• Automatinių pavarų dėžių remontas - labai sudėtingas procesas. Automatinę pavarų dėžę sudaro, daug įvairių mazgų, nuo kurių darbo kokybės priklauso automatinės pavarų dėžės darbas. Automatinių dėžių remonto srityje sėkmingai jau dirbame eilę metų. Per ilgą laiko tarpą, esame surinkę daug vertingos informacijos automatinių pavarų dėžių remonto srityje. Ir šią informaciją sėkmingai panaudojame automatinių dėžių remonto, bei priežiūros srityje.

 • Todėl pakankamai greitai ir tiksliai randame geriausius remonto sprendimus įvairiausių gedimų ir sutrikimų atvėju. Neretai pasitaiko, kaip klientai galvoja, jog jų automobilyje sugedo pavarų dėžė. Kreipiasi į mus dėl šių sutrikimų ir pasirodo, kad visos baimės buvo visiškai nereikalingos, nes pagrindinės bėdos yra variklyje arba elektrinėje dalyje.

   

  Norėdami apsaugoti pavarų dėžes nuo gedimų visuomet laiku keiskite automatinių pavarų dėžių tepalus. Keisdami tepalus, nedarykite elementarios klaidos pasirinkdami pigius tepalus, nekeiskite tepalų ten, kur žmonės nedirba su automatinėmis dėžėmis. Yra daug įvairių sprendimų, kurių mažiau patyrę meistrai nežino.

  Ką daryti ir ko nedaryti, jei sugedo pavarų dėžė?

    Jei sugedo pavarų dėžė ar prasidėjo nesklandus jos darbas,

  nerekomenduojame:

  • stengtis toliau važiuoti su mašina;
  • gazuoti ir manyti, kad gal viskas savaime pasitaisys.

  Rekomenduojame:

  • kreiptis į remonto dirbtuves ir paaiškinti situaciją;
  • įvykus gedimui išsikviesti autovežį ir pristatyti automobilį į remonto dirbtuves patikrai.

  Dažniausiai pasitaikantys pavarų dėžių gedimai ir jų priežastys.

    Dažniausiai nutinkantys pavarų dėžių gedimai - dėl pablogėjusio tepimo.

  1. Dėl šios pagrindinės priežasties sudyla ir sugenda pavarų dėžių hidrauliniai valdymo blokai. Hidraulinis valdymo blokas yra vienas brangiausių ir svarbiausias funkcijas atliekantis mazgas. Nuo jo darbo sklandumo priklauso pavarų dėžės švelnus perjungimas iš pavaros į pavarą.
  2. Sudyla ir sukietėja hidraulinę dalį sandarinančios gumos.
  3. Susidėvi reduktoriai.
  4. Sudyla guoliai.

   Automatinių pavarų dėžių remontas atliekamas keliais variantais.

  Tai pilnas pavarų dėžės perrinkimas. Atliekant pilną dėžės remontą yra keičiami remontiniai rinkiniai, hidraulines sankabos (hidrotransformatoriai - pūslės), frikciniai diskai, riebokšliai, filtrai, sugedę krumpliaračiai ir t.t.

 • Remontinis rinkinys jo sudėtyje yra įvairios gumos, atnaujinami susidėvėje stumuokliai, keičiami riebokšliai, keičiamos tarpinės. Pakeitus šias dalis padidėja pavarų dėžėse tepalo slėgis. Jei pavarų dėžės darbinis slėgis yra geras tuomet visos valdomos sankabos dirba tinkamai ir nevyksta dėžės prabuksavimas. Kai visos šios sandariančios gumos sudyla. tuomet ir prasideda pavarų dėžės praslydimai, po kurių visiškai "sudega" dėžė.

 • Hidro transformatorius - puslės

  Tai vienas iš labai svarbių automatinės pavarų dėžės mazgų. Dėl šio hidro transformatoriaus - pūslės pavarų dėžė gali pradėti važiuoti iš vietos. Hidrotransformatorius atlieka dar viena labai svarbia f-ja, pasiekus tam tikrą greitį jis išjungia sukimo momento transformacija per tepalą ir įjungia tiesioginį perdavima iš variklio į pavarų dėžę. Jo viduje yra frikcinis diskas kuris tepamas tepalu ir jo f-ja yra beveik tokia pat, kaip ir mechaninės sankabos. Sudilus šiam diskui važiuojant pastoviu greičiu pastebimas apsukų šokinėjimas, kol galiausiai visiškai jis sudyla. Mes  atliekame hidro transformatoriaus - pūslės remontą - restauravimą.

 • Svarbu:

  Svarbu yra tai, kad visos šiukšlės kurios atsiranda dirbant pavarų dėžėi pasilieka jos viduje. Atsiradus smulkių šiukšlių jos sugeba praeiti, pro dežės filtrus papuola į valdymo bloką ir jį sugadina.

 • Naujausios pavarų dėžės.

 • Šiuo metu sukurtos naujausios 9 pavarų dėžės 9HP. kurios perduoda didesnį sukimo momentą ratams sunaudojant mažiau dėgalų. Ši automatinė dėžė sukurta priekiniais ratais varomiems automobiliams. Lyginant ankstesnių 6 pavarų dėžes su šiomis 9 pavarų dėžėmis kurio ekonomija važiuojant 120 km/h su 9 pavarų dėže pagerėja 16%. 

  Didesnis pavarų skaičius leidžia sklandžiau perjungti pavaras susvelninas perjungimus tarp pavarų, bei erdavinėti į ratus didžiausią sukimo momentą naudojant mažiau degalų.

 • Šios pavarų dėžės pagrindinėse dažniausiai naudojamose pavarose sukonstruotos su mechanine jungtimi, panašiai kaip mechaninės pavarų dėžės. Ši konstrukcija apsaugo pavarų dėžę nuo greito dėvėjimosi ir užtikrina ilgesni sklandų pavarų dėžės darbą.

 • Animacija kaip veikia Multitronic automatinė pavarų dėžė

 • Pasidalinkite šią nuoroda su savo draugais.

 • 2075 comments

  Sveiki,gal is patirties zinote kodel perprogramavus greiciu deze i stage 2 pradejo sokineti apsukos ypac ant 1500.uztektu tiesiog tepalu pakeitimo ir kitu detaliu ar tiesiog deze eina i gala.dekui

  Reply

  Gali būti dėžės gedimas

  Reply

  Bmw 2004 e60 3 ltr 160 kw.pradėjo šokinėti apsukos.tai pakeičiau dėže nes maniau kad puslė.su kita dėže pasirodo selenoido defektas bet važiuojant puslė gerai veikė.idejus ta pusle i mano sena deže.ijungus pavara taip soka i prieki kad net ratai priekiniai vos ka ne čiuožia.dėžė prirista iš naujo buvo.čia dėl puslės taip ar su dėže kažkas netaip.bet prieš tai normaliai veikė apart apsukų šokinėjima per 300 tolygiu greičiu

  Reply

  Sveiki, klausimas dėl Mercedes ML320 pavarų dėžės -> dėžė 722,9 kartais važiuojant "smūgiuoja".Diagnostika rodo, kad genda Y3/8n3 daviklis. Klausimas - ar galite pakeisti tik šį daviklį ar jis keičiamas tik kartu su visu automatinės pavarų dėžės valdymo bloku?

  Reply

  Tvarkome pavarų dėžes su garantijomis, todėl nepaliekam nieko dėl ko ateityje gali būti bėdų.

  Reply

  Laba diena BMV x5 automatas,pradžioje triukšmas labai silpnas otoliau vaziuojant triukšmas stiprėjo ,ir sklinda iš pūslės srities pavaras jungia sklandžiai .dėžė gm 5 pvarų.

  Reply

  Čia jau reikia girdėti tai apie ką jūs klausiate.

  Reply

  Sveiki, Ford Mondeo 2008m 2.0l 96kw dyzelis 6 pavaru automatas (volvine). Po stovėjimo jungiant iš P (eina į R) smūgis būna (kartais stipresnis, kartais silpnesnis), tačiau sustojus, įjungus į N pirma, uztraukus rankinį ir tada į P, vėliau nieko nebus, jokio smugiavimo. Stabdant ties 20km/h būna smugiavimas. Automatų specialistas kitoje imoneje telefonu sako dėžė, hidraulika, tačiau kodėl smūgiuoja tik stabdant ir kuo lengviau (ilgesne distanciją) stabdysi, tuo smūgis švelnesnis, kartais išvis nėra, kartais lyg koks griebimas švelnus jaučiasi. Važiuojant ilgiau autostrada (niekada mieste) kartais išmeta transmission service required engine malfunction antislip lemputė. Dėžės tepalai keisti (nesu tikras bet pagal kainą spėčiau tik išpylė ir įpylė). Galbut esate susidure su tokiais simptomais ir galetumete diagnozuoti beda? Ar galetu buti pagalves? Jauciama padidejusi siek tiek vibracija. Galbut pusle? Uzkurus varikli atsiranda snypstimo garsas (nezinau kaip ji kitaip apibudinti, skamba net lyg guolis sausas koks kaip suktusi), paspaudus standi jis dingsta, atleidus stabdi vel atsiranda - neatsizvelgiant automobiliui stovint ar vaziuojant.

  Reply

  ka reiskia volvinė? Volvo turi keletą dėžių variantų tai apie kuria volvo klausiat ir apie kokį jos dėžės tipą? Ford mondeo tais metais turėjo lyg tai 2 dėžių variantus. Volvo ir ford turėjo min po du vienodus variantus. Tai apie ką jūs klausiat?

  Reply

  Sveiki, noriu pasiteirauti pajudant automobiliui iš vietos įjungus pavarą į padėti D ir aleidžiant stabdžių pedalą retkarčiais pasigirsta nežymus garsas.Važiiojant dėžė pavaras perjunginėja labai švelniai ir be jokių smugiavimu. Automobilis Audi Q3, 2.0 tdi, 133kw. Rida 141 t.km., tepalai ir filtras dėžeje keisti prie 100 t.km. At tai gali būti pavarų dežės gedimas?Dėkui.

  Reply

  Garsus reikia išgirsti, kad atsakyti

  Reply

  MB w211 važiuojant iš vietos ir stipriau užspaudus gazą mašiną dažnai pradeda trukčioti ir visiškai nebevažiuoti (nereaguoja į gazą) arba pradeda drebėti spaudžiant gazą ir nei apsukos, nei greitis nekyla. Kas galėtų būti.

  Reply

  panašu, kad kažkoks gedimas.

  Reply

  laba diena Mercedes w211 2006 2.2 cdi 110kw. Sugedo starteris ar galiu temti automobili iki remonto dirbtuvių? Žiemą, pavarų dėžė sunkiai pavaras mėto, kol pašyla reik pravažiuoti pora trejetų km. tada pradeda veikti gerai. tik užkūrus pašildau kokia minutę dvi, bet neužtenka to. Tepalai keisti, bet gal čia tepalas kaltas nekokybiškas, ar taip turi būti ?

  Reply

  tempti galit max 40 km/h iki 15 km atstumo Dėžė jūsų veikia tinkamai viskas kas liečia veikimą yra ok

  Reply

  Sveiki. Volvo V50 automatine 6 pavaru deze. Uzkurus pvz ryte ir ijungus i D buna kad soksta is vietos ir net uzgesta. Dar buna kad is 2 pavaros i 3 jungiantis sukribzda kazkas vidui. Dar budavo prabuksavimai, bet pakeitus servise tepalus ir filtrus deze pradejo dirbt graziai tik tas sokinejimas is vietos liko. Dar problema tokia kad rakteli galiu istraukt tik tuomet kai masina paliekama ant P padeties o ne ant N. Noreciau zusizinoti apie priezastis ir sprendimo budus ir mazdaug kokia kaina butu suremontuot ta deze. Aciu

  Reply

  Reikia tam atlikti diagnostiką ir nustatyti gedimą

  Reply

  Į Toyota Corola 1,6 2014 variatoriu servisas supylė alyvą RAVENOL CVTF NS3/J4. Man neramu kad alyvos gamintojas nenurodo kad ji tinka Toyota variatoriams.Ar geriau pakeisti į tinkama ar galima važinėti ?

  Reply

  viskas bus ok tik keisti po 30 - 40 kkm nepamirskit

  Reply

  Sveiki, 2017m. Audi A6 C7 allroad, DSG 7 pavaru, kol salta jungia viska puikiai, kai islyla letejant is 3 i 2 musa, is 2 i 1 lengvai stumteli. Ir is vietos startuojant i 1 begi musteli. Cia elektronika ar jau deze isdilo? Perjungus i S rezima jokiu smugiu nesijaucia.

  Reply

  čia be diagnostikos apie ją išvis kalbėti neįmanoma

  Reply

  Sveiki. Volvo S80 automatas 2000m sustojus prie sankryžos ar kur kitur pradedant važiuot nejuda iš vietos. Pakeičiu į P ar N tada į D ir vėl važiuoja. Būna per dieną taip kelis kart arba visai nebūna.

  Reply

  kokia dėžė?

  Reply

  Sveiki, audi a6 c6 3,0l q pradėjo iš antro i trečia bėgi jausti perjungimas bet tik sušilus varikliui. Kas galėtu buti? Ar tepalus pakeist padetu? Kokios kainos tepalo keitimo su darbu?

  Reply

  Tepalo keitimas greičiausiai padėtų kainos skaičiuojamos priėmimo metu

  Reply

  Sveiki, Volvo xc 60 2011m. Kartais būna kad susmūgiuoja jungiant į D pavarą. Ypač pasireiškė per didelius karščius pastovėjus vietoje ir tada jungiant į D susmūgiuoja. Kokios prognozės?

  Reply

  Būtų panašu į šiukšles pavarų dėžėje Pilnas tepalų keitimas panašiais atvėjais daromas

  Reply

  Sveiki, turiu e60 525d 120 kw 2006m automatas , noreciau suzinoti nuo kokio 3 litrio dizelio man tinkama butu pusle ?

  Reply

  nuo e60 525d 120 kw

  Reply

  Mercedes Benz S430 / automatas Tiesiog iš niekur nieko be važiuojant nustojo jungti pavaras.. važiuoja tik pirma pavara.. kas tai galėtų būti? Kompas jokio error nemeta..

  Reply

  Reikia daryti diagnostika ir aiškintis

  Reply

  Sveiki, svarstau pirkti Ford S Max 2011 metų, rida 350 tks. sugedusi automatinė greičių dėžė. Gal galite paprognozuoti, kiek galėtų Maksimaliai kainuoti remontas su visomis procedūromis, kad iš jūsų serviso išvažiuočiau su garantija greičių dėžei.

  Reply

  Čia reikėtų ekstrasenso paslaugų atsakyti į šį klausimą šiuo metu šio etato neturime :(

  Reply

  Sveiki. BMW 530xd 173kw 2007m visas pavaras jungia vos juntamai išskyrus trečią. Įjungimas vyksta su truktelėjimu, bet kuo daugiau nuspaustas akseleratorius tuo truktelėjimas jaučiamas mažiau. Ar reikia susirūpinti?

  Reply

  Vertėtų pasitikrinti

  Reply

  Sveiki, audi s tronic, meto tokia klaida važiuojant :"Gearbox malfunction, you may continue driving. Limited functionality" Ar taisot tokius?

  Reply

  taip

  Reply

  Sveiki vw touran dsg 2005 pavaziavus kokius 5km imeta begius sustojus ijungus P nebeleidzia ijunkt i D R . Pabuvus 10 20 min vel gali ijungt ir vaziuot bet neilgai ir vel tas pats kas gali but?

  Reply

  Gedimas be diagnostikos nepasakysim koks

  Reply

  Sveiki kas gali būti kad negaliu perjungti i M/S režimą.vaziuojant jauciasi pulsiavimas.bmw535d 200kw,2006m,

  Reply

  Kažkas gali būti pridirbta el sistemoje

  Reply

  Sveiki, audi dsg deze, ant parkingo yra laisvumas, pvz sustojus uzgesinus masina ji dar parieda pirmyn arba atgal. Kartais pradedant vaziuot tik uzsikurus automobilis buna net prigesta. Ir letejant buna girdimas garsas dezeje jai persijungia is antros pavaros i pirma. Ar tai rimta problema?

  Reply

  Sunku atsakyti, bet gal nėra labai rimta

  Reply

  Sveiki, ant mb cls 320 cdi 2006, iš N negaliu įjungti P ir R, atrodo užstrigę neutral ir niekaip nepersijungia, užgesinus variklį persijungia lengvai, taip pat atleidus stabdį persijungia. Gal kokia aiški problema, ar įvairiai gali būti?

  Reply

  gal įkalnėje stovi?

  Reply

  Sveiki. A4 b8 2.7 140kw. Multi tronic automatas pavaru deze. Iškilo klausimas, pradedant važiuoti pradeda joti mašina, purtosi lyg net visas variklis, ypač kaip pajudi is kokios stovėjimo aikstelės ir būna duobes asvalte nuo mašinų. Arba tiesiog paprastai iš vietos pajudi greičiau ir joja net nepermusa begio į antrą. Bet jei iš leto atleidi stabdi pajuda mašinai švelniai pradedi važiuoti viskas gerai. Ir tik įmuša i antrą bėgi visi kiti bėgiai veikia be priekaištu viskas skalndziai. Arba kartais nebūna to purtymosi visai pradedant važiuoti ( labiau ant salto motoro). Kas nutikę gali būti?

