• Automatinių pavarų dėžių remontas - labai sudėtingas procesas. Automatinę pavarų dėžę sudaro, daug įvairių mazgų, nuo kurių darbo kokybės priklauso automatinės pavarų dėžės darbas. Automatinių dėžių remonto srityje sėkmingai jau dirbame eilę metų. Per ilgą laiko tarpą, esame surinkę daug vertingos informacijos automatinių pavarų dėžių remonto srityje. Ir šią informaciją sėkmingai panaudojame automatinių dėžių remonto, bei priežiūros srityje.

 • Todėl pakankamai greitai ir tiksliai randame geriausius remonto sprendimus įvairiausių gedimų ir sutrikimų atvėju. Neretai pasitaiko, kaip klientai galvoja, jog jų automobilyje sugedo pavarų dėžė. Kreipiasi į mus dėl šių sutrikimų ir pasirodo, kad visos baimės buvo visiškai nereikalingos, nes pagrindinės bėdos yra variklyje arba elektrinėje dalyje.

   

  Norėdami apsaugoti pavarų dėžes nuo gedimų visuomet laiku keiskite automatinių pavarų dėžių tepalus. Keisdami tepalus, nedarykite elementarios klaidos pasirinkdami pigius tepalus, nekeiskite tepalų ten, kur žmonės nedirba su automatinėmis dėžėmis. Yra daug įvairių sprendimų, kurių mažiau patyrę meistrai nežino.

  Ką daryti ir ko nedaryti, jei sugedo pavarų dėžė?

    Jei sugedo pavarų dėžė ar prasidėjo nesklandus jos darbas,

  nerekomenduojame:

  • stengtis toliau važiuoti su mašina;
  • gazuoti ir manyti, kad gal viskas savaime pasitaisys.

  Rekomenduojame:

  • kreiptis į remonto dirbtuves ir paaiškinti situaciją;
  • įvykus gedimui išsikviesti autovežį ir pristatyti automobilį į remonto dirbtuves patikrai.

  Dažniausiai pasitaikantys pavarų dėžių gedimai ir jų priežastys.

    Dažniausiai nutinkantys pavarų dėžių gedimai - dėl pablogėjusio tepimo.

  1. Dėl šios pagrindinės priežasties sudyla ir sugenda pavarų dėžių hidrauliniai valdymo blokai. Hidraulinis valdymo blokas yra vienas brangiausių ir svarbiausias funkcijas atliekantis mazgas. Nuo jo darbo sklandumo priklauso pavarų dėžės švelnus perjungimas iš pavaros į pavarą.
  2. Sudyla ir sukietėja hidraulinę dalį sandarinančios gumos.
  3. Susidėvi reduktoriai.
  4. Sudyla guoliai.

   Automatinių pavarų dėžių remontas atliekamas keliais variantais.

  Tai pilnas pavarų dėžės perrinkimas. Atliekant pilną dėžės remontą yra keičiami remontiniai rinkiniai, hidraulines sankabos (hidrotransformatoriai - pūslės), frikciniai diskai, riebokšliai, filtrai, sugedę krumpliaračiai ir t.t.

 • Remontinis rinkinys jo sudėtyje yra įvairios gumos, atnaujinami susidėvėje stumuokliai, keičiami riebokšliai, keičiamos tarpinės. Pakeitus šias dalis padidėja pavarų dėžėse tepalo slėgis. Jei pavarų dėžės darbinis slėgis yra geras tuomet visos valdomos sankabos dirba tinkamai ir nevyksta dėžės prabuksavimas. Kai visos šios sandariančios gumos sudyla. tuomet ir prasideda pavarų dėžės praslydimai, po kurių visiškai "sudega" dėžė.

 • Hidro transformatorius - puslės

  Tai vienas iš labai svarbių automatinės pavarų dėžės mazgų. Dėl šio hidro transformatoriaus - pūslės pavarų dėžė gali pradėti važiuoti iš vietos. Hidrotransformatorius atlieka dar viena labai svarbia f-ja, pasiekus tam tikrą greitį jis išjungia sukimo momento transformacija per tepalą ir įjungia tiesioginį perdavima iš variklio į pavarų dėžę. Jo viduje yra frikcinis diskas kuris tepamas tepalu ir jo f-ja yra beveik tokia pat, kaip ir mechaninės sankabos. Sudilus šiam diskui važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas, kol galiausiai visiškai jis sudyla. Mes  atliekame hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą.

 • Svarbu:

  Svarbu yra tai, kad visos šiukšlės kurios atsiranda dirbant pavarų dėžėi pasilieka jos viduje. Atsiradus smulkių šiukšlių jos sugeba praeiti, pro dežės filtrus papuola į valdymo bloką ir jį sugadina.

 • Naujausios pavarų dėžės.

 • Šiuo metu sukurtos naujausios 9 pavarų dėžės 9HP. kurios perduoda didesnį sukimo momentą ratams sunaudojant mažiau dėgalų. Ši automatinė dėžė sukurta priekiniais ratais varomiems automobiliams. Lyginant ankstesnių 6 pavarų dėžes su šiomis 9 pavarų dėžėmis kurio ekonomija važiuojant 120 km/h su 9 pavarų dėže pagerėja 16%. 

  Didesnis pavarų skaičius leidžia sklandžiau perjungti pavaras susvelninas perjungimus tarp pavarų, bei erdavinėti į ratus didžiausią sukimo momentą naudojant mažiau degalų.

 • Šios pavarų dėžės pagrindinėse dažniausiai naudojamose pavarose sukonstruotos su mechanine jungtimi, panašiai kaip mechaninės pavarų dėžės. Ši konstrukcija apsaugo pavarų dėžę nuo greito dėvėjimosi ir užtikrina ilgesni sklandų pavarų dėžės darbą.

 • Animacija kaip veikia Multitronic automatinė pavarų dėžė

 • Pasidalinkite šią nuoroda su savo draugais.

 • 1113 comments

  Sveiki audi A4 dėžes tipo nezinau. Važiuojant tiesiai viskas gerai pavaras permeta sklandžiai bet sukant staigesni posūkį prabuksuoja dėže kas gali būt ?

  Reply

  čia reikia atvykti diagnostikai taip spėlioti galima ilgai.

  Reply

  Sveiki. Uzkurus salta masina ir pradedant judet is vietos, neduodant gazo ar siektiek duodant, jauciasi, kad masina kyla sunkiau, negu kad butu silta. Ar tai gali buti tepalo trukumas?

  Reply

  Gali būti dėl trūkumo gali būti ir dėžės apšilimo rėžimas.

  Reply

  Laba diena Alfa Romeo 159 2,4 jtd jauciasi timptelejimas is pirmos i antra ir is antros i trecia jungia su uzlaikymu pradzioj jungia,sukyla apsukos ir po kokios sekundes ijungia pilnai,alyva keista

  Reply

  Reikia atlikti patikrą. Alyva tikriausiai keitėte reguliariai ne tuomet kai atsirado gedimas?

  Reply

  Sveiki, Peugeot 407 coupe 2.7 hdi, ilgai važiuojant ( ypač vasarą ) agresyviai važinėjant išmeta "bėgį" kaip sakant pameta ir tada užsigazuoja mašina kaip ant laisvų ir su trenksmu vėl begį įmeta. Kokia problema hidroblokas gal ? Jei taip kokia remonto kaina pilna ? Dėkui

  Reply

  Neremontuojame šių dėžių.

  Reply

  Laba diena .audi a3 2,0Fsi kas galetu buti ,Kol salti tepalai vaziuoja graziai bet pravaziavus koki 20 km,ir suletinus greiti zemos pavaros jungiasi su palaukimu ,lyg kazkur strigtu,kiek kainuotu tokios dezes remontas apytikslei.tepalai pakeisti ir filtras bet vistiek kvailioja,

  Reply

  reikia nuo diagnostikos pradėti aiškintis gedimą.

  Reply

  Sveiki. Bmw 530d 2004m. Automatas. Stabdant svelnus susmugiavimas kartais buna. O kartai normaliai viskas. O kao bandai isobeget, begius nuo pirmo iki 3 perjungia esant 2-3t. Apsuku. Kodel taip? Kas gali but?

  Reply

  problemos su tepalo slegiu deze jau prasideda, o perjungimas priklauso nuo apkrovos. Jei tepalai nekeisti reiketu tai padaryti ilgiau laikytu deze.

  Reply

  Sveiki. volvo s80, 2,5tdi 1999m. sugedo pavaru dežė, pavaziuoja 20m ir sustoja, apsukos kila, bet nejuda. pastovejus kokia valanda vel 20m ir sustoja. gal aiskus mazdaug gedimas ir sprendimo budai? Aciu

  Reply

  sprendimo budas keiti šiai volvo kitą dėžžę.

  Reply

  Sveiki,audi a4 multitronikas uzsidege raudonai visos raides PRNDS pakeite dezes kompiuteri, bet niekas nepasikeite! Aciu...

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, jei blogai nustayta priežasti todėl rezultato ir neturite.

  Reply

  Sveiki, turiu 2007m VW Passat 2.0 tdi dsg. Bėgiai junginėjasi puikiai nuo pirmo iki šešto. Tik jei važiuojant lėtai (tik pirmu bėgiu) pajudi iš vietos be prolemu, o taleidus gazą ir vėl švelniai paspaudus variklio apsukos padidėja o traukos nebuna kokiai sekundei po kurios seka smūgis. tai vyksta tik pirmam bėgiui. Beje ir atbulinis griebiai labai jautriai, šiek tiek paspaudus gazą mašina šoka atbulyn per grubiai, gal šiek tiek su smūgiu.. Dėžei tepalai keisti tik vieną kartą kiek rašo servizo knygutėje, o prabėgus apie 300 tūkst. Bėje klaidų nei variklyje nei dėžėje nėra. Tikrinau su Bosch kompu ir VCDS. Įtariu tepalų keitimas jau nebepadės.. Gal įtariat kame bėda? Ačiū

  Reply

  Labai butu idomu ir man nes panasus simtomai pas mane.

  Reply

  Panašu į susidevejusią vieną iš sankabų ir neteisingai susiadaptavusia dėžę.

  Reply

  O pas jus nuvikus patikslinti galetumete si gedima? Ir ar remontuojama tik viena sankaba? Pas mane powershift deze. Ačiū

  Reply

  Remontuojamos abi sankabos powershift siek tiek skiriasi nuo dsg.

  Reply

  Reikia atlikti idagnostika netik klaidų nuskaitymo lygyje reikia ir parametrus tikrinti, po to kazkas butu aiskiau kas cia gali buti ne taip.

  Reply

  Audi A6 c6 2005m 3.0l automatas. Vaziuojant apie 5-7min viskas buna gerai, bet pravaziavus ilgesni laika is antros i trecia persimusant sutrukcioja, visa masina tarsi stoja. Is ketvirtos imusus atgal i trecia tas pats vyksta. Kame problema gali buti?

  Reply

  Reikia diagnostikos, taciau itarimas kad kazkas dezes hidraulineje dalyje negerai.

  Reply

  Sveiki. Savaitgalį įdėjau kita dėže su konverteriu gavau komplektą pagal dokumentus pravažiavus 130 000km. Iškart pakeičiau filtrą ir tepalus 8 l. Ištryniau klaidas. Nursetinau dėže . Galvojau viskas bus Ok. Bet ne . Pravažiavus įsijungs 3 ir kitom pavarom daužosi konverteris ir didziule vibracija tik paspaudus gaza. Stabdant nenori žeminti pavarų . Su stojant varikli stipriai stabdo iki 500apsuku. Turbut konverteris sugedęs . Kiek kainuoja remontuoti konverteri jaigu jum atsiustciau. ? Ar kas dar gali būt . Su diagnoze kompu nėra dėžėje klaidų . Kiek trunka remontas konverterio. O gal turit. Jum savo gražinčiau . MB Viano 2006m 110kw. 150hk.. Pagarbiai Sent from my iPhone

  Reply

  Nesitikekita labai daug iš neprižiūrėtų dėžių, kurioms gyvenime tepalo atstovybėse nė karto nepakeitė. Reikia patikrinti kas ten toje dėžėje negerai, čia jau ne pirmas variantas kai taip nutinka, po to klientai būna ir savo senases dėžes atgal stato ir susitvarko kas būna blogai ir kaina bunaa apigesnė nei naudotų daugeliu atvėjų.

  Reply

  aisku. tai manau jau esate susidure(tikriausiai mechatronic problema) gal zinot apytikslia kaina pilno remonto kad galeciau orentuotis? masina ne lietuvoje siuo metu deze atsiusciau. esu girdejas kad neiseme dezes is masinos dankti nuemus susitvarko per diena bet cia tik girdejau jus labiau zinot kokia situaciaj. bandau skaiciuoti ar apsimoka kokia garantija duodate?

  Reply

  Kainas galim grubiai pasakyti patikrinę. Yra varinatų, kai dėžės net neėmę sutvarkom, tačiau į jūsų klausimus, be patikrų neatsakysim.

  Reply

  Sveiki, Mersedes benz 2.7l 125kw w203 2002m. Nuo trecios pavaros jungia laisva. diagnostika rodo greiciu dezes mechanini gedima. Pries tai buvo pakeista pavaru svirties mechanizmas, nes vaziavo tik avariniu rezimu. Avariniu rezimu buvo nuvaziuota apie 50km. Kas galetu buti? ir ar verta remontuoti?

  Reply

  reikia patikrinti norint jums atsakyti į ši klausimą priklausytų viskas nuo gedimo

  Reply

  Laba diena.audi a6 c7 2tdi 2012 automatine 8begiu deze. Svelniai spaudziant gaza vibruoja automobilis jei paspaudziu daugiau isijungia aukstesne pavara tada vibracija dingsta bet jei svelniai spahdi gaza zemu begiu tada vel vibruoja salta kartais uzsigazuoja vaziuojant is vietos apsukos sukyla ir staigiai soka i prieki po sekundziu vaziuokle visa sutvarkyta jokiu problemu kas gali buti?ar jau ruostis keisti deze ir jei keisti kokia kaina tokiu deziu aciu jums uz atsakyma :(

  Reply

  Šioms dėžėms be kompiuterio nieko neina patarti, reikia jungti kompą ir tikrinti tik tada bus aisku kur bėdos ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Passat b6, 2007m. 2.0 125kw dyzelis. Pakeista neseniai greiciu deze, su sena ir dabar pakeista kita deze, liko stiprus uzimas jauciasi net per gazo pedala, pakelus ant keltuvo garsas sklinda nuo dezes kazkur ir dar liko tarsi tiksejimas viduje salono, jis girdisi kai sustojes buni. Kita beda, dabar keista deze ne pagal reikiama koda ir per greitai sumusineja arba leciau sujungineja pavaras. Aciu uz bent kokia informacija.

  Reply

  jei itoks dėžės kompiuteri tai ir dirba kitaip, pagal užduota programą.

  Reply

  mb 170cdi 2000 metu vaziuojant uzgesta ,sustojus vedant vel usikuria.trauka gera kas galetu buti,gal kam teko susidurti.aciu

  Reply

  sveiki reikalingas nissan cvt trasnmisijos vavle body remontas greiciausei kaskuris vostuvas leidzia reikalas toks kas randuosi as uzsenyje grystu trumpam i lietuva tad pagalvojau jei jum atsiusciau reikiama remontuoti daly ar butu galinybe ja suremontuoti t.y patikrinti ir sumontuoti reikiamus vostuvus bei selenoidus ir ja isiusti atgaliniu adresu .siuntimo bei remonto islaidas apmokeciau vietiniu pavedimu taip pat domintu plerimenari kaina

  Reply

  Čia yra negeras sprendimo variantas, kazkas nustate neaišk, ką ir neaišku ką iš tokio remonto gausite, aišku tik vieą kad išlaidų bus, o rezultatas sunkiai tikėtinas. dėžes reikia remontuoti kai jos mašinoje reikia kompiuterių ir mechanikos suderino taip kaip jums pasiūlė dažniausiai teigiamų rezultatų nebūna.

  Reply

  MB Viano 115.2006m. Mazinant greiti nepaleidžia pavaros, nenori numes žemesne. Neseniai pakeisti tepalai ir filtras. Kokie gedimai? Kas čia negerai?Ar užtektų pakeist valdymo bloką , konverteri, ir naujus tepalus su filtru. Ar ieškot dėže . ?

  Reply

  Reikia tikrinti gali būti ir tai ką paminėjote.

  Reply

  Sveiki. Įsigijau MB Viano 115cdi.2006m. Automatine dėže . Begejantis dėže dirba lyg ir švelniai kaip ir normaliai bet mažinant greiti nenori žemėt pavaros, lyg neatleistu net variklio apsukos iki uzgesimo beveik krinta. Lyg laikytu. Pardavęs asmuo sakė kad nauji tepalai ir filtras katik pakeisti. Bet aš manau kad ntokie tepalai kaip priklauso buvo supilti. Kaip manote ar reikia keist dėže ar keist tepalus valdymo bloką , konverteri.

  Reply

  Ar pilną tepalo keitimą darėte ar dalinį?

  Reply

  Sveiki. Audi a4 b6 2.0b perjungent begius pasmugiuodavo... dabar dingo begiai... junk ka nori... jokios reakcijos. Ar verta ir ar imanoma restauruoti toke deze?

  Reply

  Viską įmanoma sutvarkyti.

  Reply

  Sveiki. Honda cr v 2015m 2.0 benzinas awd automatas. Užkūrus variklį pirmas pajudėjimas D ar R pavara lyg su švelniu trumpu prabuksavimu. Toliau važinėjant nieko nesijaučia. Kas galėtu būti?

  Reply

  Tepalų lygis?

  Reply

  Sveiki.Seat Altea 2008m.1,9l 77kw mehanine pavaru dėžė yjungus atbulinę pavarą iš karto užgesta variklis.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika.

  Reply

  Sveiki, norejau pasiteirauti, audi a8 d2 4,2 quattro triptronic greiciu deze. Buna kartais, kad astriai jungia begius, akseleruojant iki galo nesijaucia astrus metimas, daznai labai buna is aukstensio begio permetant i zemesni, buna jog riedi pastoviu greiciu 60 70 automatas nesupranta koki begi jungt ar 4 ar 5 bet subludija viena kart ir gerai. Buna dar vaziuojant pastoviu greiciu apie 50 lyg issijungtu begis ir pasigazuotu pati uztempimas toks nedidelis. Kitas klausimas, kiek mazdaug kainuotu tokios dezes pilnas tvarkymas su pusle?

  Reply

  Pirmiausiai reikėtų patikrinti kas dėl to kaltas tik po to apie remonto kainą galima kalbėti.

  Reply

  Sveiki, Nisan x-trail 2,5 benzinas 2009m. cvt dėžė važiuojant tarp 40-60 km/h greičiu girdisi prieki užesis, kaip būtų kažkur laisvumas, nes kai greičio pedalą paspaudi garsas dingsta, ar čia gali dėžės problemos būti?

  Reply

  Galimas daiktas gali būti guolių bėda.

  Reply

  Sveiki,Mitsubishi outlander 2010m.2,4l benzinas automatas.uzkuri variklis darprema apsukas,bet vaziuoja labai is leto,po to jau ir apsuku nepriima.Uzgesini vel tas pats.Tepalalo lygis dezeje geras,tepalas svarus.Atrodo dezeje tepalo spaudimo nesudaro,o gal tik filtrus ir tepala uztektu pakeisti.

  Reply

  Gal jau pervelu tai daryti, filtrai šeipsau neužsikimšo reikia rasti kas užkimšo filtrus.

  Reply

  Sveiki, Q7 dažnai labai juntamai jungia iš 2 į 3 jeigu bėgėjamasi sparčiai, jaučiamas toks staigus patraukimas pirmyn, važiuojant lėtai viskas lyg ir švelniau. kartai riedant kamštyje pirma pavara ir greitėjant lėtai mušant į 2 būna labai grubus perjungimas. Keičiau variklio alyva, mačiau kad po truputi sunkiasi lašiukai tarp variklio ir pavarų dėžės sujungime, gal išvarvėjo per salnika kažkiek ir dėl trūkumo tepalo taip vyksta ar čia jau rimčiau nusimato. dėkoju iš anksto už ats.

  Reply

  Čia priklauso kokio tipo dėžė.

  Reply

  Sveiki, gal galite pasakyti iš savo patirties didžiausias CVT gedimo problemas, kokios jų kainos, kalba eina apie Audi B6 1.9-96kw, 2004 metu.

