema yra neįmanoma. Reikia atvykti patikrai.

  Reply

  Sveiki, turiu volvo s80 2007 metu 2.4 D5(136Kw) automatas, atsalus orams, ant salto varyklio pradedant judet is vietos jauciasi nedidelis spiris, kazkiek pravaziavus viskas normaliai veikia (sustojant ir pajudant is vietos), begius meto gerai, tepalai tikrinti apie 3 menesius atgal, svarus, kame gali buti bajeris? (kompas klaidu nemeta).

  Reply

  Nepakanka tiktrinti tepalą jūs nematote tepale esančios metalo pudros. Tepalą reikia keisti ir volvo rekomenduojamas tik pilnas keitimas, kuris duoda didžiausią naudą. O čia pirmi simptomai kurie signalizuoja hidraulinio bloko strigimą ir jei toliau važinėsite su tais "graziais - svariais" tepalais gali tekti remontuoti pavarų dėžę.

  Reply

  Sveiki, Audi a6 c6 3.0 tdi. 165kw quattro. Kokia kaina butu pavaru dezes pusles remonto? Su tepalu keitimu ir t.t.

  Reply

  Kainos sudaromos atvykus priėmimo metu, dali kainų galima rasti kaininke

  Reply

  Audi a6 c6 3.0 165kw persijungus i 3-4 pavara ir pasiekus 1500 apsuku jauciasi drebejimas kas galetu buti?

  Reply

  Įvairių dalykų nuo važiuoklės variklio iki pavarų dėžės.

  Reply

  Audi a6 c6 3.0 165kw pasiekus 3-4pavara ir nuo 1500 apsuku pradeda drebeti masina kas galetu buti ?

  Reply

  Įvairių dalykų nuo važiuoklės variklio iki pavarų dėžės.

  Reply

  Sveiki, a6 c5 quattro automatine deze, pasiekus 120-130 pradeda automatiškai mėtyti iš 5 į 4 ir atgal, žemėjant pavaroms kartas nuo karto susmūgiuoja ypač iš 2 į 1. Kartais labai užlaiko pavaras tarp 2-3 3-4 o kartais perjungia kaip priklauso. Tepalų nuo pirkimo dar nekeičiau ir neįsivaizduoju ar jie buvo keisti. Ar pakeitus verta būtu tikėtis kažkokio pagerėjimo ar panašiau į kažkokį rimtesnį gedima?

  Reply

  Čia jau kazkas negerai reikia diagnostiką atlikinėti, tepalus keisti jau pervėlu.

  Reply

  Laba diena. Turiu Audi A6 C6 Allroad (4F) 3.0 TDI quattro 233 AG su 6 pavarų automatine greičių dėže. Kreipiausi į Audi centrą Klaipėdoje dėl tepalų keitimo dėžėje ir ten mane informavo, kad Audi specialistai nerekomenduoja keisti tepalus tokiose dėžėse. Noriu paklausti ar iš tikrųjų taip ir yra, ar visgi reikia kisti tepalus dėžėje?

  Reply

  Audi keičia tik naujas dėžes su tepalais. Koks jiems tikslas ilginti jūsų automobilio tarnavimo laiką, kai jūs galite pirkti naują patikima kuris greičiausiai garantiją dar atlaikys. Audi mašinas gamina kiekvienais metais dideliais kiekiais, o jas parduoti reikia ;)

  Reply

  Sveiki, Q7 2007M 3,0 171KW kol šalta,bėgius mėto gražiai,kai pakankamai sušyla,kartais permeta su smūgiavimu,dažniausiai kai persimeta į žemesnę pavarą,bet būna kad sustojus ir iš vietos kol paima,lyg pagalvoja,ir su smūgiu pajuda.Klausimas-užtektų tepalus pasikeisti,ar remontas nusimato?Kiek kam skambinta,klausta,tai beveik visi meistrai pasakė,kad tvarkyti hidrauliką filtrų,tepalų keitima.Kaina nuo 800€ iki 1500€. Gal kas buvot susidūrę su tokia problema/Kaip išsprendėt? Ačiū.

  Reply

  tai dar ne tik tvarkyti hidrauliką, bet ir rasti bėda dėl ko ta hidraulika sugedo.

  Reply

  Sveiki, tokiu klausimeliu. Turiu MB e320cdi,2005 begius meto kaip ir neblogai. bet prie tam tikru apsuku atsiranda kaip ratu guolio uzesys. Ar imanoma tokios ligos paieska su darbu kainos paskaiciavimu ?

  Reply

  Taip viskas įmanoma tik reikia susiderinti laiką.

  Reply

  Sveiki. Kas gali buti golfas 6 2.0tdi dsg is 3 i 2imeta bet su tokiu tampimu ar kaip stabdynietum

  Reply

  Čia robotizuota dėžė reikia daryti diagnostika ir bus aišku, kas negerai, tik dianostika ne ta kur klaidas pažiūri o rimtą diagnostiką.

  Reply

  Sveiki, E38 730d du kartus nuleido tepalą pavarų dėžei. Pirmą kartą pratrūko vamzdelis aliuminis, po šito remonto, praleido ties radiatoriumi. Ar tai gali būti per aukšto slėgio sistemoj pasekmės?

  Reply

  Tai gali buti atgyvenęs vamzdelis

  Reply

  Sveiki, Turiu 2013 metų Nissan Quest. Automobilis nevažiuojantis - kompiuterinė diagnostika rodo CVT dėžės solenoido klaidą. Ar apsiimtumėte remontuoti? Jei taip - kiek preliminariai galėtų kainuoti remontas?

  Reply

  Taip apsiimtume kanos nemačius dėžės vidaus pasakyti neįmanoma

  Reply

  Sveiki, gal galite patarti ka man daryti? Turiu audi a4 b7 2.0 diesel 2008 metu, greiciu deze veikia gerai isskryrus 1 pavara, paspaudau gazo pedala norint pajudeti is vietos apsukos pakyla kiek daugiau nei 2000 tada krenta iki 1000 ir paredada judeti is vietos toks jaumas kad puse pirmo begio prabuksuoja, dar pasitaiko atveju kaip stoviu spustyje ir noront pajudeti masina pradeda trukcioti, poto dingta kaip begis persimeta i antra. Gal galite patarti ka man daryti? Gal tepalu lygis yra per mazas dezeje? Ar cia jau rimtesne problema?ačiu

  Reply

  Atvykite patikrai.

  Reply

  Sveiki subaru dega skidelija fwd ir neveikia galinis tiltas kokios priezastis galetu buti ir kie kainuotu remontas

  Reply

  Kreipkitės kas uzsiima konkrečia subaru

  Reply

  Sveiki turiu mb ml 2007 320cdi 7gtronik grybauja bėgių perjungimas kartais labai grazei permeta kartais už laiko apsukas ir kartais net su kirtimu permeta. Ar galėtų padėti kažkokia adaptacija elektros bloko? Tepalai keičiami kas 80000km.

  Reply

  Retai keičiami tepalai. Reikia žiūrėti į karterį kas tan yra jei viskas normaliai daryti pilną tepalo keitimą, po to adaptacijas. Prieš viską pradedant diagnostiką.

  Reply

  Sveki, audi a6 c6 2011 m. 2.7 140 kw. Multitronikas; Truko dezeje tepalu, pablogejo begiu perjungimas, pradejo mesti klaida (006031 - Pressure regulation valve; P178F - dirty/clogged); Buvo dapilta beveik 3 litrai tepalu. Vaziavimas pagerejo taciau klaida nedingo. Viskas vyko dar vasara, dabar atvesus orams, kol saltas variklis praktiskai neimanoma pavaziuoti, kai pasyla vel viskas gerai; Ar dar imanoma ta pacia deze sutvarkyti ar jau ieskotis kitos? Aciu.

  Reply

  Įmanoma tačiau reikia tikrinti ir atlikinėti diagnostika, kad tai tiksliai išsiaiškinti.

  Reply

  BMW e61 2004m 530d 160kw stojant stukteli i prieki ir perjungia is 1 i 2 grubiau ,tepalai keisti su filtru , nieko nepakito , padarius adaptacija dezes atrodo trumpam gal ir padeda , bet vel prasideda kokia galetu but diagnoze?

  Reply

  Susidėvėjimas.

  Reply

  Sveiki, bmw e61 2008 FL begius meto graziai vaziuojant 40/60km h greiciu pasijaucia vibracija kylant i kalniuka permeta begi uzlaikydama ant 2500 apsuku, pusle kalta?

  Reply

  Įtarimas toks būtų tačiau tik po diagnostikos tiksliai galim atsakyti.

  Reply

  Sveiki turiu Audi A6 c6 2011 metu 2.0tdi auto 7 begiu. Pirkau dauzta i prieki,variklis buves sujudejes ir greicio dezes galinis dangtelis (tas kur dezes laidu fiske jungiasi) atsireme i traversa ir skilo dangtelis,isbego dezes tepalai nupirkau nauja dangteli su tarpine ipyliau orginalius is audi dezes tepalus ir viskas buvo gerai 10000 km.o dabar vaziuojam begius vis dar jungia gerai bet kai sustoji prie sviesoforo ir laikai ant stabdzio pradeda vibruot masina o kai vaziuojant nori apsisukt greitai ijungi R begi perjungimas gaunasi su smugiu.ar gali but kad tepalo lygis per mazas ar dezei paskutinioji? Aciu laukiu atsakymo.

  Reply

  Reikia tikrinti visaip čia gali būti ir variklio pagalves dar pasitikrinkit pradžioje.

  Reply

  Sveiki, reikia pagalbos... Vienam servise buvo perrinkta deze BMW X5, 2003, e53, nupirkau as ja, ir kita diena is ryto pamaciau, kad D padeti ji nevažiuoja, didinu apsukas iki 3000-3500 tada lietai pradeda vaziuoti... Tam servise, kur dare deze, pasake, jog 99%, kad tai valdymo blokas hidraulikos, pakeite, bet kita ryta tas pats, D nevažiuoja, bet jei pats ijungiu bėgius tai pradeda vaziuoti. Nevažiuoja tol, kol neissyla masina arba kol kelis kartus nepergazuoji... Kas gali buti?.. Adaptacija dare du kartus - nepadejo...

  Reply

  Ten kur remontavo dėžę kreipkitės ir išspręs gal neiškarto pavyks surasti, bet turėtų išspresti.

  Reply

  Dodge journey 2013 metu. 2.4l. automatinė dėžė. Važiuojant paskutinių bėgių greitis maždaug 90 KM/h ir norint eiti ant lenkimo spaudžiant akseleratoriu iki (dugno ) nenori permesti žemesnio bėgio ilgai masto .ką galite diagnozuoti iš šito ?

  Reply

  Šis gedimas priklauso kokia dėžė pas jus. Yra keletas dežių tipų ir nuo jų skiriasi sprendimai.

  Reply

  Sveiki audi A4 dėžes tipo nezinau. Važiuojant tiesiai viskas gerai pavaras permeta sklandžiai bet sukant staigesni posūkį prabuksuoja dėže kas gali būt ?

  Reply

  čia reikia atvykti diagnostikai taip spėlioti galima ilgai.

  Reply

  Sveiki. Uzkurus salta masina ir pradedant judet is vietos, neduodant gazo ar siektiek duodant, jauciasi, kad masina kyla sunkiau, negu kad butu silta. Ar tai gali buti tepalo trukumas?

  Reply

  Gali būti dėl trūkumo gali būti ir dėžės apšilimo rėžimas.

  Reply

  Laba diena Alfa Romeo 159 2,4 jtd jauciasi timptelejimas is pirmos i antra ir is antros i trecia jungia su uzlaikymu pradzioj jungia,sukyla apsukos ir po kokios sekundes ijungia pilnai,alyva keista

  Reply

  Reikia atlikti patikrą. Alyva tikriausiai keitėte reguliariai ne tuomet kai atsirado gedimas?

  Reply

  Sveiki, Peugeot 407 coupe 2.7 hdi, ilgai važiuojant ( ypač vasarą ) agresyviai važinėjant išmeta "bėgį" kaip sakant pameta ir tada užsigazuoja mašina kaip ant laisvų ir su trenksmu vėl begį įmeta. Kokia problema hidroblokas gal ? Jei taip kokia remonto kaina pilna ? Dėkui

  Reply

  Neremontuojame šių dėžių.

  Reply

  Laba diena .audi a3 2,0Fsi kas galetu buti ,Kol salti tepalai vaziuoja graziai bet pravaziavus koki 20 km,ir suletinus greiti zemos pavaros jungiasi su palaukimu ,lyg kazkur strigtu,kiek kainuotu tokios dezes remontas apytikslei.tepalai pakeisti ir filtras bet vistiek kvailioja,

  Reply

  reikia nuo diagnostikos pradėti aiškintis gedimą.