  Reply

  čia panašu į dėžės gedimą

  Reply

  Laba diena,Audi A3,2006m,2.0 TDI.Vazeviau 120km greiciu ir staiga is niekur nieko spaudziant gaza iki galo masina nenori didinti greicio.Kartais jungiasi normaliai begiai kaip letai vaziuoji ir to apsukos virsija limita ir begiai nesijungia,tuomet reikia atleisti gaza ir vel paspausti tik tada persijungia begis,ir to masina nelabai nori vaziuoti jiauciasi kad dingo trauka,spaudi gaza iki dugno ir nesibegieja tik po biski kila spidometras sunkiai.Ar cia gali buti rimtas dalykas?

  Reply

  Ieškokit variklio gedimo

  Reply

  Sveiki, BMW 330d 135kw automatas. Spaudi gaza ir salone girdisi traškesys atleidi pedala dinksta, pavaros mėtosi gerai, apsukos nesokineja. Diagnostika parodė kad kažkas blogai su pusle. Ar bandyti keisti iškart ar geriau atvykti profesionaliai patikrai?

  Reply

  Geriau pasitikrinti nes būna įvairių variantų

  Reply

  sveiki Honda civic 2006 robotas, kartais išmeta 0 pavara ir nesiveda automobilis net starteris nesisuka toks jausmas kad elektronika leleidzia , ijungus kelis kartus degima ir pakunginejus pavaras vėl viskas gerai. Raimondas

  Reply

  Gali būti dėl dėžės gedimo tai

  Reply

  Bmw e61 2.5 6hp automatas stojant ir metant i 2 bėgi smūgis , sustojant aštriau smugis sipnėja. Turit idėju ?

  Reply

  Čia ali būti bendras dėžės pradilimas, greičiuasia bus reikalingas dėžės remontas. Tiksliau galima pasakyti išdefektavus dėžė. Kiek galima bandyti spėti neturėtų būti labai sudėtingas remontas, na bet čia tiks spėjimas.

  Reply

  Sveiki, VW Sharan 2007m. 2.8 benzinas, 150kW, automatinė pavarų dėžė (kodas: 09B300036) susidūriau su tokia problema, kad važiuojant ir nesvarbu kaip akseleruojant tarp 30-45km/h važiuojant yra vibracija (tasymas viso kėbulo į ŠONUS) ,apsukų skaičius irgi neturi jokios įtakos, prie 1500 važiuojant 3-4 bėgiu, ar prie 2500 važiuojant 2 bėgiu, vistiek tasymas į šonus yra prie to pačio greičio. Važiuojant 100-120 km/h. juntamas labai smulkus drebuliukas. Važiuojant 50-60 km/h. ir įjungus N pavarą irgi juntama vibracija. Susukus vairą ar į vieną, ar į kitą pusę tasymas į šonus pradingsta. Pradėjau remontus nuo važiuoklės, nes maniau jog tai yra važiuoklės, pusašių problema. Sudėjau visus pusašius, granatas, pakabinamą guolį naujus. Niekas nepasikeitė. Ar tai gali būti susiję su dėže, tiksliau su dėžės hidro trasformatoriaus pūsle? Ar toks variantas tikėtinas? Laukiu Jūsų atsakymo ir greičiausiai, kad registruosiuosi pas Jus patikrai. (8-600-50910)

  Reply

  Atvykite diagnostikai patikrinsim ir rasim kur problema sunku dabar spėlioti. Šiaip būtų panašu į važiuoklės bėdas.

  Reply

  Passat b5.5 vaziuojant mazdaug 50kmh vietoj aukstesnes pavaros imusa zemesne o tada iskart kala aukstesne..seip nesijaucia kai begiai persimeta dirba graziai.. cia deze del tos problemos ardyt reik ar ten kokiam kompui protas susisuko?

  Reply

  Atliekame diagnostiką ir būna aišku ką reikia daryti.

  Reply

  sveiki,del pavaru dezes gedymo gal itakoti i kuro sanaudos?

  Reply

  Taip net labai

  Reply

  Mercedes as e220 7 begiu automatas 2014m Vaziuojant ties 2500rpm 3 begiu jausmas Kad pastringa nebejungia begio. Pagazuoji arba ant sport persimeta ir jokiu problemu. Dabar ta problema padazneno. Gali buti dezes problema ar ko kitko?

  Reply

  Be diagnostikos nepavyks atspėti gali įvairiai būti.

  Reply

  sweiki norejau paklausti kas gali buti automatiniai pavaru dežei duodant apsuku pradeda kelti alyva per matuokli

  Reply

  Reikia aiškintis tokio parašymo nepakanka.

  Reply

  BMW730d.2001m. dizelis,3ltr.E38,įjungus R yra smūgelis, o po to važiuoja gerai ir bėgiai jungiasi normaliai. Kas galėtų būti?

  Reply

  Dėžes išdilimas vis tik jai jau 20 metų :)

  Reply

  Sveiki kiek kainuoja solenoidu komplektas GA6HP26Z dezei .Aciu

  Reply

  Neprekiaujame

  Reply

  Sveiki, gal patartumet, kas per beda galetu buti. Audi allroad a6 c7 2016m 140kw. Situacija: artejant prie sankryzos laisva eiga nuo mazdaug 40km/h ir leciau atsiranda garsas tarsi kazkas kazkur trintusi. Paspaudus stabdi garsas dingsta. didelia aciu uz pagalba.

  Reply

  Greičiausia neatjungia hidro sankabos kol nepaspaudžiate stabdžio

  Reply

  Sveiki turiu Audi A3 1.9dyzelis 1998metu automatas ,dingo begiai bet atbulinis yra ,kas gali buti?

  Reply

  sugedo. O kas jau reikia ieškoti

  Reply

  Sveiki. Audi a4 b6 2,5tdi 132kw automatas. Sustojus ir ijungus P padeti, masina siek tiek parieda jeigu nelygus pagrindas. Jeigu neuztraukiu rankinio ant nuokalnes ar ikalnejas, buna labai sunkiai issimusa P padetis, ir labai skaudziai.. Kokios galimos priezastys ir koks remontas?

  Reply

  Naudokit rankinį ir jokio remonto

  Reply

  Sveiki turiu mb 220 2013 metu salta perjungiat tris pavaras sutrukcioja masina apsilus jungineja gerai kokia gali buti beda

  Reply

  Tam reikia atlikti diagnostiką, kad rasti bėdą

  Reply

  Sveiki užkūrus šaltą automobilį perjunginėjant svirtį iš P į R arba į D susmūgiuoja/sutrūkčioja dėžė, kas gali būti? Važiuojant bėgius junginėja

  Reply

  Gali būti dėžėje daug šiukšlių gal tepalai niekada nekeisti.

  Reply

  Laba diena, Turiu audi A6 2000m. su automatine pavarų dėže, vietoje stovint ir įjungus atbulinę pavarą nedega atbulinės pavaros lemputės. Atleidus stabdį ir pajudėjus užsidega. Galgalite pasakyti čia pavaros gedimas ar problema kitur? Pagarbiai, Kostas

  Reply

  Čia reikia vykti pas elektriką ir išspręs šią bėdą

  Reply

  Sveiki bmw x5 e53 automat ijungus D-R pastume i prieki ir atgal toks smūgis gaunasi vaziuojant begius meto grazei apskos nesokineja tepalas dezei keistas koks gedimas gali buti.

  Reply

  Tokiu atvėju reikia viską tikrinti diagnostiką ir t.t.

  Reply

  Laba diena , toyota rav4 2007 2.0 benzinas . Automatine pavaru deze dingo visos pavaros , nei D nei R nei kitos nera jokios reakcijos, bet kita diena atsirado, ir po kazkiek laiko vel dingo , variklis vedasi dirba gerai, kas cia galetu buti?

  Reply

  reikia diagnostika daryti.

  Reply

  Apsisukant automobilis uzgeso (automatas) uzsidege akumuliatoriaus lempute. Uz 1 min uzsivede gerai. Problema su generatorium ar gali but rimtesnes problemos?

  Reply

  Sudėtinga atspėti gali ir variklio gedimas būti.

  Reply

  Laba diena BMW 525 3 litru dizelis sunkiai junge begius kaip salta poto pasila jau geriau kas per problema gali buti.dekuj

  Reply

  Reikia tikrinti diagnostikos tepalai ir t.t.

  Reply

  Sveiki. Leidžia tepalą Volvo s80 2007m 3.2 175kw automatinė pavarų dėžė. Pavaras jungia be smūgių. Jungiant į D ar R padėtį, jaučiamas lengvas automobilio suvirpėjimas, bet ne daužymas. Kiek daug maž teks paploninti piniginę?

  Reply

  Pamatę kur leidžia galėsime pasakyti kiek.

  Reply

  Sveiki kas gali buti ?audi a4b7 3tdi quattro automatas.kol saltas variklis deze veikia gerai.bet kai pasyla iki normalios temperaturos tada deze pradeda durniuoti ir nezino kuria pavara ijumgti.uzsigazuoja.atbulomis vaziuoja gerai.kodus meta tokius p1754 p1755 p1744

  Reply

  Tam reikia daryti normalią diagnostiką.

  Reply

  Sveiki, bmw 530 e60 2007 3l 173 kw facelift, autaminė dėžė sugedus, kol šalta iš bet kurio bėgio automatiškai įmuša Parkinga, iš vietos grubiau paspaudus gazą ne permeta bėgio, smūgiuoja, būna kada gauna daugiau spaudimo išmeta dėžės klaida ir važiuoja ant avarinio režimo, užgesinus mašina ir iš naujo užvedus vėl gerai būna. Bus pūslė greičiausiai nusibaigus ir tepalo mažai likę. Ar restauruojat pūsles ir galėtumėt sutvarkyti?

  Reply

  Pirmiausia dėžės gedimą reikia sutvarkyti, o ne visas dėžės žinomas galis keisti.

  Reply

  Laba diena, pastebėjau, kad uzkurus mašiną iš po nakties įjungus iš P į D iškart nevažiuoja sunkiai labai ir gaza spaudžiant, isvaziuoji iš kiemo viskas tada gerai. Bet iš po nakties tik taip. Kas galėtų būti?

  Reply

  Kazkokios bėdos su tepalu galimos

  Reply

  Sveiki,subaru xv 2012 1,6l benzinas-dujos,variatorius.kartais jauciasi trukciojimas lyg begiai persijungtu.dazniausiai pravaziavus kokia 100 m.ar remontuojate variatorius?ar atliktumete diagnostika gedimo nustatymui?kiek tai kainuotu ir kada butu galima?Dekui.

  Reply

  Pirmiausiai atvykite diagnostikai, kad suprasti priežastis kas darosi.

  Reply

  Sveiki, turiu passat b6 2ltr 100kw 2008m automatas. Kol saltas variklis girdisi garsai kaip dauzosi dezes viduje kazkas. Varikliui pasilus visi garsai dingsta. Begiai metosi be jokiu dauzymu. Ar gali buti jog smagratis?

  Reply

  Reikia girdėti norint atsakyti į šį klausimą

  Reply

  Laba diena, kiek mazdaug kainuotu sutvarkyti automatine pavaru deze audi a6c6 2.7 quattro 2006 metu? Pradejo spardytis, ypac kai ikaista. Dar kompensatoriai kalena,kiek ju pakeitimas ar remontas kainuotu?

  Reply

  Kainos ir patikros galimos atlikti tik jums atvykus po patikru galimas pokalbis ir apie kainas

  Reply

  Laba diena volvo xc 90 2.4l 120 kw. 2005 m. Klaida "laisvos pavaros gedimas" automatinė pavarų dėžė salta dirba puikiausiai sušilus blogai permetineja bėgius.?

  Reply

  Gali būti, kad padėtų pilnas tepalo keitimas gan dažnas dalykas su šiomis dėžėmis

  Reply

  kokia kaina MB E220 W211 Hidro transformatorius - puslės remontas/restauravimas? Sokineja apsukos vaziuojant tolygiu greiciu, kylant i kalna darosi didele vibracija.Perjungiant is 3 i 4 vel buna vibracija.

  Reply

  kainos skaičiuojamos atvykus, o ne internetu

  Reply

  Sveiki. Volvo v70 2008 metų,136 kW. Pradedant važiuoti iš vietos ar važiuojant eigoje atleidus akseleratoriaus pedalą ir vėl jį spaudžiant pasijaučia mestiprus smūgis. Taip pat toks smūgis kartais pasijaučia po staigios akseleracijos tik atleidus akseleratoriaus pedalą. Gal mujaučiate kurioje vietoje problema?

  Reply

  Gali būti ir važiuoklėje bėda reikia tai tikrinti

  Reply

  Sveiki. Ar Subaru cvt dėžės remontuojamos? Maniškis outback 2005 metų 3.0R. ir kiek maždaug kainuotų tepalų keitimas tokiai dėžei?

  Reply

  Taip remontuojamos keitimo darbu kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Sveiki,Audi a6 c6 2 l 7 begiu automatinė dėžė. Pradedant važiuot iš vietos jaučiasi nusipurtimas,nekreipėm dėmesį,kažkur už 1 metus pravažiaves, dabar spaudziant gaza jauciasi toks daužimas ir garsas. Ar tai dėžė bus? Ačiū!

  Reply

  Greičiausiai bus pasekmės to į ką nekreipėte dėmesio

  Reply

  Sveiki turiu pasata kazkas nutiko su pavaromis is antros ar trecios persimeta y ketvirta pavara kol masina yra nesusilus Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI EcoFuel DSG,150hk, 2009 metu kas galėtu būti ir kokia kaina tvarkimo butu pas jus?

  Reply

  Visi tvarkymai pradedami nuo diagnostikos

  Reply

  Sveiki Audi a2, 1,2 dyzelis, dėžė robotas, kartais su grybauja atbulinė pavara. Kiek kainuotu adaptacija. Ar reikalingas kitoks remontas. Ačiū

  Reply

  Reikia pradžioje pratestuoti kur bėda visko joje gali būti.

  Reply

  Kiek mazdaug kainuotu e61 2004m pavaru dezes plovimas ir tepalo keitimas?

  Reply

  Kainos kainininke darbų pateiktos

  Reply

  Sveiki,turiu audi a5 2014 2.0 dyzelis multitronic. Masina salta pradedu vazuoti nuo 65km/h iki 100km/h tam tarpe kai bandau paspausti daugiau ne pilnai bet ciut daugiau,pradeda masina purtiti pavaziavus 20-30min ramiai nedraskant viskas praeina,ir paskutinis klausimas ijungus D labai stipriai tempia i prieki,o bandat isjunkti is D i N,R,P labai sulinguoja masina toks pirmin adgal palinguoja aciu. ir atsiprasau uz klaidas.

  Reply

  Pagal simptomus gali tekti remontuoti dėžę.

  Reply

  Totyota Camry 2013 2,5 Benz automatine greiciu deze, neperjungia i 3 ir 4 pavaras. Pirma ir antrą jungia graziai, ties trečia kartais susmūguoja. Tepalai ir dėžės filtras pakeistas. Gal reikalinga adaptacija? Ar gali būti salenoidai?

  Reply

  Ar pilnas keitimas su aparatūra darytas?

  Reply

  Sveiki kas gali buti volvo s60 2012 automatas kartai jungiant is p i d susmugiuoja bet labai retai. Vaziuojant pavaras jungia labai svelniai.

  Reply

  Priklauso kaip prižiūrite dėžę kas kiek laiko keičiate tepalus?

  Reply

  Bmw e61 automatas, pradėjo lašeti tepalas iš greičių dėžės. Per kur gali jį praleisti, gal per riebokšlį? Bei pradėjo sunkiau perjungti 3 pavarą, smūgio jokio, nei dungsejimo ar pašalinio garso nėra. Tepalo greičio dėžėje netrūksta.

  Reply

  Būtina sutvarkyti kol dėžė simptomų nerodo

  Reply

  Sveiki, Citroen C5 2002 m. Saltu paros metu ijungus degima ir dar neuzkurus automobilio kompiuteris ismete Automatic gear fault. Kas galetu buti? Iki sio laiko viskas buvo gerai.

  Reply

  Neaptarniaujame šių automobilių

  Reply

  Sveiki. Audi a8 2011m 3.0d . Zf 8 hp55. Alyva keista pries 5000km Neisijungia pavaros , jungiant i D tik 6-ta . R nera. Nors deze veike be maziausiu nesklandumu. Nuskaite klaidas - P077700 pressure contr.solenoid B stuck on. Ar cia tik viena problema ar reiktu visa greiciu deze perrinkti .per kiek laiko tai sutvarkoma ?

  Reply

  Gal buvo nepilnas keitimas atlikta ir liko šiukšlių bei užstrigdė dėžę.

  Reply

  Sveiki, ford focus c max 2004 variatorius, važiuojant pulsuoja

  Reply

  reikia diagnostikos

  Reply

  Sveiki, subaru outback su TR690 CVT, užkūrus iš dėžės sklinda kaip vairo stiprintuvo zirziantis garsas, kažkiek pavažiavus užsidega AT oil temp ir pradeda dėžė grybaut. P.S. tepalo dėžeje yra :)

  Reply

  kazkoks gedimas reikia ieškoti

  Reply

  Sveiki, Audi A6 2.7 TDI 2008, multitronic, saltai masinai judant į prieki reikia duoti daug gazo, kol pradeda judėti, ir aukšto apsuko važiuoja kol permeta pavarą atbulom šaltai drebėjimas yra, bet gazo nereikia daug duoti kol pajuda, kai pasyla viskas susitvarko. Tepalas buvo keistas prieš 65tuks. Ar visos tos bedos tai normalu? Ar reikalinga diagnostika? Ar užtektų pilno tepalų keitimo?

