• Automatinių pavarų dėžių remontas - labai sudėtingas procesas. Automatinę pavarų dėžę sudaro, daug įvairių mazgų, nuo kurių darbo kokybės priklauso automatinės pavarų dėžės darbas. Automatinių dėžių remonto srityje sėkmingai jau dirbame eilę metų. Per ilgą laiko tarpą, esame surinkę daug vertingos informacijos automatinių pavarų dėžių remonto srityje. Ir šią informaciją sėkmingai panaudojame automatinių dėžių remonto, bei priežiūros srityje.

 • Todėl pakankamai greitai ir tiksliai randame geriausius remonto sprendimus įvairiausių gedimų ir sutrikimų atvėju. Neretai pasitaiko, kaip klientai galvoja, jog jų automobilyje sugedo pavarų dėžė. Kreipiasi į mus dėl šių sutrikimų ir pasirodo, kad visos baimės buvo visiškai nereikalingos, nes pagrindinės bėdos yra variklyje arba elektrinėje dalyje.

   

  Norėdami apsaugoti pavarų dėžes nuo gedimų visuomet laiku keiskite automatinių pavarų dėžių tepalus. Keisdami tepalus, nedarykite elementarios klaidos pasirinkdami pigius tepalus, nekeiskite tepalų ten, kur žmonės nedirba su automatinėmis dėžėmis. Yra daug įvairių sprendimų, kurių mažiau patyrę meistrai nežino.

  Ką daryti ir ko nedaryti, jei sugedo pavarų dėžė?

    Jei sugedo pavarų dėžė ar prasidėjo nesklandus jos darbas,

  nerekomenduojame:

  • stengtis toliau važiuoti su mašina;
  • gazuoti ir manyti, kad gal viskas savaime pasitaisys.

  Rekomenduojame:

  • kreiptis į remonto dirbtuves ir paaiškinti situaciją;
  • įvykus gedimui išsikviesti autovežį ir pristatyti automobilį į remonto dirbtuves patikrai.

  Dažniausiai pasitaikantys pavarų dėžių gedimai ir jų priežastys.

    Dažniausiai nutinkantys pavarų dėžių gedimai - dėl pablogėjusio tepimo.

  1. Dėl šios pagrindinės priežasties sudyla ir sugenda pavarų dėžių hidrauliniai valdymo blokai. Hidraulinis valdymo blokas yra vienas brangiausių ir svarbiausias funkcijas atliekantis mazgas. Nuo jo darbo sklandumo priklauso pavarų dėžės švelnus perjungimas iš pavaros į pavarą.
  2. Sudyla ir sukietėja hidraulinę dalį sandarinančios gumos.
  3. Susidėvi reduktoriai.
  4. Sudyla guoliai.

   Automatinių pavarų dėžių remontas atliekamas keliais variantais.

  Tai pilnas pavarų dėžės perrinkimas. Atliekant pilną dėžės remontą yra keičiami remontiniai rinkiniai, hidraulines sankabos (hidrotransformatoriai - pūslės), frikciniai diskai, riebokšliai, filtrai, sugedę krumpliaračiai ir t.t.

 • Remontinis rinkinys jo sudėtyje yra įvairios gumos, atnaujinami susidėvėje stumuokliai, keičiami riebokšliai, keičiamos tarpinės. Pakeitus šias dalis padidėja pavarų dėžėse tepalo slėgis. Jei pavarų dėžės darbinis slėgis yra geras tuomet visos valdomos sankabos dirba tinkamai ir nevyksta dėžės prabuksavimas. Kai visos šios sandariančios gumos sudyla. tuomet ir prasideda pavarų dėžės praslydimai, po kurių visiškai "sudega" dėžė.

 • Hidro transformatorius - puslės

  Tai vienas iš labai svarbių automatinės pavarų dėžės mazgų. Dėl šio hidro transformatoriaus - pūslės pavarų dėžė gali pradėti važiuoti iš vietos. Hidrotransformatorius atlieka dar viena labai svarbia f-ja, pasiekus tam tikrą greitį jis išjungia sukimo momento transformacija per tepalą ir įjungia tiesioginį perdavima iš variklio į pavarų dėžę. Jo viduje yra frikcinis diskas kuris tepamas tepalu ir jo f-ja yra beveik tokia pat, kaip ir mechaninės sankabos. Sudilus šiam diskui važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas, kol galiausiai visiškai jis sudyla. Mes  atliekame hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą.

 • Svarbu:

  Svarbu yra tai, kad visos šiukšlės kurios atsiranda dirbant pavarų dėžėi pasilieka jos viduje. Atsiradus smulkių šiukšlių jos sugeba praeiti, pro dežės filtrus papuola į valdymo bloką ir jį sugadina.

 • Naujausios pavarų dėžės.

 • Šiuo metu sukurtos naujausios 9 pavarų dėžės 9HP. kurios perduoda didesnį sukimo momentą ratams sunaudojant mažiau dėgalų. Ši automatinė dėžė sukurta priekiniais ratais varomiems automobiliams. Lyginant ankstesnių 6 pavarų dėžes su šiomis 9 pavarų dėžėmis kurio ekonomija važiuojant 120 km/h su 9 pavarų dėže pagerėja 16%. 

  Didesnis pavarų skaičius leidžia sklandžiau perjungti pavaras susvelninas perjungimus tarp pavarų, bei erdavinėti į ratus didžiausią sukimo momentą naudojant mažiau degalų.

 • Šios pavarų dėžės pagrindinėse dažniausiai naudojamose pavarose sukonstruotos su mechanine jungtimi, panašiai kaip mechaninės pavarų dėžės. Ši konstrukcija apsaugo pavarų dėžę nuo greito dėvėjimosi ir užtikrina ilgesni sklandų pavarų dėžės darbą.

 • Animacija kaip veikia Multitronic automatinė pavarų dėžė

 • Pasidalinkite šią nuoroda su savo draugais.

 • 1880 comments

  sveiki turiu JEEP GRAND CHEROKEE 2004 M 2685 CM DIZELINAS 120KW UZEINA JUNGIA PAVARAS GERAI, UZEINA BUNA TIK PIRMA PAVARA NEJUNGIA KITAS ,UZEINA BUNA ANTRA PAVARA VAZIUOJANT IS VIETOS PAKEICIAU KITA GREICIU DEZE O BEDOS TOS PACIUOS KARTOJASI TURBUT ELEKTRINIS GEDIMAS GAL GALETUMETE PATARTI KA DARYTI ? DEKOJU

  Reply

  turite ieskoti elektiko darbo metu suktelkite paieskosim elektriko tel nr.

  Reply

  Sveiki ,nusipirkau audi a6 c6 2.7tdi su dėžės defektu. Multitronic Ijungiu D ir nevaziuoja ,gazuoji jokios reakcijos O ijungus R jauciasi kad masina noretu judet bet taip pat nejuda ir atsiranda trynimosi garsas Ar įmanoma ją sutvarkyti be dideliu islaidu?

  Reply

  taip sutvarkyt įmanoma

  Reply

  Sveiki, vw polo 2009 metu benzinas su automatine DSG 7 pavaru deze. Nuvaziuota 143 tuks km. Deze veikia gerai, ar reiketu pakeisti tepalus ?

  Reply

  Butinai kaip varikliui taip ir dezei reikia keisti tepalus, juk abu iš metalo.

  Reply

  Sveiki bmw e61 2007 m2litru 120 klw pusles remontas kiek kainuotu

  Reply

  atvykit remontui ir suskaičiuosim, pagal jūsų pasirinkimus kokia bus kaina.

  Reply

  Sveiki, Norėčiau sužinoti kiek ~ kainuotu Bmw 118d 2l. 105kw hidro transformatoriaus - pūslės remontos - restauravimas?

  Reply

  Kreipkites musų nurodytais kontaktai ir pasiklausinėkite.

  Reply

  Sveiki norejau pasidometi kokia kaina pusles restauravimas bmw e60 3d 160kw?

  Reply

  Kreipkites musų nurodytais kontaktai ir pasiklausinėkite.

  Reply

  Sveiki, Dodge Journey, 2014 m., 3.6 benzinas, 6 bėgių automat. Jungiant bėgius iš P į R, D arba iš D į R, P juntamas kartais stipresnis kartais silpnesnis smūgiavimas, kartais smūgiavimo išvis nebūna. Važiuojant jokių nesklandumų nesijaučia: bėgiai jungiasi tolygiai, nėra apsukų šuolių, šalutinių garsų.

  Reply

  tokia jau ta dėžė ji taip dirba labai dažnai

  Reply

  Sveiki . Audi A4 b8 multitronikas LLA kartais atsiranda barskejimas stovint vietoje . Padavus gaza dingsta . Taspats vyksta jei vaziuojant gaza atleidus visai ir vos vos jy pradedant spausti kol pakyka apsukos barska kartais .itariu ar tai negaletu buti smagracio kalte nes begius jungineja svelnei . Jei tai smagratis kokia butu pakeitimo kaina su darbu ? Aciu

  Reply

  Kainas skaičiuojame prieš remontą kalbėdami su užsakovu ne internetu

  Reply

  Sveiki, Meriva 2003, robotas/automatas, kartais dingsta 2 begis, po 3 sec. atsiranda. Kame gali but bedos?

  Reply

  gedimas reikia diagnostikos

  Reply

  sveiki, B6 2010m. 2.0l 103kw DSG6 ryte atėjus užkūrus ir jungiant D kažkaip nemaloniai meta bėgį. Pavažiavus bent 100 metrų tas dingsta. Bėgius mėto švelniai. Ir taip būna tik rytais. Kas per problema gali būti? Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Reikia atvykti ir palikti automobilį pas mus iš vakaro ir rasime problemą

  Reply

  Audi Q5 2010 3tdi S tronic 176 kw. Buvo du atvejai, kai pavažiavus su šaltu automobiliu 1-2 km, ir stabdant, prieš pat sustojant prie šviesoforo, užgeso variklis. Iškart užvedus daugiau jokių problemų nebuvo. Ar reikėtų dėl to susirūpinti ?

  Reply

  taip netgi labai

  Reply

  Sveiki, MB w212 2010m E350cdi, 2 ir 3 begiai buksuoja. Mete check engine, rodo kodus P0894 P0732 P0733. Dezes tepalai keisti Silberyje pries 8 tukstancius km. Kas galetu buti?

  Reply

  Tai jau galime atsakyti tik po patikros

  Reply

  Sveiki, Audi a4 b8 2.7l dyzelis 140kw Norint staigiau(greiciau) pajudeti is vietos, automobilis tik pajudejus pradeda trukcioti. Taip pat kol sureaguoja i gaza reikia laukti apie sekunde. Siaip pavaros metosi gan sklandziai. Galbut esate susidure su tokia problema ir zinote ka reikia daryti? Dekui

  Reply

  reikia tartis laika diagnostikai.

  Reply

  Sveiki, Audi A4 Allroad 2010 m. 3 l, 176 kW Stronic dėžė. Ar galima pritaikyti kitų Audi modelių dėžes (analogiškų parametrų)? Ar tiks tik nuo A4 Allraod? Ačiū.

  Reply

  Pritaikyti galima viską tik neaišku kokia to pritaikymo kaina gausis

  Reply

  sveiki. Norejau pasiklausti ar padetu tepalu keitimas dezei jei ne kas galetu buti ir kiek kainuotu? Pas mane vaziuojant isibegejant palengva sokineja apsukos mazdaug 200rpm vaziuojant ar staigiai isibegejant viskas tvarkoje nesokineja apsukos. Bet nevisalaika apsukos pulsuoja vaziuojant buna ir viskas graziai dirba. Visa tai prasidejo gal pries 1500-2000km.

  Reply

  reikai daryti diagnostika

  Reply

  Hyundai i40 1.7 100 kW, 2011m. Automatas. Iš parkingo jungiant į atbuline. Sunkokai reikia tempti "ryciaga". Ir šiaip sunkokai "ryciagas" junginejasi.. kas galėtų būti? Ačiū.

  Reply

  trosas sunkiai vaikšto

  Reply

  Jaučiasi kaip 1 pavaros slidimas . Varijatorius . Ar tai galejo įtakoti neorginaliu tepalu keitimas keista prieš 4 tukt km, beveik metus. Simtomai atsirado dabar

  Reply

  greičiausiai ne

  Reply

  Sveiki. Audi A4, 2012 m., 2,0 tdi, multitronic 8 begiai. Pradedant vaziuoti is parkingo i drive jauciasi per gazo pedal du nestiprus smugiai. Gal itariate kas galetu buti? Aciu.

  Reply

  neįtariame.

  Reply

  mb w202 c180,90w 1993m . įjungus d automobilis trukčioja, užgęsta. išpučia karterio tarpinę. ačiū

  Reply

  Sudėtinga atsakyti to netekę dar matyti, kad karterio tarpinę išpūstų.

  Reply

  Sveiki, Jaguar S type. 2000 3.0 benzinas. Šiek tiek mašina stovėjo ir nevažiuoja į priekį, tačiau atbulinė pavara veikia. Kas galėjo nutikti? Ačiū!

  Reply

  Įvarių priežaščių gali būtų ir el gedimas ir teplo trūkumas ir t.t.

  Reply

  Laba diena. Volvo xc60. 2011m. D3. 120 kw automatine pavaru deze. Saltam varikliui ijungus D viskas ok. Susilus varikliui ijungus D susmugiuoja. Alyva keista pries 6 men. Manau dalinis keitimas buvo. Kas geletu buti su pavaru deze?

  Reply

  Reikia registruotis daignostikai Dalinis keitimas gali ir nepadėti dėžei skalndžiai dirbti.

  Reply

  Laba diena, klausimas butu toks važiavau su mašina ir ne išio ne iš toapsukos pradejo kilti o automatas ne pirmo begio neimeta kas galetu buti? Iš anksto dėkui už atsakyma.

  Reply

  Įvyko gedimas koks sunku atsakyti, bet tai rodo slėgio trūkumą ir pavaros slydimą, tokie simptomai.

  Reply

  bmw x5 e70 3.0 173 kw 2008m ar reikia keisti dėžei tepalai ir filtrai. Kartais jungiasi nešvelnai pavaros susmugiuoja. Ir jei taip kaina su darbais ir tepalais kokie jiems priklauso.

  Reply

  Tepalus keisti jau vėluojate, kad juntami nešvelnūs jungimai, o kainos skaičiuojamos registracijos metu ne internetu.

  Reply

  Turiu Ford Galaxy 2012 metu,dyzelis 2L,automatine pavaru deze. Visi begiai veikia puikiai,o atbulinis begis neisijungia.kas galetu buti,kelias dienas pradejo jungtis is keliu kartu,o dabar neisijungia,kaip jungi girdisi po masina ,kad kazkas bando jungtis,bet masina nejuda

  Reply

  Čia reikalinga normali patikra dar priklauso kokio tipo pavarų dėžė toje mašinoje.

  Reply

  Sveiki norejau paklausti , turiu bmw 520d 2014 f11 su 8hp pavaru deze , ar gali dezes pusle vibruotis ant didesnio greicio ? As turiu vibracija vazuojant ant didesnio greicio , ir iskeiciau viska nuo kardano iki ratu . Aciu uz atsakyma .

  Reply

  Atvykit diagnostikai atliksim ir rasim dėl ko vibruoja. Sudėtinga atsakyti ar tai pūslė kalta.

  Reply

  Laba,mercedes ml w164,320cdi 165kw.2006 m. vaziuojant butent 60km/h greiciu masina pradeda trukcioti,truputy susokineja variklio apsukos ir kartais nesmarkiai susmugiuoja zemejant pavarom,kas gali buti???🤨 tepalai nesenai pilnai pakeisti Aciu uz graita atsakyma😊

  Reply

  Ar pilnas keitimas darytas, kaip dirba kompiuteris? Kokios būklės buvo senas tepalas?

  Reply

  Sveiki, ford mustang 2004, pradedant vaziuoti is vietos pirma pavara tylu, taciau toliau greitejant pasigirsta svilpimas stiprejantis su greitejimu. Kai permeta i antra pavara svilpimas dingsta. Visos kitos pavaros svilpimo neturi, pavaras jungineja sklandziai ir svelniai. Tepalai dezeje su filtru keisti buvusio savininko pries 5000 km. Svilpima dar turi ir atbuline pavara. Kur galetu buti problema?

  Reply

  Reikia tikrinti kur galėtų būti problema.

  Reply

  Sveiki.FORD KUGA,2l,120kw,dyzelis.Stovint ant D padieties reikia laikyti stabdy,nes juda pati.vaziuojant dideliu greiciu ir spustedlejus gaza aplenkimui, iskarto meta zemesne pavara.pradedant vaziuoti i statesne ikalne,girdisi garsas is dezes lyg buksuotu ratai.labai cia rimta?

  Reply

  Labai

  Reply

  Sveiki, klausimas butu apie A8 09m. Pašilus varikliui ir bandant įjungti R atrodo, kad tiesiog ji iškrenta, jau lyg ir kabina bet vel pradeda gazuotis ir po jei daugiau taip bandant užsidega skydelyje vienoje linijoje visos pavaros, kaip butu avarinis rėžimas. Čia jau reikia pilno perrinkimo ar sunku atspėti?

  Reply

  Čia reikia diagnostikos pirmiausiai

  Reply

  Sveiki, bmw e46 2d 110kw automatas, kartais labai sungiai jungesi svirtis is P reikalauja daugiau jegos kad ijungt begi, kas gali buti?

  Reply

  Gal ikalnė arba nuokalnė?

  Reply

  sveiki. Dingo 4 bėgis. Pirmus tris bėgius permeta, bet 4 nenori ir išmeta klaidą (trans. Failsafe prog.) Dalinis tepalų keitimas (60%) darytas ir filtras su tarpinėm pakeista. Ar gali būti, jog vienas iš solenoidų nesuveikia? BMW e53 3.0d 135kw (2003) Dėkui

  Reply

  Gali būti, kad dėžė sugedo.