  Reply

  Sveiki. Bmw 530d 2004m. Automatas. Stabdant svelnus susmugiavimas kartais buna. O kartai normaliai viskas. O kao bandai isobeget, begius nuo pirmo iki 3 perjungia esant 2-3t. Apsuku. Kodel taip? Kas gali but?

  Reply

  Tau tikrai reikia pakeisti dėžės tepalus. Man susitvarkė pakeitus.

  Reply

  problemos su tepalo slegiu deze jau prasideda, o perjungimas priklauso nuo apkrovos. Jei tepalai nekeisti reiketu tai padaryti ilgiau laikytu deze.

  Reply

  Sveiki. volvo s80, 2,5tdi 1999m. sugedo pavaru dežė, pavaziuoja 20m ir sustoja, apsukos kila, bet nejuda. pastovejus kokia valanda vel 20m ir sustoja. gal aiskus mazdaug gedimas ir sprendimo budai? Aciu

  Reply

  sprendimo budas keiti šiai volvo kitą dėžžę.

  Reply

  Sveiki,audi a4 multitronikas uzsidege raudonai visos raides PRNDS pakeite dezes kompiuteri, bet niekas nepasikeite! Aciu...

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, jei blogai nustayta priežasti todėl rezultato ir neturite.

  Reply

  Sveiki, turiu 2007m VW Passat 2.0 tdi dsg. Bėgiai junginėjasi puikiai nuo pirmo iki šešto. Tik jei važiuojant lėtai (tik pirmu bėgiu) pajudi iš vietos be prolemu, o taleidus gazą ir vėl švelniai paspaudus variklio apsukos padidėja o traukos nebuna kokiai sekundei po kurios seka smūgis. tai vyksta tik pirmam bėgiui. Beje ir atbulinis griebiai labai jautriai, šiek tiek paspaudus gazą mašina šoka atbulyn per grubiai, gal šiek tiek su smūgiu.. Dėžei tepalai keisti tik vieną kartą kiek rašo servizo knygutėje, o prabėgus apie 300 tūkst. Bėje klaidų nei variklyje nei dėžėje nėra. Tikrinau su Bosch kompu ir VCDS. Įtariu tepalų keitimas jau nebepadės.. Gal įtariat kame bėda? Ačiū

  Reply

  Labai butu idomu ir man nes panasus simtomai pas mane.

  Reply

  Panašu į susidevejusią vieną iš sankabų ir neteisingai susiadaptavusia dėžę.

  Reply

  O pas jus nuvikus patikslinti galetumete si gedima? Ir ar remontuojama tik viena sankaba? Pas mane powershift deze. Ačiū

  Reply

  Remontuojamos abi sankabos powershift siek tiek skiriasi nuo dsg.

  Reply

  Reikia atlikti idagnostika netik klaidų nuskaitymo lygyje reikia ir parametrus tikrinti, po to kazkas butu aiskiau kas cia gali buti ne taip.

  Reply

  Audi A6 c6 2005m 3.0l automatas. Vaziuojant apie 5-7min viskas buna gerai, bet pravaziavus ilgesni laika is antros i trecia persimusant sutrukcioja, visa masina tarsi stoja. Is ketvirtos imusus atgal i trecia tas pats vyksta. Kame problema gali buti?

  Reply

  Reikia diagnostikos, taciau itarimas kad kazkas dezes hidraulineje dalyje negerai.

  Reply

  Sveiki. Savaitgalį įdėjau kita dėže su konverteriu gavau komplektą pagal dokumentus pravažiavus 130 000km. Iškart pakeičiau filtrą ir tepalus 8 l. Ištryniau klaidas. Nursetinau dėže . Galvojau viskas bus Ok. Bet ne . Pravažiavus įsijungs 3 ir kitom pavarom daužosi konverteris ir didziule vibracija tik paspaudus gaza. Stabdant nenori žeminti pavarų . Su stojant varikli stipriai stabdo iki 500apsuku. Turbut konverteris sugedęs . Kiek kainuoja remontuoti konverteri jaigu jum atsiustciau. ? Ar kas dar gali būt . Su diagnoze kompu nėra dėžėje klaidų . Kiek trunka remontas konverterio. O gal turit. Jum savo gražinčiau . MB Viano 2006m 110kw. 150hk.. Pagarbiai Sent from my iPhone

  Reply

  Nesitikekita labai daug iš neprižiūrėtų dėžių, kurioms gyvenime tepalo atstovybėse nė karto nepakeitė. Reikia patikrinti kas ten toje dėžėje negerai, čia jau ne pirmas variantas kai taip nutinka, po to klientai būna ir savo senases dėžes atgal stato ir susitvarko kas būna blogai ir kaina bunaa apigesnė nei naudotų daugeliu atvėjų.

  Reply

  aisku. tai manau jau esate susidure(tikriausiai mechatronic problema) gal zinot apytikslia kaina pilno remonto kad galeciau orentuotis? masina ne lietuvoje siuo metu deze atsiusciau. esu girdejas kad neiseme dezes is masinos dankti nuemus susitvarko per diena bet cia tik girdejau jus labiau zinot kokia situaciaj. bandau skaiciuoti ar apsimoka kokia garantija duodate?

  Reply

  Kainas galim grubiai pasakyti patikrinę. Yra varinatų, kai dėžės net neėmę sutvarkom, tačiau į jūsų klausimus, be patikrų neatsakysim.

  Reply

  Sveiki, Mersedes benz 2.7l 125kw w203 2002m. Nuo trecios pavaros jungia laisva. diagnostika rodo greiciu dezes mechanini gedima. Pries tai buvo pakeista pavaru svirties mechanizmas, nes vaziavo tik avariniu rezimu. Avariniu rezimu buvo nuvaziuota apie 50km. Kas galetu buti? ir ar verta remontuoti?

  Reply

  reikia patikrinti norint jums atsakyti į ši klausimą priklausytų viskas nuo gedimo

  Reply

  Laba diena.audi a6 c7 2tdi 2012 automatine 8begiu deze. Svelniai spaudziant gaza vibruoja automobilis jei paspaudziu daugiau isijungia aukstesne pavara tada vibracija dingsta bet jei svelniai spahdi gaza zemu begiu tada vel vibruoja salta kartais uzsigazuoja vaziuojant is vietos apsukos sukyla ir staigiai soka i prieki po sekundziu vaziuokle visa sutvarkyta jokiu problemu kas gali buti?ar jau ruostis keisti deze ir jei keisti kokia kaina tokiu deziu aciu jums uz atsakyma :(

  Reply

  Šioms dėžėms be kompiuterio nieko neina patarti, reikia jungti kompą ir tikrinti tik tada bus aisku kur bėdos ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Passat b6, 2007m. 2.0 125kw dyzelis. Pakeista neseniai greiciu deze, su sena ir dabar pakeista kita deze, liko stiprus uzimas jauciasi net per gazo pedala, pakelus ant keltuvo garsas sklinda nuo dezes kazkur ir dar liko tarsi tiksejimas viduje salono, jis girdisi kai sustojes buni. Kita beda, dabar keista deze ne pagal reikiama koda ir per greitai sumusineja arba leciau sujungineja pavaras. Aciu uz bent kokia informacija.

  Reply

  jei itoks dėžės kompiuteri tai ir dirba kitaip, pagal užduota programą.

  Reply

  mb 170cdi 2000 metu vaziuojant uzgesta ,sustojus vedant vel usikuria.trauka gera kas galetu buti,gal kam teko susidurti.aciu

  Reply

  sveiki reikalingas nissan cvt trasnmisijos vavle body remontas greiciausei kaskuris vostuvas leidzia reikalas toks kas randuosi as uzsenyje grystu trumpam i lietuva tad pagalvojau jei jum atsiusciau reikiama remontuoti daly ar butu galinybe ja suremontuoti t.y patikrinti ir sumontuoti reikiamus vostuvus bei selenoidus ir ja isiusti atgaliniu adresu .siuntimo bei remonto islaidas apmokeciau vietiniu pavedimu taip pat domintu plerimenari kaina

  Reply

  Čia yra negeras sprendimo variantas, kazkas nustate neaišk, ką ir neaišku ką iš tokio remonto gausite, aišku tik vieą kad išlaidų bus, o rezultatas sunkiai tikėtinas. dėžes reikia remontuoti kai jos mašinoje reikia kompiuterių ir mechanikos suderino taip kaip jums pasiūlė dažniausiai teigiamų rezultatų nebūna.

  Reply

  MB Viano 115.2006m. Mazinant greiti nepaleidžia pavaros, nenori numes žemesne. Neseniai pakeisti tepalai ir filtras. Kokie gedimai? Kas čia negerai?Ar užtektų pakeist valdymo bloką , konverteri, ir naujus tepalus su filtru. Ar ieškot dėže . ?

  Reply

  Reikia tikrinti gali būti ir tai ką paminėjote.

  Reply

  Sveiki. Įsigijau MB Viano 115cdi.2006m. Automatine dėže . Begejantis dėže dirba lyg ir švelniai kaip ir normaliai bet mažinant greiti nenori žemėt pavaros, lyg neatleistu net variklio apsukos iki uzgesimo beveik krinta. Lyg laikytu. Pardavęs asmuo sakė kad nauji tepalai ir filtras katik pakeisti. Bet aš manau kad ntokie tepalai kaip priklauso buvo supilti. Kaip manote ar reikia keist dėže ar keist tepalus valdymo bloką , konverteri.

  Reply

  Ar pilną tepalo keitimą darėte ar dalinį?

  Reply

  Sveiki. Audi a4 b6 2.0b perjungent begius pasmugiuodavo... dabar dingo begiai... junk ka nori... jokios reakcijos. Ar verta ir ar imanoma restauruoti toke deze?

  Reply

  Viską įmanoma sutvarkyti.

  Reply

  Sveiki. Honda cr v 2015m 2.0 benzinas awd automatas. Užkūrus variklį pirmas pajudėjimas D ar R pavara lyg su švelniu trumpu prabuksavimu. Toliau važinėjant nieko nesijaučia. Kas galėtu būti?

  Reply

  Tepalų lygis?

  Reply

  Sveiki.Seat Altea 2008m.1,9l 77kw mehanine pavaru dėžė yjungus atbulinę pavarą iš karto užgesta variklis.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika.

  Reply

  Sveiki, norejau pasiteirauti, audi a8 d2 4,2 quattro triptronic greiciu deze. Buna kartais, kad astriai jungia begius, akseleruojant iki galo nesijaucia astrus metimas, daznai labai buna is aukstensio begio permetant i zemesni, buna jog riedi pastoviu greiciu 60 70 automatas nesupranta koki begi jungt ar 4 ar 5 bet subludija viena kart ir gerai. Buna dar vaziuojant pastoviu greiciu apie 50 lyg issijungtu begis ir pasigazuotu pati uztempimas toks nedidelis. Kitas klausimas, kiek mazdaug kainuotu tokios dezes pilnas tvarkymas su pusle?

  Reply

  Pirmiausiai reikėtų patikrinti kas dėl to kaltas tik po to apie remonto kainą galima kalbėti.

  Reply

  Sveiki, Nisan x-trail 2,5 benzinas 2009m. cvt dėžė važiuojant tarp 40-60 km/h greičiu girdisi prieki užesis, kaip būtų kažkur laisvumas, nes kai greičio pedalą paspaudi garsas dingsta, ar čia gali dėžės problemos būti?

  Reply

  Galimas daiktas gali būti guolių bėda.

  Reply

  Sveiki,Mitsubishi outlander 2010m.2,4l benzinas automatas.uzkuri variklis darprema apsukas,bet vaziuoja labai is leto,po to jau ir apsuku nepriima.Uzgesini vel tas pats.Tepalalo lygis dezeje geras,tepalas svarus.Atrodo dezeje tepalo spaudimo nesudaro,o gal tik filtrus ir tepala uztektu pakeisti.

  Reply

  Gal jau pervelu tai daryti, filtrai šeipsau neužsikimšo reikia rasti kas užkimšo filtrus.

  Reply

  Sveiki, Q7 dažnai labai juntamai jungia iš 2 į 3 jeigu bėgėjamasi sparčiai, jaučiamas toks staigus patraukimas pirmyn, važiuojant lėtai viskas lyg ir švelniau. kartai riedant kamštyje pirma pavara ir greitėjant lėtai mušant į 2 būna labai grubus perjungimas. Keičiau variklio alyva, mačiau kad po truputi sunkiasi lašiukai tarp variklio ir pavarų dėžės sujungime, gal išvarvėjo per salnika kažkiek ir dėl trūkumo tepalo taip vyksta ar čia jau rimčiau nusimato. dėkoju iš anksto už ats.

