• Automatinių pavarų dėžių remontas - labai sudėtingas procesas. Automatinę pavarų dėžę sudaro, daug įvairių mazgų, nuo kurių darbo kokybės priklauso automatinės pavarų dėžės darbas. Automatinių dėžių remonto srityje sėkmingai jau dirbame eilę metų. Per ilgą laiko tarpą, esame surinkę daug vertingos informacijos automatinių pavarų dėžių remonto srityje. Ir šią informaciją sėkmingai panaudojame automatinių dėžių remonto, bei priežiūros srityje.

 • Todėl pakankamai greitai ir tiksliai randame geriausius remonto sprendimus įvairiausių gedimų ir sutrikimų atvėju. Neretai pasitaiko, kaip klientai galvoja, jog jų automobilyje sugedo pavarų dėžė. Kreipiasi į mus dėl šių sutrikimų ir pasirodo, kad visos baimės buvo visiškai nereikalingos, nes pagrindinės bėdos yra variklyje arba elektrinėje dalyje.

   

  Norėdami apsaugoti pavarų dėžes nuo gedimų visuomet laiku keiskite automatinių pavarų dėžių tepalus. Keisdami tepalus, nedarykite elementarios klaidos pasirinkdami pigius tepalus, nekeiskite tepalų ten, kur žmonės nedirba su automatinėmis dėžėmis. Yra daug įvairių sprendimų, kurių mažiau patyrę meistrai nežino.

  Ką daryti ir ko nedaryti, jei sugedo pavarų dėžė?

    Jei sugedo pavarų dėžė ar prasidėjo nesklandus jos darbas,

  nerekomenduojame:

  • stengtis toliau važiuoti su mašina;
  • gazuoti ir manyti, kad gal viskas savaime pasitaisys.

  Rekomenduojame:

  • kreiptis į remonto dirbtuves ir paaiškinti situaciją;
  • įvykus gedimui išsikviesti autovežį ir pristatyti automobilį į remonto dirbtuves patikrai.

  Dažniausiai pasitaikantys pavarų dėžių gedimai ir jų priežastys.

    Dažniausiai nutinkantys pavarų dėžių gedimai - dėl pablogėjusio tepimo.

  1. Dėl šios pagrindinės priežasties sudyla ir sugenda pavarų dėžių hidrauliniai valdymo blokai. Hidraulinis valdymo blokas yra vienas brangiausių ir svarbiausias funkcijas atliekantis mazgas. Nuo jo darbo sklandumo priklauso pavarų dėžės švelnus perjungimas iš pavaros į pavarą.
  2. Sudyla ir sukietėja hidraulinę dalį sandarinančios gumos.
  3. Susidėvi reduktoriai.
  4. Sudyla guoliai.

   Automatinių pavarų dėžių remontas atliekamas keliais variantais.

  Tai pilnas pavarų dėžės perrinkimas. Atliekant pilną dėžės remontą yra keičiami remontiniai rinkiniai, hidraulines sankabos (hidrotransformatoriai - pūslės), frikciniai diskai, riebokšliai, filtrai, sugedę krumpliaračiai ir t.t.

 • Remontinis rinkinys jo sudėtyje yra įvairios gumos, atnaujinami susidėvėje stumuokliai, keičiami riebokšliai, keičiamos tarpinės. Pakeitus šias dalis padidėja pavarų dėžėse tepalo slėgis. Jei pavarų dėžės darbinis slėgis yra geras tuomet visos valdomos sankabos dirba tinkamai ir nevyksta dėžės prabuksavimas. Kai visos šios sandariančios gumos sudyla. tuomet ir prasideda pavarų dėžės praslydimai, po kurių visiškai "sudega" dėžė.

 • Hidro transformatorius - puslės

  Tai vienas iš labai svarbių automatinės pavarų dėžės mazgų. Dėl šio hidro transformatoriaus - pūslės pavarų dėžė gali pradėti važiuoti iš vietos. Hidrotransformatorius atlieka dar viena labai svarbia f-ja, pasiekus tam tikrą greitį jis išjungia sukimo momento transformacija per tepalą ir įjungia tiesioginį perdavima iš variklio į pavarų dėžę. Jo viduje yra frikcinis diskas kuris tepamas tepalu ir jo f-ja yra beveik tokia pat, kaip ir mechaninės sankabos. Sudilus šiam diskui važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas, kol galiausiai visiškai jis sudyla. Mes  atliekame hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą.

 • Svarbu:

  Svarbu yra tai, kad visos šiukšlės kurios atsiranda dirbant pavarų dėžėi pasilieka jos viduje. Atsiradus smulkių šiukšlių jos sugeba praeiti, pro dežės filtrus papuola į valdymo bloką ir jį sugadina.

 • Naujausios pavarų dėžės.

 • Šiuo metu sukurtos naujausios 9 pavarų dėžės 9HP. kurios perduoda didesnį sukimo momentą ratams sunaudojant mažiau dėgalų. Ši automatinė dėžė sukurta priekiniais ratais varomiems automobiliams. Lyginant ankstesnių 6 pavarų dėžes su šiomis 9 pavarų dėžėmis kurio ekonomija važiuojant 120 km/h su 9 pavarų dėže pagerėja 16%. 

  Didesnis pavarų skaičius leidžia sklandžiau perjungti pavaras susvelninas perjungimus tarp pavarų, bei erdavinėti į ratus didžiausią sukimo momentą naudojant mažiau degalų.

 • Šios pavarų dėžės pagrindinėse dažniausiai naudojamose pavarose sukonstruotos su mechanine jungtimi, panašiai kaip mechaninės pavarų dėžės. Ši konstrukcija apsaugo pavarų dėžę nuo greito dėvėjimosi ir užtikrina ilgesni sklandų pavarų dėžės darbą.

 • Animacija kaip veikia Multitronic automatinė pavarų dėžė

 • Pasidalinkite šią nuoroda su savo draugais.

 • 1635 comments

  Sveiki, išmetė klaida Limited trasmision funkcion... dingo atbuline pavara. Ir i priekį taip pat labai sunkiai tik prie dideliu apsuku permeta pavara į aukštesne

  Reply

  įvyko pavarų dėžės gedimas. Važiuoti su ja nereikėtų.

  Reply

  Laba diena turiu opel signum 2003m 92kw vaiklis 2.2dti neseniai sugedo pavaru deze kadangi buvau pajungias diagnostika variklio jokiu klaidu su elektra nera norejau paklausti kiek kainuptu ir ar lalima rast gedima darant automatines pavaru dėžės patikra turiu minčių kad gali būti hidroblokas arba salenoidai.Defektai budavo tokie kol šalta dėžė viskas kaip ir gerai jeigu mieste pavazineji pradeda prie sankryžų sustojus smugiuoti, tolimi atstumai vskas gerai, ar verta daryti diagnostika ir jei suradus gedimą tvarkyti ar tiesiog ieskoti kitos dėžės. Lauksiu patarimų

  Reply

  Reikia nuo diagnostikos pradėti, po diagnostikos bus aiškiau koks gedimas ir kiek gali kainuoti.

  Reply

  Sveiki vw 2008 m. 3.0 171 kw quattro, jaucias smugis jungiant begius is 3 i 4 pasilusiam varikliui, saltam nesijaucia, tai pat ijungus atbuline pavara jauciamas velavimas. Pavaru deze 6 begiu. Diagnostika klaidu nerodo. Kas galetu buti?

  Reply

  Kas kiek km buvo dėžėje kaičiami tepalai?

  Reply

  Sveiki,Volvo xc90 2005, ryte negaliu ijungti pavaros,jokios,isjungus varikli ir vel ijungus viskas veikia ,vaziuojant begius meto labai graziai . dekui uz atsakyma .

  Reply

  Tikrinkite varlyte prie pedalo, gali būti, kad ji nekontaktuoja ir laiko užrakinta bėgių rankeną

  Reply

  Volvo xc90 ar verta keist tepalus,nes filtra galima pakeisti tik išardzius dėze,tai ir klaustukas ar verta tepalus keist neikianciant fyltro

  Reply

  Atliekan pilną tepalo keitimą tepalo filtras praplaunamas siurblių pagalba.

  Reply

  Sveiki, opel signum 2.2 automatas ijungus D ar R nenori sustot deze.stabdai o ji vistiek stipriai rauna i prieki arba atgal.cia didele problema?

  Reply

  Tai čia greičiausiai yra dėžės gedimas.

  Reply

  Sveiki, dėžė kol šalta smūgiuoja mesdama iš 1 į 2 bėgį. Bet kai pašyla smūgiavimas sušvelnėja. Tepalai pakeisti, tepalo lygis geras.

  Reply

  Taip dar turi įtakos koks koks automobilis, kaip tepalas buvo keistas pilnai ar dalinai? Kokie keitimo intervalai?

  Reply

  Sveiki, BMW E61 2016-12 170kw galas varomas. Švelniai spaudžiant kaip pašyla automatas kartais užlaiko daugiau apsukų tarp pavarų, o šaltas jungia žemomis apsukomis pavaras. Ir važiuojant pastoviu greičiu pvz 100kmh autopilotu visada šiek tiek šokinėja apsukos apie 100rpm. Čia normalu? Ar jau link gedimo?

  Reply

  Čia jau nevisai normalu reikia tikrinti yra galimas gedimas.

  Reply

  Sveiki,kartais vaziuojant,ir duodant staigiai gazo,pavara sumazina,bet tuo paciu kartu ir sutrukcioja,atrodo kad netinkama pavara imeta,ir iskart vel kita pavara imeta,kas galetu buti? Volvo s80 2008m 3.0l AWD

  Reply

  Pirmas klausimas kas kiek laiko keičiate dėžėje tepalus ir ar atliekate tai pilnai ar dalinai? Čia panašu, kad šiukšlės dėžėje trukdo dėžei normaliai dirbti

  Reply

  Sveiki,turiu klausima del bmw f07 8pavaru automato,kai isijungia 6 pavara jauciamas toks kaip musimas ar vibracija stiproka tokia lyg ir panasus kaip kokio kardano ar pusasio kokionors komponento sudilimas,tai ar cia dezei kaskas jau negero daros ,ar tik gali but toks variantas kad pasiekus tam tikrus apsisukimus kardanas ar koks pusasi musa.?

  Reply

  Čia reikia atlikti normalią diagnostiką, kad nepradėti visos mašinos ardyti ir keisti viską iš eilės.

  Reply

  Sveiki turiu ford galaxy 2013 2.0 tdi 140AG powershift ir buna kartai kai uzvedu varikli noriu perjungti pavaru svirti is pozicijos P i kita padeti reikia panaudoti daugiau jegos bet cia tik kartai kai uzmirstu pries uzgesinant is D perjukti i P o poto ne uzvedus perjungiu i P nes kitaip raktelio neina istraukti. Ar cia normalu ar reikia remonto?

  Reply

  Taip kaip jūs darote statyti automobilio nerekomenduojama.

  Reply

  Labas vakaras norejau paklausti ar Ford Edge 2016 m 3,5 bendzinas yra patvari pavar deze labai info apie si modeli gal jus susidurete.Dekoju

  Reply

  Kol kas kiek teko susidurti, tai labai jos apleistos jau po 50 kkm dėžėje tepalas kaip dyzelinio variklio. Tačiau keičiant ir valant dėžę jos važiuoja ganėtinai gražiai. Prieš perkant reikia labai atkreipti dėmesį į pavarų perjungimo švelnumą.

  Reply

  Sveiki, reikalningas pūslės keitimas MB R350 4matic (w251), ar būtų galimybė sužinoti preliminarią kainą už pakeitimą ir restauraciją? Ačiū

  Reply

  Pirmiausia reikia atlikti diagnostiką, kad šeipsau nekaitalioti dėl įvairių gedimų. Kainas galima sužinoti atvykus į priėmimą arba internete kainininke.

  Reply

  Laba diena, Turiu Skoda Octavia 2002 tdi automata pradejo nebe permesti i aukstesne pavara mieste viskas gerai. Bet jie isvaziuoji i autostrada nebepermeta i aukstesne pavara buna issimciu kaip per meta kaip vaziuoji 100km greiciu bet vyksta labai retai. Ka patartumete?

  Reply

  Patartume atvykti patikrai, tuomet surasime gedimą ir galėsime pasakyti kiek jo pašalinimas gali kainuoti.

  Reply

  Sveiki. Mane domina, kiek maždaug kainuoja pavaru dežės bloko pririšimas? Buvo idėta kita pavaru dežė. Automobilis Audi A5 8T 2.7l, 140kw, 2008 metu. Ačiū!

  Reply

  Kreipkitės i atstovybę šiuo klausimu, tai daroma online rėžime.

  Reply

  Sveiki. 2011 Mercedes ML 350CDI. Masina prabegus 70000 myliu. Pradejo jaustis kazkoks keistas pavaru musimas kol masina salta apie 5 min. Po to viskas ok. Jokiu klaidu ant skydelio nemeta.

  Reply

  Pirmas klausimas ar keičiate tepalus laiku? Dėžė kol šalta ji dirba kitaip nei ašilus tai gali trukti grubiai iki 2 km. Patartume šiek tiek vietoje pašildyti. Ir nepraleiskit tepalų keitimo.

  Reply

  Laba diena, vakar įsijungė avarinis dežės režimas. Važiuoti pradeda aukštu bėgiu,sunkiai pajuda iš vietos. Įsibegėjus važiuoja max 4 begiu. Kiek gali kainuoti remontas. Automobilis bmw e46 2l 110kw.

  Reply

  Kad suzinoti remonto kainą reikia defektuoti dėžę.

  Reply

  Sveiki norejau pasiteiraut kas galietu buti kartais siltai masinai ymus R Raide sunkei kyla tai reikia perjunkt ir viel viskas gerai.

  Reply

  Kas sunkiai kyla?

  Reply

  Sveiki, vaziuojant letai, automobilis trukcioja, Aui a4 B8 Multitronic.

  Reply

  Be diagnostikos nieko nepavyks atsakyti.

  Reply

  Sveiki bmw e39 3.0d automatas pradejo trukčiot važiuojant tolygiai, paspaudus biški gazo pradeda apsukos šokinet. Kas galetu būti? Viskas susija su 5 pavara.

  Reply

  Reikškias kažkur yra praslydimas, reikia jo ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Turiu audi a8 97m.4.2 velavo tiltai su sujungimu,isardzius buvo trukes hidro blokas-pakeiciau,dabar gerai ir pakeiciau apsuku konverteri (lenkiskas). Bet dabar vaziuojant isijungus 4-tai pavarai ir susijungus pilnai sankabai atsiranda drebejimas,5-tai pavarai taip pat. Turiu kita pavaru deze gera,bet be konverterio. Ta konverteli galeciau det i ta kita deze ir uzdet,bet dvejoju. Tas drebejimas gali but is konverterio ar pati pavaru deze jau sudilus? Ka patartumet? Aciu

  Reply

  Į tokius klausimus patarti neimanoma, čia reikia tikrinti situaciją ir tik tada nuspresti kur bėda ir ką daryti, o taip kaip prašot patarti ir kad atarimas būtų tinkamas nemačius mašinos nesugebėsime.

  Reply

  Ne niekas neluzo manau kazkas sugedo greicio dezej ko pasekoje grecio dezes kompiuteris fiksuoja klaida ir neleidzia masinai toliau inemest jokio begio ir pradet masinai judet kad neatsitiktu kazkas dar baisiau ji tik uzkurus is po leto pavaziuoja 5 metrus tada vel ant ekrano isiziebia visi begiai ir ji sustoja ir nebejuda

  Reply

  Gal jums geriau matyti bėdą, kol mašinos nesam matę detaliai apie problemą kalbėti neįmanoma, tiesiog dalinamės informacija, kas dažniausiai būna esant panaįiems simptomams.

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Tai priklauso nuo gedimo

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Bmw 325d 145kw 2008 automatas važiuojat šokinėja apsukos. Kompas rodo automato klaidą. Tikriausiai pusles bėda. Kokia kaina būtų sutvarkyti?

  Reply

  Žodelis tikriausiai tai nėra tikrai ir tai nėra diagnostika, pirmiausiai reikia išsiaiškinti gedimą, o poto ir apie kainą klausti. Po tokių spėliojimų labai daug netinkamų remontų yra tekę matyti.

  Reply

  Sveiki, turiu bmw e 61 2007 metų, dėžės tepalai pakeisti, softas naujauses irašytas, bet kartais užlaiko iš antros y trečia pavara, kas galėtų būti? Ir ar būtu imanoma pas jus suremontuoti?

  Reply

  Sveiki, Softas ne uogienė jis nesurugsta, naujo softo įrašymas neišspres dėžės gedimo problemos. O dėl pavaros užlaikymo čia bus kaltas variklis nes bėgis perjungiams tik tada kai tai apskaičiuoja kompiuteriai.

  Reply

  sweiki.audi a6 2002m multitronic. pradedant vaziuot taip kaip prabuksuotu atrodo, jeigu povaliai issibegeji viskas ok kaip ir arba jeigu jungineji pats begius tada irgi nesijaucia tas .ar panasu y didely gedima ir ar tai sutvarkoma?

  Reply

  Taip tai sutvarkoma.

  Reply

  Sveiki audi 2.7 132kw multitronic 7 pavarų dėžė. Įjungus R pradeda trukseti, bet po kelių sekundžių viskas pasitaiso. Į priekį kartais ir būna kad įjungus D iš vietos nevažiuoja, paspaudus gazo pedala sureguoja po kelių sekundžių ir tada būna rovimas iš vietos. Kokia priežastis būtų.? Ir kokia - kaina tvarkymo pas jus.?

  Reply

  Galimas gedimas kurį reikia nustayti diagnostikos pagaba, remontuojame šio tipo dėžes.

  Reply

  Sveiki, nusipirkau bmw e60 530xd 2008m , po kurio laiko , atsirado tapmpimas važiuojant ramiai nesijaučiai nuo 80 užminus gaza iko dugno jaučiamas tampimasis .

  Reply

  Reikia atvykti į vietą ir važiuojant žiūrėti kas vyksta per diagnostiką.

  Reply

  Sveiki MB S320 smūgiuoja 4 pavara ką daryt 2008m.

  Reply

  Aiškinti dėl ko ir taisyti.

  Reply

  Sveiki, turiu bėdą su chrysler 300c 2007 3.0d, kuri pasireiškia tik po ilgesnio stovėjimo. Užvedus automobilį ir įjungus atbulinę pavarą automobilis labai labai vangiai juda, keliant apsukas taip pat nesibėgėje. Judant į priekį sitacija geresnė, bet taip pat jaučiasi vangumas, tačiau pravažiavus pora kilometrų viskas funkcionuoja puikiai. Taigi kas tai galėtų būti?

