•  

   

  Naudotų automobilių stabdžių remonto

  intervalai.

     Gerai veikianti stabdžių sistema leidžia vairuotojui jaustis saugiai kelyje. Privalomas tikamas stabdžių sistemos patikrinimas, jei reikalingas ir stabdžių remontas praėjus 1 metas nuo paskutinio tikrinimo, arba pravažiavus 50 000km., greičiau nei per 1-nerius metus.

  Naujų automobilių stabdžių remonto

  intervalai.

     Najiems automobiliams šiuos patikrinimo intervalus lengvai galima prailginti iki 3 metų ir 50 000km per tą patį laikotarpį, jei 50 000km yra nuvažiuojama ankčiau tuomet stadžių remonto procedūros turi būti atliekamos ankščiau.

  Eksploatuojant transporto priemonę mieste.

  Stabdžių sistemos remonto itervalai

     Eksploatuojant transporto priemonę, dažniau miesto rėžimu, stabdžių priežiūros intervalai gali keistis. Jei pradeda girdėtis stabdymo metu įtartini garsai, o jūs nenuvažiavote numatyto intervalo, greičiausiai jūsų sistema susidėvėjo, arba įvyko stabdžių sistemos gedimas. Privalote kaip galima greičia kreiptis į remonto dirbtuves, pasitikrinti stbdžių sistemos būklė.

 • Pasitikrink automobilio laisvą riedėjimą pats!

   Vieną labai svarbią stabdžių funkciją kiekvienas vairuotojas lengvai gali pasitikrinti pats ar jo automobilio stabdžių sistema "nestringa". Iš pirmo žvilgsnio atrodantis nelabai kaltas dalykas gali sukelti pakankamai daug nereikalingų rūpesčių. Atliekant šį pastikrinimą jums reikia sustoti su savo automobiliu ant kietos lygios dangos. Perjunkiti automobili i N neutralią pavarą, atleiskiti stovėjimo stabdį ir užveskite variklį. 

  Varikio užvedimas reikalingas automobiliams su automatinėmis dėžėmis.

 • Atsidarykite vairuotojo langą ir kaip parodyta paveikslėlyje pastumkite savo automobilį pirmyn. Jei automobilis ganetinai nesunkiai pajuda ir nustojus stumti iš karto nesustoja, vadinasi jūsų stabdžių sistema nėra užstrigusi. Po šios procedūros panaudokite stovėjimo stabdį ir vėl patikrinkite stumdami automobilį.

  Jei stabdžių sistema turi strigimu, jūs vienas net panaudojęs daug savo jėgų automobilio nepajudinsite iš vietos, o jei ir sugebėsite tai vos nustosite stumti jis sustos iškato, tarsi numintumėte stabdį.

 • Stabdžių laisvo riedėjimo pasitikrinimo prasmė?

  Čia visa esmė slypi nevaržomam automobilio judėjime. Jei automobilis sunkiai rieda, tai tikrai mes negalime tikėtis efektyvaus stabdžių sistemos darbo. Dėl šio gadimo galimos šios pasekmės:

  • Padidėjusios degalų sąnaudos.
  • Pablogėjusi automobilio dinamika(sumažėjusi trauka).
  • Automatinės pavarų dėžės, laiku neprejungimas kitos pavaros.
  • Padidėjusi stabdžiu sistemos temperatūra.
  • Ratų guolių perkaitimas.
  • Galimas sistemos gaisro pavojus.
  • Variklio perkaitimas.
 • Stabdžių remontas, stabdžių diskų keitimas

  Stabdžių remontas atliekamas keičiamia priekinius ir galinius diskus. Pasirenkant stabdžių diskus labai svarbu atkreipti dėmesį į diskų gamintoją. Šiuo metu yra daug pigių gamintojų, kurių gaminama produkcija labai greitai po stipraus stabdymo papuolus vandens susimėto ir tokliau stabdant atsitanda vibracija, kuri tampo visą automobilį, gadina važiuoklę.

 • Stabdžių remontas. Stabdžių būgnų keitimas.

  Stabdžių remontas atliekamas keičiant galinius stabdžių būgnus. Pasirenkant stabdžių būgnus kaip diskus labai svarbu atkreipti dėmesį į diskų gamintoją. Šiuo metu yra daug pigių gamintojų, kurių gaminama produkcija labai greitai po stipraus stabdymo susikraipo stabdžių būgnas ir tokliau stabdant atsitanda vibracija, kuri tampo visą automobilį, gadina važiuoklę.