  Reply

  Čia priklauso kokio tipo dėžė.

  Reply

  Sveiki, gal galite pasakyti iš savo patirties didžiausias CVT gedimo problemas, kokios jų kainos, kalba eina apie Audi B6 1.9-96kw, 2004 metu.

  Reply

  Genda del metalo pudros tepale masinu tempimo priekabų tempimo ir staigaus startavimo nuo 0km/h

  Reply

  Sveiki iskilo tokia problema esant saltai masinai begiai junginejasi puikiau bet pavazynejus mieste uzmestije apie 60 70 km deze nebesijungia kas galetu buti, ?tepalai keisti.

  Reply

  Galėtų kažkoks gedimas būti.

  Reply

  Sveiki, Opel Astra G 1999, 1.6l 74kW automatas AF-13. Važiuojant pavaros jungiasi prie aukštų apsukų. Sustojus einant pavaras per drive, neutral, reverse dėžė smūgiuoja, jaučiasi visame automobilyje. Alyvos lygis koks ir turi būti, alyva skaidri, rusvos spalvos. Kas gali būti ir ar reikalingas dėžės keitimas?

  Reply

  pirmiausiai reikalinga dėžės diagnostika.

  Reply

  Sveiki, 2002m BMV X5 3ltr dyzeliui streikuoja atbuline pavara, tai jungiasi tai nesijungia, ar tepalai buvo keisti nezinau, nes nesenai nusipirkau, kokia problema galetu buti

  Reply

  Reikia ieškoti problemą gali ir rimta būti ir nerimta.

  Reply

  Laba diena, Turiu problemėlę su jeep cherokee 2014 m. 3,2l. Rodoma klaida P0934-00 Greičių dėžės hidraulinio slėgio jutiklio problema. Ar galite padėti? Laukčiau informacijos Mindaugas 37065780198

  Reply

  Taip reikia atvykti po diagnostikos galėsime pasakyti kokia bus remmonnto eiga.

  Reply

  530d 142kW 2000m. Iš pradžių būdavo garsas greičiau važiuojant atbuliniu, dabar net kuriant mašiną P, ar įmetus į D ar R ir jau nespėjus pajudėt, toks trynimosi/ūžimo garsas (žemo dažnio "bruuu" :D ) atsiranda (ryt prie progos įrašysiu). Pradėjus judėt dingsta, o jei stovi nuspaudęs stabdį vėl iš karto atsiranda.

  Reply

  apie garsus galima kalbėti tik juos girdint.

  Reply

  Ar usiimat automatinių dėžių remontu, audi a6 quattro 2004 metu KW 136, 2.5 l, kiek gali kainuot. Ačiū.

  Reply

  Taip remontuotjam kainos priklauso nuo gedimų nėra tokios bendros kainos visiems atvėjams.

  Reply

  Toyota corolla verso 2006 benzinas automatas ,pusiau ,automatas robotas .problema kartais neduoda kurt rakteli priema bet jokiu sukiu .skideli rodo laisva pavara junginejat atbuline-pirma girdis kaip sudirba .po to nuimu klemas nuo akumuletorio uzdejus vėl paminkai begius uzsikure.kas gali būt tepimo ner ar kas ten pastringa

  Reply

  Gali ir starterio gedimas būti arba starterio blokavimas

  Reply

  Sveiki noreijau pasiteirauti del peogeot 607 3.0 152kw bendzino greiciu dezes : jungentis is 3 pavaros i antra ir is antros i pirma smugiuoja .is zemu i aukstesnes nieko nesijaucia . Ar tai normalu? Jai ne ar galetumete man padeti ir kur beda kaip manote? Cia kalbu apie 2003m automatine deze

  Reply

  neremontuojam šių pavarų dėžių.

  Reply

  Sveiki 2011 bmw f11 535d 220kw Is 1 jungia i 2 tarsi 2kartus,kartais normaliai. Visa kita veikia be priekaistu. Deze 8 begiu Gal isivaizduojate kur beda ir kaip del remonto. ACIU

  Reply

  be patikros jums neataskysime.

  Reply

  Sveiki, turiu audi allroad 2004m su triptronic. Kai karsta pradeda keistai jungtis pavaros: kartais kietai permeta. Kokios to priezastys gali buti? Ačiū

  Reply

  Kas kiek laiko keičiate tepalus?

  Reply

  Nuseniai nupirkau, dar pakeiati nespejau, cia pastaruju poros men problema, kai oro temperatura auksta.

  Reply

  reikėtų skubiau tai padaryti galimai dėėl esamų šiukšlių striginėja dėžė.

  Reply

  Sveiki, VW Bora 2002 m. 1.9 TDI 5 bėgių automatas, kai variklis pašyla (pasiekia) darbinę temperatūrą pradeda negražiai jungti (smūgiuoti) 3 bėgį. Kol variklis šaltas 3 bėgį jungia normaliai. Su kitais bėgiais problemų nėra, viskas veikia gražiai. Tepalas ir filtrai dėžėje buvo keisti. Nesenai darytos kompiuterinės diagnostikos metu nustatyta greičio daviklio klaida. Deja, šiame servise koks tai daviklis ir ar jo veikimas būtent kaltas taip man paaiškinti ir nesugebėjo.. Kokia galėtų būti problema ir apytikriai kiek kainuotų sutvarkymas jūsų servise? Dėkoju

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika, tada galėsim atsakyti, kur bėda.

  Reply

  Nissan Murano Z51 3.5 195 kw JAV dėžė CVT ijungus D arba R padėtis pradedant staigiau judėt pajuntamas nedidelis smūgis. Taip pat važiuojant tolygiai ir stabdant atsiranda vibracija. kokios priežastys gali lemti tokius dalykus ?

  Reply

  Reikia patikrinti prieš atsakant į tokius klausimus. Gali būti ir tepalai nekeisti niekada, dėžė pilna metalo šiukšlių, gali būti jau dėl šios priežasties kas nors ir sugadinta dėžėje. Įvairių gedimų gali būti

  Reply

  Sveiki,mb w203 gan daznai ismeta avarini rezima,darem auto diagnostika.rode klaida “su begiu perjungimo sensorium”. Kokia mazdaug butu remonto kaina.zinoma pries tai pakeitem tepalus.

  Reply

  Diagnostikoje klaidų nuskaitymas tai tik pirma dalis diagnostikos. Nevisais atvejais to pakanka, atsakyti pagal jūsų paklausimą sudėtinga, nes kyla klausimų ar su jungtimi viskas gerai, ar geri kontaktai ir t.t. Tepalų keitimas esant gedimui rezultato neduos. Čia tas pats kas nedirbant varikliui cilindrams jūs pakeistumėt tepalus.

  Reply

  Sveiki. Audi A6C6 3.0tdi quatro 2005m Tiptronic Kompiuteris parodo klaida (5gear ratio) ar panasiai. Begius visus sumeto. Ka galima nujausti pagal sia klaida? Kaip suprantu cia pasirenkant pavara kazkas negerai?

  Reply

  Įtarimas hidraulinėje dalyje praslysta 5 pavara.

  Reply

  Sveiki,noreciau pasiteiraut apie renault clio,2001m.jungiant rankena i R arba D pozicija,jauciasi stiprus postumis.kame gali buti problema,ir ar tai rimta?aciu.

  Reply

  Nedirbame su šias automobiliais

  Reply

  Turu klausima opel signum 2.2 l kai vazuoja 50greicu sokinieja apsukas atroditu kad ismeta biegus kas galibuti irkiek kainuotu tvarkimad

  Reply

  Jei to klaustumėt po patikros ir diagnostikos tikrai jums atsakytume.

  Reply

  Honda jazz 2004 automatas ilgiau pavažiavus pradeda trukcioti diagnostika klaidų nerodo ar gali būti dėžė ?

  Reply

  Gali būti tačiau kaip ir visiems reikia atlikti patikrą, kad nustatyti kurioje vietoje ta bėda.

  Reply

  Sveiki. Bmw 535d e61 2005m. Vaziuojant ramiu rezimu begius nuo 1 iki 5 jungia ties 1900rpm o 6 ijungia tik pasiekus 2200rpm. Ar galima paankstint pavaru perjungimo laika? Ar cia jau koks dezes gedimas? Pas kita bmw 530 visus begius jungia mazdaug ties 1800rpm

  Reply

  Reikia peržiūrėti kompiuterinį valdymą, gal ir įmanoma kazkiek pakoreguoti.

  Reply

  Labas kiek Keitimas greicio dezes Bmw e60 xd 530 dyzelis kainuotu .

  Reply

  Pasinaudotikite kainininku.

  Reply

  Laba dieną kokia maždaug kaina būtų suremontuot automatinę dėžę MB B 2008 m

  Reply

  kaina prasidėtų nuo 20 eur

  Reply

  vw passat b5 1.9 tdi. pajudant iš vietos kartas atsiranda truktelejimas, kitos pavaros jungesi be problemu, pašilus auto truktelejimų pajudant nebelieka.

  Reply

  Tokie gedimai kartais pašalinami atvykusiam klientui paaiškinimu, ką jis negerai daro.

  Reply

  Sveiki, Automobilis volvo s80, D5, TF80sc 6 begiu deze. Pradzioj budavo tik smugis 5-4. Po to prasidejo tampymai 2-3, 3-4, 4-5, uzdelsima jungiant is betkokios padeties i D, stuktelejimas stojant. Pakeistas naujas hidroblokas ir restauruotas prie to pacio konverteris. Stojant suktelejimas ir is P ar N i D nesureagavimas dingo. 2-3-4-5 5-4 problemos nedingo. Yra tampymai, 2 ir 3 begy toks jausmas, kad lock veluoja ar buksuoja (pasokineja apsukos kol stabilizuojasi ir tada su tempimu permeta begi. Taip pat 3-4 metant jausmas lyg pergazuotu, 5-4 kaip minejau, smugis. Toks jausmas, kad labai nenoriai apskritai meta ta 4ta begi, nes 4tu vaziuojant vos gaza priletus iskart meta i 3, o vos atelidus iskart i 5ta (gerokai epr anksti). Taip pat pastebejau, kad visu siu tampymu metu ar pergazavimo dezes uzesys padideja. Čia jau su mechanika problemos? Diagnostikso kompiuterines nk nerodo, tipa viskas ok. Ir ar remontuojant sias dezes ar geriau ieskot kitos tiesiog? Masina pramynus 330 tukst. Kiek zinau, remonto dezes mechanikoj nebuvo jokio.

  Reply

  Reikia atvykti patikrai tiek daug viko parašėt, kad patiems neapžiūrėjus neatsakysim.

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu bmw320 dyzelio 2002 metu 110kw konverterio restauracija?

  Reply

  Norint detalios info skambinkit telefonu

  Reply

  Sveiki, BMW e70. Nuspaudus gazą beveik iki dugno lėčiau bėgėjaisi ir po to staigiau šokteli apsukos ir pradeda staigiai bėgėtis. Paprastai tariant nelabai švariai keičiasi pavaros. Jokio bildėjimo nėra. Ar čia panašu būtent į pavarų dėžės gedimą?

  Reply

  Čia taip turi veikti.

  Reply

  Sveiki, auto MB E220, 2004m 5g tronic. Važiavo tik vienu bėgiu į priekį, kitų pavarų nejungė. Padarius diagnostiką rado klaidą THE INTERNAL ELECTRICAL CHECK OF COMPONENT Y6/6n3 (SPEED SENSOR 3) HAS FAILED. Ištrynus klaidą bėdos dingo, pravažiuota 500km. Kame čia bėdos, ar reikalingas remontas ir kiek pas jus tai kainuotų?

  Reply

  Taip reikalingas remontas ilgai jis nevažiuos.

  Reply

  Volvo S80 automatas. Įjungus D ir pradedant važiuot kartais būna šovimas į priekį. Kas gali būti?

  Reply

  Pergreitas sankabos įjungimas.

  Reply

  Sveiki. 6 golf, 2010 metu, 1.4 tsi, 7 pavaru automatas (dsg). Jei masina stovi ant kalno, uzvedus ant P (parkingo) girdymas pasalinis garsas ir drebina stabdziu pedala. Permetus is P i betkokia kita, garsas dingstas. Pavaras meto svelniai, be jokiu garsu. Cia gali buti kas su deze? Aciu uz sugaista laika.