  Reply

  automobilio šilimo rėžimas.

  Reply

  Sveiki. Audi a6c6 2,7tdi su multitronic. Kas galėtų būti, kad šiuo metu, kai lauke iš ryto minusas, mašina nenori važiuoti? Pašildau kokias 5min, jei įjungi į R, iškarto važiuoja kaip priklauso. Tada įjungiu į D ir mašina vos vos iš lėto pajuda. Paspaudus lengvai gazą apsukos kyla iki kokių 1600, variklio garsas didėja bet netraukia į priekį, ir ties kažkokiu momentu truktelna ir važiuoja normaliai. Šiltai jokių bėdų, važiuoja gražiai. Tepalai keisti pas jus vasarą. Nesenai buvau nuvaręs į audo centrą adaptuot dėžę, bet sakė nesigvo, greičiausiai dėl per daug išdilusios sankabos. Jei čia sankabos bėdos, kiek gali kainuot? Ačiū iš anksto

  Reply

  taip jei sankaba per daug susidėvėjusi gali kilti panašių problemų. Kainos priklauso ir nuo pačios sankabos gedimo ir ką joje keisti reikia.

  Reply

  Sveiki, touareg 2006 3,0 automatas, dėžėje smugiai iš 4 į 5, visos kitos gerai, kiek apytiksliai kainuotų remontas,

  Reply

  kita dėžę nupirkti bus pigiau

  Reply

  Sveiki audi a6 c6 3litrai quatro automatas atsitiko yokia beda uzkurus varikli ir nuspaudus stabdi prie riciago atsirado toks kliksintis garsas ir ijungus begi masina nevaziuoja per kompiuteri rodo kaip begiai eina nuo 1 iki 6 tada uzsidega visos parinktys ( p n d r s) gaza spaudziant masina gazuojasi bet isvietos nejuda

  Reply

  kažkas lūžo mechaniškai gal pusašis?

  Reply

  Sveiki kas gali buti ? Esu ne lt ir bijau vaziuot su masina . Audi a3 2005 benzas , ijungus dega visos raides . Vaziuoja gerai permeta begius svelniai .Aciu

  Reply

  kažkoks gedimas gali būti. greičiausiai elektrinės dalies.

  Reply

  Sveiki, turiu Audi A2 1.2 deze robotas, kuriasi tik is N padetes, esat STOP nesikuria. Atlikta buvo adaptacija, bet problemos yra, gal blogai atliko man, o gal koks gedimas? Ar galit padeti.Aciu

  Reply

  gal nepavykok adaptacija ji gan komplikuota.

  Reply

  Sveiki. Reikalinga "pusle" V102 BMW E60. Ar turite pas save restauruotu atskirai parduoti?Kaina?

  Reply

  Kartais turime kartais tenka darytis naujai.

  Reply

  Sveiki, turiu automobilį Audi A6 2.0TDI 2007m su automatine multitronic 7 pavarų dėže, norėjau paklausti ar galima tampyti priekabas su šita dėže?

  Reply

  Patartume vengti šio veiksmo ypač stipriai pakrautoms priekaboms.

  Reply

  Sveiki, Audi A4 B8 2,0 TDI Multitronic. Pradedant važiuoti iš vietos, jei statesnėje įkalnėje, mašina kartais trukčioja. O jeigu sustojus išvažiavime iš požeminio parkingo (kur labai statu), tai ant D ji rieda atgal, spaudžiant gazą apsukos kyla, bet nevažiuoja į priekį, galiausiai visa besipurtydama pradeda važiuot, net užgest gali (tarsi ant mechaninės su per žema pavara). Važiuojant kelyje tai viskas ok, pašalinių garsų kaip ir nėra. Yra minčių?

  Reply

  Reikia pradėti nuo diagnostikos panašu į rimtus dėžės gedimus.

  Reply

  Sveiki..ML 320 1998m. nemusa begiu...pirmas vaziavimas viskas tvarkoje iki stabdymo,nukritus apsukoms ir vel bandant vaziuoti lieka tik pirmas ar antras begis,sekanciu begiu nemusa.kas galetu buti aciu.

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, čia be kompiuterinės patikros į tokius klausimus atsakyti nepavyks.

  Reply

  Sveiki, Audi A8 2004m pasikeiciau tepala pavaru dezes ir pradejo smugiuoti pavarasa tiek persijungiant greitejant tiek letejant, pries tepalo keitima buvo smugiavimas is pirmos i antra pasilus veikdavo gerai. Sakykit ar cia viskas nuo adaptacijos priklauso?

  Reply

  Tikriausiai atlikote ne pilną tepalo keitimą ir kažkas keitimo metu įvyko netaip.

  Reply

  Laba diena,kas gali but,automobilis Audi A6,3.2 benzinas,quatro,automatas,vaziuojant ir isijungus 3,4 pavarai,jauciasi vibracija?

  Reply

  Kad suzinoti dėl ko tai vyksta reikia atvykti daignostikai ir važiuojant tikrinti kas negerai.

  Reply

  Sveiki turiu MB GLE350 Coupe, Dizel, 2015 m. 3L, 190 kw važiuojant normaliai viskas atrodo veikia gerai bet jai iš vietos norisi tarkim sankryžoje spustelti gazo kad prašokti tai apsukos sukyla iki 4 o masina vos velkasi nera jokios traukos, nes ji " Klykia" ne savo balsu o pavara nepersijungia i 2 ir tik apsukom pasiekus apie 4,5 persijungia 2 pavara ar čia galėtu būti dėžės problema o gal užtenka tik kažką sureguliuoti lauksiu jūsų komentaro ačiū

  Reply

  Čia reikia pravažiuoti ir patikrinti komentuoti nematant sudėtinga.

  Reply

  Sveiki 2005 Bmw e61 525 120 kw automatas, staigiau sustabdant susmugiuoja greiciu deze, atliktas dalinis tepalu keitimas

  Reply

  Sudėtinga komentuoti, keičiant tepalą turėjo matytis dėžės susidėvėjimas, pagal tai būtų galima vertinti, dabar labai sunku atsakyti, keičiant ne visą tepalą galėjo kokios šiukšlės pajudėti ir t.t.

  Reply

  Sveiki automobilis vw toureg 2007 m 3.0tdi 165kw pavaru deze smugiuoja kartais stipriau paspaudus gaza kartais nei to nereikia o kartais ji labai sklandziai jungia pavaras..smugis jauciamas 2/3 pavara...pakeisti tepalai filtrai daryta diagnostika kalaidu ar praslydimo nerodo...galeciau tiketis pagalbos is jusu?beje masina cipuota bent jau taip minejo kad maximaliai gal tai turi itakos?

  Reply

  Panašu, kad dėžė buvo neprižiūrėta tepalai nebuvo keičiami, o dabar viso to pasekmės, pagadinta hidraulinė valdymo dalis.

  Reply

  Sveiki, Mitsubishi Outlander 2011 2,4 benzinas, su CVT dėže . Važiuojant į įkalnę kartais pradeda trukčioti. Pamažu atsiranda ir lygiame kelyje. Variklis dirba gražiai.

  Reply

  Čia reikia atvykti diagnostikai ir važiuojant reikia ją atlikti ir bus aišku.

  Reply

  Sveiki, Problema sekanti: 2011 Audi A6 FSi 2.8Q S-Tronic. DSG 7 pavaru deze Kol salta viskas dirba idealiai tiek i prieki tiek atbuline eiga. Kai susyla iki darbines temp vaziuojant i prieki viskas dirba tvarkingai. Atbuline eiga pajudejus viskas OK, bet tik prisilieciu prie stabdzio pedalo atsiranda toks duslus garsas, bumtelejimas, kartais stipresnis, kartais silpnesnis. Nuvaziavau, padare diagnostika - ismete klaida: "p275300 transmission fluid cooler control circuit/open" Pakeite viena solenoida ir voztuveli su laidais ir fishke. Pravare diagnostika - klaidu nebemeta. Visgi problema islikus. Gal turite kokiu minciu ka daryti toliau? Ar adaptacija gali padeti? Dekui

  Reply

  Čia sunku atsakyti reikia atlikinėti diagnostiką ir viską tikrinti, kad kažką komentuoti.

  Reply

  Sveiki bmw 2009 e61 automatine pavaru deze. Ramei vazuojant begius svelnei jungineje, agresiviau vaziuojan normale neto tik is 4 i 5 begi jungent imeta i avarini begi. Sustojus ir uzgesinus viskas vel ok. Kas galetu buti?

  Reply

  Tai yra dėžės gedimas, koks galužinoti atlikus diagnostiką

  Reply

  Sveiki, nežinau kas atsitiko su mano audi vaziavau atbuliniu ir atsitrenkiau i borteli ir viskas tuom baigesi. Iš vietos pajudu tik su pilnom apsukomis kaip sakant užkabina ir pradeda juded. Rodo avarini rezima pavarom galiu judet labai sunkiai i preki ir atgal tik. Kas galejo ištikro atsitikt gal galyte kuom padet, paaiskinti ar tai pavaru dezes beda ar ne! Ačiu!

  Reply

  greičiausiai tai pavarų dėžės gedimas sutpo su tuo atsimušimu. Koks tai gedimas galima pasakyti tik po diagnostikos, taip pat po diagnostikos galima pasakyti ir kiek kainuos.

  Reply

  Audi A6 C6 2,4 benzinas.7 pavarų automatas.Pilnas tepalo keitimas.Kaina?

  Reply

  Kainos pateikto detalios samatos sudaromos priėmimo metu.

  Reply

  sveiki,chrysler pacifica 3.5 2005m. 4 pavaru automatas smugiuoja perjungiant is 3 i 4 jai greit begejies,jai begejamasi letai,jungia gerai,kitas pavaras jungia gerai,kokie tiketini gedimai?aciu

  Reply

  Pradžioje reikalinga diagnostika po to galima analizuoti rezultatus.

  Reply

  Sveiki, subaru nuo 2015 cvt pavarų dėžė: kai važiuojant atleidi akceleraciją (stabdoma pavarų dėže) pradeda skleisti garsą (kaip skysčio judėjimą, kaip silpnas tratėjimas). Važiuojant tolygiai ar greitėjant jokiu pasaliniu garsu nesigirdi. Taip pat panašus garsas pradeda girdėtis sustojus ir perjungiant į R N ar D. Gali būti kad pavarų dėžei gali trūkti iki 0,5 L tepalų(buvo keistas tepalų vamzdelis) Ar tai gali būti susiję su tepalų kiekio trūkumu?

  Reply

  0,5ltr tepalo tai tik puse normos tai visiškai jokios įtakos netuei, kai varikliui yra puse normos jam gi niekas nenutinka.

  Reply

  Sveiki, audi a6 c5 2003m 2.5tdi 120kw multitronic dėžė, kiek kainuotu "puslės" restauravimas ir sudėjimas ir išėmimas automobiliui pas jus servize /-, dėkui iškart už atsakymą.

  Reply

  Ši dėžė tokių detalių neturi. Gal vistik geriau atvykit diagnostikai sužinosime kur tikrosios bėdos.

  Reply

  Bmw f15 xdraiv vaziuojant greitai ir letai pastoviai auto sokineja atrodo kad musa ir musa pavaras. Gaunasi pastovus tampymas

  Reply

  Turite atvykti atliksime diagnostika ir išsiaiškinsime, kur problema.

  Reply

  sveiki, Audi C7 3,0 TDI 200kw. 2016. idomiai dirba greičių dėžė tarp pirmos ir antros pavaros. Yra lengvas stuktelėjimas. Iš 2-os į 1-mą perjungiant ant šalto užlaiko ir staigi permeta į pirmą. Atrodo kad ir laisvumo kažkur yra. Kitos pavaros jungiasi gerai, švelniai. Kame galėtu būti problema?

  Reply

  Turite atvykti atliksime diagnostika ir išsiaiškinsime, kur problema.

  Reply

  sveiki. Peugeot 508, 6automatas. buvo greicio dezes smugiavimas is aukstesnes i zemesne, taip pat is parkavimo pozicijos begant per begius is P einant i R, ir i D juntamas smugiaivimas. Renovuota pusle, pilnai isvalyta greiciu deze, pakeisti tepalai ir filtrai, plius pakeistas naujas hidroblokas, turejo praeiti adaptacija ir susigyventi. 2-3men po remonto, didesni smugiavimai dingo, bet lengvas stumtelejimas isliko, ypac kol gr. deze salta. Kokios galetu buti smugiavimo priezastys?

  Reply

  Šio tipo dėžių neremontuojame

  Reply

  Sveiki bmw e46 320d 2003 šaltas variklis nevažiuoja ant D apsukos kyla, mašina stovi vietoj lyg gazuočiau ant P , bet R veikia ir šaltas, tepalas nekeistas.

  Reply

  Reikia patikrinti tepalo lygį

  Reply

  Sveiki, dingo atbuline pavara, kai šaltas varikilis ijungus atbuline pavara automobilis rieda, bet i akseleratoriu nereguoja, o kai pašila variklis atgal išvis neberieda. Važiuojant i prieki viskas gerai, kas gali but? Bmw e46 330 fl

  Reply

  Čia reikalingasa dėžės remontas ardyti ir defektuoti kad sužinoti kiek tai gali kainuoti.

  Reply

  BMW E90, 2008m. 318D, 105kW automatas. Kiek kainuotų tepalų pakeitimas dėžėje?

  Reply

  Darbų kainas galite rasti čia: https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Sveiki, MB W211 2.1 90kw kol šalta dėžė smugiuoja perjungiant pavara, pašilus jungineja gerai. Kas galetu but?

  Reply

  Ar tepalų netrūksta?

  Reply

  Sveiki. Vw tiguan 2011 m. DSG7 deze. Kartais netolygiai meto pavaras (uzdelsia imesti i 3) kartais ijungus D nejuda is vietos o paspaudus akseleratoriu stipriai smugiuoja ir tik tada pajuda is vietos. Buvo isijunges avarinis rezimas kai liko tik viena pavara i prieki. Uzgesinus ir uzkurus vel viskas veikia. Kokios galetu buti priezastys

  Reply

  Reikalinga atlikti diagnostiką. Čia be kompiuterio pagalbos į tokius klausimus neatsakysime

  Reply

  Sveiki, Audi a6 c7 s-tronic 2011-12 180kw quattro kaip ir automobilis vaziuoja tvarkingai pavaras taip pogi meto graziai, bet karts nuo karto meta klaida 10617 P2753 8040 P17D8

  Reply

  Šiai dėžei turime atlikti diagnostiką, kad galėtume atsakyti į šį klausimą.

  Reply

  sveiki turiu glf5 su dsg 6-iu pavarų dėže. užkūrus automobilį esant šaltam varikliui dėžė veikia be priekaištų, bėgius perjungia švelniai. užkaitus varikliui iki 90 laipsnių temperatūros pradeda kietai perjunginėti 1-3 bėgius D ir S padėtyse. gal galit patarti nuo ko pradėti spresti šią problemą

  Reply

  Tikriausiai nuo diagnostikos tikrinant parametrus.

  Reply

  Sveiki.Audi A3,2008.06,1798cm3,118kw,VIN WAUZZZ8P58A205027.Automatine deze.Kokia ji(tiptronic,multitronic)? Kokie dazniausiai pasitaikantys gedimai? Aciu.

  Reply

  Nekeičiami tepalai ir to pasekmės.

  Reply

  Sveiki Audi a4 B7 2005 2.0 tdi 100kw mechanine jungiant 3 pavara garsas kazkoks lyg bruzintusi kazkas ir ant perjungimo svirties jaucias vibracija jungiant 3 pavara

  Reply

  Įtarimas būtų į kokį sugedusį guolį

  Reply

  Sveiki, turiu Ford Focus dyzelinį 2012m.Vaziuojant užsidegė pranešimas apie transmisijos funcijos sutrikimą ir pradėjo blogai persijunginėti pavaros. Užgesinus ir vėl užvedus automobilį nebemeta jokių pranešimų ir pavaros normaliai persijungia. Kokia čia problema galėtų būti? ar reikia pasikeist tepalus pavarų dėžėje ar kažką tvarkyti rimčiau? Ačiū.

  Reply

  Ne čia tepalo keitimas nieko nepadės kol yra gedimas. Reikia tikrinti kokia bėda ir jei bus įmanoma ją pagauti tuomet bus aišku ką daryti toliau.

  Reply

  Sveiki, opel astra h 2005 su easytronic dėže vos pradėjus važiuoti persijungiant pavarom jaučiami smūgiai, vėliau apšilus viskas veikia normaliai. Taip pat bandant pajudėti iš vietos trukteli ir užgesta. Ar tai gali būti susiję su nekeistais pavarų dežės tepalais?

  Reply

  Greičiau susiję su dėžės problemomis sakaba ir t.t.

  Reply

  Sveiki, automobilis 2009 m. KIA Sorento, 2,5 L dyzelis, automatas. Automobilis eksploatuojamas apie 2 mėn. - daug kas nežinoma (nežinoma greičio dėžės ir kitų mazgų tepalų keitimo istorija). Duodant daugiau gazo apie 40 km/h ir apie 80 km/h greičio jaučiamas šioks toks nežymus drebėjimas, kol persijungia pavara. Jei gazo duodama švelniai - tas nesijaučiama. Pavaros persijunginėja švelniai. Ar čia gali būti jau koks gedimas? Planuojam pas jus daryti greičio dėžės tepalo pilną keitimą ir kitų mazgų tepalų keitimą.

  Reply

  Čia diagnostika atskleistų visas paslaptis.

  Reply

  Audi A6 2010 metų 2.0 tdi automatas ,125 kilovatai,kelių pavarų greičių dėžė?Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Reikia žiūrėti, kas 5montuota gali būti keli variantai

  Reply

  Sveiki,Audi A6c6 automatas 2010metų, variklis 2.0 tdi , 125 kilovatai ,įjungus D pavarą ant lėtų apsukų variklis trūkčioja arba užgęsta.Greičių dėžės tepalas pakeistas prieš porą dienų ,nuvažiavau 400 km, kokia problema gali būti?Ar greičių dėžė turi filtrą?

  Reply

  visos dėžės turi filtrus

  Reply

  Sveiki. Vakar važiuodamas namo palėta paspaudžiau gaza ir atrodė kad kažkas kažkur nesukibo ir skipint pradėjo.. Šiandien atėjus prie automobilio nustačius D raidę automobilis nepajudėjo iš vietos. Automobilis BMW e46 330 d 2002 metų. Kiek kainuotų ja atnaujinti?

