• Sankabos keitimas Kaunas

  Sankabos keitimas atliekamas tik atlikus automobilio patikrą. Pirmiausiai nustatomas sankabas ar jos mazgų gedimas ir tik tuomet priimamas tinkamas sprendimas kurias sankabos sudėtines dalis reikia keisti - remontuoti. Nevisais atvejais jei sunkiai įsijungia pavara dėl to būna kalta sankaba. Pirmiausiai reikia įsitikinti ar gerai funkcionuoja sankabos darbinis, bei pagrindinis cilindriukai.

 • Kada reikia keisti sankabą?

  Dažniausiai sudyla sankabos diskas arba sugenda nuo sankabos prisidirbimo šiukšlių išsausėja sankabos išminamasis guolis. Kai sugenda guolis, numynus automobilio sankabą pasigirsta metalo džeržgesys ir skardus garsas, kuris laikui bėgant garsėja. Norint įsitikinti ar kaltas guolis ar kiti sankabos elementai, reikia tolygiai spausti sankabos pedalą ir klausyti ar keičiasi garsas. Jei vos tik pradėjus spausti pakinta metalo garsas, tuomet yra aišku, kad išsausėjęs sankabos guolis. Kitus sankabos elementus bus galima patikrinti guolio keitimo momentu, kai bus nuimama pavarų dėžė.

  Susidėvėjus sankabos diskui, variklis pradeda nebeperduoti sukimo galios į automobilio ratus dėl to kad, sukibimui skirta dalis būna pilnai nudilusi. Tokį gedimą nebūna sunku diagnozuoti. Kai automobiliu kylate į kalną, spaudžiate akseleratoriaus pedalą ir matote kaip kyla variklio apsukos, bet automobilis greičiau nevažiuoja ir greitis nedidėja. Dažnai yra užuodžiamas specifinis svilėsių kvapas, kurį skleidžia kaisdamas sankabos diskas.

 • 24 comments

  Audi A3, 2008m., dieselis,103kw., kiek maždaug gali kainuoti sankabos visas komplektas plus darbas.

  Reply

  Sąmatos skaičiuojamos priėmime ne internetu nieko nemačius.

  Reply

  Sveiki, Kiek gali kainuot sankabos tvarkymas. Marke passat b8 2016m dsg 6 dezei

  Reply

  tai reikia skaičiuoti pagal rialią situacija kokia sankaba ir dar ko papildomai gali reikėti

  Reply

  ford galaxsi is ryto niera sankabos toks jausmas kad reikia uzpumpuoti uzvedus ant begio po kurio laiko atsiranda normali sankaba visai dienai. Kur galeciau suzinoti apie si remonta daugiau aciu.

  Reply

  Po specialistu patikros būtų įmanoma gauti daugiau informacijos kur bėda ir kiek tai kainuotų.

  Reply

  Sveiki, Padarė automobilio Kia Ceed 2013m. dyzelis varik. 1,4 66kw diagnostiką ir nustatė, kad reikia keisti sankabą. Kiek kainuotų darbas su detalėm. Ačiū.

  Reply

  Kainas neskaičiuojame internetu, tam yra sąmatų sudarymai registracijos metu.

  Reply

  Sveiki, servise pakeitė plaukiojančios sankabos komplektą su smagračiu VALEO firmos, po sankabos pakeitimo, kai duodi apkrova atsirado toks duslus kalenimas, kai dingsta apkrova dingsta garsai. Garsai toje pusėje kur sankaba su greičių dėže. Gal galit patart kas tai galėtų būt, ar čia meistrai kažką atliko netinkamai, ar kažkas su pačiu smagračiu, o gal dar kažkas ir ant kietai pavojinga gali būt. Ačiū Automobilis Renault Grand Scenic 2007 m., 1.9 dci 96 kw

  Reply

  Nuvykit pas meistrus ir pabandykit tai nupasakoti.

  Reply

  Audi A5, 2013-10 men., 2,0 L, TDI, 100 kW. Išminus sankabos pedalą pasigirdo nemalonus garsas. Pavaros jungiasi normaliai. Jeigu reikėtų skubaus remonto keičiant sankabos kmpl., kokia tai būtų kaina ir numatytas laikas?

  Reply

  Pradžioje išsiaiškintume kokia tai problema.

  Reply

  Sveiki, Prašau pateikti kainą su darbu ir medžiagomis sankabos remontui: Opel Astra universalas 2007m. 74kw. variklis 1910cm3. dyzelinas.

  Reply

  Kaina skaičiuojama matant detales kokių reikia. Sankabų tam pačiam modeliui yra ne vienas variantas, o kaip kitos pozicijos? reikia tai skaičiuoti matant.

  Reply

  Sveiku, jungiant antra pavara pilnai isspaudus sankaba, girdisi girgzdesys. Kitos pavaros jungiasi be problemu. Kas tai galetu but ir kiek galetu kainuos. Skoda Superb 2l 2010m.

  Reply

  Turi atvykti į vietą tik po apžiūros apie kainą ir remontus esant tokiai situacijai įmanoma kalbėti.

  Reply

  Sveiki, vw golf 5 1.9 77kw. Važiuojant girdisi pašaliniai garsai,o kai išmini sankabos pedala jie dingsta. Kas gali buti per bėda?

  Reply

  Reikia girdėti atsakant į šį klausimą ir pabandyti patiems nustatyti, gali ir dėžė ir sankaba tai įtakoti

  Reply

  Kolia kaina vw sharan sankabos komplekto pakeitimas?

  Reply

  15 eur, tačiau yra papildomų darbų, kad prieiti iki to keitimo.

  Reply

  Norėčiau sužinoti kiek pas jus servise man kainuotu sankabos komplekto pakeitimas automobiliui Škoda Yeti 2011 m., 2,0 l., 81 Kw, variklis CFHA dizelis.

  Reply

  Sankabos pakeitimo darbo kaina 15 eur plius dėžės nuėmimas uždėjimas po 60 eur ir plius jūsų pasirinkta sankaba .

  Reply

  Sveiki kokia kaina sankabos keitimo ? Vw golf 5 1.9 77kw mechanas

  Reply

  Kainos grubiai nurodytos kainininke. O detalesnę info apie savo automobilio specifiką galite gauti paskambine nurodytu telefonu. Visko čia internetu kai tiek daug modifikacijų ir niuansų aprašyti sudėtinga.

  Reply
 • Nepamirškite nurodyti savo automobilio Markę, modelį, pagaminimo metus, darbinį tūrį ir galingumą.