  Reply

  variklio ir dėžės pakaba tikrinkit

  Reply

  BMW x5 2005 D automatas. Masinai pries pat sustojant ji trukteli truputi i prieki ir taip buna podaznei. Ar tai greiciu dezes gedimas ?

  Reply

  Nevisai tai gedimas tačiau prie kompiuterio jungti reikia.

  Reply

  Laba diena pas mane Audi A6 2.7 dyzelis automatas 2006m. Pradedant vaziuoti pradeda truputi trukcioti poto dirba gerai kas galetu buti ir kiek tai kainuotu.

  Reply

  Diagnostika kainuotų 20 eur

  Reply

  Sveiki, Kiek kainuoja perrinkt MB w203 C220 2002 metu automatine pavaru deze?

  Reply

  Tai priklauso nuo sugedusių dalių kiekio ir kainos.

  Reply

  Sveiki iskilo problema su automatine pavaru deze,vaziuojant su smugiu perjungineja begius,bet nevisada, kartai uzvedus sukyla apsukos tada ir blogai perjungineja.Tai tokie simtomai ar galesite sutvarkyti ir kada galeciau atvykti?Gerai butu nuo birzelio 16d.lauksiu atsakymo.Beja automobilis wolksvagen charan 2003 m. Aciu

  Reply

  Galim tai sutvarkyti, tačiau tik nuo liepos 3 d.

  Reply

  Sveiki Lexus rx 300 2002m. Tokia beda smugiuoja 4 pavara ji jungdavosi sklandziausiai anksciau sokinedadavo apsukos kol imusdavo 3 pavara buvo darytas dezes remontas niekas nepasikeite ideta kita deze su pusle ir niekas ne kitaip. Buvo idetas kitas kompiuteris is senesnio 2 metais variklio ir dezes bendras kompiuteris. Istacius atgal orginala kompiuteri masina pradejo vaziuot zymiai sklandziau bet ne taip kaip turetu o dabar prasidejo smugiavimas 4 pavaros jai apsukos buna biski virs 2000/min ijungia sklandziai nezinau kur kreiptis vienais meistrais nusivyliau

  Reply

  Tvarkėte ir darėte tai ko nereikėjo geras dalis keitete geromis. Gal prieš tai jei būtumėt atlikę patikrą taip nebūtų nutikę.

  Reply

  Sveiki audi a 6 2008 m 103kw 2l automatas vaziuojant junge begius be garsu bet po kiekvieno begio perjungimo masina dreba sunkei greiteja buna dauzosi kaskas?kokios bedos gali buti?

  Reply

  Tik atlikę diagnostiką galėsime atsakyti/

  Reply

  Sveiki ,W211 mersas 220d automatas. Toks jausmas ,kad neleidzia imesti 5 begio ,leidzia vaziuoti tik 50km/h ir daugiau jai spaudi greiteja apsukos kyla ,begio nemeta... sustojus ,leidzia imesti tik y N y R neleidzia. Reikia isjungti varykli tada leidzia imesti P. Kaip manot kame beda?:)

  Reply

  greičiausiia įjungta avarinė pavara, reikia jungtis kompiutrius ir tikrintis dėl ko.

  Reply

  Sveiki,problema su volvo xc90 2,9l 200kw 2003m ,vaziuojant pastoviu greiciu tarkim 100km/h sokineja sektiek apsukos ,o seip vazinejant sektiek agresiviau uzkila apsukos daugiau nei turetu bet greitis nelabai kyla ,atrodo kad prabuksuoja sankaba,o vaziuojant ramiai kaip ir nera zimaus buksavimo,turit gal itarimu kas gali but ? tepalu lygis ok tepalas taipat normlios raudonos spalvos ,masinos kompiuteris klaidu nemeta, ir yra dar toks keistas zirzimas is dezes puses junginejant pavarsas jis pritilsat ,vaziuojant taipat atsiranda ir dingsta,ir jei numanot gedima kokia orientacine kaina butu ?

  Reply

  Gali būti labai nešvari dėžė nekeistas tepalas ir strigdo dėžės veikimą.

  Reply

  Sveiki,kiek kainuotu automatine 6 pavaru greiciu deze? Automobilis-volvo xc90 2007 metu.

  Reply

  Mes dėžėmis neprekiaujame

  Reply

  Sveiki. Audi A4B5 81KW automatas,4 begiu. kol salta vaziujant nera smugio ir nekelia apsuku, kai ikaista ir pirmos i antra buna smugis,ir perjungia pavaros virs 2tukstanciu apsuku. cia dezes gedimas ar deze kompjuterio? nes del apsuku ant karsto man sake kad gali but kompjuteris deze kaltas. Aciu

  Reply

  Greičiau dėžės gedimas

  Reply

  Sveiki, Užspaudžiant daugiau gazo, kartais buna, kad neperjungia begio. Važiuojant ramiai jungiasi sklandžiai. Gal žinote del ko ? Hidrotransformatorius, tepalo lygis ar kokie solenoidai ? Taip pat norejau paklausti ar kenkia dezei jei reduktorius neatitinka (idetas nuo mechanines dezes).

  Reply

  Dėl reduktoriaus dėžėi skirtumo nėra jei ji ne AWD O dėl begio neperjungimo gali būti ir variklyje bėdų nebūtinai dėžėje.

  Reply

  Sveiki, BMW e39 530d 2002m automatas. Vaziuojant pastoviu greiciu plaukioja apsisukimai. Ar tai gali buti pavaru dezes problema? Kompas ismteta tik "pagrindines reles ir pakaitinimo zvakiu" klaidas.

  Reply

  Gali būti ir dėžė dėl to kalta.

  Reply

  Sveiki, audi a4 multitronikas uzsidege raudonai visos raidesPRNDS!!!

  Reply

  Čia jau reikia diagnostikos galimas kompiuterio gedimas

  Reply

  Sveiki, susiduriau su automatines greiciu dezes problema. Audi a4 2009 2.7 l. dyzelis. Karts nuo karto dingsta "R" eiga. Palaukus keleta minuciu ji vel atsiranda. masinos rida 245 000 ar tepalai keisti sunku pasakyti, nes pardvejes neturejo sios info. Ar verta bandyti keisti tepalus ? ar ieskoti naujos greiciu dezes ? perjunginejant pavaras is P i D ar R kartais jausdavosi nedidelis smugis, vaziuojant D rezimu jokiu pasaliniu trukciojimu nera.

  Reply

  Reikia išsiaiškinti bėdą o po to bus aiškiau ką daryti. Tam reikia atlikti diagnostiką.

  Reply

  Laba diena. Automobilis Audi A8 2004 4.2 benzas. Siandien pastebejau kad ant saltos uzkurus pavaziavus atgal ir ijungus D masina stipriai du kartus susitampe i prieki. Is kart stovint pabandiau ijungti R bet ji gana sklandzei isijunge lyginant su D (gal ir buvo vos juntamas dvigubas sutampymas) taciau vel ijungus D tampymas pasikartojo. Pajunginejus dar pora kartu tarp R ir D viskas susitvarke. Kame cia gali but beda? Seip dar ant saltos ijungus R arba D juntama visos masinos vibracija.

  Reply

  Variklio ir dėžės pakaboje taip pat klausimas kada paskutinį kartą keitėte tepalus?

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu pakeisti wv touran 2007 pavaru dezes tepala?

  Reply

  Pasinaudokite kainininku

  Reply

  Sveiki norejau paklausti kiek kainuotu audi a6 2.5 120 kw multitronic pilnas dezes remontas, ir kiek laiko duodat garantijas. Dekui

  Reply

  Pilno remonto kaina priklauso nuo dėžės gedimo. Garantija suteikiama 6 mėn plius galima papildomai prasitesti garantiją.

  Reply

  Sveiki, pas mane MB W211, 2004, 3.2, 150 kW. Nežinau, ar čia sutapimas, ar kažkaip prisidėjo prie to neseniai atliktas remapingas. Iš vietos norint staigiai pajudėti, nuspaudus akseleratorių beveik iki dugno jaučiama gana stipri vibracija labiau iš galinės automobilio dalies. Gali būti kalta pavarų dėžė? Iš vietos pajudant ramiau - jokios vibracijos ar pašalinių garsų nėra. Bėgius perjunginėja normaliai, atrodytų... Ačiū už atsakymą iš anksto.

  Reply

  Gali būti, kad važiuoklėje kazkas neatlaiko padidintos galios.

  Reply

  Sveiki. Audi a6 c5 multitronikas 98 metu. Vaziuojant didesniu greiciu atleidus gaza ir pradejus vel svelniai spaust greicio palaikymui pasigirsta šaižus garsas ar zyzimas kazkoks. Stipriau paspaudus gaza meta kita pavara ir kabina i prieki. Ar tai reiskia kad automatas neapsisprendzia kuria pavara jungt ar cia kokio tepalo truksta ar didesnes problemos

  Reply

  Tepalą reikia patikrinti.

  Reply

  laba diena , masina BMW f10 2,5d 2013m, automatas pradejo netinakmai dirbti , kartais jauciasi smugis kartais prabuksuoja , gavau patarimu patikrinti dežes slegy ir koks turetu buti slegis?

  Reply

  Ir kaip jūs tai darysite, bei kurioje vietoje?

  Reply

  Sveiki, Subaru Legacy 1999 m įjungus D neiškarto pradeda važiuoti automobilis. Reikia pergazuoti, kad pradėtų judėti iš vietos. Ar problemos sprendimui padėtų greičių dėžės tepalų pakeitimas?

  Reply

  Variklis iš metalo dėžė taip pat, jei nedirbant cilindrui pakeisit tepalą ar jis dirbti pradės? Taip ir čia gedimo tepalu nepašalinsit išskyrus atvejį jei jo trūksta.

  Reply

  Sveiki, Bmw e60 130kw. Važiuojant 130km/h ir greičiau jaučiama labai nemaloni vibracija, kuo greičiau važiuoji, tuo labiau dreba. Taip pat pajudant iš vietos smarkiai užspaudus gazą, jaučiamas sudrebėjimas. Dėžėje tepalai pakeisti, važiuoklė tvarkinga, ratai subalansuoti, padangos naujos. Ar reiktų ruoštis dėžės remontui?

  Reply

  Reikėtų ruoštis diagnostikai.

  Reply

  Laba diena, 2010 m. Opel Astra 1,6 ltr. 85 kw, 6 pavarų automatinė dėžė, važiuojant daždai (bet ne visada) trečią pavarą jungia prie didesnių apsukų negu kitas pavaras (virš 3000), ir su trūktelėjimu. Tepalai keisti prieš 13000 km. Koks tai galėtų būti gedimas? Ačių.

  Reply

  reikia atvykti patikrai tuomet atsakysime.

  Reply

  sveiki.ka galetumete pasakyti apie vw tiguan 2010metu 2 litrai 103 kw dyzelis greiciu deziu patikimuma.cia kaip suprantu juose stovi tiptronicas

  Reply

  Jei dėžė prižiūrėta keisti tepalai galite dėl jos nepergyventi.

  Reply

  Sveiki,audi a6 6 2005m 3l d, dsg deze sokineja apsukos ir kai mazdoug 1,5tukst apsuku pradeda purtit auto kas gali but?diagnostika nieko nerodo.trauka gera

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika. Klaidų nuskaitymo kai matome nepakanka šiuo atveju.

  Reply

  sveiki. kalba apie x5. dyzeli 183kw. neperseniausiai manau prasidejo pries klimaksine busena mano senukui x5. po truputi pradejo prie 60 ir 90km h smugiuoti deze perjungiant pavara kartais pasigirsta toks garsas kaip sakytum prabuksuoja diskai,kelias sek.ps.. tepalus ir filtra keiciuosi kas 30 tuks, perku gerus nes pats dirbu autoservise,bet apie dezes deja ..... kai pirkau si masiniuka speju buvo supilti pigus tepalai, nes kai pirkau is bmw centro skirtumas matesi, dabar man dar diagnostika rodo zema spaudima, maziau kvailioja kai vaziuoji pensininko rezimu,bet kai spusteli truputi prasideda negrazumai ,klaidu jokiu nemeta ir tt. begiai visi ira vibraciju jokiu nei prie 20kmh nei prie 200 .noreciau suzinot plius minus kaina,liga is mano apibudinimo beto ir pusles restauravimo kaina,zodziu jai tvarkyt,tai normaliai,o ne keliems men ar pardavimui zodziu samata plius minis nuo-iki,o gal verta ji parduot neremontavus. aciu

  Reply

  Reikia atvykti ir pirmiausiai normaliai jį patikrinti, o po to sudarinėti samatą. Gydytojas vaistus visuomet po apžiūros paskiria, o ne prieš. Būna tokių atvėjų kai čia klausi kapitlinių kainos, o atvykus patikrinus pasirodo, kad ne dėžėje bėda.