  Reply

  Atlikus defektavima šį klausimą atsakyti įmanoma.

  Reply

  Sveiki. 2008m x5 e70 automatas. Rytais vaziuojant šaltu automobiliu buksuoja antras ir trecias bėgiai. Pravažiavus keletą kilometrų buksavimas praeina. Tiek šaltas, tiek šiltas bėgius jungia normaliai, smūgiavimų nėra. Automobilį pirkau prieš keletą mėn., tepalų kol kas nekeičiau.

  Reply

  Tepalus esant galimybei keiskite, o čia tiesiog dėžės įildymo rėžimas ir niekas jum ten nebuksuoja. Atšalus orams taip ir turi būti.

  Reply

  sveiki,turiu keleta klausimeliu:)kaip suzinoti dezes markiravima mano auto ir ar tinka audi a6 c7 automatine deze VAICO atf cvt g052 180 a ar a2 tepalai?dekui

  Reply

  Mes pamate dėžę iškarto galime tai atsakyti.

  Reply

  Turiu bmw f10 525d automatas Išvaziuojant is stovejimo D padetyje,staigiai paspaudus greičio pedala,jauciasi smugis ,begiai jungiasi svelniai net nesijaucia. Gal galit patarti kas galetu buti!

  Reply

  Reikia patikrinti iš kur tas laisvumas gali atsirasti ar tai dėžė kalta ar tai važiuoklės bėda

  Reply

  Sveiki turiu audi a6 2013 metu su Multitronic pavaru deze ijungus adbuline pavara girdisi triuksmas o su antra pavara pajudant juntama vibracija dar stabdant jauciama kaip ir trintis kompiuterio degnostika klaidu nerodo vaziuojant normaliu greiciu pavaras musineja grazei ar dar imanoma butu pataisyt pavaru deze ar jau pervelu?

  Reply

  Šiai dėžei reikia atvykti atlikti diagnostiką ir rasim kur bėda.

  Reply

  Sveiki. Turiu citroena c4 picaso. 1,6 litrų. Robotizuota 6 pavarų greičių dežė su 1 sankabos disku. Problema: 1. Pavaras 1-2 kartais 3 perjungia su dydelem apsukom 2800-3000. Padidėjo smarkiai kuro sąnaudos. Ar kalibracija padėtų? Tiesa, jautiesi kvapas kai bandžiau užvažiuoti ant bordiuro, gal jau keisti sankabos diską? Ačiū!

  Reply

  Neremontuojame šįių modelių

  Reply

  Sveiki, bmw e90 2008m pavažinėjus šiek tiek (turbūt kai pašyla tepalai) iš vietos gerokai staigiau nuspaudus akseleratorių auto pradeda visa drebėti, ir kartais toks jausmas kad neperjungia pavaros, tik apsukos kyla, (bet ne visada) pajudant iš vietos švelniai viskas tvarkoje, ant šalto taip pat viskas tvarkoja, kas galėtų būti? Gal bandyt tik tepalus keist ar čia reikalinga diagnostika kad nustatyt gedima? Ačiū už atsakyma :)

  Reply

  Reikia tikrinti tepalo lygį ir atlikti diagnostiką.

  Reply

  Sveiki. Butu klausimas kaip dezes patvarumo prasme audi a6c6 2.0tdi 125kw 2010-2012metu? Cia ta deze su dirzine pavara? Kokios kainos kap remonto tokiu deziu?

  Reply

  Geros dėžės tik labai neprižiūrėtos. Jau atstovybės stengiasi jas kaip įmanoma pagadinti. Esmė ta, kad labai reikia laiku keisti tepalą ir čipuoti jos negalima.

  Reply

  BMW 525 130kw automatas, mechatronikas sustabdant susmūgiuoja, bėgiai truputį užsilaiko. Kokia preliminari kainą, jeigu jį restauruoti ?

  Reply

  Pirmiausiai dagnostik ir tik po to bus aišku ar ten ką noors reikia restauruoti.

  Reply

  Sveiki Audi a6 2005m quattro problema, kad kartais vaziuojant uzsidega kad veikia visi begiai vienu metu (P,N,R,D,S) tada automobilis neperjungineja begio i aukstesne pavara tik uzgesinus ir uzvedus vel viskas susitvarko. Po kiek laiko vazinejimo vel tas pats

  Reply

  tai rodo dėžės gedimą, o jis gali būti dėl mechanokos dėl elektros dėl hidraulikos dėl kompiuterio dėl tepalo ir t.t.

  Reply

  Sveiki.Turiu Bmw 320 d.2006 m automatas.Kelis kartus pasikartojo kad staigiau stabdant ir beveik sustojus masina dar truktelna i prieki.Ir dar buvo vienas atvejis kad vaziuojant ir pradejus staigiau stabdyti pries sustojant supulsavo apsukos ir automobilis uzgeso.Kas galetu buti.Aciu uz atsakyma.

  Reply

  čia būna įvarių bėdų. Tčiau jos visos susijusios su slėgiais dėžėje

  Reply

  Sveiki. Norėjau sužinoti kiek kainuotu BMW 328 Visi varantys (4х4) 2010 m automatines dėžės pūslę remontas ar restauravimas?

  Reply

  Kainos internetu neskaičiuojame.

  Reply

  laba diena.pries metus pirkau audi a6 2003 metu.pavaru deze multitronik,is pradziu buvo viskas gerai bet nesianiai spaudziant akseliaratoriu atsiranda drebejimai ir kartais net uzsidega variklio lempute(vadinamas ciakas) koks gali buti gedimas ir kiek kainuotu.aciu.

  Reply

  Čia atlikus diagnostika galima atsakyti koks gedimas, ten yra keletas vietų dėl ko taip gali jaustis.

  Reply

  Sveiki audi a6 2012 3.0 tdi 180 kw dsg 7 pavaru deze. Klausimas ilgiau pastovejus ant drive padeties pasijunta tepalo kvapas. Taip pat lipant ant borduriu buna pasijunta taip pat. Gal esat susidure kas per beda?

  Reply

  Čia fatktas , kad yra tepalo pratekėjimas tik tikslios vietos nematant neatspėsime.

  Reply

  Laba diena norėčiau sužinoti BMW X5 E70 nuo kurių metu pradėjo gaminti 8 laipsnių pavarų dėžės su kokiu variklių nes norėčiau pirkti konsultacijos norėčiau ačiū labai geros dienos jums

  Reply

  Jei neklystame nuo 2010

  Reply

  Sveiki pas mane yra audi a7 2013 metu dezes teplai keisti laiku audi salone bet problema tame kad vaziuojant letai laiku nemeta pavaros is antros i pirma masina turi beveik sustoti kad imustu pirma pavara pajudant su antra pavara jaucias vibracija nes laiko antra pavara per ilgai per degnostika rado klaidos koda gear selector engaging procces not successful ar tai gali buti rimyas gedimas?

  Reply

  Kaip vertinsit tą rimtumą? O gedimas yra reikia keisti tą selektorių.

  Reply

  Sveiki ar yra imanoma patikrinti CVT dežės tepalu ligi. Jei taip, tai vairuoju Toyota Verso 2009 gal žinote kurioje vietoje randasi matuoklis? Kitas klausimas butu kai dėžė perjungia pavara jaučiasi toks pergazavimas ar gali buti kad dežės diržas susidėvėjo, ar tiesog truksta tepalo?

  Reply

  Čia gal pas jus ne CVT dėžė pagal simptomus.

  Reply

  Sveiki, kokia problema galėtų būti, jeigu rasoja greičių dėžės salninkas? Audi A4 b7 2.0 tdi 103kW?

  Reply

  gali būti blogas riebokšlis ar blogai įstatytas

  Reply

  Sveiki, ruošiuosi įsigyti automobilį. Patikrinus servize paaiškėjo jog rasoja pavarų dėžės salninkas. Kokios problemos galėtų būti? ir kiek atsieitų remontas Audi A4 B7 2.0 TDI 103kW

  Reply

  gali būti blogas riebokšlis ar blogai įstatytas remonto kaina gali skaičiuoti matant koks riebokšlis kurioje vietoje ir t.t.

  Reply

  Audi a4 2008m mirksi visos pavarų dėžės raides pavaras meto gerai truputi padreba kylant iš vietos

  Reply

  Reikalinga diagnostika tokiais atvėjau jau pati dėžė jums indukuoja gedimą.

  Reply

  Sveiki, BMW 750x F01 2010 metu, greiciu deze ZF6HP28X. Automobiliui pasiekus darbines temperaturas, neimanomas greiciu dezes perjungimas is drive, reverse ar neutral pavaros i Parking, vietoj parkingo meta i neutral ir to paciu atsiranda klaida, tarsi deze nemato parkingo pozicijos. Varikliui/dezei atshalus perjungimas i parking vel tampa imanomu. Mano klausimas: 1. Ar gali buti kad alyva neteko savo savybiu pasiekiant darbines temperaturas? 2. Ar kai kurie mechatroniko komponentai nebeatlaiko darbines greiciu dezes alyvos temperaturos? Zodziu jeigu problema rimtesne nei sena alyva ar alyvos ausinimo sutrikimai, bet tai mechatroniko problema ar turite patirties pashalinti tokius gedimus?

  Reply

  Ši dėžė neturi mechatroniko. jei alyva yra nekeista čia ir bus priežastis kodėl taip nutiko. Šiose dėžėse bbuna labai daug metalo drožlių jau po pirmų 30 000km jei ji nebuvo valyta tai gali ir kompiuterį sugadinti.

  Reply

  Bmw e46 3.0d ismete klaida skydelyje, vaziuojant greiciau net nesuprasi, kad kazkas blogai, bet pradedant judet, toks jausmas jog nebutu 1 begio ir is vietos su 2 vaziuojama. Kas galetu but dezei ir ar brangus remontas butu?

  Reply

  Reikia atlikti diagnostiką dėl pačių įvairiausių priežaščių gali taip daryti.

  Reply

  Laba diena. Turiu automobilį MAZDA323F ir laša tepalas iš automatinės pavarų dėžės.kaip elgtis toliau ir kiek kainuotų remontas, keičiant pavarų dėžės riebokšlį kaip teigia meistrai. Ačiū

  Reply

  tas kuris teigia jo ir paklauskite. O kad mes tai atsakytume pirmiausiai turime patys pamatyti. O po tu teigimų kaip pasižiūrim būna visko ;)

  Reply

  Mb w212 2009m Saltai vaziuojant apsuku rodykle sokineja i kajp sokineja taip tampo visa masina tik saltai.siltai kartajs matosi apsuku kad svyruoja rodykle bet nedaug bet tada nebetampo.kas gali but?

  Reply

  Čia be daignostikos nieko neatsakysim.

  Reply

  Sveiki, pas mane yra BMW 2011m 528i automatas, pradedant vaziuot ant salto variklio jauciasi gerokas smugis kai junges pavara is pirmos i antra. Apsilus tepalam dinksta smugiavimas. Ar uztektu bedai issprest pakeist tepalus? Ir jaucias toks degesiu kvapas laikant stabdi bet gal tai ne nuo dezes?

  Reply

  Gali užtekti tepalo pilno keitimo

  Reply

  Sveiki, audi a6 c5 2.5tdi quattro dėžės kompiuteris šušlapo ir prasidėjo bėdos, na bent jau taip pasakojo . Problema ta, kad neįsijungė atbuline pavara, dariau diagnostika aišku klaidų buvo daug nes buvo atjungtas kompas. R pavara ant avarinio režimo įsijunge ir važiuoja normaliai prijungus kompa r pavara neįsijungia. Nutrynus klaidas r pavara įsijunge su tuo pačiu kompu, važiuot važiuoja, bet toks vaizdas, kad begio iki galo neįmuša, nes paspaudus gaza begis išsijunge. Įjungus atgal vėl važiuoja ir paspaudus biski gazo vėl nevažiuoja. Pakeitus kompa dezes identišku nepagerejo. Gali būt, kad problema dėl dezei esanciu daviklių?

  Reply

  greeičiausiai ne dėl daviklių tačiau čia per diagnotiką reikia tikrinti.

  Reply

  Sveiki. Masina Dodge Voyager 2008 metu. Ar bus galimybe pas jusu atnaujinti atomatines dezes valdymo bloka?

  Reply

  ne tuo neužsimame

  Reply

  sveiki, pas mane bmw x5 e70 2011 metai. turiu problema su greicio deze ... is po nakties ar po kokio laiko kaip salti tepalai deze veikia nera jokiu problemu po 5-10 min vaziavimo atsiranda kazkoks tampimas po kikvieno sustojimo. bet begiai metosi gerai... ka patartumete...

  Reply

  Tepalai keisti? Toliau diagnostika.

  Reply

  Laba diena. T6 2011 2,0 DSG dėžė. Užvedus variklį ir įjungus D ar R automobilis nevažiuoja. po kurio laiko stiprus smugis ir pradeda važiuot. Tai būna ne pastoviai tiek šiltam tiek šaltam. Pastebėjau, jeigu iškart nesijungia pavaros užgesinus ir iš naujo užvedus variklį, jos įsijungia gerai.

  Reply

  Gali trūkti tepalo?

  Reply

  Laba diena, Audi A4, 2010, automatas važiuojant įkalnėje trūkčioja. Atliktas sankobos blokų keitimas. Automobilis vis vien trūkčioja. Kokia gali būti bėda?

  Reply

  Reikai atvykti patikrai, kas dabar gali žinoti nepažiūrėjęs kur bėda ir pasakyti kainą?

  Reply

  Sveiki. Turiu problemėle su BMW X5 2008 metu 3.dieselis. Uskuriant išmeta dantratuka kiek suprantu tai greiciu dežes informacinis ispejimas. Ir iskart užgesta vaziuojant nebeušsidega. Gal zinot apie ka ji informuoja? Ir jai taip nutiktu kad subiretu ar tvarkot jas?

  Reply

  Tai negerai , kad nieko nedarant toliau važiuojate. Gedimas tikrai pasirodys pačiu netinkamiausiu momentu.

  Reply

  Laba diena, Automobilis - Insignia 2011 m dyzelis automatas, keturi varomi. Nusipirkus prasidėjo nesklandumai ismete dežės klaida kompas. Buvo atliktas automatines pavaru dezes remontas pakeičiant movą bei valdymo bloką. Tačiau po remonto iš R perjungiant į D pavarų perjungimas kartais vykstas su stipriu dungtelejimu ir automobilio stumtelejimu, o kartais visai nesijaučia ,kai pakeičia bėgi, be to ant šalto variklio užkurus automobilį nežymiai pulsuoja variklis ir šokinėja apsukos, uzkaitus varikliui pulsavimas lyg ir dingsta. Ar tai turi gali būti dėl nekokybiškai atlikto darbo (nors dežė buvo nuimta, išvalyta ir pakeisti tepalai)? Ar galėtumėte nustatyti priežastis ir kokius sekančius veiksmus galėtumėte pasiūlyti? Ar atlikus remontą meistrai neturėjo atlikti kalibracijos ar pan. ?

  Reply

  Gal pas jus mašinoje yra DPF filtras? Gali būti, kad vykstant regeneracijai tai nutinka.

  Reply

  laba diena pa smane opel insignia 2012 metu automatas vaziuojant isvietos ir kai jungiasi begiai biski prasoksta apsukos ir kaip lyg prabuksuotu per jungimo metu .kjas galetu buti mazdaug

  Reply

  Šiai problemai reikalinga diagnostika

  Reply

  Mersas e250cdi 2009. 5 Pavaru deze. Pastovejus daugiau nei parai pradeda gesti ijungus D ar R.Ir taip pora kartu kol isjuda masina.Tik isjudejus viskas gerai,siltam irgi.Taip vyksta tik saltam esant ir prastovejus daugiau 10val.Apsuksos neplaukioja vaziuojant lygiu keliu,viskas gerai,todel manau pusle cia negaletu buti,kame reples?

  Reply

  Čia gali būti sankabos per didelė kabinimo jėga.

  Reply

  Sveiki, pas mane Lexus IS250 automatas, atsiranda pasalinis garsas (uzimas) vaziuojant 70km/h~ greiciu ir daugiau, bet tas uzimas ne pastovus kartais uzia kartais ne, del to nemanau, kad tai guolis... ar tai gali buti automatine pavaru deze? ir daznai perjunginejant is P i D buna mazas trenksmas

  Reply

  nelabai panašu į dėžė juo lab kad tai vyksta tik kartais.

  Reply

  Jeigu hidrotransformatorius "sprogo" bevažiuojant ir iš jo išbėgo tepalai, ar jį dar įmanoma prikelt antram gyvenimui ar geriau ieškoti kito? Prie to paties kokia būtų dėvėto bet nesubyrėjusio hidrotransformatoriaus restauracijos kaina? Konkrečiai klausiu apie BMW e46 330d 150kw automatą.

  Reply

  Visi variantia įmanomi.

  Reply

  Sveiki.. Kiek kainuotu padaryt diagnostika? audi a6 c4 mechaninė pavarų deze.

  Reply

  ačiū.

  Reply

  Sveiki. Turiu VW Touareg 3l 2009 automatas. Ar jus atliekat pilną greičių dežės alyvos keitimą su praplovimų aparatu, jei reikia tarpinių ar filtrų keitimą? Kiek tai kainuoja ir kiek laiko užima? Ačiū.

  Reply

  Taip atliekame kainos kaininke pateiktos.

  Reply

  Sveiki, Staiga atsirado stiprus smūgis įjungus R su girdimu metaliniu garsu iš lauko. Volvo Aisin dėžėje, xc60, 2010m, rida 260t km. Alyva greičiausiai nekeista. Stovint į D smūgiuoja švelniau be garsų. Pavaras D padėty važiuojant perjungia su minimaliais truktelėjimais, o sport/manual rėžime daug švelniau persijungia. Ko tikėtis?

  Reply

  Primiausiai kaip galima greičiau keiskite alyvą, tai gal dar nereikės kažko tikėtis.

  Reply

  Audi a5 2008 2,7 lt multitronic. Vietoj D uzsidega raudonas sauktukas, vaziuoti nebeimanoma nes trukcioja nezmoniskai. Darem deagnostika, liepe pakeisti tepalus, pakeitem bet ta beda neisnyko. Tai patare keisti greiciu deze. Kokia kaina apytiklei domina

  Reply

  Tepalo keitimas esant problemai tai pinigų išmetimas.