  Reply

  Genda del metalo pudros tepale masinu tempimo priekabų tempimo ir staigaus startavimo nuo 0km/h

  Reply

  Sveiki iskilo tokia problema esant saltai masinai begiai junginejasi puikiau bet pavazynejus mieste uzmestije apie 60 70 km deze nebesijungia kas galetu buti, ?tepalai keisti.

  Reply

  Galėtų kažkoks gedimas būti.

  Reply

  Sveiki, Opel Astra G 1999, 1.6l 74kW automatas AF-13. Važiuojant pavaros jungiasi prie aukštų apsukų. Sustojus einant pavaras per drive, neutral, reverse dėžė smūgiuoja, jaučiasi visame automobilyje. Alyvos lygis koks ir turi būti, alyva skaidri, rusvos spalvos. Kas gali būti ir ar reikalingas dėžės keitimas?

  Reply

  pirmiausiai reikalinga dėžės diagnostika.

  Reply

  Sveiki, 2002m BMV X5 3ltr dyzeliui streikuoja atbuline pavara, tai jungiasi tai nesijungia, ar tepalai buvo keisti nezinau, nes nesenai nusipirkau, kokia problema galetu buti

  Reply

  Reikia ieškoti problemą gali ir rimta būti ir nerimta.

  Reply

  Laba diena, Turiu problemėlę su jeep cherokee 2014 m. 3,2l. Rodoma klaida P0934-00 Greičių dėžės hidraulinio slėgio jutiklio problema. Ar galite padėti? Laukčiau informacijos Mindaugas 37065780198

  Reply

  Taip reikia atvykti po diagnostikos galėsime pasakyti kokia bus remmonnto eiga.

  Reply

  530d 142kW 2000m. Iš pradžių būdavo garsas greičiau važiuojant atbuliniu, dabar net kuriant mašiną P, ar įmetus į D ar R ir jau nespėjus pajudėt, toks trynimosi/ūžimo garsas (žemo dažnio "bruuu" :D ) atsiranda (ryt prie progos įrašysiu). Pradėjus judėt dingsta, o jei stovi nuspaudęs stabdį vėl iš karto atsiranda.

  Reply

  apie garsus galima kalbėti tik juos girdint.

  Reply

  Ar usiimat automatinių dėžių remontu, audi a6 quattro 2004 metu KW 136, 2.5 l, kiek gali kainuot. Ačiū.

  Reply

  Taip remontuotjam kainos priklauso nuo gedimų nėra tokios bendros kainos visiems atvėjams.

  Reply

  Sveiki noreijau pasiteirauti del peogeot 607 3.0 152kw bendzino greiciu dezes : jungentis is 3 pavaros i antra ir is antros i pirma smugiuoja .is zemu i aukstesnes nieko nesijaucia . Ar tai normalu? Jai ne ar galetumete man padeti ir kur beda kaip manote? Cia kalbu apie 2003m automatine deze

  Reply

  neremontuojam šių pavarų dėžių.

  Reply

  Sveiki 2011 bmw f11 535d 220kw Is 1 jungia i 2 tarsi 2kartus,kartais normaliai. Visa kita veikia be priekaistu. Deze 8 begiu Gal isivaizduojate kur beda ir kaip del remonto. ACIU

  Reply

  be patikros jums neataskysime.

  Reply

  Sveiki, turiu audi allroad 2004m su triptronic. Kai karsta pradeda keistai jungtis pavaros: kartais kietai permeta. Kokios to priezastys gali buti? Ačiū

  Reply

  Kas kiek laiko keičiate tepalus?

  Reply

  Nuseniai nupirkau, dar pakeiati nespejau, cia pastaruju poros men problema, kai oro temperatura auksta.

  Reply

  reikėtų skubiau tai padaryti galimai dėėl esamų šiukšlių striginėja dėžė.

  Reply

  Sveiki, VW Bora 2002 m. 1.9 TDI 5 bėgių automatas, kai variklis pašyla (pasiekia) darbinę temperatūrą pradeda negražiai jungti (smūgiuoti) 3 bėgį. Kol variklis šaltas 3 bėgį jungia normaliai. Su kitais bėgiais problemų nėra, viskas veikia gražiai. Tepalas ir filtrai dėžėje buvo keisti. Nesenai darytos kompiuterinės diagnostikos metu nustatyta greičio daviklio klaida. Deja, šiame servise koks tai daviklis ir ar jo veikimas būtent kaltas taip man paaiškinti ir nesugebėjo.. Kokia galėtų būti problema ir apytikriai kiek kainuotų sutvarkymas jūsų servise? Dėkoju

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika, tada galėsim atsakyti, kur bėda.

  Reply

  Nissan Murano Z51 3.5 195 kw JAV dėžė CVT ijungus D arba R padėtis pradedant staigiau judėt pajuntamas nedidelis smūgis. Taip pat važiuojant tolygiai ir stabdant atsiranda vibracija. kokios priežastys gali lemti tokius dalykus ?

  Reply

  Reikia patikrinti prieš atsakant į tokius klausimus. Gali būti ir tepalai nekeisti niekada, dėžė pilna metalo šiukšlių, gali būti jau dėl šios priežasties kas nors ir sugadinta dėžėje. Įvairių gedimų gali būti

  Reply

  Sveiki,mb w203 gan daznai ismeta avarini rezima,darem auto diagnostika.rode klaida “su begiu perjungimo sensorium”. Kokia mazdaug butu remonto kaina.zinoma pries tai pakeitem tepalus.

  Reply

  Diagnostikoje klaidų nuskaitymas tai tik pirma dalis diagnostikos. Nevisais atvejais to pakanka, atsakyti pagal jūsų paklausimą sudėtinga, nes kyla klausimų ar su jungtimi viskas gerai, ar geri kontaktai ir t.t. Tepalų keitimas esant gedimui rezultato neduos. Čia tas pats kas nedirbant varikliui cilindrams jūs pakeistumėt tepalus.

  Reply

  Sveiki. Audi A6C6 3.0tdi quatro 2005m Tiptronic Kompiuteris parodo klaida (5gear ratio) ar panasiai. Begius visus sumeto. Ka galima nujausti pagal sia klaida? Kaip suprantu cia pasirenkant pavara kazkas negerai?

  Reply

  Įtarimas hidraulinėje dalyje praslysta 5 pavara.

  Reply

  Sveiki,noreciau pasiteiraut apie renault clio,2001m.jungiant rankena i R arba D pozicija,jauciasi stiprus postumis.kame gali buti problema,ir ar tai rimta?aciu.

  Reply

  Nedirbame su šias automobiliais

  Reply

  Turu klausima opel signum 2.2 l kai vazuoja 50greicu sokinieja apsukas atroditu kad ismeta biegus kas galibuti irkiek kainuotu tvarkimad

  Reply

  Jei to klaustumėt po patikros ir diagnostikos tikrai jums atsakytume.

  Reply

  Honda jazz 2004 automatas ilgiau pavažiavus pradeda trukcioti diagnostika klaidų nerodo ar gali būti dėžė ?

  Reply

  Gali būti tačiau kaip ir visiems reikia atlikti patikrą, kad nustatyti kurioje vietoje ta bėda.

  Reply

  Sveiki. Bmw 535d e61 2005m. Vaziuojant ramiu rezimu begius nuo 1 iki 5 jungia ties 1900rpm o 6 ijungia tik pasiekus 2200rpm. Ar galima paankstint pavaru perjungimo laika? Ar cia jau koks dezes gedimas? Pas kita bmw 530 visus begius jungia mazdaug ties 1800rpm

  Reply

  Reikia peržiūrėti kompiuterinį valdymą, gal ir įmanoma kazkiek pakoreguoti.

  Reply

  Labas kiek Keitimas greicio dezes Bmw e60 xd 530 dyzelis kainuotu .

  Reply

  Pasinaudotikite kainininku.

  Reply

  Laba dieną kokia maždaug kaina būtų suremontuot automatinę dėžę MB B 2008 m

  Reply

  kaina prasidėtų nuo 20 eur

  Reply

  vw passat b5 1.9 tdi. pajudant iš vietos kartas atsiranda truktelejimas, kitos pavaros jungesi be problemu, pašilus auto truktelejimų pajudant nebelieka.

  Reply

  Tokie gedimai kartais pašalinami atvykusiam klientui paaiškinimu, ką jis negerai daro.

  Reply

  Sveiki, Automobilis volvo s80, D5, TF80sc 6 begiu deze. Pradzioj budavo tik smugis 5-4. Po to prasidejo tampymai 2-3, 3-4, 4-5, uzdelsima jungiant is betkokios padeties i D, stuktelejimas stojant. Pakeistas naujas hidroblokas ir restauruotas prie to pacio konverteris. Stojant suktelejimas ir is P ar N i D nesureagavimas dingo. 2-3-4-5 5-4 problemos nedingo. Yra tampymai, 2 ir 3 begy toks jausmas, kad lock veluoja ar buksuoja (pasokineja apsukos kol stabilizuojasi ir tada su tempimu permeta begi. Taip pat 3-4 metant jausmas lyg pergazuotu, 5-4 kaip minejau, smugis. Toks jausmas, kad labai nenoriai apskritai meta ta 4ta begi, nes 4tu vaziuojant vos gaza priletus iskart meta i 3, o vos atelidus iskart i 5ta (gerokai epr anksti). Taip pat pastebejau, kad visu siu tampymu metu ar pergazavimo dezes uzesys padideja. Čia jau su mechanika problemos? Diagnostikso kompiuterines nk nerodo, tipa viskas ok. Ir ar remontuojant sias dezes ar geriau ieskot kitos tiesiog? Masina pramynus 330 tukst. Kiek zinau, remonto dezes mechanikoj nebuvo jokio.

  Reply

  Reikia atvykti patikrai tiek daug viko parašėt, kad patiems neapžiūrėjus neatsakysim.

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu bmw320 dyzelio 2002 metu 110kw konverterio restauracija?

  Reply

  Norint detalios info skambinkit telefonu

  Reply

  Sveiki, BMW e70. Nuspaudus gazą beveik iki dugno lėčiau bėgėjaisi ir po to staigiau šokteli apsukos ir pradeda staigiai bėgėtis. Paprastai tariant nelabai švariai keičiasi pavaros. Jokio bildėjimo nėra. Ar čia panašu būtent į pavarų dėžės gedimą?

  Reply

  Čia taip turi veikti.

  Reply

  Sveiki, auto MB E220, 2004m 5g tronic. Važiavo tik vienu bėgiu į priekį, kitų pavarų nejungė. Padarius diagnostiką rado klaidą THE INTERNAL ELECTRICAL CHECK OF COMPONENT Y6/6n3 (SPEED SENSOR 3) HAS FAILED. Ištrynus klaidą bėdos dingo, pravažiuota 500km. Kame čia bėdos, ar reikalingas remontas ir kiek pas jus tai kainuotų?

  Reply

  Taip reikalingas remontas ilgai jis nevažiuos.

  Reply

  Volvo S80 automatas. Įjungus D ir pradedant važiuot kartais būna šovimas į priekį. Kas gali būti?

  Reply

  Pergreitas sankabos įjungimas.

  Reply

  Sveiki. 6 golf, 2010 metu, 1.4 tsi, 7 pavaru automatas (dsg). Jei masina stovi ant kalno, uzvedus ant P (parkingo) girdymas pasalinis garsas ir drebina stabdziu pedala. Permetus is P i betkokia kita, garsas dingstas. Pavaras meto svelniai, be jokiu garsu. Cia gali buti kas su deze? Aciu uz sugaista laika.

  Reply

  variklio ir dėžės pakaba tikrinkit

  Reply

  BMW x5 2005 D automatas. Masinai pries pat sustojant ji trukteli truputi i prieki ir taip buna podaznei. Ar tai greiciu dezes gedimas ?

  Reply

  Nevisai tai gedimas tačiau prie kompiuterio jungti reikia.

  Reply

  Laba diena pas mane Audi A6 2.7 dyzelis automatas 2006m. Pradedant vaziuoti pradeda truputi trukcioti poto dirba gerai kas galetu buti ir kiek tai kainuotu.

  Reply

  Diagnostika kainuotų 20 eur

  Reply

  Sveiki, Kiek kainuoja perrinkt MB w203 C220 2002 metu automatine pavaru deze?

  Reply

  Tai priklauso nuo sugedusių dalių kiekio ir kainos.

  Reply

  Sveiki iskilo problema su automatine pavaru deze,vaziuojant su smugiu perjungineja begius,bet nevisada, kartai uzvedus sukyla apsukos tada ir blogai perjungineja.Tai tokie simtomai ar galesite sutvarkyti ir kada galeciau atvykti?Gerai butu nuo birzelio 16d.lauksiu atsakymo.Beja automobilis wolksvagen charan 2003 m. Aciu

  Reply

  Galim tai sutvarkyti, tačiau tik nuo liepos 3 d.

  Reply

  Sveiki Lexus rx 300 2002m. Tokia beda smugiuoja 4 pavara ji jungdavosi sklandziausiai anksciau sokinedadavo apsukos kol imusdavo 3 pavara buvo darytas dezes remontas niekas nepasikeite ideta kita deze su pusle ir niekas ne kitaip. Buvo idetas kitas kompiuteris is senesnio 2 metais variklio ir dezes bendras kompiuteris. Istacius atgal orginala kompiuteri masina pradejo vaziuot zymiai sklandziau bet ne taip kaip turetu o dabar prasidejo smugiavimas 4 pavaros jai apsukos buna biski virs 2000/min ijungia sklandziai nezinau kur kreiptis vienais meistrais nusivyliau

  Reply

  Tvarkėte ir darėte tai ko nereikėjo geras dalis keitete geromis. Gal prieš tai jei būtumėt atlikę patikrą taip nebūtų nutikę.

  Reply

  Sveiki audi a 6 2008 m 103kw 2l automatas vaziuojant junge begius be garsu bet po kiekvieno begio perjungimo masina dreba sunkei greiteja buna dauzosi kaskas?kokios bedos gali buti?

  Reply

  Tik atlikę diagnostiką galėsime atsakyti/

  Reply

  Sveiki ,W211 mersas 220d automatas. Toks jausmas ,kad neleidzia imesti 5 begio ,leidzia vaziuoti tik 50km/h ir daugiau jai spaudi greiteja apsukos kyla ,begio nemeta... sustojus ,leidzia imesti tik y N y R neleidzia. Reikia isjungti varykli tada leidzia imesti P. Kaip manot kame beda?:)

  Reply

  greičiausiia įjungta avarinė pavara, reikia jungtis kompiutrius ir tikrintis dėl ko.

  Reply

  Sveiki,problema su volvo xc90 2,9l 200kw 2003m ,vaziuojant pastoviu greiciu tarkim 100km/h sokineja sektiek apsukos ,o seip vazinejant sektiek agresiviau uzkila apsukos daugiau nei turetu bet greitis nelabai kyla ,atrodo kad prabuksuoja sankaba,o vaziuojant ramiai kaip ir nera zimaus buksavimo,turit gal itarimu kas gali but ? tepalu lygis ok tepalas taipat normlios raudonos spalvos ,masinos kompiuteris klaidu nemeta, ir yra dar toks keistas zirzimas is dezes puses junginejant pavarsas jis pritilsat ,vaziuojant taipat atsiranda ir dingsta,ir jei numanot gedima kokia orientacine kaina butu ?

  Reply

  Gali būti labai nešvari dėžė nekeistas tepalas ir strigdo dėžės veikimą.

  Reply

  Sveiki,kiek kainuotu automatine 6 pavaru greiciu deze? Automobilis-volvo xc90 2007 metu.

  Reply

  Mes dėžėmis neprekiaujame

  Reply

  Sveiki. Audi A4B5 81KW automatas,4 begiu. kol salta vaziujant nera smugio ir nekelia apsuku, kai ikaista ir pirmos i antra buna smugis,ir perjungia pavaros virs 2tukstanciu apsuku. cia dezes gedimas ar deze kompjuterio? nes del apsuku ant karsto man sake kad gali but kompjuteris deze kaltas. Aciu

  Reply

  Greičiau dėžės gedimas

  Reply

  Sveiki, Užspaudžiant daugiau gazo, kartais buna, kad neperjungia begio. Važiuojant ramiai jungiasi sklandžiai. Gal žinote del ko ? Hidrotransformatorius, tepalo lygis ar kokie solenoidai ? Taip pat norejau paklausti ar kenkia dezei jei reduktorius neatitinka (idetas nuo mechanines dezes).

  Reply

  Dėl reduktoriaus dėžėi skirtumo nėra jei ji ne AWD O dėl begio neperjungimo gali būti ir variklyje bėdų nebūtinai dėžėje.

  Reply

  Sveiki, BMW e39 530d 2002m automatas. Vaziuojant pastoviu greiciu plaukioja apsisukimai. Ar tai gali buti pavaru dezes problema? Kompas ismteta tik "pagrindines reles ir pakaitinimo zvakiu" klaidas.

  Reply

  Gali būti ir dėžė dėl to kalta.

  Reply

  Sveiki, audi a4 multitronikas uzsidege raudonai visos raidesPRNDS!!!

  Reply

  Čia jau reikia diagnostikos galimas kompiuterio gedimas

  Reply

  Sveiki, susiduriau su automatines greiciu dezes problema. Audi a4 2009 2.7 l. dyzelis. Karts nuo karto dingsta "R" eiga. Palaukus keleta minuciu ji vel atsiranda. masinos rida 245 000 ar tepalai keisti sunku pasakyti, nes pardvejes neturejo sios info. Ar verta bandyti keisti tepalus ? ar ieskoti naujos greiciu dezes ? perjunginejant pavaras is P i D ar R kartais jausdavosi nedidelis smugis, vaziuojant D rezimu jokiu pasaliniu trukciojimu nera.

  Reply

  Reikia išsiaiškinti bėdą o po to bus aiškiau ką daryti. Tam reikia atlikti diagnostiką.

  Reply

  Laba diena. Automobilis Audi A8 2004 4.2 benzas. Siandien pastebejau kad ant saltos uzkurus pavaziavus atgal ir ijungus D masina stipriai du kartus susitampe i prieki. Is kart stovint pabandiau ijungti R bet ji gana sklandzei isijunge lyginant su D (gal ir buvo vos juntamas dvigubas sutampymas) taciau vel ijungus D tampymas pasikartojo. Pajunginejus dar pora kartu tarp R ir D viskas susitvarke. Kame cia gali but beda? Seip dar ant saltos ijungus R arba D juntama visos masinos vibracija.

  Reply

  Variklio ir dėžės pakaboje taip pat klausimas kada paskutinį kartą keitėte tepalus?

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu pakeisti wv touran 2007 pavaru dezes tepala?

  Reply

  Pasinaudokite kainininku

  Reply

  Sveiki norejau paklausti kiek kainuotu audi a6 2.5 120 kw multitronic pilnas dezes remontas, ir kiek laiko duodat garantijas. Dekui

  Reply

  Pilno remonto kaina priklauso nuo dėžės gedimo. Garantija suteikiama 6 mėn plius galima papildomai prasitesti garantiją.

  Reply

  Sveiki, pas mane MB W211, 2004, 3.2, 150 kW. Nežinau, ar čia sutapimas, ar kažkaip prisidėjo prie to neseniai atliktas remapingas. Iš vietos norint staigiai pajudėti, nuspaudus akseleratorių beveik iki dugno jaučiama gana stipri vibracija labiau iš galinės automobilio dalies. Gali būti kalta pavarų dėžė? Iš vietos pajudant ramiau - jokios vibracijos ar pašalinių garsų nėra. Bėgius perjunginėja normaliai, atrodytų... Ačiū už atsakymą iš anksto.

  Reply

  Gali būti, kad važiuoklėje kazkas neatlaiko padidintos galios.

  Reply

  Sveiki. Audi a6 c5 multitronikas 98 metu. Vaziuojant didesniu greiciu atleidus gaza ir pradejus vel svelniai spaust greicio palaikymui pasigirsta šaižus garsas ar zyzimas kazkoks. Stipriau paspaudus gaza meta kita pavara ir kabina i prieki. Ar tai reiskia kad automatas neapsisprendzia kuria pavara jungt ar cia kokio tepalo truksta ar didesnes problemos

  Reply

  Tepalą reikia patikrinti.

  Reply

  laba diena , masina BMW f10 2,5d 2013m, automatas pradejo netinakmai dirbti , kartais jauciasi smugis kartais prabuksuoja , gavau patarimu patikrinti dežes slegy ir koks turetu buti slegis?

  Reply

  Ir kaip jūs tai darysite, bei kurioje vietoje?