 • Stabdžių remontas. Stabdžių suportų remontas

  Atliekame stabdžių suportų remontą, esant būtinybei keičiame anglies pluošto stumuokliukus metaliniais. Montuojami nauji remontiniai rinkiniai, keičiamos suportų kreipiančiosios. Suportų remontas atliekamas naudojant kokybiškas medžiagas apsaugančias suportus nuo užrūdijimo ir strigimo. Restauruojame suportų laikiklius.

 • Stabdžių remontas. Stabdžių žarnelių keitimas

  Stabdžių remontas nėra įmanomas, be stabdžių žarnų keitimo. Keičiame pažeistas pasenusias stabdžių sisteos žarnas naujomis.

 • Stabdžių kaladėlių - trinkelių keitimas

  Stabdžių remonto metu keičiame stabdžių trinkeles naujomis. Čia kaip ir visur kitur tenka atsižvelgti į atsarginių dalių gamintojus ir kokybę.

 • 72 comments

  Sveiki kai aš stabdau pedalas kartais laisvai nusispaudzia iki galo dingsta stabdžiai 2-3kartus papomavus vėl atsiranda ir staigus posūkis jai ira lėtai važiuojant labai sunkų pasidaro vairą sukti

  Reply

  Galimi keli gedimai ir su stabdziu sitema ir su vairo stiprintuvu.

  Reply

  ford s max automatyne deze pirmos pavaros jungiasi su tamtykru tampimu kol varyklis saltas

  Reply

  čia priklauso kokia dėžė jūs smax'e

  Reply

  Kiek kainuotų automobilio Opel Astra 2005 m. automatinės pavarų dėžės remontas. Iš dėžės išvarė tepalą į aušinimo skystį.

  Reply

  Reikia skaičiuoti sąmatą ir aiškintis ką sugadino.

  Reply

  Sveiki a6 c6 2007 171kw kvatro salta susmugiuoja is 1 i 2 kartais ir kiti begiai susmiuogiuoja kai permeta is aukstesnio i zemesni bet lb retai o siltai viskas gerai ir atleidus gaza sokineja apsukos skaiciau kad tai pusles gedimas jai taip kiek tokiai masinai butu rekonto kaina - max su viskuo??

  Reply

  Remonto kainos skaičiuojamos priėmimo metu, bet ne internetu.

  Reply

  Laba diena. Gal galetumete patarti kaip sureguliuoti automatines greiciu dezes troseli, kuris jungia pastaraja su akseleratoriaus pedalu. Vadinamas "kikdaunu". Automobilis senas, beveik 30 metu, japoniskas, ir givenu ne Kaune.

  Reply

  kai pedalas nuspaustas dugne kick dow turi buti pilnai užtemptas bet ne anksčiau.

  Reply

  Prasau patarti sunus GB isigijo Citroeon c4 grand picaso 2.0 exlusive 2007m semi-auto automobili.Nustate dezes gedima.Aisku nauja kainuoja kiek automobilis.Ar imanoma ,gal is jusu pirkti tinkama padeveta.Ar aplamai nebekisti pinigu.Nors auto idealus. Is anksto dekoju

  Reply

  Aplamai šių mašinų pavarų dėžių neremontuojame.

  Reply

  Laba diena.Kaip atskirti automatine p/d pagal nuotraukas skelbimuose? Dazniausiai buna su simb.( ....-)desineje perjung.svirties puseje,o tai pat ivairios pav.svirties konfiguracijos.Klasikinio automato svirtis su migtuku ir slankioja i prieki arba atgal o,kaip kitu?

  Reply

  Ant dėžių būna kodai.

  Reply

  Sveiki, gal tureje patirties su 2009 m. AUDI A4, Quattro, TSFI variklio 7-begiu greicio dezes remontu. Yra "sugedes" pavaru dezes pozicinio daviklio modulis. Kiek preliminariai gali kainuoti darbai pats modulis?

  Reply

  darbai gal apie 100 o pacio modulio remontas reikia žiūrėti situaciją.

  Reply

  sveiki,mb w211 07metu,,g7 greiciu deze,kartais uzstringa ties pirma pavara auto,neperjungia aukstesniu pavaru,sustoji perstatai ant N,tada vel viskas gerai.per menesy 4-5kartus taip daresi.kas gali buti?aciu

  Reply

  Gali būti kompiuterio gedimas reikia atlikinėti diagnostiką.