  Reply

  C5 citroeno ,3.0 benzas ,kai pasyla imeta automato avarinis rezimas,klaidu nerodo? "brangus" gedimas,ar tik tepalo trukumas?? Aciu uz demesi!

  Reply

  Nedirbame su šių automobkilių automatine dėže.

  Reply

  Sveiki. w124 3.0TDT 1988 metu automatas. Kartais jauciasi uzvelavimas perjungiant begi i aukstesni ir toks dauzimas kai perjungia kartais buna. O dabar dar dingo 4 pavara, tik 3 auksciausia galiu vaziuoti. Kame galetu buti problema?

  Reply

  vakumus pasitikrinkit.

  Reply

  Sveiki, Smūgiavo dėžė, važiuojant lėčiau, jautėsi tampymai, visad būdavo smugis 5-4 bėgis. Šaltai reikdavo 1-2 s, kol pajudės iš vietos. Nuvažiavau, pravažiavo, patikrino, pasakė, kad hidroblokas. Įdėjo naują, problemų gerokai apmažėjo, tačiau vis dar važiuojant lėtai, permetant bėgį yra mažas užtempimas (toks kaip stumtelėjimas į priekį, apsukos nešoka papildomai), iš 5-4 vistiek nedingo smūgis. 3 bėgis toks kaip guminis,permetant 3-4 metant bėgį, taip pat pergazuoja šiek tiek, spaudi, apsukos kyla, atstitoja vieon vietoj, mašina greitėja, užspaudus smarkiau, sukelia apsukas iki 3000 ir permeta bėgį po kokių 3s tik (anksčiau tiap nebūdavo). Buksavimo kažkokio didelio ar drebėjimų kaip ir nėra, viskas jaučiama principe bėgių permetimo etape. Ar gali tai būti susiję su konverterio problemom? Galbūt dirbate šeštadieniais, kad patikrinti, nes esu iš Vilniaus? Lauksiu komentarų. Dėkojų :)

  Reply

  kokia mašina?

  Reply

  Volvo s80, 2007, D5. 6 begiu TF80sc

  Reply

  Ar dėžę pilnai išvalė prieš pakeisdami bloką? Ar atliko adaptaciją? ir po to jau visa kita.

  Reply

  Na man sakė, kad viską padarė. Adaptaciją darė, tiesa, pavažinėjus ilgiau, mašina pradėjo bėgius metyti smagiau. Kadangi pakeičiau hidrobloka, nusprendžiau paskeisti ir puslę (konverterį). Ir tada prasidėjo....Permetant bėgį ir laikant gazą, mašina net sudungsi, apsukos nukrenta ir vėl pagauna (toks jausmas, kad užgesina variklį ir vėl greitai užkuria (Viskas prasideda nuo 3 begio)). Važiuojant rankiniu rėžimu, bėgius metant visiškai atleidus gazą - viskas ok, tik irgi pašokinėja apsukos, kol pagauna 'lock up". Atbulom važiuojant toks jausmas, kad prieslydiminis suveikia (trukcioja). Metė klaida, kad nepakanka sukimo momento. Pakeite kita konverteri, nes galvojo, kad brokuotas. Vistiek tas pats. Žodžiu, dabar jie nežino, kas yra, atvariau važiuojančią mašina, o dabar ji nevažiuoja (pasilikę jie dabar tą mašiną ir suka galveles). Sako variklis... Nors pora dienu pries tai issamia aktyvia diagnostika padare - viskas nepriekaistinga. Tiesa, daznesns gliucinimas ir tas "gesinimasis" pasireiskia siltam varikliui. Gal turite Jus minciu ir su kazkuo panasaus esate susidure?

  Reply

  Kazka darbo metu padarė ir patys nepastebėjo, dabar reikia tai rasti. Stebūklų nebūna.

  Reply

  Sveiki, Automobilis 2006 VW Phaeton 3.0 TDI 4 motion. Iš niekur nieko vieną rytą pradėjus važiuoti pradėjo jaustis smūgis kuomet jungiama pavara iš 3 i 4. Taip pat jeigu važiuojama sportiškiau, tai išvis dėžė nenori jungt 4 bėgio kol neatleidžiamas akseleratorius. Automobilio tikra rida 300k km. Tepalų dėžėje nekeičiau. Klausimas toks, ar dažniausiai tokiais atvejais pakanka remontuoti hidrobloką ar reikalingas ir pilnas dėžės nuėmimas bei visos mechaninės dalies perrinkimas? Suprantu, kad kiekvienas atvejis individualus, bet įdomu bent jau kokia praktika su ZF HP19 dėžėmis ir kiek bent jau labai apytiksliai tokie darbai kainuoja. (pvz. hidrobloko remontas).

  Reply

  Sudėtinga pasakyti, jei nekeistas tepalas, kas liko iš tos dėžės po 300 kkm viskas priklauso nuo buvusių rėžimų, gali būti visaip.

  Reply

  Automatas bmw e-46 320d užkūrus šaltą ir įjungus R juntamas trinktelėjimas. dabar buvo toks atvejis kad pajudėjus nuo šviesoforo įjungus D nepersijungė bėgiai greitis 40km/h teko sustoti pastatyti ant P ir vėl įjungus D buvo viskas gerai. gal galite pasakyti kas čia per bėda?

  Reply

  Taip galime tik atlike diagnostika.

  Reply

  Laba diena, toyota avensis 2008 2.0D4D 93kw automobiliui stovint vietoje junginejasi visi begiai gerai. Taciau pradedant vaziuot 1 begiu ir norint perjungti i 2 juntama kad nenoriai issijungia is 1begio pozicijos. Ar cia gedimas mechanineje pavaru dezeje?

  Reply

  gali būti gedimas ir sankaboje.

  Reply

  Sveiki turiu problema su automatine greiciu deže bmw 730 d 2009 f1 Pakol deze salta neisimeta begis,isimeta tik is penkiolikto karto,poto vaziuojan i kalniuka nesumazina begio o isvis ismeta begi ir raso FAULT.zinau kad sakysit atvaziuokit paziuresim,bet bet bent mazdaug kaip specialistai bent mazdaug kas galetu but? Ir ar daug toks remontas kainuos? Ir ar galibut kad tiesiog tepalus reikia pakeist?

  Reply

  Gali trūkti tepalų, gali dėl šios priežasties būti pažeista dėžė.

  Reply

  Sveiki, pirkau 2012 metų Opel Zafira Tourer 2l dyzelis. Išryškėjo rytinis gedimas - užvedus variklį ir įjungus "D" nenori važiuoti iš vietos tik apsukas kelia. Tuo tarpu "R" juda kuo puikiausiai. Porą kartų užgesinus ir vėl užvedus, arba perjungus iš D į atbulinį ir vėl į D automobilis truktelna ir pradeda važiuoti kaip ir priklauso (vos atleidus stabdį). Labai jaudinuosi, kad įsigijau ne automobilį, o rimtą gedimą. Kokia jūsų nuomonė. Ačiū.

  Reply

  Gali būti, kad esate teisi, galimas daigtas, kad toliau važiuojate avarine pavara.

  Reply

  Sveiki Nisan Qashqai 2014 m automatas. Ryte prie saltesniu oru nenoriai persijungia is pirmos pavaros i antra. Apsukos sukyla bet neperjungia. Sustojus, uzgesinus varikli ir vel uzvedus pavaros persijungineja normaliai. Masina uzvedus tapacia diena, kad ir po ilgo laiko tarpo pavaros dirba normaliai. Tepalu lygis geras Kokie galimi nesklandumo varijantai?

  Reply

  Dezes sildymo rezimas. Pasildykit pries pradedami vaziuoti, o ne su salta islekit.

  Reply

  Laba diena, Audi A3 2007m. 2,0 tdi, pavarų dėžė DSG 6. Važiuojant pavaras jungia dažniausiai tik iki 4, būna kad ir iki 5. Kartais jungia, bet prie didesnių apsukų. Būna ir taip kad dirba kaip priklauso net keletą dienų iš eilės. Rankiniu būdu junginėjęsi kuo puikiausiai (tiek prie vairo, tiek pavarų svirtimi), kažkokių pašalinių garsų, trinkčiojimų nėra. Diagnostika klaidų nerodo. Buvo taip: Pradžioje pradėjo nedirbti dėžė, vėliau ABS ir ESP. Šitie gedimai pašalinti pakeitus rato guolį, bet dėžė ir toliau nedirba kaip priklauso. Kas galėtų būti? Ačiū.

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai. Diagnostika tai nėra tik klaidų pažiūrėjimas.

  Reply

  Sveiki,automobilis citroen c5,2005 metų pabaigos,variklis 100kw hdi,dėžė am6 aisin,važinėju jau trečia tech apžiūra Lietuvoje;dėžė veluoja permesti bėgius;smūgiavimų kaip ir nėra,bet atsitiko viena bėda,atsiradus šalčiams auto pradėjo nevažiuoti iš vietos atleidus stabdį,nuvežiau remontuoti Vilniuje pas ale meistrus,pakeitė tepalą,pūslę renovavo,pastatė atgal dėžę,bet problema prie šalčio niekur nedingo,auto kol neįšyla tol nevažiuoja;1;2,3 bėgį permeta kol šalta,o paskui tik su ranka eina permesti bėgį,auto visas kratosi ir t.t "meistrai"man aiškina,kad čia problemos ne su dėže;bet su stabdžiais...Gal galėtumėte mane apšviesti plačiau,nes praradau jau viltį...

  Reply

  Atsisakėme remontuoti šių automobilių APD.

  Reply

  Sveiki, passat b5.5 1.9 96kw kartais atsisedus važiuot, ijungus degima dega visos automato raidės skydelyje, tokiu atveju perjungiu degima iš naujo ir viskas būna gerai. Kas tai galėtų būti? Smūgiavimų nėra, pavaras mėto pakankamai normaliu greičiu.

  Reply

  Atvykit diagnostikai ir atsakysim kas yra negerai, čia jau atspėti nepavyks.

  Reply

  Sveiki, Volvo V70 2006 m. automatas 6 pavarų AISIN TF-80SC. Rošiuosi keisti tepalus, tačiau pastebėjau tokius simptomus: vidutiniškai spaudžiant gazą dvigubai perjungia pavaras t.y. persijungiant pavarai apsukos nukrenta ir dar karta nuktrenta. Taip pat laikant gaza tolygiai į nedidelę įkalnę apsukos šiek tiek pakyla ir vėl nusileidžia. Atleidus gazą ar paspaudus stipriau to nėra. Jokių smūgiavimų važiuojant, ar perjungiant Į R ar D padėtį nėra. Ar čia rimti gedimai? Ačiū.

  Reply

  Čia kolkas negedimai visiškai čia ši dėžė taip ir turi dirbti. Keiskit kuo greičiau tepalus, kol dar dėžė važiuoja. Volvų dėžės 99 proc buna visiskai apleistos ir ten tepale tik šiukšlės ir tebūna.

  Reply

  Sveiki, VW PASATT VARIANT 2.0 TFSI 147kW USA (2005) turiu dvi problemas. Pirma, epizodiškai staigiau sustojus jaučiasi grubesnis pavaros permetimas (truktelimas), tarsi pavėluotai perjungia iš D Padieties. Važiuojant pavaraos jungiasi gerai. Kita problema lausvumas tarp vidinės granatos ir pavarų dežės ir lengva vibracija važuojant mažais greičiais. Yra nuomuonė, kad problema granatuose, bet yra kita nuomonė, kad jokio laisvumo iš dežės būti negali ir reikia iš pradžiū žiūrėti dežės laisvumą o vėliau jau žiūrėti vidines granatas. Kokios butu jūsų rekomendacijos?

  Reply

  Mes savo nuomonę pNšiose situacijose galime pareikšti po apžiūros. Dažnai žmonės nori ir įsivaizduoja tai ko realybėje ir būti negali, o jūsų atvėju nepamačius pasakyti nepavyks.

  Reply

  Audi a7 3.0 keturi varantys Uzsidege kad perkaito greiciu deze dingo trauka adbuline eiga nebevaziuoja ijungus pavara kerta ir smugiais griebia i prieki

  Reply

  Čia į gedimą panašiau o ne į perkaitusią dėžę.

  Reply

  Sveiki turiu chrysler grand vojadzer 2006m 2.8 crd automatas. Vaziuojant ir spaudziant akseleratoriaus pedala atrodo kad begius permeta taip kaip vestu sankaba. Turiu greiciu deze nuo 2001m 3.8benzino ar tiktu jei sugalvociau ideti i 2.8crd. Aciu .