  Reply

  Sveiki, norėčiau paklausti. Volvo xc60 2012 automatas 2.4 D5 158 kw. Bėgius meto gerai,tik kai sušyla ir parkuojiesi jungiant į D susmūgiuoja.Ar padės pilnas tepalo pakeitimas?Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Tepalas keičiamas tada kai viskas veikia gerai. Gi nekeičiat tepalo varikliui kai jis kala?

  Reply

  Sveiki susiduriau su tokia situacija. Mersedes w212 automatine greicio deze.uzvedus varikli ir ijungiant D arba R masina sutrukcioja is vietos ,o kai pajuda begiai nebepersijungineja?viskas buvo tvarkoi bet kai norejau isvaziuot ta pacia diena ateiti ko ta problema

  Reply

  Tokius dalykus be diagnostikos nenuspėsim.

  Reply

  Sveiki, BMW E63 uzgesinus automobili ar i ji atsisedant pries uzvedant isijungia klaida kur raso ''SELECT P POSITION Before leaving the car, select possition P. Possible fault in ignition or transmission / selector level. Have the problem checked to nearest bmw service,, Gal galit pakomentuot-pasakyt kas gali buti? ar tam kad patikrinti tai reiks nuimineti deze ?

  Reply

  Pranešimas, kad nepamirštumėte perjungti Į P parking padėtį.

  Reply

  Sveiki, kiek būtų tepalo keitimas automatinė pavarų dėžė Volvo s80 2010 metų 3.2 l Benzinas

  Reply

  Kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Sveiki, Audi q7 2006 3.0 tdi 171kw 6 begiai automatas. Pajudant is vietos ar suletejus (ciuciut riedant, vaziuojant nespaudziant gazo, o tik prilaikant stabdi, kad auto riedetu) jauciasi kaip trukcioja auto, taip lyg abs sudirbinetu ir pristabdynetu auto. Vaziuojant betkokiu kitu greiciu viskas gerai, pavaras meto gerai. Prasideda reukalai su greiciu deze?

  Reply

  ieškokit gedimo variklyje.

  Reply

  Labas turiu pasat 2010 12 mėnesių b7. 2 litrai automatas. Važiuojant viskas gerai bet kai sušyla masina retkarčiais atbulinia aiga nevažiuoja, bet kai perkuri masina viskas atsigauna. Bet seip važiuoja gerai bėgius meta švelniai kas gali būti?

  Reply

  Čia gali būti mechatroniko gedimas

  Reply

  Sveiki, hyundai i40 2013m 1.7crdi automatas. Tolygiai greitejant, pasiekus 2000apsk. Greitis apie 120km/h pradeda pulsuoti 200-400apsk. Bet tai nutinka tik tolygiai spaudziant greicio pedala ir ties 2000apsk. Daryta diagnostika-klaidu nera, oro tiekimas nepakinta, purkstukai dirba idealiai, gal numanot kame beda?

  Reply

  Sveiki reikia atvykti atliksime normalia diagnostika, o ne tik klaidų nuskaitymą.

  Reply

  sveiki, 2004 E60 160kw kiek kainuotu dezes konvertoriaus (pusles) remontas ?

  Reply

  Dėl kainų reikia kreipti tiesiai į serviso priėmimą, čia internetu kainos nenustatomos.

  Reply

  sveiki. automatas prieš sustojant sudungsi (kietai zemina pavara),bet tik prieš sustojant. kitus bėgius mėto švelniai. gal galėtumėt pasakyt ar čia rimtas gedimas ir kokia jo taisymo kaina? p.s. truputi sunkiasi tepalai iš dėžės. bmw e60 3.0D 160 kw

  Reply

  Klausimas, kada jam buvo keisti tepalai ir ar buvo darytas pilnas keitimas?

  Reply

  Bmw e60 520d 2010 automatas Problema tokia ne grazei bėgius permetineja kaip meta bėgius atrodo kaip stuktelejimas kaip juos jungia nerandu niekaip galu

  Reply

  Reikia tuomet atvykti diagnostikai tik taip rasim kur bėda

  Reply

  Dodge grand caravan 2013 m.Sovint masinai ir jungiant i D buna smugiukas ne visada is 10 jungimu 1 susmugiuoja...Visa kita pavaras mėto gerai...ar cia gedimas ir koks galėtu but remontas...ačiu

  Reply

  Tokia jau ta deze šių mašinų

  Reply

  Sveiki, 2014 metu volvo s80 jungiant is N i D kartais automobilis bando sokti i prieki, kartais isijungia nejuntamai. Nuo ko tai gali priklausyti?

  Reply

  Nuo gedimo ir šiuksliu tepale.

  Reply

  laba diena. BMW e70 nedega Parkingo P ledas. parkingo mygtukas tinkamai neatsoka. kame butu reikalas?

  Reply

  Panašu būtų į perjungimo renkenos gedimą.

  Reply

  Sveiki. Norėjau pasiklausti, kiek kainuotu dežes dalinis remontas. A4 b7 3l tdi 6hp dežė. Iš 2 į 3 pavara įjungus 3 pavara, praėjums kelioms akimirkoms susmugiuoja ir pakrenta apsukos, o paskui toliau viskas sklandu.

  Reply

  Tai galima pasakyti tik gerai įvertinus situaciją, tokio kaip dalinio remonto tik tokiai konkrečiai bėdai nera.

  Reply

  sveiki,istiko beda zafirai automatui,vazevo viskas gerai,dar nevaziuoja,imusi atbulini begi,ratai nesisuka tik gazuojesi,imusi i prieki tas pats,pastovejus vel vaziuoja nedaug,ir vel gazuojesi,kas galetu but?

  Reply

  Panašu būtų į mechaninį gedimą, kazkas galėjo lūžti dėžėje.

  Reply

  Sveiki.Opel Astra 2007 metai.1,9 88kw dyzelis,automatas. Persujungia iš 5 į 3 . Kas tai?. Diagnostika darote? Su pagarba

  Reply

  taip darome

  Reply

  Sveiki bmw e61lci 3.0d spaudziant greicio pedala ik dugno buna gan stiprus smugis dazniausiai 2begiu jungiant i 3 kartais viskas gerai nebuna.kas galetu buti?

  Reply

  Kad pasakyti, kas konkrečiu atveju blogai reikalinga diagnostiką atlikti. Bet ne klaideles nuskaityti, kaip dabar populeru patapo.

  Reply

  Sveiki, turiu klausimą, ar natūralu, kad stovint sankryžoj ant D raidės truputį vibruoja? Vibracija jaučiasi tik ant keleivio sedynės labiau, pati mašina nevibruoja (Kol neįšilus mašina, stovint nevibruoja nei ant D.). Įjungus P arba į N vibracijos nėra, važiuojant taip pat nejaučiama jokių vibracijų. Pavarų dėžė CVT.

  Reply

  Tai gali būti ir variklio pagalvių susėdimas reikia į tai atkreipti dėmesį.

  Reply

  2012 Audi a4 allroad 3.0tdi S-tronic kartais jungiant iš atbulinio i Drive mašina staigiai bando šokt i prieki ir užgesta. Tepalai dežei keisti prieš 5000km. Kokios bėdos gali buti?

  Reply

  Reikia atlikinėti diagnostiką, čia panašu į gedimą. Greičiausiai jau esant šiam gedimui tepalus pakeitėte, nes tai ne dėl tepalo tokie šposai vyksta. Čia jau bėdos dėžės valdyme.

  Reply

  Bet cia ne mechaninis gedimas? Kokios panasiai gali buti islaidos su tai susijusios?

  Reply

  Čia reikia atsargiai vertinti. Jei važinėjate su ja gali pereiti i mechaninį gedimą. Šiuo metu sunku neapžiūrėjus tiksliai konstatuoti ir nesinori galimai be reikalo gasdinti. Paprasčiausiai reikia atlikti normalią patikrą. Daugeliu atvejų,kaip į panašius simptomus nekreipia dėmesio finalas ne visuomet būna džiugus.

  Reply

  Sveiki turiu bmw 535d 200kw nzn kur ieskot bedos, kai ijungi D arba R laikant stabti pati bando vazuoti , pakeiciau tepalus dare degnostika nk neranda nuo ko pradeti ieskoti bedos?

  Reply

  Reikia tartis diagnostikai pas mus ir bandysime tai surasti. Pirmiausiai tik nuo diagnostikos reikia pradėti.

  Reply

  Sveiki, auto Peugeot 407 coupe 2.7 d. automatas. Kai is antros pavaros i trecia perjungia nenumeta apsuku o kaip tik uzmeta iki 3000. Gal ira ideju ka cia reiketu tvarkiti? Hidrobloka keisti?

  Reply

  Šių automobilių dėžių remonte patirties neturime :(

  Reply

  Labas rytas, aš su tokiu klausimu : Audi a4 b8 2014 2l dyzelinas multitronic automatine pavaru deže 8 begiu. Pirmi du begiai pajudant iš vietos muša per pedala, o per diagnostika parode kompiuterio bloko klaida. Ar tai yra susije dalykai?

  Reply

  Spėjame greičiausiai taip.

  Reply

  Sveiki, 2008 m. MB B180 automatas (variatorius). 2 metus žmona važinėjo be jokių problemų ar simptomų, kol netiketai dingo visiškai trauka. Autoserviso verdiktas nutrukes variatoriaus diržas. Kiek kainuotų dėžės remontas?

  Reply

  Vien tokio verdikto nepakanka. Jei nutrūko diržas mašina stovi vietoje, o ne trauka dingsta. Taip, kad ši išvada kolkas verta 0. Siūlytume atvykti rimtai diagnostikai, o ne spėlionėms.

  Reply

  Hyundai SantaFe 2010 2.2l Diesel. Pradėjus važiuoti girdisi zyzimas iš dėžės (tartum siurbliukas kažkoks pumpuotų), atleidus akseleratorių, nutyla. Pagazavus vėl atsiranda zyzimas. Prie didesnių sūkių arba nebesigirdi arba dingsta. Pasiekus darbinę temperatūra, jokių garsų nesigirdi. Kokie galimi gedimai? Ačiū

  Reply

  galimos šiukšlės APD užkimšusios filtrą.

  Reply

  Audi a4 b8 multitronic dežė 2,7l dyzelis. Kaip šita dežė ar brangus jos remontas ir ar ji patvari?

  Reply

  Patvari remontas kaip daugumos dėžių kažkokių stebūklų nėra.

  Reply

  Audi C7 3.0 tdi 150kw S-tronic. Intensyviau spustelėjus smūgiuoja iš 3 į 4 pavarą, bet ne visada. Kol variklis šaltas to niekada nebūna. Kokie galimi gedimai? Dėžės Tepalai keisti laiku

  Reply

  Galimi įvairūs gedimai. Reikalinga diagnostika. Ir būtų klausimas kas kiek laiko keitėte tepalus nuo naujos mašinos?

  Reply

  Pastačius į neutralia padetį,dingsta ūžimas važiuojant.A5-2010,2.7l.Ačiū

  Reply

  Gali būti gedimai perdavimo sistemoje.

  Reply

  Audi a4 b6 2004m 1.9 tdi tiptronic: Pradedant judėti į priekį arba atbuliniu nepriima apsuku, mašina juda tik pati is automatinės dėžės, perspaudus stabdy apsukos sukyla iki 1.2k ir tada pradeda judėti tvarkingai. Bėgiai nesmugiuoja važiuojant, niekas netarška. Meta oro srauto matuoklės klaidą, bet jos keistos ir naujos ir originalios, vistiek tas pats. Dėžei adaptacija daryta, tepalai tikrinti. Diagnostika dėžės klaidų nerodo. Kas galėtų būti?

  Reply

  Sudėtinga atsakyti reikia tikrinti ta situacija ir ieškoti priežasties.

  Reply

  Audi a4 2012 multitronic 2L sustojus ir vel pradedant važiuoti keliom sekundėm,kartais vėluoja dėžė.

  Reply

  Jos tokia prigimti taip ir turi būti. Arba keisti mašiną su kitokio tipo dėže.

  Reply

  Sveiki,auto BMW e60 3d 160kw,kiek butų pūslės pakeitimas ir tepalo ir filtro pakeitimas.

  Reply

  Sąmatos internetu neskaičiuojamos, nes yra nemažai klausimų ir pasirinkimų tai darant

  Reply

  XC90 2.4136KW 2007m.Dėžė dirba kaip ir normaliai tik perjunviant iš 3y4 duodant apkrova susmūguoja.Neperseniai iš viso neijunge 4 pavaros tik mechaniniu budu galėjau perjungti y 5.Pastovėjus viskas susitvarkė.Kaip ir laikas jau keisti tepalus,bet čia manau dar kažkas negerai.Kokia tepalu keitimo kaina ir kokios preliminarios prognozės

  Reply

  Tepalus keisti jau nelaikas. Tepalų keitimo laikas šiai dėžei praėjo senokai. Reikalinga šiuo metu patikra ir yra šansų, kad pilnas tepalo keitimas dar gali pagerinti situaciją, tačiau 100 proc jau nepadės.

  Reply

  Sveiki volvoxc70 2.4 autonatas vaziuojant atleidus gaza kaukia duidi gazo dinksta kaukimas vavaros junginejasi graziai

  Reply

  Reikia atvykti tokiu atvėju patikrai

  Reply

  Sveiki, svarstome pirkti 2007-2009 Corolla Verso 1.8 benziną, bet nenusprendžiame tarp automatinės ar mechaninės. Visos automatinės arti 150k km, o reiškia variatorius jau arti resurso pabaigos. Sakykit, kiek pilnai kainuotų tuos dėžes remontas su nuėmimu ir pastatymu su prielaida, kad reikės keisti diržą ir šlifuoti valus?

  Reply

  Atlikit savalaikę priežiūrą keičiant tepalus ir nebus jokio resurso

  Reply

  e46 330d 135kw.Sveiki, isilus varikliui iki darbines temp. stovint vietoje ant P laikant stabdi jungiu D ir kala i subine. Vaziuojant ir atleidus gaza taip pat jauciasi smugis. Nauja deze butu geriausias variantas?

  Reply

  Nauja dėžė be jokios abejonės geriausias variantas tik jos kaina bus kelis kartus didesnė nei viso automobilio. Tokiems automobiliams dažniausiai deda naudotas dėžes arba jas remontuoja.

  Reply

  Aciu jums...

  Reply

  Audi 1995 2.0 85kw Sendien atsirado problemele, pastacius i D nori pajudet stovi vietoj, paduodu gaza daugiau soka i prieki su smugiu? kitas pavaras junge gerai kolkas. Tepalus,filtrus viska keiciau pries 2000km Ar dar tvarkot tokias dezes?

  Reply

  Reikia pirmiausiai žiūrėti koks gedimas, tačiau jau bus keblumų su šios dėžės remontu, gali būti ir kaina didesnė nei automobilio.

  Reply

  Sveiki turiu audi a6 c5 2.8quattro. Dežė automatas triptonic Pradzioi vaziuojant smugiuodavo smarkiai. Galiausiai i prieki nebevaziuoja net gazo nedavus. Tik ijungus atbuline rieda atgal be gazo. Galimi variantai?

  Reply

  Galimi gedimai. Konkrečiau pradžia nuo diagnostikų ir gedimo išaiškinimo.

  Reply

  Sveiki. Turiu passat b6 2008metu. Su dsg6 automatinė greičiu dėžė. Ji pradėjo durniuoti ir įmesdavo avarinį režimą ir dingdavo bėgiai. Pora kartu degimą įjungi išjungi ir vėl viskas gerai o kita karta nieko nebūna jokių klaidų nemeta ir bėgiai visi yra. Klaida meta tokia. Transmission Solenoid power relay. P1746 electrical malfunction. Vieni sako iškart keisti dėžė nes mechatronikos sugedo. Tai įdomi jūsų nuomonė ką keisti ar remontuoti ta pačia dėžė. Ir kokia kaina butu pas jus servize ja suremontuoti. Ačiū už atsakymą

  Reply

  Mechatronikas yra remontuojamas tačiau ir dėžės nedidele kaina. Čia jums rinktis.

  Reply

  Sveiki. Audi a8 2005 3.0tdi važiuojant atleidus gaza ir pradedant leteti pradeda šokinėti apsukos. Čia pūslės bėda galėtų būti?

  Reply

  Reikia tikrinti kokia bėdai tai galėtų būti.

  Reply

  Turiu Audi A3 2 litrai benzinas automatas i prieki vaziuoja atgal ne . Ar cia daug problemu ir kiek tai apytiksliai kainuotu? Dekui.

  Reply

  Diagnostika kainuotu 20 eur po to sužinojus koks gedimas kokia problema galima ir apie remonto eiga, bei galima kainą pakalbėti

  Reply

  Audi Q5. 2.0tdi S tronic. Važiuojant 80km greičiu su autipilotu jaučiasi karts nuo karto toks automobilio pulsavimas, sustojant staigiai toks vaizdas jog kažkas automobili stumtelna is galo, ir apsukos susokineja tuo metu iki 1100 ir nukrenta iki 900rpm.? Kas gali įtakoti tai?

  Reply

  Čia reikalinga diagnostika, gali būti rimto gedimo simptomai, jei į tai nekreipsite dėmesio ateityje remonto kaina gali ir nustebinti

  Reply

  Opel insignia 2013m 118kw automatas prabegas 280000km nusipirkau automobili pries 2menesius kol dar orai buvo salti ! Prie saltos temp deze dirbo be priekaistu , atsilus orams ir gerai pavaikius opeliuka per miesta prasidejo problemos ! Kaip ir minejau zaibui gerai apsilus ir sustojus prie sviesoforo problema startuojant, atleidus stabzio pedala zaibas pats nestartuoja o laukia kol uzmesiu jam gaziuko ! Uzmetus gaziuko atsiprasant pistelna deze Ir pradeda vaziuoti i prieki 🤷‍♂️ Kokie variantai? Pakeitus tepala ir padarius adaptacija viskas susitvarkytu ar reik rimtesnio remonto? Ir kiek tai kainuotu?