  Reply

  Sveiki, Subaru Legacy 1999 m įjungus D neiškarto pradeda važiuoti automobilis. Reikia pergazuoti, kad pradėtų judėti iš vietos. Ar problemos sprendimui padėtų greičių dėžės tepalų pakeitimas?

  Reply

  Variklis iš metalo dėžė taip pat, jei nedirbant cilindrui pakeisit tepalą ar jis dirbti pradės? Taip ir čia gedimo tepalu nepašalinsit išskyrus atvejį jei jo trūksta.

  Reply

  Sveiki, Bmw e60 130kw. Važiuojant 130km/h ir greičiau jaučiama labai nemaloni vibracija, kuo greičiau važiuoji, tuo labiau dreba. Taip pat pajudant iš vietos smarkiai užspaudus gazą, jaučiamas sudrebėjimas. Dėžėje tepalai pakeisti, važiuoklė tvarkinga, ratai subalansuoti, padangos naujos. Ar reiktų ruoštis dėžės remontui?

  Reply

  Reikėtų ruoštis diagnostikai.

  Reply

  Laba diena, 2010 m. Opel Astra 1,6 ltr. 85 kw, 6 pavarų automatinė dėžė, važiuojant daždai (bet ne visada) trečią pavarą jungia prie didesnių apsukų negu kitas pavaras (virš 3000), ir su trūktelėjimu. Tepalai keisti prieš 13000 km. Koks tai galėtų būti gedimas? Ačių.

  Reply

  reikia atvykti patikrai tuomet atsakysime.

  Reply

  sveiki.ka galetumete pasakyti apie vw tiguan 2010metu 2 litrai 103 kw dyzelis greiciu deziu patikimuma.cia kaip suprantu juose stovi tiptronicas

  Reply

  Jei dėžė prižiūrėta keisti tepalai galite dėl jos nepergyventi.

  Reply

  Sveiki,audi a6 6 2005m 3l d, dsg deze sokineja apsukos ir kai mazdoug 1,5tukst apsuku pradeda purtit auto kas gali but?diagnostika nieko nerodo.trauka gera

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika. Klaidų nuskaitymo kai matome nepakanka šiuo atveju.

  Reply

  sveiki. kalba apie x5. dyzeli 183kw. neperseniausiai manau prasidejo pries klimaksine busena mano senukui x5. po truputi pradejo prie 60 ir 90km h smugiuoti deze perjungiant pavara kartais pasigirsta toks garsas kaip sakytum prabuksuoja diskai,kelias sek.ps.. tepalus ir filtra keiciuosi kas 30 tuks, perku gerus nes pats dirbu autoservise,bet apie dezes deja ..... kai pirkau si masiniuka speju buvo supilti pigus tepalai, nes kai pirkau is bmw centro skirtumas matesi, dabar man dar diagnostika rodo zema spaudima, maziau kvailioja kai vaziuoji pensininko rezimu,bet kai spusteli truputi prasideda negrazumai ,klaidu jokiu nemeta ir tt. begiai visi ira vibraciju jokiu nei prie 20kmh nei prie 200 .noreciau suzinot plius minus kaina,liga is mano apibudinimo beto ir pusles restauravimo kaina,zodziu jai tvarkyt,tai normaliai,o ne keliems men ar pardavimui zodziu samata plius minis nuo-iki,o gal verta ji parduot neremontavus. aciu

  Reply

  Reikia atvykti ir pirmiausiai normaliai jį patikrinti, o po to sudarinėti samatą. Gydytojas vaistus visuomet po apžiūros paskiria, o ne prieš. Būna tokių atvėjų kai čia klausi kapitlinių kainos, o atvykus patikrinus pasirodo, kad ne dėžėje bėda.

  Reply

  C5 citroeno ,3.0 benzas ,kai pasyla imeta automato avarinis rezimas,klaidu nerodo? "brangus" gedimas,ar tik tepalo trukumas?? Aciu uz demesi!

  Reply

  Nedirbame su šių automobkilių automatine dėže.

  Reply

  Sveiki. w124 3.0TDT 1988 metu automatas. Kartais jauciasi uzvelavimas perjungiant begi i aukstesni ir toks dauzimas kai perjungia kartais buna. O dabar dar dingo 4 pavara, tik 3 auksciausia galiu vaziuoti. Kame galetu buti problema?

  Reply

  vakumus pasitikrinkit.

  Reply

  Sveiki, Smūgiavo dėžė, važiuojant lėčiau, jautėsi tampymai, visad būdavo smugis 5-4 bėgis. Šaltai reikdavo 1-2 s, kol pajudės iš vietos. Nuvažiavau, pravažiavo, patikrino, pasakė, kad hidroblokas. Įdėjo naują, problemų gerokai apmažėjo, tačiau vis dar važiuojant lėtai, permetant bėgį yra mažas užtempimas (toks kaip stumtelėjimas į priekį, apsukos nešoka papildomai), iš 5-4 vistiek nedingo smūgis. 3 bėgis toks kaip guminis,permetant 3-4 metant bėgį, taip pat pergazuoja šiek tiek, spaudi, apsukos kyla, atstitoja vieon vietoj, mašina greitėja, užspaudus smarkiau, sukelia apsukas iki 3000 ir permeta bėgį po kokių 3s tik (anksčiau tiap nebūdavo). Buksavimo kažkokio didelio ar drebėjimų kaip ir nėra, viskas jaučiama principe bėgių permetimo etape. Ar gali tai būti susiję su konverterio problemom? Galbūt dirbate šeštadieniais, kad patikrinti, nes esu iš Vilniaus? Lauksiu komentarų. Dėkojų :)

  Reply

  kokia mašina?

  Reply

  Volvo s80, 2007, D5. 6 begiu TF80sc

  Reply

  Ar dėžę pilnai išvalė prieš pakeisdami bloką? Ar atliko adaptaciją? ir po to jau visa kita.

  Reply

  Na man sakė, kad viską padarė. Adaptaciją darė, tiesa, pavažinėjus ilgiau, mašina pradėjo bėgius metyti smagiau. Kadangi pakeičiau hidrobloka, nusprendžiau paskeisti ir puslę (konverterį). Ir tada prasidėjo....Permetant bėgį ir laikant gazą, mašina net sudungsi, apsukos nukrenta ir vėl pagauna (toks jausmas, kad užgesina variklį ir vėl greitai užkuria (Viskas prasideda nuo 3 begio)). Važiuojant rankiniu rėžimu, bėgius metant visiškai atleidus gazą - viskas ok, tik irgi pašokinėja apsukos, kol pagauna 'lock up". Atbulom važiuojant toks jausmas, kad prieslydiminis suveikia (trukcioja). Metė klaida, kad nepakanka sukimo momento. Pakeite kita konverteri, nes galvojo, kad brokuotas. Vistiek tas pats. Žodžiu, dabar jie nežino, kas yra, atvariau važiuojančią mašina, o dabar ji nevažiuoja (pasilikę jie dabar tą mašiną ir suka galveles). Sako variklis... Nors pora dienu pries tai issamia aktyvia diagnostika padare - viskas nepriekaistinga. Tiesa, daznesns gliucinimas ir tas "gesinimasis" pasireiskia siltam varikliui. Gal turite Jus minciu ir su kazkuo panasaus esate susidure?

  Reply

  Kazka darbo metu padarė ir patys nepastebėjo, dabar reikia tai rasti. Stebūklų nebūna.

  Reply

  Sveiki, Automobilis 2006 VW Phaeton 3.0 TDI 4 motion. Iš niekur nieko vieną rytą pradėjus važiuoti pradėjo jaustis smūgis kuomet jungiama pavara iš 3 i 4. Taip pat jeigu važiuojama sportiškiau, tai išvis dėžė nenori jungt 4 bėgio kol neatleidžiamas akseleratorius. Automobilio tikra rida 300k km. Tepalų dėžėje nekeičiau. Klausimas toks, ar dažniausiai tokiais atvejais pakanka remontuoti hidrobloką ar reikalingas ir pilnas dėžės nuėmimas bei visos mechaninės dalies perrinkimas? Suprantu, kad kiekvienas atvejis individualus, bet įdomu bent jau kokia praktika su ZF HP19 dėžėmis ir kiek bent jau labai apytiksliai tokie darbai kainuoja. (pvz. hidrobloko remontas).

  Reply

  Sudėtinga pasakyti, jei nekeistas tepalas, kas liko iš tos dėžės po 300 kkm viskas priklauso nuo buvusių rėžimų, gali būti visaip.

  Reply

  Automatas bmw e-46 320d užkūrus šaltą ir įjungus R juntamas trinktelėjimas. dabar buvo toks atvejis kad pajudėjus nuo šviesoforo įjungus D nepersijungė bėgiai greitis 40km/h teko sustoti pastatyti ant P ir vėl įjungus D buvo viskas gerai. gal galite pasakyti kas čia per bėda?

  Reply

  Taip galime tik atlike diagnostika.

  Reply

  Laba diena, toyota avensis 2008 2.0D4D 93kw automobiliui stovint vietoje junginejasi visi begiai gerai. Taciau pradedant vaziuot 1 begiu ir norint perjungti i 2 juntama kad nenoriai issijungia is 1begio pozicijos. Ar cia gedimas mechanineje pavaru dezeje?

  Reply

  gali būti gedimas ir sankaboje.

  Reply

  Sveiki turiu problema su automatine greiciu deže bmw 730 d 2009 f1 Pakol deze salta neisimeta begis,isimeta tik is penkiolikto karto,poto vaziuojan i kalniuka nesumazina begio o isvis ismeta begi ir raso FAULT.zinau kad sakysit atvaziuokit paziuresim,bet bet bent mazdaug kaip specialistai bent mazdaug kas galetu but? Ir ar daug toks remontas kainuos? Ir ar galibut kad tiesiog tepalus reikia pakeist?

  Reply

  Gali trūkti tepalų, gali dėl šios priežasties būti pažeista dėžė.

  Reply

  Sveiki, pirkau 2012 metų Opel Zafira Tourer 2l dyzelis. Išryškėjo rytinis gedimas - užvedus variklį ir įjungus "D" nenori važiuoti iš vietos tik apsukas kelia. Tuo tarpu "R" juda kuo puikiausiai. Porą kartų užgesinus ir vėl užvedus, arba perjungus iš D į atbulinį ir vėl į D automobilis truktelna ir pradeda važiuoti kaip ir priklauso (vos atleidus stabdį). Labai jaudinuosi, kad įsigijau ne automobilį, o rimtą gedimą. Kokia jūsų nuomonė. Ačiū.

  Reply

  Gali būti, kad esate teisi, galimas daigtas, kad toliau važiuojate avarine pavara.

  Reply

  Sveiki Nisan Qashqai 2014 m automatas. Ryte prie saltesniu oru nenoriai persijungia is pirmos pavaros i antra. Apsukos sukyla bet neperjungia. Sustojus, uzgesinus varikli ir vel uzvedus pavaros persijungineja normaliai. Masina uzvedus tapacia diena, kad ir po ilgo laiko tarpo pavaros dirba normaliai. Tepalu lygis geras Kokie galimi nesklandumo varijantai?

  Reply

  Dezes sildymo rezimas. Pasildykit pries pradedami vaziuoti, o ne su salta islekit.

  Reply

  Laba diena, Audi A3 2007m. 2,0 tdi, pavarų dėžė DSG 6. Važiuojant pavaras jungia dažniausiai tik iki 4, būna kad ir iki 5. Kartais jungia, bet prie didesnių apsukų. Būna ir taip kad dirba kaip priklauso net keletą dienų iš eilės. Rankiniu būdu junginėjęsi kuo puikiausiai (tiek prie vairo, tiek pavarų svirtimi), kažkokių pašalinių garsų, trinkčiojimų nėra. Diagnostika klaidų nerodo. Buvo taip: Pradžioje pradėjo nedirbti dėžė, vėliau ABS ir ESP. Šitie gedimai pašalinti pakeitus rato guolį, bet dėžė ir toliau nedirba kaip priklauso. Kas galėtų būti? Ačiū.

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai. Diagnostika tai nėra tik klaidų pažiūrėjimas.

  Reply

  Sveiki,automobilis citroen c5,2005 metų pabaigos,variklis 100kw hdi,dėžė am6 aisin,važinėju jau trečia tech apžiūra Lietuvoje;dėžė veluoja permesti bėgius;smūgiavimų kaip ir nėra,bet atsitiko viena bėda,atsiradus šalčiams auto pradėjo nevažiuoti iš vietos atleidus stabdį,nuvežiau remontuoti Vilniuje pas ale meistrus,pakeitė tepalą,pūslę renovavo,pastatė atgal dėžę,bet problema prie šalčio niekur nedingo,auto kol neįšyla tol nevažiuoja;1;2,3 bėgį permeta kol šalta,o paskui tik su ranka eina permesti bėgį,auto visas kratosi ir t.t "meistrai"man aiškina,kad čia problemos ne su dėže;bet su stabdžiais...Gal galėtumėte mane apšviesti plačiau,nes praradau jau viltį...

  Reply

  Atsisakėme remontuoti šių automobilių APD.

  Reply

  Sveiki, passat b5.5 1.9 96kw kartais atsisedus važiuot, ijungus degima dega visos automato raidės skydelyje, tokiu atveju perjungiu degima iš naujo ir viskas būna gerai. Kas tai galėtų būti? Smūgiavimų nėra, pavaras mėto pakankamai normaliu greičiu.

  Reply

  Atvykit diagnostikai ir atsakysim kas yra negerai, čia jau atspėti nepavyks.

  Reply

  Sveiki, Volvo V70 2006 m. automatas 6 pavarų AISIN TF-80SC. Rošiuosi keisti tepalus, tačiau pastebėjau tokius simptomus: vidutiniškai spaudžiant gazą dvigubai perjungia pavaras t.y. persijungiant pavarai apsukos nukrenta ir dar karta nuktrenta. Taip pat laikant gaza tolygiai į nedidelę įkalnę apsukos šiek tiek pakyla ir vėl nusileidžia. Atleidus gazą ar paspaudus stipriau to nėra. Jokių smūgiavimų važiuojant, ar perjungiant Į R ar D padėtį nėra. Ar čia rimti gedimai? Ačiū.

  Reply

  Čia kolkas negedimai visiškai čia ši dėžė taip ir turi dirbti. Keiskit kuo greičiau tepalus, kol dar dėžė važiuoja. Volvų dėžės 99 proc buna visiskai apleistos ir ten tepale tik šiukšlės ir tebūna.

  Reply

  Sveiki, VW PASATT VARIANT 2.0 TFSI 147kW USA (2005) turiu dvi problemas. Pirma, epizodiškai staigiau sustojus jaučiasi grubesnis pavaros permetimas (truktelimas), tarsi pavėluotai perjungia iš D Padieties. Važiuojant pavaraos jungiasi gerai. Kita problema lausvumas tarp vidinės granatos ir pavarų dežės ir lengva vibracija važuojant mažais greičiais. Yra nuomuonė, kad problema granatuose, bet yra kita nuomonė, kad jokio laisvumo iš dežės būti negali ir reikia iš pradžiū žiūrėti dežės laisvumą o vėliau jau žiūrėti vidines granatas. Kokios butu jūsų rekomendacijos?

  Reply

  Mes savo nuomonę pNšiose situacijose galime pareikšti po apžiūros. Dažnai žmonės nori ir įsivaizduoja tai ko realybėje ir būti negali, o jūsų atvėju nepamačius pasakyti nepavyks.

  Reply

  Audi a7 3.0 keturi varantys Uzsidege kad perkaito greiciu deze dingo trauka adbuline eiga nebevaziuoja ijungus pavara kerta ir smugiais griebia i prieki

  Reply

  Čia į gedimą panašiau o ne į perkaitusią dėžę.

  Reply

  Sveiki turiu chrysler grand vojadzer 2006m 2.8 crd automatas. Vaziuojant ir spaudziant akseleratoriaus pedala atrodo kad begius permeta taip kaip vestu sankaba. Turiu greiciu deze nuo 2001m 3.8benzino ar tiktu jei sugalvociau ideti i 2.8crd. Aciu .

  Reply

  Tos dėžės panašios skiriasi tik perdavimo koof. Tačiau jei įdėsit ji važiuos. Bet tai ka parašėt, tai nerodo jokio dėžės gedimo, jos šiose mašinose taip dirba. Nes realiai yra benzininė dėžė uždėta dyželiui tai ir labiau jaučiat visokius trūkumus.

  Reply

  Sveiki. Volvo s80 2007m. 136 kw. Tiek šalta tiek šilta važiuojant 1,2 ir 3 bėgiais automobilio apsukos kyla, o pats sunkiai važiuoja, toks jausmas kad jei būtu sankaba ji buksuotu. Persijungiant iš 2 į 3 bėgį yra nedidelis truktelėjimas. Gal pagal tokius simptomus galėtumėte pasakyti ką jau reikia remontuoti, visą dėžę ar hidrobloką. Ačiū

  Reply

  Volvas reikia tikrinti su jomis būna įdomių situacijų galvojama, kad jau dėžei šakės, o kartais baigiasi ir ne tokiais baisiais dalykais.

  Reply

  Sveiki, bet pries remonto taip nebuvo!

  Reply

  Šildymo rėžimas yra visuomet tik ne visi tai pastebi. Arba pastebi po kažkiek laiko.

  Reply

  Bmw320 automatas 2003m vaziuojant letai iki 40 km trukcioja auto ir apsukos plaukioja toks jausmas kad i prieki stumtu greiciau vaziuojant vel viskas ok

  Reply

  Reikia diagnostika atlikinėti.

  Reply

  Sveiki, gal Jus mazai pripilete tepalo?

  Reply

  Ką jus vadinate nenoru važiuoti? Šalta dėžė turi šildymo rėžimą ir ji kuri laiką turi važiuoti didesniais sūkiais ir tik po to pradeda tinkamai veikti šis procesas gali trukti iki 3 - 5 nuvažiuotų km. Priklauso nuo išorės temperatūros. Rekomenduojama yra pašildyti masiną prieš važiuojant. Šildant mašina galima įjungti D ir palaikyti ant stabdžio taip pat kaip prie sankryžos apie 5 - 8 min.

  Reply

  Sveiki. masina e46 320d 2004m. automatas, vaziuojant atsirado sauktukas prie dezes ir sustojos uzgesinus ir uzkurus dingo gazas. Atleidus stabdi vaziavo bet pati greitejo o i gaza nereagavo tai ijungiau pavaras mechaniniu budu vel pasitaise bet sauktukas nedingo, paskui vel pavazinejus uzgesinus ir uzkurus nereaguoja i gaza o sauktukas dega?

  Reply

  Čia reikia tikrinti su diagnostika

  Reply

  Sveiki, Volvo s80 tf80sc dėžė. Bėgius meta su uztempimais važiuojant ramiai, važiuojant grubiai, bėgius permeta su personažą imu. Taip pat kai dėž visiškai šalta, sukyla apsukos, apsukos nesikeičiant automobilis greiteja, bet "trauka" labai silpnoka, apsukos nukrenta iki normaliu ir automobilio trauka padidėja (jausmas, kad sukimo momentą pradeda perduoti tiesiai į pusašis). Esmė, kad jausmas toks, lyg "lock up" įsijungia pervelai. Arba čia gali būt tik hidrobloko problema arba jau ir hidrotransformatoriu gali tekti restauruoti? apsukos nesokineja, stovint vietoje nėra jausmo, kad nori važiuoti. Šiltai dėžei darbas pagerėja gerokai. Be to didesnėje įkalnėje atleidus stabdį, važiuoja šiek tiek atgal. Be to, tai nėra nuolat, tai viskas gerai, tai vėl jaučiami paminėti simptomai. P.S. tepalai pilnai pakeisti. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Atlikus daignostiką galėtume atsakyti į jūsų klausimus.

  Reply

  Sveiki.audi a4 b5 2.5tdi automatas,po dezes kompo pakeitimo prasidejo,kad ijungus R padeti lygioj vietoi vaziuoja bet pries kalniuka reikia duoti daug gazo.

  Reply

  Kažkoks gedimas pavarų dėžėje.

  Reply

  Sveiki, noriu paklausti kokia yra remonto kaina restauruojant automatines greiciu dezes pusle? Audi a6 c6 2.7 tdi. Triptronic

  Reply

  Jei nepakanka kainininko, dėl visokių niuansų skambinkite nurodytais nr.

  Reply

  Sveiki. Bmw e60 2004. Kartais sokineja apsukos nuo 1600 iki1900 rpm. Vaziuojant 60-80 km greiciu. Ir letai vaziuojant negraziai persijungia begiai is antro i pirma ir priesingai. Dezeje tepalai keisti pries 20000km. Idomu kur galetu buti problema. Is anksto Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Lengviausiai atsakyti atlikus diagnostiką.