  Reply

  Tos dėžės panašios skiriasi tik perdavimo koof. Tačiau jei įdėsit ji važiuos. Bet tai ka parašėt, tai nerodo jokio dėžės gedimo, jos šiose mašinose taip dirba. Nes realiai yra benzininė dėžė uždėta dyželiui tai ir labiau jaučiat visokius trūkumus.

  Reply

  Sveiki. Volvo s80 2007m. 136 kw. Tiek šalta tiek šilta važiuojant 1,2 ir 3 bėgiais automobilio apsukos kyla, o pats sunkiai važiuoja, toks jausmas kad jei būtu sankaba ji buksuotu. Persijungiant iš 2 į 3 bėgį yra nedidelis truktelėjimas. Gal pagal tokius simptomus galėtumėte pasakyti ką jau reikia remontuoti, visą dėžę ar hidrobloką. Ačiū

  Reply

  Volvas reikia tikrinti su jomis būna įdomių situacijų galvojama, kad jau dėžei šakės, o kartais baigiasi ir ne tokiais baisiais dalykais.

  Reply

  Sveiki, bet pries remonto taip nebuvo!

  Reply

  Šildymo rėžimas yra visuomet tik ne visi tai pastebi. Arba pastebi po kažkiek laiko.

  Reply

  Bmw320 automatas 2003m vaziuojant letai iki 40 km trukcioja auto ir apsukos plaukioja toks jausmas kad i prieki stumtu greiciau vaziuojant vel viskas ok

  Reply

  Reikia diagnostika atlikinėti.

  Reply

  Sveiki, gal Jus mazai pripilete tepalo?

  Reply

  Ką jus vadinate nenoru važiuoti? Šalta dėžė turi šildymo rėžimą ir ji kuri laiką turi važiuoti didesniais sūkiais ir tik po to pradeda tinkamai veikti šis procesas gali trukti iki 3 - 5 nuvažiuotų km. Priklauso nuo išorės temperatūros. Rekomenduojama yra pašildyti masiną prieš važiuojant. Šildant mašina galima įjungti D ir palaikyti ant stabdžio taip pat kaip prie sankryžos apie 5 - 8 min.

  Reply

  Sveiki. masina e46 320d 2004m. automatas, vaziuojant atsirado sauktukas prie dezes ir sustojos uzgesinus ir uzkurus dingo gazas. Atleidus stabdi vaziavo bet pati greitejo o i gaza nereagavo tai ijungiau pavaras mechaniniu budu vel pasitaise bet sauktukas nedingo, paskui vel pavazinejus uzgesinus ir uzkurus nereaguoja i gaza o sauktukas dega?

  Reply

  Čia reikia tikrinti su diagnostika

  Reply

  Sveiki, Volvo s80 tf80sc dėžė. Bėgius meta su uztempimais važiuojant ramiai, važiuojant grubiai, bėgius permeta su personažą imu. Taip pat kai dėž visiškai šalta, sukyla apsukos, apsukos nesikeičiant automobilis greiteja, bet "trauka" labai silpnoka, apsukos nukrenta iki normaliu ir automobilio trauka padidėja (jausmas, kad sukimo momentą pradeda perduoti tiesiai į pusašis). Esmė, kad jausmas toks, lyg "lock up" įsijungia pervelai. Arba čia gali būt tik hidrobloko problema arba jau ir hidrotransformatoriu gali tekti restauruoti? apsukos nesokineja, stovint vietoje nėra jausmo, kad nori važiuoti. Šiltai dėžei darbas pagerėja gerokai. Be to didesnėje įkalnėje atleidus stabdį, važiuoja šiek tiek atgal. Be to, tai nėra nuolat, tai viskas gerai, tai vėl jaučiami paminėti simptomai. P.S. tepalai pilnai pakeisti. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Atlikus daignostiką galėtume atsakyti į jūsų klausimus.

  Reply

  Sveiki.audi a4 b5 2.5tdi automatas,po dezes kompo pakeitimo prasidejo,kad ijungus R padeti lygioj vietoi vaziuoja bet pries kalniuka reikia duoti daug gazo.

  Reply

  Kažkoks gedimas pavarų dėžėje.

  Reply

  Sveiki, noriu paklausti kokia yra remonto kaina restauruojant automatines greiciu dezes pusle? Audi a6 c6 2.7 tdi. Triptronic

  Reply

  Jei nepakanka kainininko, dėl visokių niuansų skambinkite nurodytais nr.

  Reply

  Sveiki. Bmw e60 2004. Kartais sokineja apsukos nuo 1600 iki1900 rpm. Vaziuojant 60-80 km greiciu. Ir letai vaziuojant negraziai persijungia begiai is antro i pirma ir priesingai. Dezeje tepalai keisti pries 20000km. Idomu kur galetu buti problema. Is anksto Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Lengviausiai atsakyti atlikus diagnostiką.

  Reply

  Sveiki, Automobilis bmw x5 2008 3.0 d. Šaltą užvedus ir važiuojant labai tempiasi pavaros. Įsibėgėjus iki 90 km/h 5 ir 6 pavaros susimėto po kelių km. Po to pavaras dėžė mėto idealiai. Rekomenduosite atvykti ar galite kažką nuspėti? Klaidų kompiuteris nerodo. Ačiū.

  Reply

  Tepalus tik prižiūrėti nepamirškite jų keitimas kas 50 kkm. O tai ka jūs klausėte nėra jokio gedimo. Tiesiog pavarų dėžės šildymo rėžimas.

  Reply

  Sveiki.audi a4 multitronic kai salta nenori vaziuoti!

  Reply

  Tepalų patikros reikia

  Reply

  Sveiki. Volvo xc 90 2007 m. Važiuojant tolygiu greičiu šokinėja apsukos iki 200 aps/min. Jausmas, jog dar kartą perjungia pavarą. Kartais atsiranda vibracija, lyg būtų kelio nelygumai. Atleidus akseleratorių ir vėl paspaudus, drebėjimas dingsta. Ar tai valdymo bloko bėdos?

  Reply

  Be patikrinimo neišeina į tokius klausimus atsakyti.

  Reply

  turiu mb-c200 kebulas 203 imeciau i darbine eiga sustojes negaliu perjungti nei i viena pavara is skirus D ir N.ka galetumete patarti.

  Reply

  Tikrinkit rankena esančia salone.

  Reply

  Sveiki pas mane Audi a6 c6 automatine pavaru deze, metant begius jaučiasi mušimas is 2 i 3 ir is 4 i 5. Variklis cipuotas net nezinau kur nes kai porkau jau buvo. Kame problema ir kiek.kainuotu remontas? Gal tiesiog užtektu perčipuoti pas specialistus? Tepalai keisti

  Reply

  Reikia tokius dalykus patikrinti tik po to patarti galima.

  Reply

  Sveiki, Opel Insignia 2011m. 2.0 CDTI automatas. Perjunginejant pavaras nuo susokineja apsukos? Kame galetu buti problema?

  Reply

  Reikia tokius dalykus patikrinti tik po to patarti galima.

  Reply

  Sveiki, bmw 7 e65 2004 3.6l smugioja deze stabdant is antro begio i pirma. kame galetu buti problema?:)

  Reply

  Hidraulinio slėgio nuotėkis.

  Reply

  Sveiki, pas mane BMW F10 2011m., stabdant automobili nuo 3 i 2 begi atsiranda smugis ant karsto, ant salto jo nera viskas graziai dirba. Deze 8 begiu automatas. Ka pasiulisite tvarkyti?

  Reply

  Pirmiausiai reikia pajusti ta smugi ir nustayti iš kur jis kyla.

  Reply

  Sveiki, norėjau pasiklausti kas galėtų būti: Honda Jazz, 2006m, CVT greičių dėžė.Važiuojant pradeda tampytis mašina, atrodo jog junginėjasi pavaros prie įvairių greičių, nors greičio pedalo nespaudžiu.Buvau nuvažiavęs diagnostikai, tipo nustatė jog sugedęs alkūninio veleno daviklis.Hondos salone pasikeičiau, bet viskas po senovei, kaip tampėsi taip tamposi.Kokia gali būti problema,nesinori mėtyti pinigų į eksperimentus, nes pirmas žingsnis Hondos salone buvo tik pinigų išmetimas.

  Reply

  Atvykite patikrai ir rasime priežastis, be kompiuterio jums dabar nepasakysime kur bėda.

  Reply

  laba diena kiek kainuotu patikra automtinei greiciu dezes nes iki triju begiu jungesi o kiti kauke ariklis

  Reply

  20 eur

  Reply

  Sveiki, Automobilyje BMW X5 užsidegė užrašas: "4x4 system faulty. driving stability restricted. Drive with moderation. Have checked as soon as possible by BMW Service" Ar čia labai rimtas gedimas? Ką reitų daryti?

  Reply

  Kazkokia bėda su 4 varomų ratų sistema, jos automatiškai nevaldo. Važiuokite atsargiau gali prasisukti galiniai ratia užmesti automobilį.

  Reply

  Sveiki , gal galite patarti. Audi a6 c6 3.0 165kw , važiuojant bėgius mėto švelniai , nesijaučia jokių mušimų , tačiau atleidus greičio pedalą , riedant laisva eiga , apsukos ima šokinėti , nevisada , tačiau gan dažnai. Įtariu pūslę , ar pritariate šiai minčiai? Ačiū

  Reply

  pajungus kompiuteri tai nustatoma tiksliai ir greitai. Dabar kol kas belieka spėlioti. Gali būti dėl to gali ir ne dėl to. Jei apsiriksim su spėjimais bus be reikalo sumokėti pinigai.

  Reply

  Sveiki, OPEL Insignia 118kw 2011 metų APD kai permuša bėgį iš 2 į 3 trumpam vėl grąžina antrą ir tada iškato meta trečią. Su kitais bėgiais viskas gerai, kuo šaltesnė mašina, tuo stipriau tai jaučiama. Paskutiniu metu jeigu daugiau nuspaustas akseleratorius muša iš antro į trečia ir tame tarpe atrodo kad sekundei išmeta pavarą (šokteli apsukos kaip ant laisvo bėgio) ir iškart vėl įsimuša trečia pavara. Tepalai keisti prieš 50 tūkst. km. Tai gali būti susiję tik su tepalais ar gedimas bus rimtesnis? Pabrėžiu, kad su vissomis kitomis pavaromis vidkas gerai. Ačiū.

  Reply

  Reikia atlikti dėžės patikrą tada pasakysim.

  Reply

  sveiki turiu 2001 audi a8 4.2 v8 bendzina viskas kaip ir butu gerai bet kai ijungi atbuline pavara kartais taip skaudziai stukteki o kartais tai taip truputi .. visos kitos pavaros jungesi gerai kas gali buti???? aciu

  Reply

  reikia atvykti patikrai.

  Reply

  Sveiki, kokia mazdaug butu automatines dezes restouracijos kaina. Bmw e39 135 kw.

  Reply

  Reikia išsiaiškinti gedimą tada ir kainą galimą skaičiuoti.

  Reply

  Sveiki turiu audi a4 b8 2009metu 2.0tdi multitronic pavaru deze masina nesenai pirkta ir oastebejau jog pradedant waziot juda is po leto ir poto soka staigiai lyg is 1 begio iskarto y 3 soktu labiau tuo susidomejau kai ykalneje is wietos judant sunkiai po leto judejo ir staiga wel lyg mete aukstesni begi ir nepakakus jegos uzgeso taip pat ir atbulini begi yjungus pradeda letai judeti ir tada staiga sokteli kame beda ar keisti tepalus su filtru ir bandyti wazioti toliau ar reikia jau twarkyti. Dekui

  Reply

  Sveiki Dainiau, ar pavyko šią problemą išspresti? pas mane lygiai tokia pati problema.

  Reply

  Reikia pirmiausiai atvykti diagnozuoti.

  Reply

  Sveiki, turiu Audi a6 c6 2.7 tdi quottro 132 kw su triptronic automatine deze. Susiduriau su tokia problema kad vaziuojant is vietos ir sukant vaira i kaire ar desine girdisi toks bildejimas. Aplankiau daug servisu kad patikrintu vaziuokle ir visur pasake kad vaziuokle ideali. Sako gali buti pavaru deze. Kaip jus manote? Gal esate susidure su tokia beda? Aciu uz atsakyma

  Reply

  Sveiki. Įjungus atbukinę pavarą masina pavžiuija ir po kek laiko nustoja. Toks jausmas, kad įjungta laisva pavara. Pagazavus vėl užkabina. Tepalų lygis normalus. Ar bėda pavarų dėžėje? Kokia preliminari remonto kaina?