  Reply

  pradžioje būtina atlikti pilną tepalo keitimą ir po to priiminėti sprendimus. Gali žaibas atsigauti. ;)

  Reply

  sveiki , klausimas Nissan micra 2003m 1,4 automatas.Jauciamas prabuksavimas is 1 i 2 .Ar remontuojat? kiek kainuotu paleisti solenoidus ir frikcinius ziedus bei tarpinukes ??

  Reply

  brangiau nei nusipirkti kitą važiuojančią micra

  Reply

  Sveiki, Porsche Cayenne 3.6 benzinas. Begius meto svelniai, bet kai imeta 3 begi jauciasi patampimas lengvas, paskui nuo ketvirto begio vel viskas gerai ?

  Reply

  Galimos problemos hidraulinėje sistemoje. Panašu, tai kad ilgai niekas jos kažkuriam gyvenimo etape neprižiūrėjo ir nekeitė tepalo.

  Reply

  Audi A4 b8 2012 metu 1.8 TFSI benzinas 88kw multitronic. Pradedant vaziuoti buna staigūs patempimai ir dažniausiai du smūgiai iš dėžes bet dažniausiai kai masina salta. Pavaras iš pirmos i antra meta 1200 apsuku, toliau važiuojant nieko nėra jokių garsu ir pavaras meto labai gražiai, tai tik kai iš vietos išvažiuoju tada tie garsai ir tempimas yra, kada keisti tepalai nežinau nes automobilį turiu tik 2 mėnesius, diagnostika buvo daryta bet joje nieko neparodė blogo. Kas galetu butų? Ir ar tai labai brangu? Ar turėčiau keisti kita dėže?

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, po diagnostikos galėtume rasti dėl ko taip vyksta ir pasakyti kiek galėtų kainuoti, jei reikės kažkokio remonto.

  Reply

  audi 2006m multitronikas. pvz sustojus prie sviesaforo pradeda vibruoti automobilis perjungus ant N nustoja

  Reply

  Taip neturi būti yra kažkoks gedimas reikia ieškoti

  Reply

  Sveiki turiu toki kosmara. citroen ds4 1.6 dyzelinas 2012 automatas. nesklandziai meto begius,kartais is trecio nemeta i ketvirta.uzgesinus ir vel uzkurus viskas vel gerai. bet palaipsniuj jauciasi jog tas nesklandus greiciu dezes darbus vis daznesnis. tepalus keitem.ir i gerus. ismeta klaida net kartais jog greiciu dezes klaida.bet ne visada. prie kompo pajungus ne i tema rodo klaida P0263/cylinder 1 -contribution/balance. nebezinau kuom ir tiket,ar greiciu deze nedirba gerai,ar purkstukas ir ar galetu tureti poveiki greiciu deze jai pvz purkstukas blogai dirba. masina vaziavusi 188000km. patarkit ka krapstyti pirma. aciu

  Reply

  Šiuos "košmarus" neremontuojame.

  Reply

  audi A4 B8 2,7d. automatine multitonic pavaru deze, ar galima ideti nuo 2l dyzelines automatines multitronic audi 2009 m

  Reply

  paprastai gali nesigauti

  Reply

  Sveiki. Pakeistas konverteris prieš metus, pravažiuota apie 20k km. pradėjo nebelaikyt apsukų(atleidus akseleratūrių apsukos krenta iki 900 kaip ant N) bet ne visada. Kas galėtų būt?

  Reply

  reikia patikrinti gali ir nieko blogo nebūti.

  Reply

  Sveiki kiek kainuotu pakeisti pavaru deze is mehanines i automatine bmw e46 330d 135kw. Kokiu papildomu daliu reiktu?

  Reply

  reikėtų nusipirkti kita mašina su automatine dėže kaip donorą ir būtų galima perdaryti. Tik klausimas kur prasmė?

  Reply

  Sveiki, Bmw 530xd 2008m 275000km ant salto begiai jungesi gerai kai pasyla begiai jugiasi tik prie didesniu apsuku mazdau virs 2000rpm Atrodo,kad vaziuotu sport rezimu...tepalai niekada nebuvo keisti dezes.....ka patartumet?

  Reply

  Sveiki , Volvo S80 Tf80sc stipriai jauciasi begiai aukštyn ir žemyn persijungiant , begejantis dreba visa masina , girdisi svilpejimas ... orientacine remonto kaina iš praktikos pasakykit prašau .

  Reply

  Jei tepalai dar nekeisti tai kuo skubiau pradėti nuo pilno tepalo keitimo,, o po to bus matyti. Tik prieš keitimą reikia dar ir būtinai diagnostiką atlikti, kad įvertinti kokio lygio čia ta bėda.

  Reply

  Atlikti daignostiką ir po to nuspręsti, kaip elgtis. Jei problemų pavarų dėžėje važiavimo metu atliekant diagnostiką nenustatysim bus galima keisti tepalus.

  Reply

  Sveiki, Volvo s80 1999 2.5 tdi 103 kw. Šaltam automobiliui dėžė veikia be priekaištų. Artėjant prie darbinės temperatūros dėžė sunkiai per jungia bėgius, galų galiausiai nebejuda iš vietos. Ar tai gali įtakoti pardavęs dėžės skystis? Jis keistas maždaug prieš 30 tūkst. Km. Ar skysčio pakeitimas dar gali išgelbėti dėžę?

  Reply

  Ne tai jau nepadės išleistite veltui pinigus teplo keitimui

  Reply

  Sveiki, Ar pakeitus apd, naudojant senas "smegenis" butina atlikti adaptacija? Audi a6 2.7multitronic Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Šia dėžei reikia tai atlikti, po tokių darbų.

  Reply

  Sveiki, Audi q7 2018m, 160 kw. kartais prie nedidelio greicio ~ 1.5 apsuku jauciasi drebejimas. greitis iki 40-50 km/h. Galbut reiktu keisti tepalus? rida 186 Tkm.

  Reply

  pirmiausiai reikia žinoti kokia pavarų dėžė šioje mašinoje. Geriausiai tai pradėti nuo diagnostikos, kad nemėtyti pinigų bereikalo.

  Reply

  sveiki noreciau suzinoti kiek mazdaug kainuotu sutvarkyti automatine deze mb ml 320 cdi 2005 metu.. nesklandziai jungiasi pavaros

  Reply

  reikia prirmiausiai išsiaiškinti to priežastis.

  Reply

  Sveiki, automobilis bmw e90 07m 325d dpf su automatine pavarų dėže. Sustojus prie šviesaforo laikant drive rėžime ant stabdžio atleidus jį kartais pradeda važiuot iškarto ir švelniai kaip turi būt, o kartais būna tokia pauzė 0,5-1s. ir toks staigesnis pajudėjimas iš vietos(kirtimas). Toks darbas aktualus tokio tipo pavarų dežėms ar verta sunerimti ir pradėti "ieškoti sliekų"?

  Reply

  Laba diena, pas mano skoda octavia su FDG donoro automatine deze lygiai tokios pacios problemos kaip pas Jus -kirtimas arba trukciojimas.Kartais viskas normaliai.As pastebejau,kad tokie trukciojimai arba kirtimas buna po stipraus paspaudimo stabdziu pedalo prie sviesaforo.Lengvai laikant nuspaustus stabdzius buna kirtimai svelnesni arba isvis nesijaucia.Nezinau kokiu imtis priemoniu.Cia Vokietijoj niekas nenori remontuot deziu,be to vikas brangu.Prasau parasyk ka darei siai problemai isspresti.Aciu.

  Reply

  Sveiki, Valdai, pas mane ta problema yra kaip pastoviu ilgiau prie šviesaforo D režime, tai dabar jeigu matau kad teks pastovėti minutę ar keleta, tai isijungiu P režimą ir prieš pradedant važiuot įsijungiu "D" ir nebūna to vadinamo kritimo .

  Reply

  Sveiki, Pas mane tapati beda su 325d smugiuoja stipriau palaikius stabdzio pedala ir tik salta, pries pakeiciant deze nebuwo taip, ar gali but, kad pakeitus deze reik ja kazkaip pririst su kompu?

  Reply

  Ar tikrai nepadarėte klaidos tepalo keitimo procese? Čia labai būtų į tai panašu.

  Reply

  Reikia pradėti žiūrėti taip šios dėžės nedirba, tai nėra jų tipinė beda

  Reply

  Sveiki, turiu automobili e60 525d automatine deze nuo 60-120 km greicio tarpais plaukiuoja apsukos ypac jei vaziuoji autopilotu pastovfiu greiciu, masina netrukciuoja begus meto sklandzei ir kas svarbiausia jei vaziuoji 120 ar greiciau apsukos niekada neplaukiuoja sakykit kas cia galetu buti

  Reply

  Čia reikia atlikinėti diagnostika tikrinti parametrus važiuojant tik tada bus galima rasti bėdą.

  Reply

  Sveiki keičiau variklį lūžo velenas iki tol buvo viskas gerai rang rover sport 2007 2.7 po pakeitimo pradėjo pavarų dėžė grybauti tai normalei permeta tai virš 3 štuku apsukų permeta pakeičiau tepalus filtrą dalinai, bet nepadejo ir dekik jei duodi gaza nespėja permesti begi iki 3 tūkstančių apsukų virš 3 pradeda užti sankaba kitaip transformatorius, gal dalinai galėtumėte pasakyti kur beda

  Reply

  Čia nuspėti nepavyks reikia daignostikos ir patikros.

  Reply

  Ford mondeo 2008 103kw dyzelis. Salta silpnai susmugiuoja is 3 i 4. Pasilus vos jauciama kad uzlaiko daugisu is 3 i 4 kas galetu but tepalu nekeiciau pirkau nesenai jau su tokiu gedimu, kA REIKTU PADARYT?

  Reply

  Pradžia nuo diagnostikos ir patikros, o po to jau galima spręsti ką daryti.

  Reply

  Sveiki, kur galima gauti rem kompletą automatinei dėžei.

  Reply

  reikia užsakinėti.

  Reply

  Labas .audi c5 142kw.paspaudus ir atleidus gaza jauciasi smugis i pusasi is dezes...ar sudetingas remontas o gal verta tiesiog visa deze keist?

  Reply

  Jei atliktume diagnostiką, tuomet galėtume atsakyti.

  Reply

  Sveiki turi audi q7 176kw kai persijungia begis jauciamas kaip tymtelejimas i prieki, buvo sudiles kardano guolis su guma sutvarke (kardanas.lt) situacija pagerejo bet vistiek dar jauciasi tas tymtelejimas. Ar gali buti dezes defektas ar reduktoriaus. Gal teko susidurti su tokiu gedimu.

  Reply

  Gali būti.Šioms mašinos dažnai mėgdavo tepalų dėžėje nekeisti.

  Reply

  Sveiki. Tepalus dezes keiciau isigijus automobili. Nuo 30-40 kartais jauciamas uzdelsimas gazo, gal svelnei sudungsi, kai uzsyla masina pilnai, to nedaro tame greityje, bet pastebejau, vaziuojant greiciau, ant tos pacios pavaros atleidziu gazo pedala ir vel ji vidutiniskai paspaudus jauciu visoje masinoje sudungsi. Diagnostika klaidu nemeta, vaziuokle tikrinta technikineje, servisai galu taip pat neranda. Manau adaptacija nebuvo daryta po tepalu keitimo. Tie veiksmai, vyksta tik spaudziant gaza, begius meto lyg gerai. Nezinau kur dar kreitpis...dekui

  Reply

  Turit atvykti atliksim diagnostika ir rasim priežastį.

  Reply

  Sveiki audi a4 b8 multitronic 8 begiu paspaudus virs 3000rmp pradeda stoti. Atleidus gaza ir kiek palaukus vėl traukia. Jokių klaidų nemeta

  Reply

  Reikia daryti dainostika tik tada galėsim pasakyti, klaidų nuskaitymas dar nėra diagnostika.

  Reply

  Sveiki Automobilis BMW E60 530 D 2004m. Automobilyje pakeisti filtrai ir atliktas visas dežės aptarnaviams. Padarytas Chip tuningas ir pareguliuota dežė, tačiau po kokokio mėnesio atsirado toks keistas reiškinys. Mašina perjungia bėgi tik 2100 apsukų. Taip pat pats automobilis nemegsta keisti bėgio jis ant cruizo kontrolės gali laikyti ir 1800-1950 ir ramiai sau važiuoti dideliais sukiais.

  Reply

  Kreipkitės į dėžės veikimo koreguotojus.

  Reply

  Sveiki, Turiu Ford Fusion 2017 (USA). 2 litrai 240 ag motoras. 6 bėgių automatinė dėže (awd). Automobilio rida vos 70k. tačiau juntami tokie nemalonūs dalykai: 1. 1-2 minimalus dungtelėjimas 2-3 stiprus dungelėjimas esant šaltam, stiprus timptelėjimas, esant karštam. Tiesa pasakius kuo daugiau užkaitini dėže tuo geriau bėgiai metosi. 2. Juntamas nedidelis dugntelėjimas 4-5 bėgyje. Tepalus keičiau (dalinis keitimas lygtai) sakė tepalas gan tamsokas. Nepagėrėjo nei kiek, gal minimaliai. Gal įsivaizduojate kas galėtų būti? Gal programuot reikia, adaptuoti ar kažką.. Nes ardyt visada suspėsime :)

  Reply

  Šiai mašinai dalinai keičiant tepalą jo nepakeisite, šios dėžės labai greitai sudegina tepalą. Reikia bandyti valyti dėžę ir atlikinėti adaptaciją.

  Reply

  Sveiki,Planuoju pirkti Ford Edge 3,5 su bendziniu varikliu noriu paklausti ar ju pavaru dezes patvarios ar geras pasirikimas

  Reply

  su 3,5 varikliu neteko susidurti šitoje mašinoje.

  Reply

  Sveiki, Audi a6 c6 3,0tdi 176kw quatrro tiptronic. Šalta arba važiuojant užmiesti viskas kaip ir gerai, bet važinėjant mieste jaučiasi smūgiavimas kartais švlenesnis kartais stipresnis kartais kaip ir viskas gerai. Dariau dalini tepalo keitima, bet problema vistiek išliko bandyti daryti pilna tepalo keitima ar prieš tai dar kokia diagnostika pasijungti pasižiurėti, gal čia jau kažas rimčiau

  Reply

  Reikia nuo diagnostikos pradėti.

  Reply

  Sveiki, iš dežės girdisi lengvas kaip laisvo metalo besipurtančio garsas, įjungus bėgį jis dingsta, visas pavaras mėto tvarkingai. Ar didelė problema ir ar jau reikia tvarkyti? Ačiū.

  Reply

  Reikia tai išgirsti, kad atsakyti.

  Reply

  SKODA OCTAVIA MK2 1.9 TDI DIESEL DSG Buksuoja DSG sankabos, bet kol kas važiuoja. Kokiai pinigų sumai nusiteikt? Ar remontuojat tokias?

  Reply

  Remontuojam tik gali viskas vien sankaba nesibaigti. Nusiteikit diagnostikai, o po jos jums galės apytiksliai paaiškinti kam nusiteikti reikia

  Reply

  Passat 2007 automatinė dsg 6 begiu.ryte važiavau viskas buvo gerai. Vakare atsisėdau nei pirmyn nei atgal ir visokie garsai sklinda tiek atbuline pavara įmetus tiek pradėti vaziuoti. Kas gali būti chana dezei?

  Reply

  gali būti chana

  Reply

  VW golf 4 2002 metai TDI 96kw triptonic šalta nejungia atbulinės pasildzius ant p kokias 5min viskas veikia.kas galėtų būt?

  Reply

  tepalų gali trūkti

  Reply

  Sveiki, kas galetu buti audi a6 c6 tdi quatro, kai vaziuoja kyla garsas is galines vaziuokles kaip kokia skarda trankytusi ir jauciama vibracija ruduktorius nesenai pakeistas

  Reply

  reikia tikrinti neįmanoma taip atspėti.

  Reply

  Sveiki, pas mane bmw e61 2004metu automatine pavarų dėže pasikeičiau tepalus blogai jungdavo pavaras išpiles tepalą suskaiciavu tik 5l buvo nesenai pirkau lietuvoje masina. Taigi pasikeitęs tepalą buvo viskas gerai graziai jungėsi bėgiai.t.t bėdų nebuvo kita diena važiavau greitkeliu 120km/h norejau aplenkti priekį paspaudžiau gazo pedalą man is 6pavaros permetė i 5 ir sukylo apsukos iki galo ir pradingo begiai ismete klaida ,,RATIO MONITORING, CLUTCH B-E,,

  Reply

  Kažką negerai pakeitėte :(

  Reply

  Laba diena Turiu audi q7 2010metu 3 diesel 176kw pradejo idomiai vaziuoti kai persijungineja begis tai lyg truktelna i prieki. Kas gali buti? Gal reduktoriaus guma ar visdelto greciu dezes gedimas, o gal kardano beda? Aciu

  Reply

  Čia priklauso kokia dėžė, bet greičiausiai tai bus su dėžė, o ne guma susija.

  Reply

  Sveiki šalta greičiu dėžė dirba gerai bet pavažiavus apie 20 km atstumu sustojus ir laikant stabdį jaučiasi pora sekundžių švelnus sutrukciojimas atrodo kad ten kažkas susijungia volvo xc90.

  Reply

  jei tepalai tvarkoje ši dėžė turi atjungimo f-ja kad nelaikytų itempimo mažiau kuro degintų ir t.t.

  Reply

  Laba vakaras, turiu Seat leona 2012m. Uzvedus masina variklis lb graziai dirba, bet masina nepajuda is vietos. Kodel?