  Reply

  Sveiki, Automobilis bmw x5 2008 3.0 d. Šaltą užvedus ir važiuojant labai tempiasi pavaros. Įsibėgėjus iki 90 km/h 5 ir 6 pavaros susimėto po kelių km. Po to pavaras dėžė mėto idealiai. Rekomenduosite atvykti ar galite kažką nuspėti? Klaidų kompiuteris nerodo. Ačiū.

  Reply

  Tepalus tik prižiūrėti nepamirškite jų keitimas kas 50 kkm. O tai ka jūs klausėte nėra jokio gedimo. Tiesiog pavarų dėžės šildymo rėžimas.

  Reply

  Sveiki.audi a4 multitronic kai salta nenori vaziuoti!

  Reply

  Tepalų patikros reikia

  Reply

  Sveiki. Volvo xc 90 2007 m. Važiuojant tolygiu greičiu šokinėja apsukos iki 200 aps/min. Jausmas, jog dar kartą perjungia pavarą. Kartais atsiranda vibracija, lyg būtų kelio nelygumai. Atleidus akseleratorių ir vėl paspaudus, drebėjimas dingsta. Ar tai valdymo bloko bėdos?

  Reply

  Be patikrinimo neišeina į tokius klausimus atsakyti.

  Reply

  turiu mb-c200 kebulas 203 imeciau i darbine eiga sustojes negaliu perjungti nei i viena pavara is skirus D ir N.ka galetumete patarti.

  Reply

  Tikrinkit rankena esančia salone.

  Reply

  Sveiki pas mane Audi a6 c6 automatine pavaru deze, metant begius jaučiasi mušimas is 2 i 3 ir is 4 i 5. Variklis cipuotas net nezinau kur nes kai porkau jau buvo. Kame problema ir kiek.kainuotu remontas? Gal tiesiog užtektu perčipuoti pas specialistus? Tepalai keisti

  Reply

  Reikia tokius dalykus patikrinti tik po to patarti galima.

  Reply

  Sveiki, Opel Insignia 2011m. 2.0 CDTI automatas. Perjunginejant pavaras nuo susokineja apsukos? Kame galetu buti problema?

  Reply

  Reikia tokius dalykus patikrinti tik po to patarti galima.

  Reply

  Sveiki, bmw 7 e65 2004 3.6l smugioja deze stabdant is antro begio i pirma. kame galetu buti problema?:)

  Reply

  Hidraulinio slėgio nuotėkis.

  Reply

  Sveiki, pas mane BMW F10 2011m., stabdant automobili nuo 3 i 2 begi atsiranda smugis ant karsto, ant salto jo nera viskas graziai dirba. Deze 8 begiu automatas. Ka pasiulisite tvarkyti?

  Reply

  Pirmiausiai reikia pajusti ta smugi ir nustayti iš kur jis kyla.

  Reply

  Sveiki, norėjau pasiklausti kas galėtų būti: Honda Jazz, 2006m, CVT greičių dėžė.Važiuojant pradeda tampytis mašina, atrodo jog junginėjasi pavaros prie įvairių greičių, nors greičio pedalo nespaudžiu.Buvau nuvažiavęs diagnostikai, tipo nustatė jog sugedęs alkūninio veleno daviklis.Hondos salone pasikeičiau, bet viskas po senovei, kaip tampėsi taip tamposi.Kokia gali būti problema,nesinori mėtyti pinigų į eksperimentus, nes pirmas žingsnis Hondos salone buvo tik pinigų išmetimas.

  Reply

  Atvykite patikrai ir rasime priežastis, be kompiuterio jums dabar nepasakysime kur bėda.

  Reply

  laba diena kiek kainuotu patikra automtinei greiciu dezes nes iki triju begiu jungesi o kiti kauke ariklis

  Reply

  20 eur

  Reply

  Sveiki, Automobilyje BMW X5 užsidegė užrašas: "4x4 system faulty. driving stability restricted. Drive with moderation. Have checked as soon as possible by BMW Service" Ar čia labai rimtas gedimas? Ką reitų daryti?

  Reply

  Kazkokia bėda su 4 varomų ratų sistema, jos automatiškai nevaldo. Važiuokite atsargiau gali prasisukti galiniai ratia užmesti automobilį.

  Reply

  Sveiki , gal galite patarti. Audi a6 c6 3.0 165kw , važiuojant bėgius mėto švelniai , nesijaučia jokių mušimų , tačiau atleidus greičio pedalą , riedant laisva eiga , apsukos ima šokinėti , nevisada , tačiau gan dažnai. Įtariu pūslę , ar pritariate šiai minčiai? Ačiū

  Reply

  pajungus kompiuteri tai nustatoma tiksliai ir greitai. Dabar kol kas belieka spėlioti. Gali būti dėl to gali ir ne dėl to. Jei apsiriksim su spėjimais bus be reikalo sumokėti pinigai.

  Reply

  Sveiki, OPEL Insignia 118kw 2011 metų APD kai permuša bėgį iš 2 į 3 trumpam vėl grąžina antrą ir tada iškato meta trečią. Su kitais bėgiais viskas gerai, kuo šaltesnė mašina, tuo stipriau tai jaučiama. Paskutiniu metu jeigu daugiau nuspaustas akseleratorius muša iš antro į trečia ir tame tarpe atrodo kad sekundei išmeta pavarą (šokteli apsukos kaip ant laisvo bėgio) ir iškart vėl įsimuša trečia pavara. Tepalai keisti prieš 50 tūkst. km. Tai gali būti susiję tik su tepalais ar gedimas bus rimtesnis? Pabrėžiu, kad su vissomis kitomis pavaromis vidkas gerai. Ačiū.

  Reply

  Reikia atlikti dėžės patikrą tada pasakysim.

  Reply

  sveiki turiu 2001 audi a8 4.2 v8 bendzina viskas kaip ir butu gerai bet kai ijungi atbuline pavara kartais taip skaudziai stukteki o kartais tai taip truputi .. visos kitos pavaros jungesi gerai kas gali buti???? aciu

  Reply

  reikia atvykti patikrai.

  Reply

  Sveiki, kokia mazdaug butu automatines dezes restouracijos kaina. Bmw e39 135 kw.

  Reply

  Reikia išsiaiškinti gedimą tada ir kainą galimą skaičiuoti.

  Reply

  Sveiki turiu audi a4 b8 2009metu 2.0tdi multitronic pavaru deze masina nesenai pirkta ir oastebejau jog pradedant waziot juda is po leto ir poto soka staigiai lyg is 1 begio iskarto y 3 soktu labiau tuo susidomejau kai ykalneje is wietos judant sunkiai po leto judejo ir staiga wel lyg mete aukstesni begi ir nepakakus jegos uzgeso taip pat ir atbulini begi yjungus pradeda letai judeti ir tada staiga sokteli kame beda ar keisti tepalus su filtru ir bandyti wazioti toliau ar reikia jau twarkyti. Dekui

  Reply

  Sveiki Dainiau, ar pavyko šią problemą išspresti? pas mane lygiai tokia pati problema.

  Reply

  Reikia pirmiausiai atvykti diagnozuoti.

  Reply

  Sveiki, turiu Audi a6 c6 2.7 tdi quottro 132 kw su triptronic automatine deze. Susiduriau su tokia problema kad vaziuojant is vietos ir sukant vaira i kaire ar desine girdisi toks bildejimas. Aplankiau daug servisu kad patikrintu vaziuokle ir visur pasake kad vaziuokle ideali. Sako gali buti pavaru deze. Kaip jus manote? Gal esate susidure su tokia beda? Aciu uz atsakyma

  Reply

  Sveiki. Įjungus atbukinę pavarą masina pavžiuija ir po kek laiko nustoja. Toks jausmas, kad įjungta laisva pavara. Pagazavus vėl užkabina. Tepalų lygis normalus. Ar bėda pavarų dėžėje? Kokia preliminari remonto kaina?

  Reply

  Dėžėje, tačiau reikia mašinos kad nuspresti kur blogai.

  Reply

  Sveiki 2011 metu tuaranas 2l. 148 000 km vaziavo puikiai Jókiu pasaliniu garsu kita diena nevaziuoja rodo greiciu depesz perkaitima.Gal zinot koniu vaistuku reikes

  Reply

  Priklauso nuo dėžės tipo.

  Reply

  MB W212 automatinėje greičių dėžėje pakeitė tepalą po spaudimu,dabr girdisi smūgis kai jungesi 3 ir 5 bėgis,vyras sąko kad jie taip keisdami skystį užkimšo hidraulinio valdymo bloko tarpus ar tiesa ir kiek kainuotų išvalymas?

  Reply

  Panašu čia reikia klausti kur keitė tepalą ir turėtų jie jums pagelbėti.

  Reply

  4 golf 1.9tdi 81kw.autom. Sokineja apsukos. ar tiesa kad siam modeliui gamintojas nenurodes diapazono tepalu keitimui. Pasikonsultavus rekomendavo keisti hidro dinamine mova, ka jus rekomenduotumete, aciu

  Reply

  Tepalų keitimų ir dabar gamintojai nenurodo. Gamintojams aktualu automobilių prekyba, o ne senų automobilių begalinis eksploatavimo laikotarpis. Detales keičiame tik tuomet kai nustatomas jų defektas.

  Reply

  Sveiki, turiu opel vectra 2004 automatą ir norėjau pasiteirauti kokia galėtų būti bėda. Padarėm dalinį dežės tepalų keitimą tik nusipirkę mašiną. Dabar važiuojant ilgesnį laiką ir įkaitus varikliui pradeda buksuoti. Tarkim pilnai sustoji ir pasijunta toks subuksavimas, o pajudėti iš vietos atleidi stabdį nejuda kažkiek laiko ir tada su tokiu bumbtelėjimu pajudi iš vietos tik. Kartais dar stabdant ir žemėjant pavarom jaučiamas buksavimas toks irgi, bet tik prie karšto variklio, kas čia galėtų būti?

  Reply

  Šioms dėžėms nepakanka dalinio tepalo keitimo. Reikia šiuo metu tikrinti kokia dėžės būklė dar likus tik tuomet galėtume, kažką bandyti patarti.

  Reply

  Laba diena, Turiu bėdą. Turime automobilį MB 2007 2,2l C220. Kaip būna šaltas variklis labai pulsuoja variklis. Pašilus visas pulsavimas baigiasi. Darė variklio ir purkštukų patikrinimą ir sakė, kad viskas yra gerai. Spėja, kad gali pradėjus gesti automato pūslė. Gal galit jūs pakomentuoti kada ta pūslė pradeda gesti. Nes visas susitvarko varikliu įšilus iki 60laipsnių. Ačiū

  Reply

  Taip būna tokių gedimų, čia reikia atvykti diagnostikai ir patikrinsim.

  Reply

  Sveiki. Norejau paklausti kiek kainuotu Volvo S60 dyzelis 2007 136kw automatines pavaru dezes restauracija? Ir ar isvis restauruojate jas? Domina bent preliminarios kainos..

  Reply

  Dėžės šios remontuojamos, kainos skaičiuojamos, kai nustatomas gedimas.

  Reply

  Ford Galaxy 2003 automatine 4 bėgių deze. Važiuojant pradėjo apsukos tik kilti ir traukos nėra, atleidi gazą ir vėl lyg geriau bet nėra gerai, kiek maždaug kainuotų dėžes remontas . Domina kaina su automobiliu ir jei tik deze atvežu nes išimti galiu

  Reply

  Jei tik dėžę atvešit remonto neatlikinėsime. Šios dėžės sudėtingai paleidžiamos todel reikia net ir mums gerai su jomis pavargti kol suprogramuoji ja.

  Reply

  Sveiki, ar gali pasikeisti automatines greiciu dezes darbas idejus 4 kartos dujas? Automobilis Subaru Outback 2013 m 2,5 benzinas, deze kiek zinau cvt. Persijungiant is 3 i 4 ir is 4 i 5 pavara juntamas lengvas truktelejimas, benzinu vaziuojant sito nesijaucia.

  Reply

  Taip gali, jei dujos nera tinkamai suderintos su variklio sistema.

  Reply

  ar restauruodami hidrotransormatoriu jus turite galimybe ji balansuoti? patikrinti balansavima? nenoriu diskusijos, kad balansavimas nereikalingas, domina ar balansuojate. aciu

  Reply

  Taip jie yra balansuojami.

  Reply

  jeigu hidrotransformatoriu balansuoti reikia, is jusu komentaro, kodel jus to nesiulote atlikti o siulote pirkti nauja? jus to nedarote? as noriu paremti Lietuvos ekonimika ir imone ir noreciau kad tai kokybiskai padarytumet Jus. at galite?

  Reply

  Pagal jūsų tokius poreikius kokius buvote surašę pasiūlėme geriausią sprendimą jums.

  Reply

  sveiki, Honda jazz 2009m. I-shift automatas.Buvo truputį daužtas į apačią kur radiatoriai ir įlenkta apsauga , kuri saugo prie dežės prisuktą sankabos mechanizmą kurį valdo kompiuteris.Norint ištiesinti tą apsaugą ją reikėjo nuimti , o kad jį nuimti reikėjo atjungti vieną hidraulinę šlangą.Sudėjus atgal viską ir pajungus , dėžė nejungia bėgių, nors prieš tai jungė ir važiavo .Gal gavo oro hidraulinė sistema , bandžiau orinti , bet nežinau kaip tiksliai tai daryti , ar jūs galite kažką padėti ar patarti. Ačiū.

  Reply

  Ne Čia kažkas jums nutiko surinkimo metu kazką suklydote ir negerai padarėte.

  Reply

  Vw Passat 3BG,greciu deze EPT. Vaziuojant is vietos turi duoti daug apsuku, kitaip nevaziuoja, ir toks jausmas kaip kad pas mechanine greiciu deze buksuotu sankaba. Jungiant atbulini begi, viskas normaliai. Vaziuojant i kalniuka, duodant apsuku permeta per du begius i apacia. Kas galetu buti? Ar deze, ar hidro transformatorius - puslė? Ar problemos su tepalais ir filtru? Aciu!!!

  Reply

  Problemos dėžėje yra trukis ir nesukelia slėgio.

  Reply

  Kiek kainuotu remontas?

  Reply

  Remonto kainos internetu nėra nustatomos.

  Reply

  Ka tai reikstu ''Dezeje yra trukis'' ? Ar reiktu ieskoti kitos greiciu dezes? Ir kiek kainuotu maksimaliai remontas? Aciu!!!

  Reply

  Tai ir reiškia, kad kažkas trukę ir hidraulinis slėgis teka ne ten kur reikia. Šitą dėžę remontuoti galima, kita dėžė katė maše n metų senumo. Todėl reikia pasirinkti ko reikia, jei sau važuoti remontuoti, jei parduoti galimi ir kiti variantai.

  Reply

  Sveiki.Automobilis Nissan xtrail T31.Spaudziant exeleratoriaus pedala jauciama vibracija.Buvau pas jus atvykes apziurai..Jusu isvados buvo pusasiu problemos..nupirkau naujus pusasius..Vibracija isliko...Kokie butu jusu tolimesni patarimai?

  Reply

  Reikia apžiurėti jūsų naujus pusašius kartai ir su naujomis dalimis gali pasitaikyti broko. Kokio gamintojo pusasius pirkote?

  Reply

  Sveiki, Kol motoras saltas is ryto uzkurus vaziuojant, begius mieto graziai tik pravaziavus kokius 4km pradeda sunkiai metit begius lyg imeta ismeta imeta ismeta lyg buksuoja apsukos kila klrenta ir galiausiai imeta vaziuoja paskui vel taip pat kame bedos galetu but?

  Reply

  Nenurodete kokia masina.

  Reply

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti, koks tai galėtų būti gedimas. Automobilis Opel Zefira 2002m. 1,8 benzinas variklis, automatas. važiuojant pradeda mirksėti visos skydelyje lemputės ir automobilis sustoja, išjungus degimą norint užkurti neužsikuria iš karto, pastovėjus 3-5 min vėl užsiveda ir važiuoja lyg niekur nieko. lemputės pradeda mirksėti ir užgesta ir sustojus prie šviesaforo.

  Reply

  Atsakyma zino musu diagnostinis prietaisas. Reikia iki jo atvykti.

  Reply

  Sveikai. Norejau paklaust gal susidure su mano atveju. Pas mane tokia problema e53 2006m automatas dyzelis 160kw. Vaziuojan tiesiojoj 80km/h dingo D ta ptasme kaip neutralas isijungtu . Sustoji perjungi i R uzsidega ir vaziuoja perjungi i N uzsidega skydeli N bandai junkt D isijungia bet skydelyje neuzsidega. Ir nevaziuoja i prieki. Ijungus parkinga ismeta greicio dezes def. Uzgesini palauki 20 min jokiu klaidu nebera kaip niekur nieko viskas veikia. Veziau i servisa Klaipedoj mechanine dalis sake pas mane viskas tvarkoje tiek salta tiek silta puikiai veikia. viena klaida buvo kad perjungimo svirtis atsijungia nuo greicio dezes (elektra) istryne klaida ir sake testavo ir viskas jiem veike. veziau pas elektrika pratikrino viska ka galejo sake viskas gerai su elektra. Praejo pora savaiciu ir vel kartojasi. Kur gali buti problema?

  Reply

  Gal bėda gali būti giliau kompai pas juos nebuvo stipriausia vieta. Tačiau iš tiek informacijos sunku apie tai pasakyti, taip pat būdavo dėžės isdyla ir ant skystesnio tepalo slėgio neužtenka.

  Reply

  Sveiki.audi a6 c6 3.0 dėžės kodas jml.6 bėgiai tiptronic.po nedidelio auto įvykio, ijungus d ar r raidę ir laikant stabdžio pedalą ,vibruoja visa mašina. Kas tai galėtų būti?

  Reply

  Reikia tikrinti pagalviu bukle.

  Reply

  Sveiki.audi a6 c6 3.0 dėžės kodas jml.po nedidelio auto įvykio, ijungus d ar r raidę ir laikant stabdžio pedalą ,vibruoja visa mašina. Kas tai galėtų būti?

  Reply

  Pagalvės

  Reply

  Sveiki vyrai, turiu tokia situacija su Volvo 2011m D5 151kw 6-speed FWD. yra pradejusi tie vienu befiu perjungti begi skaudziau nei visus jausmas 3begis arbe vaziojant ir nuimant gaza zeminant paciai ties ta pacia pakuopa susmugioja, bet ne visada, alyva pakeista sostenoj pries 25tk, buvo kompiteris ismetes transmision performence low tada nuemus gaza leisti redeti i pakele skaudziai susmugiavo, ir uzsidege transmision reqoared service, uzgesinus uzkurus dingo visi uzrasai ir stiprus smugevimai, tik isliko nezymus retkarciais susmugevimas, bet jei svelniai begemasi nesijaucia, tik po kiek laiko skubant nemazu greiciu buvo vel ismesta, kad sumazintas transmisijos nasumas, ka tai galetu reiksti ar ruostis jau remontui kol dar nevelu?

  Reply

  Gali baigtis ir hidrobloko keitimu.

  Reply

  Sveiki ,kiek kanuotu bmw e38 4.4 l. Step tronik dezes remontas ?

  Reply

  Kaina priklauso nuo keičiamų dalių kiekio.

  Reply

  Kas gali buti multitronic b8 sustojus pradedant vaziuot i kalniuka sudreba variklis diagnostika neko nerodo variklio pagalve pakeista.

  Reply

  Tačiau variklis turi ne viena pagalve, gal kas el dalyje, gal kuro sitemoje gedimas.

  Reply

  Sveiki Kas galejo atsitikt audi a6 triptronikas. Neliko atbulinio begio. Ijungus i R net skydelyje neuzsidega lempute R begio. Kartais isijungia ir skydelyje ir begis tiesiog pastuksenus per begiu perjungimo svirti.

  Reply

  Reikia atlikti patikra galimi įvairūs gedimai.

  Reply

  Sveiki norėjau paklausti kiek pas jus kainuoja išplauti greičiu dėžę ir pakeisti tepalus. Modelis MB W211 270cdi pavarų dėžė automatinė

  Reply

  Dėl pilno tepalo keitimo skambinkite telefonu ir sužinosite visus dalykus smulkiai, o kainos apytiksliai nurodytos kainininke

  Reply

  Laba diena , gal itarete kas galetu buti Peugeot 607 2.2hdi 2006m (4begiu) automatine greiciu deze . mieste viskas tvarkoje , bet vaziuojant toliau uztenka kokia 30km, begius pradeda metyti tik nuo aukstu apsuku 3500-4000t.kaip uzeina si beda neina isijungi triptronic ,susidaro jausmas kad automatiskai isijungia sport rezimas ir uzstringa.pastovejus atsigauna kartrais uztenka pastovet kamstije ir praeina nereikia poros val isjungto matoro kad atsigautu.diagnostika jokiu klaidu nerodo.