  Reply

  reikalinga diagnostika. Ir tepalo keitimo intervalas šiai dežei 30 - 40 kkm.

  Reply

  Laba diena bmw e 61 automatas injungus pavara i prieky ar atgal be gazo nejuda kokia problema?

  Reply

  Patikrinus būtų galima atsakyti kokia problema.

  Reply

  Sveiki, 2011 pasat dsg6 vaziuojant mieste kartais atsiranda vibracija viso automobilio, autostrado dingsta. Kas gali but?

  Reply

  Čia jau reikia atlikti diagnostika, kad pasakyti kur bėda

  Reply

  Sveiki, golf plius 2009m-dsg 7pavarų. Uzvedus šaltą skydelyje mirksi įjungta pavara, po 20sec dažniausiai nustoja mirksėti. Būna pavažiavus iki 1 km digsta pavaros(vel mirgsi pavara skydelyje). Užgesinus ir vėl užvedus variklį problema dingsta iki kito šalto užvedimo. Kokia problema?

  Reply

  teks atvykti diagnostikai taip neatspėsim.

  Reply

  Sveiki. Touran nuvažiavęs apie 250tūkst. DSG6. Pradėjus judėti atbulomis pradėjo mirksėti R, perjungus į P daugiau neleidžia perjungti pavarų svirties ir nesikuria. Jokių pašalinių garsų ir ir pan. prieš tai nesijautė. Elektronikos bėda, ar kas galėtų būti?

  Reply

  Gali būti ir dėl elektronikos ir dėl mechanikos reikia daignostika daryti

  Reply

  Turiu audi a8 automata greiciu deze 5hp24a (cue) kodas pirmai dezei pradejo stipriai boksuoti atbuline pavara nupirkau kita ji boksuoja vaziuojant i prieki meta incorect gear ratio klaida ar butu galimybe surinkti viena tvarkinga deze is dvieju ? ( Pirmoji isardyta bugnai pilni )

  Reply

  Galima bandyti, tačiau to mes neapsiimsime daryti.

  Reply

  Sveiki . Vaziuojan letai persijungiant antrai pavari iš pirmos,jaučiama vibracija kuo lėčiau važiuoji,tuo didesne vibracija. Buvau audi centre diagnostikai - jokių klaidų greičio dėžei nerado. Sako gali vibruoti nuo susidevejusios sankabos.Bet jie negarantuoja,kad pasitaisys pakeitus sankaba. Tad manau,kad kvaila keist sankaba,o rezultatas bus toks pat. Gal jus esate susidure su tokia problema? Audi A7 3.0 tdi 180kw 2011

  Reply

  Vadinasi reikia daryti diagnostika jau ne audi centre, kad surasti bėdą.

  Reply

  sveiki, audi a6 c5 132kw automatine pavaru deze nepermeta begiu ismeta avarini rezima, kompas rodo klaida 17114 incorrect gear ratio p0730 intermittent. gal pasakytumet kas per gedimas ir kokia kaina tvarkimo mazdaug galetu buti?

  Reply

  pagal klaida rodo prabuksavima, bet čia reikia rimčiau pasižiūrėti į tai.

  Reply

  Sveiki, BMW X5 užsiveda,spaudi gazą apsukos kyla,bet mašina nenori važiuot nei pirmyn nei atgal,ar tai pavarų dėžės gedimas?Pirmą kartą kaip buvo tai užgesinau vėl užvedžiau ir nuvažiavo,dabar vėl tas pats.

  Reply

  Reikia tikrinti greičiausiai bus dėžės gedimas

  Reply

  Kiek kainuotu automatines pavaru dezes restauravimas opel insignia 2015m 2.0l dyzelis 120kw?

  Reply

  Kainos skaičiuojamos defektuojant dėžę.

  Reply

  Volvo S60 2000 m. 2,4 l. benzinas, 103kW. Spidometre periodiškai išmeta automato ir variklio klaidas. Vida Dice rodo, kad: 1. ECM-530 DTC in transmission controle module (TCM) - Faulty signal. 2. TCM-0023 Engine speed (RPM) sensor signal missing. Šias klaidas trinu, bet jos sugrįšta tai po 10 km, tai po 150 km važiavimo (nerandu, nuo ko būtent priklauso šių klaidų grįžimas). Išmetant šias klaidas, įsijungia avarinis dėžės darbas (ima veikti tik 3-4 pavara) ir (kartais būna, kartais ne) skydelyje nustoja rodyti pavarą - vietoje "D" atsiranda brūkšnys; be to, įjungiant abgulą pavarą neįsijungia atgalinės eigos žibintai. Šalindamas klaidų priežastis (VIda ir google pagalba), pasikeičiau naujus alkūninio veleno ir pavarų padėties daviklius (PNP ir RPM switch). Klaidos vis tiek sugrįšta, tik jas ištrinant aiškiai pagerėja dėžės darbas (švelnesnis pavarų perjungimas) kol vėl neišmetama klaida. Klausimai Jums: 1) ar šiuo atveju reikalingas pačios dėžės remontas ar galbūt tai daugiau autoelektriko darbas (nusilansktę laidai, pradingę el. kontaktai)? 2) ar dar verta tokius gedimus remontuoti (ar remontas nekainuos daugiau už automobilį)? Dėkoju už Jūsų skirtą dėmesį!

  Reply

  Na čia reikia mums patiems daryti diagnostika, kad surasti ir suprasti priežastis

  Reply

  Sveiki, cadilalc BLS 2006 m. (Saab 9-3, Opel Signum) 1.9 Tid variklis. 110 kw, automatas. Greičių dėžė visad stengias laikyti 2000 apsukų, ko pasekoje variklis suvalgo daug kuro, taipogi triptronikas neleidžia permesti aukštesnės pavaros neperlipus 2100 apsuku, kame beda? Ar galima greičiu dėžės kompa atstatyti i gamyklos parametrus?

  Reply

  be diagnostikos į tokį klausimą neatsakysim.

  Reply

  Sveiki Land rover Discover III 2006 m po menesio stovejimo automatines greicio dezes begiai persijungia tik prie 4500 apsuku. Kokia galetu buti priezastis.Iki tol viskas buvo gerai

  Reply

  elektrinės dalies gedimas

  Reply

  Sveiki.turiu beda mercedes sprinter automatine deze 2009 metų.saltam varykliui ijungus d ar r pavara ir numinus stabdi uzgesta. Siltam viskas gerai. Kiek kainuotu remontas

  Reply

  Reikia pirmiausiai prasidiagnozuoti gedimą tuomet ir kainą galėsime pasakyti

  Reply

  Sveiki, kas gali būti?Audi a3 2002 m. Važiuojant iš 3 į 4 bėgį, kai persijungia, jaučiasi toks sutrūkčiojimas, permušimas. Taip pat, kai greitis apie 60 būna kartais užkyla staigiai apsukos iki 3/4 ir nukrenta ir paskui jau viskas tvarkoj būna.

  Reply

  reikia atlikinėti diagnostiką

  Reply

  Sveiki,vw passat b6,2005m,dsg 6.jungentis is antro i trece begi isijunge ,,parking breke foult,,ir išsijunge deze,borto kompiuteryje mirksi visi begiai,uzgesinus varikli ir uzkurus is naujo viskas gryzta i normales vėžes,reiskinys pasikartoje kas keleta menesiu.kokios butu prognozuojamos gedimo priezastys?

  Reply

  Dėl gedimo sankaboje neleidžia įjungti pavaros

  Reply

  Laba diena. 2004 m. Mazda 3, benzinas, 1,6 automatas 4 bėgių. Lenkimo metu spaudžiant gazą nejuda iš vietos, užsikaukia,o po kurio laiko šauna į priekį kaip kulka. Kas galėtų būti?

  Reply

  vyksta bėgio perjungimas į žemesnį.

  Reply

  Vw golf 4 1.9 tdi 74kw atd 2000m Dingo 5 pavara, kartais jungiasi. Ne sklandžiai persijungia iš pavaros į pavara. Gal galit padėt, kame čia problema? Ačiū.

  Reply

  Dėžės kažkoks gedimas

  Reply

  Sveiki, BMW X3, E83, 150kw mechanika. Gesinant varikli po pravaziavimo 20 min, sudunksi lyg smagrais arba pavaru deze, ant salto gesinant nebuna tokio garso, po pravaziavimo, stovint po valandos dunkseimas sumazeja gesinant, po dveju valandu dingsta. Smagracius 4 vnt meistrai bande, po visu toks pats garsas lieka, pavaru deze restauravo, isminant sankaba, dunkseimo nera. Meistrai menesi pralaike automobili, bet taip ir nesurado problemos. Gal zinotumete is patirties, ka reiktu dar patikrinti?

  Reply

  Sudėtinga situacija reikia tyrinėti kas čia vyksta jei meistrai nerado nebus taip lengva ir patarti.

  Reply

  Jus atliekate hidro transformatoriaus remonta, bet kainininke apie tai neuzsimena.

  Reply

  taip mes jų tiesiogine prekyba neužsiimame naudojame savo poreikiams, nes reikalingos garantijos, o tai priklauso nuo montavimo.

  Reply

  Sveiki BMW E39 530D 2001 Dingo praktiskai R pavara arba labai sunkiai vazuoja atbula, paprastai vazuojant veluoja jungti pavaras cia labiau mechaninis gedimas ar elektros?

  Reply

  Būtų įtarimas link mechaninio gedimo

  Reply

  Sveiki, Pakeitus audi a6 c6 pagrindinį diržą, sekančia diena atsirado automobilio pulsavimas stovint ant P, važiuojant labai lėtai- trūkčioja. Važiuojant didesniu greičiu normalizuojasi. Diagnostika rodo , kad viskas gerai. Tai galėtų būti problema su dėže?

  Reply

  Tai galėtų būti problema su diržo keitimu. https://auksciausiapavara.com/2013/01/06/pagrindinio-dirzo-keitimas-pasizymint-dirza-markeriu/ gal kazkas panasaus?

  Reply

  Sveiki, Problema su audi a3 2007 2.0l 125kw kartais užgęsta ant D raidės, bet buna tik kaip iš vietos noriu pajudėti arba kai labai prilėtinu norėdamas į važiuoti į kiemą. Ir sunkiai kuriasi, gal blokuoja kažką? Greičių dėžės tepalai pakeisti

  Reply

  gal. reikia diagnostikos

  Reply

  Mitsubishi Outlander 2009 variklis 2.4 dėžė CVT alyva dėžei keičiama maždaug kas 60000, nuvažiuota jau 200000km. Daugiau niekas CVT nebuvo keista servisistai nežino, matau kad bijo daugiau ką ardyti. Ar yra ten kokie filtrai ar reikia juos keisti. Juolab tiek pravažiuota

  Reply

  Šiai dėžė alyva turi būti keičiama kas 30 - 40 kkm. taip filtrai yra

  Reply

  Sveiki, susiduriau su 6 pavaru automatine volvo xc90 d5 2007 dezes problema , pries tepalu keitima ir dezes praplovima buvo smugiavimas jungiant d arba r padeti,vaziuojant begius mete sklandziai. Po tepalu keitimo ir praplovimo apie pora menesiu nebuvo jokiu problemu su deze. Vakar pakeite galine variklio pagalve kuri buvo sutrukusi ir susedusi. Po pagalves pakeitimo islindo nauja dezes problema: ijungus D padeti ir laikant stabti masina pora sekundziu patempia i prieki, pasigirsta garsas lyg kazkas pabuksuotu ir atsijungia lyg niekur nieko, tik vel truputi atleidus stabdi ir vel ji nuspaudus problema kartojasi. O ijungus R padeti masina visa laika smarkiai tempia atgal, net pakrenta variklio apsukos ,purtosi ir vel girdisi tas prabuksavimo garsas dezeje. Vaziuojant begius meto sklandziai, problema tik stovint vietoje laikant stabdi ijungus R arba D padeti. Begejantis masinai taip pat girdisi tas pats prabuksavimo garsas , panasus lyg truputi pabusuojancio dirzelio, bet vaziuoja kaip ir normaliai. Tai klausimas ar gali but hydro bloko problema, ar jau paciai dezej atejo galas?

  Reply

  Jei tai įvyko po pagalvės keitimo, vadinasi tuo metu kazkas buvo atlikta negerai arba ne visą info gavote apie keitimo eiga. Po pagalvės keitimo dėžės veiksena kisti negali.

  Reply

  Sveiki, 5hp24 brutaliai (stipriai smūgiuoja) jungiant R,1, 2 bėgius. Kaip suprantu solenoidus reikia keisti, klausimas būtų ar juos galima restauruoti? Ir ar teikiate tokią paslaugą?

  Reply

  galima, bet tai nebus pigu.

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate Lexus gs300 s190 automatines pavaru dežes,kokia būtu pilnai perrinktos dežės remonto kaina?

  Reply

  priklauso kiek ta dėžė sugedusi

  Reply

  Sveiki noriu paklaust vaziuojant vienu greiciu trukcioja deze automatine bmw 320 e91 lci 130kw 2009 metu kas galetu buti gal butu galima kokiai diagnostikai kat nustatit nes keiciau tepalus pries keitima to nebuvo pakeitus atsirado lig smugiuotu gal prastai tepalus pakeite?

  Reply

  Galima atlikti diagnostika, jei tai nutiko po keitimo visko gali būti.

  Reply

  Sveiki, Volvo s60 2.4T 2001m. Rida 350K. Dežė kartais smūgiuoja jungiant į D ar R. Dažniausia pašilus ir pastovejus šiektiek ilgiau vietoje. Kiek galėtų kainuoti remontas? Išvis ar apsimoka dėžę remontuoti?

  Reply

  sunku atspėti remonto kainą o ar apsimoka jūs turite spresti

  Reply

  Sveiki, klausimas - DSG 7 pavarų automatinei dėžei periodiškai keičiamas tik tepalas? ar keičiamas ir filtras? Nes susisiekus su servisu šiauliuose, išaiškino, jog keičiamas tik tepalas filtro keisti nebūtina? Ačiū. Donatas

  Reply

  DSG su sausa ar šlapia sankaba?

  Reply

  sveiki turiu JEEP GRAND CHEROKEE 2004 M 2685 CM DIZELINAS 120KW UZEINA JUNGIA PAVARAS GERAI, UZEINA BUNA TIK PIRMA PAVARA NEJUNGIA KITAS ,UZEINA BUNA ANTRA PAVARA VAZIUOJANT IS VIETOS PAKEICIAU KITA GREICIU DEZE O BEDOS TOS PACIUOS KARTOJASI TURBUT ELEKTRINIS GEDIMAS GAL GALETUMETE PATARTI KA DARYTI ? DEKOJU

  Reply

  turite ieskoti elektiko darbo metu suktelkite paieskosim elektriko tel nr.

  Reply

  Sveiki ,nusipirkau audi a6 c6 2.7tdi su dėžės defektu. Multitronic Ijungiu D ir nevaziuoja ,gazuoji jokios reakcijos O ijungus R jauciasi kad masina noretu judet bet taip pat nejuda ir atsiranda trynimosi garsas Ar įmanoma ją sutvarkyti be dideliu islaidu?

  Reply

  taip sutvarkyt įmanoma

  Reply

  Sveiki, vw polo 2009 metu benzinas su automatine DSG 7 pavaru deze. Nuvaziuota 143 tuks km. Deze veikia gerai, ar reiketu pakeisti tepalus ?

  Reply

  Butinai kaip varikliui taip ir dezei reikia keisti tepalus, juk abu iš metalo.

  Reply

  Sveiki bmw e61 2007 m2litru 120 klw pusles remontas kiek kainuotu

  Reply

  atvykit remontui ir suskaičiuosim, pagal jūsų pasirinkimus kokia bus kaina.

  Reply

  Sveiki, Norėčiau sužinoti kiek ~ kainuotu Bmw 118d 2l. 105kw hidro transformatoriaus - pūslės remontos - restauravimas?

  Reply

  Kreipkites musų nurodytais kontaktai ir pasiklausinėkite.

  Reply

  Sveiki norejau pasidometi kokia kaina pusles restauravimas bmw e60 3d 160kw?

  Reply

  Kreipkites musų nurodytais kontaktai ir pasiklausinėkite.

  Reply

  Sveiki, Dodge Journey, 2014 m., 3.6 benzinas, 6 bėgių automat. Jungiant bėgius iš P į R, D arba iš D į R, P juntamas kartais stipresnis kartais silpnesnis smūgiavimas, kartais smūgiavimo išvis nebūna. Važiuojant jokių nesklandumų nesijaučia: bėgiai jungiasi tolygiai, nėra apsukų šuolių, šalutinių garsų.

  Reply

  tokia jau ta dėžė ji taip dirba labai dažnai

  Reply

  Sveiki . Audi A4 b8 multitronikas LLA kartais atsiranda barskejimas stovint vietoje . Padavus gaza dingsta . Taspats vyksta jei vaziuojant gaza atleidus visai ir vos vos jy pradedant spausti kol pakyka apsukos barska kartais .itariu ar tai negaletu buti smagracio kalte nes begius jungineja svelnei . Jei tai smagratis kokia butu pakeitimo kaina su darbu ? Aciu

  Reply

  Kainas skaičiuojame prieš remontą kalbėdami su užsakovu ne internetu

  Reply

  Sveiki, Meriva 2003, robotas/automatas, kartais dingsta 2 begis, po 3 sec. atsiranda. Kame gali but bedos?