  Reply

  Labas, 2005 Chrysler Pacifica 3.5. Svirtis uzstrigo P padety. Neleidzia ijungti pavaru.Is vakaro pastaciau masina kieme, ryte uzvedus masina, negaliu ijungti i D padeti. Iki tol viskas buvo gerai, deze veike sklandziai...Kompas nieko nemeta...

  Reply

  Ar nepastatete mašinos ikalnėje arba nuokalnėje

  Reply

  Reno senic 2000 automatas. Padare diagnostika ismete sias klaidas df023, df005, df049, df109. Kiek taisymas kainuotu ar geriau keist pavaru deze..?

  Reply

  Šios markės automatinių dėžių neremontuojame

  Reply

  Sveiki BMW 2007 3.0 xd pavaru deze ,kartais uzeina ir pradeda smugiuoti,buna padarius posuki pradeda smugiuoti,o ant sport rezimo visa laika smugiuoja,kame galetu buti beda?

  Reply

  Teplai keisti?

  Reply

  Labas, lėtinant kartais tamposi auto, tai pasireiškia ne visada, bet būna. Toks vaizdas, kad nori mažint pavarą, bet to nepadaro iškarto, bet tamposi "minkštai" be kietų smūgių. Tepalai nebuvo keisti, bet ar ju pakeitimas ką nors pakeistų? Auto: Kia Sportage 2.0 100KW CRDI AWD

  Reply

  Ar tepalus keitėte?

  Reply

  Audi A6C6 2005m. 2.7TdI quattro tiptronic Sveiki, problema tokia, kad gerai pasilus dezei smugiuoja perjungiant is 2 i 3 ir is 6 i 5. Pries kelis metus problema buvo panasi is 1 i 2 ir is 3 i 2. Pastaroji dingo bet pradejo is 2 i 3 ir is 6 i 5 smugiuoti. Gal padetu adaptacija. Ar cia jau reikalingas remontas. Kol salta auto viskas gerai. Atsiranda pravaziavus 20 30 km priklausomai nuo oro temp.

  Reply

  Čia pirmiausiai reikia tepalus pakeisti ir adaptacijos taip pat gali reikėti, gali ir gedimas būti.

  Reply

  Ar galite suremontuoti motorolerio Suzuki Burgman AN 650 variatoriu,dar vaziuoja junginejasi gerai bet girdisi nemalonus barskejimas.

  Reply

  Sau galime tačiau tai nemusu specifika motorolerių remontas, tokių paslaugų plačiajai visuomenei neteikiame.

  Reply

  Sveiki. Passat 2008 DSG. Numetant iš 3 bėgio į 2 girdisi pašalinis garsas iš pavarų dėžės. Taip pat, pajudant be akseleratoriaus jaučiama vibracija. Kas gali būti ir ar Jūsų servisas pasiimtų tvarkyti?

  Reply

  Gali būti sankabos bėda arba jos valdymo.

  Reply

  Sveiki.Pries metus pakeite tepala pavaru dezeje opel zafira 1.9 2010m ir sake kad pavaru dezes filtras nesikeicia.kazkaip abejotinai skamba,kad kazkas butent sioje masinoje galetu buti amzina. Ar keiciate tik filtra ar is naujo reiktu pasikeist viska? Pagarbiai

  Reply

  Filtras keičiamas tik išardžius dėžę. Todėl mes atliekame pilna tepalo keitimą, kuriuo metu siurblių pagalbą filtras praplaunamas.

  Reply

  Laba diena, pas mane yra Insignia 2011 m TDS automatas, važiuojant maždaug prieš mėnesį prasidėjo nesklandumai ,pavarų perjungimas tokiu dungtelejimu ir automobilio stumtelejimu, o kartais visai nesijaučia ,kai pakeičia bėgi, be to ant šalto variklio užkurus automobilį Pulsuoja variklis ir šokinėja apsukos, uzkaitus varikliui pulsavimas lyg ir dingsta, o apsukos labai labai nežymiai ir beveik nepastebimai juda. Ar tai turi ką bendro su pavarų dėže ir kaip patartumet elgtis, keisti tepalus ir filtrus dėžėje?

  Reply

  Opel automobiliams tai dažnai nutinka dėl visiškos dėžės nepriežiūros prieš tai buvusių savininkų. Šioms dėžėms ganėtinai dažnas reiškinys niekada nekeistas tepalas. Jei jums papulė toks automobilis natūralu, kad prasidėjo tokios problemos. Rekomnduotume atlikti pilna dėžės tepalo keitimo procedurą, po šos procedūros gan didėlė dalis šių dėžių pradeda gerai veikti.

  Reply

  Sveiki, BMW X5 E70 2012 3.5 i 225kw, 8 begiai. 1.Uzkurus ir jungiant i D jauciamas smugis dezeje, veliau ijungus P ar bet koki kita begi negesinant variklio viskas ok, uzgesinus jungiant vel i D jauciamas smugis, pries pora dienu tai ivykdavo 1x per diena dabar kas antra uzkurima kartojasi smugiavimas 2. Klausimas butu vaziuojant nesvarbu 70 ar 110 kartais spaudziant gaza jauciasi toks sutampymas apsukos nesokineja, klaidu nera bet atrodo lyg taip pat butu kazkas is dezes masina begejasi bet su tokiais lengvais patrukciojimais Aciu uz atsakymus

  Reply

  Šiam gedimui nustatyti reikia atlikti diagnostiką tik po jos galime nustatyti, kas dėl to trukčiojimo kaltas.

  Reply

  Sweiki. Pas mane audi a6 multitronic dėžė, bėgiai važiuojant persijungineja gražiai , per jungiant svirty irgi jokių garsų nėra bet pradedant važiuot jeigu duodi daugiau apsukų tai pradeda vibruoti . Jei švelniai viskas gerai. Gali būti kalta dėžė gal prabuksuoja ar panašiai?

  Reply

  Taip gali tai gan dažnai pasitaikantis šių dėžių gedimas

  Reply

  Sveiki, saab 95 važiuojant greitkeliu pramuštas automatinės greičio dėžės karteris. Prie jungimosi su varikliu skylė. Ar pavyktų ją sutaisyti?ar geriau keisti ir kiek tas malonumas gali kainuoti preliminariai

  Reply

  sutvarkyti viską galima tačiau patikimiau ir greičiau pirkti kitą.

  Reply

  Sveiki, BMW 730D 2005m Automatas , Sustojant is greicio iki 0 toks uzdelstas stuktelejimas atrodo kad uzvelavo pavara ir nori sokt i prieki ,kas gali but ir kokios kainos?

  Reply

  kas gali būti reikia tikrinti. Nuo to kas randama priklauso ir kainos.

  Reply

  Labas vakaras turiu audi a6 4.2 220kw 2000m važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas. Jei tai būtų hidroblokas kiek kainuoja jo restauravimas. (DOMINA APYTIKSLI KAINA) ir ar darant diagnostika matytų klaida dėžės ar čia mechaninis gedimas. Ačiū

  Reply

  O jei tai nebūti hidro blokas tai ko verta tokia informacija. Pradžioje nustatome gedimą, o po to apie jo pašalinimo kainą reikia kalbėti.

  Reply

  Laba diena, Ar yra galimybė suremontuoti Nissan Juk at CVT pavarų dėžę?

  Reply

  Taip taip priklauso nuo gedimo

  Reply

  Sveiki, dodge juorney 3,6 variklis 2014 benzinas.jungiant ar perjungiant pavaras jauciasi nesklandus bėgių įjungimas ,ar reikia sunerimti aciu

  Reply

  Šios dėžės dažnai nesklandžiai dirba, tačiau prieš atsakant į klasimą pirmiau reikia pajausti kaip tai vyksta.

  Reply

  Sveiki turiu BMW msport 2003 2l diesel automatas kai vaziuju ligiu keliu viskas gerai at vienodu tempu bet kai noriu paspaust dreba galas paskui gerai sakyciau trauke gerai gal zino kas yra

  Reply

  iš aprašymo nežinome kas yra areikia tikrinti.

  Reply

  Audi A6 2001 tiptronic nenori jungti 5 bėgio. Anksčiau važiuojant pastoviu 100km/h greičiu variklio apsukos nesiekdavo 2000rpm. Dabar 5 begiu apsukos laikosi apie 2200. Iš po nakties viskas veikia normaliai, bet pasivazinejus mieste ir po to išvažiavus y trasa prasideda minėtos problemos su penktu bėgių. Mašina turiu nesenai, tad nežinau kaip buvo eksploatuotas. Ar padėtų tepalų keitimas ar čia jau rimtesnio gedimo požymiai?

  Reply

  Čia jau kažkokio gedimo požymiai.

  Reply

  Sveiki nesenai nusipirkau Mercedes E klases 2148 m3 100kw 136 arkliai 2007 metai, deze dirbo puikei, sendiena vaziuodamas pajutau smugi ir lyg suoli i prieki, per sia diena vazinejan du kart taip nutiko. Bukit malonus parasykite ar tai labai rimto kas, gal tureciau i kazka atkreipti staiga demesi. Kas tai galetu buti ir ka tureciau daryti, gal tepalo truksta dezeja ar seip kas gali buti. Su Pagarba Darius

  Reply

  Sveikas Dariau tokius dalykus reikia tikrinti tik po to galime pasakyti kur bėdos.

  Reply

  Sveiki, Opel Signum 2006 auto 1.9 110kw iš 6 į 5 ir iš 5 į 4 pavaras žeminant gaunamas smūgis iš dėžės. Hidraulinio bloko restauracija? Preliminari kaina? Ačiū.

  Reply

  Nebūtinai restauracija. Pirmiausiai kada keisti tepalai ar dėžė išvalyta?

  Reply

  Sveiki, Ar užsiimate CVT greičiu dėžių remontu. Nissan Juke (2014.12) 1,6 benzinas važiuojant prie apkrovos (pvz kylant į kalną, arba riedant nuspadziant gaza) kartais sudreba greičiu dėžė. Ar tai sprendžiama problema ir kokia preliminariai galėtų būti tokių darbų kaina

  Reply

  Spręndžiama tačiau pradžioje nuo diagnostikos viskas pradedama.

  Reply

  Kas gali būti dėl atbulinės pavaros. Įjungus reversą dėžė ilgai masto kol galiausiai labai sunkiai pradeda vežt atgal, jausmas lyg prabuksuotų sankaba mechaninei dėžei, atgal pavažiuot praktiškai neįmanoma.

  Reply

  bėda dėžėje su slėgiais.

  Reply

  audi a8 2012 3.0 tdi.jungiant atbuline pavara aiskiai girdisi kazkoks svilpkmas.stovint ant d pavaros,girdisi persimusinejimai.ka reiktu daryt

  Reply

  Parodyti automobilį specialistams kad nustatytų kokia čia bėda.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C6 3.0 tdi 165kw 2005m dare diagnostika mete klaida 3-4 pavaros soleniodai blogai dirba ir be vaziuojan buvo toks stuktelejimas ir dingo pavaros visai nebejungia kas galejo nutikti. Aciu uz atsakyma

  Reply

  Kazkoks gedimas kolkas tik tiek internetu galima atsakyti.

  Reply

  Sveiki, Opel Vectra C 2.2 DTI, vaziuojant staiga dingo bėgiai. Truputėlį palaukus bėgiai vėl atsiranda, tačiau pavažiavus nedidelį atstumą vėl dingsta, tada vėl palauki, vėl pavažiuoji. Ar tai išspręstų pakeitus dėžėje tepalą? Ar reikalingas rimtesnis remontas? Ačiū.

  Reply

  Tepalo keitimas jau problemos neišspręs per vėlu tai daryti šiuo metu yra kažkoks gedimas.

  Reply

  Sveiki.Volvo tf80sc pakeitus automatine greiciu deze ir pilnai tepalus,po savaites pradejo deze dauzyti norint pajudeti is vietos.Vaziuojant ir junginejant pavaru sviri vietoje,jokiu problemu.Tik atleidus stabdy smugis ir didelis tempimas i prieki.Pilna adaptacija nedaryta.Gal minciu?aciu

  Reply

  Ar tikrai keitėte pilnai su tinkama įranga ar kelis dalinius keitimus iš eilės darėte?

  Reply

  Laba diena norejau pasiklausti kas gali buti vw touran DSG dezei vaziuojant ismeta visus begius lieka tik vienas ir nepersijungia begiai tik ant skydelio pradeda mirgseti pavaras ir viskas pirmu begiu pradedi vaziuoti buna kad jau iskart ismeta arba iki trecios pavaros dakyla ir ismeta begius

  Reply

  Reikalinga diagnostika be jos kaip be rankų su šia dėže.

  Reply

  Audi a6 1.9 96kw 2003m begius mete idialiai jokiu smugevimu velavimu ir t.t. greitis buvo apie 60km\h smarkiaus paspaudus greicio pedala susizemino begis ir pavazevau apie 100m ir smugis pakankamai stiprus ir spaudziant greicio pedala apsukos kila bet auto nejuda. ijungus parkinga laiko kaip ir turetu buti D, N, R, nieko nedaro tiesiog kad buti ijungtas N. ijungus multitronika ant skidelio uzsidega visi 6 begiai kiap ir budavo. kokio tikimibe jog truko grandine???

  Reply

  Reikia apskaičiuoti pagal tikimybių teorija, mes to nedarome.

  Reply

  Labas vakaras, sakykite kiek preliminariai galėtu kainuoti hidro transformatoriaus pusles keitimas audi a6 c5 2002 multitronic automatine deze?

  Reply

  nieko nekainuotų nes tokio daikto ten nėra.

  Reply

  Bmw X5 E53 2002 metu. Iš pradžiu pradejo mest avarini režima bet užgesinus auto ir vel užvedus dingdavo. O paskui kompiuteris nieko nebemate bet kol auto nepasyla vaziuoja o paskui dingsta pavaros ir nevaziuoja nei pirmyn nei atgal. Kompiuteris nieko nemeta. Ant kompiuterio pajungus ismeta klaida: transmission monitoring B2460_99999 kas per problema galetu buti ?

  Reply

  Tai kalba apie dėžės prabuksavimą.

  Reply

  Sveiki, Mercedes benz C220 CDI 2003 metu galo. W203 modelis. Automatas 5 bėgių "Streikuoja" kol pašyla variklis. Vos užvedus automobilį, pradėjus važiuoti jaučiasi šokinėjimas ir tai matosi ant apsukų. Kuo toliau šyla variklis tuo problema greičiau praeina. Pradžioj keičiau žvakes nes problema pagrinde būdavo šaltu paros metu, nepadėjo. Pakeitėm automatinės dėžės tepalus filtra ir pan'o gumą - nepadėjo. Kas galėtu būt? Visa tai pasitaiko tik šaltu metu kai auto būna šalta. Šiltu metu tas šokinėjimas gal ir yra kol pašyla variklis, bet jis labai silpnas.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostiką, o tepalų keisti esant gedimui jokios prasmės. Kai variklis kala tepalo keitimo gi nedarote.

  Reply

  Chryslier Voyger 2.8 dyzelinis variklio temperatūra ima kilti pastovėjus kamščiuose iki 95 laipsnių ir šiek tiek daugiau,bet pradėjus važiuoti nukrenta. Šiaip važiuojant normaliai rodo 85 laipsnius. Ar tai yra normalu, ar reikia kažką remontuoti ?

  Reply

  Labai žema temperatūra. Tik įdomu kokiu būdu jūs matuojate ta dėžės temperatūrą? nelabai tikisi, kad kamštyje tokia žema tepalo temperatūra.

  Reply

  Sveiki, Audi A6 C6 2006m 2.0tdi 103kw multitronic 7 ,,bėgių" Pajudant iš vietos arba ties žemomis apsukomis labai dreba, toks jausmas lyg paprastoj dezej sankaba būtų visai nuėjusi. Važiuojant greičiau ir pagazavus lyg ir viskas tvarkoje, tik lėčiau važiuojant tolygiai pulsuoja. Kas galetu būti? Ar net neverta remontuoti? Ačiū

  Reply

  Verta išsiaiškinti kas gali būti ir kiek kainuotų, o po to spresti ką daryti, tam reikia atlikti daignostiką ir po to spręsti.

  Reply

  audi a4 3l tdi triptronic plaukioja apsukos tolygiame greityje. pusle? kokia remonto kaina jei reiktu remontuoti?

  Reply

  Remontuotume tik tiksliai nustatę gedimą taip nespėliojam.

  Reply

  Audi a6 c5 2.5 tdi su multitronic automatine deze. Vaziuojant biški šokinėja apsukos. Sake jog gali buti hidrotransformatorius kažkoks esantis dežeje. Ar pas jus imanomas jos remontas ir kiek panasiai kainuotu?

  Reply

  Dėžės remontas įmanomas tik ši dėžė tokių detalių neturi apie kurias kalbate.

  Reply

  Kai pradedi vaziuoti ijungus D rezima vos juda is vietos arba nejuda spaudi gaza vos vaziuoja, apsukos kyla iki 3 tukstanciu sunkiai toks vaizdas kad neduoda vaziuoti kazkas jai isijungus sport rezima mechanke isijungi pirma pavara pradedi vaziuoti musi i antra musa i trecia tada iskart i penkta. keiciau oro srauto matuokle pavazinejau savaite ir vel prasidejo. BMW 530D 142KW

  Reply

  Turite dėžės gadimą todėl ir niekas nepadeda nes ne tas vietas taisote.

  Reply

  e46 125kw dingo atbulinis begis automate , problematika ? kaina ? galimi variantai ?

  Reply

  1. Internetu to nustatyti neįmanoma. 2. Kol nėra žinoma kas sugedę kainos paskaičiuoti neina. 3. Atvykti diagnostikai - patikrai, po to aptarsime eigą ir sudarysime remonto sąmatą.

  Reply

  Laba diena, Volvo V70, III modelis, T6, 210 kw. Šaltu varikliu pradėjo vibruoti didinant apsukas, ypač jei tuo pat metu daromas posūkis. Šaltu varikliu (iki 15 min darbo) bent kiek akseleruojant iš stovimos padėties, II pavara persijungia tik prie 6000 apsūkų ir variklis smarkiai užkaukia bei mašina suvibruoja. Kai važinėjama ilgiau nei 15 minučių, šie simptomai dingsta. Pavarų dėžė klaidos nemeta. Važinėju 2 metus, simptomai tęsiasi 2 mėnesius ir stiprėja. Ar reikėtų registruotis pas Jus diagnostikai/remontui?

  Reply

  Pirmiausiai daignostikai, neviskas gali būti taip baisu kaip atrodo.