  Reply

  nežinome. Reikia tikrinti.

  Reply

  Sveiki man idomu kokia mazdaug hidrotransformatoriaus restauravimo kaina bmw 530 173kw 2007m. ?

  Reply

  190

  Reply

  sveiki, ar imanoma, kad del automatines pavaru dezes susidevejimo ima kuro daugiau? deze veikia sklandziai, bmw x5 e53 3,0d 160kw, kiti gedimai atmesti ar sutvarkyti.

  Reply

  taip būna, kad nevisos f-jos dėžėje veikia.

  Reply

  Sveiki.Audi a4 b7 sustojus ir vel pradedant važiuoti kartais vėluoja dėžė išvažiuojant.Ačiū.

  Reply

  Tai priklauso kokia dėžė.

  Reply

  Sveiki bmw e60 lci 6 begiu atomatas, vaziuojant 40-60km tarpe visada jauciama nedidele vibracija,bei juntama,kaip perjungiami begiai, ant mazu apsuku, labiausiai 2,3,4 begiu, simptomai padideja esant zemai lauko temperaturai, apsukos neplaukioja, nesmugiuoja. vaziuojant dideliu greiciu nieko nejuntama.ps su ratais viskas gerai. Konventeris?

  Reply

  gal

  Reply

  Sveiki, BMW e39 2001m 3.0d jau antra ryta pastebejau apsuku sokinejima per pora simtu apsuku, vaziuojant tolygiai ant 50km/h kokius 500m po to pranyksta, autopilotu taip paciai

  Reply

  po diagnostikų tokius dalykus tiksliai nustatome

  Reply

  Sveiki, golf 6 dsg6 2l tdi 140 Meta is 3 i 2 pavara su tokiu stabdymu ir i pirma su smugiu Kas galetu buti?

  Reply

  reikia diagnostikų čia daug galimų variantų

  Reply

  Sveiki bmw e60 525d pirmus du begius jungia negraziai susmugiuoja gan stiprokai,ir pries kalna vaziuojant atbulam pasikelus galui labiau nebevazevo atbulas,beto ismeta avarini rezima vaziuojant greiciau ir uzminant gazo,cia geriau deze pirkti uz 180e ir keisti,ar dar imanoma tvarkyti bandyti?

  Reply

  pirkit

  Reply

  pravaziavus apie 70 km ir sustojus ir vel ijungus d rezima smugiuoja , toliau vaziuojant viskas gerai.xc60

  Reply

  Reikia tikrinti tik klausimas kas kiek laiko tepalus keičiate?

  Reply

  Sveiki. Volvo xc70 2000m. 2,4 147kw. Įsidėjau pavarų dėžę(kadangi senoji buvo visai sugedusi) iš laužyno, vieną dieną viskas važiavo kaip ir neblogai, ateinu kitą dieną važiuoti, šalta važiuoja be problemų, pašilo, pradėjo visai nebevažiuoti, buksuoti, vos begrįžau ant 10-20km/h, gal įtariate kas galėtų būti? P.s. tepalai supilti nenauji(pabandymui).

  Reply

  Matote dėžei jau 20 metų visko tokiai dėžei gali būti.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu diagnostika automatines pavaru dezes Ford Focus 2014 metu 2L variklis- amerikonas. Pravaziuota 67000 km. Pradedant vaziuoti juntama vibracija/ praslydimas, po to sekancios pavaros jungiasi sklandziai be jokiu garsu ar vibraciju. Gal numanot is patirties kas tai per gedimas ir kiek kainuotu ji pasalinti. Siaip gamykliniuose aprasymuose raso kad galimos vibracijos pradedant vaziuoti taciau jos turi dingti automobiliui apoe 2000 km nuvaziavus kol adaptuojasi greicio deze. Ačiū

  Reply

  20 eur numanyt gal ir numanome, tačiau tikriname prieš sakydami nuomonę, kartais numanymas nevisada sutampa su realybe.

  Reply

  Sveiki, išmetė klaida Limited trasmision funkcion... dingo atbuline pavara. Ir i priekį taip pat labai sunkiai tik prie dideliu apsuku permeta pavara į aukštesne

  Reply

  įvyko pavarų dėžės gedimas. Važiuoti su ja nereikėtų.

  Reply

  Laba diena turiu opel signum 2003m 92kw vaiklis 2.2dti neseniai sugedo pavaru deze kadangi buvau pajungias diagnostika variklio jokiu klaidu su elektra nera norejau paklausti kiek kainuptu ir ar lalima rast gedima darant automatines pavaru dėžės patikra turiu minčių kad gali būti hidroblokas arba salenoidai.Defektai budavo tokie kol šalta dėžė viskas kaip ir gerai jeigu mieste pavazineji pradeda prie sankryžų sustojus smugiuoti, tolimi atstumai vskas gerai, ar verta daryti diagnostika ir jei suradus gedimą tvarkyti ar tiesiog ieskoti kitos dėžės. Lauksiu patarimų

  Reply

  Reikia nuo diagnostikos pradėti, po diagnostikos bus aiškiau koks gedimas ir kiek gali kainuoti.

  Reply

  Sveiki vw 2008 m. 3.0 171 kw quattro, jaucias smugis jungiant begius is 3 i 4 pasilusiam varikliui, saltam nesijaucia, tai pat ijungus atbuline pavara jauciamas velavimas. Pavaru deze 6 begiu. Diagnostika klaidu nerodo. Kas galetu buti?

  Reply

  Kas kiek km buvo dėžėje kaičiami tepalai?

  Reply

  Paskutinis įrašas prieš 70 tūkstančių

  Reply

  reikėtų jau keisti tepalą ir gali reikėti adaptacijos, tačiau pirmiau švari dėžė turi būti. Gali būti ir hidraulikos bėda.

  Reply

  Sveiki,Volvo xc90 2005, ryte negaliu ijungti pavaros,jokios,isjungus varikli ir vel ijungus viskas veikia ,vaziuojant begius meto labai graziai . dekui uz atsakyma .

  Reply

  Tikrinkite varlyte prie pedalo, gali būti, kad ji nekontaktuoja ir laiko užrakinta bėgių rankeną

  Reply

  Volvo xc90 ar verta keist tepalus,nes filtra galima pakeisti tik išardzius dėze,tai ir klaustukas ar verta tepalus keist neikianciant fyltro

  Reply

  Atliekan pilną tepalo keitimą tepalo filtras praplaunamas siurblių pagalba.

  Reply

  Sveiki, opel signum 2.2 automatas ijungus D ar R nenori sustot deze.stabdai o ji vistiek stipriai rauna i prieki arba atgal.cia didele problema?

  Reply

  Tai čia greičiausiai yra dėžės gedimas.

  Reply

  Sveiki, dėžė kol šalta smūgiuoja mesdama iš 1 į 2 bėgį. Bet kai pašyla smūgiavimas sušvelnėja. Tepalai pakeisti, tepalo lygis geras.

  Reply

  Taip dar turi įtakos koks koks automobilis, kaip tepalas buvo keistas pilnai ar dalinai? Kokie keitimo intervalai?

  Reply

  Sveiki, BMW E61 2016-12 170kw galas varomas. Švelniai spaudžiant kaip pašyla automatas kartais užlaiko daugiau apsukų tarp pavarų, o šaltas jungia žemomis apsukomis pavaras. Ir važiuojant pastoviu greičiu pvz 100kmh autopilotu visada šiek tiek šokinėja apsukos apie 100rpm. Čia normalu? Ar jau link gedimo?

  Reply

  Čia jau nevisai normalu reikia tikrinti yra galimas gedimas.

  Reply

  Sveiki,kartais vaziuojant,ir duodant staigiai gazo,pavara sumazina,bet tuo paciu kartu ir sutrukcioja,atrodo kad netinkama pavara imeta,ir iskart vel kita pavara imeta,kas galetu buti? Volvo s80 2008m 3.0l AWD

  Reply

  Pirmas klausimas kas kiek laiko keičiate dėžėje tepalus ir ar atliekate tai pilnai ar dalinai? Čia panašu, kad šiukšlės dėžėje trukdo dėžei normaliai dirbti

  Reply

  Sveiki,turiu klausima del bmw f07 8pavaru automato,kai isijungia 6 pavara jauciamas toks kaip musimas ar vibracija stiproka tokia lyg ir panasus kaip kokio kardano ar pusasio kokionors komponento sudilimas,tai ar cia dezei kaskas jau negero daros ,ar tik gali but toks variantas kad pasiekus tam tikrus apsisukimus kardanas ar koks pusasi musa.?

  Reply

  Čia reikia atlikti normalią diagnostiką, kad nepradėti visos mašinos ardyti ir keisti viską iš eilės.

  Reply

  Sveiki turiu ford galaxy 2013 2.0 tdi 140AG powershift ir buna kartai kai uzvedu varikli noriu perjungti pavaru svirti is pozicijos P i kita padeti reikia panaudoti daugiau jegos bet cia tik kartai kai uzmirstu pries uzgesinant is D perjukti i P o poto ne uzvedus perjungiu i P nes kitaip raktelio neina istraukti. Ar cia normalu ar reikia remonto?

  Reply

  Taip kaip jūs darote statyti automobilio nerekomenduojama.

  Reply

  Labas vakaras norejau paklausti ar Ford Edge 2016 m 3,5 bendzinas yra patvari pavar deze labai info apie si modeli gal jus susidurete.Dekoju

  Reply

  Kol kas kiek teko susidurti, tai labai jos apleistos jau po 50 kkm dėžėje tepalas kaip dyzelinio variklio. Tačiau keičiant ir valant dėžę jos važiuoja ganėtinai gražiai. Prieš perkant reikia labai atkreipti dėmesį į pavarų perjungimo švelnumą.

  Reply

  Sveiki, reikalningas pūslės keitimas MB R350 4matic (w251), ar būtų galimybė sužinoti preliminarią kainą už pakeitimą ir restauraciją? Ačiū

  Reply

  Pirmiausia reikia atlikti diagnostiką, kad šeipsau nekaitalioti dėl įvairių gedimų. Kainas galima sužinoti atvykus į priėmimą arba internete kainininke.

  Reply

  Laba diena, Turiu Skoda Octavia 2002 tdi automata pradejo nebe permesti i aukstesne pavara mieste viskas gerai. Bet jie isvaziuoji i autostrada nebepermeta i aukstesne pavara buna issimciu kaip per meta kaip vaziuoji 100km greiciu bet vyksta labai retai. Ka patartumete?

  Reply

  Patartume atvykti patikrai, tuomet surasime gedimą ir galėsime pasakyti kiek jo pašalinimas gali kainuoti.

  Reply

  Sveiki. Mane domina, kiek maždaug kainuoja pavaru dežės bloko pririšimas? Buvo idėta kita pavaru dežė. Automobilis Audi A5 8T 2.7l, 140kw, 2008 metu. Ačiū!

  Reply

  Kreipkitės i atstovybę šiuo klausimu, tai daroma online rėžime.

  Reply

  Sveiki. 2011 Mercedes ML 350CDI. Masina prabegus 70000 myliu. Pradejo jaustis kazkoks keistas pavaru musimas kol masina salta apie 5 min. Po to viskas ok. Jokiu klaidu ant skydelio nemeta.

  Reply

  Pirmas klausimas ar keičiate tepalus laiku? Dėžė kol šalta ji dirba kitaip nei ašilus tai gali trukti grubiai iki 2 km. Patartume šiek tiek vietoje pašildyti. Ir nepraleiskit tepalų keitimo.

  Reply

  Laba diena, vakar įsijungė avarinis dežės režimas. Važiuoti pradeda aukštu bėgiu,sunkiai pajuda iš vietos. Įsibegėjus važiuoja max 4 begiu. Kiek gali kainuoti remontas. Automobilis bmw e46 2l 110kw.

  Reply

  Kad suzinoti remonto kainą reikia defektuoti dėžę.

  Reply

  Sveiki norejau pasiteiraut kas galietu buti kartais siltai masinai ymus R Raide sunkei kyla tai reikia perjunkt ir viel viskas gerai.

  Reply

  Kas sunkiai kyla?

  Reply

  Sveiki, vaziuojant letai, automobilis trukcioja, Aui a4 B8 Multitronic.

  Reply

  Be diagnostikos nieko nepavyks atsakyti.

  Reply

  Sveiki bmw e39 3.0d automatas pradejo trukčiot važiuojant tolygiai, paspaudus biški gazo pradeda apsukos šokinet. Kas galetu būti? Viskas susija su 5 pavara.

  Reply

  Reikškias kažkur yra praslydimas, reikia jo ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Turiu audi a8 97m.4.2 velavo tiltai su sujungimu,isardzius buvo trukes hidro blokas-pakeiciau,dabar gerai ir pakeiciau apsuku konverteri (lenkiskas). Bet dabar vaziuojant isijungus 4-tai pavarai ir susijungus pilnai sankabai atsiranda drebejimas,5-tai pavarai taip pat. Turiu kita pavaru deze gera,bet be konverterio. Ta konverteli galeciau det i ta kita deze ir uzdet,bet dvejoju. Tas drebejimas gali but is konverterio ar pati pavaru deze jau sudilus? Ka patartumet? Aciu

  Reply

  Į tokius klausimus patarti neimanoma, čia reikia tikrinti situaciją ir tik tada nuspresti kur bėda ir ką daryti, o taip kaip prašot patarti ir kad atarimas būtų tinkamas nemačius mašinos nesugebėsime.

  Reply

  Ne niekas neluzo manau kazkas sugedo greicio dezej ko pasekoje grecio dezes kompiuteris fiksuoja klaida ir neleidzia masinai toliau inemest jokio begio ir pradet masinai judet kad neatsitiktu kazkas dar baisiau ji tik uzkurus is po leto pavaziuoja 5 metrus tada vel ant ekrano isiziebia visi begiai ir ji sustoja ir nebejuda

  Reply

  Gal jums geriau matyti bėdą, kol mašinos nesam matę detaliai apie problemą kalbėti neįmanoma, tiesiog dalinamės informacija, kas dažniausiai būna esant panaįiems simptomams.

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Tai priklauso nuo gedimo

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Bmw 325d 145kw 2008 automatas važiuojat šokinėja apsukos. Kompas rodo automato klaidą. Tikriausiai pusles bėda. Kokia kaina būtų sutvarkyti?

  Reply

  Žodelis tikriausiai tai nėra tikrai ir tai nėra diagnostika, pirmiausiai reikia išsiaiškinti gedimą, o poto ir apie kainą klausti. Po tokių spėliojimų labai daug netinkamų remontų yra tekę matyti.

  Reply

  Sveiki, turiu bmw e 61 2007 metų, dėžės tepalai pakeisti, softas naujauses irašytas, bet kartais užlaiko iš antros y trečia pavara, kas galėtų būti? Ir ar būtu imanoma pas jus suremontuoti?

  Reply

  Sveiki, Softas ne uogienė jis nesurugsta, naujo softo įrašymas neišspres dėžės gedimo problemos. O dėl pavaros užlaikymo čia bus kaltas variklis nes bėgis perjungiams tik tada kai tai apskaičiuoja kompiuteriai.

  Reply

  sweiki.audi a6 2002m multitronic. pradedant vaziuot taip kaip prabuksuotu atrodo, jeigu povaliai issibegeji viskas ok kaip ir arba jeigu jungineji pats begius tada irgi nesijaucia tas .ar panasu y didely gedima ir ar tai sutvarkoma?

  Reply

  Taip tai sutvarkoma.

  Reply

  Sveiki audi 2.7 132kw multitronic 7 pavarų dėžė. Įjungus R pradeda trukseti, bet po kelių sekundžių viskas pasitaiso. Į priekį kartais ir būna kad įjungus D iš vietos nevažiuoja, paspaudus gazo pedala sureguoja po kelių sekundžių ir tada būna rovimas iš vietos. Kokia priežastis būtų.? Ir kokia - kaina tvarkymo pas jus.?

  Reply

  Galimas gedimas kurį reikia nustayti diagnostikos pagaba, remontuojame šio tipo dėžes.

  Reply

  Sveiki, nusipirkau bmw e60 530xd 2008m , po kurio laiko , atsirado tapmpimas važiuojant ramiai nesijaučiai nuo 80 užminus gaza iko dugno jaučiamas tampimasis .

  Reply

  Reikia atvykti į vietą ir važiuojant žiūrėti kas vyksta per diagnostiką.

  Reply

  Sveiki MB S320 smūgiuoja 4 pavara ką daryt 2008m.

  Reply

  Aiškinti dėl ko ir taisyti.

  Reply

  Sveiki, turiu bėdą su chrysler 300c 2007 3.0d, kuri pasireiškia tik po ilgesnio stovėjimo. Užvedus automobilį ir įjungus atbulinę pavarą automobilis labai labai vangiai juda, keliant apsukas taip pat nesibėgėje. Judant į priekį sitacija geresnė, bet taip pat jaučiasi vangumas, tačiau pravažiavus pora kilometrų viskas funkcionuoja puikiai. Taigi kas tai galėtų būti?

  Reply

  automobilio šilimo rėžimas.

  Reply

  Sveiki. Audi a6c6 2,7tdi su multitronic. Kas galėtų būti, kad šiuo metu, kai lauke iš ryto minusas, mašina nenori važiuoti? Pašildau kokias 5min, jei įjungi į R, iškarto važiuoja kaip priklauso. Tada įjungiu į D ir mašina vos vos iš lėto pajuda. Paspaudus lengvai gazą apsukos kyla iki kokių 1600, variklio garsas didėja bet netraukia į priekį, ir ties kažkokiu momentu truktelna ir važiuoja normaliai. Šiltai jokių bėdų, važiuoja gražiai. Tepalai keisti pas jus vasarą. Nesenai buvau nuvaręs į audo centrą adaptuot dėžę, bet sakė nesigvo, greičiausiai dėl per daug išdilusios sankabos. Jei čia sankabos bėdos, kiek gali kainuot? Ačiū iš anksto

  Reply

  taip jei sankaba per daug susidėvėjusi gali kilti panašių problemų. Kainos priklauso ir nuo pačios sankabos gedimo ir ką joje keisti reikia.