  Reply

  Neremontuojame siu automobiliu

  Reply

  Sveiki BMW E39 2002 530d 142kw universalas. Važiuojant 80km/h prasideda smarki vibracija iš galo,važiuoklė tvarkinga. Pakeitėm kardana,pusašius,reduktoriu. Problema nedingo. Ar gali būti kalta automatinės dežės puslė?

  Reply

  Yra tokia galimybė. Atvykite diagnostikai ir atsakysime tiksliai.

  Reply

  Sveiki wv golf plus 06 automatine pavaru deze ne DGS kodas HLP ant salto kaip ir vaziuoja veikia bet po puses minutes dingsta begiai visi. Kas galetu buti?

  Reply

  Be diagnostikos neatsakysime, čiA Viską valdo kompiuteris.

  Reply

  Spaudziant is leto greicio pedala, begiai persijungineja su nezymiu drebejimu( bandant isibegeti didesniu greiciu begiai persijungia puikiai). Taip pogi stabdant, juntamas drebejimas, vibracija. Abiejais atvejais smugiavimo nera. Kartais vaziuojant atbulu atsiranda smugiavimas. Tepalas nezinau kada keistas. Kame problema? Ar padetu dezes praplovimas ir tepalo pakeitimas?

  Reply

  Čia be diagnostikos nei žingsnio. Tepalo keitimas nepadės, jis jau paveluotas. Dabar reikia išsiaiškinti gedimo priežastis.

  Reply

  Sveiki norėjau paklausti kas gali būti,ar čia normalu ant BMW X5 2008 metu 3l dyzelis paspaudus pavaru svirties šonine knopke norint perjungti bėgi pasigirsta kaskoks garsas kaip kad sudirbtu kaskas! Bet tik sonine knopke o šiaip bėgius viska meto švelniai! Ar čia nieko blogo ar svirtis genda ?

  Reply

  Ką tas garsas primene takštelėjimą ar kažką kito?

  Reply

  Sveiki, ant laisvų apsukų kalena, kol šalta pavaros jungiasi su trukčiojimu. Ar kaltas smagratis ar gali būti rimtesnių bėdų?

  Reply

  Reikia diagnostikos turit atvykti tiksliai neatsakysim. Gali būti ir sankabos sudilimas.

  Reply

  Sveiki. Norėjau paklausti. Audi A6 2,5 TDI 132kw 2000m. Qvatro automatas. Važiuojant pavaros jungesi švelniai, tik yra tokia problemėlė, įsijungus bet kuriai iš šių 3-4-5 pavarų spaudžiant gazą jaučiasi vibracija lyg variklis purtitusi, su 1-2 to nesijaučia, ar tai gali būti greičių dėžės gedimas, je ne, tai dėl ko taip galėtu būti? Ačiu už atsakymą.

  Reply

  Tai gali būti dėžės gedimas. Po patikros jums galima būti tikslai atsakyti kas ir kiek kainuoja.

  Reply

  Supratau.. ačiū už atsakymą.

  Reply

  Sveiki, Volva C30 2.4 D5 Automatine deze. Tokia beda pavazevus kokius 5 KM uzstringa 4 begis stojant jis lieka ir greitejant. sustojus uzgesinus varikli palaukus vel uzvedus vel gerai, pravazevus kazkiek susila ir vel 4 begis uzstringa. Prijungiu pire kompo meta viena klaida Solenoid S5. Kas galetu but ? :)

  Reply

  To solenoido strigimas ir bus tik grečiausiai tai jau bus šiukšlių pasekmė.

  Reply

  Sveiki, turiu audi a6c5 132kw 2004m. tiptronic greiciu deze. 5begiai. Kiek kainuotu profilaktine greiciu dezes diagnostika(patikra) ir tepalu pakeitimas.?

  Reply

  Diagnostika kainuotų apie 20 eur o visų kitų darbų kainas galite rasti čia http://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Sveiki. Ar tai gali būti problema su pavarų dėžę jeigu dingusi trauka, apsukos už kyla ir šiaip šokinėja mašina krioke.ir labai sunkiai įsibėgėja. Automobilis peugeot 607 2004.m.

  Reply

  Tikrinkit variklį Turbina ten gali būti bėda.

  Reply

  MB w211, 2007m, saltas skaudziai jungia antra ir trecia pavara, stojant prie sankryzos isijungiant pirmai pavarai auto net pats pristoja , taciau pasilus lieka tik antra pavara kuri negraziai jungiasi , bet jau ir tai susvelnejas persijungimas, ar gali buti ,kad truksta dezei tepalo ? beje pries 1m remontavau dezes kompiuteri.

  Reply

  Sudėtinga pasakyti gal reikia dėžę sukalibruoti, o gali gal ir koks gedimas būti. Diagnostikos visą tai parodo. Tik nemaišykit diagnostikos su eiliniu klaidų nuskaitymu. Kartai laidų nuskaitymo pakanka, kartais reikia detaliau tikrinti, nes klaidų nebūna.

  Reply

  Mb e280 2007M , saltas skaudziai jungia 2 ir 3 pavara , stojant prie sankryzos kai pereina i is 2 pavaros i 1 taip pat jauciasi skaudus perjungimas ir auto net pats pristojo, pasilus varikliui jauciasi smugiavimas tik pereinant i 2 pavara, norejau paklausti ar gali taip butu del tepalo stokos dezeje ? Beje pries vienerius metus remontavau dezes kompiuteri.

  Reply

  Sveiki, prašau pasakyti, kas galėtų būti su VW Touran 2004m, 1,9tdi.. Automatas pradėjo streikuot ir nebeperjunginėja pavarų. Tik pirma. Atbulinė irgi nesuveikia. Skydelyje blyksi visos pavaros. Kartais suveikia.

  Reply

  Čia gali būti kompiuterio gedimas. Reikia atlikti diagnostika dėl tikslesnio atsakymo.

  Reply

  Sveiki, buvo tvarkytas audi a6 multitronic dezes kompas ir jame kazkokiu buvo rastas vanduo ir visi kontaktai slapi. Kompas buvo sutaisytas ir po puses metu vel sugedo ir vel jame rasta vandens. Del kokiu priezasciu gali jame rinktis vanduo?

  Reply

  Gali buti nesangari ar pažeista jungties guma kuri jungiasi prie kompiuterio iš išorės.

  Reply

  sveiki pasatas b7 dsg dėžė. rytai kai jungi pavara sušokinėja apsukos o kai užšyla jokiu šokinėjimų nebūna. pavaros junginėjasi gražiai tik kartais stabdant jaučiasi sutrūkčiojimas kai persimeta žemesne pavara, ir greitėjant ne bet visada o kartai juntamas traukos uždelsimas kai persijungia pavara. pašaliniu garsų lygtais nesigirdi. diagnostika dariau jokiu klaidu nerodė

  Reply

  Diagnosti nėra tik klaidų pažiūrėjimas. Ne visi gedimai duoda klaidas.

  Reply

  Laba diena, Automobilis BMW 330d E46 150kw Pavarų dėžė A5S390R Nestandartinis klausimas: kadangi pavarų dėžė jau reikalauja remonto (žeminant pavaras jaučiasi skaudesni pavarų perjungimai, girdisi kaukimas - greičiausiai alyvos pralaidumas), o variklio kompiuteris programuotas ir automobilis turi 633Nm, reikalinga stipresnė pavarų dėžė (mechaninės dėti visai nesinori). Ar įmanoma, ją restauruojant, kaip nors ją padaryti atsparesnę? o galbūt yra įmanoma pritaikyti, nekeičiant pusę mašinos ir neviršijant jos kainos, kitą - naujesnę, kad ir GA6HP28Z dėžę? Ačiū.

  Reply

  Čia reikia apžiūrėti tą dėžę greičiausiai, kad įmanoma pritaikyti.

  Reply

  sveiki uzvedus varikly ijiungus begy atbuliny viskas gerai tik ijiungi d raide visi begiai skydelyje mirksi deze dsg 6 begiu touran kas gali buti ?

  Reply

  Reikia diagnostikos čia gali būti ir el ir mechaninis gedimas.

  Reply

  Sveiki, Turiu volvo s80, 2007 m, D5, 136 kW. Jauciasi nedidelis uzlaikymas 2-3 begis, 3-4 begis, taip pat jauciasi smugis 5-4 4-3 begiuose (ar 3-2 net nezinau, tiek nespaudziau, kad persimestu begis zemiau). Turiu itarima, bent jau paskaitinejus ivairios informacijos, kad gali buti b4 dangtelis. Is 6-5 jokio smugio nera, viskas persimeta labai graziai. Kokios pas Jus butu mintys? Gali buti b4 dangtelis ra kazkas rimciau?

  Reply

  Volvų dėžės visuomet labai apleistos. Čia reikia atlikti diagnostika ir labai dažnai pavyksta volvas isgelbėti atliekant pilną dėžės tepalo keitimą, pravalant visą dėžę.

  Reply

  O kiek galetu atsieiti diagnostika ir pilnas tepalu keitimas praplaunant deze?

  Reply

  Kainas rasite http://auksciausiapavara.lt/kainininkas/ arba paskambine telefonais.

  Reply

  Labas. Turiu MB - 350 cdi 4 matic 2010 m. pas mane nuo 1600-2000 taho apsuku vibruoja , dreba wisa masina kai persijungia pawara. wieni sako reikia keisti reduktoriu kiti sako grandine ? neturiu Supratimo ? gal galite pasakyti koks Defektas ir ar galima pasalinti ji ? su ykainiais jusu ! ir kiek laiko uzimtu laiko ? Aciu

  Reply

  Taip viska galima sutvarkyti pradzioje reikia atvykti diagnostikai, po to kai rasime gedimus pagal juos ir sudarysime samatą.

  Reply

  Bmw e46 330d 150kw, (GM deze) uzvedus salta auto, ijungus D padeti, masina pradeda vaziuot tik kelis kartus pakelus apsukas iki 1500-2000. Kai pradeda vaziuot sustojus ir vel bandant vaziuot is vietos viskas ok. Atbuline eiga vaziuoja gerai iskarto.

  Reply

  Kazkas hidraulinėje dalyje.

  Reply

  Audi A6 C6 3.0 tdi quattro triptronic deze. Vaziuojant begius jungia be jokiu smugiu, bet trecia pavara jungia lyg per kelis kartus. Ta prasme, jau ijungus is antros i trecia pavara, apsukos sukyla iki beveik 2000 ir nukrenta iki /-1300, po to vel kila iki 2000 ir perjungia i ketvirta pavara. Pusle restauruota, tepalai pakeisti 100%, pakeistas filtras, salenoidai isplauti, pakeisti "akiniai", keturi sandarikliai (0734-317-389) ir prie ju priklausamos spyruokles su fiksavimo ziedais. Koks butu jusu verdiktas?

  Reply

  Reikia patikrinti ar nėra praslydimų, greičiausiai, kad čia bus viskas kaip ir gerai tačiau reikia tuo įsitikinti. Trečioje pavaroje vykdomas tiesioginis perdavimas greičiausiai tai ir pastebėjote, tik kartais ten vyksta prabuksavimas,todėl ir reikėtų įsitikinti ar viskas yra gerai.

  Reply

  Tai kokia to prabuksavimo priezastis, sudile frikcionai? Nes kiekviena karta taip apsukos susokineja isijungus treciam begiui.

  Reply

  Priežasti reikia nustatinėti, o ne jas atspėti. Gali būti, kad kažkas su atlikti remontu yra nepavyke.

  Reply

  Laba diena, automobilis Citroen C-Crosser, 2011 m. HDI 2,2, 115 kw, su automatine pavarų dėže. Meta transmisijos klaidą P1875- Speed sensor damper fault.Bėgiai jungiasi gerai, laiku, tik jaučiasi traukos sumažėjimas. Kokia problema gali būti ir kaip šią problemą spręsti? Mechaniškai jokių gedimų nesijaučia.

  Reply

  nedirbame su šiais automobiliaias

  Reply

  Sveiki volvo v70 2002 benzinas.is antros i trecia blogaijungia pavara kartais.ijungi i D musa ant karsto.keiciau dalinai tepalus paliko blogiau.ar uztektu pilnai pakeisti tepalus ir isvalyti deze?

  Reply

  Dalinis keitimas šioms pavrų dėžėms beveik tas pats kas nieko nedaryta. Reikia pradžioje patikrinti po to atsakysim pagal essmą situacija ar galima šią dėžę dar išgelbėti

  Reply

  turiu mersedes benz 1993 metu 4.2 bendzinas automatas. visos pavaros metosi gerai tik trecia pawara uzsigazuoja kame bedos gali buti?

  Reply

  Gali būti slėgio nutekėjimas dėžėje

  Reply

  Sveiki, Po pilno dezes tepalu keitimo, retkarcias, neperjungia begio nei aukstyn nei zemyn, kartais viskas sklandziai sudirba visus begius tvarkingai perjungia. Gal zinote kokios problemos ? Kiek kainuotu remontas ir kiek diagnostika dezes problemos nustatymui ?

  Reply

  Taip neturėtų būti, tepalo keitimas dėžės veikimo pabloginti negali, nebent kokia klaidelė papuolė keičiant ar pati procedūra gal buvo pažeista

  Reply

  Sveiki turiu bmw e-38 1999m 3litrai dyzelis 135kw vaziuojant iki 3 begio viskas gerai ketvirta pradeda tampytis permeta penkta vaziuojant 80km/h atrodo kad meto is 4 i 5 kas galetu but? Pries pusmeti vaziuoja kas kiek be tepals paskui pakeite filtriuka ir tepala ar reikia visa deze keist ar galima kaska pasiziuret?aciu

  Reply

  Galima pažiūrėti ir nuspresti ka jai daryti reikia.

  Reply

  Važiuojant atbuline pavara stuktelejau ibordiura po kiek laiko tęsiasi su kelionę bet tik antra pavarakažkur dingo valdymas dėžė 650 variklis34 auto sevrolet remontą patikėjusiŠiauliuose auto aldoje po remonto kol saltas variklis ir tepalai viskas veikia kaip. Ir gerai pravažiuoja koki20km pradeda šokinėti apsukos dingsta dėžės valdymas atleidus pedalą duodi gaza vėl važiuoja kurį laiką pakeistas valdymo blokas kol kas meistrai neranda priežasčių kompas meta po717b ar pašalinamas gedimas ačiū.

  Reply

  Atlikę patikra surastume kaip jums padėti.

  Reply

  Po remonto autoaldoje dėžė 650 variklis 34 nesugaudau pavarų kol saltas tepalas viskas veikia puikiai nuvažiuoti galima apie 15km vėliau pradeda apsukos šokinėti gaza numerį ir vėl lyg gerai kol apsukų nesukelia meistrai autoaldoje nežino kadaryt nežiūrint kad remontas kainavo apie etiką

  Reply

  Tuomet blogai buvo nustatę gedimą ir paskubėjo su remontu.

  Reply

  Sveiki,mersedes - benz v230 1999 metu , stabdant kartais smugis pries pat sustojant ar cia tepalo trukumas ar kazkoks gedimas dezei .

  Reply

  Reikėtų pradžiai nuo tepaslo trūkumo pradėti

  Reply

  Sveiki noriu paklausti ar deze tiks su kodu 5hp-19 FEG kur nuo 2.5 tdi 110kw kur anksciau stovejo 5hp-19 FEG 2.5tdi 132kw cia apie AUDI A8 2000 m. aciu

  Reply

  Keiskite kartu su kompiuteriu ir tiks

  Reply

  bmw 530 F10, kylant i kalna letai (30-40km/h apsukos ~2000rpm) ikilus ir tolygiai laikant akseleratoriaus pedala pavara lyg pastrigus, tik paspaudus akseleratoriaus pedala apsukos dar labiau sukyla ir tuomet persijungia i zemesne. leidiziantis nuo kalno ir stapdant pawaros persijungia i perdaug aukstas t.y apsukos sukyla iki 3000rpm . klausimas butu ar padetu dar dezes plowomas ir tepalu keitimas ar reikalingas remontas?

  Reply

  Tai kad viskas čia veikia gerai. Tepalo keitimas tik profilaktikai reikalingas

  Reply

  Laba diena. Stai koks klausimas kamuoja, kiek kainuotu mazdaug kapitalinis automatines 2010m Insignia pavaru dezes remontas? Is anksto dekoju uz info Pagarbiai, Virginija

  Reply

  Kiek kainuoja yra atsako atlikus patikrą ir defektaciją.

  Reply

  Sveiki, Audi Q7 2008m 3.0 CAS. Po automobilio įsigyjimo nusprendėme pasikeisti visus skysčius. Po alyvos keitimo dežėje nuvažiavus ~100km po nakties ijungus betkokia pavara automobilis nevaziuoja, kaip ant laisvo rieda. Stipriai pagazavus imuse pavara ir toliau vaziavo gerai, pavaras junge gerai. Tik sustojus vel tas past. Patikrinome tepalo lygi, viskas ok. Sutikrinus kodus ant dezes ir ant kebulo, paaiskejo ,kad jie skiriasi. Nors iki tepalu keitino vaziavo gerai. Kas galejo atsitikti? Prisijungus meta klaida - P0721

  Reply

  Čia kažkas gali būti blogai su tepalų keitimu.

  Reply

  Sveiki. 3 Golfas. Kas atsitiko automatinei pavaru dezei. Kai pilnai atleidziu akseleratoriaus pedala, is 4 pavaros perjungia i 2 pavara. Po to isibegejant, 3 pavara jungiasi kai buna 80 km/val (4000 aps), ir 4 pavara- 100 km/val (4000 aps). Sustojus, isjungus varikli ir vel uzvedus, viskas veikia normaliai. Ir radau buda, kad nepermusinetu pavaru. Tereikia laikyt nuspausta, nors kiek akseleratoriaus pedala, sukeliant minimum apsuku, tolygiai letet. Tuomet pavaru nemeto (pavaros tolygiai persijungia mazejancia tvarka) Tepalai pakeisti,(keiciu reguliaria), kai keite tepalus, siuksliu nuosedu nebuvo. Busiu labai dekingas uz atsakyma.

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai čia tik per diagnostiką galime rasti šį gedimą

  Reply

  Sveiki, automobilis mercedes cls 320 cdi. Važiuojant trukčioja, atrodo, kad tampo automobilį, šokinėja apsūkos. Taip pat nėra traukos. Kokie spėjimai ?

  Reply

  Reikia atvykti patikrai po patikros nustatsime tiksliai gedimą, jei norėsite galėsite palikti remontui.

  Reply

  Sveiki, Vairuoju Toyota Corolla 2004 m 1.6 80kw benzina automata. Salta deze pirmas minutes trata. Perjungus is P i D keiciasi siek tiek tratejimo garsas. Gal is praktikos galetumete pakonsultuoti kas galetu buti ? Keiteme tepalus, isvaleme filtra, galvojome, kad tai turetu padeti, bet toliau girdisi tie garsai.

  Reply

  Taip jūs girdite šaltų solenoidų darbą. Jei norite jį mažiau girdėti pasitikrinkite gal kartais pas jus nėra, o turi būti uždedamas ant dėžės garso slopinimui skirtas audeklas - medziaga. Dabar gerai nepamenam ar ant šių dėžių jie priklauso.

  Reply

  Sveiki,multitronic remontui reikalingas automobilis, ar uztektu nuimtos dezes?

  Reply

  Ne.

  Reply

  Labas, Turiu Chrysler Town and Country 2011m. Perjungiant is vienos padeties i kita kartai jauciasi toks dunksejimas, kuris girdisi tiek automobilio viduje tiek lauke. Siaip tiek greitejant tiek letejant deze veikia be pasaliniu garsu. Cia problema su deze?

  Reply

  Ne šios dėžės dažnai taip veikia. Svarbiausiai nepamirškite pakeisti tepalo.

  Reply

  laba vakara . turiu toki klausima , pasijungus ant kompo vw golf mk5 2.0 gt tdi automatas , meta greitcio dezes (clutch temparature monitoring )(transmission input speed sensor G182), jusu manymu kiek remontas bei dalys bendrai sukainuotu, aciu uz info

  Reply

  Čia reikia defektuoti dėžę čia ne vien tik daviklių gedimas.