  Reply

  Dėžėje, tačiau reikia mašinos kad nuspresti kur blogai.

  Reply

  Sveiki 2011 metu tuaranas 2l. 148 000 km vaziavo puikiai Jókiu pasaliniu garsu kita diena nevaziuoja rodo greiciu depesz perkaitima.Gal zinot koniu vaistuku reikes

  Reply

  Priklauso nuo dėžės tipo.

  Reply

  MB W212 automatinėje greičių dėžėje pakeitė tepalą po spaudimu,dabr girdisi smūgis kai jungesi 3 ir 5 bėgis,vyras sąko kad jie taip keisdami skystį užkimšo hidraulinio valdymo bloko tarpus ar tiesa ir kiek kainuotų išvalymas?

  Reply

  Panašu čia reikia klausti kur keitė tepalą ir turėtų jie jums pagelbėti.

  Reply

  Įmanoma atsiųsti

  Reply

  4 golf 1.9tdi 81kw.autom. Sokineja apsukos. ar tiesa kad siam modeliui gamintojas nenurodes diapazono tepalu keitimui. Pasikonsultavus rekomendavo keisti hidro dinamine mova, ka jus rekomenduotumete, aciu

  Reply

  Tepalų keitimų ir dabar gamintojai nenurodo. Gamintojams aktualu automobilių prekyba, o ne senų automobilių begalinis eksploatavimo laikotarpis. Detales keičiame tik tuomet kai nustatomas jų defektas.

  Reply

  Sveiki, turiu opel vectra 2004 automatą ir norėjau pasiteirauti kokia galėtų būti bėda. Padarėm dalinį dežės tepalų keitimą tik nusipirkę mašiną. Dabar važiuojant ilgesnį laiką ir įkaitus varikliui pradeda buksuoti. Tarkim pilnai sustoji ir pasijunta toks subuksavimas, o pajudėti iš vietos atleidi stabdį nejuda kažkiek laiko ir tada su tokiu bumbtelėjimu pajudi iš vietos tik. Kartais dar stabdant ir žemėjant pavarom jaučiamas buksavimas toks irgi, bet tik prie karšto variklio, kas čia galėtų būti?

  Reply

  Šioms dėžėms nepakanka dalinio tepalo keitimo. Reikia šiuo metu tikrinti kokia dėžės būklė dar likus tik tuomet galėtume, kažką bandyti patarti.

  Reply

  Laba diena, Turiu bėdą. Turime automobilį MB 2007 2,2l C220. Kaip būna šaltas variklis labai pulsuoja variklis. Pašilus visas pulsavimas baigiasi. Darė variklio ir purkštukų patikrinimą ir sakė, kad viskas yra gerai. Spėja, kad gali pradėjus gesti automato pūslė. Gal galit jūs pakomentuoti kada ta pūslė pradeda gesti. Nes visas susitvarko varikliu įšilus iki 60laipsnių. Ačiū

  Reply

  Taip būna tokių gedimų, čia reikia atvykti diagnostikai ir patikrinsim.

  Reply

  Sveiki. Norejau paklausti kiek kainuotu Volvo S60 dyzelis 2007 136kw automatines pavaru dezes restauracija? Ir ar isvis restauruojate jas? Domina bent preliminarios kainos..

  Reply

  Dėžės šios remontuojamos, kainos skaičiuojamos, kai nustatomas gedimas.

  Reply

  Ford Galaxy 2003 automatine 4 bėgių deze. Važiuojant pradėjo apsukos tik kilti ir traukos nėra, atleidi gazą ir vėl lyg geriau bet nėra gerai, kiek maždaug kainuotų dėžes remontas . Domina kaina su automobiliu ir jei tik deze atvežu nes išimti galiu

  Reply

  Jei tik dėžę atvešit remonto neatlikinėsime. Šios dėžės sudėtingai paleidžiamos todel reikia net ir mums gerai su jomis pavargti kol suprogramuoji ja.

  Reply

  Sveiki, ar gali pasikeisti automatines greiciu dezes darbas idejus 4 kartos dujas? Automobilis Subaru Outback 2013 m 2,5 benzinas, deze kiek zinau cvt. Persijungiant is 3 i 4 ir is 4 i 5 pavara juntamas lengvas truktelejimas, benzinu vaziuojant sito nesijaucia.

  Reply

  Taip gali, jei dujos nera tinkamai suderintos su variklio sistema.

  Reply

  ar restauruodami hidrotransormatoriu jus turite galimybe ji balansuoti? patikrinti balansavima? nenoriu diskusijos, kad balansavimas nereikalingas, domina ar balansuojate. aciu

  Reply

  Taip jie yra balansuojami.

  Reply

  jeigu hidrotransformatoriu balansuoti reikia, is jusu komentaro, kodel jus to nesiulote atlikti o siulote pirkti nauja? jus to nedarote? as noriu paremti Lietuvos ekonimika ir imone ir noreciau kad tai kokybiskai padarytumet Jus. at galite?

  Reply

  Pagal jūsų tokius poreikius kokius buvote surašę pasiūlėme geriausią sprendimą jums.

  Reply

  Čia bus gedimas pavarų dėžėje.

  Reply

  sveiki, Honda jazz 2009m. I-shift automatas.Buvo truputį daužtas į apačią kur radiatoriai ir įlenkta apsauga , kuri saugo prie dežės prisuktą sankabos mechanizmą kurį valdo kompiuteris.Norint ištiesinti tą apsaugą ją reikėjo nuimti , o kad jį nuimti reikėjo atjungti vieną hidraulinę šlangą.Sudėjus atgal viską ir pajungus , dėžė nejungia bėgių, nors prieš tai jungė ir važiavo .Gal gavo oro hidraulinė sistema , bandžiau orinti , bet nežinau kaip tiksliai tai daryti , ar jūs galite kažką padėti ar patarti. Ačiū.

  Reply

  Ne Čia kažkas jums nutiko surinkimo metu kazką suklydote ir negerai padarėte.

  Reply

  Vw Passat 3BG,greciu deze EPT. Vaziuojant is vietos turi duoti daug apsuku, kitaip nevaziuoja, ir toks jausmas kaip kad pas mechanine greiciu deze buksuotu sankaba. Jungiant atbulini begi, viskas normaliai. Vaziuojant i kalniuka, duodant apsuku permeta per du begius i apacia. Kas galetu buti? Ar deze, ar hidro transformatorius - puslė? Ar problemos su tepalais ir filtru? Aciu!!!

  Reply

  Problemos dėžėje yra trukis ir nesukelia slėgio.

  Reply

  Kiek kainuotu remontas?

  Reply

  Remonto kainos internetu nėra nustatomos.

  Reply

  Ka tai reikstu ''Dezeje yra trukis'' ? Ar reiktu ieskoti kitos greiciu dezes? Ir kiek kainuotu maksimaliai remontas? Aciu!!!

  Reply

  Tai ir reiškia, kad kažkas trukę ir hidraulinis slėgis teka ne ten kur reikia. Šitą dėžę remontuoti galima, kita dėžė katė maše n metų senumo. Todėl reikia pasirinkti ko reikia, jei sau važuoti remontuoti, jei parduoti galimi ir kiti variantai.

  Reply

  Sveiki.Automobilis Nissan xtrail T31.Spaudziant exeleratoriaus pedala jauciama vibracija.Buvau pas jus atvykes apziurai..Jusu isvados buvo pusasiu problemos..nupirkau naujus pusasius..Vibracija isliko...Kokie butu jusu tolimesni patarimai?

  Reply

  Reikia apžiurėti jūsų naujus pusašius kartai ir su naujomis dalimis gali pasitaikyti broko. Kokio gamintojo pusasius pirkote?

  Reply

  Sveiki, Kol motoras saltas is ryto uzkurus vaziuojant, begius mieto graziai tik pravaziavus kokius 4km pradeda sunkiai metit begius lyg imeta ismeta imeta ismeta lyg buksuoja apsukos kila klrenta ir galiausiai imeta vaziuoja paskui vel taip pat kame bedos galetu but?

  Reply

  Nenurodete kokia masina.

  Reply

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, koks tai galėtų būti gedimas. Automobilis Opel Zefira 2002m. 1,8 benzinas variklis, automatas. važiuojant pradeda mirksėti visos skydelyje lemputės ir automobilis sustoja, išjungus degimą norint užkurti neužsikuria iš karto, pastovėjus 3-5 min vėl užsiveda ir važiuoja lyg niekur nieko. lemputės pradeda mirksėti ir užgesta ir sustojus prie šviesaforo.

  Reply

  Atsakyma zino musu diagnostinis prietaisas. Reikia iki jo atvykti.

  Reply

  Sveikai. Norejau paklaust gal susidure su mano atveju. Pas mane tokia problema e53 2006m automatas dyzelis 160kw. Vaziuojan tiesiojoj 80km/h dingo D ta ptasme kaip neutralas isijungtu . Sustoji perjungi i R uzsidega ir vaziuoja perjungi i N uzsidega skydeli N bandai junkt D isijungia bet skydelyje neuzsidega. Ir nevaziuoja i prieki. Ijungus parkinga ismeta greicio dezes def. Uzgesini palauki 20 min jokiu klaidu nebera kaip niekur nieko viskas veikia. Veziau i servisa Klaipedoj mechanine dalis sake pas mane viskas tvarkoje tiek salta tiek silta puikiai veikia. viena klaida buvo kad perjungimo svirtis atsijungia nuo greicio dezes (elektra) istryne klaida ir sake testavo ir viskas jiem veike. veziau pas elektrika pratikrino viska ka galejo sake viskas gerai su elektra. Praejo pora savaiciu ir vel kartojasi. Kur gali buti problema?

  Reply

  Gal bėda gali būti giliau kompai pas juos nebuvo stipriausia vieta. Tačiau iš tiek informacijos sunku apie tai pasakyti, taip pat būdavo dėžės isdyla ir ant skystesnio tepalo slėgio neužtenka.

  Reply

  Sveiki.audi a6 c6 3.0 dėžės kodas jml.6 bėgiai tiptronic.po nedidelio auto įvykio, ijungus d ar r raidę ir laikant stabdžio pedalą ,vibruoja visa mašina. Kas tai galėtų būti?

  Reply

  Reikia tikrinti pagalviu bukle.

  Reply

  Sveiki.audi a6 c6 3.0 dėžės kodas jml.po nedidelio auto įvykio, ijungus d ar r raidę ir laikant stabdžio pedalą ,vibruoja visa mašina. Kas tai galėtų būti?

  Reply

  Pagalvės

  Reply

  Sveiki vyrai, turiu tokia situacija su Volvo 2011m D5 151kw 6-speed FWD. yra pradejusi tie vienu befiu perjungti begi skaudziau nei visus jausmas 3begis arbe vaziojant ir nuimant gaza zeminant paciai ties ta pacia pakuopa susmugioja, bet ne visada, alyva pakeista sostenoj pries 25tk, buvo kompiteris ismetes transmision performence low tada nuemus gaza leisti redeti i pakele skaudziai susmugiavo, ir uzsidege transmision reqoared service, uzgesinus uzkurus dingo visi uzrasai ir stiprus smugevimai, tik isliko nezymus retkarciais susmugevimas, bet jei svelniai begemasi nesijaucia, tik po kiek laiko skubant nemazu greiciu buvo vel ismesta, kad sumazintas transmisijos nasumas, ka tai galetu reiksti ar ruostis jau remontui kol dar nevelu?

  Reply

  Gali baigtis ir hidrobloko keitimu.

  Reply

  Sveiki ,kiek kanuotu bmw e38 4.4 l. Step tronik dezes remontas ?

  Reply

  Kaina priklauso nuo keičiamų dalių kiekio.

  Reply

  Kas gali buti multitronic b8 sustojus pradedant vaziuot i kalniuka sudreba variklis diagnostika neko nerodo variklio pagalve pakeista.

  Reply

  Tačiau variklis turi ne viena pagalve, gal kas el dalyje, gal kuro sitemoje gedimas.

  Reply

  Sveiki Kas galejo atsitikt audi a6 triptronikas. Neliko atbulinio begio. Ijungus i R net skydelyje neuzsidega lempute R begio. Kartais isijungia ir skydelyje ir begis tiesiog pastuksenus per begiu perjungimo svirti.

  Reply

  Reikia atlikti patikra galimi įvairūs gedimai.