  Reply

  laba iskilo beda opel vetra c kaista vienas ratas abs blokas pakeistas suportas tai pogi slangyte ir bet vistiek tas pats gal ka patrtumet ?

  Reply

  Reikia apžiūrėti ta situaciją, kaip tie darbai atlikti, gal vėl ten kas nors stringa, čia stebūklų būti negali. Kazkas nedatvarkyta iki galo.

  Reply

  sveiki MB R klases 2006 metu, dingo pavaros isskyrus 1 su kuria tik apsukos kyla spaudziant greicio pedala isjungus varikly ir palaukus viskas kaip ir susitvarke, bet po kokiu poroms menesiu veltaspats pasikartojo, draugas prijunges auto diagnostika surado klaida 0717 ir pavyko ja istrinti kolkas vaziuoja auto :) tik klausimas kiek ilgai ta deze gali dar tarnauti?

  Reply

  Gedimas klaidų trynimu iš mechanikos nepašalinamas.

  Reply

  Sveiki kas galetu but vw golf plus 1.6 automatas 2006 su deze? Deze ne DGS kodas HLP ant salto kaip ir vaziuoja bet po puses min dinsta begiai apsukos kila bet nevaziuoja. Dekui

  Reply

  Reikia atsivezti masina patikrai po patikros galesim kazka daugiau pakomentuoti.

  Reply

  Honda accord 2005 2.4 benzdinas 140 Kw. Buvo gedimas pries 2 metus kad nesijunginejo pavaros. sutaisiau perrinkdamas pavaru svirti ir viskas veike gerai. darbar staigia pradejo strigti begiai, atbulinis jungiasi gerai, D ijungus masina sudreba (jausmas kad imetamas begis) ir uzgesta arba ijungus D vaziuoji bet nuo 2000 apsuku toks jaumas kad isimeta laisvas. kai pavyko ijungti D masina vaziavo ideliai. Po uzgesinto variklio nebegaliu uzvesti masinos begiai nebesijungineja, su svirtim viskas geria. Gedimas bus dezeje. Pats pavaru permetymas dezeje yra viduje. kaip supnraut reikia visa deze nuimti ir tenai ziureti. kokia gali buti apytiksle kaina? gal tai yra budingas gedimas sioms hondoms? Ar uztektu nuimti tik karteri?

  Reply

  Kainą galime atsakyti atlikę dėžės defektavimą.

  Reply

  Sveiki, atleidžiant stabdį pasigirsta džeržgimas (TOYOTA COROLLA 2006). Kas galėtų būti? Dėkui

  Reply

  Apie garsus lengviausia kalbėti juos girdint. Gal tiesiog stabdžiai ar suportas stringa, gal kiti niuansai iš tiek informacijos sunku atsakyti.

  Reply

  Laba diena, norėčiau sužinoti, kiek kainuoja bmw e60 530d pūsles remontas

  Reply

  Dėl kainų kreipkitės nurodytais kontaktuose telefono nr. Mašinos nors ir tokios pat tačiau agregatai galingumai ir t.t. skiriasi, bei kainų viešai neaptarinėjam, nes kitas žmogus nežinodamas skaitys ir supras neteisingai manydamas kad ir jo atvėju tas pats.

  Reply

  Sveiki, audi a3 3.2 quattro su dsg6 pavaru deze. Greitejant pavaros junginejasi svelniai, net nesijaucia, tik kai sesta pavara jungiasi atsiranda garsas tunk..., ir kai stabdai isleto kai pavaros mazaja taipat girdisi tas garsas...,bet kai staigiai garso jokio nebuna. Ir dar pastebejau kai vaziuosji ant S režimo junginejasi viskas gerai... kas geletu buti?

  Reply

  Be el diagnostikos nieko atsakyti nepavyks.

  Reply

  Sveiki 2006m. mercedes r klase. kiek kainuotu daug maz pas jus pakeisti dezes valdymo bloka.

  Reply

  Darbu kaina nuo 90 eur

  Reply

  kiek kainuotu pilna automatines greiciu dezes restauracija vw bora 2002m 96kw tdi greiciu deze triptronic 5begiu.

  Reply

  Jau atsakėme kitame jūsų paklausime.

  Reply

  Sveiki. 2001 vw passat 1,9tdi 96kw 5 begiu automatas kol saltas negraziai perjungia is antro i trecia begi o kai susyla is antro i trecia perjungia tik prie dideliu apsuku. ar tvarkot tokius gedimus? ar taisant reikia nuimti greiciu deze?