  Reply

  Sveiki,kiek kainuotu remontas 6 begiu multitronic dezes? plius minus kaina?

  Reply

  Jei geras remontas prasidėtu kaina nuo 2000 eur

  Reply

  Sveiki, noriu pasiteirauti. Turiu automobili VW T5 2005m 2,5 TDI 96kw. automatas. Esami pastebejimai: 1. uzvedus varikli ir jungiant "D" pavara arba "R" dėžė reaguoja ilgokai, turiu omenyje, jog iškart neįsijungia, kaip turėtų. Sakykim kokią sekundę uždelsia. 2. važiuojant antrą pavarą jungia ne taip skalndžiai, kaip visas kitas. 3. važiuojant "D", ateidus greičio pedalą ir vėl spaudžiant, toks jausmas, jog yra kažkoks kaip laisvumas. Žinau, jog neapžiūrėjus vietoje, tai sunku spręsti kokios tai bėdos, tačiau gal kažką pasakysite vistiek. Kas maždaug gali būti, ar pan. Turiu omenyje, gal dėl remonto kokios gali būti kainos ir terminai. dėkingas.

  Reply

  Sveiki diagnostika kainuotu apie 20 eur uztruktu apie 30 - 60 min.

  Reply

  Norėjau paklausti -ar reikia keisti tepalus automatui 6 begiu citroen c5 2.0hdi 2008m,jeigu instrukcijoje parašyta, kad nekeičiamas. Jei reikia tai kas kiek km?

  Reply

  Su šių automobilių automatinėmis dėžėmis nedirbame.

  Reply

  Sveiki, AUDI A3 2000 metu. Pavaru deze perrinkta pries metus. Po remonto apie puse metu pavaros jungesi su labai dideliu uzdelsimu, t.y. spaudziant akseleratoriu, labai letai kyla apsisukimai ir tik tada persijungia pavara.....dabar, pavaros persijungia tik prie 4.5-5. t. variklio apsuku...kompiuteris pastoviai mets iputimo klaida. Aciu

  Reply

  Tokiais atvėjais be diagnostikos jums nepadėsime. Atvykite ir surasim gedimus.

  Reply

  sveiki, Bmw f10 2010m ijungus D automobilis stovi vietoj kol nepaspaudziamas akseleratoriaus pedalas. klausimas butu ar tai normalu?

  Reply

  Turi judėti.

  Reply

  O jus multitronic deziu ne remontuojat?

  Reply

  Remontuojam tik klientai dažnai jų neremontuoja, o ieško dėvėtų.

  Reply

  Sveiki, audi a4 1.9 tdi 96 kw multitronikas vaziuojant trukcioja?

  Reply

  Ieškokit kitos dėžės. Rimti jų remontai turi labai aukštas kainas.

  Reply

  Sveiki, mašina Bmw 530d 2000m yra jaučiamas pavaru perjungimas, bet didžiausia problema su 3 bėgiu variuojant labai ramiai dar nieko, tačiau labiau uzmynus akseleratoriu jauciamas stumtelėjimas iš galo, kartais smugis, o spaudžiant iki dugno pavara vėluoja toks jausmas kad praslysta sankada ir tik tada imuša begį. Taip yra butent su 3 bėgiu, kiti jungiasi gan sklandžiai. Ka galit patart?

  Reply

  remontuoti deze.

  Reply

  Sveiki, vaziuojant su audi a4 b6 2003m 120kw 2,5l automatu pravaziavus kokius 5km prasideda kratymasis spaudziant greicio pedala, ji atleidus kratymasis dinksta, paspaudus vel kratosi, visi sako jog tai parejo multitronic. kaip manote kiek kainuotu pilnas remontas?

  Reply

  Jei pas jus multitronic tai čia jau labai blogas ženklas.Greičiausiai teks ieškoti dėžės. Taip nutinka dėl to, kad tepalų niekas nesivargina pakeisti.

  Reply

  Sveiki audi a4 avant b7 kebule 2005metu 2.5 120kw automatas. Vaziojant sustoji nebeliko pavaru nevazioja nei y prieki nei atgal uzkurus stovi kaip ant laisvos. Kas galetu buti ir kokia kaina orentacine remonto galetu buti?

  Reply

  Pirmiausiai reikia gedima issiaiskinti o po to apie remonto kaina kalbeti. Reikia atlikti diagnostika.

  Reply

  Sveiki.Turiu mersedes vito 2007.Perinko kardana,pakeite reduktoriu bet toks uzimas vistiek yra kaip isisla tai maziau bet kaip salta uzia,Sako meistrai kad ta uzesi sudaro automatine deze,ar tai gali buti.

  Reply

  Jei meistrai surado sunku komentuoti, jie tikrino.

  Reply

  Sveiki.Dar karta.Jie nieko nesurado tiktai jie restauravo visa pilanai kardana ir kita reduktoriu keite bet praktiskai tas garsas ir kaip junge is begio i begi gaunasi toks uzimas ir kaip meta atgal paleidus gaza su tokia vibracija ir uzesiu ir saltai kaip vaziuoji kuo greiciau tuo daugiau tokia vibracija jaucesi vidujenu nesuprasi apsila sumazeja.Arba jie nieko nekeite tik sako.O deze gali sukelti tokius uzesius ir vibracija ar cia daugiau problema su kokiu reduktoriu ar kokiu kardanu.

  Reply

  Gal būtų paprasčiau atvykti į patikrą nei bandyti atspėti gedimą.

  Reply

  sveiki turiu klausima audi a8 2008 3.0 tdi beda su automatine poavaru deze kai junginejasi 2.3 begis truputi tampo masina ir kai persijunge is 3 i 2 1 begi vel sutampo ir kartais sokineja apsukos kai atleidi gaza vazuodamas kas galetu but aciu

  Reply

  gali buti ir hidro sankabos gedimas

  Reply

  Sveiki, voyager 97 metu 3.8, problema buvo su deze, metant 3 begi stabdydavo , su trukciojimais kol pereidavo i avarini rezima, pirmi begiai mesdavosi graziai, atbulinis taippat, nusprendem pakeisti deze su pusle, pakeitem filtra alyva, buvo dziugu, 100km nuvaziavus, atsirado vel tie patys simtomai, trecia begi bando mesti ,tamposi ir cia vel avarinis rezimas, ps: kompus bandziau keisti, pavaros metosi su svelniu smugeliu, alyva normoi. Gal kokiu minciu?

  Reply

  reikia diagnostikos

  Reply

  Sveiki. Passat 2.0 125kw 2006m dsg deze. Iš vietos išvažiuojant važiuoja,,kopetelem,,. Kame galetu būti problema?aciu

  Reply

  tepalas programuoti gali reiketi, jei mechanikoje nera pazeidimu

  Reply

  sveiki. Audi a6 2006m 2.0 tfsi neaiškus defektas kad važiuojant autostrada virš 120km ir duodant gazo iki dugno dėže blokuoja apsukas po 5t apsuku. Kas tai galetu buti? Ir kiek galetu kainuoti pas jus remontas? (Kokia orentacine kaina nuo ir iki )

  Reply

  Diagnostika turėtų būti pradžia sprendžiant šiuos klausimus.

  Reply

  Sveiki, automobilis Opel Astra 2001m. variklis 1.6 benzinas 77kw. sustojus prie šviesoforo pradėjo šokinėti apsukos, toks jausmas kad dėžė negalėjo kažko įjungti. Po kelių sekundžių variklis užgeso. Užvedus variklį vėl viskas buvo gerai. Kelis kilometrus viskas buvo gerai, poto pasikartojo analogiška situacija. Ar teko susidurti su tokia situacija? gal numanot koks tai gedimas. Ačiū.

  Reply

  Reikia atvykti patikrai gali buti variklio arba dezes problema cia jau reikia nustatyti.

  Reply

  Sveiki, Chrysler Pacifica. 3,5 variklis. 4 begiu automatas. Vaziuojant pirmu begiu ties 2500 - 3000 apsuku dingo trauka, apsukos pakilo iki 3500 - 4000 apsuku (panasu, kaip kad butu ismete begi), tada seke smugis, krito apsukos ir padetis grizo i pirma pavara. Toliau vaziavo normaliai. Kokie galimi gedimai ir ar verta planuoti remontuoti? Ar gali kelyje sustoti? P.S. automobilyje yra imontuota duju iranga. Dekui uz atsakyma.

  Reply

  Reikia taip tikrinti. Kelyje gali sustoti. Gali būti ir mechaninis ir elektros gedimas.

  Reply

  Nissan X-Trail (T32) CVT - ekranelyje pasirode klaida: "Warning - AWD Error" - automobilis vaziuoja, bet klaida neisnyksta. Koks gedimas galetu buti ir kaip sutvarkoma? Dekui.

  Reply

  Čia be apziuros neatsakysim kazkokia beda su 4x4 sistema. Gali ir elektrine beda būti.

  Reply

  Sveiki , BMW X3 2004m 3,0 Dyz. Uzvedus pradeda vaziuoti gerai , pavaziavus kokius 5km jauciasi pasitampimai ... Veliau visai sustojo . Uzgesinus varikli ir vel uzvedus vaziuoja vel gerai . Gal turejote panasu atveji ? Panasu i elektrines dalies gedima... ? Pakomentuokit . Aciu.

  Reply

  Čia panašiau į mechaninį gedimą. Reikia diagnozuoti ir defektuoti pavarų dėžę.

  Reply

  Sveiki 2004m MB e 211 2.7 automatas vaziuojant patrukcioja, bet pavaras meto svelniai, gal zinomi gedimai? Tepalai ir filtrai nekeisti, ar pakeitus juos yra tikimybe jog trukciojimas dings?

  Reply

  Kai variklio cilindras nedirba ar yra tikimybė, kad pakeitus tepalą jis pradės dirbti? Jūsų atvėju reikia atvykti diagnostikai, po diagnostikos tiksliai yra nustatomi tokie gedimai. Nuojauta yra kas gali būti tačiau kol tos nuojautos nepatvirtina prietaisas nuo komentarų stengemės susilaikyti.

  Reply

  Sveiki, turiu bėdelę su M.B. w 212, E 350 CDI, 2010 m.3 ltr, 195 kw, 7 gtronic, per paskutinį laikotarpį jau kelintas kartas nelabai sklandžiai automatas junginėja bėgius, tarkim iš 2-os į 3-čią pavarą, persijunginėja prie aukštų variklio apsukų. Šiaip bėgiai beveik visą laiką junginėjasi švelniai, bet kartais užeina, kad jie junginėjasi prie aukštų apsukų ir kartais važiuojant, regis jog greičių dėžė persijungiant į kitą pavarą, daliai sekundės lyg ir pristabdo ir toliau viskas normaliai. Būna taip, kad sustojus kur prie sankryžos, jaučiasi jog mašina, švelniai patrūkčioja, pajudant iš vietos. Bėgių nedaužo, bet tik mašinai, paspaudus stipriau akseleratorių ir staigiai pastabdžius, pasijunta smūgis. Greičių dėžė, bėgius kartais perjungia su "pauzelėm". Tachometro apsukos nešokinėja, tik stabdant tachometro apsukos biski pakyla ar nusileidžia "subanguoja", vibracijos nėra. automatinės greičių dėžės tepalai ir filtrai, keisti prieš 10 000 km. Silber Auto, Merso atstovybėje. Norėčiau sužinoti, kas vyksta su greičių dėže ir galimo remonto kainą. Tel. Nr. 370 659 84978. Ačiū.

  Reply

  Sveiki reikia atlikin4ti diagnostika. Pagal aprašymą būtų panašu į prasidėjusį kompiuterio gedimą.

  Reply

  Sveiki. Chrysler pacifica 3.5 2006m buvo keistas solenoido rem komplektas, po jo keitimo noredas jungtis begis pradeda plaukioti apsukos ir nesijungia begis, atleidus gaza ir vel paspaudus begis persijungia. Jei ikgiau leidi plaukioti ijungia avarini rezima. Gal galit pakomentuoti gedima? Aciu.

  Reply

  jei tai nutiko po pakeitimo vadinasi ieškokite kas yra netaip pakeitimo metu įvykę.

  Reply

  Sweiki Turiu mb c220 dyzelis/auto Parwazinedamas is darbo dingo pawaros waziuojant Sustojau perjungiau i parking ir tada wel I D drive ir tik pirmadieni pawara teliko, pandziau uzgesyt ir pan, manual perjungeti irgi neina, didele gali buti problema? Tepalai nzn kada keisti kadangi auto tik turiu 2men, ka galetumet patarti

  Reply

  Teks registruotis remontui gali būti el bėdos pavarų dėžės viduje. Tai nėra sudėtingas remontas, tačiau būtinas.

  Reply

  Sveiki, Accord '06 2.4 automatas užstrigo ties P. Pavaros pradeda junginėtis tik įspaudus kažką su atsuktuvu po dangteliu (prie pat svirties kur yra). Tačiau matosi, kad junginėjant nelabai gaudo kontaktą ir skydelyje nevisada rodo kuri pavara įjungta. O pajunginėjus kitas pavaras ir sugrįžus ties P - vėl užstringa visa svirtis, neleidžia net ištraukti raktelio/užvesti auto, nes kompas mano, jog D pavara. Daviklis pavarų kaltas? Ar kažkas rimtesnio. Gal net negalima važinėti su ja? O gal užtektų tik kontaktus kažkur pravalyti? Dėkui.

  Reply

  Važiuoti galima, tačiau visada taip vargti reikės. Gali būti, kad "sukirmijo" daviklis prie dezes kuris rodo padetis, veliau turėtų būti daugiau problemų jei nespresite nieko.

  Reply

  Na taip, kita diena jau nebeveike R pavara (laisva tapo). O tasai daviklis tik is apacios automobilio prieinamas?

  Reply

  Mb Vito 2006 metu 2,2cdi , automatine deze, kartais prasideda labai stipri vibracija , jauciasi visame kebule, atrodo automatas nenori permesti i zemesni begi , per zemos apsukos, viskas vibruoja, kai pats su begiu svirtimi perjungiu begi zemesni iskart vibracija dingsta. jei vibracija pasireiskia tai buna ties 3/4 begiu. kokia jusu nuomone? kas negerai?

  Reply

  Čia reikia ir mūsų ir kompiuterio nuomonės ;) Būtų panašu į sankabos praslydimus tačiau kaip ir minėjau be rimtos diagnostikos su kompu nieko nebus. Registruokitės diagnostikai.

  Reply

  Labas Turiu audi Q7 ir problema persijungiat is 4 i 5 pavara jauciamas smugiavimas.Kokia cia beda....

  Reply

  Nuo esančių šiukšlių pavarų dėžėje pažeistas hidraulinis valdymo blokas.

  Reply

  Sveiki. BMW E61 160 kw. Prie pastovaus greicio pradejo plaukioti apsukos. Kiek kainotu pusles restauracija pas jus?

  Reply

  190 eur

  Reply

  Sveiki, kartais vaziuojant nedideliu greiciu ir staigiai nuspaudus gaza masina pradeda trukciot. Pavaras jungineja tvarkingai ir tas sutrukciojimas atsitinka tik karta is desimties ir nesvarbu salta ar silta

  Reply

  @ia reikia diagnozuoti, bet problema galima variklyje.

  Reply

  Sveiki. Kokia kaina butų audi A6 hidro bloko kitaip tarent pūsles restauracijos kaina?

  Reply

  Nelabai supratome klausimo paklausėte maždaug taip (kokia butu variklio kainai kitaip tarent padangos.) :)

  Reply

  Sveiki. Turiu Ford Mondeo 2012m Powershift 6DCT450. Pirmuosius bėgius grubiai junginėja, prieš bėgio įjungimą šokinėja apsukos. Kas gali būti ne taip? Diagnostika (adaptacija) gali padėti?

  Reply

  Gali reikia bandyti tai atlikti.

  Reply

  Sveiki. Automobilis audi a6 c6 2006m 3.0litr, dėžės kodas jml. Buvo keista dėžė, ir db tokie atsirado simptomai. Važiuojant kartais automobilis sudreba, ir keistai meto bėgius tarkim iš 3 pavaros į 4,ir už sekundes iškart į 5 įmeta. Ar gali būti bėda tame, kad dėžei reikalinga adaptacija, nes kaip suprantu įdėjus kita dėžė, turbūt tai reikalinga? Ar tai adaptacija ne prie ko, ir yra dėžės gedimas.

  Reply

  Gali būti ir adaptacija, gali ir nepadėti. Neparašėte kokia dėžė jūsų mašinoje, viskas nuo to priklauso.

  Reply

  audi a4 2009 metų uzvedus variklį yjungus pavara nejuda nei pirmyn nei atgal yjungus atbulinį girdisi lengvas brozdejimas į prieki tyla koks gali buti gedimas ir kokios remonto sanaudos dekui

  Reply

  Galimas gedimas pačioje dėžėje apie remonto sanaudas galima kalbėti po defektacijos.

  Reply

  Sveiki.bmw x3 turiu problema tiksliai nezinau ar su(pav.deze) kompiuteriai nerodo absoliuciai jokios problemos! Kol masina salta viskas puiku bet pavaziavus 15-30 min.vaziuojant is vietos persikeiciant pirmam begiui pradeda (tampyti)masina su visais kitais begiais viskas puiku!

  Reply

  Panašu, kad bėda su varikliu.

  Reply

  Sveiki,noreciau paklaust kas gali buti reno escpase automatas 3l.Uzsidega panelei savadinu kadiogramos zenklas ir sunkiai jungias begiai dingsta trauka masina vos rieda.PO kiek laiko ar nuemus klema vel vaziuoja.Aciu.

  Reply

  Šių mašinų automatinių dėžių neremontuojame.

  Reply

  Vauxhall insignia, kartais jungiat i d raide buna musimas bet nepastovei, kas gali buti it kokia kaina mazdaug temonto butu?

  Reply

  Kada keisti tepalai? Kada valyta dėžė?

  Reply

  Sveiki, audi a6 3.0 tdi quattro, smugiuoja 3 ir 5 begius , nesvarbu ar is mazijanciu ar didejancia tvarka jungiasi. Ir uzkurus yra vibracija, bet cia gal pagalve. O siaip kiti begiai jungesi puikiai. Gal teko susidurti su tokia situacija ?

  Reply

  Taip teko tik jūsų atvėju neaišku kuris variantas bus.

  Reply

  Sveiki.Opel zafyra 1.9cdti 6laipsniu deze.1-2begiai jungiasi svelniai is 2 i 3 begi pasilus varikliui su ~2s pertrauka.Bet i 4 jau negraziai su smugiavimu,taipat jei ant lenkimo vaziuoji is 5 i 4gan smarkus smugiavimas.Kokia problema galetu buti?tepalus pakeist manau neiztektu jau.Ir kaina kokia galetu but remonto?Dekui

  Reply

  Apie remonto kainas galima kalbeti tik nustačius gedimus tiksliai, nes pagal klaidingą paklausimą galim ir klaidingai sudėlioti.

  Reply

  Sveiki, vaziuojant pastoviu greiciu 1,500 - 2,000 apsuku/min intervale matomas aiskus 150~ rpm sokinejimas, kuris kol kas kaip ir nesijaucia, suprantu tai hidrotransformatorius ir kiek kainuotu jo restauracija? Ryskiausiai tai matosi vaziuojant greitkeliu 90-130 greiciu, perjungus is "D" i "DS", sokinejimas dingsta (kadangi sukyla apsukos - persijungia zemesne pavara). BMW 530xd 170kW 6laipsniu automatine deze.

  Reply

  Reikia patikrinti per diagnostika, tuomet galima bus tiksliai atsakyti.

  Reply

  Sveiki saab 93 dizel autom.gr.d ,2006m laidos stabdant prededa purtytis ir uzgesta ,kartais pereinant I 3pavara buna nedideli smugis. lauksiu atsakymo pagrbiai Ramvydas

  Reply

  sveikas, pas mane ta pati beda. arpataisei deze kas buvo kiek kainavo?

  Reply

  Dezes hidraulines sistemos beda.

  Reply

  Sveiki, audi a8 4.2 2003m letai vaziuojant pamusineja pavaras taip lyg nelaiku yjungtu ir visiskai sustojant lyg susmugiuoja?

  Reply

  čia reikia tikrinti. Taip atsakyti neišeina.

  Reply

  Volvo V70 2,4D 120kw, ar butu imanoma pries perkant automobili atvaziuoti pas jus, kad patikrintumet ar ji yra gera? Ir kokia mazdaug kaina butu sios dezes restauracijos kaina? Suprantu, kad gal ir neimanoma pasakyti konkrecios kainos, bet domina nors ir - suma

  Reply

  %manoma patikrinti. Remonto kainos kiekvienu atveju priklauso nuo gedimo.