  Reply

  Sveiki, touareg 2006 3,0 automatas, dėžėje smugiai iš 4 į 5, visos kitos gerai, kiek apytiksliai kainuotų remontas,

  Reply

  kita dėžę nupirkti bus pigiau

  Reply

  Sveiki audi a6 c6 3litrai quatro automatas atsitiko yokia beda uzkurus varikli ir nuspaudus stabdi prie riciago atsirado toks kliksintis garsas ir ijungus begi masina nevaziuoja per kompiuteri rodo kaip begiai eina nuo 1 iki 6 tada uzsidega visos parinktys ( p n d r s) gaza spaudziant masina gazuojasi bet isvietos nejuda

  Reply

  kažkas lūžo mechaniškai gal pusašis?

  Reply

  Sveiki kas gali buti ? Esu ne lt ir bijau vaziuot su masina . Audi a3 2005 benzas , ijungus dega visos raides . Vaziuoja gerai permeta begius svelniai .Aciu

  Reply

  kažkoks gedimas gali būti. greičiausiai elektrinės dalies.

  Reply

  Sveiki, turiu Audi A2 1.2 deze robotas, kuriasi tik is N padetes, esat STOP nesikuria. Atlikta buvo adaptacija, bet problemos yra, gal blogai atliko man, o gal koks gedimas? Ar galit padeti.Aciu

  Reply

  gal nepavykok adaptacija ji gan komplikuota.

  Reply

  Sveiki. Reikalinga "pusle" V102 BMW E60. Ar turite pas save restauruotu atskirai parduoti?Kaina?

  Reply

  Kartais turime kartais tenka darytis naujai.

  Reply

  Sveiki, turiu automobilį Audi A6 2.0TDI 2007m su automatine multitronic 7 pavarų dėže, norėjau paklausti ar galima tampyti priekabas su šita dėže?

  Reply

  Patartume vengti šio veiksmo ypač stipriai pakrautoms priekaboms.

  Reply

  Sveiki, Audi A4 B8 2,0 TDI Multitronic. Pradedant važiuoti iš vietos, jei statesnėje įkalnėje, mašina kartais trukčioja. O jeigu sustojus išvažiavime iš požeminio parkingo (kur labai statu), tai ant D ji rieda atgal, spaudžiant gazą apsukos kyla, bet nevažiuoja į priekį, galiausiai visa besipurtydama pradeda važiuot, net užgest gali (tarsi ant mechaninės su per žema pavara). Važiuojant kelyje tai viskas ok, pašalinių garsų kaip ir nėra. Yra minčių?

  Reply

  Reikia pradėti nuo diagnostikos panašu į rimtus dėžės gedimus.

  Reply

  Sveiki..ML 320 1998m. nemusa begiu...pirmas vaziavimas viskas tvarkoje iki stabdymo,nukritus apsukoms ir vel bandant vaziuoti lieka tik pirmas ar antras begis,sekanciu begiu nemusa.kas galetu buti aciu.

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, čia be kompiuterinės patikros į tokius klausimus atsakyti nepavyks.

  Reply

  Sveiki, Audi A8 2004m pasikeiciau tepala pavaru dezes ir pradejo smugiuoti pavarasa tiek persijungiant greitejant tiek letejant, pries tepalo keitima buvo smugiavimas is pirmos i antra pasilus veikdavo gerai. Sakykit ar cia viskas nuo adaptacijos priklauso?

  Reply

  Tikriausiai atlikote ne pilną tepalo keitimą ir kažkas keitimo metu įvyko netaip.

  Reply

  Laba diena,kas gali but,automobilis Audi A6,3.2 benzinas,quatro,automatas,vaziuojant ir isijungus 3,4 pavarai,jauciasi vibracija?

  Reply

  Kad suzinoti dėl ko tai vyksta reikia atvykti daignostikai ir važiuojant tikrinti kas negerai.

  Reply

  Sveiki turiu MB GLE350 Coupe, Dizel, 2015 m. 3L, 190 kw važiuojant normaliai viskas atrodo veikia gerai bet jai iš vietos norisi tarkim sankryžoje spustelti gazo kad prašokti tai apsukos sukyla iki 4 o masina vos velkasi nera jokios traukos, nes ji " Klykia" ne savo balsu o pavara nepersijungia i 2 ir tik apsukom pasiekus apie 4,5 persijungia 2 pavara ar čia galėtu būti dėžės problema o gal užtenka tik kažką sureguliuoti lauksiu jūsų komentaro ačiū

  Reply

  Čia reikia pravažiuoti ir patikrinti komentuoti nematant sudėtinga.

  Reply

  Sveiki 2005 Bmw e61 525 120 kw automatas, staigiau sustabdant susmugiuoja greiciu deze, atliktas dalinis tepalu keitimas

  Reply

  Sudėtinga komentuoti, keičiant tepalą turėjo matytis dėžės susidėvėjimas, pagal tai būtų galima vertinti, dabar labai sunku atsakyti, keičiant ne visą tepalą galėjo kokios šiukšlės pajudėti ir t.t.

  Reply

  Sveiki automobilis vw toureg 2007 m 3.0tdi 165kw pavaru deze smugiuoja kartais stipriau paspaudus gaza kartais nei to nereikia o kartais ji labai sklandziai jungia pavaras..smugis jauciamas 2/3 pavara...pakeisti tepalai filtrai daryta diagnostika kalaidu ar praslydimo nerodo...galeciau tiketis pagalbos is jusu?beje masina cipuota bent jau taip minejo kad maximaliai gal tai turi itakos?

  Reply

  Panašu, kad dėžė buvo neprižiūrėta tepalai nebuvo keičiami, o dabar viso to pasekmės, pagadinta hidraulinė valdymo dalis.

  Reply

  Sveiki, Mitsubishi Outlander 2011 2,4 benzinas, su CVT dėže . Važiuojant į įkalnę kartais pradeda trukčioti. Pamažu atsiranda ir lygiame kelyje. Variklis dirba gražiai.

  Reply

  Čia reikia atvykti diagnostikai ir važiuojant reikia ją atlikti ir bus aišku.

  Reply

  Sveiki, Problema sekanti: 2011 Audi A6 FSi 2.8Q S-Tronic. DSG 7 pavaru deze Kol salta viskas dirba idealiai tiek i prieki tiek atbuline eiga. Kai susyla iki darbines temp vaziuojant i prieki viskas dirba tvarkingai. Atbuline eiga pajudejus viskas OK, bet tik prisilieciu prie stabdzio pedalo atsiranda toks duslus garsas, bumtelejimas, kartais stipresnis, kartais silpnesnis. Nuvaziavau, padare diagnostika - ismete klaida: "p275300 transmission fluid cooler control circuit/open" Pakeite viena solenoida ir voztuveli su laidais ir fishke. Pravare diagnostika - klaidu nebemeta. Visgi problema islikus. Gal turite kokiu minciu ka daryti toliau? Ar adaptacija gali padeti? Dekui

  Reply

  Čia sunku atsakyti reikia atlikinėti diagnostiką ir viską tikrinti, kad kažką komentuoti.

  Reply

  Sveiki bmw 2009 e61 automatine pavaru deze. Ramei vazuojant begius svelnei jungineje, agresiviau vaziuojan normale neto tik is 4 i 5 begi jungent imeta i avarini begi. Sustojus ir uzgesinus viskas vel ok. Kas galetu buti?

  Reply

  Tai yra dėžės gedimas, koks galužinoti atlikus diagnostiką

  Reply

  Sveiki, nežinau kas atsitiko su mano audi vaziavau atbuliniu ir atsitrenkiau i borteli ir viskas tuom baigesi. Iš vietos pajudu tik su pilnom apsukomis kaip sakant užkabina ir pradeda juded. Rodo avarini rezima pavarom galiu judet labai sunkiai i preki ir atgal tik. Kas galejo ištikro atsitikt gal galyte kuom padet, paaiskinti ar tai pavaru dezes beda ar ne! Ačiu!

  Reply

  greičiausiai tai pavarų dėžės gedimas sutpo su tuo atsimušimu. Koks tai gedimas galima pasakyti tik po diagnostikos, taip pat po diagnostikos galima pasakyti ir kiek kainuos.

  Reply

  Audi A6 C6 2,4 benzinas.7 pavarų automatas.Pilnas tepalo keitimas.Kaina?

  Reply

  Kainos pateikto detalios samatos sudaromos priėmimo metu.

  Reply

  sveiki,chrysler pacifica 3.5 2005m. 4 pavaru automatas smugiuoja perjungiant is 3 i 4 jai greit begejies,jai begejamasi letai,jungia gerai,kitas pavaras jungia gerai,kokie tiketini gedimai?aciu

  Reply

  Pradžioje reikalinga diagnostika po to galima analizuoti rezultatus.

  Reply

  Sveiki, subaru nuo 2015 cvt pavarų dėžė: kai važiuojant atleidi akceleraciją (stabdoma pavarų dėže) pradeda skleisti garsą (kaip skysčio judėjimą, kaip silpnas tratėjimas). Važiuojant tolygiai ar greitėjant jokiu pasaliniu garsu nesigirdi. Taip pat panašus garsas pradeda girdėtis sustojus ir perjungiant į R N ar D. Gali būti kad pavarų dėžei gali trūkti iki 0,5 L tepalų(buvo keistas tepalų vamzdelis) Ar tai gali būti susiję su tepalų kiekio trūkumu?

  Reply

  0,5ltr tepalo tai tik puse normos tai visiškai jokios įtakos netuei, kai varikliui yra puse normos jam gi niekas nenutinka.

  Reply

  Sveiki, audi a6 c5 2003m 2.5tdi 120kw multitronic dėžė, kiek kainuotu "puslės" restauravimas ir sudėjimas ir išėmimas automobiliui pas jus servize /-, dėkui iškart už atsakymą.

  Reply

  Ši dėžė tokių detalių neturi. Gal vistik geriau atvykit diagnostikai sužinosime kur tikrosios bėdos.

  Reply

  Bmw f15 xdraiv vaziuojant greitai ir letai pastoviai auto sokineja atrodo kad musa ir musa pavaras. Gaunasi pastovus tampymas

  Reply

  Turite atvykti atliksime diagnostika ir išsiaiškinsime, kur problema.

  Reply

  sveiki, Audi C7 3,0 TDI 200kw. 2016. idomiai dirba greičių dėžė tarp pirmos ir antros pavaros. Yra lengvas stuktelėjimas. Iš 2-os į 1-mą perjungiant ant šalto užlaiko ir staigi permeta į pirmą. Atrodo kad ir laisvumo kažkur yra. Kitos pavaros jungiasi gerai, švelniai. Kame galėtu būti problema?

  Reply

  Turite atvykti atliksime diagnostika ir išsiaiškinsime, kur problema.

  Reply

  sveiki. Peugeot 508, 6automatas. buvo greicio dezes smugiavimas is aukstesnes i zemesne, taip pat is parkavimo pozicijos begant per begius is P einant i R, ir i D juntamas smugiaivimas. Renovuota pusle, pilnai isvalyta greiciu deze, pakeisti tepalai ir filtrai, plius pakeistas naujas hidroblokas, turejo praeiti adaptacija ir susigyventi. 2-3men po remonto, didesni smugiavimai dingo, bet lengvas stumtelejimas isliko, ypac kol gr. deze salta. Kokios galetu buti smugiavimo priezastys?

  Reply

  Šio tipo dėžių neremontuojame

  Reply

  Sveiki bmw e46 320d 2003 šaltas variklis nevažiuoja ant D apsukos kyla, mašina stovi vietoj lyg gazuočiau ant P , bet R veikia ir šaltas, tepalas nekeistas.

  Reply

  Reikia patikrinti tepalo lygį

  Reply

  Sveiki, dingo atbuline pavara, kai šaltas varikilis ijungus atbuline pavara automobilis rieda, bet i akseleratoriu nereguoja, o kai pašila variklis atgal išvis neberieda. Važiuojant i prieki viskas gerai, kas gali but? Bmw e46 330 fl

  Reply

  Čia reikalingasa dėžės remontas ardyti ir defektuoti kad sužinoti kiek tai gali kainuoti.

  Reply

  BMW E90, 2008m. 318D, 105kW automatas. Kiek kainuotų tepalų pakeitimas dėžėje?

  Reply

  Darbų kainas galite rasti čia: https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Sveiki, MB W211 2.1 90kw kol šalta dėžė smugiuoja perjungiant pavara, pašilus jungineja gerai. Kas galetu but?

  Reply

  Ar tepalų netrūksta?

  Reply

  Sveiki. Vw tiguan 2011 m. DSG7 deze. Kartais netolygiai meto pavaras (uzdelsia imesti i 3) kartais ijungus D nejuda is vietos o paspaudus akseleratoriu stipriai smugiuoja ir tik tada pajuda is vietos. Buvo isijunges avarinis rezimas kai liko tik viena pavara i prieki. Uzgesinus ir uzkurus vel viskas veikia. Kokios galetu buti priezastys

  Reply

  Reikalinga atlikti diagnostiką. Čia be kompiuterio pagalbos į tokius klausimus neatsakysime

  Reply

  Sveiki, Audi a6 c7 s-tronic 2011-12 180kw quattro kaip ir automobilis vaziuoja tvarkingai pavaras taip pogi meto graziai, bet karts nuo karto meta klaida 10617 P2753 8040 P17D8

  Reply

  Šiai dėžei turime atlikti diagnostiką, kad galėtume atsakyti į šį klausimą.

  Reply

  sveiki turiu glf5 su dsg 6-iu pavarų dėže. užkūrus automobilį esant šaltam varikliui dėžė veikia be priekaištų, bėgius perjungia švelniai. užkaitus varikliui iki 90 laipsnių temperatūros pradeda kietai perjunginėti 1-3 bėgius D ir S padėtyse. gal galit patarti nuo ko pradėti spresti šią problemą

  Reply

  Tikriausiai nuo diagnostikos tikrinant parametrus.

  Reply

  Sveiki.Audi A3,2008.06,1798cm3,118kw,VIN WAUZZZ8P58A205027.Automatine deze.Kokia ji(tiptronic,multitronic)? Kokie dazniausiai pasitaikantys gedimai? Aciu.

  Reply

  Nekeičiami tepalai ir to pasekmės.

  Reply

  Sveiki Audi a4 B7 2005 2.0 tdi 100kw mechanine jungiant 3 pavara garsas kazkoks lyg bruzintusi kazkas ir ant perjungimo svirties jaucias vibracija jungiant 3 pavara

  Reply

  Įtarimas būtų į kokį sugedusį guolį

  Reply

  Sveiki, turiu Ford Focus dyzelinį 2012m.Vaziuojant užsidegė pranešimas apie transmisijos funcijos sutrikimą ir pradėjo blogai persijunginėti pavaros. Užgesinus ir vėl užvedus automobilį nebemeta jokių pranešimų ir pavaros normaliai persijungia. Kokia čia problema galėtų būti? ar reikia pasikeist tepalus pavarų dėžėje ar kažką tvarkyti rimčiau? Ačiū.

  Reply

  Ne čia tepalo keitimas nieko nepadės kol yra gedimas. Reikia tikrinti kokia bėda ir jei bus įmanoma ją pagauti tuomet bus aišku ką daryti toliau.

  Reply

  Sveiki, opel astra h 2005 su easytronic dėže vos pradėjus važiuoti persijungiant pavarom jaučiami smūgiai, vėliau apšilus viskas veikia normaliai. Taip pat bandant pajudėti iš vietos trukteli ir užgesta. Ar tai gali būti susiję su nekeistais pavarų dežės tepalais?

  Reply

  Greičiau susiję su dėžės problemomis sakaba ir t.t.

  Reply

  Sveiki, automobilis 2009 m. KIA Sorento, 2,5 L dyzelis, automatas. Automobilis eksploatuojamas apie 2 mėn. - daug kas nežinoma (nežinoma greičio dėžės ir kitų mazgų tepalų keitimo istorija). Duodant daugiau gazo apie 40 km/h ir apie 80 km/h greičio jaučiamas šioks toks nežymus drebėjimas, kol persijungia pavara. Jei gazo duodama švelniai - tas nesijaučiama. Pavaros persijunginėja švelniai. Ar čia gali būti jau koks gedimas? Planuojam pas jus daryti greičio dėžės tepalo pilną keitimą ir kitų mazgų tepalų keitimą.

  Reply

  Čia diagnostika atskleistų visas paslaptis.

  Reply

  Audi A6 2010 metų 2.0 tdi automatas ,125 kilovatai,kelių pavarų greičių dėžė?Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Reikia žiūrėti, kas 5montuota gali būti keli variantai

  Reply

  Sveiki,Audi A6c6 automatas 2010metų, variklis 2.0 tdi , 125 kilovatai ,įjungus D pavarą ant lėtų apsukų variklis trūkčioja arba užgęsta.Greičių dėžės tepalas pakeistas prieš porą dienų ,nuvažiavau 400 km, kokia problema gali būti?Ar greičių dėžė turi filtrą?

  Reply

  visos dėžės turi filtrus

  Reply

  Sveiki. Vakar važiuodamas namo palėta paspaudžiau gaza ir atrodė kad kažkas kažkur nesukibo ir skipint pradėjo.. Šiandien atėjus prie automobilio nustačius D raidę automobilis nepajudėjo iš vietos. Automobilis BMW e46 330 d 2002 metų. Kiek kainuotų ja atnaujinti?

  Reply

  Atlikus defektavima šį klausimą atsakyti įmanoma.