  Reply

  gedimas reikia diagnostikos

  Reply

  sveiki, B6 2010m. 2.0l 103kw DSG6 ryte atėjus užkūrus ir jungiant D kažkaip nemaloniai meta bėgį. Pavažiavus bent 100 metrų tas dingsta. Bėgius mėto švelniai. Ir taip būna tik rytais. Kas per problema gali būti? Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Reikia atvykti ir palikti automobilį pas mus iš vakaro ir rasime problemą

  Reply

  Audi Q5 2010 3tdi S tronic 176 kw. Buvo du atvejai, kai pavažiavus su šaltu automobiliu 1-2 km, ir stabdant, prieš pat sustojant prie šviesoforo, užgeso variklis. Iškart užvedus daugiau jokių problemų nebuvo. Ar reikėtų dėl to susirūpinti ?

  Reply

  taip netgi labai

  Reply

  Sveiki, MB w212 2010m E350cdi, 2 ir 3 begiai buksuoja. Mete check engine, rodo kodus P0894 P0732 P0733. Dezes tepalai keisti Silberyje pries 8 tukstancius km. Kas galetu buti?

  Reply

  Tai jau galime atsakyti tik po patikros

  Reply

  Sveiki, Audi a4 b8 2.7l dyzelis 140kw Norint staigiau(greiciau) pajudeti is vietos, automobilis tik pajudejus pradeda trukcioti. Taip pat kol sureaguoja i gaza reikia laukti apie sekunde. Siaip pavaros metosi gan sklandziai. Galbut esate susidure su tokia problema ir zinote ka reikia daryti? Dekui

  Reply

  reikia tartis laika diagnostikai.

  Reply

  Sveiki, Audi A4 Allroad 2010 m. 3 l, 176 kW Stronic dėžė. Ar galima pritaikyti kitų Audi modelių dėžes (analogiškų parametrų)? Ar tiks tik nuo A4 Allraod? Ačiū.

  Reply

  Pritaikyti galima viską tik neaišku kokia to pritaikymo kaina gausis

  Reply

  sveiki. Norejau pasiklausti ar padetu tepalu keitimas dezei jei ne kas galetu buti ir kiek kainuotu? Pas mane vaziuojant isibegejant palengva sokineja apsukos mazdaug 200rpm vaziuojant ar staigiai isibegejant viskas tvarkoje nesokineja apsukos. Bet nevisalaika apsukos pulsuoja vaziuojant buna ir viskas graziai dirba. Visa tai prasidejo gal pries 1500-2000km.

  Reply

  reikai daryti diagnostika

  Reply

  Hyundai i40 1.7 100 kW, 2011m. Automatas. Iš parkingo jungiant į atbuline. Sunkokai reikia tempti "ryciaga". Ir šiaip sunkokai "ryciagas" junginejasi.. kas galėtų būti? Ačiū.

  Reply

  trosas sunkiai vaikšto

  Reply

  Jaučiasi kaip 1 pavaros slidimas . Varijatorius . Ar tai galejo įtakoti neorginaliu tepalu keitimas keista prieš 4 tukt km, beveik metus. Simtomai atsirado dabar

  Reply

  greičiausiai ne

  Reply

  Sveiki. Audi A4, 2012 m., 2,0 tdi, multitronic 8 begiai. Pradedant vaziuoti is parkingo i drive jauciasi per gazo pedal du nestiprus smugiai. Gal itariate kas galetu buti? Aciu.

  Reply

  neįtariame.

  Reply

  mb w202 c180,90w 1993m . įjungus d automobilis trukčioja, užgęsta. išpučia karterio tarpinę. ačiū

  Reply

  Sudėtinga atsakyti to netekę dar matyti, kad karterio tarpinę išpūstų.

  Reply

  Sveiki, Jaguar S type. 2000 3.0 benzinas. Šiek tiek mašina stovėjo ir nevažiuoja į priekį, tačiau atbulinė pavara veikia. Kas galėjo nutikti? Ačiū!

  Reply

  Įvarių priežaščių gali būtų ir el gedimas ir teplo trūkumas ir t.t.

  Reply

  Laba diena. Volvo xc60. 2011m. D3. 120 kw automatine pavaru deze. Saltam varikliui ijungus D viskas ok. Susilus varikliui ijungus D susmugiuoja. Alyva keista pries 6 men. Manau dalinis keitimas buvo. Kas geletu buti su pavaru deze?

  Reply

  Reikia registruotis daignostikai Dalinis keitimas gali ir nepadėti dėžei skalndžiai dirbti.

  Reply

  Laba diena, klausimas butu toks važiavau su mašina ir ne išio ne iš toapsukos pradejo kilti o automatas ne pirmo begio neimeta kas galetu buti? Iš anksto dėkui už atsakyma.

  Reply

  Įvyko gedimas koks sunku atsakyti, bet tai rodo slėgio trūkumą ir pavaros slydimą, tokie simptomai.

  Reply

  bmw x5 e70 3.0 173 kw 2008m ar reikia keisti dėžei tepalai ir filtrai. Kartais jungiasi nešvelnai pavaros susmugiuoja. Ir jei taip kaina su darbais ir tepalais kokie jiems priklauso.

  Reply

  Tepalus keisti jau vėluojate, kad juntami nešvelnūs jungimai, o kainos skaičiuojamos registracijos metu ne internetu.

  Reply

  Turiu Ford Galaxy 2012 metu,dyzelis 2L,automatine pavaru deze. Visi begiai veikia puikiai,o atbulinis begis neisijungia.kas galetu buti,kelias dienas pradejo jungtis is keliu kartu,o dabar neisijungia,kaip jungi girdisi po masina ,kad kazkas bando jungtis,bet masina nejuda

  Reply

  Čia reikalinga normali patikra dar priklauso kokio tipo pavarų dėžė toje mašinoje.

  Reply

  Sveiki norejau paklausti , turiu bmw 520d 2014 f11 su 8hp pavaru deze , ar gali dezes pusle vibruotis ant didesnio greicio ? As turiu vibracija vazuojant ant didesnio greicio , ir iskeiciau viska nuo kardano iki ratu . Aciu uz atsakyma .

  Reply

  Atvykit diagnostikai atliksim ir rasim dėl ko vibruoja. Sudėtinga atsakyti ar tai pūslė kalta.

  Reply

  Laba,mercedes ml w164,320cdi 165kw.2006 m. vaziuojant butent 60km/h greiciu masina pradeda trukcioti,truputy susokineja variklio apsukos ir kartais nesmarkiai susmugiuoja zemejant pavarom,kas gali buti???🤨 tepalai nesenai pilnai pakeisti Aciu uz graita atsakyma😊

  Reply

  Ar pilnas keitimas darytas, kaip dirba kompiuteris? Kokios būklės buvo senas tepalas?

  Reply

  Sveiki, ford mustang 2004, pradedant vaziuoti is vietos pirma pavara tylu, taciau toliau greitejant pasigirsta svilpimas stiprejantis su greitejimu. Kai permeta i antra pavara svilpimas dingsta. Visos kitos pavaros svilpimo neturi, pavaras jungineja sklandziai ir svelniai. Tepalai dezeje su filtru keisti buvusio savininko pries 5000 km. Svilpima dar turi ir atbuline pavara. Kur galetu buti problema?

  Reply

  Reikia tikrinti kur galėtų būti problema.

  Reply

  Sveiki.FORD KUGA,2l,120kw,dyzelis.Stovint ant D padieties reikia laikyti stabdy,nes juda pati.vaziuojant dideliu greiciu ir spustedlejus gaza aplenkimui, iskarto meta zemesne pavara.pradedant vaziuoti i statesne ikalne,girdisi garsas is dezes lyg buksuotu ratai.labai cia rimta?

  Reply

  Labai

  Reply

  Sveiki, klausimas butu apie A8 09m. Pašilus varikliui ir bandant įjungti R atrodo, kad tiesiog ji iškrenta, jau lyg ir kabina bet vel pradeda gazuotis ir po jei daugiau taip bandant užsidega skydelyje vienoje linijoje visos pavaros, kaip butu avarinis rėžimas. Čia jau reikia pilno perrinkimo ar sunku atspėti?

  Reply

  Čia reikia diagnostikos pirmiausiai

  Reply

  Sveiki, bmw e46 2d 110kw automatas, kartais labai sungiai jungesi svirtis is P reikalauja daugiau jegos kad ijungt begi, kas gali buti?

  Reply

  Gal ikalnė arba nuokalnė?

  Reply

  sveiki. Dingo 4 bėgis. Pirmus tris bėgius permeta, bet 4 nenori ir išmeta klaidą (trans. Failsafe prog.) Dalinis tepalų keitimas (60%) darytas ir filtras su tarpinėm pakeista. Ar gali būti, jog vienas iš solenoidų nesuveikia? BMW e53 3.0d 135kw (2003) Dėkui

  Reply

  Gali būti, kad dėžė sugedo.

  Reply

  Sveiki, norėčiau paklausti. Volvo xc60 2012 automatas 2.4 D5 158 kw. Bėgius meto gerai,tik kai sušyla ir parkuojiesi jungiant į D susmūgiuoja.Ar padės pilnas tepalo pakeitimas?Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Tepalas keičiamas tada kai viskas veikia gerai. Gi nekeičiat tepalo varikliui kai jis kala?

  Reply

  Sveiki susiduriau su tokia situacija. Mersedes w212 automatine greicio deze.uzvedus varikli ir ijungiant D arba R masina sutrukcioja is vietos ,o kai pajuda begiai nebepersijungineja?viskas buvo tvarkoi bet kai norejau isvaziuot ta pacia diena ateiti ko ta problema

  Reply

  Tokius dalykus be diagnostikos nenuspėsim.

  Reply

  Sveiki, BMW E63 uzgesinus automobili ar i ji atsisedant pries uzvedant isijungia klaida kur raso ''SELECT P POSITION Before leaving the car, select possition P. Possible fault in ignition or transmission / selector level. Have the problem checked to nearest bmw service,, Gal galit pakomentuot-pasakyt kas gali buti? ar tam kad patikrinti tai reiks nuimineti deze ?

  Reply

  Pranešimas, kad nepamirštumėte perjungti Į P parking padėtį.

  Reply

  Sveiki, kiek būtų tepalo keitimas automatinė pavarų dėžė Volvo s80 2010 metų 3.2 l Benzinas

  Reply

  Kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Sveiki, Audi q7 2006 3.0 tdi 171kw 6 begiai automatas. Pajudant is vietos ar suletejus (ciuciut riedant, vaziuojant nespaudziant gazo, o tik prilaikant stabdi, kad auto riedetu) jauciasi kaip trukcioja auto, taip lyg abs sudirbinetu ir pristabdynetu auto. Vaziuojant betkokiu kitu greiciu viskas gerai, pavaras meto gerai. Prasideda reukalai su greiciu deze?

  Reply

  ieškokit gedimo variklyje.

  Reply

  Labas turiu pasat 2010 12 mėnesių b7. 2 litrai automatas. Važiuojant viskas gerai bet kai sušyla masina retkarčiais atbulinia aiga nevažiuoja, bet kai perkuri masina viskas atsigauna. Bet seip važiuoja gerai bėgius meta švelniai kas gali būti?

  Reply

  Čia gali būti mechatroniko gedimas

  Reply

  Sveiki, hyundai i40 2013m 1.7crdi automatas. Tolygiai greitejant, pasiekus 2000apsk. Greitis apie 120km/h pradeda pulsuoti 200-400apsk. Bet tai nutinka tik tolygiai spaudziant greicio pedala ir ties 2000apsk. Daryta diagnostika-klaidu nera, oro tiekimas nepakinta, purkstukai dirba idealiai, gal numanot kame beda?

  Reply

  Sveiki reikia atvykti atliksime normalia diagnostika, o ne tik klaidų nuskaitymą.

  Reply

  sveiki, 2004 E60 160kw kiek kainuotu dezes konvertoriaus (pusles) remontas ?

  Reply

  Dėl kainų reikia kreipti tiesiai į serviso priėmimą, čia internetu kainos nenustatomos.

  Reply

  sveiki. automatas prieš sustojant sudungsi (kietai zemina pavara),bet tik prieš sustojant. kitus bėgius mėto švelniai. gal galėtumėt pasakyt ar čia rimtas gedimas ir kokia jo taisymo kaina? p.s. truputi sunkiasi tepalai iš dėžės. bmw e60 3.0D 160 kw

  Reply

  Klausimas, kada jam buvo keisti tepalai ir ar buvo darytas pilnas keitimas?

  Reply

  Bmw e60 520d 2010 automatas Problema tokia ne grazei bėgius permetineja kaip meta bėgius atrodo kaip stuktelejimas kaip juos jungia nerandu niekaip galu

  Reply

  Reikia tuomet atvykti diagnostikai tik taip rasim kur bėda

  Reply

  Dodge grand caravan 2013 m.Sovint masinai ir jungiant i D buna smugiukas ne visada is 10 jungimu 1 susmugiuoja...Visa kita pavaras mėto gerai...ar cia gedimas ir koks galėtu but remontas...ačiu

  Reply

  Tokia jau ta deze šių mašinų

  Reply

  Sveiki, 2014 metu volvo s80 jungiant is N i D kartais automobilis bando sokti i prieki, kartais isijungia nejuntamai. Nuo ko tai gali priklausyti?

  Reply

  Nuo gedimo ir šiuksliu tepale.

  Reply

  laba diena. BMW e70 nedega Parkingo P ledas. parkingo mygtukas tinkamai neatsoka. kame butu reikalas?

  Reply

  Panašu būtų į perjungimo renkenos gedimą.

  Reply

  Sveiki. Norėjau pasiklausti, kiek kainuotu dežes dalinis remontas. A4 b7 3l tdi 6hp dežė. Iš 2 į 3 pavara įjungus 3 pavara, praėjums kelioms akimirkoms susmugiuoja ir pakrenta apsukos, o paskui toliau viskas sklandu.

  Reply

  Tai galima pasakyti tik gerai įvertinus situaciją, tokio kaip dalinio remonto tik tokiai konkrečiai bėdai nera.

  Reply

  sveiki,istiko beda zafirai automatui,vazevo viskas gerai,dar nevaziuoja,imusi atbulini begi,ratai nesisuka tik gazuojesi,imusi i prieki tas pats,pastovejus vel vaziuoja nedaug,ir vel gazuojesi,kas galetu but?

  Reply

  Panašu būtų į mechaninį gedimą, kazkas galėjo lūžti dėžėje.

  Reply

  Sveiki.Opel Astra 2007 metai.1,9 88kw dyzelis,automatas. Persujungia iš 5 į 3 . Kas tai?. Diagnostika darote? Su pagarba

  Reply

  taip darome

  Reply

  Sveiki bmw e61lci 3.0d spaudziant greicio pedala ik dugno buna gan stiprus smugis dazniausiai 2begiu jungiant i 3 kartais viskas gerai nebuna.kas galetu buti?

  Reply

  Kad pasakyti, kas konkrečiu atveju blogai reikalinga diagnostiką atlikti. Bet ne klaideles nuskaityti, kaip dabar populeru patapo.

  Reply

  Sveiki, turiu klausimą, ar natūralu, kad stovint sankryžoj ant D raidės truputį vibruoja? Vibracija jaučiasi tik ant keleivio sedynės labiau, pati mašina nevibruoja (Kol neįšilus mašina, stovint nevibruoja nei ant D.). Įjungus P arba į N vibracijos nėra, važiuojant taip pat nejaučiama jokių vibracijų. Pavarų dėžė CVT.

  Reply

  Tai gali būti ir variklio pagalvių susėdimas reikia į tai atkreipti dėmesį.

  Reply

  2012 Audi a4 allroad 3.0tdi S-tronic kartais jungiant iš atbulinio i Drive mašina staigiai bando šokt i prieki ir užgesta. Tepalai dežei keisti prieš 5000km. Kokios bėdos gali buti?

  Reply

  Reikia atlikinėti diagnostiką, čia panašu į gedimą. Greičiausiai jau esant šiam gedimui tepalus pakeitėte, nes tai ne dėl tepalo tokie šposai vyksta. Čia jau bėdos dėžės valdyme.

  Reply

  Bet cia ne mechaninis gedimas? Kokios panasiai gali buti islaidos su tai susijusios?

  Reply

  Čia reikia atsargiai vertinti. Jei važinėjate su ja gali pereiti i mechaninį gedimą. Šiuo metu sunku neapžiūrėjus tiksliai konstatuoti ir nesinori galimai be reikalo gasdinti. Paprasčiausiai reikia atlikti normalią patikrą. Daugeliu atvejų,kaip į panašius simptomus nekreipia dėmesio finalas ne visuomet būna džiugus.

  Reply

  Sveiki turiu bmw 535d 200kw nzn kur ieskot bedos, kai ijungi D arba R laikant stabti pati bando vazuoti , pakeiciau tepalus dare degnostika nk neranda nuo ko pradeti ieskoti bedos?

  Reply

  Reikia tartis diagnostikai pas mus ir bandysime tai surasti. Pirmiausiai tik nuo diagnostikos reikia pradėti.

  Reply

  Sveiki, auto Peugeot 407 coupe 2.7 d. automatas. Kai is antros pavaros i trecia perjungia nenumeta apsuku o kaip tik uzmeta iki 3000. Gal ira ideju ka cia reiketu tvarkiti? Hidrobloka keisti?

  Reply

  Šių automobilių dėžių remonte patirties neturime :(

  Reply

  Labas rytas, aš su tokiu klausimu : Audi a4 b8 2014 2l dyzelinas multitronic automatine pavaru deže 8 begiu. Pirmi du begiai pajudant iš vietos muša per pedala, o per diagnostika parode kompiuterio bloko klaida. Ar tai yra susije dalykai?