  Reply

  Laba diena. Turiu mercedes e420cdi w211 2008. Stipriai cipuotas. 260000 km. Vaziuojant 2 pavara ir stipriai akseleruojant vaizdas toks kaip sankaba praslysta, apsukos kyla o greitis proporcingai apsukoms taip greit nekyla. 3 ir aukstesniais begiais kabina gerai. Kokia labiausiai tikėtina diagnoze? Ir minimalus remonto kastai? Ačiū

  Reply

  greičiausiai, kad viskas yra tvarkoje. Remonto kaštai = 0

  Reply

  Sveiki, Ar remontuojate subaru cvt dėžės? Outback 2011.

  Reply

  jei dar būna likę ka remontuoti tuomet bandome.

  Reply

  Laba diena. Koks galėtų būti gedimas VW LUPO 1.2 TDI 3L automobilio, jeigu šaltas užsiveda be problemų. Tačiau jeigu užgesini ir vėl bandai užvesti- jau nesiveda. Reikia laukti apie pusvalandį, tuomet vėl pavyksta užvesti.

  Reply

  Reikia tikrinti elektronika variklio.

  Reply

  WV touran 2004 1,9 tdi DSG deze..Visa diena vazinejau buvo viskas ok.Vakare rejkejo vel vazioti, uzsivedus pastebejau kad mirgsi greicio indikacija..ir ne jungasi atbulinis greitis ,o i preki vazioja tik 1 greicio...kas gali buti?

  Reply

  Atlikę daignostiką galėtume atsakyti.

  Reply

  Sveiki , pas mane problema mercedes benz e220 2003metiu. pries pastatant masina vazavo gerai , dabar meginau uzvedus pravazuoti ir automatine deze is P neleidzia perjungti begus , gal padesit kas gali buti ir kiek kainuotu sutaisiti. aciu

  Reply

  Dėl išsikrovusio akumuliatoriaus galėjo kompuose įsirašyti neprotingų klaidų. Pirmiausiai jas reikia pašalinti.

  Reply

  Sveiki, Toyota avensis 2.2 D 2012m isibegejus iki 60. atleidus gaza letinant mikro stuktelejimas. Kartais buna ir sukantis i posuki toks stuktelejimas. Kas tai galetu buti ?

  Reply

  gal tiesiog ji taip dėl važiavimo rėžimo sudirba.

  Reply

  Labas vakaras,volvo xc60,2011m,3-litrai benzinas,T6 AWD.Atsirado greiciu dezeje kaip ir vibracija ties 5-6 pavara.restauravo pusle,pakeite ir ivairias sandarinimo gumas taciau prabuksavimas vistiek yra kai uzsyla tepalas.Ar gali buti,kad reikia keisti hidraulini valdymo bloka? Jei galit atsakyti,buciau dekyngas.

  Reply

  Gal geriau atvykite diagnostikai išsiaiškinsim kur čia bėda.

  Reply

  Volvo xc70 2,4d 120kw automatas pakeitus tepalus greiciu dezeje pradejo ,mesti gedima ..motor servis ..ar tai gali buti susije su greiciu dezes tepalu keitimu ar tai tik sutapimas

  Reply

  motor isvertus i Lt reiskia variklis

  Reply

  Audi a6 2,5tdi 132kw quattro. 2002m tarp dėžes ir variklio išbėgo tepalas. Kokia taisymo kaina butu.

  Reply

  Reikia apziurėti dėl ko išbėgo ir tada kalbėti apie kainą.

  Reply

  Sveiki, 2014 volvo v70 d2 pusiau automatas (realiai automatas) is stovejimo padeties pradedant vaziuoti i kalneli juntama vibracija, mazdaug po sekundes pradeda vaziuoti ar tai normalu? Atbuline eiga vibracija juntama stipriau, jeigu masina pamrauta (4 zmones) juntama vibracija didesne.. Kas galėtų būti?

  Reply

  Kokia tiksliai pavarų dėžė, nuo to priklauso ir situacija drebėjimo būti neturi.

  Reply

  Sveiki Volvo XC60 2011m 6 pavaru automatas,siltam automobiliui jauciasi smugiavimas(juntamas tymptelejimas) perjungiant is D i R ir is R i D,toliau vaziuojant viskas vyksta sklandziai. Gal zinote kas galetu buti?

  Reply

  Gal nustate koks buvo gedimas mono irgi taip pat elgiasi

  Reply

  Įtariame kas galėtų būti tačiau protingiausia yra atlikti diagnostiką ir po to priimti sprendimus.

  Reply

  Gal galit pasidalinti koks gedimas bovo volbai

  Reply

  Sveiki turiu klausimeli ar yra normalu automatuose kai nori pradėti judėti į priekį staigus soktelejimas yra toliau kaip ir sklandžiai dirba . Ar jūs alyva keiciate kiek tai užtrunka , ir kiek kainuoja visas automato dėžės alyvos pakeitimas , Audi A6 2,5 114kw 2002. Pagarbiai Antanas

  Reply

  Senesnėse dėžėse dėl jų ilgo eksploatavimo laiko taip nutinka.

  Reply

  Sveiki audi a6 c7 2.0 tdi 130 kw 8 begiu multitronikas.beda tokia jog vaziuojant pradejo skleisti vibracija (musima ) per priekinius ratus duodant gazo.(jausmas kaip vaziuotum su blogais stabdziu diskais ir stabdytum ir mustu per ratus ir vaira ) tik cia duodant gazo .dariau diagnostika audi centre sake garsas ir vibracija sklinda is galines greiciu dezes puses .gal zinote kas galetu buti .ir kokia kaina butu remonto plius minus ( didziausia kaina galetu buti kokia?)

  Reply

  Reikia rasti laiko atvykti patikrai po to kai rasim kur bėda galėsim ir kainą pasakyti. Su šiomis dėžėmis būna labai panašių simptomų tačiau gedimas skirtingose vietose pasitaiko.

  Reply

  Sveiki. AUDI A6 C6 2.0 7begiu multitronic deze. Zodziu situacija kol salta vaziuojant trukineja prie 2000 apsuku. O pasilus lyg ir viskas gerai jei ramiai vaziuoji. Taciau duodant gerai ties turbinos ijungimu ties 2000 apsuku buna smarkus musimas per visa masina. Toks vaizdas kad kazkas atsilieka ar persoka nesudirba kaip turetu sudirbti. Esu uzsienyje sunku ka cia pridaryti ir rasti geru meistru.

  Reply

  Kaip suprantu tai jau aptarėme telefonu.

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą. audi a6 c6 2.7tdi 132kw 2008m

  Reply

  Sąmatas sudarinėjame atvykus į vietą priėmimo metu.

  Reply

  Sveiki, kas gali būti, jei 2008m. BMW X5 3.0l dyzeliui, spaudžiant pavarų svirtį norint perjungti pavaras girdisi garsai? Ne cypimas, ne girgždimas bet tiesiog garsas permetant pavaras? Ar tai normalu?turi girdėtis kai persijungia pavara?

  Reply

  Gal galima atvykti tai ir parodyti, tuomet bus galima atsakyti, nelabai įsivaizduojam situaciją

  Reply

  Sveiki. Nusipirkau bmw 325i automats. Deze su defektu kaip pirkau nevaziavo.istrynus klaidas pradejo vaziuoti bet sunkiai meto begius ir meta vis klaidas P0721 IR P0732.....gali buti kad tepalo trukumas ar cia mehaninis gedimas? Aciu.

  Reply

  Čia atlikus diagnostika į tokį klausimą galima atsakyti

  Reply

  Nissan Murano važiuojant girdisi kalenimas, kuo greičiau važiuoji tuo jis didėja, bet važiuojant 100km jo beveik nesigirdi. Atleidus gazo pedalą jis lieka, tik truputi tylesnis. Dėže klaidų nemeta, bėgius jungia puikiai, apart garso daugiau jokių bėdų, kas gali būti ?

  Reply

  Gedimas dėžėje, vėliau tas kalenimas ne tik kad geriau girdėsis, bet ir pasimatys.

  Reply

  Tvarkant iš karto bus pigiau, ar jokio skirtumo ? Koks gedimas gali būti ?

  Reply

  Kuo mažiau sugadinta tuo pigiau.

  Reply

  Sveiki. Ford s max automatine deze jungentis is trecios y antra susmugiuoja. Kokios gali but problemos? Mazdaug remonto kaina kiek butu?

  Reply

  Diagnostikos kaina rasite kainininke po diagnostikos galima suprasti kur bėda ir kiek gali kainuoti.

  Reply

  sveiki, bmw 528i f10, ijungus atbulini riedant girdisi svilpimas, ar tai gali buti deze ir jei taip, kas cia per beda? Aciu uz atsakyma!

  Reply

  reikia tokius švilpimus išgirsti tačiau greičiausiai tai bus ne dėžė

  Reply

  sveiki, ford s-max 2015m automatas-neveikia atbuline pavara .Kas galetu buti? Ir ar brangus remontas?

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika po to bus aišku ką remontuoti ir kiek kainuos

  Reply

  Kodel dazniausiai pakeitus dezeje tepalus pradeda "lyst" ivairus dezes gedimai?

  Reply

  Paprasčiausiai būna neprižiūrėtos tos dėžės todėl taip ir nutinka kartais keičia tepalus prieš pat gedimus kur nėra svarbu keisi ar ne vistiek suges. Kartai keitimuose būna niuansai.

  Reply

  Sveiki. Passat b6 2.0 l 103 kw dsg 6 2007 m pradedant vaziuoti trukcioja buna net uzgesta duodant daugiau gazo viskas kaip ir susitvarko. Atbuliniu vaziuojant viskas ok. Kas galetu buti ir ar brangus butu remontas?

  Reply

  Atlikus diagnostiką būtų aiškiau apie ką kalba eina ir kodėl toks gedimas vyksta

  Reply

  Sveiki vw Passat 2002m mehatronic dėžę automatas paprasčiau, ryte kol neapsiles tepalas jungent bėgi nesvarbu ar R ar D sysmugiuoja ir yjuge avarinį režimą apsilus tepalas viskas ok ir jiai neklystu smagratis šiek tiek baraką, ar jūs remontuojate tokius gedimus ps diagnostika nieko nerodo, ir gal galit nušviesti apie kainas tokio remonto acou

  Reply

  Vistik reikia kartoti diagnostika ji dazniausiai rodo tik ne visada ji teisingai naudojama.

  Reply

  Sveiki, pirkau auto, nissan murano 2006 z50, išlindo bėda, jau išsiaiškinau, kad dėžė... šalta važiyuoja gerai, mėto bėgius be problemų, pakaitus tepalui, prasideda drebėjimas pradedant važiuoti iš vietos, dingsta trauka, diagnostika meta: nėra kompresijos dėžėje, selenoidas ir step engine. Kokios remonto kainos? Kokios dėžių kainos? Ar apapsiimtumėte remontuoti?

  Reply

  Apsiimtume

  Reply

  Sveiki, Sustojus prie sviesoforo labai dreba automobilis. Perjungus is D i N arba P drebejimas dingsta. Labiausiai drebejimas jauciamas nuo vairo. taipat is P ir N perjungus i D nukrenta apsukos. automobilis MB CLK320 1998m.

  Reply

  Reikėkėtų pažiūreti pagalvių būklę.

  Reply

  Sveiki. ar esate tvarke ir apskritai ar remontuojamos Toyota CVT dezes. Turiu 2015m. avensis 2.0l benzina su cvt deze ir ji pradejo skleisti pasalinius garsus. Kokios orientacines kainos

  Reply

  remontuojamos dėžės diagnostikos kainos nuo 20eur

  Reply

  Mazda 6 2.2 d 2015 m.325000 km tik Leidziantis nuo kalno, bet ne visada, pereina i avarini rezima imusa pavaras greitejant, stipriai uzstabdo auto letinant. Isjungus ir ijungus auto vel ok.

  Reply

  Jei taip toliaus važinėsite dėžė bus pažeista dar daugiau reikia dabar daryti diagnostikas ir aiškintis bėdas iš kur jos kyla.

  Reply

  Opel Vectra C 5begiu automatas, kai pasyla dėžė ir variklis, pradeda smūgiuoti tarp 2 ir 3 bėgio, pavažiavus dar ilgiau dingsta begiai ir lieka tik 2 ir 5 pavara, pakeitem deze iš gerai važiuojančios auto, smugiavimu nebeliko, bet bėgiai vistiek pradingsta, gal tai automato kompiuterio gedimas?

  Reply

  Gali būti, kad gedimas yra kitoje vietoje arba įsidėjot blogą dėžę

  Reply

  Sveiki. Chrysler grand voyager 2.8 crd dega variklio skyriaus lempute. Prijungus kompiuteri rodo ,,sankabos sukimo momento daviklio gedimas". Ar tai kaltas tik daviklis, ar kas nors rimciau? Begius ,,mėto" be problemų.

  Reply

  Čia kazką blogai iššifravote tokių daviklių šioje mašinoje nėra.

  Reply

  Chrysler grand voyager 2.8crd 2005, klaida: P0740 Torque converter cltch Malfunction

  Reply

  Man ir tokia klaida rodė tai pakeiciau dežę iš šroto ir problema baigės

  Reply

  Čia ne daviklio gedimas, čia pagrindinės sankabos gedimas.

  Reply

  Sveiki, Automobilis audi a4, b8, 2.0 TFSI S-tronic. Problemos tokios: 1. stovint kamštyje, labai stipriai trukia į priekį (net N padėtį įmetu, kad nedegint dėžės, nes net smarvė jaučiasi, jei ant D laikau) 2. Jei per vėlai atleidžiu N - dėžė atsileidžia tik po kokių 2 s su smūgiu, po dar 2 s atsiranda 2 smūgis (jausmas lyg sankabos atsileistų vėliau). 3. Buvę yra pora kartų, kad nevažiuoja atbulom (čia iš tos serijos, kad neatleidžia mašinos dar iš po D padėties ir įmetus R nevažiuoja). Kelis kartus yra išmetę klaidą, kad persimeta į safe rėžimą, bet užgesini-užkuri ir problemų, kaip nebūta 4. Yra buvę ir taip, kad važiuojant ir atleidus gazą (duodant automobiliui judėti iš inercijos) suplaukioja apsukos. Čia labiau kvepia sankabų gedimais ar mechatroniko gedimais? :) Ir jei taip, kiek panašiai galėtų kainuoti mechatroniko remontas ir sankabų remontas? Suprantu, akd reikai diagnostikos, bet įdomu, kokios investicijos galėtų laukti. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Investicijos galimos ir labai nemažos šiai problemai šalinti panašu, kad mechatroniko gedimas gali būti ir sankabas pagadinęs

  Reply

  Laba diena. Audi a5 2008 2.7tdi 8 begiu multitronikas. Pakeiciau deze, netiko dezes kodas bet ji tokia pati. Aisku reikejo priristi man ja nes neveike. Dabar kai stovi lygioje vietoje atleidus stabdzius juda, bet jei i kalna, reikia paduot gazo ir padaro smugy pradedant vaziuoti. Kitus wisus begius jungineja gerai. Kaip manote ar adaptacijos uztektu? Esme kad esu siaures airijoje ir galimybes atvykti neturesiu

  Reply

  Adaptacija pirmiausiai ka reikia atlikti, o po to jau spresti.

  Reply

  Sveiki. Audi s6 2001m tiptronic quattro jungiant is P i R arba D arba is D i R ir atvirksciai sujuda visa masina ir tuo momentu pakrenta apsukos ir buna dar lyg koks musimas tarsi gale.Kartais buna viskas gerai. Nesijaucia nieko. Vaziuojant begius meto lyg sklandziai. Gal kokia prognoze ,nepajunge kompo,galetumet pasakyt? Beto snd ant donkrato pakelus priekini rata , nuspaudus stabdi ir ijungus bent kuria pavara neatleidus stabdzio sukuso ratas. Cia normalu? Dekoju

  Reply

  Sunku įsivaizduoti kaip jūs ten ją ant to domkrato sukot, todėl negalim atsakyti ar tai normalu.

  Reply

  Sveiki, Nissan Qashqai 2L 4WD 110 KW automatas, dyzelis. Kylant į kalną arba staigiai gazuojant lygiame kelyje dreba automobilis nuo 50km/h. Stipri vibracija virš 100 km/h, stiprėja įkalnėje. Įkalnėje sunkiai kyla apsukos virš 2, būten prie 2 ir juntama didžiausia vibracija. Važiuojant nuokalne arba pastoviu greičiu lygiame kelyje vibracijos nėra. Dėkui.

  Reply

  Čia reikia atvykti diagnostikai.

  Reply

  Sveiki, MB 211 e270 salta tamposi,susilus iki darbines temperaturos dingsta tampymasis bet juntama vibracija salone ypac ant zemu sukiu,turbut pusle jau i gala?kokia mazdaug remonto kaina butu.Aciu

  Reply

  Reikia tuo įsitikinti, kad ne kiti dalykai įtakoja remonto kainas skaičiuojame kai tiksliai nustatome gedimus.

  Reply

  Audi a6 c6 2004m 3.0 165kw automatas , atleidua gaza sokineja apsukos.

  Reply

  Diagnostikos pagalba galima tiksliai atsakyti priežastis

  Reply

  bmw 528i automatui pakeiceu kardana ir atsirado svilpimas ties 50km daukmaz kai vaziuoji ar dezeja jau beda

  Reply

  Gal kardanui bėda pakabinamam guoliui

  Reply

  Laba diena, Volkswagen Touran 2006-12, 2,0ltr 103 kw, DSG6. Pakeitė smagratį, pastatyta restauruotas, liko vibracija užvedant. subyrėjo dėžė (mechatronas), pakeitė dėžę, pastatytą ~90000km prabėgusi. Kadangi problema nedingo, pakeitė naują smagratį, o tas restauruotas grąžintas, kadangi kaip sakė pardavėjas buvo duotas nuo naujesnio modelio smagratis.(?!?) Pakeitus problema išsisprendė. Tačiau dėžė nedirbo taip kaip turėtų gražiai dirbt. Dabar pradedant važiuoti, kartais jaučiaumas toks kaip buksavimas. Būna jungiant atbulinį susmūgiuoja. Taip pat jei tenka staigiai pristabdyti, ir pradedi pamažu važiuoti, smarkiai susmūgiuoja. 2 kartus buvo įsijungęs avarinis režimas. Ar tai reiškia kad dėžei vėl amen? Ar gali būti taip, kad blogas smagratis galėjo paveikti dėžę? Dėkui už atsakymą.