  Reply

  Sveiki. 2008m x5 e70 automatas. Rytais vaziuojant šaltu automobiliu buksuoja antras ir trecias bėgiai. Pravažiavus keletą kilometrų buksavimas praeina. Tiek šaltas, tiek šiltas bėgius jungia normaliai, smūgiavimų nėra. Automobilį pirkau prieš keletą mėn., tepalų kol kas nekeičiau.

  Reply

  Tepalus esant galimybei keiskite, o čia tiesiog dėžės įildymo rėžimas ir niekas jum ten nebuksuoja. Atšalus orams taip ir turi būti.

  Reply

  sveiki,turiu keleta klausimeliu:)kaip suzinoti dezes markiravima mano auto ir ar tinka audi a6 c7 automatine deze VAICO atf cvt g052 180 a ar a2 tepalai?dekui

  Reply

  Mes pamate dėžę iškarto galime tai atsakyti.

  Reply

  Turiu bmw f10 525d automatas Išvaziuojant is stovejimo D padetyje,staigiai paspaudus greičio pedala,jauciasi smugis ,begiai jungiasi svelniai net nesijaucia. Gal galit patarti kas galetu buti!

  Reply

  Reikia patikrinti iš kur tas laisvumas gali atsirasti ar tai dėžė kalta ar tai važiuoklės bėda

  Reply

  Sveiki turiu audi a6 2013 metu su Multitronic pavaru deze ijungus adbuline pavara girdisi triuksmas o su antra pavara pajudant juntama vibracija dar stabdant jauciama kaip ir trintis kompiuterio degnostika klaidu nerodo vaziuojant normaliu greiciu pavaras musineja grazei ar dar imanoma butu pataisyt pavaru deze ar jau pervelu?

  Reply

  Šiai dėžei reikia atvykti atlikti diagnostiką ir rasim kur bėda.

  Reply

  Sveiki. Turiu citroena c4 picaso. 1,6 litrų. Robotizuota 6 pavarų greičių dežė su 1 sankabos disku. Problema: 1. Pavaras 1-2 kartais 3 perjungia su dydelem apsukom 2800-3000. Padidėjo smarkiai kuro sąnaudos. Ar kalibracija padėtų? Tiesa, jautiesi kvapas kai bandžiau užvažiuoti ant bordiuro, gal jau keisti sankabos diską? Ačiū!

  Reply

  Neremontuojame šįių modelių

  Reply

  Sveiki, bmw e90 2008m pavažinėjus šiek tiek (turbūt kai pašyla tepalai) iš vietos gerokai staigiau nuspaudus akseleratorių auto pradeda visa drebėti, ir kartais toks jausmas kad neperjungia pavaros, tik apsukos kyla, (bet ne visada) pajudant iš vietos švelniai viskas tvarkoje, ant šalto taip pat viskas tvarkoja, kas galėtų būti? Gal bandyt tik tepalus keist ar čia reikalinga diagnostika kad nustatyt gedima? Ačiū už atsakyma :)

  Reply

  Reikia tikrinti tepalo lygį ir atlikti diagnostiką.

  Reply

  Sveiki. Butu klausimas kaip dezes patvarumo prasme audi a6c6 2.0tdi 125kw 2010-2012metu? Cia ta deze su dirzine pavara? Kokios kainos kap remonto tokiu deziu?

  Reply

  Geros dėžės tik labai neprižiūrėtos. Jau atstovybės stengiasi jas kaip įmanoma pagadinti. Esmė ta, kad labai reikia laiku keisti tepalą ir čipuoti jos negalima.

  Reply

  BMW 525 130kw automatas, mechatronikas sustabdant susmūgiuoja, bėgiai truputį užsilaiko. Kokia preliminari kainą, jeigu jį restauruoti ?

  Reply

  Pirmiausiai dagnostik ir tik po to bus aišku ar ten ką noors reikia restauruoti.

  Reply

  Sveiki Audi a6 2005m quattro problema, kad kartais vaziuojant uzsidega kad veikia visi begiai vienu metu (P,N,R,D,S) tada automobilis neperjungineja begio i aukstesne pavara tik uzgesinus ir uzvedus vel viskas susitvarko. Po kiek laiko vazinejimo vel tas pats

  Reply

  tai rodo dėžės gedimą, o jis gali būti dėl mechanokos dėl elektros dėl hidraulikos dėl kompiuterio dėl tepalo ir t.t.

  Reply

  Sveiki.Turiu Bmw 320 d.2006 m automatas.Kelis kartus pasikartojo kad staigiau stabdant ir beveik sustojus masina dar truktelna i prieki.Ir dar buvo vienas atvejis kad vaziuojant ir pradejus staigiau stabdyti pries sustojant supulsavo apsukos ir automobilis uzgeso.Kas galetu buti.Aciu uz atsakyma.

  Reply

  čia būna įvarių bėdų. Tčiau jos visos susijusios su slėgiais dėžėje

  Reply

  Sveiki. Norėjau sužinoti kiek kainuotu BMW 328 Visi varantys (4х4) 2010 m automatines dėžės pūslę remontas ar restauravimas?

  Reply

  Kainos internetu neskaičiuojame.

  Reply

  laba diena.pries metus pirkau audi a6 2003 metu.pavaru deze multitronik,is pradziu buvo viskas gerai bet nesianiai spaudziant akseliaratoriu atsiranda drebejimai ir kartais net uzsidega variklio lempute(vadinamas ciakas) koks gali buti gedimas ir kiek kainuotu.aciu.

  Reply

  Čia atlikus diagnostika galima atsakyti koks gedimas, ten yra keletas vietų dėl ko taip gali jaustis.

  Reply

  Sveiki audi a6 2012 3.0 tdi 180 kw dsg 7 pavaru deze. Klausimas ilgiau pastovejus ant drive padeties pasijunta tepalo kvapas. Taip pat lipant ant borduriu buna pasijunta taip pat. Gal esat susidure kas per beda?

  Reply

  Čia fatktas , kad yra tepalo pratekėjimas tik tikslios vietos nematant neatspėsime.

  Reply

  Laba diena norėčiau sužinoti BMW X5 E70 nuo kurių metu pradėjo gaminti 8 laipsnių pavarų dėžės su kokiu variklių nes norėčiau pirkti konsultacijos norėčiau ačiū labai geros dienos jums

  Reply

  Jei neklystame nuo 2010

  Reply

  Sveiki pas mane yra audi a7 2013 metu dezes teplai keisti laiku audi salone bet problema tame kad vaziuojant letai laiku nemeta pavaros is antros i pirma masina turi beveik sustoti kad imustu pirma pavara pajudant su antra pavara jaucias vibracija nes laiko antra pavara per ilgai per degnostika rado klaidos koda gear selector engaging procces not successful ar tai gali buti rimyas gedimas?

  Reply

  Kaip vertinsit tą rimtumą? O gedimas yra reikia keisti tą selektorių.

  Reply

  Sveiki ar yra imanoma patikrinti CVT dežės tepalu ligi. Jei taip, tai vairuoju Toyota Verso 2009 gal žinote kurioje vietoje randasi matuoklis? Kitas klausimas butu kai dėžė perjungia pavara jaučiasi toks pergazavimas ar gali buti kad dežės diržas susidėvėjo, ar tiesog truksta tepalo?

  Reply

  Čia gal pas jus ne CVT dėžė pagal simptomus.

  Reply

  Sveiki, kokia problema galėtų būti, jeigu rasoja greičių dėžės salninkas? Audi A4 b7 2.0 tdi 103kW?

  Reply

  gali būti blogas riebokšlis ar blogai įstatytas

  Reply

  Sveiki, ruošiuosi įsigyti automobilį. Patikrinus servize paaiškėjo jog rasoja pavarų dėžės salninkas. Kokios problemos galėtų būti? ir kiek atsieitų remontas Audi A4 B7 2.0 TDI 103kW

  Reply

  gali būti blogas riebokšlis ar blogai įstatytas remonto kaina gali skaičiuoti matant koks riebokšlis kurioje vietoje ir t.t.

  Reply

  Audi a4 2008m mirksi visos pavarų dėžės raides pavaras meto gerai truputi padreba kylant iš vietos

  Reply

  Reikalinga diagnostika tokiais atvėjau jau pati dėžė jums indukuoja gedimą.

  Reply

  Sveiki, BMW 750x F01 2010 metu, greiciu deze ZF6HP28X. Automobiliui pasiekus darbines temperaturas, neimanomas greiciu dezes perjungimas is drive, reverse ar neutral pavaros i Parking, vietoj parkingo meta i neutral ir to paciu atsiranda klaida, tarsi deze nemato parkingo pozicijos. Varikliui/dezei atshalus perjungimas i parking vel tampa imanomu. Mano klausimas: 1. Ar gali buti kad alyva neteko savo savybiu pasiekiant darbines temperaturas? 2. Ar kai kurie mechatroniko komponentai nebeatlaiko darbines greiciu dezes alyvos temperaturos? Zodziu jeigu problema rimtesne nei sena alyva ar alyvos ausinimo sutrikimai, bet tai mechatroniko problema ar turite patirties pashalinti tokius gedimus?

  Reply

  Ši dėžė neturi mechatroniko. jei alyva yra nekeista čia ir bus priežastis kodėl taip nutiko. Šiose dėžėse bbuna labai daug metalo drožlių jau po pirmų 30 000km jei ji nebuvo valyta tai gali ir kompiuterį sugadinti.

  Reply

  Bmw e46 3.0d ismete klaida skydelyje, vaziuojant greiciau net nesuprasi, kad kazkas blogai, bet pradedant judet, toks jausmas jog nebutu 1 begio ir is vietos su 2 vaziuojama. Kas galetu but dezei ir ar brangus remontas butu?

  Reply

  Reikia atlikti diagnostiką dėl pačių įvairiausių priežaščių gali taip daryti.

  Reply

  Laba diena. Turiu automobilį MAZDA323F ir laša tepalas iš automatinės pavarų dėžės.kaip elgtis toliau ir kiek kainuotų remontas, keičiant pavarų dėžės riebokšlį kaip teigia meistrai. Ačiū

  Reply

  tas kuris teigia jo ir paklauskite. O kad mes tai atsakytume pirmiausiai turime patys pamatyti. O po tu teigimų kaip pasižiūrim būna visko ;)

  Reply

  Mb w212 2009m Saltai vaziuojant apsuku rodykle sokineja i kajp sokineja taip tampo visa masina tik saltai.siltai kartajs matosi apsuku kad svyruoja rodykle bet nedaug bet tada nebetampo.kas gali but?

  Reply

  Čia be daignostikos nieko neatsakysim.

  Reply

  Sveiki, pas mane yra BMW 2011m 528i automatas, pradedant vaziuot ant salto variklio jauciasi gerokas smugis kai junges pavara is pirmos i antra. Apsilus tepalam dinksta smugiavimas. Ar uztektu bedai issprest pakeist tepalus? Ir jaucias toks degesiu kvapas laikant stabdi bet gal tai ne nuo dezes?

  Reply

  Gali užtekti tepalo pilno keitimo

  Reply

  Sveiki, audi a6 c5 2.5tdi quattro dėžės kompiuteris šušlapo ir prasidėjo bėdos, na bent jau taip pasakojo . Problema ta, kad neįsijungė atbuline pavara, dariau diagnostika aišku klaidų buvo daug nes buvo atjungtas kompas. R pavara ant avarinio režimo įsijunge ir važiuoja normaliai prijungus kompa r pavara neįsijungia. Nutrynus klaidas r pavara įsijunge su tuo pačiu kompu, važiuot važiuoja, bet toks vaizdas, kad begio iki galo neįmuša, nes paspaudus gaza begis išsijunge. Įjungus atgal vėl važiuoja ir paspaudus biski gazo vėl nevažiuoja. Pakeitus kompa dezes identišku nepagerejo. Gali būt, kad problema dėl dezei esanciu daviklių?

  Reply

  greeičiausiai ne dėl daviklių tačiau čia per diagnotiką reikia tikrinti.

  Reply

  Sveiki. Masina Dodge Voyager 2008 metu. Ar bus galimybe pas jusu atnaujinti atomatines dezes valdymo bloka?

  Reply

  ne tuo neužsimame

  Reply

  sveiki, pas mane bmw x5 e70 2011 metai. turiu problema su greicio deze ... is po nakties ar po kokio laiko kaip salti tepalai deze veikia nera jokiu problemu po 5-10 min vaziavimo atsiranda kazkoks tampimas po kikvieno sustojimo. bet begiai metosi gerai... ka patartumete...

  Reply

  Tepalai keisti? Toliau diagnostika.

  Reply

  Laba diena. T6 2011 2,0 DSG dėžė. Užvedus variklį ir įjungus D ar R automobilis nevažiuoja. po kurio laiko stiprus smugis ir pradeda važiuot. Tai būna ne pastoviai tiek šiltam tiek šaltam. Pastebėjau, jeigu iškart nesijungia pavaros užgesinus ir iš naujo užvedus variklį, jos įsijungia gerai.

  Reply

  Gali trūkti tepalo?

  Reply

  Laba diena, Audi A4, 2010, automatas važiuojant įkalnėje trūkčioja. Atliktas sankobos blokų keitimas. Automobilis vis vien trūkčioja. Kokia gali būti bėda?

  Reply

  Reikai atvykti patikrai, kas dabar gali žinoti nepažiūrėjęs kur bėda ir pasakyti kainą?

  Reply

  Sveiki. Turiu problemėle su BMW X5 2008 metu 3.dieselis. Uskuriant išmeta dantratuka kiek suprantu tai greiciu dežes informacinis ispejimas. Ir iskart užgesta vaziuojant nebeušsidega. Gal zinot apie ka ji informuoja? Ir jai taip nutiktu kad subiretu ar tvarkot jas?

  Reply

  Tai negerai , kad nieko nedarant toliau važiuojate. Gedimas tikrai pasirodys pačiu netinkamiausiu momentu.

  Reply

  Laba diena, Automobilis - Insignia 2011 m dyzelis automatas, keturi varomi. Nusipirkus prasidėjo nesklandumai ismete dežės klaida kompas. Buvo atliktas automatines pavaru dezes remontas pakeičiant movą bei valdymo bloką. Tačiau po remonto iš R perjungiant į D pavarų perjungimas kartais vykstas su stipriu dungtelejimu ir automobilio stumtelejimu, o kartais visai nesijaučia ,kai pakeičia bėgi, be to ant šalto variklio užkurus automobilį nežymiai pulsuoja variklis ir šokinėja apsukos, uzkaitus varikliui pulsavimas lyg ir dingsta. Ar tai turi gali būti dėl nekokybiškai atlikto darbo (nors dežė buvo nuimta, išvalyta ir pakeisti tepalai)? Ar galėtumėte nustatyti priežastis ir kokius sekančius veiksmus galėtumėte pasiūlyti? Ar atlikus remontą meistrai neturėjo atlikti kalibracijos ar pan. ?

  Reply

  Gal pas jus mašinoje yra DPF filtras? Gali būti, kad vykstant regeneracijai tai nutinka.

  Reply

  laba diena pa smane opel insignia 2012 metu automatas vaziuojant isvietos ir kai jungiasi begiai biski prasoksta apsukos ir kaip lyg prabuksuotu per jungimo metu .kjas galetu buti mazdaug

  Reply

  Šiai problemai reikalinga diagnostika

  Reply

  Mersas e250cdi 2009. 5 Pavaru deze. Pastovejus daugiau nei parai pradeda gesti ijungus D ar R.Ir taip pora kartu kol isjuda masina.Tik isjudejus viskas gerai,siltam irgi.Taip vyksta tik saltam esant ir prastovejus daugiau 10val.Apsuksos neplaukioja vaziuojant lygiu keliu,viskas gerai,todel manau pusle cia negaletu buti,kame reples?

  Reply

  Čia gali būti sankabos per didelė kabinimo jėga.

  Reply

  Sveiki, pas mane Lexus IS250 automatas, atsiranda pasalinis garsas (uzimas) vaziuojant 70km/h~ greiciu ir daugiau, bet tas uzimas ne pastovus kartais uzia kartais ne, del to nemanau, kad tai guolis... ar tai gali buti automatine pavaru deze? ir daznai perjunginejant is P i D buna mazas trenksmas

  Reply

  nelabai panašu į dėžė juo lab kad tai vyksta tik kartais.

  Reply

  Jeigu hidrotransformatorius "sprogo" bevažiuojant ir iš jo išbėgo tepalai, ar jį dar įmanoma prikelt antram gyvenimui ar geriau ieškoti kito? Prie to paties kokia būtų dėvėto bet nesubyrėjusio hidrotransformatoriaus restauracijos kaina? Konkrečiai klausiu apie BMW e46 330d 150kw automatą.

  Reply

  Visi variantia įmanomi.

  Reply

  Sveiki.. Kiek kainuotu padaryt diagnostika? audi a6 c4 mechaninė pavarų deze.

  Reply

  ačiū.

  Reply

  Sveiki. Turiu VW Touareg 3l 2009 automatas. Ar jus atliekat pilną greičių dežės alyvos keitimą su praplovimų aparatu, jei reikia tarpinių ar filtrų keitimą? Kiek tai kainuoja ir kiek laiko užima? Ačiū.

  Reply

  Taip atliekame kainos kaininke pateiktos.

  Reply

  Sveiki, Staiga atsirado stiprus smūgis įjungus R su girdimu metaliniu garsu iš lauko. Volvo Aisin dėžėje, xc60, 2010m, rida 260t km. Alyva greičiausiai nekeista. Stovint į D smūgiuoja švelniau be garsų. Pavaras D padėty važiuojant perjungia su minimaliais truktelėjimais, o sport/manual rėžime daug švelniau persijungia. Ko tikėtis?

  Reply

  Primiausiai kaip galima greičiau keiskite alyvą, tai gal dar nereikės kažko tikėtis.

