•  

   

  Naudotų automobilių stabdžių remonto

  intervalai.

     Gerai veikianti stabdžių sistema leidžia vairuotojui jaustis saugiai kelyje. Privalomas tikamas stabdžių sistemos patikrinimas, jei reikalingas ir stabdžių remontas praėjus 1 metas nuo paskutinio tikrinimo, arba pravažiavus 50 000km., greičiau nei per 1-nerius metus.

  Naujų automobilių stabdžių remonto

  intervalai.

     Najiems automobiliams šiuos patikrinimo intervalus lengvai galima prailginti iki 3 metų ir 50 000km per tą patį laikotarpį, jei 50 000km yra nuvažiuojama ankčiau tuomet stadžių remonto procedūros turi būti atliekamos ankščiau.

  Eksploatuojant transporto priemonę mieste.

  Stabdžių sistemos remonto itervalai

     Eksploatuojant transporto priemonę, dažniau miesto rėžimu, stabdžių priežiūros intervalai gali keistis. Jei pradeda girdėtis stabdymo metu įtartini garsai, o jūs nenuvažiavote numatyto intervalo, greičiausiai jūsų sistema susidėvėjo, arba įvyko stabdžių sistemos gedimas. Privalote kaip galima greičia kreiptis į remonto dirbtuves, pasitikrinti stbdžių sistemos būklė.

 • Pasitikrink automobilio laisvą riedėjimą pats!

   Vieną labai svarbią stabdžių funkciją kiekvienas vairuotojas lengvai gali pasitikrinti pats ar jo automobilio stabdžių sistema "nestringa". Iš pirmo žvilgsnio atrodantis nelabai kaltas dalykas gali sukelti pakankamai daug nereikalingų rūpesčių. Atliekant šį pastikrinimą jums reikia sustoti su savo automobiliu ant kietos lygios dangos. Perjunkiti automobili i N neutralią pavarą, atleiskiti stovėjimo stabdį ir užveskite variklį. 

  Varikio užvedimas reikalingas automobiliams su automatinėmis dėžėmis.

 • Atsidarykite vairuotojo langą ir kaip parodyta paveikslėlyje pastumkite savo automobilį pirmyn. Jei automobilis ganetinai nesunkiai pajuda ir nustojus stumti iš karto nesustoja, vadinasi jūsų stabdžių sistema nėra užstrigusi. Po šios procedūros panaudokite stovėjimo stabdį ir vėl patikrinkite stumdami automobilį.

  Jei stabdžių sistema turi strigimu, jūs vienas net panaudojęs daug savo jėgų automobilio nepajudinsite iš vietos, o jei ir sugebėsite tai vos nustosite stumti jis sustos iškato, tarsi numintumėte stabdį.

 • Stabdžių laisvo riedėjimo pasitikrinimo prasmė?

  Čia visa esmė slypi nevaržomam automobilio judėjime. Jei automobilis sunkiai rieda, tai tikrai mes negalime tikėtis efektyvaus stabdžių sistemos darbo. Dėl šio gadimo galimos šios pasekmės:

  • Padidėjusios degalų sąnaudos.
  • Pablogėjusi automobilio dinamika(sumažėjusi trauka).
  • Automatinės pavarų dėžės, laiku neprejungimas kitos pavaros.
  • Padidėjusi stabdžiu sistemos temperatūra.
  • Ratų guolių perkaitimas.
  • Galimas sistemos gaisro pavojus.
  • Variklio perkaitimas.
 • Stabdžių remontas, stabdžių diskų keitimas

  Stabdžių remontas atliekamas keičiamia priekinius ir galinius diskus. Pasirenkant stabdžių diskus labai svarbu atkreipti dėmesį į diskų gamintoją. Šiuo metu yra daug pigių gamintojų, kurių gaminama produkcija labai greitai po stipraus stabdymo papuolus vandens susimėto ir tokliau stabdant atsitanda vibracija, kuri tampo visą automobilį, gadina važiuoklę.

 • Stabdžių remontas. Stabdžių būgnų keitimas.

  Stabdžių remontas atliekamas keičiant galinius stabdžių būgnus. Pasirenkant stabdžių būgnus kaip diskus labai svarbu atkreipti dėmesį į diskų gamintoją. Šiuo metu yra daug pigių gamintojų, kurių gaminama produkcija labai greitai po stipraus stabdymo susikraipo stabdžių būgnas ir tokliau stabdant atsitanda vibracija, kuri tampo visą automobilį, gadina važiuoklę.

 • Stabdžių remontas. Stabdžių suportų remontas

  Atliekame stabdžių suportų remontą, esant būtinybei keičiame anglies pluošto stumuokliukus metaliniais. Montuojami nauji remontiniai rinkiniai, keičiamos suportų kreipiančiosios. Suportų remontas atliekamas naudojant kokybiškas medžiagas apsaugančias suportus nuo užrūdijimo ir strigimo. Restauruojame suportų laikiklius.

 • Stabdžių remontas. Stabdžių žarnelių keitimas

  Stabdžių remontas nėra įmanomas, be stabdžių žarnų keitimo. Keičiame pažeistas pasenusias stabdžių sisteos žarnas naujomis.

 • Stabdžių kaladėlių - trinkelių keitimas

  Stabdžių remonto metu keičiame stabdžių trinkeles naujomis. Čia kaip ir visur kitur tenka atsižvelgti į atsarginių dalių gamintojus ir kokybę.