• Važiuoklės remontas mūsų auto  servise atliekamas visų tipų automobiliams. Nustatomos važiuoklės problemos, išaiškinamos priežastys dėl ko atsirado šios problemos.

  Tikriausiai ne vienam iš mūsų yra tekę nuvažiuoti į TA, po patikros klijuojami ant numerio lipdukai, spausdinamas žalias lapas, o automobilis važiuojant ir toliau bilda. 

   

 • Važiuoklės remontas Kaune. Galinių priekinių šakių salentblokų keitimas.

  Važiuoklės remonto metu gan dažnai randamas gedimas-susidėvėję galiniai priekinių šakių salentblokai. Suplyšus šiems salentblokams girdimi duslūs bildesiai važiuojant nelygiu keliu. Šių salentblokų konstrukcija sudaryta iš metalo ir gumos lydinio, todėl  bėgant laikui metalas pradeda koroduoti, taip atkeldamas įlietą gumą ir salentblokas praranda savo funkcijas. 

  Šiuos salentblokus patikrinti yra sunku, nes jie važiuoklėje montuojami sunkiai prieinamose vietose ir sudėtinga juos vizualiai pažiūrėti. Įgudę specialistai gan greitai patikrina važiuoklės galinius šakių salentblokus. 

 • Bilda vairo kolonelė. Ar tkrai dėl to kalta vairo kolonėlė?

     " Pas jus bilda vairo kolonėlė" neretam teko išgirsti šia diagnozę. Kiekvienas vairuotojas supranta, kad tokiu atveju jau laukia nemažos remonto išlaidos.

  Tačiau ar tikrai dėl bildesio kalta vairo kolonėlė?

      Tai labai dažnai pasitaikainti klaidinga diagnozė. Neturit pakankamai įgūdžių tikrinant jūsų automobilio važiuoklę, jums gali pateikti būtent šią klaidinančią diagnozės išvadą "bilda vairo kolonėlė". Reikia pastebėti, kad yra daug važiuoklėje vietų, kurių bildėjimas gali sudaryti šį klaidingą įspūdį.

  Auto servise Aukščiausia pavara patikrinsime jūsų automobilio važiuoklę ir nustatysime nespėliodami tikrąsias važiuoklės bildėjimo priežastis. Pasiūlysime tinkamus ir kokybiškus sprendimo variantus.

 • Važiuoklės patikra - vaziuokles remontas

  Užtikrins saugias Jūsų atostogas.

 • Atostogų metas- tikras automobilių išbandymas.

  Daugelis mūsų atostogų metu nuvažiuoja po keletą tūkstančių kilometrų. Tolimos kelionės su pilnai pakrautais automobiliais, aukštos temperatūros vasarą, žemos temperatūros žiemos metu, transporto kamščiai, kalnai, neasvaltuoti keliai tampa tikru automobilių ištvermės išbandymu.

  Nepakankama techninė priežiūra gali būti netikėtos ir ankstyvios atostogų pabaigos priežastimi, kai prietaisų skydelyje pamatome ispėjamąjį simbolį ar išgirstame keistus sklindančius garsus.

   Todėl norime Jums priminti, kad reikia reguliarai patikrinti pagrindinius važiuoklės komponentus. Rekomenduojame atkreipti dėmesi į automobilio ABS, bei ESP sistemų efektyvų veikimą, pasitikrinti amortizatorių būklę. 

 • Nuo amortizatorių būklės tiesiogiai priklauso automobilio stabdymo kelias. Automobiliui nuvažiavus virš 100 000 km amortizatorių būklę rekomenduojama tikrinti kas 20 000 - 40 000 km. Automobilyje esantys amortizatoriai per 100 000 km. atlieka labai daug suvaikščiojimo ciklų iš apačios į viršų net po kelis milijonus kartų. Amortizatorių veikimo laikas priklauso nuo daugelio faktorių, nuo kelių, kuriais eksplotuojamas automobilis, nuo kelių duobetumo ir pan. Amortizatorių pagrindinis priešas yra purvas, dulkės, karštis, vanduo bei druska. Visi šie faktoriai gali pagreitinti amortizatoriaus susidėvėjimą.

 • Vaziuokles remontas

  Tikriname ir keičiame šarnyrus, traukes ..

 • 12 comments

  Laba diena, Mane domina, kiek kainuoja pas jus ratų suvedimas? Automobilis - Seat Leon. Taip pat norėčiau ir šviesų sureguliavimo.

  Reply

  Ratų suvedima darome tik po to kai sutvarkome važiuoklę kaina būna 25 eur

  Reply

  Sveiki, norejau paklausti kokia kaina butu pakeisti priekinius amortizatorius mb clk auto? Aciu

  Reply

  Skambinkit nurodytais telefonais dėl konkrečių atvėjų.

  Reply

  Ar keiciat BMWe39 galinio tilto salenblokus

  Reply

  Taip

  Reply

  Sweiki .norejau paklausti kokia kaina butu perpresuoti audi a6 c5 .priekinius sarnyrus .ir visa kita vienos puses????

  Reply

  Sveiki kokia kaina perpresuoti šakiu įvores tik už darba ? Ivores turesiu nupirkes. Bei šarnyru keitimas tik už darba ?

  Reply

  Tokių paslaugų klientų išardytoms šakėms neteikiame.

  Reply

  Jei tik perpresuoti tai iki 5 eur 1 vnt. Bet ar čia neturėjote mintyje išimti perpresuoti ir sudėti?

  Reply

  Sveiki, noriu paklausti, kiek kainuotų pasikeisti atraminius guolius ir greičių dėžės pagalvę pas jus su jūsų detalemis ? Golf 5 2004 m 1,6 L benzinas AČIŲ

  Reply

  Darbo kaina 25 eur 1 vnt Dėžės pagalvės keitimas nuo 10 - 30 eur. Priklauso kuri pagalvė. O detalių kaina priklauso nuo to kokias rinksitės ir kokius gamintojus, nes kainos labai skiriasi.

  Reply
 • Nepamirškite nurodyti savo automobilio Markę, modelį, pagaminimo metus, darbinį tūrį ir galingumą.