  Reply

  Sveiki, aš turiu SKODA SUPERB 2006 1,9 automatą, norėjau paklausti kas galėtų būti kad kai įjungiu atbulinę pavarą mašina pradeda drebėti labai, kai nuspaudžiu stabdį ir barškėjimas girdisi, bet tai būna ne visada. Į prieki važiuojant viskas veikia puikiai. Gal galit pasakyti kas tai galėtų būti? ar jau reikalingas kapitalinis?

  Reply

  @ia reikalingas remontas. Gali kažkas būti hidraulinėje dalyje plius mechaninis strigimas. Gal atleidus stabdį mašina pirma pavara laisvu gazu juda virš 10 km/h?

  Reply

  Laba diena 2011 peugeot 5008 vaziuojant 80-90km/h uzsidega indefikacija jog sugedus pavaru deze. Sumazejus greiciu iki 40km/h visai dingsta pavaru valdymas. Atsiranda tik keliolika kartu atjungus ir prijungus pliusine klema. kLAUSIMAS Ar remontuojat sitas robotizuotas dezes?

  Reply

  Ne peugeot dėžių aplamai neremontuojame.

  Reply

  sveiki turiu problemele xc90 2007m nelaiko padetyje d o imeta is kart i mexanini vazevima

  Reply

  Bėda bus salone pačiame pavarų perjungimo kelme.

  Reply

  Automobilis volvo xc90 2006m deze 6 laipsniu automatine. Pradzioje vangiai su lengvu truktelejimu jungdavosi pavaros, tarsi nenoredavo laiku suzeminti pavara o greitedavo aukstesne pavara, kartais pasmugiuodavo jungiant i R ir keleta kartu pajudejus pasigirzdavo gargaliuojantis kaukimas, uzsitesdavo is 1 i 2 perjungimas, "gudragalviai" iskaitant sostena pasiule atsviezinti tepala, atsisviezino 3 litrais bet situacija dar labiau pablogejo, dabar bandant greiciau pajudeti arba kylant i statu kalna gargaliuojantis kaukimas atsiranda prie 1 ir kartais 2 pavaru taip pat automobilis vaziuoja tarsi pazeminta pavara. Kas galetu buti, kiek gali siekti remonto kastai?

  Reply

  Čia bus užterštas hidraulinis valdymo blokas.

  Reply

  sveiki,mb w211,2007m.3ltr,7 gtronic apd,per menesi trecia karta nepersijunge is 1os y 2a pavara,apsukos kyla spaudziant gaza,bet nepersijunge y aukstesne pavara..isjungiau varikly,paleidau ir vel tvarkoj,jungiasi kuo puikiausiai(nebandziau tiesiog sustojus,neisjungus variklio, perjungti ant P ar N ir tada pabandyti ar susitvarkytu).Kas per problema galetu buti?beje pas jus pernai,rudeny dariau diagnostika ir parode kad viskas tvarkoj(beda buvo kad kartais neiskart perjunkdavo begius tarp 3io 4to ir pan.kai duodavau gazo,nekildavo apsukos,bet cia buvo turbinos problema)

  Reply

  šiose dėžėse būna bėdos su sūkių davikliais tokiais panašiais atvejais.

  Reply

  Sveiki, Volvo S80 3.2 AWD (2007m) servisas sako, kad keisti dalinai tepalus tik puse, nes po to gali ir masina nevaziuoti. Ar cia tokia praktika normali ar ne ? Pastebejau, kad norint jungti R ar kita begi toks jausmas lyg butu spyrtu kas i masina perjungiant i R i P ar i D ar i N, bet jei pastatau masin normaliai ant P ir paleidziu stabdi, kad isitemptu ir paskui vel pradedu vaziuot viskas ok. Ar toks 'supurtymas' gali buti nuo galinio tilto, kad yra du sailenblokai atplyse ?

  Reply

  Į klausimą klausimu ir paaiškinimu atsakysime. Variklis iš metalo. Dėžė iš metalo. Kodėl vienam metalui reikia keisti tik pusę tepalo(dėžei)? Padarykite taip su varikliu pamatysite kiek ilgai jis tarnaus. Dėžė yra uždaras mazgas, kas joje dyla viskas krenta į jos vidų maišosi su teplu ir tos visos šiukšlės toliau keliauja dėžės tepimui. Mechaninės dėžės sankaba atskirta ir ji yra lauke, jei dylant šiukšlės išbyra lauk, o automatinėje visos šiukšlės surenkamos. Dar paprastas paaiškinimas. Pasidarykit arbatos su uogiene, kur yra uogų seklų, po to nuo stiklinės nupilkit tos arbatos 30 - 40 % ir į likusia dalį įpilkite šviežio vandens ir pažiūrėkite ar stiklinė taps skaidri? Čia pačiais paprasčiausiai pavyzdžiais norime atsakyti į šiuos klausimus. Jei koks nors mazgas turi tepalo jis po tam tikro laiko turi būti keičiamas visas, o ne dalis. Supraskime tai, kad šiuo metu pasaulyje skatinamas vartojimas, o vartojimą padidinti galima tik šiuo atveju nekeičiant tepalo. Kažkas po to pirks arba naują dėžę, arba naują mašiną ;)

  Reply

  Sveiki, Norejau paklausti nesenai nupirkau opel 3.0 cdti 2008 metu su automatine 6 pavaru deze. Uzkurus ryte masina ir pradejus vaziuoti labai greitai pavaras sujungia toks jausmas kad iskart pusle sukabina. Vaziuoji tarkim 50 o apsukos buna ant 1000 rpm. Pasilus dezei lyg ir susitvarko sitas reikalas bet karts nuo karto irgi sukabina greitai

  Reply

  Čia be patikros kompiuteriu jums neatsakysime. Tas greitas sukibimas jei tikrai tai yra kieta jungtis, ji duoda ekonomija.

  Reply

  Sveiki, bmw e39 2003 525d , persijungiant bėgiams susmugiuoja , o kartais ir perjungia atrodo per greit , vaziuojant greiciau maziau juntamas smugiavimas, zemejant pavaroms smugiavimo nera , dar kartais is D i R ar atvirksciai irgi susmugiuoja. Kame galetu buti bedos ar daug kainuotu toks tvarkymas pas jus ? Servise tvarkant vaziuokle prasiau paziuret tepalu lygi sake viskas ok , bet gal netaip kazka nuziurejo ...

  Reply

  Čia greičiausiai bus dėžės išdilimas. Tačiau kiek ir koks reikia ją ardyti.

  Reply

  Sveiki. Chrysler pacifica 2006 m. 3.5 variklis. Meta P0700 klaida, vaziuojant ijungia avarini rezima ir nebesijungineja begiai. uzgesinus ir vel uzvedus galima vaziuoti toliau kuri laika. Koks problemos sprendimas?

  Reply

  Turite atvykti diagnostikai, po to galėsime siūlyti konkrečius sprendimus.

  Reply

  sveiki, audi a6 2,4benzinas 2002m automatine deze, tik uzkurus kol saltas dezei tepalas lyg ir viskas gerai tik truputi pavaziavus ijungiant is P i R ar D smugis buna bet begius jungia graziai kur butu gedimas? hidrotransformatoriaus? ir kokia mazdaug kaina butu viso sito malonumo

  Reply

  Transformatorius šioje situacijoje nekaltas. Gali būti hidraulikos bėda.

  Reply

  Sveiki,MB E320,W 211,2007 metų,4 matic,automatas 5 pavarų,salta važiuojant jaučiasi toks lengvas tampymas,ir apsukos šiektiek šokinėja,irpersijungia kažkiek aštriau,varikliui pasilus iki 80 vistiek taspats,tik dar daugiau pavažinėjus viskas dingsta,persijungia švelniai ir jokio tampymo, kas čia gali būti,beje o koks tepalas eina į šią dėžę. Ačių.

  Reply

  Čia reikėtų su kompu padirbėti prie šios dėžės. Pravalyti atminti patikrinti parametrus atlikti adaptavimus ir t.t.

  Reply

  sveiki. Audi a6 2004 q triptronic ar daroma sitoms dezems kalibracija? pavaru perjungimas ner sklandus, kartais smugiuoja perjungiant i zemesne pavara arba i ausktesne. Su triptronicu junginejant viskas gerai jungiasi svelniai. Aciu.

  Reply

  Pas jas išdyla hidraulinis sistemos valdymas tokiu atvėju kompas jau nepadeda.

  Reply

  Sveiki. Audi a6 2003m 2.5 tdi 120Kw automatinė pavarų dėžė. Važiuojant ant 1,4 (1400) apsukų ir užlaikant ties 1,4 (1400) apsuku įvyksta trinktelėjimas (lyg būtų spyris į užpakalį). Tai dažniausiai įvyksta važiuojant vidutiniu greičiu. Jeigu važiuojama išlėto arba pergazavus (užkelent apsukas) to dungtelėjimo nebūna. Jaumas lyg milisekundei prarandama trauka, lyg staigiai nuspaustum stabdį. Kas tai galėtų būti?

  Reply

  Labai gali būti hidraulinio bloko problema. Kažkas stringa ar slėgio nelaiko

  Reply

  Volvo s80 d5 2007 antras trečias bėgis persijungia su nedideliu truktelėjimo, smūgio nesigirdi jokio. Čia požymis apie reikalingą profilaktiką? ar rimto gedimo pradžia?

  Reply

  Šiuo atvėju reikia skubiai susirūpinti, jei dar dėžė klaidų nemėto galima bandyti dėžės valymą keičiant pilnai tepalą. Vėliau remonto kaštai laibai išaugti gali.

  Reply

  Ar remontuojate Getrag MPS6 automatines dėžes?

  Reply

  Taip tvarkome, tačiau tai dar priklauso ir nuo to kas joje sugedę, jei valdymo bloke problema tai gali užtrukti nemažai laiko

  Reply

  sveiki.automobilis bmw330d automatine deze.kartais begius permeta uzlaikydama.daryta diagnostika klaidos yra sios:34/20 gear check2 81/20 can timeout dme 95/20 can wheel speeds.dekoju uz issamu atsakyma

  Reply

  Diagnostika darome su savo firmine įranga ir pagal tai tikriname. Dažnai yra buve kaip panašus paklausimai būdavo klaidingi.

  Reply

  laba diena, BMW 320 automatas, sustojus ant Drive sokineja apsukos lyg noretų užgesti? Darė diagnostika jokių klaidų nerado. Ar gali būti, kad trūksta tepalo greičio dėžėje?

  Reply

  Čia labiau panašu į gedimą esantį dėžėje.

  Reply

  Kapitalinio remonto kaina būtų įdomi VW bora 2002 m 96kw tdi triptronic 5begiu.galite ir į e paštą pasiūlymą nusiųsti jei neviesinama kainų politika.nes arba kapitalinį darysiu arba keičiu automobilį.todel konkrečiai įdomi kaina maksimali

  Reply

  Iš paklausimo suprantama, kad aktuali kaina. Taigi kaip tik dėl šios priežasties jos ir neina atsakyti kol neišdefektuota. Gal geriau paskambinkite darbo metu ir detaliau apie tai pakalbėsim. Nes dabar po tokios užklausos mums kyla daug klausimų į kuriuos turite atsakyti.

  Reply

  Sveiki.bmw x5e53d.pavaros 4,5 pradejo jungtis an zymei aukstesniu apsuku.kas galetu buti?aciu

  Reply

  Į tokius klausimus nepavyks tiesiai šviesiai atsakyti, reikia jungtis kompus ir tikrinti, kartais tokie dalykai tvarkomo tik su kompo pagalba.

  Reply

  Laba diena, norejau paklausti, nes ieskausi kur remontuotis masina. BMW e65 745i, 2002 metu, 4.4 benzinas, nemates duju. Po nauju metu buvo ismete viena karta klaida, kad kazkas su deze ir reikia patikrinti servise, bet uzgesinus ir uzkurus varikli, beda prapuole. Koks menuo atgal, vel ismete klaida ir prasidejo problemos, kad nebemete R, poto P. Metant R, automobilis tiesiog riedejo i prieki, kazkokie garsai pradejo eiti is dugno. Uzgesinus ir vel uzkurus, vel mete R, bet pavazevus kelis km, problema vel atsirado. Sekance diena uzkuriau masina ant salto, viskas puikiausei veike, bet po 10km vel prasidejo problemos, toks jausmas, kad deze veikia kol neisila. Nuo to karto nebelieciau masinos ir ieskausi meistru. Taigi, kiek kainuotu pas jus nutempti masina ir patikrinti ir kokia galetu buti remonto kaina? Speju cia, tepalu dapilimas jau nebepades?

  Reply

  mes dabar taip pat tik spėti galime, kad tepalų keitimas nepadės. Pirmiausiai atliksime patikrą tai kainuos apie 20 eur, o po to nuspręsime ar reikia dėžę remontuoti, ar elektroniką ir t.t..

  Reply

  Laba diena, o apziura butu is mechanines puses? O kiek galetu maximum kainuoti remontas ir kokias nors garantijas taikote? Beto kiek uztruktu remontas laiko?

  Reply

  Apžiūra yra daroma pirmiausiai diagnostikos pagalba Tikrinant parametrus ir t.t. Remonto kainos paaiškėja po defektavimo kai žinomos visos mechaninės bėdos. Remonto kainos nėra spėliojamos jos yra skaičiuojamos. Garantija suteikiama 6 mėn. Galima ir papildoma garantija, apie tai plačiau galima sužinoti užsukus į priėmimą.

  Reply

  Sveiki,Turiu Volvo v70 2002 metu dyzelini automobili su automatine greičiu deze,judant iš vietos negraziai ijunge pirma pavara,vaziuojant ir atleidus gaza,žemom apsukom išjunge bėgi,kiti begiai junginejasi sklandžiai kokia gali būti bėda?

  Reply

  Kas kiek laiko keičiate jai tepalus?

  Reply

  Sveiki, Audi A4 B7 2005 m. 2.0 TDI automatas. Užkūrus automobilį ir pradedant važiuoti pradeda kilti apsukos kol permetama į kitą pavarą. Ypač tai pasireiškia, kai lauke būna pliusinė temperatūra. Nuspaudus gazo pedalą stipriau, pavara persijungia ir po to apsukos vėl pradeda kilti, kol galiausiai įsijungia 7 pavara. Po to, viskas susitvarko. Visa tai pastebėjau po variklio pakeitimo. Variklis buvo įdėtas nuo Golf 5. Ar variklio pakeitimas gali turėti reikšmės greičių dėžės darbui? Taip pat jaučiasi smagračio barškėjimas, gal ir tai įtakoja blogą pavarų perjungimą?

  Reply

  Taip gali turėti pats variklis gali būti, kad kažkas su juo nėra gerai.

  Reply

  Volvo v70. Imetus begi is P ii D pavara ar isjudant is vietos, turiu palaukti 0.5 second second isimestu pirma pavara,o jai nelaukiu yra smugis.kokia galetu buti problema nes is parkingo I R begi imetus smugio jokio nera

  Reply

  Greičiausiai tepalai šiai dėžei nėra žinoma, kada keisti, tai galima viena iš priežaščių, kuri strigdo bloko veikimą, tačiau šią versija reikia dar pratestuoti.

  Reply

  Sveiki, Citroen c5 2010m. 2.0l. 120kw. 6 laipsniu APD Buna pries pajudant neskanus timtelejimas, tarp 2 ir 3 begio uzlaikymas ir timelejimas 6 begiui isijungus atsiranda svilpimas kuris dingsta apsukoms kylant. Tepala keiciau. Tamsiai rudi su aitriu kvapu. Ar jau reikalingas kapitalinis remontas? Ar Klaipedoje turite filiala? Aciu uz atsakymus.

  Reply

  Šitų automobilių neremontuojame.

  Reply

  Perjunginejant is R i D pasigirsta garsas lyg metaliukas i metaliuka trauka yra,begius meto gerai viskas kaip ir gerai tik perjungent is R i D garsas

  Reply

  Reikia tikrinti kryžmes gumas ir t.t.

  Reply

  sveiki, MB w202 c36 AMG 1995m, neįsijungė aukštesnė pavara. Tiesiog automobilis susipurtė bet aukštesnės pavaros neįjungė. Tuo metu akseleratorių buvau nuspaudęs beveik iki dugno (120km/h). Užsidegė ESP lemputė. Sustojus ir vėl bandant pajudėti bėgis persijungdavo tik po to kai atleisdavau akseleratorių ir su gan stipriu smūgiu. Tepalą dar tik planavau keistis nes katik nusipirkau mašiną. Koks čia gedimas, ar bus sudėtingas taisymas? problema? dėkui

  Reply

  Jau netaisome šių automatų.

  Reply

  Sveiki, Kur galetu buti problema BMW 530 2000m uzvedus ryte masina jinai visiskai nevaziuoja jokia pavara duodant gazo? Uzgesinus masina ir vel uzvedus viskas pradeda veikti. Kr reiketu pirmiausia ieskoti problemos?

  Reply

  sudėtinga per atstumą nustatyti gedima. Kur kas paprasčiau jei galėtumėte ji pas mus palikti kol atvės ir tada surasim priežastį.

  Reply

  Sveiki. E46 110kw, automatas. Vaziuojant autostradoj dingo begiai. Ijungus D ar R apsukos kyla, bet nevaziuoja. Ijungus P masina stovi, pastumti nesigauna. Su D ar R masina galima stumdyt be jokio pasipriesinimo. Skydeli jokios klaidos neismete. Kas galejo nutikt?

  Reply

  Turėjo kažkas lūžti pavarų dėžėje.

  Reply

  Sveiki, Opel Insignia 2013m., dyzelis 118kW, 4x4, 124000km, greičių dėžės tepalas nekeistas. Prie darbinės temperatūros atsirado stiprokas smūgiavimas jungiant iš P ar N į D padėtį, į R tik švelnus truktelėjimas. Važiuojant viskas OK. Autorizuotame servise pagal gamintojo nurodymus pakeista 3,5ltr tepalo(tepalas nebuvo labai juodas, tik patamsėjęs), atnaujintos variklio ir greičių dėžės valdymo programos, atlikta greičių dėžės adaptacija. Simptomai dingo, tik pasiekus darbinę temperatūrą jungiant į D arba N jaučiasi nedidelis truktelėjimas su apie 1s pavėlavimu. Kartais mažiau, kartais daugiau. Ar reikia šiuo metu ką nors papildomai daryti, pvz pilnai keisti tepalą su praplovimu, ar dar ką nors?

  Reply

  Pilnas tepalo keitimas turi labai gera savybe, kad yra išvaloma visi pavarų dėžės valdymo blokai ir mazgai. Šio valymo metu pašalinamos beveik visos šiukšlės. Dabartinių, metu jūs tik turite šiek tiek pamažintą šiukšlių koncentracija, todėl trumpam laikui tai pagerėjo, tačiau likusios šiukšlės ir toliau tęsia savo bloga darbą ir vėl padidėjus jų kiekiui bus tas pats.

  Reply

  Ar pilnai pakeitus tepalą reikia iš naujo daryti APD adaptaciją?

  Reply

  Galima tai daryti, bet nėra būtina.

  Reply

  Šioje pavarų dėžėje filtrą galima pakeisti tik remonto metu. Ar tepalo keitimas su sistemos praplovimu neužkimš filtro šiukšlėmis? Ar efektyvu keisti tepalą nekeičiant filtro?

  Reply

  Įsivaizduokite kokio lygio turi būti šiukšlės, kad užkimštų filtra. Jei ten tokių šiukšlių būtų jūsų mašiną jau šiuo metu būtų vežiojama su tralu. O atliekant valymą pravaloma visa dėžė jei yra stambesnių šiukšlių jos pasilieka filtre. O frikcinių nedžiagų liekanos kurios ištirpsta tepale ir sustingsta filtre yra praplaunamos ir filtro pralaidumas šiek tiek pagerėja. Tuo pačių išvaloma dėžė nuo smulkių šiukšlių kurios praeina pro filtrą. Smulkių šiukšlių padidėjusi koncentracija ir pradeda strigdinti dėžės vožtuvus ir dilina kitas hidrauliką sandarinančias detales. Kiek daromas šis variantas kol kas yra tik teigiami rezultatai ir patenkinti klientų veidai. ;)

  Reply

  sveiki kas gali but yjungus D arba R nejuda masina is vietos ligem keli duodan gaza pradeda vaziuot biski susidauzo deze per begius poto gerai vaziuoja kol neisjungi variklio

  Reply

  Priklauso nuo automobilio, bet problema, tai kad slėgis nėra tinkamu laiku paduodamas į tinkamas vietas.