  Reply

  pirmiausiai reikia atlikti diagnostika. Po diagnostikos galėsime atsakyti į jūsų klausimus.

  Reply

  Sveiki. Norėčiau paklausti,kiek kainuotų pakeisti konventorių (sankabą automatinės dėžės) AUDI A6 2001 m.

  Reply

  Dėl kainų kreipkitės kontaktuose nurodytais kontakais.

  Reply

  Sveiki, idomumo delei paklausti noriu. Labai noriu pirmuka ford explorer visureigi pirkti.Bet pvz noreciau suzinoti koks dezes remonto kaina butu ? Blogiausiu atveju, jei reiketu kapitalinio? 1991-95m. A4LD automatine pavaru deze.

  Reply

  Būtų sudėtinga, padaryti galima, tačiau gali užtrukti daug laiko kol bus surankiotos visos dalys priklauso ko reikės kiek tai kainuos tai ir įtakos galutinę kainą.

  Reply

  Sveiki, audi q5 2009m. 2.0 tdi meta klaida p174f00 partial transmission 1 valve 2 electrical error. Kas galetu buti jusu nuomone?

  Reply

  El grandinės problema.

  Reply

  sveiki kiek kainuotu mersedes-benz e270 2003metu automatines pavaru dezes pilnas remontas?

  Reply

  Tai yra skaičiuojamas dydis, po to kai išdefektuojama dėžė ir susumuojama sugedusiu detalių bei darbų kaina.

  Reply

  Pas mane b5 passatas 2000m. tiptronic kartais isijungia avarinis rezimas. Dariau diagnostika rodo klaidas VAG 17094 ir VAG 17137. KIEK KAINUOTU REMONTAS?

  Reply

  Reikia diagnozuotis mums nes sprendimą mes priiminesim, todėl jūsų diagnostika kolkas galime laikyti tik kad tikrai kazkas joje yra, o štai jau kas dabar reikia išsiaiškinti.

  Reply

  Sveiki, kas galetu buti MB w211 , letejant iš antros pavaros į pirmą arba vaziuojant laisva pirma pavarą, kartais suužia ir lyg sudreba visa deze ?( uzspaudus daugiau gazo visas pavaras meto tada puikiai , jokio trukciojimo ar pns

  Reply

  Gali būti bėdos su sankabų valdymu arba dėžės lengvas hidro bloko striginėjimas.

  Reply

  sveiki yra problema su BMW e65 730d 2003 dirbant varikliui ant laisvu nuo 1000 iki 2000 apsuku jauciasi vibracija masinoj ar gali buti kad kalta deze?nes nuo didesniu apsuku drebejimo nera kai saltas variklis drebejimas didesnis pasilus truputy sumazeja bet vistiek jauciasi.Pries perkant auto sake smakratis kaltas,bet as jy pakeiciau nauja taciau tas pats,vieni sake purkstukus tikrink patikrinau visus restauravau vis tiek tas pats,dar kiti sako vadinama pusle greiciu dezej,gal jus ka pagalbesit laukiu atsakymo dekui.

  Reply

  Sveiki turite atvykti į vietą, tokius dalykus reikia ir tikrinti, ir pajusti, ir išgirsti.

  Reply

  sveiki,auto bmw525 e61 touring 2004m,atsalus orams dingo atbulinis begis,i prieki viskas gerai,jungiant R,skydelis rodo raide N, su D ir P viskas gerai,ar gali buti tepalo lygio problema ar jau cia rimciau kas?aciu

  Reply

  Čia jau kazkas rimčiau jei būtų tepalo problema būtų ant visų pavarų negali taip būti, kad tik vienai pavarai tepalo trūktų.

  Reply

  Sveiki, Opel vectra universalas 2004-11-11 1.9 110kw automatas 6bėgių Smugiuoja is P i D labiausiai ir is R i D maziau bet jauciasi. Pašilus mažiau jaučiasi. Sakykite kas tai galėtų būtų ir preliminari kaina? Ačiū Geros dienos Povilas

  Reply

  Tai bėda hidrauliniame bloke. Esant tokiai bėdai keletas klientų atliko pilną tepalo keitimas ir kolkas tos bėdos apsitvarkė. Tačiau garantuoti 100 proc tokio atvėju negalime.

  Reply

  Sveiki, Toyota avensis, 2,0 l, 112 kw. benzinas, CVT greičių dėžė. važiuojant 20-60 km/h intervale girdimas toks dežės švilpimas. Neramina mane klausimas ar tai normalus tas garsas ar čia jau artėjanti bėda. Pabandžiau įrašyti tą garsą (nuo 1 iki 4 min.) https://www.youtube.com/watch?v=u1muKAUgusY.