  Reply

  Spėjame greičiausiai taip.

  Reply

  Sveiki, 2008 m. MB B180 automatas (variatorius). 2 metus žmona važinėjo be jokių problemų ar simptomų, kol netiketai dingo visiškai trauka. Autoserviso verdiktas nutrukes variatoriaus diržas. Kiek kainuotų dėžės remontas?

  Reply

  Vien tokio verdikto nepakanka. Jei nutrūko diržas mašina stovi vietoje, o ne trauka dingsta. Taip, kad ši išvada kolkas verta 0. Siūlytume atvykti rimtai diagnostikai, o ne spėlionėms.

  Reply

  Hyundai SantaFe 2010 2.2l Diesel. Pradėjus važiuoti girdisi zyzimas iš dėžės (tartum siurbliukas kažkoks pumpuotų), atleidus akseleratorių, nutyla. Pagazavus vėl atsiranda zyzimas. Prie didesnių sūkių arba nebesigirdi arba dingsta. Pasiekus darbinę temperatūra, jokių garsų nesigirdi. Kokie galimi gedimai? Ačiū

  Reply

  galimos šiukšlės APD užkimšusios filtrą.

  Reply

  Audi a4 b8 multitronic dežė 2,7l dyzelis. Kaip šita dežė ar brangus jos remontas ir ar ji patvari?

  Reply

  Patvari remontas kaip daugumos dėžių kažkokių stebūklų nėra.

  Reply

  Audi C7 3.0 tdi 150kw S-tronic. Intensyviau spustelėjus smūgiuoja iš 3 į 4 pavarą, bet ne visada. Kol variklis šaltas to niekada nebūna. Kokie galimi gedimai? Dėžės Tepalai keisti laiku

  Reply

  Galimi įvairūs gedimai. Reikalinga diagnostika. Ir būtų klausimas kas kiek laiko keitėte tepalus nuo naujos mašinos?

  Reply

  Pastačius į neutralia padetį,dingsta ūžimas važiuojant.A5-2010,2.7l.Ačiū

  Reply

  Gali būti gedimai perdavimo sistemoje.

  Reply

  Audi a4 b6 2004m 1.9 tdi tiptronic: Pradedant judėti į priekį arba atbuliniu nepriima apsuku, mašina juda tik pati is automatinės dėžės, perspaudus stabdy apsukos sukyla iki 1.2k ir tada pradeda judėti tvarkingai. Bėgiai nesmugiuoja važiuojant, niekas netarška. Meta oro srauto matuoklės klaidą, bet jos keistos ir naujos ir originalios, vistiek tas pats. Dėžei adaptacija daryta, tepalai tikrinti. Diagnostika dėžės klaidų nerodo. Kas galėtų būti?

  Reply

  Sudėtinga atsakyti reikia tikrinti ta situacija ir ieškoti priežasties.

  Reply

  Audi a4 2012 multitronic 2L sustojus ir vel pradedant važiuoti keliom sekundėm,kartais vėluoja dėžė.

  Reply

  Jos tokia prigimti taip ir turi būti. Arba keisti mašiną su kitokio tipo dėže.

  Reply

  Sveiki,auto BMW e60 3d 160kw,kiek butų pūslės pakeitimas ir tepalo ir filtro pakeitimas.

  Reply

  Sąmatos internetu neskaičiuojamos, nes yra nemažai klausimų ir pasirinkimų tai darant

  Reply

  XC90 2.4136KW 2007m.Dėžė dirba kaip ir normaliai tik perjunviant iš 3y4 duodant apkrova susmūguoja.Neperseniai iš viso neijunge 4 pavaros tik mechaniniu budu galėjau perjungti y 5.Pastovėjus viskas susitvarkė.Kaip ir laikas jau keisti tepalus,bet čia manau dar kažkas negerai.Kokia tepalu keitimo kaina ir kokios preliminarios prognozės

  Reply

  Tepalus keisti jau nelaikas. Tepalų keitimo laikas šiai dėžei praėjo senokai. Reikalinga šiuo metu patikra ir yra šansų, kad pilnas tepalo keitimas dar gali pagerinti situaciją, tačiau 100 proc jau nepadės.

  Reply

  Sveiki volvoxc70 2.4 autonatas vaziuojant atleidus gaza kaukia duidi gazo dinksta kaukimas vavaros junginejasi graziai

  Reply

  Reikia atvykti tokiu atvėju patikrai

  Reply

  Sveiki, svarstome pirkti 2007-2009 Corolla Verso 1.8 benziną, bet nenusprendžiame tarp automatinės ar mechaninės. Visos automatinės arti 150k km, o reiškia variatorius jau arti resurso pabaigos. Sakykit, kiek pilnai kainuotų tuos dėžes remontas su nuėmimu ir pastatymu su prielaida, kad reikės keisti diržą ir šlifuoti valus?

  Reply

  Atlikit savalaikę priežiūrą keičiant tepalus ir nebus jokio resurso

  Reply

  e46 330d 135kw.Sveiki, isilus varikliui iki darbines temp. stovint vietoje ant P laikant stabdi jungiu D ir kala i subine. Vaziuojant ir atleidus gaza taip pat jauciasi smugis. Nauja deze butu geriausias variantas?

  Reply

  Nauja dėžė be jokios abejonės geriausias variantas tik jos kaina bus kelis kartus didesnė nei viso automobilio. Tokiems automobiliams dažniausiai deda naudotas dėžes arba jas remontuoja.

  Reply

  Aciu jums...

  Reply

  Audi 1995 2.0 85kw Sendien atsirado problemele, pastacius i D nori pajudet stovi vietoj, paduodu gaza daugiau soka i prieki su smugiu? kitas pavaras junge gerai kolkas. Tepalus,filtrus viska keiciau pries 2000km Ar dar tvarkot tokias dezes?

  Reply

  Reikia pirmiausiai žiūrėti koks gedimas, tačiau jau bus keblumų su šios dėžės remontu, gali būti ir kaina didesnė nei automobilio.

  Reply

  Sveiki turiu audi a6 c5 2.8quattro. Dežė automatas triptonic Pradzioi vaziuojant smugiuodavo smarkiai. Galiausiai i prieki nebevaziuoja net gazo nedavus. Tik ijungus atbuline rieda atgal be gazo. Galimi variantai?

  Reply

  Galimi gedimai. Konkrečiau pradžia nuo diagnostikų ir gedimo išaiškinimo.

  Reply

  Sveiki. Turiu passat b6 2008metu. Su dsg6 automatinė greičiu dėžė. Ji pradėjo durniuoti ir įmesdavo avarinį režimą ir dingdavo bėgiai. Pora kartu degimą įjungi išjungi ir vėl viskas gerai o kita karta nieko nebūna jokių klaidų nemeta ir bėgiai visi yra. Klaida meta tokia. Transmission Solenoid power relay. P1746 electrical malfunction. Vieni sako iškart keisti dėžė nes mechatronikos sugedo. Tai įdomi jūsų nuomonė ką keisti ar remontuoti ta pačia dėžė. Ir kokia kaina butu pas jus servize ja suremontuoti. Ačiū už atsakymą

  Reply

  Mechatronikas yra remontuojamas tačiau ir dėžės nedidele kaina. Čia jums rinktis.

  Reply

  Sveiki. Audi a8 2005 3.0tdi važiuojant atleidus gaza ir pradedant leteti pradeda šokinėti apsukos. Čia pūslės bėda galėtų būti?

  Reply

  Reikia tikrinti kokia bėdai tai galėtų būti.

  Reply

  Turiu Audi A3 2 litrai benzinas automatas i prieki vaziuoja atgal ne . Ar cia daug problemu ir kiek tai apytiksliai kainuotu? Dekui.

  Reply

  Diagnostika kainuotu 20 eur po to sužinojus koks gedimas kokia problema galima ir apie remonto eiga, bei galima kainą pakalbėti

  Reply

  Audi Q5. 2.0tdi S tronic. Važiuojant 80km greičiu su autipilotu jaučiasi karts nuo karto toks automobilio pulsavimas, sustojant staigiai toks vaizdas jog kažkas automobili stumtelna is galo, ir apsukos susokineja tuo metu iki 1100 ir nukrenta iki 900rpm.? Kas gali įtakoti tai?

  Reply

  Čia reikalinga diagnostika, gali būti rimto gedimo simptomai, jei į tai nekreipsite dėmesio ateityje remonto kaina gali ir nustebinti

  Reply

  Opel insignia 2013m 118kw automatas prabegas 280000km nusipirkau automobili pries 2menesius kol dar orai buvo salti ! Prie saltos temp deze dirbo be priekaistu , atsilus orams ir gerai pavaikius opeliuka per miesta prasidejo problemos ! Kaip ir minejau zaibui gerai apsilus ir sustojus prie sviesoforo problema startuojant, atleidus stabzio pedala zaibas pats nestartuoja o laukia kol uzmesiu jam gaziuko ! Uzmetus gaziuko atsiprasant pistelna deze Ir pradeda vaziuoti i prieki 🤷‍♂️ Kokie variantai? Pakeitus tepala ir padarius adaptacija viskas susitvarkytu ar reik rimtesnio remonto? Ir kiek tai kainuotu?

  Reply

  pradžioje būtina atlikti pilną tepalo keitimą ir po to priiminėti sprendimus. Gali žaibas atsigauti. ;)

  Reply

  sveiki , klausimas Nissan micra 2003m 1,4 automatas.Jauciamas prabuksavimas is 1 i 2 .Ar remontuojat? kiek kainuotu paleisti solenoidus ir frikcinius ziedus bei tarpinukes ??

  Reply

  brangiau nei nusipirkti kitą važiuojančią micra

  Reply

  Sveiki, Porsche Cayenne 3.6 benzinas. Begius meto svelniai, bet kai imeta 3 begi jauciasi patampimas lengvas, paskui nuo ketvirto begio vel viskas gerai ?

  Reply

  Galimos problemos hidraulinėje sistemoje. Panašu, tai kad ilgai niekas jos kažkuriam gyvenimo etape neprižiūrėjo ir nekeitė tepalo.

  Reply

  Audi A4 b8 2012 metu 1.8 TFSI benzinas 88kw multitronic. Pradedant vaziuoti buna staigūs patempimai ir dažniausiai du smūgiai iš dėžes bet dažniausiai kai masina salta. Pavaras iš pirmos i antra meta 1200 apsuku, toliau važiuojant nieko nėra jokių garsu ir pavaras meto labai gražiai, tai tik kai iš vietos išvažiuoju tada tie garsai ir tempimas yra, kada keisti tepalai nežinau nes automobilį turiu tik 2 mėnesius, diagnostika buvo daryta bet joje nieko neparodė blogo. Kas galetu butų? Ir ar tai labai brangu? Ar turėčiau keisti kita dėže?

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, po diagnostikos galėtume rasti dėl ko taip vyksta ir pasakyti kiek galėtų kainuoti, jei reikės kažkokio remonto.

  Reply

  audi 2006m multitronikas. pvz sustojus prie sviesaforo pradeda vibruoti automobilis perjungus ant N nustoja

  Reply

  Taip neturi būti yra kažkoks gedimas reikia ieškoti

  Reply

  Sveiki turiu toki kosmara. citroen ds4 1.6 dyzelinas 2012 automatas. nesklandziai meto begius,kartais is trecio nemeta i ketvirta.uzgesinus ir vel uzkurus viskas vel gerai. bet palaipsniuj jauciasi jog tas nesklandus greiciu dezes darbus vis daznesnis. tepalus keitem.ir i gerus. ismeta klaida net kartais jog greiciu dezes klaida.bet ne visada. prie kompo pajungus ne i tema rodo klaida P0263/cylinder 1 -contribution/balance. nebezinau kuom ir tiket,ar greiciu deze nedirba gerai,ar purkstukas ir ar galetu tureti poveiki greiciu deze jai pvz purkstukas blogai dirba. masina vaziavusi 188000km. patarkit ka krapstyti pirma. aciu

  Reply

  Šiuos "košmarus" neremontuojame.

  Reply

  audi A4 B8 2,7d. automatine multitonic pavaru deze, ar galima ideti nuo 2l dyzelines automatines multitronic audi 2009 m

  Reply

  paprastai gali nesigauti

  Reply

  Sveiki. Pakeistas konverteris prieš metus, pravažiuota apie 20k km. pradėjo nebelaikyt apsukų(atleidus akseleratūrių apsukos krenta iki 900 kaip ant N) bet ne visada. Kas galėtų būt?

  Reply

  reikia patikrinti gali ir nieko blogo nebūti.

  Reply

  Sveiki kiek kainuotu pakeisti pavaru deze is mehanines i automatine bmw e46 330d 135kw. Kokiu papildomu daliu reiktu?

  Reply

  reikėtų nusipirkti kita mašina su automatine dėže kaip donorą ir būtų galima perdaryti. Tik klausimas kur prasmė?

  Reply

  Sveiki, Bmw 530xd 2008m 275000km ant salto begiai jungesi gerai kai pasyla begiai jugiasi tik prie didesniu apsuku mazdau virs 2000rpm Atrodo,kad vaziuotu sport rezimu...tepalai niekada nebuvo keisti dezes.....ka patartumet?

  Reply

  Sveiki , Volvo S80 Tf80sc stipriai jauciasi begiai aukštyn ir žemyn persijungiant , begejantis dreba visa masina , girdisi svilpejimas ... orientacine remonto kaina iš praktikos pasakykit prašau .

  Reply

  Jei tepalai dar nekeisti tai kuo skubiau pradėti nuo pilno tepalo keitimo,, o po to bus matyti. Tik prieš keitimą reikia dar ir būtinai diagnostiką atlikti, kad įvertinti kokio lygio čia ta bėda.

  Reply

  Atlikti daignostiką ir po to nuspręsti, kaip elgtis. Jei problemų pavarų dėžėje važiavimo metu atliekant diagnostiką nenustatysim bus galima keisti tepalus.

  Reply

  Sveiki, Volvo s80 1999 2.5 tdi 103 kw. Šaltam automobiliui dėžė veikia be priekaištų. Artėjant prie darbinės temperatūros dėžė sunkiai per jungia bėgius, galų galiausiai nebejuda iš vietos. Ar tai gali įtakoti pardavęs dėžės skystis? Jis keistas maždaug prieš 30 tūkst. Km. Ar skysčio pakeitimas dar gali išgelbėti dėžę?

  Reply

  Ne tai jau nepadės išleistite veltui pinigus teplo keitimui

  Reply

  Sveiki, Ar pakeitus apd, naudojant senas "smegenis" butina atlikti adaptacija? Audi a6 2.7multitronic Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Šia dėžei reikia tai atlikti, po tokių darbų.

  Reply

  Sveiki, Audi q7 2018m, 160 kw. kartais prie nedidelio greicio ~ 1.5 apsuku jauciasi drebejimas. greitis iki 40-50 km/h. Galbut reiktu keisti tepalus? rida 186 Tkm.

  Reply

  pirmiausiai reikia žinoti kokia pavarų dėžė šioje mašinoje. Geriausiai tai pradėti nuo diagnostikos, kad nemėtyti pinigų bereikalo.

  Reply

  sveiki noreciau suzinoti kiek mazdaug kainuotu sutvarkyti automatine deze mb ml 320 cdi 2005 metu.. nesklandziai jungiasi pavaros

  Reply

  reikia prirmiausiai išsiaiškinti to priežastis.

  Reply

  Sveiki, automobilis bmw e90 07m 325d dpf su automatine pavarų dėže. Sustojus prie šviesaforo laikant drive rėžime ant stabdžio atleidus jį kartais pradeda važiuot iškarto ir švelniai kaip turi būt, o kartais būna tokia pauzė 0,5-1s. ir toks staigesnis pajudėjimas iš vietos(kirtimas). Toks darbas aktualus tokio tipo pavarų dežėms ar verta sunerimti ir pradėti "ieškoti sliekų"?

  Reply

  Laba diena, pas mano skoda octavia su FDG donoro automatine deze lygiai tokios pacios problemos kaip pas Jus -kirtimas arba trukciojimas.Kartais viskas normaliai.As pastebejau,kad tokie trukciojimai arba kirtimas buna po stipraus paspaudimo stabdziu pedalo prie sviesaforo.Lengvai laikant nuspaustus stabdzius buna kirtimai svelnesni arba isvis nesijaucia.Nezinau kokiu imtis priemoniu.Cia Vokietijoj niekas nenori remontuot deziu,be to vikas brangu.Prasau parasyk ka darei siai problemai isspresti.Aciu.

  Reply

  Sveiki, Valdai, pas mane ta problema yra kaip pastoviu ilgiau prie šviesaforo D režime, tai dabar jeigu matau kad teks pastovėti minutę ar keleta, tai isijungiu P režimą ir prieš pradedant važiuot įsijungiu "D" ir nebūna to vadinamo kritimo .

  Reply

  Sveiki, Pas mane tapati beda su 325d smugiuoja stipriau palaikius stabdzio pedala ir tik salta, pries pakeiciant deze nebuwo taip, ar gali but, kad pakeitus deze reik ja kazkaip pririst su kompu?

  Reply

  Ar tikrai nepadarėte klaidos tepalo keitimo procese? Čia labai būtų į tai panašu.

  Reply

  Reikia pradėti žiūrėti taip šios dėžės nedirba, tai nėra jų tipinė beda

  Reply

  Sveiki, turiu automobili e60 525d automatine deze nuo 60-120 km greicio tarpais plaukiuoja apsukos ypac jei vaziuoji autopilotu pastovfiu greiciu, masina netrukciuoja begus meto sklandzei ir kas svarbiausia jei vaziuoji 120 ar greiciau apsukos niekada neplaukiuoja sakykit kas cia galetu buti

  Reply

  Čia reikia atlikinėti diagnostika tikrinti parametrus važiuojant tik tada bus galima rasti bėdą.