  Reply

  Sveiki. Turiu problema, vaziuojant apie 110km/h lengvai akseleruojant, atsiranda vibracija ir palaikant vienoda greiti sokineja apsukos. Toks jausmas kad permetineja pavara. Kokios galetu buti bedos? Bmw e46 330d 135kw

  Reply

  Vėlgi internetu, to tiksliai neatsakysim įtarimas kristų, kad dėl sankabos susidėvėjimo, tačiau tikslus atsakymas galimas tik po patikrinimo.

  Reply

  Sveiki audi a8 d2 3.7 buvo pakeista deze ir ji nevaziuoja jokiais begiais Tepalo netruksta kame gali buti beda ? Ir jeigu buvo blogai atreguliuota begiu perjungimo troselis ir del jo gali taip buti ?

  Reply

  Jei prieš tai dėžė veikė ji turi važiuoti ir šioje mašinoje, troselis įtakos turėti gali tačiau net ir bet kurioje padėtyje esant troseliui mašina judėti privalo. Galima situacija, kad šį darbą atliko meistrai nelabai dirbantys su dėžėmis ir lengvai ją palaužė uždėdami.

  Reply

  Sveiki, honda civic 2006 103 kw automatas. Persijungiant is 3 pavaros i 4 sokteli apsukos ( nuo tarkim 2500 iki 3000rpm). Visi kiti begiai metasi gerai. Kokia tai galetu buti problema?

  Reply

  Dėžės valdymo arba pavaros praslydimo problema.

  Reply

  Sveiki. BMW 325i automatas 2001. Pradingo atbulinis, i prieki vaziuoja be problemu, nei pasaliniu garsu nei kazkokio pokycio nera tik atgal kazkodel ne. Kas tai galetu buti? Tepalas? Ar kas nors mechaniskai sugedo? Aciu! 👍🙂

  Reply

  Panašu į mechaninį gedimą.

  Reply

  Sveiki, Audi A8 D2, 132 kw quatro važiuojant kai perjungus iš 2 į 3 pavarą po kelių sekundžių jaučiamas truktelėjimas, važiuojant kitomis pavaromis viskas gerai, jungia švelniai ir gražiai. Ar čia problema ir reikia kažką tvarkyti, ar galima važiuoti?

  Reply

  Čia yra jungiamas tiesioginis sujungimas, jis galėtų būti mažiau juntamas, tačiau nėra joks gedimas tai normalus dėžės darbas. Profilaktiškai šiai dėžei nepamirškite prižiūrėti tepalų.

  Reply

  Dėkui už informaciją.

  Reply

  Sveiki,opel vektra 1.8 benzinas 2001m.Stovint ir ijungus D arba R girdisi duslus garsas kaip dantratis nesusikabina,motoras purtosi.Pradedant važiuoti viskas tvarkoi begius perjunginėja sklandžiai nuspaudus stabdį vel tas garsas ir vibracija.

  Reply

  Atvykite patikrai garsus reikia girdėti internetu galima suklysti.

  Reply

  Sveiki, Automobilis VW Golf Plus, 2006 m., DSG 6 pavarų dėžė. Šaltu oru ryte užvedant automobilį juntamas stiprus trinktelejimas, kad automobilis net pajuda. Kokia čia gali būti problema? Nes vėliau, visa diena važinėjant ir užvedant automobilį, tokiu trinktelejimu nebūna.

  Reply

  Kada keisti tepalai?

  Reply

  Tepalai keisti pries kokia 20 000 km.

  Reply

  Sveiki, Ar taisot audi a4, 1,9tdi 2004m. multitronic dėžes. D ir R padėtyse girdisi ūžesys, bet stik stovint vietoje. Pradėjus judėt garsas dingsta. Jokių elektros klaidų ar smūgiavimų , trūkčiojimų nėra.

  Reply

  Taip taisom.

  Reply

  Sveiki, Audi a4 b7 2.7 2007 automatas, 1- salta masina kelia apsukas ir tik po biski isvaziuoja is vietos, 2- susilus masina isvaziuojamt is vietos i prieki ar i atgal pradeda purtytis visa pasina, 3- metant i D jauciasi toks skaudus permetimas, galite gal pasakyti mazdaug kas gali buti, aciu labai

  Reply

  Dežės gedimas ir ganėtinai rimtas.

  Reply

  HONDA C-RV 2l 1999m automatinė pavarų dėžė pravažiavus kokius 2km, važiuojant nustoja "traukti- kabinti" minant akseleratoriaus pedalą apsukos didėja, greitris krenta. Tenka sustoti išjungti variklį. Kiek pastovėjus, ijungus variklį, vėl galima važiuoti iš vietos, tačiau pravažiavus apie 2km, vėl bėda kartojasi. Važiuojant pesijungiant į 3-ią bėgį, jaučiasi apsukos didėja, bėgis jungiasi pavėluotai. Problema pasireiškė esant ryte -12laipsn.šalčio. Tepalo lygis APD norma. Ar rimtas gedimas. Kie kainuotų remontas?

  Reply

  Gedimas galimas pavarų dėžėje. Reikia papildomai patikrinti, bet galimas dėžės praslydimas. Kaina yra skaičiuojamas dydis, po to kai išdefektuojama dėžė ir susumuojama sugedusiu detalių bei darbų kaina.

  Reply

  Automobilis audi a4 2.4 l benzinas,multitronic pavarų dėžė. Prieš pajudant atgal reikia nors šiek tiek pajudėti į priekį,važiuojant žemomis apsukomis ir švelniai spustelėjus gazo pedalą sudreba visas automobilis. Stovint nežymiai šokinėja apsukos. Ar gali būti kaltas hidrotransformatorius ?

  Reply

  Greičiausiai , kad jį bandote įtarinėti visiskškai be reikalo šioje sitacijoje.

  Reply

  Sveiki.Noriu paklausti apie audi a6 2000m.aut.deze.Kai ijungiu D masina stovi vietoj,paspaudi truputeli gaza tada soka is vietos masina,taip pat ir su visais kitais begiais.Kas tai galetu buti?tepalo negaliu paziureti nes nera matuokles.Labai aciu uz atsakyma.Lauksiu.Arunas

  Reply

  Panašus simptomai buna multitronic dėžėse gal pas jus tokia ir yra?

  Reply

  VW Passat b6 2.0 DSG grubiai jungia bėgius, juntamas nemažas trukčiojimas perjungiant bėgius tiek greitėjant, tiek lėtėjant. Gan ilgai užlaiko kol permeta kitą bėgį, tuo pačiu ir apsukos pakrenta du kartus, tarkim nukrenta iki 1500 ir tada iki 1300. Būna ir pasmūgiuoja švelniai. Iš vietos šoka į priekį net neprilietus akseliaratoriaus, taip pat ir atbuliniu, ypač šalta. Mašina pirkta nesenai, tepalai dežėj pakeisti. Važiuoti tikrai nemalonu su tokiu dėžės darbu. Kokios gali būti problemos? Mechatronikas durniuoja? Adaptacija apsimoka bandyt daryt?

  Reply

  Reikia patikrinti reikia tartis laika ir atlikinėti patikrą. Ši dėžė su daugeliu mazgų kontaktuoja iral kas nors jei netinkamus nurodymus duoda, gal jos sankabų bėda. kolkas nežinau.

  Reply

  Sveiki, Ilgiau pavazinejus (~20km) ismeta klaida Transmission Overheated begius jungineja normaliai, pakeistas ausintuvas dezes,dezes termostatas ausintuvo,pagrindinis termostatas,tepalo lygis normoje,elektrinis ausintuvas kai apsyla visalaika nenustojant dirbti pilnu rezimu pradeda, bmw 645 2005m, turite kokiu nors patarimu galbut?

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai gali dėžėje neveikti tam tikros f-jos kurios tai turi užtikrinti. Čia yra negerai visos gumos išvirs aukštoje temperatūroje, o po to bus dėžės lūžimas.

  Reply

  Sveiki, šaunu, kad specialistai atsakinėja į rūpimus klausimus, tad ir aš turiu vieną: Skoda octavia 2012 1.4 TSI 6 pavarų mechaninė. Atsirado ūžesys važiuojant įjungtu bėgiu tiek spaudžiant akceleratoriaus pedalą tiek atleidus, intensyviausias ūžesys 100-120 km/h, greitį didinant beveik išnyksta, bet atsiranda vibracija akceleratoriaus pedale. Pavarų svirtis nedreba, bėgiai junginėjasi sklandžiai, atleidžiant sankabą jokių vibracijų ar trukčiojimų nepastebėjau. Gal įtariate kurioje vietoje galėtų būti problema. Beje servise pakėlus auto, kai ratams nėra jokios apkrovos buvo imituojamas mano minėtas greitis 120 km/h tačiau tuo metu ūžimo nesigirdėjo.

  Reply

  Hmm na reikėtų atvykti ir mums kartu prasivažiuoti ir patikrinti. Nevisi servisai su dėžėmis ir dirba ir ne visi gali nustatyti šias priežastis kartais būna, kad problema kaip ir akivaizdi tačiau ne tos srities specelistai jos nepastebi.

  Reply

  Sveiki.audi a4 2002 2.5tdi multitronic Kuo salciau tuo labiau pradedant vaziuoti kyla apsukos trauka maza.jausmas lyg sankaba vestu.pasilus jokiu bedu Aciu

  Reply

  Greičiausiai tai dėžės ir variklio apšilimo programa taip veikia

  Reply

  Sveiki, staigiai judant iš vietos jaučiasi trukciojimas, ratu prasikasimas. Paskutiniu metu jungiant 3-4 bėgi irgi jaučiasi trukciojimas. Tepalai nekeisti (rida 66 tukst. km), kokia gali būti problema ir jos sprendimo kaina? Dekui

  Reply

  Dėl problemos reikia registruotis patikrai ir surasime priežastis.

  Reply

  noreciau paklaust kas gali buti,X-5 2001 m ijungus atbulini pavaziuoja 50metru ir issijungia,apsukos kila o masina nej is vietos,perjungus begi ir vel ijungus atbulini vel 50 metru pariedi ir vel tas pats,gedimo neranda jau antram servyze

  Reply

  Gal pasirinkote ne dėžių specialistų servisą, tai yra normalu jei jie neranda.

  Reply

  Sveiki,bmw 530d e60 2004m automatine greiciu deze,vaziuojant pastoviu greiciu sokineja apsukos jauciasi vibracija ir kaip stabdymas,kiek suprantu puslei jau galas. Kiek kainuotu pas jus pusles restoravimas remontas?

  Reply

  Šio modelio pūslės pačios detalės remontas 190 eur

  Reply

  Sveiki, Mercedes CLK270 2003 metu, kol šalta dėžė dažniausiai grubiai meta ketvirtą pavarą, visi kiti bėgiai gerai. Bėgi permeta švelniai tik ties tam tikru apsukų diapazonu - labai siauru ~2000 rpm, jei mažiau apsukų švelnus timptelėjimas, jei daugiau nemaloni vibracija, pašylus kaip ir viskas tvarkoj. Kas galėtu būti ? Kitų problemų nepastebėjau, problema prasidėjo rudenį ~ prieš puse metų.

  Reply

  Taip čia galima tipinė šių dėžių problema kuri gan nesudėtingai šalinama. Tačiau kad apie tai kalbėti reikia atvykti patikrai ir įsitikinti, kad būtent tai ir yra.

  Reply

  sveiki norejau pasidometi kas geletu butu? automobilis ww golf 6 2009m 2l td automatas nevaziuje automobilis atgal ar cia remontuojemas gedimas ir iki kiek jis gali kainuoti ?

  Reply

  Ką vienas žmogus sukūrė kitas gali pataisyti arba sugadinti. Remontuojami visi gędimai, klausimas kiek tai kainuoja ir ar verta. Tačiau į šį klausima galima atsakyti po patikros kai išsiaiškinsime šio nejungimo priežastis.

  Reply

  Sveiki. Esu 2000km nuo lt. Jauciu ,kad byra mano bmw e46 330xd 150kw 2004m automatine pavaru deze. Karta jau buvo tvarkyta,mazdaug pries 45000km (16men) zodziu vaziuojant greiciau nei 100km/h paspaudus stipriau gaza jauciasi vibracija per visa kebula,kolkas ne po daug. Dbr i diena nuvaziuojiu po 80km pirmin atgal po 40km. Dar menesi zutbut turiu isvazineti su ta masina, nes negaliu registruot kitos. Ar istvers ar ieskot ir det kita deze naudot,nes remontuot irgi nera galimybes. Butu gerai gaut atsakyma i el.p. aciu

  Reply

  Sudetingas klausimas. Kai yra vibracija jei nespausite atleisit siek tiek gaza gal ir pratemsit kazkiek.

  Reply

  Tai taip ir stengiuos daryt kolkas. O jei pavyzdziui ijungus mechanini rezima bandyt vazinet nejungiant 5 pavaros? Mieste vaziuojant man nesijaucia to gedimo. Ar ce jau pasiekus tam tikra greiti ta deze dirba kitaip nei mazam greiti?

  Reply

  Taip galima per redukcija apsaugoti dėžę didesni sūkiai mažesne dėžės sukimo jėga taip tai pagelbės.

  Reply

  Sveiki. Ar reikia remontuot deze jai is pirmo i antra kai jungiasi buna smugiukas nedidelis.ir kai r ijungi smugis toks buna

  Reply

  Čia kaip norit.

  Reply

  Sveiki,bmw e39,530d 2003m,is po nakties uzkurus ir pradedant vaziuoti pirmi du begiai atrodytu kad uzveluoja persijungiant,siltam varikliui viskas kaip ir graziai jungiasi,kiek pas jus apytiksliai kainuotu pilnas dezes remontas?Lauksiu atsakymo,aciu.

  Reply

  Čia normalus dėžės veikimas kol ji šalta.

  Reply

  Sveiki bmv 525 d 2003metu vakar buvo gerai siandien nepajuda is vietos apsukos kyla greitis vos vos...kaZkoka garsas po vairu atsirado kai jungi p r n d kaip rėle kad sudirbtu kas galejo nutikti?

  Reply

  Taip būna tokių dalykų. Čia jau reikia ativežti mašiną ir tikrinti kartais būna ir nesudėtingos bėdos.

  Reply

  Sveiki kodel pradedant vaziuoti kai perjunge begius,smugiuoja kas gali buti e220 1996 automatas 4begiu?

  Reply

  Valdymo blokas.

  Reply

  Sveiki. Turiu beda su mercedes benz w219 cls 320 dyzelis. Uzeina kartais dingsta trauka . Uzgesinus uzkurus vel viskas gerai. Padarius diagnostika meta klaida 0717 ar gali padeti tik istrynus klaida ? Ar reikalingas elektronines dalies remontas? Ir kodel sita klaida gali mesti?

  Reply

  Klaidos trynimas nepadės.

  Reply

  Sveiki, audi 99m. a6 c5 110kw automatas tiptronic, važiuojant pusiau automatu - antru bėgiu apsukos sukyla iki 2000 tada krenta ir vėl kyla virš 2000, kitais bėgiais galima važiuoti daugiau 3000 apsukų. Kodėl gali būti apsukų kritimas?

  Reply

  Klausima nelabai supratom. Apsukos krenta kai perjungiama pavara.

  Reply

  Važiuojant "manual" režimu ( /-), akseleruojant antru bėgiu apsukos kyla iki 2000, tuomet pasiekus 2000 numeta iki ~1700, nieko nejungiant, toliau akseleruojant tuo pačiu bėgiu, apsukos pradeda kilti virš 2000 apsukų. Su kitais bėgiais to nėra.

  Reply

  Tai yra normalu dėžė pereina ant to paties bėgio į mechaninį sujungimą su varikliu yra atjungiama hidraulinė jungtis ir dėžė tiesiai mechaniškai jungiama su varikliu.

  Reply

  Sveiki,turiu peugeot 307 benzinas,2 litrai,automatine TIPTRONIC-SYSTEM PORSHE.Problema daugiausia buna vasara.Ilgiau pavaziavus ir sustojus,ar prie sviesoforo ar taip,paspaudus stabdi,palaikius nuspausta ir atleidus pilnai,nevaziuoja is kart.Pabuna kelias sekundes,tada sukyla apsukos ir masina staigiai soksta i prieki.Pastebejau,kad taip darosi kai variklio temperatura sukyla apie 90 ir daugiau.Gal galit pasakyt kame problema.Aciu.

  Reply

  Kažkas dėžėje perkaista.

  Reply

  vw golf 4. 4 pavarų automatinė greičių dėžė į priekį jungia visas pavaras švelniai,kaip pašyla dingsta atbulinis,o kai šaltas tepalas yra atbulinė. Kas gali būti ir kokia remonto kaina ?

  Reply

  Čia gedimas dėžėje kažkoks yra trukis kurio reikia ieškoti.

  Reply

  Labas, Mercedes a150 2005 metu, kai buvo -1 uzsikure bbet nevaziavo, sake gali but tepalai uzsale jei seniai keisti, buvo kita diena pavaziavus bet vel nebevaziavo ir mete klaida kad sugedes greiciu dezes tepalo slegio daviklis, ar gali but tiesa?

  Reply

  tepalai prie tokiu šalčių tikrai neužšala.

  Reply

  sveiki. audi a6 c5 2005 1.9tdi multitronikas HSS, siek tiek pasilus motoras pradeda drebeti, ypac ant P ir N, bet jauciasi drebejimas ir vaziuojant. kai nori pilnai sustabdyti masina, ji atrodo per prievarta nori vaziuoti i prieki. kaip kad butu mechaninej dezej stabdant nenumynus sankabos. cia gali butu pusle ?

  Reply

  Neturi ši dėžė jokių pūslių. reikia atvykti patikrai, čia gali ir ne dėžė kalta būti.

  Reply

  bmw x-5,2001m 4..4 benzinas,ijungus atbuline pavaziuoja du zingsnius ir jausmas kad ismeta pavara ant laisvos nes variklis uzia o masina stovi vietoj?kas galetu but,kitos pavaros vaziuoja tvarkingai

  Reply

  Gedimas dėžėje reikia defektuoti ir aiškintis priežastis.

  Reply

  Sweiki(audi a4 1.8t 2001m).pas mane dingo visi begiai.pawaros junginejasi laisvai.variklis reaguoja i tai bet auto nejuda is vietos.jokiu pasaliniu garsu nera.ar gali buti tepalo pompos gedimas?

  Reply

  greičiausiai bus kitos priežastys. Kažkas gali būti lūžę.

  Reply

  Labadiena norejau paklausti audi a8 d2 4.2 adbuline pavara viskas gerai o i prieki ijungus duodi gazo vos juda ir vos begejasi tepalo lugi tikrinom truko 2 litru dapylem buvo truputi geriau bet dabar nesibegeja vos kruta is sankryzos kas mazdaug gali buti ir kiek remontas jai kapitalus kainuotu. Aciu

  Reply

  Sugadinta dėžė dėl buvusio tepalo trūkumo.

  Reply

  sveiki turiu nupirkes nissan murano 2007 3,5benzinas. 260000km. imetus D pavaziuoja 2-5metrus ir uzkerta ratus,ir nebereguoja jokia pavara nei D -R-ar manual gaza priema bet nevaziuoja toks jausmas kad butu Imesta P. uzgesinus ir vel uzkuru vel viskas kartojasi tas pats, cekai niekas nedega. Cia dezes ar razdatkes gedimas?

  Reply

  Reikia jungtis kompa ir nustatyti. Gali ir razdatke buti kalta, bet gali ir dėžė taip daryti.

  Reply

  Sveiki. Mano volvo metai avarini rezima 3 begi, bandziau nutrint klaidas nepadejo ir ismete visa klaidu sarasa. Ka galit patart cia rimta beda su deze? ir kiek tai galetu viskas kainuoti? Aciu uz atsakyma. 1.0001 Shift solenoid 1 too hight signal -Intermittent 2. 0009 Shift solenoid 2 too low signal -Intermittent 3. 002B Gear 4 Incorrect ratio Intermittent 4. 0042 Oil temperature, too high temperature, bet nuvykau salta masina 5. 0050 Selenoid Lock up 6. 0083 Vehicle speed sensor: signal out of range 7. 0099 Internal control of Module Random memory RAM eror

  Reply

  Patartume atvykti išsamiai patikrai ir nustatę priežastis pasiūlysime sprendimo variantus.

  Reply