  Reply

  Audi a5 2008 2,7 lt multitronic. Vietoj D uzsidega raudonas sauktukas, vaziuoti nebeimanoma nes trukcioja nezmoniskai. Darem deagnostika, liepe pakeisti tepalus, pakeitem bet ta beda neisnyko. Tai patare keisti greiciu deze. Kokia kaina apytiklei domina

  Reply

  Tepalo keitimas esant problemai tai pinigų išmetimas.

  Reply

  Labas, 2005 Chrysler Pacifica 3.5. Svirtis uzstrigo P padety. Neleidzia ijungti pavaru.Is vakaro pastaciau masina kieme, ryte uzvedus masina, negaliu ijungti i D padeti. Iki tol viskas buvo gerai, deze veike sklandziai...Kompas nieko nemeta...

  Reply

  Ar nepastatete mašinos ikalnėje arba nuokalnėje

  Reply

  Reno senic 2000 automatas. Padare diagnostika ismete sias klaidas df023, df005, df049, df109. Kiek taisymas kainuotu ar geriau keist pavaru deze..?

  Reply

  Šios markės automatinių dėžių neremontuojame

  Reply

  Sveiki BMW 2007 3.0 xd pavaru deze ,kartais uzeina ir pradeda smugiuoti,buna padarius posuki pradeda smugiuoti,o ant sport rezimo visa laika smugiuoja,kame galetu buti beda?

  Reply

  Teplai keisti?

  Reply

  Labas, lėtinant kartais tamposi auto, tai pasireiškia ne visada, bet būna. Toks vaizdas, kad nori mažint pavarą, bet to nepadaro iškarto, bet tamposi "minkštai" be kietų smūgių. Tepalai nebuvo keisti, bet ar ju pakeitimas ką nors pakeistų? Auto: Kia Sportage 2.0 100KW CRDI AWD

  Reply

  Ar tepalus keitėte?

  Reply

  Audi A6C6 2005m. 2.7TdI quattro tiptronic Sveiki, problema tokia, kad gerai pasilus dezei smugiuoja perjungiant is 2 i 3 ir is 6 i 5. Pries kelis metus problema buvo panasi is 1 i 2 ir is 3 i 2. Pastaroji dingo bet pradejo is 2 i 3 ir is 6 i 5 smugiuoti. Gal padetu adaptacija. Ar cia jau reikalingas remontas. Kol salta auto viskas gerai. Atsiranda pravaziavus 20 30 km priklausomai nuo oro temp.

  Reply

  Čia pirmiausiai reikia tepalus pakeisti ir adaptacijos taip pat gali reikėti, gali ir gedimas būti.

  Reply

  Ar galite suremontuoti motorolerio Suzuki Burgman AN 650 variatoriu,dar vaziuoja junginejasi gerai bet girdisi nemalonus barskejimas.

  Reply

  Sau galime tačiau tai nemusu specifika motorolerių remontas, tokių paslaugų plačiajai visuomenei neteikiame.

  Reply

  Sveiki. Passat 2008 DSG. Numetant iš 3 bėgio į 2 girdisi pašalinis garsas iš pavarų dėžės. Taip pat, pajudant be akseleratoriaus jaučiama vibracija. Kas gali būti ir ar Jūsų servisas pasiimtų tvarkyti?

  Reply

  Gali būti sankabos bėda arba jos valdymo.

  Reply

  Sveiki.Pries metus pakeite tepala pavaru dezeje opel zafira 1.9 2010m ir sake kad pavaru dezes filtras nesikeicia.kazkaip abejotinai skamba,kad kazkas butent sioje masinoje galetu buti amzina. Ar keiciate tik filtra ar is naujo reiktu pasikeist viska? Pagarbiai

  Reply

  Filtras keičiamas tik išardžius dėžę. Todėl mes atliekame pilna tepalo keitimą, kuriuo metu siurblių pagalbą filtras praplaunamas.

  Reply

  Laba diena, pas mane yra Insignia 2011 m TDS automatas, važiuojant maždaug prieš mėnesį prasidėjo nesklandumai ,pavarų perjungimas tokiu dungtelejimu ir automobilio stumtelejimu, o kartais visai nesijaučia ,kai pakeičia bėgi, be to ant šalto variklio užkurus automobilį Pulsuoja variklis ir šokinėja apsukos, uzkaitus varikliui pulsavimas lyg ir dingsta, o apsukos labai labai nežymiai ir beveik nepastebimai juda. Ar tai turi ką bendro su pavarų dėže ir kaip patartumet elgtis, keisti tepalus ir filtrus dėžėje?

  Reply

  Opel automobiliams tai dažnai nutinka dėl visiškos dėžės nepriežiūros prieš tai buvusių savininkų. Šioms dėžėms ganėtinai dažnas reiškinys niekada nekeistas tepalas. Jei jums papulė toks automobilis natūralu, kad prasidėjo tokios problemos. Rekomnduotume atlikti pilna dėžės tepalo keitimo procedurą, po šos procedūros gan didėlė dalis šių dėžių pradeda gerai veikti.

  Reply

  Sveiki, BMW X5 E70 2012 3.5 i 225kw, 8 begiai. 1.Uzkurus ir jungiant i D jauciamas smugis dezeje, veliau ijungus P ar bet koki kita begi negesinant variklio viskas ok, uzgesinus jungiant vel i D jauciamas smugis, pries pora dienu tai ivykdavo 1x per diena dabar kas antra uzkurima kartojasi smugiavimas 2. Klausimas butu vaziuojant nesvarbu 70 ar 110 kartais spaudziant gaza jauciasi toks sutampymas apsukos nesokineja, klaidu nera bet atrodo lyg taip pat butu kazkas is dezes masina begejasi bet su tokiais lengvais patrukciojimais Aciu uz atsakymus

  Reply

  Šiam gedimui nustatyti reikia atlikti diagnostiką tik po jos galime nustatyti, kas dėl to trukčiojimo kaltas.

  Reply

  Sweiki. Pas mane audi a6 multitronic dėžė, bėgiai važiuojant persijungineja gražiai , per jungiant svirty irgi jokių garsų nėra bet pradedant važiuot jeigu duodi daugiau apsukų tai pradeda vibruoti . Jei švelniai viskas gerai. Gali būti kalta dėžė gal prabuksuoja ar panašiai?

  Reply

  Taip gali tai gan dažnai pasitaikantis šių dėžių gedimas

  Reply

  Sveiki, saab 95 važiuojant greitkeliu pramuštas automatinės greičio dėžės karteris. Prie jungimosi su varikliu skylė. Ar pavyktų ją sutaisyti?ar geriau keisti ir kiek tas malonumas gali kainuoti preliminariai

  Reply

  sutvarkyti viską galima tačiau patikimiau ir greičiau pirkti kitą.

  Reply

  Sveiki, BMW 730D 2005m Automatas , Sustojant is greicio iki 0 toks uzdelstas stuktelejimas atrodo kad uzvelavo pavara ir nori sokt i prieki ,kas gali but ir kokios kainos?

  Reply

  kas gali būti reikia tikrinti. Nuo to kas randama priklauso ir kainos.

  Reply

  Labas vakaras turiu audi a6 4.2 220kw 2000m važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas. Jei tai būtų hidroblokas kiek kainuoja jo restauravimas. (DOMINA APYTIKSLI KAINA) ir ar darant diagnostika matytų klaida dėžės ar čia mechaninis gedimas. Ačiū

  Reply

  O jei tai nebūti hidro blokas tai ko verta tokia informacija. Pradžioje nustatome gedimą, o po to apie jo pašalinimo kainą reikia kalbėti.

  Reply

  Laba diena, Ar yra galimybė suremontuoti Nissan Juk at CVT pavarų dėžę?

  Reply

  Taip taip priklauso nuo gedimo

  Reply

  Sveiki, dodge juorney 3,6 variklis 2014 benzinas.jungiant ar perjungiant pavaras jauciasi nesklandus bėgių įjungimas ,ar reikia sunerimti aciu

  Reply

  Šios dėžės dažnai nesklandžiai dirba, tačiau prieš atsakant į klasimą pirmiau reikia pajausti kaip tai vyksta.

  Reply

  Sveiki turiu BMW msport 2003 2l diesel automatas kai vaziuju ligiu keliu viskas gerai at vienodu tempu bet kai noriu paspaust dreba galas paskui gerai sakyciau trauke gerai gal zino kas yra

  Reply

  iš aprašymo nežinome kas yra areikia tikrinti.

  Reply

  Audi A6 2001 tiptronic nenori jungti 5 bėgio. Anksčiau važiuojant pastoviu 100km/h greičiu variklio apsukos nesiekdavo 2000rpm. Dabar 5 begiu apsukos laikosi apie 2200. Iš po nakties viskas veikia normaliai, bet pasivazinejus mieste ir po to išvažiavus y trasa prasideda minėtos problemos su penktu bėgių. Mašina turiu nesenai, tad nežinau kaip buvo eksploatuotas. Ar padėtų tepalų keitimas ar čia jau rimtesnio gedimo požymiai?

  Reply

  Čia jau kažkokio gedimo požymiai.

  Reply

  Sveiki nesenai nusipirkau Mercedes E klases 2148 m3 100kw 136 arkliai 2007 metai, deze dirbo puikei, sendiena vaziuodamas pajutau smugi ir lyg suoli i prieki, per sia diena vazinejan du kart taip nutiko. Bukit malonus parasykite ar tai labai rimto kas, gal tureciau i kazka atkreipti staiga demesi. Kas tai galetu buti ir ka tureciau daryti, gal tepalo truksta dezeja ar seip kas gali buti. Su Pagarba Darius

  Reply

  Sveikas Dariau tokius dalykus reikia tikrinti tik po to galime pasakyti kur bėdos.

  Reply

  Sveiki, Opel Signum 2006 auto 1.9 110kw iš 6 į 5 ir iš 5 į 4 pavaras žeminant gaunamas smūgis iš dėžės. Hidraulinio bloko restauracija? Preliminari kaina? Ačiū.

  Reply

  Nebūtinai restauracija. Pirmiausiai kada keisti tepalai ar dėžė išvalyta?

  Reply

  Sveiki, Ar užsiimate CVT greičiu dėžių remontu. Nissan Juke (2014.12) 1,6 benzinas važiuojant prie apkrovos (pvz kylant į kalną, arba riedant nuspadziant gaza) kartais sudreba greičiu dėžė. Ar tai sprendžiama problema ir kokia preliminariai galėtų būti tokių darbų kaina

  Reply

  Spręndžiama tačiau pradžioje nuo diagnostikos viskas pradedama.

  Reply

  Kas gali būti dėl atbulinės pavaros. Įjungus reversą dėžė ilgai masto kol galiausiai labai sunkiai pradeda vežt atgal, jausmas lyg prabuksuotų sankaba mechaninei dėžei, atgal pavažiuot praktiškai neįmanoma.

  Reply

  bėda dėžėje su slėgiais.

  Reply

  audi a8 2012 3.0 tdi.jungiant atbuline pavara aiskiai girdisi kazkoks svilpkmas.stovint ant d pavaros,girdisi persimusinejimai.ka reiktu daryt

  Reply

  Parodyti automobilį specialistams kad nustatytų kokia čia bėda.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C6 3.0 tdi 165kw 2005m dare diagnostika mete klaida 3-4 pavaros soleniodai blogai dirba ir be vaziuojan buvo toks stuktelejimas ir dingo pavaros visai nebejungia kas galejo nutikti. Aciu uz atsakyma

  Reply

  Kazkoks gedimas kolkas tik tiek internetu galima atsakyti.

  Reply

  Sveiki, Opel Vectra C 2.2 DTI, vaziuojant staiga dingo bėgiai. Truputėlį palaukus bėgiai vėl atsiranda, tačiau pavažiavus nedidelį atstumą vėl dingsta, tada vėl palauki, vėl pavažiuoji. Ar tai išspręstų pakeitus dėžėje tepalą? Ar reikalingas rimtesnis remontas? Ačiū.

  Reply

  Tepalo keitimas jau problemos neišspręs per vėlu tai daryti šiuo metu yra kažkoks gedimas.

  Reply

  Sveiki.Volvo tf80sc pakeitus automatine greiciu deze ir pilnai tepalus,po savaites pradejo deze dauzyti norint pajudeti is vietos.Vaziuojant ir junginejant pavaru sviri vietoje,jokiu problemu.Tik atleidus stabdy smugis ir didelis tempimas i prieki.Pilna adaptacija nedaryta.Gal minciu?aciu

  Reply

  Ar tikrai keitėte pilnai su tinkama įranga ar kelis dalinius keitimus iš eilės darėte?

  Reply

  Laba diena norejau pasiklausti kas gali buti vw touran DSG dezei vaziuojant ismeta visus begius lieka tik vienas ir nepersijungia begiai tik ant skydelio pradeda mirgseti pavaras ir viskas pirmu begiu pradedi vaziuoti buna kad jau iskart ismeta arba iki trecios pavaros dakyla ir ismeta begius

  Reply

  Reikalinga diagnostika be jos kaip be rankų su šia dėže.

  Reply

  Audi a6 1.9 96kw 2003m begius mete idialiai jokiu smugevimu velavimu ir t.t. greitis buvo apie 60km\h smarkiaus paspaudus greicio pedala susizemino begis ir pavazevau apie 100m ir smugis pakankamai stiprus ir spaudziant greicio pedala apsukos kila bet auto nejuda. ijungus parkinga laiko kaip ir turetu buti D, N, R, nieko nedaro tiesiog kad buti ijungtas N. ijungus multitronika ant skidelio uzsidega visi 6 begiai kiap ir budavo. kokio tikimibe jog truko grandine???

  Reply

  Reikia apskaičiuoti pagal tikimybių teorija, mes to nedarome.

  Reply

  Labas vakaras, sakykite kiek preliminariai galėtu kainuoti hidro transformatoriaus pusles keitimas audi a6 c5 2002 multitronic automatine deze?

  Reply

  nieko nekainuotų nes tokio daikto ten nėra.

  Reply

  Bmw X5 E53 2002 metu. Iš pradžiu pradejo mest avarini režima bet užgesinus auto ir vel užvedus dingdavo. O paskui kompiuteris nieko nebemate bet kol auto nepasyla vaziuoja o paskui dingsta pavaros ir nevaziuoja nei pirmyn nei atgal. Kompiuteris nieko nemeta. Ant kompiuterio pajungus ismeta klaida: transmission monitoring B2460_99999 kas per problema galetu buti ?

  Reply

  Tai kalba apie dėžės prabuksavimą.

  Reply

  Sveiki, Mercedes benz C220 CDI 2003 metu galo. W203 modelis. Automatas 5 bėgių "Streikuoja" kol pašyla variklis. Vos užvedus automobilį, pradėjus važiuoti jaučiasi šokinėjimas ir tai matosi ant apsukų. Kuo toliau šyla variklis tuo problema greičiau praeina. Pradžioj keičiau žvakes nes problema pagrinde būdavo šaltu paros metu, nepadėjo. Pakeitėm automatinės dėžės tepalus filtra ir pan'o gumą - nepadėjo. Kas galėtu būt? Visa tai pasitaiko tik šaltu metu kai auto būna šalta. Šiltu metu tas šokinėjimas gal ir yra kol pašyla variklis, bet jis labai silpnas.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostiką, o tepalų keisti esant gedimui jokios prasmės. Kai variklis kala tepalo keitimo gi nedarote.

  Reply

  Chryslier Voyger 2.8 dyzelinis variklio temperatūra ima kilti pastovėjus kamščiuose iki 95 laipsnių ir šiek tiek daugiau,bet pradėjus važiuoti nukrenta. Šiaip važiuojant normaliai rodo 85 laipsnius. Ar tai yra normalu, ar reikia kažką remontuoti ?

  Reply

  Labai žema temperatūra. Tik įdomu kokiu būdu jūs matuojate ta dėžės temperatūrą? nelabai tikisi, kad kamštyje tokia žema tepalo temperatūra.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C6 2006m 2.0tdi 103kw multitronic 7 ,,bėgių" Pajudant iš vietos arba ties žemomis apsukomis labai dreba, toks jausmas lyg paprastoj dezej sankaba būtų visai nuėjusi. Važiuojant greičiau ir pagazavus lyg ir viskas tvarkoje, tik lėčiau važiuojant tolygiai pulsuoja. Kas galetu būti? Ar net neverta remontuoti? Ačiū

  Reply

  Verta išsiaiškinti kas gali būti ir kiek kainuotų, o po to spresti ką daryti, tam reikia atlikti daignostiką ir po to spręsti.

  Reply

  audi a4 3l tdi triptronic plaukioja apsukos tolygiame greityje. pusle? kokia remonto kaina jei reiktu remontuoti?

  Reply

  Remontuotume tik tiksliai nustatę gedimą taip nespėliojam.

  Reply

  Audi a6 c5 2.5 tdi su multitronic automatine deze. Vaziuojant biški šokinėja apsukos. Sake jog gali buti hidrotransformatorius kažkoks esantis dežeje. Ar pas jus imanomas jos remontas ir kiek panasiai kainuotu?

  Reply

  Dėžės remontas įmanomas tik ši dėžė tokių detalių neturi apie kurias kalbate.

  Reply

  Kai pradedi vaziuoti ijungus D rezima vos juda is vietos arba nejuda spaudi gaza vos vaziuoja, apsukos kyla iki 3 tukstanciu sunkiai toks vaizdas kad neduoda vaziuoti kazkas jai isijungus sport rezima mechanke isijungi pirma pavara pradedi vaziuoti musi i antra musa i trecia tada iskart i penkta. keiciau oro srauto matuokle pavazinejau savaite ir vel prasidejo. BMW 530D 142KW

  Reply

  Turite dėžės gadimą todėl ir niekas nepadeda nes ne tas vietas taisote.

  Reply

  e46 125kw dingo atbulinis begis automate , problematika ? kaina ? galimi variantai ?