  Reply

  Blogas smagratis duoda liekamų pasekmių. Dar neviskas prarasta reikia jungtis kompiuterius ir žiūrėti ką galima pagelbėti

  Reply

  Kiek kainuoja Audi a6 2009 metų pavarų dėžės remontas ,priekis varomas 7 pavaros, multitronik bėda pradedant važiuot reikia daug gazo padoti kad pradėtu važiuoti ir susmugiuoja.

  Reply

  Kainas reikia skaičiuoti pagal sudilusių ir blogų dalių kiekį.

  Reply

  sveiki , opel astra 2011m 1.6 bendzinas , riedant automobiliui is 2 pavaros i 1 pavara persijungiant automobilis kaip ant stabdziu po sekundes paleidzia ir rieda vel gerai, apie si auto nieko nezinau nes neseniai isigijau , auto pravaziaves 200000km, tai noriu paklausti ar padetu tepalu keitimas? dekui uz atsakyma.

  Reply

  Tepalo keitimas nėra remonto tai profilaktikos priemonė. Kai cilindras variklyje nedirba ar tepalo keitimas padėtų? taip ir su dėže kai gedimas tepalus keisti jau pavėluota.

  Reply

  Kiek kainuoja pasat b5 pavaru dezes visas kap remontas?

  Reply

  Kainos priklauso nuo dėžės gedimo kainos nėra spėliojamas dydis kainos yra skaičiuojamos, pagal ęsamą dėžės būklę.

  Reply

  Sveiki, VW passat b6, vaziuojant ilgiau nei 30min dazniausiai ismeta emmision workshop ir parking break fault, tada automobilis ijungia avarini rezima, nebemeta begiu, visos pozicijos pradeda mirkseti, sumazinus begi jis nebepersijungia i aukstesni. Uzgesnius varikli dingsta parking break fault ir issijungia avarinis rezimas, lieka tik emmision workshop. Po naktie nelieka jokiu klaidu. Ar tai elektronikos problemos?

  Reply

  Čia panašu į kelis gedimus ęsančius tame automobilyje, gali būti netik elektronikos gedimai

  Reply

  Sveiki pakeitė tepalus ir filtrus dėžės A6 C6 tiptronic pradėjo jaustis mušimas iš 3 į 2. I prieki viskas kaip ir gerai, atleidus stabdi ant D padėtės atrodo silpniau juda i prieki. Meistras sakė truko 1.5 tepalu dėžėj. Ko tikėtis remontuojant? kas galėjo sugest ir kiek kainuotu remontas panašiai?

  Reply

  Pirmiausiai diagnostika adaptacija ir tik toliau kazkokie kiti dalykai

  Reply

  klausimas: automobilis Mitsubishi 2008 (6 pavarų robotizuotą „Allshift" pavarų dėžė). Prasidėjo ratų prasisukimas sustojus ant ledo ir pajudant iš vietos tiek lygioje vietoje, tiek įkalnėje (anksčiau to nebūdavo, padangos pirktos žieminės prieš 3 metus naujos). Kas Jūsų nuomone galėtų būti? Dėkui

  Reply

  prieš 3 metus tikriausiai ratai mažiau prasisukdavo.

  Reply

  Sveiki, Bmw e60 lci ijungus pavara i R jauciasi nemaza vibracija, ijungus i P,N,D nebebuna. Deze i pabaiga?

  Reply

  nebūtinai gali būti ir dėl kitų priežasčių

  Reply

  Sveiki, kokia kaina pakeist/sutvarkyt audi a6 c6 165kw tiptronic dėžės pūslę?

  Reply

  kai galėsite paskambinkite paaiškinsim

  Reply

  Sveiki. Chrysler grand voyager 2005 3.3 128 kw užsidega chek. Atlikus diagnostiką klaida P0700. Klaidą ištrynė. Po trijų dienų klaida gryžo. Kitas servisas nuskaitė P0740 klaidą. Bėgiai junginėjasi švelniai. Tiek greitėjant tiek lėtėjant dėžė nesidaužo. Tepalą ir filtrą pardavėjas sakė keitęs. Ir tiesa ant matuoklės matosi rožinis tepalas. Tepalo norma. Matuota ant darbinės temperatūros. Užsidegus chek jokių dėžės darbo pakitimų nepastebėta. Greitėjant tiek apsukos tiek greitis didėja tolygiai. Praslydimo ar prabuksavimo nesijaučia. Tas pats važiuojant iš vietos. Atleidus stabdį auto lengvai juda. Kokios numanomos bėdos ir kur ieškot sliekų? Ar važiuot kol važiuojasi? Tiesa šiandien atliko adaptaciją. Bet čiuju pavažiavus ilgiau vėl turėsiu lempikę. Ačiū

  Reply

  Atvykite atliksim normalią diagnostiką ir atskysim kur bėda, tik atvykstant klaidų netrinkite.

  Reply

  Audi A4 B6 2002m 120kw Multitronikas mieganti dėžė prieš pradedant važiuoti. Sukant į kairę atsiranda bildesys prie greičių dėžės

  Reply

  taip jos toks veikimo principas "mieganti" o dėl bildesio reikia atvykti į vietą apžiūrai.

  Reply

  Bmw e38 3.0d ant skydelio nerodo automato padėties ir neveikia sport bėgius jungia gerai kas gali būti ?

  Reply

  į elektros gedimus panašu

  Reply

  Sveiki, turiu BMW E61 Xdrive. Važiuojant mėto i sonus tik slidziam kely. Tai galėtu buti pavaru dezes (automatine) ar razdatkės gedimas?

  Reply

  Reikia pavažiuoti su šią mašina, kad atsakytume

  Reply

  Sveiki,pasiekus 40km greiti,vaziuojant palengva nespaudziant gazo stipriai,persijungiant pavarai retkarciais sudunksi,susmugiuoja,seip kitas pavaras meto normalei tiek saltas tiek siltas,su R ir viskas tvarkoj.Kas galetu buti?BMW 525 E 61 145KW 2008M AUTOMATAS

  Reply

  Sweiki,norejau paklausti ar tvarkote 2004m land rover discovery2 2.5td5 automatines dezes? jei twarkote tai kokiai kaina plius minus pilnai perinkti visa deze ir pakeisti pusle? aciu uz atsakyma

  Reply

  Tvarkome kainos priklauso nuo dėžės gedimo.

  Reply

  Sveiki sdg7 sustojus imeta ne pirma bet antra pavara o is antros meta i ketvirta ir daugiau nebepermeta kas gali but?aciu

  Reply

  Reikia patikra atlikti konkriačiam atsakymui be kompo nieko nebus šiai dėžei. Čia dėžėje gedimas tik ar elktronikoje ar mechanikoje tai reikia ieškoti.

  Reply

  Audi a6 2.0 dyzelis cvt multitronic Vaziuojant normaliu greiciu pakelus apsukas virs 3000 rpm variklis ir greicio deze praranda sukibima. Pakyla pasukos o masinos greitis islieka tas pats. Kokia tai galetu but beda?

  Reply

  Sužemina pavra jei sunku važiuoti arba blogai dirba variklis

  Reply

  Sveiki,turiu BMW 520d automatic 2015m Turiu kaskur apie metus,viskas buvo gerai. Pakeite varikliu grandine surinko viska ir dabar negraziai jungia pavaras,kaip buvo iseme greiciu deze sake isbego kaskiek tepalo is dezes,ipyle tepalo apie 300 400g Kokia pora dienu kaip ir nieko nejauciau. Dabar kaip vaziuoji ir stabdai zeminasi pavaros jauciasi kaip butum is 3 pavaros ijungtum 1 ir buna nedidelis smugis,gal ipyle netoki tepala ar per mazai? Jeigu galima parasykit kas gali buti. Su Pagarba Kestutis

  Reply

  Čia tikrai ne dėl įpilto tepalo čia reikia aiškintis tokius dalykus gal to tepalo įpylė permažai?

  Reply

  Sveiki.Bmw e60 Lci benzinas. Pasilus masinai kartais ijungus is P i D nevaziuoja gastelejus ant P ir vel jungiant pradeda vaziuot.Ant salto lyg ir viskas gerai buna.Kokios problemos tiketis?

  Reply

  Tikėkitės patikros šiai dėžei.

  Reply

  Kas gali buti Kia sorento 2.5litro,dyzelis,automatas.Uzvedus automobili ir ijungus atbuline pavara duodi gazo automobilis vos ne vos pajuda iš vietos,ijungus darbine pavara ir vel tas pats gazo duodi apsukos didziules automobilis letai judai pavaziavus kokia 5km.pradeda normaliai vaziuoti tik uzgesini varikli ir vel uzvedi vel tas pats automobilis rieda vezlio greiciu,kokie gali buti gedimai,ačiu.

  Reply

  Ar tepalo netrūksta?

  Reply

  Kas gali but jog imetus audi markej masinaj galine pavara masina nepajuda is vietos?

  Reply

  labai daug galimų variantų taip tikrai neatspesim, čia ir nuo mašinos priklauso ir nuo dėžės.

  Reply

  Sveiki bmw e39 3.0d 135kw automatinė dėže veikė idealiai iki snd. apsilus pradėjo važiuot žemesniu bėgiu sustojus uzgesinus ir pernaujo užkurus pravažiuoja 5metrus ir vėl dingsta begis nei pirmyn nei atgal dėže klaidos neismete. Uzgesinus palaukus 1min užkuri jungi d ir vėl parieda biski ir vėl dingsta begis.

  Reply

  sugedo dėže arba remontuoti arba kitos ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Audi a6 09m multitronic 7M. Vaziuojant D rezimu atleidus gaza pradeda kilt apsukos, masina negreiteja, ijungus - rezima ir imetus atgal D viskas susitvarko kuriam laikui. Tuo pciu metu pradejo nereguot i gazo paspaudima, tik daugiu paspaudus pramusa. Klaida meta stabzdiu varneles ar del jos taip gali but? Tepalai keisti pries 500km. Aciu. Geros darbo dienos.

  Reply

  reikia tai sutvarkyti ir po to tikrinti. Gali būti, kad čia dar kokie niuansai bus.

  Reply

  Naujos pusles kaina? Audi A8/D2 2001m. quattro 3.3tdi. Aciu

  Reply

  Tai geriausia klausti jutoje bet greičiausia link 2000 eur artės.

  Reply

  Tojota Camry 2013m. Automatinė dežė, pavaros persijungia tvarkingai, bet nuo 3 iki 6 pavaros persijungiant atsiranda trumpalaikė vibracija. Ar tai galėtų būti greičių dežės problema? Rida 60000 km.

  Reply

  Prieš atsakant reikia atvykti patikrai. Yra buve toyotu ir po 60 kkm teko remontuoti dėžes, bet tai nebūtinai jūsų atvėjis.

  Reply

  Sveiki, pakeitus greičių dėžės tepalus ir variklii oro srauto matuoklę, bmw e91 320d 6 bėgių automatas atleidus gazą riedant pradėjo tarp 1-2k apsukos sokinėti, viskas kitkas dirba gražiai dėžė, jokių smūgiavimų nėra, prieš tepalų keitimą dėžė irgi dirbo gerai, čia daugiau dėl dėžės tas pulsavimas ar dėl pakeistos matuoklės gali būt kad kažkas ne to?

  Reply

  Tik pravažiavus ir patikrinus parametrus galima tai nustatyti.

  Reply

  Sveiki, MB W212 7G-tronic, 280 000 km rida. Gal galit pakomentuoti tokius simptomus ir sprendimą jei teko susidurti ir pakanka informacijos: 1) kol mašina šalta būtent iš 5 į 4 jungiantis šiek tiek pristabdo/susmūgiuoja. Kitos pavaros gerai perjunginėja. Kai sušyla visos pavaros tvrkingai persijunginėja. 2) stovint perjunginėjant iš P-> D, N->D, D->R . mašina nežymiai sujuda. Geriausiai matosi atsidairus dureles. Užsidarius nesijaučia. Ar čia nornalus toks 7G tronico veikimas?

  Reply

  Pas juos būna kompiuterio gedimų

  Reply

  Audi a3 2001 metu, 96kw, bėgius jungia lyg ir sklandžiai, bet prieš visiškai sustojant švelniai pastumia į prieki. Cia jau dėžė eina į pabaiga?

  Reply

  Adaptacija tepalas...

  Reply

  Volvo xc60 2009m vaziuojant 120 km/h esant 6pavarai nei is sio nei is to sukyla apsukos dingsta trauka pavara permetama i 5 kartais 4 perjungus i ranka valdoma ir ijungus 6 po kiek laiko viskas atsistato ne aisku ar variklis ar deze gedimas neprognuozuojamas pvz kryzkalnis kaunas du kartai poto griztant vienas kartas siaip. Pavaras jungia graziai

  Reply

  tik diagnostika atlikus galime jums atsakyti kokios priežas tys tai įtakoja.

  Reply

  Sveiki yra problema bmw e65 kartai pajudant is vietos jauciasi smugiai kai vaziuoju pavaras meto gerai jokiu smugiu nera tepalai pavaru dezej pakeisti kas gali buti

  Reply

  Reikia pavažiuoti su jūsų mašina kad suprasti apie kokius smūgius kalbate

  Reply

  Sveiki, ar galima temti (6 km, lėtai) audi a6 2013 m, tdi, quatro, stronic?

  Reply

  kelis km galima tempti idealu būtų jei galėtumėte užvesti. ir temkite nuežvesta kuo trumpiau

  Reply

  Sveiki, automobilis opel vectra 2002m 3.2i.vaziuojant is pirmos pavaros i antra perjungia gerai o i 3 ir 4 isijungis laisvas begis uzkyla apsukos. Numetus gaza oalaukus jungia 5 su dideliu smugiu. Toliai 5 vaziuoja normaliai. Gal kazka galima spresti is simtomu?? Domina pilnas automato perinkimo kaina siam auto. Dekoju is anksto. Vytas.

  Reply

  Tokie klausimai pradedami nuo diagnostikų, po to jau kai žinomos bėdos galima ir apie kainą kalbėti

  Reply

  Bmw e53 3.0D 160kw vaziuojant tolygiu greiciu pulsuoja apsukos. Pusle i pabaiga? Kiek mazdaug remontas galetu but?

  Reply

  Atlikus diagnostikas galima apie gedimą kalbėti, dabar kolkas belieka spėlioti, jei klystate po remonto bus vėl tas pats.

  Reply

  sveiki, Toyota Corola, 1.4 Dyzelis, prabegus apie 167K kilometru, su trukciojimais persijungia is 1 i 2, ir is 2 i 3 begi, ir mazinant greiti tas pats ar laikas keist tepalus, ar cia jau bus greicio dezes problemeles ?

  Reply

  Tepalus keisti jau pavėlavote, jei būtu laiku keisti tepalai tokios situacijos dabar ne būtų. Kol yra nauja mašina atstovybės keisti nekeičia tepalo, o po to jau turim ką turim.

  Reply

  Audi b 8 ,vaziuojant atbulom masina nelaiko vienodo greicio,pulsuoja ,intervalas 3 sekundes

  Reply

  Reikėtų tikrinti variklį

  Reply

  Sveiki,bmv 5 (e60) automatine pavaru deze pavaras metosi gerai ,bet jei reikia staigiai sustoti prie sviesaforo tai sustojus ir po to lyg kas is galo dar pastumtu (lyg sustoja nespejus numesti is antros pavaros i pirma ir gaunasi toks stumimas)

  Reply

  Taip čia dėl dėžės padilimo

  Reply

  Sveiki.bmw e60 2004 3d 160 kw.gražiai vazinejant kaip ir viskas gerai.bet paspaudus gazo pradeda mėtyti begius su tampymais ir nebera tos traukos.

  Reply

  Čia į variklio gedimą panašu, jei teisingai supratom.

  Reply

  Sveiki e60 beveik sustojus trukteli atgal kas gali but aciu.

  Reply

  Dar tokio gedimo netekę sutikti.

  Reply

  Audi a6 c5 quattro 1999m 149kw automatas triptonic. jungiant is p i raide d stukteli ir toks jausmas jog sujuda visas automobilis. vaziuojant kartais keliom sekundem uzdelsia jungti pavara. kokios gali buti bėdos?

  Reply

  Problemos su slėgio reguliavimu

  Reply

  Man pakaktu tepalus pasikeist dėžės ar jau gali kažkas rimčiau būti?

  Reply

  Tepalai turi buti keičiami tada kai viskas veikia gerai. Tepalas yra profilaktikos o ne remonto priemone.

  Reply

  Sveiki, PASSAT B6 DSG (2009 m.). Pakeičiau DSG dėžę, tačiau dabartinė 5 pavarą jungia tik prie 65 km/h greičio, 6 pavartą - apie 80 km/h. Prieš tai buvusi dėžė 6 pavarą įjungdavo jau prie 60 km/h. Ar įmanomi kažkokie kodavimai, nustatymai, kad dabartinė dėžė anksčiau perjungtų pavaras ? Dėkui

  Reply

  įdėjote ne tinkamą pavarų dėžę koduoti dažniausiai įmanoma, tačiau reikia abiejų dėžių kompiuterių, kad tai patikrinti

  Reply

  uzvedus varikli ir nuspaudus stbdi ijungiu automatineje dezeje R arbaD VARIKLIS GESTA,KAI PASYLA NEBEGESTAar labai didelis gedimas.

  Reply

  Ar tai mercedes-benz?

  Reply

  Sveiki.VW TOURAN 2007m 2.0tdi 125kw.Grubiai pradeda vaziuoti ijungus D tiek R pavaras,tiesiog soka is vietos?Noreciau suzinoti kame problema,ir apytikslia remonto kaina.Aciu.

  Reply

  Internetu nustatyti tikslia problema yra neįmanoma. Reikia atvykti patikrai.

  Reply

  Sveiki, turiu volvo s80 2007 metu 2.4 D5(136Kw) automatas, atsalus orams, ant salto varyklio pradedant judet is vietos jauciasi nedidelis spiris, kazkiek pravaziavus viskas normaliai veikia (sustojant ir pajudant is vietos), begius meto gerai, tepalai tikrinti apie 3 menesius atgal, svarus, kame gali buti bajeris? (kompas klaidu nemeta).

  Reply

  Nepakanka tiktrinti tepalą jūs nematote tepale esančios metalo pudros. Tepalą reikia keisti ir volvo rekomenduojamas tik pilnas keitimas, kuris duoda didžiausią naudą. O čia pirmi simptomai kurie signalizuoja hidraulinio bloko strigimą ir jei toliau važinėsite su tais "graziais - svariais" tepalais gali tekti remontuoti pavarų dėžę.

  Reply

  Sveiki, Audi a6 c6 3.0 tdi. 165kw quattro. Kokia kaina butu pavaru dezes pusles remonto? Su tepalu keitimu ir t.t.