  Reply

  Sveiki keičiau variklį lūžo velenas iki tol buvo viskas gerai rang rover sport 2007 2.7 po pakeitimo pradėjo pavarų dėžė grybauti tai normalei permeta tai virš 3 štuku apsukų permeta pakeičiau tepalus filtrą dalinai, bet nepadejo ir dekik jei duodi gaza nespėja permesti begi iki 3 tūkstančių apsukų virš 3 pradeda užti sankaba kitaip transformatorius, gal dalinai galėtumėte pasakyti kur beda

  Reply

  Čia nuspėti nepavyks reikia daignostikos ir patikros.

  Reply

  Ford mondeo 2008 103kw dyzelis. Salta silpnai susmugiuoja is 3 i 4. Pasilus vos jauciama kad uzlaiko daugisu is 3 i 4 kas galetu but tepalu nekeiciau pirkau nesenai jau su tokiu gedimu, kA REIKTU PADARYT?

  Reply

  Pradžia nuo diagnostikos ir patikros, o po to jau galima spręsti ką daryti.

  Reply

  Sveiki, kur galima gauti rem kompletą automatinei dėžei.

  Reply

  reikia užsakinėti.

  Reply

  Labas .audi c5 142kw.paspaudus ir atleidus gaza jauciasi smugis i pusasi is dezes...ar sudetingas remontas o gal verta tiesiog visa deze keist?

  Reply

  Jei atliktume diagnostiką, tuomet galėtume atsakyti.

  Reply

  Sveiki turi audi q7 176kw kai persijungia begis jauciamas kaip tymtelejimas i prieki, buvo sudiles kardano guolis su guma sutvarke (kardanas.lt) situacija pagerejo bet vistiek dar jauciasi tas tymtelejimas. Ar gali buti dezes defektas ar reduktoriaus. Gal teko susidurti su tokiu gedimu.

  Reply

  Gali būti.Šioms mašinos dažnai mėgdavo tepalų dėžėje nekeisti.

  Reply

  Sveiki. Tepalus dezes keiciau isigijus automobili. Nuo 30-40 kartais jauciamas uzdelsimas gazo, gal svelnei sudungsi, kai uzsyla masina pilnai, to nedaro tame greityje, bet pastebejau, vaziuojant greiciau, ant tos pacios pavaros atleidziu gazo pedala ir vel ji vidutiniskai paspaudus jauciu visoje masinoje sudungsi. Diagnostika klaidu nemeta, vaziuokle tikrinta technikineje, servisai galu taip pat neranda. Manau adaptacija nebuvo daryta po tepalu keitimo. Tie veiksmai, vyksta tik spaudziant gaza, begius meto lyg gerai. Nezinau kur dar kreitpis...dekui

  Reply

  Turit atvykti atliksim diagnostika ir rasim priežastį.

  Reply

  Sveiki audi a4 b8 multitronic 8 begiu paspaudus virs 3000rmp pradeda stoti. Atleidus gaza ir kiek palaukus vėl traukia. Jokių klaidų nemeta

  Reply

  Reikia daryti dainostika tik tada galėsim pasakyti, klaidų nuskaitymas dar nėra diagnostika.

  Reply

  Sveiki Automobilis BMW E60 530 D 2004m. Automobilyje pakeisti filtrai ir atliktas visas dežės aptarnaviams. Padarytas Chip tuningas ir pareguliuota dežė, tačiau po kokokio mėnesio atsirado toks keistas reiškinys. Mašina perjungia bėgi tik 2100 apsukų. Taip pat pats automobilis nemegsta keisti bėgio jis ant cruizo kontrolės gali laikyti ir 1800-1950 ir ramiai sau važiuoti dideliais sukiais.

  Reply

  Kreipkitės į dėžės veikimo koreguotojus.

  Reply

  Sveiki, Turiu Ford Fusion 2017 (USA). 2 litrai 240 ag motoras. 6 bėgių automatinė dėže (awd). Automobilio rida vos 70k. tačiau juntami tokie nemalonūs dalykai: 1. 1-2 minimalus dungtelėjimas 2-3 stiprus dungelėjimas esant šaltam, stiprus timptelėjimas, esant karštam. Tiesa pasakius kuo daugiau užkaitini dėže tuo geriau bėgiai metosi. 2. Juntamas nedidelis dugntelėjimas 4-5 bėgyje. Tepalus keičiau (dalinis keitimas lygtai) sakė tepalas gan tamsokas. Nepagėrėjo nei kiek, gal minimaliai. Gal įsivaizduojate kas galėtų būti? Gal programuot reikia, adaptuoti ar kažką.. Nes ardyt visada suspėsime :)

  Reply

  Šiai mašinai dalinai keičiant tepalą jo nepakeisite, šios dėžės labai greitai sudegina tepalą. Reikia bandyti valyti dėžę ir atlikinėti adaptaciją.

  Reply

  Sveiki,Planuoju pirkti Ford Edge 3,5 su bendziniu varikliu noriu paklausti ar ju pavaru dezes patvarios ar geras pasirikimas

  Reply

  su 3,5 varikliu neteko susidurti šitoje mašinoje.

  Reply

  Sveiki, Audi a6 c6 3,0tdi 176kw quatrro tiptronic. Šalta arba važiuojant užmiesti viskas kaip ir gerai, bet važinėjant mieste jaučiasi smūgiavimas kartais švlenesnis kartais stipresnis kartais kaip ir viskas gerai. Dariau dalini tepalo keitima, bet problema vistiek išliko bandyti daryti pilna tepalo keitima ar prieš tai dar kokia diagnostika pasijungti pasižiurėti, gal čia jau kažas rimčiau

  Reply

  Reikia nuo diagnostikos pradėti.

  Reply

  Sveiki, iš dežės girdisi lengvas kaip laisvo metalo besipurtančio garsas, įjungus bėgį jis dingsta, visas pavaras mėto tvarkingai. Ar didelė problema ir ar jau reikia tvarkyti? Ačiū.

  Reply

  Reikia tai išgirsti, kad atsakyti.

  Reply

  SKODA OCTAVIA MK2 1.9 TDI DIESEL DSG Buksuoja DSG sankabos, bet kol kas važiuoja. Kokiai pinigų sumai nusiteikt? Ar remontuojat tokias?

  Reply

  Remontuojam tik gali viskas vien sankaba nesibaigti. Nusiteikit diagnostikai, o po jos jums galės apytiksliai paaiškinti kam nusiteikti reikia

  Reply

  Passat 2007 automatinė dsg 6 begiu.ryte važiavau viskas buvo gerai. Vakare atsisėdau nei pirmyn nei atgal ir visokie garsai sklinda tiek atbuline pavara įmetus tiek pradėti vaziuoti. Kas gali būti chana dezei?

  Reply

  gali būti chana

  Reply

  VW golf 4 2002 metai TDI 96kw triptonic šalta nejungia atbulinės pasildzius ant p kokias 5min viskas veikia.kas galėtų būt?

  Reply

  tepalų gali trūkti

  Reply

  Sveiki, kas galetu buti audi a6 c6 tdi quatro, kai vaziuoja kyla garsas is galines vaziuokles kaip kokia skarda trankytusi ir jauciama vibracija ruduktorius nesenai pakeistas

  Reply

  reikia tikrinti neįmanoma taip atspėti.

  Reply

  Sveiki, pas mane bmw e61 2004metu automatine pavarų dėže pasikeičiau tepalus blogai jungdavo pavaras išpiles tepalą suskaiciavu tik 5l buvo nesenai pirkau lietuvoje masina. Taigi pasikeitęs tepalą buvo viskas gerai graziai jungėsi bėgiai.t.t bėdų nebuvo kita diena važiavau greitkeliu 120km/h norejau aplenkti priekį paspaudžiau gazo pedalą man is 6pavaros permetė i 5 ir sukylo apsukos iki galo ir pradingo begiai ismete klaida ,,RATIO MONITORING, CLUTCH B-E,,

  Reply

  Kažką negerai pakeitėte :(

  Reply

  Laba diena Turiu audi q7 2010metu 3 diesel 176kw pradejo idomiai vaziuoti kai persijungineja begis tai lyg truktelna i prieki. Kas gali buti? Gal reduktoriaus guma ar visdelto greciu dezes gedimas, o gal kardano beda? Aciu

  Reply

  Čia priklauso kokia dėžė, bet greičiausiai tai bus su dėžė, o ne guma susija.

  Reply

  Sveiki šalta greičiu dėžė dirba gerai bet pavažiavus apie 20 km atstumu sustojus ir laikant stabdį jaučiasi pora sekundžių švelnus sutrukciojimas atrodo kad ten kažkas susijungia volvo xc90.

  Reply

  jei tepalai tvarkoje ši dėžė turi atjungimo f-ja kad nelaikytų itempimo mažiau kuro degintų ir t.t.

  Reply

  Laba vakaras, turiu Seat leona 2012m. Uzvedus masina variklis lb graziai dirba, bet masina nepajuda is vietos. Kodel?

  Reply

  nežinome. Reikia tikrinti.

  Reply

  Sveiki man idomu kokia mazdaug hidrotransformatoriaus restauravimo kaina bmw 530 173kw 2007m. ?

  Reply

  190

  Reply

  sveiki, ar imanoma, kad del automatines pavaru dezes susidevejimo ima kuro daugiau? deze veikia sklandziai, bmw x5 e53 3,0d 160kw, kiti gedimai atmesti ar sutvarkyti.

  Reply

  taip būna, kad nevisos f-jos dėžėje veikia.

  Reply

  Sveiki.Audi a4 b7 sustojus ir vel pradedant važiuoti kartais vėluoja dėžė išvažiuojant.Ačiū.

  Reply

  Tai priklauso kokia dėžė.

  Reply

  Sveiki bmw e60 lci 6 begiu atomatas, vaziuojant 40-60km tarpe visada jauciama nedidele vibracija,bei juntama,kaip perjungiami begiai, ant mazu apsuku, labiausiai 2,3,4 begiu, simptomai padideja esant zemai lauko temperaturai, apsukos neplaukioja, nesmugiuoja. vaziuojant dideliu greiciu nieko nejuntama.ps su ratais viskas gerai. Konventeris?

  Reply

  gal

  Reply

  Sveiki, BMW e39 2001m 3.0d jau antra ryta pastebejau apsuku sokinejima per pora simtu apsuku, vaziuojant tolygiai ant 50km/h kokius 500m po to pranyksta, autopilotu taip paciai

  Reply

  po diagnostikų tokius dalykus tiksliai nustatome

  Reply

  Sveiki, golf 6 dsg6 2l tdi 140 Meta is 3 i 2 pavara su tokiu stabdymu ir i pirma su smugiu Kas galetu buti?

  Reply

  reikia diagnostikų čia daug galimų variantų

  Reply

  Sveiki bmw e60 525d pirmus du begius jungia negraziai susmugiuoja gan stiprokai,ir pries kalna vaziuojant atbulam pasikelus galui labiau nebevazevo atbulas,beto ismeta avarini rezima vaziuojant greiciau ir uzminant gazo,cia geriau deze pirkti uz 180e ir keisti,ar dar imanoma tvarkyti bandyti?

  Reply

  pirkit

  Reply

  pravaziavus apie 70 km ir sustojus ir vel ijungus d rezima smugiuoja , toliau vaziuojant viskas gerai.xc60

  Reply

  Reikia tikrinti tik klausimas kas kiek laiko tepalus keičiate?

  Reply

  Sveiki. Volvo xc70 2000m. 2,4 147kw. Įsidėjau pavarų dėžę(kadangi senoji buvo visai sugedusi) iš laužyno, vieną dieną viskas važiavo kaip ir neblogai, ateinu kitą dieną važiuoti, šalta važiuoja be problemų, pašilo, pradėjo visai nebevažiuoti, buksuoti, vos begrįžau ant 10-20km/h, gal įtariate kas galėtų būti? P.s. tepalai supilti nenauji(pabandymui).

  Reply

  Matote dėžei jau 20 metų visko tokiai dėžei gali būti.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu diagnostika automatines pavaru dezes Ford Focus 2014 metu 2L variklis- amerikonas. Pravaziuota 67000 km. Pradedant vaziuoti juntama vibracija/ praslydimas, po to sekancios pavaros jungiasi sklandziai be jokiu garsu ar vibraciju. Gal numanot is patirties kas tai per gedimas ir kiek kainuotu ji pasalinti. Siaip gamykliniuose aprasymuose raso kad galimos vibracijos pradedant vaziuoti taciau jos turi dingti automobiliui apoe 2000 km nuvaziavus kol adaptuojasi greicio deze. Ačiū

  Reply

  20 eur numanyt gal ir numanome, tačiau tikriname prieš sakydami nuomonę, kartais numanymas nevisada sutampa su realybe.

  Reply

  Sveiki, išmetė klaida Limited trasmision funkcion... dingo atbuline pavara. Ir i priekį taip pat labai sunkiai tik prie dideliu apsuku permeta pavara į aukštesne

  Reply

  įvyko pavarų dėžės gedimas. Važiuoti su ja nereikėtų.

  Reply

  Laba diena turiu opel signum 2003m 92kw vaiklis 2.2dti neseniai sugedo pavaru deze kadangi buvau pajungias diagnostika variklio jokiu klaidu su elektra nera norejau paklausti kiek kainuptu ir ar lalima rast gedima darant automatines pavaru dėžės patikra turiu minčių kad gali būti hidroblokas arba salenoidai.Defektai budavo tokie kol šalta dėžė viskas kaip ir gerai jeigu mieste pavazineji pradeda prie sankryžų sustojus smugiuoti, tolimi atstumai vskas gerai, ar verta daryti diagnostika ir jei suradus gedimą tvarkyti ar tiesiog ieskoti kitos dėžės. Lauksiu patarimų

  Reply

  Reikia nuo diagnostikos pradėti, po diagnostikos bus aiškiau koks gedimas ir kiek gali kainuoti.

  Reply

  Sveiki vw 2008 m. 3.0 171 kw quattro, jaucias smugis jungiant begius is 3 i 4 pasilusiam varikliui, saltam nesijaucia, tai pat ijungus atbuline pavara jauciamas velavimas. Pavaru deze 6 begiu. Diagnostika klaidu nerodo. Kas galetu buti?

  Reply

  Kas kiek km buvo dėžėje kaičiami tepalai?

  Reply

  Paskutinis įrašas prieš 70 tūkstančių

  Reply

  reikėtų jau keisti tepalą ir gali reikėti adaptacijos, tačiau pirmiau švari dėžė turi būti. Gali būti ir hidraulikos bėda.

  Reply

  Sveiki,Volvo xc90 2005, ryte negaliu ijungti pavaros,jokios,isjungus varikli ir vel ijungus viskas veikia ,vaziuojant begius meto labai graziai . dekui uz atsakyma .

  Reply

  Tikrinkite varlyte prie pedalo, gali būti, kad ji nekontaktuoja ir laiko užrakinta bėgių rankeną

  Reply

  Volvo xc90 ar verta keist tepalus,nes filtra galima pakeisti tik išardzius dėze,tai ir klaustukas ar verta tepalus keist neikianciant fyltro

  Reply

  Atliekan pilną tepalo keitimą tepalo filtras praplaunamas siurblių pagalba.

  Reply

  Sveiki, opel signum 2.2 automatas ijungus D ar R nenori sustot deze.stabdai o ji vistiek stipriai rauna i prieki arba atgal.cia didele problema?

  Reply

  Tai čia greičiausiai yra dėžės gedimas.

  Reply

  Sveiki, dėžė kol šalta smūgiuoja mesdama iš 1 į 2 bėgį. Bet kai pašyla smūgiavimas sušvelnėja. Tepalai pakeisti, tepalo lygis geras.

  Reply

  Taip dar turi įtakos koks koks automobilis, kaip tepalas buvo keistas pilnai ar dalinai? Kokie keitimo intervalai?

  Reply

  Sveiki, BMW E61 2016-12 170kw galas varomas. Švelniai spaudžiant kaip pašyla automatas kartais užlaiko daugiau apsukų tarp pavarų, o šaltas jungia žemomis apsukomis pavaras. Ir važiuojant pastoviu greičiu pvz 100kmh autopilotu visada šiek tiek šokinėja apsukos apie 100rpm. Čia normalu? Ar jau link gedimo?

  Reply

  Čia jau nevisai normalu reikia tikrinti yra galimas gedimas.

  Reply

  Sveiki,kartais vaziuojant,ir duodant staigiai gazo,pavara sumazina,bet tuo paciu kartu ir sutrukcioja,atrodo kad netinkama pavara imeta,ir iskart vel kita pavara imeta,kas galetu buti? Volvo s80 2008m 3.0l AWD

  Reply

  Pirmas klausimas kas kiek laiko keičiate dėžėje tepalus ir ar atliekate tai pilnai ar dalinai? Čia panašu, kad šiukšlės dėžėje trukdo dėžei normaliai dirbti

  Reply

  Sveiki,turiu klausima del bmw f07 8pavaru automato,kai isijungia 6 pavara jauciamas toks kaip musimas ar vibracija stiproka tokia lyg ir panasus kaip kokio kardano ar pusasio kokionors komponento sudilimas,tai ar cia dezei kaskas jau negero daros ,ar tik gali but toks variantas kad pasiekus tam tikrus apsisukimus kardanas ar koks pusasi musa.?