  Reply

  1. Internetu to nustatyti neįmanoma. 2. Kol nėra žinoma kas sugedę kainos paskaičiuoti neina. 3. Atvykti diagnostikai - patikrai, po to aptarsime eigą ir sudarysime remonto sąmatą.

  Reply

  Laba diena, Volvo V70, III modelis, T6, 210 kw. Šaltu varikliu pradėjo vibruoti didinant apsukas, ypač jei tuo pat metu daromas posūkis. Šaltu varikliu (iki 15 min darbo) bent kiek akseleruojant iš stovimos padėties, II pavara persijungia tik prie 6000 apsūkų ir variklis smarkiai užkaukia bei mašina suvibruoja. Kai važinėjama ilgiau nei 15 minučių, šie simptomai dingsta. Pavarų dėžė klaidos nemeta. Važinėju 2 metus, simptomai tęsiasi 2 mėnesius ir stiprėja. Ar reikėtų registruotis pas Jus diagnostikai/remontui?

  Reply

  Pirmiausiai daignostikai, neviskas gali būti taip baisu kaip atrodo.

  Reply

  Laba diena. Turiu mercedes e420cdi w211 2008. Stipriai cipuotas. 260000 km. Vaziuojant 2 pavara ir stipriai akseleruojant vaizdas toks kaip sankaba praslysta, apsukos kyla o greitis proporcingai apsukoms taip greit nekyla. 3 ir aukstesniais begiais kabina gerai. Kokia labiausiai tikėtina diagnoze? Ir minimalus remonto kastai? Ačiū

  Reply

  greičiausiai, kad viskas yra tvarkoje. Remonto kaštai = 0

  Reply

  Sveiki, Ar remontuojate subaru cvt dėžės? Outback 2011.

  Reply

  jei dar būna likę ka remontuoti tuomet bandome.

  Reply

  Laba diena. Koks galėtų būti gedimas VW LUPO 1.2 TDI 3L automobilio, jeigu šaltas užsiveda be problemų. Tačiau jeigu užgesini ir vėl bandai užvesti- jau nesiveda. Reikia laukti apie pusvalandį, tuomet vėl pavyksta užvesti.

  Reply

  Reikia tikrinti elektronika variklio.

  Reply

  WV touran 2004 1,9 tdi DSG deze..Visa diena vazinejau buvo viskas ok.Vakare rejkejo vel vazioti, uzsivedus pastebejau kad mirgsi greicio indikacija..ir ne jungasi atbulinis greitis ,o i preki vazioja tik 1 greicio...kas gali buti?

  Reply

  Atlikę daignostiką galėtume atsakyti.

  Reply

  Sveiki , pas mane problema mercedes benz e220 2003metiu. pries pastatant masina vazavo gerai , dabar meginau uzvedus pravazuoti ir automatine deze is P neleidzia perjungti begus , gal padesit kas gali buti ir kiek kainuotu sutaisiti. aciu

  Reply

  Dėl išsikrovusio akumuliatoriaus galėjo kompuose įsirašyti neprotingų klaidų. Pirmiausiai jas reikia pašalinti.

  Reply

  Sveiki, Toyota avensis 2.2 D 2012m isibegejus iki 60. atleidus gaza letinant mikro stuktelejimas. Kartais buna ir sukantis i posuki toks stuktelejimas. Kas tai galetu buti ?

  Reply

  gal tiesiog ji taip dėl važiavimo rėžimo sudirba.

  Reply

  Labas vakaras,volvo xc60,2011m,3-litrai benzinas,T6 AWD.Atsirado greiciu dezeje kaip ir vibracija ties 5-6 pavara.restauravo pusle,pakeite ir ivairias sandarinimo gumas taciau prabuksavimas vistiek yra kai uzsyla tepalas.Ar gali buti,kad reikia keisti hidraulini valdymo bloka? Jei galit atsakyti,buciau dekyngas.

  Reply

  Gal geriau atvykite diagnostikai išsiaiškinsim kur čia bėda.

  Reply

  Volvo xc70 2,4d 120kw automatas pakeitus tepalus greiciu dezeje pradejo ,mesti gedima ..motor servis ..ar tai gali buti susije su greiciu dezes tepalu keitimu ar tai tik sutapimas

  Reply

  motor isvertus i Lt reiskia variklis

  Reply

  Audi a6 2,5tdi 132kw quattro. 2002m tarp dėžes ir variklio išbėgo tepalas. Kokia taisymo kaina butu.

  Reply

  Reikia apziurėti dėl ko išbėgo ir tada kalbėti apie kainą.

  Reply

  Sveiki, 2014 volvo v70 d2 pusiau automatas (realiai automatas) is stovejimo padeties pradedant vaziuoti i kalneli juntama vibracija, mazdaug po sekundes pradeda vaziuoti ar tai normalu? Atbuline eiga vibracija juntama stipriau, jeigu masina pamrauta (4 zmones) juntama vibracija didesne.. Kas galėtų būti?

  Reply

  Kokia tiksliai pavarų dėžė, nuo to priklauso ir situacija drebėjimo būti neturi.

  Reply

  Sveiki Volvo XC60 2011m 6 pavaru automatas,siltam automobiliui jauciasi smugiavimas(juntamas tymptelejimas) perjungiant is D i R ir is R i D,toliau vaziuojant viskas vyksta sklandziai. Gal zinote kas galetu buti?

  Reply

  Gal nustate koks buvo gedimas mono irgi taip pat elgiasi

  Reply

  Įtariame kas galėtų būti tačiau protingiausia yra atlikti diagnostiką ir po to priimti sprendimus.

  Reply

  Gal galit pasidalinti koks gedimas bovo volbai

  Reply

  Sveiki turiu klausimeli ar yra normalu automatuose kai nori pradėti judėti į priekį staigus soktelejimas yra toliau kaip ir sklandžiai dirba . Ar jūs alyva keiciate kiek tai užtrunka , ir kiek kainuoja visas automato dėžės alyvos pakeitimas , Audi A6 2,5 114kw 2002. Pagarbiai Antanas

  Reply

  Senesnėse dėžėse dėl jų ilgo eksploatavimo laiko taip nutinka.

  Reply

  Sveiki audi a6 c7 2.0 tdi 130 kw 8 begiu multitronikas.beda tokia jog vaziuojant pradejo skleisti vibracija (musima ) per priekinius ratus duodant gazo.(jausmas kaip vaziuotum su blogais stabdziu diskais ir stabdytum ir mustu per ratus ir vaira ) tik cia duodant gazo .dariau diagnostika audi centre sake garsas ir vibracija sklinda is galines greiciu dezes puses .gal zinote kas galetu buti .ir kokia kaina butu remonto plius minus ( didziausia kaina galetu buti kokia?)

  Reply

  Reikia rasti laiko atvykti patikrai po to kai rasim kur bėda galėsim ir kainą pasakyti. Su šiomis dėžėmis būna labai panašių simptomų tačiau gedimas skirtingose vietose pasitaiko.

  Reply

  Sveiki. AUDI A6 C6 2.0 7begiu multitronic deze. Zodziu situacija kol salta vaziuojant trukineja prie 2000 apsuku. O pasilus lyg ir viskas gerai jei ramiai vaziuoji. Taciau duodant gerai ties turbinos ijungimu ties 2000 apsuku buna smarkus musimas per visa masina. Toks vaizdas kad kazkas atsilieka ar persoka nesudirba kaip turetu sudirbti. Esu uzsienyje sunku ka cia pridaryti ir rasti geru meistru.

  Reply

  Kaip suprantu tai jau aptarėme telefonu.

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą. audi a6 c6 2.7tdi 132kw 2008m

  Reply

  Sąmatas sudarinėjame atvykus į vietą priėmimo metu.

  Reply

  Sveiki, kas gali būti, jei 2008m. BMW X5 3.0l dyzeliui, spaudžiant pavarų svirtį norint perjungti pavaras girdisi garsai? Ne cypimas, ne girgždimas bet tiesiog garsas permetant pavaras? Ar tai normalu?turi girdėtis kai persijungia pavara?

  Reply

  Gal galima atvykti tai ir parodyti, tuomet bus galima atsakyti, nelabai įsivaizduojam situaciją

  Reply

  Sveiki. Nusipirkau bmw 325i automats. Deze su defektu kaip pirkau nevaziavo.istrynus klaidas pradejo vaziuoti bet sunkiai meto begius ir meta vis klaidas P0721 IR P0732.....gali buti kad tepalo trukumas ar cia mehaninis gedimas? Aciu.

  Reply

  Čia atlikus diagnostika į tokį klausimą galima atsakyti

  Reply

  Nissan Murano važiuojant girdisi kalenimas, kuo greičiau važiuoji tuo jis didėja, bet važiuojant 100km jo beveik nesigirdi. Atleidus gazo pedalą jis lieka, tik truputi tylesnis. Dėže klaidų nemeta, bėgius jungia puikiai, apart garso daugiau jokių bėdų, kas gali būti ?

  Reply

  Gedimas dėžėje, vėliau tas kalenimas ne tik kad geriau girdėsis, bet ir pasimatys.

  Reply

  Tvarkant iš karto bus pigiau, ar jokio skirtumo ? Koks gedimas gali būti ?

  Reply

  Kuo mažiau sugadinta tuo pigiau.

  Reply

  Sveiki. Ford s max automatine deze jungentis is trecios y antra susmugiuoja. Kokios gali but problemos? Mazdaug remonto kaina kiek butu?

  Reply

  Diagnostikos kaina rasite kainininke po diagnostikos galima suprasti kur bėda ir kiek gali kainuoti.

  Reply

  sveiki, bmw 528i f10, ijungus atbulini riedant girdisi svilpimas, ar tai gali buti deze ir jei taip, kas cia per beda? Aciu uz atsakyma!

  Reply

  reikia tokius švilpimus išgirsti tačiau greičiausiai tai bus ne dėžė

  Reply

  sveiki, ford s-max 2015m automatas-neveikia atbuline pavara .Kas galetu buti? Ir ar brangus remontas?

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika po to bus aišku ką remontuoti ir kiek kainuos

  Reply

  Kodel dazniausiai pakeitus dezeje tepalus pradeda "lyst" ivairus dezes gedimai?

  Reply

  Paprasčiausiai būna neprižiūrėtos tos dėžės todėl taip ir nutinka kartais keičia tepalus prieš pat gedimus kur nėra svarbu keisi ar ne vistiek suges. Kartai keitimuose būna niuansai.

  Reply

  Sveiki. Passat b6 2.0 l 103 kw dsg 6 2007 m pradedant vaziuoti trukcioja buna net uzgesta duodant daugiau gazo viskas kaip ir susitvarko. Atbuliniu vaziuojant viskas ok. Kas galetu buti ir ar brangus butu remontas?

  Reply

  Atlikus diagnostiką būtų aiškiau apie ką kalba eina ir kodėl toks gedimas vyksta

  Reply

  Sveiki vw Passat 2002m mehatronic dėžę automatas paprasčiau, ryte kol neapsiles tepalas jungent bėgi nesvarbu ar R ar D sysmugiuoja ir yjuge avarinį režimą apsilus tepalas viskas ok ir jiai neklystu smagratis šiek tiek baraką, ar jūs remontuojate tokius gedimus ps diagnostika nieko nerodo, ir gal galit nušviesti apie kainas tokio remonto acou

  Reply

  Vistik reikia kartoti diagnostika ji dazniausiai rodo tik ne visada ji teisingai naudojama.

  Reply

  Sveiki, pirkau auto, nissan murano 2006 z50, išlindo bėda, jau išsiaiškinau, kad dėžė... šalta važiyuoja gerai, mėto bėgius be problemų, pakaitus tepalui, prasideda drebėjimas pradedant važiuoti iš vietos, dingsta trauka, diagnostika meta: nėra kompresijos dėžėje, selenoidas ir step engine. Kokios remonto kainos? Kokios dėžių kainos? Ar apapsiimtumėte remontuoti?

  Reply

  Apsiimtume

  Reply

  Sveiki, Sustojus prie sviesoforo labai dreba automobilis. Perjungus is D i N arba P drebejimas dingsta. Labiausiai drebejimas jauciamas nuo vairo. taipat is P ir N perjungus i D nukrenta apsukos. automobilis MB CLK320 1998m.

  Reply

  Reikėkėtų pažiūreti pagalvių būklę.

  Reply

  Sveiki. ar esate tvarke ir apskritai ar remontuojamos Toyota CVT dezes. Turiu 2015m. avensis 2.0l benzina su cvt deze ir ji pradejo skleisti pasalinius garsus. Kokios orientacines kainos

  Reply

  remontuojamos dėžės diagnostikos kainos nuo 20eur

  Reply

  Mazda 6 2.2 d 2015 m.325000 km tik Leidziantis nuo kalno, bet ne visada, pereina i avarini rezima imusa pavaras greitejant, stipriai uzstabdo auto letinant. Isjungus ir ijungus auto vel ok.

  Reply

  Jei taip toliaus važinėsite dėžė bus pažeista dar daugiau reikia dabar daryti diagnostikas ir aiškintis bėdas iš kur jos kyla.

  Reply

  Opel Vectra C 5begiu automatas, kai pasyla dėžė ir variklis, pradeda smūgiuoti tarp 2 ir 3 bėgio, pavažiavus dar ilgiau dingsta begiai ir lieka tik 2 ir 5 pavara, pakeitem deze iš gerai važiuojančios auto, smugiavimu nebeliko, bet bėgiai vistiek pradingsta, gal tai automato kompiuterio gedimas?

  Reply

  Gali būti, kad gedimas yra kitoje vietoje arba įsidėjot blogą dėžę

  Reply

  Sveiki. Chrysler grand voyager 2.8 crd dega variklio skyriaus lempute. Prijungus kompiuteri rodo ,,sankabos sukimo momento daviklio gedimas". Ar tai kaltas tik daviklis, ar kas nors rimciau? Begius ,,mėto" be problemų.

  Reply

  Čia kazką blogai iššifravote tokių daviklių šioje mašinoje nėra.

  Reply

  Chrysler grand voyager 2.8crd 2005, klaida: P0740 Torque converter cltch Malfunction

  Reply

  Man ir tokia klaida rodė tai pakeiciau dežę iš šroto ir problema baigės

  Reply

  Čia ne daviklio gedimas, čia pagrindinės sankabos gedimas.

  Reply

  Sveiki, Automobilis audi a4, b8, 2.0 TFSI S-tronic. Problemos tokios: 1. stovint kamštyje, labai stipriai trukia į priekį (net N padėtį įmetu, kad nedegint dėžės, nes net smarvė jaučiasi, jei ant D laikau) 2. Jei per vėlai atleidžiu N - dėžė atsileidžia tik po kokių 2 s su smūgiu, po dar 2 s atsiranda 2 smūgis (jausmas lyg sankabos atsileistų vėliau). 3. Buvę yra pora kartų, kad nevažiuoja atbulom (čia iš tos serijos, kad neatleidžia mašinos dar iš po D padėties ir įmetus R nevažiuoja). Kelis kartus yra išmetę klaidą, kad persimeta į safe rėžimą, bet užgesini-užkuri ir problemų, kaip nebūta 4. Yra buvę ir taip, kad važiuojant ir atleidus gazą (duodant automobiliui judėti iš inercijos) suplaukioja apsukos. Čia labiau kvepia sankabų gedimais ar mechatroniko gedimais? :) Ir jei taip, kiek panašiai galėtų kainuoti mechatroniko remontas ir sankabų remontas? Suprantu, akd reikai diagnostikos, bet įdomu, kokios investicijos galėtų laukti. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Investicijos galimos ir labai nemažos šiai problemai šalinti panašu, kad mechatroniko gedimas gali būti ir sankabas pagadinęs

  Reply

  Laba diena. Audi a5 2008 2.7tdi 8 begiu multitronikas. Pakeiciau deze, netiko dezes kodas bet ji tokia pati. Aisku reikejo priristi man ja nes neveike. Dabar kai stovi lygioje vietoje atleidus stabdzius juda, bet jei i kalna, reikia paduot gazo ir padaro smugy pradedant vaziuoti. Kitus wisus begius jungineja gerai. Kaip manote ar adaptacijos uztektu? Esme kad esu siaures airijoje ir galimybes atvykti neturesiu

  Reply

  Adaptacija pirmiausiai ka reikia atlikti, o po to jau spresti.

  Reply

  Sveiki. Audi s6 2001m tiptronic quattro jungiant is P i R arba D arba is D i R ir atvirksciai sujuda visa masina ir tuo momentu pakrenta apsukos ir buna dar lyg koks musimas tarsi gale.Kartais buna viskas gerai. Nesijaucia nieko. Vaziuojant begius meto lyg sklandziai. Gal kokia prognoze ,nepajunge kompo,galetumet pasakyt? Beto snd ant donkrato pakelus priekini rata , nuspaudus stabdi ir ijungus bent kuria pavara neatleidus stabdzio sukuso ratas. Cia normalu? Dekoju

  Reply

  Sunku įsivaizduoti kaip jūs ten ją ant to domkrato sukot, todėl negalim atsakyti ar tai normalu.

  Reply

  Sveiki, Nissan Qashqai 2L 4WD 110 KW automatas, dyzelis. Kylant į kalną arba staigiai gazuojant lygiame kelyje dreba automobilis nuo 50km/h. Stipri vibracija virš 100 km/h, stiprėja įkalnėje. Įkalnėje sunkiai kyla apsukos virš 2, būten prie 2 ir juntama didžiausia vibracija. Važiuojant nuokalne arba pastoviu greičiu lygiame kelyje vibracijos nėra. Dėkui.

  Reply

  Čia reikia atvykti diagnostikai.

  Reply

  Sveiki, MB 211 e270 salta tamposi,susilus iki darbines temperaturos dingsta tampymasis bet juntama vibracija salone ypac ant zemu sukiu,turbut pusle jau i gala?kokia mazdaug remonto kaina butu.Aciu