  Reply

  Kainos sudaromos atvykus priėmimo metu, dali kainų galima rasti kaininke

  Reply

  Audi a6 c6 3.0 165kw persijungus i 3-4 pavara ir pasiekus 1500 apsuku jauciasi drebejimas kas galetu buti?

  Reply

  Įvairių dalykų nuo važiuoklės variklio iki pavarų dėžės.

  Reply

  Audi a6 c6 3.0 165kw pasiekus 3-4pavara ir nuo 1500 apsuku pradeda drebeti masina kas galetu buti ?

  Reply

  Įvairių dalykų nuo važiuoklės variklio iki pavarų dėžės.

  Reply

  Sveiki, a6 c5 quattro automatine deze, pasiekus 120-130 pradeda automatiškai mėtyti iš 5 į 4 ir atgal, žemėjant pavaroms kartas nuo karto susmūgiuoja ypač iš 2 į 1. Kartais labai užlaiko pavaras tarp 2-3 3-4 o kartais perjungia kaip priklauso. Tepalų nuo pirkimo dar nekeičiau ir neįsivaizduoju ar jie buvo keisti. Ar pakeitus verta būtu tikėtis kažkokio pagerėjimo ar panašiau į kažkokį rimtesnį gedima?

  Reply

  Čia jau kazkas negerai reikia diagnostiką atlikinėti, tepalus keisti jau pervėlu.

  Reply

  Laba diena. Turiu Audi A6 C6 Allroad (4F) 3.0 TDI quattro 233 AG su 6 pavarų automatine greičių dėže. Kreipiausi į Audi centrą Klaipėdoje dėl tepalų keitimo dėžėje ir ten mane informavo, kad Audi specialistai nerekomenduoja keisti tepalus tokiose dėžėse. Noriu paklausti ar iš tikrųjų taip ir yra, ar visgi reikia kisti tepalus dėžėje?

  Reply

  Audi keičia tik naujas dėžes su tepalais. Koks jiems tikslas ilginti jūsų automobilio tarnavimo laiką, kai jūs galite pirkti naują patikima kuris greičiausiai garantiją dar atlaikys. Audi mašinas gamina kiekvienais metais dideliais kiekiais, o jas parduoti reikia ;)

  Reply

  Sveiki, Q7 2007M 3,0 171KW kol šalta,bėgius mėto gražiai,kai pakankamai sušyla,kartais permeta su smūgiavimu,dažniausiai kai persimeta į žemesnę pavarą,bet būna kad sustojus ir iš vietos kol paima,lyg pagalvoja,ir su smūgiu pajuda.Klausimas-užtektų tepalus pasikeisti,ar remontas nusimato?Kiek kam skambinta,klausta,tai beveik visi meistrai pasakė,kad tvarkyti hidrauliką filtrų,tepalų keitima.Kaina nuo 800€ iki 1500€. Gal kas buvot susidūrę su tokia problema/Kaip išsprendėt? Ačiū.

  Reply

  tai dar ne tik tvarkyti hidrauliką, bet ir rasti bėda dėl ko ta hidraulika sugedo.

  Reply

  Sveiki, tokiu klausimeliu. Turiu MB e320cdi,2005 begius meto kaip ir neblogai. bet prie tam tikru apsuku atsiranda kaip ratu guolio uzesys. Ar imanoma tokios ligos paieska su darbu kainos paskaiciavimu ?

  Reply

  Taip viskas įmanoma tik reikia susiderinti laiką.

  Reply

  Sveiki. Kas gali buti golfas 6 2.0tdi dsg is 3 i 2imeta bet su tokiu tampimu ar kaip stabdynietum

  Reply

  Čia robotizuota dėžė reikia daryti diagnostika ir bus aišku, kas negerai, tik dianostika ne ta kur klaidas pažiūri o rimtą diagnostiką.

  Reply

  Sveiki, E38 730d du kartus nuleido tepalą pavarų dėžei. Pirmą kartą pratrūko vamzdelis aliuminis, po šito remonto, praleido ties radiatoriumi. Ar tai gali būti per aukšto slėgio sistemoj pasekmės?

  Reply

  Tai gali buti atgyvenęs vamzdelis

  Reply

  Sveiki, Turiu 2013 metų Nissan Quest. Automobilis nevažiuojantis - kompiuterinė diagnostika rodo CVT dėžės solenoido klaidą. Ar apsiimtumėte remontuoti? Jei taip - kiek preliminariai galėtų kainuoti remontas?

  Reply

  Taip apsiimtume kanos nemačius dėžės vidaus pasakyti neįmanoma

  Reply

  Sveiki, gal galite patarti ka man daryti? Turiu audi a4 b7 2.0 diesel 2008 metu, greiciu deze veikia gerai isskryrus 1 pavara, paspaudau gazo pedala norint pajudeti is vietos apsukos pakyla kiek daugiau nei 2000 tada krenta iki 1000 ir paredada judeti is vietos toks jaumas kad puse pirmo begio prabuksuoja, dar pasitaiko atveju kaip stoviu spustyje ir noront pajudeti masina pradeda trukcioti, poto dingta kaip begis persimeta i antra. Gal galite patarti ka man daryti? Gal tepalu lygis yra per mazas dezeje? Ar cia jau rimtesne problema?ačiu

  Reply

  Atvykite patikrai.

  Reply

  Sveiki subaru dega skidelija fwd ir neveikia galinis tiltas kokios priezastis galetu buti ir kie kainuotu remontas

  Reply

  Kreipkitės kas uzsiima konkrečia subaru

  Reply

  Sveiki turiu mb ml 2007 320cdi 7gtronik grybauja bėgių perjungimas kartais labai grazei permeta kartais už laiko apsukas ir kartais net su kirtimu permeta. Ar galėtų padėti kažkokia adaptacija elektros bloko? Tepalai keičiami kas 80000km.

  Reply

  Retai keičiami tepalai. Reikia žiūrėti į karterį kas tan yra jei viskas normaliai daryti pilną tepalo keitimą, po to adaptacijas. Prieš viską pradedant diagnostiką.

  Reply

  Sveki, audi a6 c6 2011 m. 2.7 140 kw. Multitronikas; Truko dezeje tepalu, pablogejo begiu perjungimas, pradejo mesti klaida (006031 - Pressure regulation valve; P178F - dirty/clogged); Buvo dapilta beveik 3 litrai tepalu. Vaziavimas pagerejo taciau klaida nedingo. Viskas vyko dar vasara, dabar atvesus orams, kol saltas variklis praktiskai neimanoma pavaziuoti, kai pasyla vel viskas gerai; Ar dar imanoma ta pacia deze sutvarkyti ar jau ieskotis kitos? Aciu.

  Reply

  Įmanoma tačiau reikia tikrinti ir atlikinėti diagnostika, kad tai tiksliai išsiaiškinti.

  Reply

  BMW e61 2004m 530d 160kw stojant stukteli i prieki ir perjungia is 1 i 2 grubiau ,tepalai keisti su filtru , nieko nepakito , padarius adaptacija dezes atrodo trumpam gal ir padeda , bet vel prasideda kokia galetu but diagnoze?

  Reply

  Susidėvėjimas.

  Reply

  Sveiki, bmw e61 2008 FL begius meto graziai vaziuojant 40/60km h greiciu pasijaucia vibracija kylant i kalniuka permeta begi uzlaikydama ant 2500 apsuku, pusle kalta?

  Reply

  Įtarimas toks būtų tačiau tik po diagnostikos tiksliai galim atsakyti.

  Reply

  Sveiki turiu Audi A6 c6 2011 metu 2.0tdi auto 7 begiu. Pirkau dauzta i prieki,variklis buves sujudejes ir greicio dezes galinis dangtelis (tas kur dezes laidu fiske jungiasi) atsireme i traversa ir skilo dangtelis,isbego dezes tepalai nupirkau nauja dangteli su tarpine ipyliau orginalius is audi dezes tepalus ir viskas buvo gerai 10000 km.o dabar vaziuojam begius vis dar jungia gerai bet kai sustoji prie sviesoforo ir laikai ant stabdzio pradeda vibruot masina o kai vaziuojant nori apsisukt greitai ijungi R begi perjungimas gaunasi su smugiu.ar gali but kad tepalo lygis per mazas ar dezei paskutinioji? Aciu laukiu atsakymo.

  Reply

  Reikia tikrinti visaip čia gali būti ir variklio pagalves dar pasitikrinkit pradžioje.

  Reply

  Sveiki, reikia pagalbos... Vienam servise buvo perrinkta deze BMW X5, 2003, e53, nupirkau as ja, ir kita diena is ryto pamaciau, kad D padeti ji nevažiuoja, didinu apsukas iki 3000-3500 tada lietai pradeda vaziuoti... Tam servise, kur dare deze, pasake, jog 99%, kad tai valdymo blokas hidraulikos, pakeite, bet kita ryta tas pats, D nevažiuoja, bet jei pats ijungiu bėgius tai pradeda vaziuoti. Nevažiuoja tol, kol neissyla masina arba kol kelis kartus nepergazuoji... Kas gali buti?.. Adaptacija dare du kartus - nepadejo...

  Reply

  Ten kur remontavo dėžę kreipkitės ir išspręs gal neiškarto pavyks surasti, bet turėtų išspresti.

  Reply

  Dodge journey 2013 metu. 2.4l. automatinė dėžė. Važiuojant paskutinių bėgių greitis maždaug 90 KM/h ir norint eiti ant lenkimo spaudžiant akseleratoriu iki (dugno ) nenori permesti žemesnio bėgio ilgai masto .ką galite diagnozuoti iš šito ?

  Reply

  Šis gedimas priklauso kokia dėžė pas jus. Yra keletas dežių tipų ir nuo jų skiriasi sprendimai.

  Reply

  Sveiki audi A4 dėžes tipo nezinau. Važiuojant tiesiai viskas gerai pavaras permeta sklandžiai bet sukant staigesni posūkį prabuksuoja dėže kas gali būt ?

  Reply

  čia reikia atvykti diagnostikai taip spėlioti galima ilgai.

  Reply

  Sveiki. Uzkurus salta masina ir pradedant judet is vietos, neduodant gazo ar siektiek duodant, jauciasi, kad masina kyla sunkiau, negu kad butu silta. Ar tai gali buti tepalo trukumas?

  Reply

  Gali būti dėl trūkumo gali būti ir dėžės apšilimo rėžimas.

  Reply

  Laba diena Alfa Romeo 159 2,4 jtd jauciasi timptelejimas is pirmos i antra ir is antros i trecia jungia su uzlaikymu pradzioj jungia,sukyla apsukos ir po kokios sekundes ijungia pilnai,alyva keista

  Reply

  Reikia atlikti patikrą. Alyva tikriausiai keitėte reguliariai ne tuomet kai atsirado gedimas?

  Reply

  Sveiki, Peugeot 407 coupe 2.7 hdi, ilgai važiuojant ( ypač vasarą ) agresyviai važinėjant išmeta "bėgį" kaip sakant pameta ir tada užsigazuoja mašina kaip ant laisvų ir su trenksmu vėl begį įmeta. Kokia problema hidroblokas gal ? Jei taip kokia remonto kaina pilna ? Dėkui

  Reply

  Neremontuojame šių dėžių.

  Reply

  Laba diena .audi a3 2,0Fsi kas galetu buti ,Kol salti tepalai vaziuoja graziai bet pravaziavus koki 20 km,ir suletinus greiti zemos pavaros jungiasi su palaukimu ,lyg kazkur strigtu,kiek kainuotu tokios dezes remontas apytikslei.tepalai pakeisti ir filtras bet vistiek kvailioja,

  Reply

  reikia nuo diagnostikos pradėti aiškintis gedimą.

  Reply

  Sveiki. Bmw 530d 2004m. Automatas. Stabdant svelnus susmugiavimas kartais buna. O kartai normaliai viskas. O kao bandai isobeget, begius nuo pirmo iki 3 perjungia esant 2-3t. Apsuku. Kodel taip? Kas gali but?

  Reply

  Tau tikrai reikia pakeisti dėžės tepalus. Man susitvarkė pakeitus.

  Reply

  problemos su tepalo slegiu deze jau prasideda, o perjungimas priklauso nuo apkrovos. Jei tepalai nekeisti reiketu tai padaryti ilgiau laikytu deze.

  Reply

  Sveiki. volvo s80, 2,5tdi 1999m. sugedo pavaru dežė, pavaziuoja 20m ir sustoja, apsukos kila, bet nejuda. pastovejus kokia valanda vel 20m ir sustoja. gal aiskus mazdaug gedimas ir sprendimo budai? Aciu

  Reply

  sprendimo budas keiti šiai volvo kitą dėžžę.

  Reply

  Sveiki,audi a4 multitronikas uzsidege raudonai visos raides PRNDS pakeite dezes kompiuteri, bet niekas nepasikeite! Aciu...

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, jei blogai nustayta priežasti todėl rezultato ir neturite.

  Reply

  Sveiki, turiu 2007m VW Passat 2.0 tdi dsg. Bėgiai junginėjasi puikiai nuo pirmo iki šešto. Tik jei važiuojant lėtai (tik pirmu bėgiu) pajudi iš vietos be prolemu, o taleidus gazą ir vėl švelniai paspaudus variklio apsukos padidėja o traukos nebuna kokiai sekundei po kurios seka smūgis. tai vyksta tik pirmam bėgiui. Beje ir atbulinis griebiai labai jautriai, šiek tiek paspaudus gazą mašina šoka atbulyn per grubiai, gal šiek tiek su smūgiu.. Dėžei tepalai keisti tik vieną kartą kiek rašo servizo knygutėje, o prabėgus apie 300 tūkst. Bėje klaidų nei variklyje nei dėžėje nėra. Tikrinau su Bosch kompu ir VCDS. Įtariu tepalų keitimas jau nebepadės.. Gal įtariat kame bėda? Ačiū

  Reply

  Labai butu idomu ir man nes panasus simtomai pas mane.

  Reply

  Panašu į susidevejusią vieną iš sankabų ir neteisingai susiadaptavusia dėžę.

  Reply

  O pas jus nuvikus patikslinti galetumete si gedima? Ir ar remontuojama tik viena sankaba? Pas mane powershift deze. Ačiū

  Reply

  Remontuojamos abi sankabos powershift siek tiek skiriasi nuo dsg.

  Reply

  Reikia atlikti idagnostika netik klaidų nuskaitymo lygyje reikia ir parametrus tikrinti, po to kazkas butu aiskiau kas cia gali buti ne taip.

  Reply

  Audi A6 c6 2005m 3.0l automatas. Vaziuojant apie 5-7min viskas buna gerai, bet pravaziavus ilgesni laika is antros i trecia persimusant sutrukcioja, visa masina tarsi stoja. Is ketvirtos imusus atgal i trecia tas pats vyksta. Kame problema gali buti?

  Reply

  Reikia diagnostikos, taciau itarimas kad kazkas dezes hidraulineje dalyje negerai.

  Reply

  Sveiki. Savaitgalį įdėjau kita dėže su konverteriu gavau komplektą pagal dokumentus pravažiavus 130 000km. Iškart pakeičiau filtrą ir tepalus 8 l. Ištryniau klaidas. Nursetinau dėže . Galvojau viskas bus Ok. Bet ne . Pravažiavus įsijungs 3 ir kitom pavarom daužosi konverteris ir didziule vibracija tik paspaudus gaza. Stabdant nenori žeminti pavarų . Su stojant varikli stipriai stabdo iki 500apsuku. Turbut konverteris sugedęs . Kiek kainuoja remontuoti konverteri jaigu jum atsiustciau. ? Ar kas dar gali būt . Su diagnoze kompu nėra dėžėje klaidų . Kiek trunka remontas konverterio. O gal turit. Jum savo gražinčiau . MB Viano 2006m 110kw. 150hk.. Pagarbiai Sent from my iPhone

  Reply

  Nesitikekita labai daug iš neprižiūrėtų dėžių, kurioms gyvenime tepalo atstovybėse nė karto nepakeitė. Reikia patikrinti kas ten toje dėžėje negerai, čia jau ne pirmas variantas kai taip nutinka, po to klientai būna ir savo senases dėžes atgal stato ir susitvarko kas būna blogai ir kaina bunaa apigesnė nei naudotų daugeliu atvėjų.

  Reply

  aisku. tai manau jau esate susidure(tikriausiai mechatronic problema) gal zinot apytikslia kaina pilno remonto kad galeciau orentuotis? masina ne lietuvoje siuo metu deze atsiusciau. esu girdejas kad neiseme dezes is masinos dankti nuemus susitvarko per diena bet cia tik girdejau jus labiau zinot kokia situaciaj. bandau skaiciuoti ar apsimoka kokia garantija duodate?

  Reply

  Kainas galim grubiai pasakyti patikrinę. Yra varinatų, kai dėžės net neėmę sutvarkom, tačiau į jūsų klausimus, be patikrų neatsakysim.

  Reply

  Sveiki, Mersedes benz 2.7l 125kw w203 2002m. Nuo trecios pavaros jungia laisva. diagnostika rodo greiciu dezes mechanini gedima. Pries tai buvo pakeista pavaru svirties mechanizmas, nes vaziavo tik avariniu rezimu. Avariniu rezimu buvo nuvaziuota apie 50km. Kas galetu buti? ir ar verta remontuoti?

  Reply

  reikia patikrinti norint jums atsakyti į ši klausimą priklausytų viskas nuo gedimo

  Reply

  Laba diena.audi a6 c7 2tdi 2012 automatine 8begiu deze. Svelniai spaudziant gaza vibruoja automobilis jei paspaudziu daugiau isijungia aukstesne pavara tada vibracija dingsta bet jei svelniai spahdi gaza zemu begiu tada vel vibruoja salta kartais uzsigazuoja vaziuojant is vietos apsukos sukyla ir staigiai soka i prieki po sekundziu vaziuokle visa sutvarkyta jokiu problemu kas gali buti?ar jau ruostis keisti deze ir jei keisti kokia kaina tokiu deziu aciu jums uz atsakyma :(

  Reply

  Šioms dėžėms be kompiuterio nieko neina patarti, reikia jungti kompą ir tikrinti tik tada bus aisku kur bėdos ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Passat b6, 2007m. 2.0 125kw dyzelis. Pakeista neseniai greiciu deze, su sena ir dabar pakeista kita deze, liko stiprus uzimas jauciasi net per gazo pedala, pakelus ant keltuvo garsas sklinda nuo dezes kazkur ir dar liko tarsi tiksejimas viduje salono, jis girdisi kai sustojes buni. Kita beda, dabar keista deze ne pagal reikiama koda ir per greitai sumusineja arba leciau sujungineja pavaras. Aciu uz bent kokia informacija.