  Reply

  Čia reikia atlikti normalią diagnostiką, kad nepradėti visos mašinos ardyti ir keisti viską iš eilės.

  Reply

  Sveiki turiu ford galaxy 2013 2.0 tdi 140AG powershift ir buna kartai kai uzvedu varikli noriu perjungti pavaru svirti is pozicijos P i kita padeti reikia panaudoti daugiau jegos bet cia tik kartai kai uzmirstu pries uzgesinant is D perjukti i P o poto ne uzvedus perjungiu i P nes kitaip raktelio neina istraukti. Ar cia normalu ar reikia remonto?

  Reply

  Taip kaip jūs darote statyti automobilio nerekomenduojama.

  Reply

  Labas vakaras norejau paklausti ar Ford Edge 2016 m 3,5 bendzinas yra patvari pavar deze labai info apie si modeli gal jus susidurete.Dekoju

  Reply

  Kol kas kiek teko susidurti, tai labai jos apleistos jau po 50 kkm dėžėje tepalas kaip dyzelinio variklio. Tačiau keičiant ir valant dėžę jos važiuoja ganėtinai gražiai. Prieš perkant reikia labai atkreipti dėmesį į pavarų perjungimo švelnumą.

  Reply

  Sveiki, reikalningas pūslės keitimas MB R350 4matic (w251), ar būtų galimybė sužinoti preliminarią kainą už pakeitimą ir restauraciją? Ačiū

  Reply

  Pirmiausia reikia atlikti diagnostiką, kad šeipsau nekaitalioti dėl įvairių gedimų. Kainas galima sužinoti atvykus į priėmimą arba internete kainininke.

  Reply

  Laba diena, Turiu Skoda Octavia 2002 tdi automata pradejo nebe permesti i aukstesne pavara mieste viskas gerai. Bet jie isvaziuoji i autostrada nebepermeta i aukstesne pavara buna issimciu kaip per meta kaip vaziuoji 100km greiciu bet vyksta labai retai. Ka patartumete?

  Reply

  Patartume atvykti patikrai, tuomet surasime gedimą ir galėsime pasakyti kiek jo pašalinimas gali kainuoti.

  Reply

  Sveiki. Mane domina, kiek maždaug kainuoja pavaru dežės bloko pririšimas? Buvo idėta kita pavaru dežė. Automobilis Audi A5 8T 2.7l, 140kw, 2008 metu. Ačiū!

  Reply

  Kreipkitės i atstovybę šiuo klausimu, tai daroma online rėžime.

  Reply

  Sveiki. 2011 Mercedes ML 350CDI. Masina prabegus 70000 myliu. Pradejo jaustis kazkoks keistas pavaru musimas kol masina salta apie 5 min. Po to viskas ok. Jokiu klaidu ant skydelio nemeta.

  Reply

  Pirmas klausimas ar keičiate tepalus laiku? Dėžė kol šalta ji dirba kitaip nei ašilus tai gali trukti grubiai iki 2 km. Patartume šiek tiek vietoje pašildyti. Ir nepraleiskit tepalų keitimo.

  Reply

  Laba diena, vakar įsijungė avarinis dežės režimas. Važiuoti pradeda aukštu bėgiu,sunkiai pajuda iš vietos. Įsibegėjus važiuoja max 4 begiu. Kiek gali kainuoti remontas. Automobilis bmw e46 2l 110kw.

  Reply

  Kad suzinoti remonto kainą reikia defektuoti dėžę.

  Reply

  Sveiki norejau pasiteiraut kas galietu buti kartais siltai masinai ymus R Raide sunkei kyla tai reikia perjunkt ir viel viskas gerai.

  Reply

  Kas sunkiai kyla?

  Reply

  Sveiki, vaziuojant letai, automobilis trukcioja, Aui a4 B8 Multitronic.

  Reply

  Be diagnostikos nieko nepavyks atsakyti.

  Reply

  Sveiki bmw e39 3.0d automatas pradejo trukčiot važiuojant tolygiai, paspaudus biški gazo pradeda apsukos šokinet. Kas galetu būti? Viskas susija su 5 pavara.

  Reply

  Reikškias kažkur yra praslydimas, reikia jo ieškoti.

  Reply

  Sveiki. Turiu audi a8 97m.4.2 velavo tiltai su sujungimu,isardzius buvo trukes hidro blokas-pakeiciau,dabar gerai ir pakeiciau apsuku konverteri (lenkiskas). Bet dabar vaziuojant isijungus 4-tai pavarai ir susijungus pilnai sankabai atsiranda drebejimas,5-tai pavarai taip pat. Turiu kita pavaru deze gera,bet be konverterio. Ta konverteli galeciau det i ta kita deze ir uzdet,bet dvejoju. Tas drebejimas gali but is konverterio ar pati pavaru deze jau sudilus? Ka patartumet? Aciu

  Reply

  Į tokius klausimus patarti neimanoma, čia reikia tikrinti situaciją ir tik tada nuspresti kur bėda ir ką daryti, o taip kaip prašot patarti ir kad atarimas būtų tinkamas nemačius mašinos nesugebėsime.

  Reply

  Ne niekas neluzo manau kazkas sugedo greicio dezej ko pasekoje grecio dezes kompiuteris fiksuoja klaida ir neleidzia masinai toliau inemest jokio begio ir pradet masinai judet kad neatsitiktu kazkas dar baisiau ji tik uzkurus is po leto pavaziuoja 5 metrus tada vel ant ekrano isiziebia visi begiai ir ji sustoja ir nebejuda

  Reply

  Gal jums geriau matyti bėdą, kol mašinos nesam matę detaliai apie problemą kalbėti neįmanoma, tiesiog dalinamės informacija, kas dažniausiai būna esant panaįiems simptomams.

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Tai priklauso nuo gedimo

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Sveiki,ar remontuojate robotizuotas greiciu dezes (Mazda 2) benzinas 1.4 2004 m.

  Reply

  Bmw 325d 145kw 2008 automatas važiuojat šokinėja apsukos. Kompas rodo automato klaidą. Tikriausiai pusles bėda. Kokia kaina būtų sutvarkyti?

  Reply

  Žodelis tikriausiai tai nėra tikrai ir tai nėra diagnostika, pirmiausiai reikia išsiaiškinti gedimą, o poto ir apie kainą klausti. Po tokių spėliojimų labai daug netinkamų remontų yra tekę matyti.

  Reply

  Sveiki, turiu bmw e 61 2007 metų, dėžės tepalai pakeisti, softas naujauses irašytas, bet kartais užlaiko iš antros y trečia pavara, kas galėtų būti? Ir ar būtu imanoma pas jus suremontuoti?

  Reply

  Sveiki, Softas ne uogienė jis nesurugsta, naujo softo įrašymas neišspres dėžės gedimo problemos. O dėl pavaros užlaikymo čia bus kaltas variklis nes bėgis perjungiams tik tada kai tai apskaičiuoja kompiuteriai.

  Reply

  sweiki.audi a6 2002m multitronic. pradedant vaziuot taip kaip prabuksuotu atrodo, jeigu povaliai issibegeji viskas ok kaip ir arba jeigu jungineji pats begius tada irgi nesijaucia tas .ar panasu y didely gedima ir ar tai sutvarkoma?

  Reply

  Taip tai sutvarkoma.

  Reply

  Sveiki audi 2.7 132kw multitronic 7 pavarų dėžė. Įjungus R pradeda trukseti, bet po kelių sekundžių viskas pasitaiso. Į priekį kartais ir būna kad įjungus D iš vietos nevažiuoja, paspaudus gazo pedala sureguoja po kelių sekundžių ir tada būna rovimas iš vietos. Kokia priežastis būtų.? Ir kokia - kaina tvarkymo pas jus.?

  Reply

  Galimas gedimas kurį reikia nustayti diagnostikos pagaba, remontuojame šio tipo dėžes.

  Reply

  Sveiki, nusipirkau bmw e60 530xd 2008m , po kurio laiko , atsirado tapmpimas važiuojant ramiai nesijaučiai nuo 80 užminus gaza iko dugno jaučiamas tampimasis .

  Reply

  Reikia atvykti į vietą ir važiuojant žiūrėti kas vyksta per diagnostiką.

  Reply

  Sveiki MB S320 smūgiuoja 4 pavara ką daryt 2008m.

  Reply

  Aiškinti dėl ko ir taisyti.

  Reply

  Sveiki, turiu bėdą su chrysler 300c 2007 3.0d, kuri pasireiškia tik po ilgesnio stovėjimo. Užvedus automobilį ir įjungus atbulinę pavarą automobilis labai labai vangiai juda, keliant apsukas taip pat nesibėgėje. Judant į priekį sitacija geresnė, bet taip pat jaučiasi vangumas, tačiau pravažiavus pora kilometrų viskas funkcionuoja puikiai. Taigi kas tai galėtų būti?

  Reply

  automobilio šilimo rėžimas.

  Reply

  Sveiki. Audi a6c6 2,7tdi su multitronic. Kas galėtų būti, kad šiuo metu, kai lauke iš ryto minusas, mašina nenori važiuoti? Pašildau kokias 5min, jei įjungi į R, iškarto važiuoja kaip priklauso. Tada įjungiu į D ir mašina vos vos iš lėto pajuda. Paspaudus lengvai gazą apsukos kyla iki kokių 1600, variklio garsas didėja bet netraukia į priekį, ir ties kažkokiu momentu truktelna ir važiuoja normaliai. Šiltai jokių bėdų, važiuoja gražiai. Tepalai keisti pas jus vasarą. Nesenai buvau nuvaręs į audo centrą adaptuot dėžę, bet sakė nesigvo, greičiausiai dėl per daug išdilusios sankabos. Jei čia sankabos bėdos, kiek gali kainuot? Ačiū iš anksto

  Reply

  taip jei sankaba per daug susidėvėjusi gali kilti panašių problemų. Kainos priklauso ir nuo pačios sankabos gedimo ir ką joje keisti reikia.

  Reply

  Sveiki, touareg 2006 3,0 automatas, dėžėje smugiai iš 4 į 5, visos kitos gerai, kiek apytiksliai kainuotų remontas,

  Reply

  kita dėžę nupirkti bus pigiau

  Reply

  Sveiki audi a6 c6 3litrai quatro automatas atsitiko yokia beda uzkurus varikli ir nuspaudus stabdi prie riciago atsirado toks kliksintis garsas ir ijungus begi masina nevaziuoja per kompiuteri rodo kaip begiai eina nuo 1 iki 6 tada uzsidega visos parinktys ( p n d r s) gaza spaudziant masina gazuojasi bet isvietos nejuda

  Reply

  kažkas lūžo mechaniškai gal pusašis?

  Reply

  Sveiki kas gali buti ? Esu ne lt ir bijau vaziuot su masina . Audi a3 2005 benzas , ijungus dega visos raides . Vaziuoja gerai permeta begius svelniai .Aciu

  Reply

  kažkoks gedimas gali būti. greičiausiai elektrinės dalies.

  Reply

  Sveiki, turiu Audi A2 1.2 deze robotas, kuriasi tik is N padetes, esat STOP nesikuria. Atlikta buvo adaptacija, bet problemos yra, gal blogai atliko man, o gal koks gedimas? Ar galit padeti.Aciu

  Reply

  gal nepavykok adaptacija ji gan komplikuota.

  Reply

  Sveiki. Reikalinga "pusle" V102 BMW E60. Ar turite pas save restauruotu atskirai parduoti?Kaina?

  Reply

  Kartais turime kartais tenka darytis naujai.

  Reply

  Sveiki, turiu automobilį Audi A6 2.0TDI 2007m su automatine multitronic 7 pavarų dėže, norėjau paklausti ar galima tampyti priekabas su šita dėže?

  Reply

  Patartume vengti šio veiksmo ypač stipriai pakrautoms priekaboms.

  Reply

  Sveiki, Audi A4 B8 2,0 TDI Multitronic. Pradedant važiuoti iš vietos, jei statesnėje įkalnėje, mašina kartais trukčioja. O jeigu sustojus išvažiavime iš požeminio parkingo (kur labai statu), tai ant D ji rieda atgal, spaudžiant gazą apsukos kyla, bet nevažiuoja į priekį, galiausiai visa besipurtydama pradeda važiuot, net užgest gali (tarsi ant mechaninės su per žema pavara). Važiuojant kelyje tai viskas ok, pašalinių garsų kaip ir nėra. Yra minčių?

  Reply

  Reikia pradėti nuo diagnostikos panašu į rimtus dėžės gedimus.

  Reply

  Sveiki..ML 320 1998m. nemusa begiu...pirmas vaziavimas viskas tvarkoje iki stabdymo,nukritus apsukoms ir vel bandant vaziuoti lieka tik pirmas ar antras begis,sekanciu begiu nemusa.kas galetu buti aciu.

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai, čia be kompiuterinės patikros į tokius klausimus atsakyti nepavyks.

  Reply

  Sveiki, Audi A8 2004m pasikeiciau tepala pavaru dezes ir pradejo smugiuoti pavarasa tiek persijungiant greitejant tiek letejant, pries tepalo keitima buvo smugiavimas is pirmos i antra pasilus veikdavo gerai. Sakykit ar cia viskas nuo adaptacijos priklauso?

  Reply

  Tikriausiai atlikote ne pilną tepalo keitimą ir kažkas keitimo metu įvyko netaip.

  Reply

  Laba diena,kas gali but,automobilis Audi A6,3.2 benzinas,quatro,automatas,vaziuojant ir isijungus 3,4 pavarai,jauciasi vibracija?

  Reply

  Kad suzinoti dėl ko tai vyksta reikia atvykti daignostikai ir važiuojant tikrinti kas negerai.

  Reply

  Sveiki turiu MB GLE350 Coupe, Dizel, 2015 m. 3L, 190 kw važiuojant normaliai viskas atrodo veikia gerai bet jai iš vietos norisi tarkim sankryžoje spustelti gazo kad prašokti tai apsukos sukyla iki 4 o masina vos velkasi nera jokios traukos, nes ji " Klykia" ne savo balsu o pavara nepersijungia i 2 ir tik apsukom pasiekus apie 4,5 persijungia 2 pavara ar čia galėtu būti dėžės problema o gal užtenka tik kažką sureguliuoti lauksiu jūsų komentaro ačiū

  Reply

  Čia reikia pravažiuoti ir patikrinti komentuoti nematant sudėtinga.

  Reply

  Sveiki 2005 Bmw e61 525 120 kw automatas, staigiau sustabdant susmugiuoja greiciu deze, atliktas dalinis tepalu keitimas

  Reply

  Sudėtinga komentuoti, keičiant tepalą turėjo matytis dėžės susidėvėjimas, pagal tai būtų galima vertinti, dabar labai sunku atsakyti, keičiant ne visą tepalą galėjo kokios šiukšlės pajudėti ir t.t.

  Reply

  Sveiki automobilis vw toureg 2007 m 3.0tdi 165kw pavaru deze smugiuoja kartais stipriau paspaudus gaza kartais nei to nereikia o kartais ji labai sklandziai jungia pavaras..smugis jauciamas 2/3 pavara...pakeisti tepalai filtrai daryta diagnostika kalaidu ar praslydimo nerodo...galeciau tiketis pagalbos is jusu?beje masina cipuota bent jau taip minejo kad maximaliai gal tai turi itakos?

  Reply

  Panašu, kad dėžė buvo neprižiūrėta tepalai nebuvo keičiami, o dabar viso to pasekmės, pagadinta hidraulinė valdymo dalis.

  Reply

  Sveiki, Mitsubishi Outlander 2011 2,4 benzinas, su CVT dėže . Važiuojant į įkalnę kartais pradeda trukčioti. Pamažu atsiranda ir lygiame kelyje. Variklis dirba gražiai.

  Reply

  Čia reikia atvykti diagnostikai ir važiuojant reikia ją atlikti ir bus aišku.

  Reply

  Sveiki, Problema sekanti: 2011 Audi A6 FSi 2.8Q S-Tronic. DSG 7 pavaru deze Kol salta viskas dirba idealiai tiek i prieki tiek atbuline eiga. Kai susyla iki darbines temp vaziuojant i prieki viskas dirba tvarkingai. Atbuline eiga pajudejus viskas OK, bet tik prisilieciu prie stabdzio pedalo atsiranda toks duslus garsas, bumtelejimas, kartais stipresnis, kartais silpnesnis. Nuvaziavau, padare diagnostika - ismete klaida: "p275300 transmission fluid cooler control circuit/open" Pakeite viena solenoida ir voztuveli su laidais ir fishke. Pravare diagnostika - klaidu nebemeta. Visgi problema islikus. Gal turite kokiu minciu ka daryti toliau? Ar adaptacija gali padeti? Dekui

  Reply

  Čia sunku atsakyti reikia atlikinėti diagnostiką ir viską tikrinti, kad kažką komentuoti.

  Reply

  Sveiki bmw 2009 e61 automatine pavaru deze. Ramei vazuojant begius svelnei jungineje, agresiviau vaziuojan normale neto tik is 4 i 5 begi jungent imeta i avarini begi. Sustojus ir uzgesinus viskas vel ok. Kas galetu buti?

  Reply

  Tai yra dėžės gedimas, koks galužinoti atlikus diagnostiką

  Reply

  Sveiki, nežinau kas atsitiko su mano audi vaziavau atbuliniu ir atsitrenkiau i borteli ir viskas tuom baigesi. Iš vietos pajudu tik su pilnom apsukomis kaip sakant užkabina ir pradeda juded. Rodo avarini rezima pavarom galiu judet labai sunkiai i preki ir atgal tik. Kas galejo ištikro atsitikt gal galyte kuom padet, paaiskinti ar tai pavaru dezes beda ar ne! Ačiu!