  Reply

  Sveiki norėjau paklausti kiek pas jus kainuoja išplauti greičiu dėžę ir pakeisti tepalus. Modelis MB W211 270cdi pavarų dėžė automatinė

  Reply

  Dėl pilno tepalo keitimo skambinkite telefonu ir sužinosite visus dalykus smulkiai, o kainos apytiksliai nurodytos kainininke

  Reply

  Laba diena , gal itarete kas galetu buti Peugeot 607 2.2hdi 2006m (4begiu) automatine greiciu deze . mieste viskas tvarkoje , bet vaziuojant toliau uztenka kokia 30km, begius pradeda metyti tik nuo aukstu apsuku 3500-4000t.kaip uzeina si beda neina isijungi triptronic ,susidaro jausmas kad automatiskai isijungia sport rezimas ir uzstringa.pastovejus atsigauna kartrais uztenka pastovet kamstije ir praeina nereikia poros val isjungto matoro kad atsigautu.diagnostika jokiu klaidu nerodo.

  Reply

  Neremontuojame siu automobiliu

  Reply

  Sveiki BMW E39 2002 530d 142kw universalas. Važiuojant 80km/h prasideda smarki vibracija iš galo,važiuoklė tvarkinga. Pakeitėm kardana,pusašius,reduktoriu. Problema nedingo. Ar gali būti kalta automatinės dežės puslė?

  Reply

  Yra tokia galimybė. Atvykite diagnostikai ir atsakysime tiksliai.

  Reply

  Sveiki wv golf plus 06 automatine pavaru deze ne DGS kodas HLP ant salto kaip ir vaziuoja veikia bet po puses minutes dingsta begiai visi. Kas galetu buti?

  Reply

  Be diagnostikos neatsakysime, čiA Viską valdo kompiuteris.

  Reply

  Spaudziant is leto greicio pedala, begiai persijungineja su nezymiu drebejimu( bandant isibegeti didesniu greiciu begiai persijungia puikiai). Taip pogi stabdant, juntamas drebejimas, vibracija. Abiejais atvejais smugiavimo nera. Kartais vaziuojant atbulu atsiranda smugiavimas. Tepalas nezinau kada keistas. Kame problema? Ar padetu dezes praplovimas ir tepalo pakeitimas?

  Reply

  Čia be diagnostikos nei žingsnio. Tepalo keitimas nepadės, jis jau paveluotas. Dabar reikia išsiaiškinti gedimo priežastis.

  Reply

  Sveiki norėjau paklausti kas gali būti,ar čia normalu ant BMW X5 2008 metu 3l dyzelis paspaudus pavaru svirties šonine knopke norint perjungti bėgi pasigirsta kaskoks garsas kaip kad sudirbtu kaskas! Bet tik sonine knopke o šiaip bėgius viska meto švelniai! Ar čia nieko blogo ar svirtis genda ?

  Reply

  Ką tas garsas primene takštelėjimą ar kažką kito?

  Reply

  Sveiki, ant laisvų apsukų kalena, kol šalta pavaros jungiasi su trukčiojimu. Ar kaltas smagratis ar gali būti rimtesnių bėdų?

  Reply

  Reikia diagnostikos turit atvykti tiksliai neatsakysim. Gali būti ir sankabos sudilimas.

  Reply

  Sveiki. Norėjau paklausti. Audi A6 2,5 TDI 132kw 2000m. Qvatro automatas. Važiuojant pavaros jungesi švelniai, tik yra tokia problemėlė, įsijungus bet kuriai iš šių 3-4-5 pavarų spaudžiant gazą jaučiasi vibracija lyg variklis purtitusi, su 1-2 to nesijaučia, ar tai gali būti greičių dėžės gedimas, je ne, tai dėl ko taip galėtu būti? Ačiu už atsakymą.

  Reply

  Tai gali būti dėžės gedimas. Po patikros jums galima būti tikslai atsakyti kas ir kiek kainuoja.

  Reply

  Supratau.. ačiū už atsakymą.

  Reply

  Sveiki, Volva C30 2.4 D5 Automatine deze. Tokia beda pavazevus kokius 5 KM uzstringa 4 begis stojant jis lieka ir greitejant. sustojus uzgesinus varikli palaukus vel uzvedus vel gerai, pravazevus kazkiek susila ir vel 4 begis uzstringa. Prijungiu pire kompo meta viena klaida Solenoid S5. Kas galetu but ? :)

  Reply

  To solenoido strigimas ir bus tik grečiausiai tai jau bus šiukšlių pasekmė.

  Reply

  Sveiki, turiu audi a6c5 132kw 2004m. tiptronic greiciu deze. 5begiai. Kiek kainuotu profilaktine greiciu dezes diagnostika(patikra) ir tepalu pakeitimas.?

  Reply

  Diagnostika kainuotų apie 20 eur o visų kitų darbų kainas galite rasti čia http://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Sveiki. Ar tai gali būti problema su pavarų dėžę jeigu dingusi trauka, apsukos už kyla ir šiaip šokinėja mašina krioke.ir labai sunkiai įsibėgėja. Automobilis peugeot 607 2004.m.

  Reply

  Tikrinkit variklį Turbina ten gali būti bėda.

  Reply

  MB w211, 2007m, saltas skaudziai jungia antra ir trecia pavara, stojant prie sankryzos isijungiant pirmai pavarai auto net pats pristoja , taciau pasilus lieka tik antra pavara kuri negraziai jungiasi , bet jau ir tai susvelnejas persijungimas, ar gali buti ,kad truksta dezei tepalo ? beje pries 1m remontavau dezes kompiuteri.

  Reply

  Sudėtinga pasakyti gal reikia dėžę sukalibruoti, o gali gal ir koks gedimas būti. Diagnostikos visą tai parodo. Tik nemaišykit diagnostikos su eiliniu klaidų nuskaitymu. Kartai laidų nuskaitymo pakanka, kartais reikia detaliau tikrinti, nes klaidų nebūna.

  Reply

  Mb e280 2007M , saltas skaudziai jungia 2 ir 3 pavara , stojant prie sankryzos kai pereina i is 2 pavaros i 1 taip pat jauciasi skaudus perjungimas ir auto net pats pristojo, pasilus varikliui jauciasi smugiavimas tik pereinant i 2 pavara, norejau paklausti ar gali taip butu del tepalo stokos dezeje ? Beje pries vienerius metus remontavau dezes kompiuteri.

  Reply

  Sveiki, prašau pasakyti, kas galėtų būti su VW Touran 2004m, 1,9tdi.. Automatas pradėjo streikuot ir nebeperjunginėja pavarų. Tik pirma. Atbulinė irgi nesuveikia. Skydelyje blyksi visos pavaros. Kartais suveikia.

  Reply

  Čia gali būti kompiuterio gedimas. Reikia atlikti diagnostika dėl tikslesnio atsakymo.

  Reply

  Sveiki, buvo tvarkytas audi a6 multitronic dezes kompas ir jame kazkokiu buvo rastas vanduo ir visi kontaktai slapi. Kompas buvo sutaisytas ir po puses metu vel sugedo ir vel jame rasta vandens. Del kokiu priezasciu gali jame rinktis vanduo?

  Reply

  Gali buti nesangari ar pažeista jungties guma kuri jungiasi prie kompiuterio iš išorės.

  Reply

  sveiki pasatas b7 dsg dėžė. rytai kai jungi pavara sušokinėja apsukos o kai užšyla jokiu šokinėjimų nebūna. pavaros junginėjasi gražiai tik kartais stabdant jaučiasi sutrūkčiojimas kai persimeta žemesne pavara, ir greitėjant ne bet visada o kartai juntamas traukos uždelsimas kai persijungia pavara. pašaliniu garsų lygtais nesigirdi. diagnostika dariau jokiu klaidu nerodė

  Reply

  Diagnosti nėra tik klaidų pažiūrėjimas. Ne visi gedimai duoda klaidas.

  Reply

  Laba diena, Automobilis BMW 330d E46 150kw Pavarų dėžė A5S390R Nestandartinis klausimas: kadangi pavarų dėžė jau reikalauja remonto (žeminant pavaras jaučiasi skaudesni pavarų perjungimai, girdisi kaukimas - greičiausiai alyvos pralaidumas), o variklio kompiuteris programuotas ir automobilis turi 633Nm, reikalinga stipresnė pavarų dėžė (mechaninės dėti visai nesinori). Ar įmanoma, ją restauruojant, kaip nors ją padaryti atsparesnę? o galbūt yra įmanoma pritaikyti, nekeičiant pusę mašinos ir neviršijant jos kainos, kitą - naujesnę, kad ir GA6HP28Z dėžę? Ačiū.

  Reply

  Čia reikia apžiūrėti tą dėžę greičiausiai, kad įmanoma pritaikyti.

  Reply

  sveiki uzvedus varikly ijiungus begy atbuliny viskas gerai tik ijiungi d raide visi begiai skydelyje mirksi deze dsg 6 begiu touran kas gali buti ?

  Reply

  Reikia diagnostikos čia gali būti ir el ir mechaninis gedimas.

  Reply

  Sveiki, Turiu volvo s80, 2007 m, D5, 136 kW. Jauciasi nedidelis uzlaikymas 2-3 begis, 3-4 begis, taip pat jauciasi smugis 5-4 4-3 begiuose (ar 3-2 net nezinau, tiek nespaudziau, kad persimestu begis zemiau). Turiu itarima, bent jau paskaitinejus ivairios informacijos, kad gali buti b4 dangtelis. Is 6-5 jokio smugio nera, viskas persimeta labai graziai. Kokios pas Jus butu mintys? Gali buti b4 dangtelis ra kazkas rimciau?

  Reply

  Volvų dėžės visuomet labai apleistos. Čia reikia atlikti diagnostika ir labai dažnai pavyksta volvas isgelbėti atliekant pilną dėžės tepalo keitimą, pravalant visą dėžę.

  Reply

  O kiek galetu atsieiti diagnostika ir pilnas tepalu keitimas praplaunant deze?

  Reply

  Kainas rasite http://auksciausiapavara.lt/kainininkas/ arba paskambine telefonais.

  Reply

  Labas. Turiu MB - 350 cdi 4 matic 2010 m. pas mane nuo 1600-2000 taho apsuku vibruoja , dreba wisa masina kai persijungia pawara. wieni sako reikia keisti reduktoriu kiti sako grandine ? neturiu Supratimo ? gal galite pasakyti koks Defektas ir ar galima pasalinti ji ? su ykainiais jusu ! ir kiek laiko uzimtu laiko ? Aciu

  Reply

  Taip viska galima sutvarkyti pradzioje reikia atvykti diagnostikai, po to kai rasime gedimus pagal juos ir sudarysime samatą.

  Reply

  Bmw e46 330d 150kw, (GM deze) uzvedus salta auto, ijungus D padeti, masina pradeda vaziuot tik kelis kartus pakelus apsukas iki 1500-2000. Kai pradeda vaziuot sustojus ir vel bandant vaziuot is vietos viskas ok. Atbuline eiga vaziuoja gerai iskarto.

  Reply

  Kazkas hidraulinėje dalyje.

  Reply

  Audi A6 C6 3.0 tdi quattro triptronic deze. Vaziuojant begius jungia be jokiu smugiu, bet trecia pavara jungia lyg per kelis kartus. Ta prasme, jau ijungus is antros i trecia pavara, apsukos sukyla iki beveik 2000 ir nukrenta iki /-1300, po to vel kila iki 2000 ir perjungia i ketvirta pavara. Pusle restauruota, tepalai pakeisti 100%, pakeistas filtras, salenoidai isplauti, pakeisti "akiniai", keturi sandarikliai (0734-317-389) ir prie ju priklausamos spyruokles su fiksavimo ziedais. Koks butu jusu verdiktas?

  Reply

  Reikia patikrinti ar nėra praslydimų, greičiausiai, kad čia bus viskas kaip ir gerai tačiau reikia tuo įsitikinti. Trečioje pavaroje vykdomas tiesioginis perdavimas greičiausiai tai ir pastebėjote, tik kartais ten vyksta prabuksavimas,todėl ir reikėtų įsitikinti ar viskas yra gerai.

  Reply

  Tai kokia to prabuksavimo priezastis, sudile frikcionai? Nes kiekviena karta taip apsukos susokineja isijungus treciam begiui.

  Reply

  Priežasti reikia nustatinėti, o ne jas atspėti. Gali būti, kad kažkas su atlikti remontu yra nepavyke.

  Reply

  Laba diena, automobilis Citroen C-Crosser, 2011 m. HDI 2,2, 115 kw, su automatine pavarų dėže. Meta transmisijos klaidą P1875- Speed sensor damper fault.Bėgiai jungiasi gerai, laiku, tik jaučiasi traukos sumažėjimas. Kokia problema gali būti ir kaip šią problemą spręsti? Mechaniškai jokių gedimų nesijaučia.

  Reply