  Reply

  jei itoks dėžės kompiuteri tai ir dirba kitaip, pagal užduota programą.

  Reply

  mb 170cdi 2000 metu vaziuojant uzgesta ,sustojus vedant vel usikuria.trauka gera kas galetu buti,gal kam teko susidurti.aciu

  Reply

  sveiki reikalingas nissan cvt trasnmisijos vavle body remontas greiciausei kaskuris vostuvas leidzia reikalas toks kas randuosi as uzsenyje grystu trumpam i lietuva tad pagalvojau jei jum atsiusciau reikiama remontuoti daly ar butu galinybe ja suremontuoti t.y patikrinti ir sumontuoti reikiamus vostuvus bei selenoidus ir ja isiusti atgaliniu adresu .siuntimo bei remonto islaidas apmokeciau vietiniu pavedimu taip pat domintu plerimenari kaina

  Reply

  Čia yra negeras sprendimo variantas, kazkas nustate neaišk, ką ir neaišku ką iš tokio remonto gausite, aišku tik vieą kad išlaidų bus, o rezultatas sunkiai tikėtinas. dėžes reikia remontuoti kai jos mašinoje reikia kompiuterių ir mechanikos suderino taip kaip jums pasiūlė dažniausiai teigiamų rezultatų nebūna.

  Reply

  MB Viano 115.2006m. Mazinant greiti nepaleidžia pavaros, nenori numes žemesne. Neseniai pakeisti tepalai ir filtras. Kokie gedimai? Kas čia negerai?Ar užtektų pakeist valdymo bloką , konverteri, ir naujus tepalus su filtru. Ar ieškot dėže . ?

  Reply

  Reikia tikrinti gali būti ir tai ką paminėjote.

  Reply

  Sveiki. Įsigijau MB Viano 115cdi.2006m. Automatine dėže . Begejantis dėže dirba lyg ir švelniai kaip ir normaliai bet mažinant greiti nenori žemėt pavaros, lyg neatleistu net variklio apsukos iki uzgesimo beveik krinta. Lyg laikytu. Pardavęs asmuo sakė kad nauji tepalai ir filtras katik pakeisti. Bet aš manau kad ntokie tepalai kaip priklauso buvo supilti. Kaip manote ar reikia keist dėže ar keist tepalus valdymo bloką , konverteri.

  Reply

  Ar pilną tepalo keitimą darėte ar dalinį?

  Reply

  Sveiki. Audi a4 b6 2.0b perjungent begius pasmugiuodavo... dabar dingo begiai... junk ka nori... jokios reakcijos. Ar verta ir ar imanoma restauruoti toke deze?

  Reply

  Viską įmanoma sutvarkyti.

  Reply

  Sveiki. Honda cr v 2015m 2.0 benzinas awd automatas. Užkūrus variklį pirmas pajudėjimas D ar R pavara lyg su švelniu trumpu prabuksavimu. Toliau važinėjant nieko nesijaučia. Kas galėtu būti?

  Reply

  Tepalų lygis?

  Reply

  Sveiki.Seat Altea 2008m.1,9l 77kw mehanine pavaru dėžė yjungus atbulinę pavarą iš karto užgesta variklis.

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika.

  Reply

  Sveiki, norejau pasiteirauti, audi a8 d2 4,2 quattro triptronic greiciu deze. Buna kartais, kad astriai jungia begius, akseleruojant iki galo nesijaucia astrus metimas, daznai labai buna is aukstensio begio permetant i zemesni, buna jog riedi pastoviu greiciu 60 70 automatas nesupranta koki begi jungt ar 4 ar 5 bet subludija viena kart ir gerai. Buna dar vaziuojant pastoviu greiciu apie 50 lyg issijungtu begis ir pasigazuotu pati uztempimas toks nedidelis. Kitas klausimas, kiek mazdaug kainuotu tokios dezes pilnas tvarkymas su pusle?

  Reply

  Pirmiausiai reikėtų patikrinti kas dėl to kaltas tik po to apie remonto kainą galima kalbėti.

  Reply

  Sveiki, Nisan x-trail 2,5 benzinas 2009m. cvt dėžė važiuojant tarp 40-60 km/h greičiu girdisi prieki užesis, kaip būtų kažkur laisvumas, nes kai greičio pedalą paspaudi garsas dingsta, ar čia gali dėžės problemos būti?

  Reply

  Galimas daiktas gali būti guolių bėda.

  Reply

  Sveiki,Mitsubishi outlander 2010m.2,4l benzinas automatas.uzkuri variklis darprema apsukas,bet vaziuoja labai is leto,po to jau ir apsuku nepriima.Uzgesini vel tas pats.Tepalalo lygis dezeje geras,tepalas svarus.Atrodo dezeje tepalo spaudimo nesudaro,o gal tik filtrus ir tepala uztektu pakeisti.

  Reply

  Gal jau pervelu tai daryti, filtrai šeipsau neužsikimšo reikia rasti kas užkimšo filtrus.

  Reply

  Sveiki, Q7 dažnai labai juntamai jungia iš 2 į 3 jeigu bėgėjamasi sparčiai, jaučiamas toks staigus patraukimas pirmyn, važiuojant lėtai viskas lyg ir švelniau. kartai riedant kamštyje pirma pavara ir greitėjant lėtai mušant į 2 būna labai grubus perjungimas. Keičiau variklio alyva, mačiau kad po truputi sunkiasi lašiukai tarp variklio ir pavarų dėžės sujungime, gal išvarvėjo per salnika kažkiek ir dėl trūkumo tepalo taip vyksta ar čia jau rimčiau nusimato. dėkoju iš anksto už ats.

  Reply

  Čia priklauso kokio tipo dėžė.

  Reply

  Sveiki, gal galite pasakyti iš savo patirties didžiausias CVT gedimo problemas, kokios jų kainos, kalba eina apie Audi B6 1.9-96kw, 2004 metu.

  Reply

  Genda del metalo pudros tepale masinu tempimo priekabų tempimo ir staigaus startavimo nuo 0km/h

  Reply

  Sveiki iskilo tokia problema esant saltai masinai begiai junginejasi puikiau bet pavazynejus mieste uzmestije apie 60 70 km deze nebesijungia kas galetu buti, ?tepalai keisti.

  Reply

  Galėtų kažkoks gedimas būti.

  Reply

  Sveiki, Opel Astra G 1999, 1.6l 74kW automatas AF-13. Važiuojant pavaros jungiasi prie aukštų apsukų. Sustojus einant pavaras per drive, neutral, reverse dėžė smūgiuoja, jaučiasi visame automobilyje. Alyvos lygis koks ir turi būti, alyva skaidri, rusvos spalvos. Kas gali būti ir ar reikalingas dėžės keitimas?

  Reply

  pirmiausiai reikalinga dėžės diagnostika.

  Reply

  Sveiki, 2002m BMV X5 3ltr dyzeliui streikuoja atbuline pavara, tai jungiasi tai nesijungia, ar tepalai buvo keisti nezinau, nes nesenai nusipirkau, kokia problema galetu buti

  Reply

  Reikia ieškoti problemą gali ir rimta būti ir nerimta.

  Reply

  Laba diena, Turiu problemėlę su jeep cherokee 2014 m. 3,2l. Rodoma klaida P0934-00 Greičių dėžės hidraulinio slėgio jutiklio problema. Ar galite padėti? Laukčiau informacijos Mindaugas 37065780198

  Reply

  Taip reikia atvykti po diagnostikos galėsime pasakyti kokia bus remmonnto eiga.

  Reply

  530d 142kW 2000m. Iš pradžių būdavo garsas greičiau važiuojant atbuliniu, dabar net kuriant mašiną P, ar įmetus į D ar R ir jau nespėjus pajudėt, toks trynimosi/ūžimo garsas (žemo dažnio "bruuu" :D ) atsiranda (ryt prie progos įrašysiu). Pradėjus judėt dingsta, o jei stovi nuspaudęs stabdį vėl iš karto atsiranda.

  Reply

  apie garsus galima kalbėti tik juos girdint.

  Reply

  Ar usiimat automatinių dėžių remontu, audi a6 quattro 2004 metu KW 136, 2.5 l, kiek gali kainuot. Ačiū.

  Reply

  Taip remontuotjam kainos priklauso nuo gedimų nėra tokios bendros kainos visiems atvėjams.

  Reply

  Toyota corolla verso 2006 benzinas automatas ,pusiau ,automatas robotas .problema kartais neduoda kurt rakteli priema bet jokiu sukiu .skideli rodo laisva pavara junginejat atbuline-pirma girdis kaip sudirba .po to nuimu klemas nuo akumuletorio uzdejus vėl paminkai begius uzsikure.kas gali būt tepimo ner ar kas ten pastringa

  Reply

  Gali ir starterio gedimas būti arba starterio blokavimas

  Reply

  Sveiki noreijau pasiteirauti del peogeot 607 3.0 152kw bendzino greiciu dezes : jungentis is 3 pavaros i antra ir is antros i pirma smugiuoja .is zemu i aukstesnes nieko nesijaucia . Ar tai normalu? Jai ne ar galetumete man padeti ir kur beda kaip manote? Cia kalbu apie 2003m automatine deze

  Reply

  neremontuojam šių pavarų dėžių.

  Reply

  Sveiki 2011 bmw f11 535d 220kw Is 1 jungia i 2 tarsi 2kartus,kartais normaliai. Visa kita veikia be priekaistu. Deze 8 begiu Gal isivaizduojate kur beda ir kaip del remonto. ACIU

  Reply

  be patikros jums neataskysime.

  Reply

  Sveiki, turiu audi allroad 2004m su triptronic. Kai karsta pradeda keistai jungtis pavaros: kartais kietai permeta. Kokios to priezastys gali buti? Ačiū

  Reply

  Kas kiek laiko keičiate tepalus?

  Reply

  Nuseniai nupirkau, dar pakeiati nespejau, cia pastaruju poros men problema, kai oro temperatura auksta.

  Reply

  reikėtų skubiau tai padaryti galimai dėėl esamų šiukšlių striginėja dėžė.

  Reply

  Sveiki, VW Bora 2002 m. 1.9 TDI 5 bėgių automatas, kai variklis pašyla (pasiekia) darbinę temperatūrą pradeda negražiai jungti (smūgiuoti) 3 bėgį. Kol variklis šaltas 3 bėgį jungia normaliai. Su kitais bėgiais problemų nėra, viskas veikia gražiai. Tepalas ir filtrai dėžėje buvo keisti. Nesenai darytos kompiuterinės diagnostikos metu nustatyta greičio daviklio klaida. Deja, šiame servise koks tai daviklis ir ar jo veikimas būtent kaltas taip man paaiškinti ir nesugebėjo.. Kokia galėtų būti problema ir apytikriai kiek kainuotų sutvarkymas jūsų servise? Dėkoju

  Reply

  Reikia atlikti diagnostika, tada galėsim atsakyti, kur bėda.

  Reply

  Nissan Murano Z51 3.5 195 kw JAV dėžė CVT ijungus D arba R padėtis pradedant staigiau judėt pajuntamas nedidelis smūgis. Taip pat važiuojant tolygiai ir stabdant atsiranda vibracija. kokios priežastys gali lemti tokius dalykus ?

  Reply

  Reikia patikrinti prieš atsakant į tokius klausimus. Gali būti ir tepalai nekeisti niekada, dėžė pilna metalo šiukšlių, gali būti jau dėl šios priežasties kas nors ir sugadinta dėžėje. Įvairių gedimų gali būti

  Reply

  Sveiki,mb w203 gan daznai ismeta avarini rezima,darem auto diagnostika.rode klaida “su begiu perjungimo sensorium”. Kokia mazdaug butu remonto kaina.zinoma pries tai pakeitem tepalus.

  Reply

  Diagnostikoje klaidų nuskaitymas tai tik pirma dalis diagnostikos. Nevisais atvejais to pakanka, atsakyti pagal jūsų paklausimą sudėtinga, nes kyla klausimų ar su jungtimi viskas gerai, ar geri kontaktai ir t.t. Tepalų keitimas esant gedimui rezultato neduos. Čia tas pats kas nedirbant varikliui cilindrams jūs pakeistumėt tepalus.

  Reply

  Sveiki. Audi A6C6 3.0tdi quatro 2005m Tiptronic Kompiuteris parodo klaida (5gear ratio) ar panasiai. Begius visus sumeto. Ka galima nujausti pagal sia klaida? Kaip suprantu cia pasirenkant pavara kazkas negerai?

  Reply

  Įtarimas hidraulinėje dalyje praslysta 5 pavara.

  Reply

  Sveiki,noreciau pasiteiraut apie renault clio,2001m.jungiant rankena i R arba D pozicija,jauciasi stiprus postumis.kame gali buti problema,ir ar tai rimta?aciu.

  Reply

  Nedirbame su šias automobiliais

  Reply

  Turu klausima opel signum 2.2 l kai vazuoja 50greicu sokinieja apsukas atroditu kad ismeta biegus kas galibuti irkiek kainuotu tvarkimad

  Reply

  Jei to klaustumėt po patikros ir diagnostikos tikrai jums atsakytume.

  Reply

  Honda jazz 2004 automatas ilgiau pavažiavus pradeda trukcioti diagnostika klaidų nerodo ar gali būti dėžė ?

  Reply

  Gali būti tačiau kaip ir visiems reikia atlikti patikrą, kad nustatyti kurioje vietoje ta bėda.

  Reply

  Sveiki. Bmw 535d e61 2005m. Vaziuojant ramiu rezimu begius nuo 1 iki 5 jungia ties 1900rpm o 6 ijungia tik pasiekus 2200rpm. Ar galima paankstint pavaru perjungimo laika? Ar cia jau koks dezes gedimas? Pas kita bmw 530 visus begius jungia mazdaug ties 1800rpm

  Reply

  Reikia peržiūrėti kompiuterinį valdymą, gal ir įmanoma kazkiek pakoreguoti.

  Reply

  Labas kiek Keitimas greicio dezes Bmw e60 xd 530 dyzelis kainuotu .

  Reply

  Pasinaudotikite kainininku.

  Reply

  Laba dieną kokia maždaug kaina būtų suremontuot automatinę dėžę MB B 2008 m

  Reply

  kaina prasidėtų nuo 20 eur

  Reply

  vw passat b5 1.9 tdi. pajudant iš vietos kartas atsiranda truktelejimas, kitos pavaros jungesi be problemu, pašilus auto truktelejimų pajudant nebelieka.

  Reply

  Tokie gedimai kartais pašalinami atvykusiam klientui paaiškinimu, ką jis negerai daro.

  Reply

  Sveiki, Automobilis volvo s80, D5, TF80sc 6 begiu deze. Pradzioj budavo tik smugis 5-4. Po to prasidejo tampymai 2-3, 3-4, 4-5, uzdelsima jungiant is betkokios padeties i D, stuktelejimas stojant. Pakeistas naujas hidroblokas ir restauruotas prie to pacio konverteris. Stojant suktelejimas ir is P ar N i D nesureagavimas dingo. 2-3-4-5 5-4 problemos nedingo. Yra tampymai, 2 ir 3 begy toks jausmas, kad lock veluoja ar buksuoja (pasokineja apsukos kol stabilizuojasi ir tada su tempimu permeta begi. Taip pat 3-4 metant jausmas lyg pergazuotu, 5-4 kaip minejau, smugis. Toks jausmas, kad labai nenoriai apskritai meta ta 4ta begi, nes 4tu vaziuojant vos gaza priletus iskart meta i 3, o vos atelidus iskart i 5ta (gerokai epr anksti). Taip pat pastebejau, kad visu siu tampymu metu ar pergazavimo dezes uzesys padideja. Čia jau su mechanika problemos? Diagnostikso kompiuterines nk nerodo, tipa viskas ok. Ir ar remontuojant sias dezes ar geriau ieskot kitos tiesiog? Masina pramynus 330 tukst. Kiek zinau, remonto dezes mechanikoj nebuvo jokio.

  Reply

  Reikia atvykti patikrai tiek daug viko parašėt, kad patiems neapžiūrėjus neatsakysim.

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu bmw320 dyzelio 2002 metu 110kw konverterio restauracija?

  Reply

  Norint detalios info skambinkit telefonu

  Reply

  Sveiki, BMW e70. Nuspaudus gazą beveik iki dugno lėčiau bėgėjaisi ir po to staigiau šokteli apsukos ir pradeda staigiai bėgėtis. Paprastai tariant nelabai švariai keičiasi pavaros. Jokio bildėjimo nėra. Ar čia panašu būtent į pavarų dėžės gedimą?

  Reply

  Čia taip turi veikti.

  Reply

  Sveiki, auto MB E220, 2004m 5g tronic. Važiavo tik vienu bėgiu į priekį, kitų pavarų nejungė. Padarius diagnostiką rado klaidą THE INTERNAL ELECTRICAL CHECK OF COMPONENT Y6/6n3 (SPEED SENSOR 3) HAS FAILED. Ištrynus klaidą bėdos dingo, pravažiuota 500km. Kame čia bėdos, ar reikalingas remontas ir kiek pas jus tai kainuotų?

  Reply

  Taip reikalingas remontas ilgai jis nevažiuos.

  Reply

  Volvo S80 automatas. Įjungus D ir pradedant važiuot kartais būna šovimas į priekį. Kas gali būti?

  Reply

  Pergreitas sankabos įjungimas.

  Reply

  Sveiki. 6 golf, 2010 metu, 1.4 tsi, 7 pavaru automatas (dsg). Jei masina stovi ant kalno, uzvedus ant P (parkingo) girdymas pasalinis garsas ir drebina stabdziu pedala. Permetus is P i betkokia kita, garsas dingstas. Pavaras meto svelniai, be jokiu garsu. Cia gali buti kas su deze? Aciu uz sugaista laika.

  Reply

  variklio ir dėžės pakaba tikrinkit

  Reply

  BMW x5 2005 D automatas. Masinai pries pat sustojant ji trukteli truputi i prieki ir taip buna podaznei. Ar tai greiciu dezes gedimas ?

  Reply

  Nevisai tai gedimas tačiau prie kompiuterio jungti reikia.

  Reply

  Laba diena pas mane Audi A6 2.7 dyzelis automatas 2006m. Pradedant vaziuoti pradeda truputi trukcioti poto dirba gerai kas galetu buti ir kiek tai kainuotu.

  Reply

  Diagnostika kainuotų 20 eur

  Reply