  Reply

  Garsas girdisi tačiau nejaučiant apkrovos sunku analizuoti. Gal paprasčiau būtų atvykti patikrai tuomet bus tikrai galima atsakyti. Gali būti ir ne dėžės garsas.

  Reply

  Sveiki, passat b6 2.0 tdi automatas, uzkuriant pasigirsta barskejimas is po kapoto, vaziuojant smugiuoja kai automatas perjungia pavaras. Smagracio problema? Kiek kainuotu remontas?

  Reply

  I toki klausima galim atsakyti tik pravažiave su automobiliu

  Reply

  Sveiki, beda su bmw x5 3.0D 160kw. Uzvedus masina ir vaziuojant isijungia rankinio, 4x4, abs avarine dezes lemputes kads nuo karto, uzgesinus masina ir sektiek palaukus tada uzvedus pradingsta. Vaziuojant is dezes nesigirdi jokiu garsu ir yra visi begiai. Kas galetu buti kodel isijungia dezes avarine lempute?Gali buti del kaires puses vidines granatos susidevejimo si beda?

  Reply

  Čia reikia skaityti klaidas ir priimti sprendimą. Gali būti įvairių gedimų.

  Reply

  Sveiki, Automobilis opel astra 2003m. 74kw 2l dyzelis. Pradėjo kaisti galinis dešinys ratas važiuojant didesniu greičiu. Žinau, kad neapžiurėjus auto sunku pasakyti kas blogai. Tačiau kas tai galėtų būti ir kiek tai kainuotų? Ačiū

  Reply

  Kol nėra žinoma tiksliai tai galėtume pasakyti kad apžiūra kainuotų nuo ačiū iki 10 eur.

  Reply

  Sveiki. Problemele su automatine deze. Volvo s80 2001m 2,4l benzinas aisin aw55-50 deze kiek zinau. Jungiant atbuline pavara R kartais pasigirsta trakstelejimas/dunktelejimas, sunku net nupasokot garsa. Vaziuojant mieste (D) retkarciais girdisi ne tai bilsnojimas ne tai tarskejimas, is garso panasiai kad is dezes. Tarskejimas buna pagrinde vazioujant duobetu asfaltu, per gulincius "policininkus" ir panasiai. Maniau kad gal hidroblokas bet be tarskejimo jokiu kitu simptomu nera. kame galetu but suo pakastas? Aciu.

  Reply

  Reikėtų, man atlikti testinį važiavimą su jūsų automobilio, labai gali būti, kad čia ne iš dėžės.

  Reply

  Sveiki, BMW X3 3.0d 160kw vaziuojant apie 60km/h ir smarkiai paspaudus gaza masina greitejant 3-4 kartus sutrukcioja, veliau greitejimas, pejungimas i aukstesne pavara vyksta sklandziai. Jei greitejama nespaudziant per daug viskas OK. Kazkokiu kitu nusiskundimu su deze nera. Kas galetu buti kaltas? Dekui, Robertas

  Reply

  Galimas dalyka, kad jau susidėvėjusi sankaba per stipriai.

  Reply

  Sveiki, Sunerimau del passat b6 2.0 tdi dsg6 dezes. Pastebejau paskutiniu metu kad pastacius atumobili nedideleje ikalneje ir po keletos valandu pradedant svelniai vaziuoti, tai pasiekus beveik 2000 rpm ir ruosiantis dezei perjungti begi is 1 i 2 apsisukimai pradeda tampytis tarp 1500 ir 2000. Pravazevus 500 m. Begiai junginejasi labai svelniai ir be jokiu tampimu. Gal zinot kas tai per problema?

  Reply

  Tepalus reikia patikrinti. Gali ir mechatronikas blogai dirbti.

  Reply

  Sveiki.. L ir 2 veikia gerai. Ant padeties d sumeta dvi pavaras gerai,o trecia kai turi junktis,bando junkti,ir isijungiau kaip I laisva .r irgi nera.buksuoja,vos juda is vietos.kalba eina apie RAV4 2.0 benzina,automata 2002m.beja ar man isimti deze,ar geriau visa auto atvaryti I Serviza?

  Reply

  geriau visa auto atvaryti.

  Reply
 • Nepamirškite nurodyti savo automobilio Markę, modelį, pagaminimo metus, darbinį tūrį ir galingumą.