  Reply

  greičiausiai tai pavarų dėžės gedimas sutpo su tuo atsimušimu. Koks tai gedimas galima pasakyti tik po diagnostikos, taip pat po diagnostikos galima pasakyti ir kiek kainuos.

  Reply

  Audi A6 C6 2,4 benzinas.7 pavarų automatas.Pilnas tepalo keitimas.Kaina?

  Reply

  Kainos pateikto detalios samatos sudaromos priėmimo metu.

  Reply

  sveiki,chrysler pacifica 3.5 2005m. 4 pavaru automatas smugiuoja perjungiant is 3 i 4 jai greit begejies,jai begejamasi letai,jungia gerai,kitas pavaras jungia gerai,kokie tiketini gedimai?aciu

  Reply

  Pradžioje reikalinga diagnostika po to galima analizuoti rezultatus.

  Reply

  Sveiki, subaru nuo 2015 cvt pavarų dėžė: kai važiuojant atleidi akceleraciją (stabdoma pavarų dėže) pradeda skleisti garsą (kaip skysčio judėjimą, kaip silpnas tratėjimas). Važiuojant tolygiai ar greitėjant jokiu pasaliniu garsu nesigirdi. Taip pat panašus garsas pradeda girdėtis sustojus ir perjungiant į R N ar D. Gali būti kad pavarų dėžei gali trūkti iki 0,5 L tepalų(buvo keistas tepalų vamzdelis) Ar tai gali būti susiję su tepalų kiekio trūkumu?

  Reply

  0,5ltr tepalo tai tik puse normos tai visiškai jokios įtakos netuei, kai varikliui yra puse normos jam gi niekas nenutinka.

  Reply

  Sveiki, audi a6 c5 2003m 2.5tdi 120kw multitronic dėžė, kiek kainuotu "puslės" restauravimas ir sudėjimas ir išėmimas automobiliui pas jus servize /-, dėkui iškart už atsakymą.

  Reply

  Ši dėžė tokių detalių neturi. Gal vistik geriau atvykit diagnostikai sužinosime kur tikrosios bėdos.

  Reply

  Bmw f15 xdraiv vaziuojant greitai ir letai pastoviai auto sokineja atrodo kad musa ir musa pavaras. Gaunasi pastovus tampymas

  Reply

  Turite atvykti atliksime diagnostika ir išsiaiškinsime, kur problema.

  Reply

  sveiki, Audi C7 3,0 TDI 200kw. 2016. idomiai dirba greičių dėžė tarp pirmos ir antros pavaros. Yra lengvas stuktelėjimas. Iš 2-os į 1-mą perjungiant ant šalto užlaiko ir staigi permeta į pirmą. Atrodo kad ir laisvumo kažkur yra. Kitos pavaros jungiasi gerai, švelniai. Kame galėtu būti problema?

  Reply

  Turite atvykti atliksime diagnostika ir išsiaiškinsime, kur problema.

  Reply

  sveiki. Peugeot 508, 6automatas. buvo greicio dezes smugiavimas is aukstesnes i zemesne, taip pat is parkavimo pozicijos begant per begius is P einant i R, ir i D juntamas smugiaivimas. Renovuota pusle, pilnai isvalyta greiciu deze, pakeisti tepalai ir filtrai, plius pakeistas naujas hidroblokas, turejo praeiti adaptacija ir susigyventi. 2-3men po remonto, didesni smugiavimai dingo, bet lengvas stumtelejimas isliko, ypac kol gr. deze salta. Kokios galetu buti smugiavimo priezastys?

  Reply

  Šio tipo dėžių neremontuojame

  Reply

  Sveiki bmw e46 320d 2003 šaltas variklis nevažiuoja ant D apsukos kyla, mašina stovi vietoj lyg gazuočiau ant P , bet R veikia ir šaltas, tepalas nekeistas.

  Reply

  Reikia patikrinti tepalo lygį

  Reply

  Sveiki, dingo atbuline pavara, kai šaltas varikilis ijungus atbuline pavara automobilis rieda, bet i akseleratoriu nereguoja, o kai pašila variklis atgal išvis neberieda. Važiuojant i prieki viskas gerai, kas gali but? Bmw e46 330 fl

  Reply

  Čia reikalingasa dėžės remontas ardyti ir defektuoti kad sužinoti kiek tai gali kainuoti.

  Reply

  BMW E90, 2008m. 318D, 105kW automatas. Kiek kainuotų tepalų pakeitimas dėžėje?

  Reply

  Darbų kainas galite rasti čia: https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Sveiki, MB W211 2.1 90kw kol šalta dėžė smugiuoja perjungiant pavara, pašilus jungineja gerai. Kas galetu but?

  Reply

  Ar tepalų netrūksta?

  Reply

  Sveiki. Vw tiguan 2011 m. DSG7 deze. Kartais netolygiai meto pavaras (uzdelsia imesti i 3) kartais ijungus D nejuda is vietos o paspaudus akseleratoriu stipriai smugiuoja ir tik tada pajuda is vietos. Buvo isijunges avarinis rezimas kai liko tik viena pavara i prieki. Uzgesinus ir uzkurus vel viskas veikia. Kokios galetu buti priezastys

  Reply

  Reikalinga atlikti diagnostiką. Čia be kompiuterio pagalbos į tokius klausimus neatsakysime

  Reply

  Sveiki, Audi a6 c7 s-tronic 2011-12 180kw quattro kaip ir automobilis vaziuoja tvarkingai pavaras taip pogi meto graziai, bet karts nuo karto meta klaida 10617 P2753 8040 P17D8

  Reply

  Šiai dėžei turime atlikti diagnostiką, kad galėtume atsakyti į šį klausimą.

  Reply

  sveiki turiu glf5 su dsg 6-iu pavarų dėže. užkūrus automobilį esant šaltam varikliui dėžė veikia be priekaištų, bėgius perjungia švelniai. užkaitus varikliui iki 90 laipsnių temperatūros pradeda kietai perjunginėti 1-3 bėgius D ir S padėtyse. gal galit patarti nuo ko pradėti spresti šią problemą

  Reply

  Tikriausiai nuo diagnostikos tikrinant parametrus.

  Reply

  Sveiki.Audi A3,2008.06,1798cm3,118kw,VIN WAUZZZ8P58A205027.Automatine deze.Kokia ji(tiptronic,multitronic)? Kokie dazniausiai pasitaikantys gedimai? Aciu.

  Reply

  Nekeičiami tepalai ir to pasekmės.

  Reply

  Sveiki Audi a4 B7 2005 2.0 tdi 100kw mechanine jungiant 3 pavara garsas kazkoks lyg bruzintusi kazkas ir ant perjungimo svirties jaucias vibracija jungiant 3 pavara

  Reply

  Įtarimas būtų į kokį sugedusį guolį

  Reply

  Sveiki, turiu Ford Focus dyzelinį 2012m.Vaziuojant užsidegė pranešimas apie transmisijos funcijos sutrikimą ir pradėjo blogai persijunginėti pavaros. Užgesinus ir vėl užvedus automobilį nebemeta jokių pranešimų ir pavaros normaliai persijungia. Kokia čia problema galėtų būti? ar reikia pasikeist tepalus pavarų dėžėje ar kažką tvarkyti rimčiau? Ačiū.

  Reply

  Ne čia tepalo keitimas nieko nepadės kol yra gedimas. Reikia tikrinti kokia bėda ir jei bus įmanoma ją pagauti tuomet bus aišku ką daryti toliau.

  Reply

  Sveiki, opel astra h 2005 su easytronic dėže vos pradėjus važiuoti persijungiant pavarom jaučiami smūgiai, vėliau apšilus viskas veikia normaliai. Taip pat bandant pajudėti iš vietos trukteli ir užgesta. Ar tai gali būti susiję su nekeistais pavarų dežės tepalais?

  Reply

  Greičiau susiję su dėžės problemomis sakaba ir t.t.

  Reply

  Sveiki, automobilis 2009 m. KIA Sorento, 2,5 L dyzelis, automatas. Automobilis eksploatuojamas apie 2 mėn. - daug kas nežinoma (nežinoma greičio dėžės ir kitų mazgų tepalų keitimo istorija). Duodant daugiau gazo apie 40 km/h ir apie 80 km/h greičio jaučiamas šioks toks nežymus drebėjimas, kol persijungia pavara. Jei gazo duodama švelniai - tas nesijaučiama. Pavaros persijunginėja švelniai. Ar čia gali būti jau koks gedimas? Planuojam pas jus daryti greičio dėžės tepalo pilną keitimą ir kitų mazgų tepalų keitimą.

  Reply

  Čia diagnostika atskleistų visas paslaptis.

  Reply

  Audi A6 2010 metų 2.0 tdi automatas ,125 kilovatai,kelių pavarų greičių dėžė?Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Reikia žiūrėti, kas 5montuota gali būti keli variantai

  Reply

  Sveiki,Audi A6c6 automatas 2010metų, variklis 2.0 tdi , 125 kilovatai ,įjungus D pavarą ant lėtų apsukų variklis trūkčioja arba užgęsta.Greičių dėžės tepalas pakeistas prieš porą dienų ,nuvažiavau 400 km, kokia problema gali būti?Ar greičių dėžė turi filtrą?

  Reply

  visos dėžės turi filtrus

  Reply

  Sveiki. Vakar važiuodamas namo palėta paspaudžiau gaza ir atrodė kad kažkas kažkur nesukibo ir skipint pradėjo.. Šiandien atėjus prie automobilio nustačius D raidę automobilis nepajudėjo iš vietos. Automobilis BMW e46 330 d 2002 metų. Kiek kainuotų ja atnaujinti?

  Reply

  Atlikus defektavima šį klausimą atsakyti įmanoma.

  Reply

  Sveiki. 2008m x5 e70 automatas. Rytais vaziuojant šaltu automobiliu buksuoja antras ir trecias bėgiai. Pravažiavus keletą kilometrų buksavimas praeina. Tiek šaltas, tiek šiltas bėgius jungia normaliai, smūgiavimų nėra. Automobilį pirkau prieš keletą mėn., tepalų kol kas nekeičiau.

  Reply

  Tepalus esant galimybei keiskite, o čia tiesiog dėžės įildymo rėžimas ir niekas jum ten nebuksuoja. Atšalus orams taip ir turi būti.

  Reply

  sveiki,turiu keleta klausimeliu:)kaip suzinoti dezes markiravima mano auto ir ar tinka audi a6 c7 automatine deze VAICO atf cvt g052 180 a ar a2 tepalai?dekui

  Reply

  Mes pamate dėžę iškarto galime tai atsakyti.

  Reply

  Turiu bmw f10 525d automatas Išvaziuojant is stovejimo D padetyje,staigiai paspaudus greičio pedala,jauciasi smugis ,begiai jungiasi svelniai net nesijaucia. Gal galit patarti kas galetu buti!

  Reply

  Reikia patikrinti iš kur tas laisvumas gali atsirasti ar tai dėžė kalta ar tai važiuoklės bėda

  Reply

  Sveiki turiu audi a6 2013 metu su Multitronic pavaru deze ijungus adbuline pavara girdisi triuksmas o su antra pavara pajudant juntama vibracija dar stabdant jauciama kaip ir trintis kompiuterio degnostika klaidu nerodo vaziuojant normaliu greiciu pavaras musineja grazei ar dar imanoma butu pataisyt pavaru deze ar jau pervelu?

  Reply

  Šiai dėžei reikia atvykti atlikti diagnostiką ir rasim kur bėda.

  Reply

  Sveiki. Turiu citroena c4 picaso. 1,6 litrų. Robotizuota 6 pavarų greičių dežė su 1 sankabos disku. Problema: 1. Pavaras 1-2 kartais 3 perjungia su dydelem apsukom 2800-3000. Padidėjo smarkiai kuro sąnaudos. Ar kalibracija padėtų? Tiesa, jautiesi kvapas kai bandžiau užvažiuoti ant bordiuro, gal jau keisti sankabos diską? Ačiū!

  Reply

  Neremontuojame šįių modelių

  Reply

  Sveiki, bmw e90 2008m pavažinėjus šiek tiek (turbūt kai pašyla tepalai) iš vietos gerokai staigiau nuspaudus akseleratorių auto pradeda visa drebėti, ir kartais toks jausmas kad neperjungia pavaros, tik apsukos kyla, (bet ne visada) pajudant iš vietos švelniai viskas tvarkoje, ant šalto taip pat viskas tvarkoja, kas galėtų būti? Gal bandyt tik tepalus keist ar čia reikalinga diagnostika kad nustatyt gedima? Ačiū už atsakyma :)

  Reply

  Reikia tikrinti tepalo lygį ir atlikti diagnostiką.

  Reply

  Sveiki. Butu klausimas kaip dezes patvarumo prasme audi a6c6 2.0tdi 125kw 2010-2012metu? Cia ta deze su dirzine pavara? Kokios kainos kap remonto tokiu deziu?

  Reply

  Geros dėžės tik labai neprižiūrėtos. Jau atstovybės stengiasi jas kaip įmanoma pagadinti. Esmė ta, kad labai reikia laiku keisti tepalą ir čipuoti jos negalima.

  Reply

  BMW 525 130kw automatas, mechatronikas sustabdant susmūgiuoja, bėgiai truputį užsilaiko. Kokia preliminari kainą, jeigu jį restauruoti ?

  Reply

  Pirmiausiai dagnostik ir tik po to bus aišku ar ten ką noors reikia restauruoti.

  Reply

  Sveiki Audi a6 2005m quattro problema, kad kartais vaziuojant uzsidega kad veikia visi begiai vienu metu (P,N,R,D,S) tada automobilis neperjungineja begio i aukstesne pavara tik uzgesinus ir uzvedus vel viskas susitvarko. Po kiek laiko vazinejimo vel tas pats

  Reply

  tai rodo dėžės gedimą, o jis gali būti dėl mechanokos dėl elektros dėl hidraulikos dėl kompiuterio dėl tepalo ir t.t.

  Reply

  Sveiki.Turiu Bmw 320 d.2006 m automatas.Kelis kartus pasikartojo kad staigiau stabdant ir beveik sustojus masina dar truktelna i prieki.Ir dar buvo vienas atvejis kad vaziuojant ir pradejus staigiau stabdyti pries sustojant supulsavo apsukos ir automobilis uzgeso.Kas galetu buti.Aciu uz atsakyma.

  Reply

  čia būna įvarių bėdų. Tčiau jos visos susijusios su slėgiais dėžėje

  Reply

  Sveiki. Norėjau sužinoti kiek kainuotu BMW 328 Visi varantys (4х4) 2010 m automatines dėžės pūslę remontas ar restauravimas?

  Reply

  Kainos internetu neskaičiuojame.

  Reply

  laba diena.pries metus pirkau audi a6 2003 metu.pavaru deze multitronik,is pradziu buvo viskas gerai bet nesianiai spaudziant akseliaratoriu atsiranda drebejimai ir kartais net uzsidega variklio lempute(vadinamas ciakas) koks gali buti gedimas ir kiek kainuotu.aciu.

  Reply

  Čia atlikus diagnostika galima atsakyti koks gedimas, ten yra keletas vietų dėl ko taip gali jaustis.

  Reply

  Sveiki audi a6 2012 3.0 tdi 180 kw dsg 7 pavaru deze. Klausimas ilgiau pastovejus ant drive padeties pasijunta tepalo kvapas. Taip pat lipant ant borduriu buna pasijunta taip pat. Gal esat susidure kas per beda?

  Reply

  Čia fatktas , kad yra tepalo pratekėjimas tik tikslios vietos nematant neatspėsime.

  Reply

  Laba diena norėčiau sužinoti BMW X5 E70 nuo kurių metu pradėjo gaminti 8 laipsnių pavarų dėžės su kokiu variklių nes norėčiau pirkti konsultacijos norėčiau ačiū labai geros dienos jums

  Reply

  Jei neklystame nuo 2010

  Reply

  Sveiki pas mane yra audi a7 2013 metu dezes teplai keisti laiku audi salone bet problema tame kad vaziuojant letai laiku nemeta pavaros is antros i pirma masina turi beveik sustoti kad imustu pirma pavara pajudant su antra pavara jaucias vibracija nes laiko antra pavara per ilgai per degnostika rado klaidos koda gear selector engaging procces not successful ar tai gali buti rimyas gedimas?

  Reply

  Kaip vertinsit tą rimtumą? O gedimas yra reikia keisti tą selektorių.

  Reply

  Sveiki ar yra imanoma patikrinti CVT dežės tepalu ligi. Jei taip, tai vairuoju Toyota Verso 2009 gal žinote kurioje vietoje randasi matuoklis? Kitas klausimas butu kai dėžė perjungia pavara jaučiasi toks pergazavimas ar gali buti kad dežės diržas susidėvėjo, ar tiesog truksta tepalo?

  Reply

  Čia gal pas jus ne CVT dėžė pagal simptomus.

  Reply

  Sveiki, kokia problema galėtų būti, jeigu rasoja greičių dėžės salninkas? Audi A4 b7 2.0 tdi 103kW?

  Reply

  gali būti blogas riebokšlis ar blogai įstatytas

  Reply

  Sveiki, ruošiuosi įsigyti automobilį. Patikrinus servize paaiškėjo jog rasoja pavarų dėžės salninkas. Kokios problemos galėtų būti? ir kiek atsieitų remontas Audi A4 B7 2.0 TDI 103kW

  Reply