• Automatinių pavarų dėžių tepalų keitimas. Pilnas viso tepalo keitimas.

   

  Kodėl reikalingas automatinių dėžių tepalų keitimas ?

   

  Automatinių pavarų dėžių pilnas tepalų keitimas - šis procesas yra svarbus tuo, kad jūsų automobilio pavarų dėžė veiktų ilgai ir be papildomų sutrikimų. Kaip žinome automatinėse pavarų (greičių) dėžėse, visas automobilio judėjimas iš vietos yra perduodamas tik per tepalą. Pagrindinį judesį pavarų dėžei perduoda hidro transformatorius  (pūslė - konverteris). Šio hidro transformatoriaus viena turbina yra pritvirtinta prie variklio, o kita turbina, esanti jo viduje, sujungta su automatine pavarų dėže. 

 • Tarp šių turbinų nėra jokio mechaninio ryšio. Visas judesys automatinei pavarų dėžei perduodamas tik per hidraulinę jungtį. Tarp šių dviejų hidro transformatoriaus (pūslės - konverterio) turbinų, yra mechaniškai labai mažas tarpelis, apie 0,3 - 0,15 mm. Automatinės pavarų dėžės siurblys sukelia slėgį apie 12 - 20 atm. ir pilnai užpildo hidro transformatorių (pūslę - konverterį) tepalu, palaikydamas hidro transformatoriuje aukštą slėgį. Varikliui sukant vieną turbiną, kuri pritvirtinta prie variklio, joje palaikomas aukštas slėgis, ši turbina per labai mažą mechaninį tarpelį pradeda sukti kitą turbiną, kuri jau yra kietai sujungta su pavarų dėže. Dėl palaikomo aukšto slėgio hidro transformatoriuje  ir mažo mechaninio tarpelio yra pradedamas perdavinėti sukimo momentas pavarų dėžei.

 •  Perduodant šį sukimo momentą labai kyla tepalo teperatūra - dėl šios priežasties ir sensta tepalas pavarų dėžėje, bei praranda savo tepimo savybes.Vasaros metu eksploatuojant automobilį miesto rėžimu, arba važinėjant kalnuose tepalo temperatūra gali pakilti iki 160 laipsnių. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl reikia keisti pavarų dėžėje tepalą reguliariai.

  SVARBU:

     Pavarų dėžėje pagrindines hidraulinio slėgio sandarinimo f-jas atlieka įvairios guminės detalės. Guminėms detalėms dirbant tokiose aukštose temperatūrose su suprastėjusiomis tepalo savybėmis prasideda negrįžtamas dilimo procesas. Suprastėjusios tepalo savybės taip pat kenkia ir hidrauliniam blokui. Hidraulinis blokas gaminamas iš aliuminio lydinio. Suprastėjus tepalui, prsideda negrįžtamas hidraulinio bloko dilimo procesas.

  Automatinių pavarų dėžių tepalų keitimas

   Pavarų dėžėse naudojama daug tepalo. Paprastų tepalo keitimo metodu greičių dėžėje lieka daug seno tepalo, kurio negalime pašalinti paprastu keitimo būdu. Tepalas lieka šiuose mazguose:

  1. Hidro transformatoriuje (puslėje - konverteryje) lieka nuo 1,5 Ltr iki 2,5 Ltr.
  2. Hidrauliniame valdymo bloke lieka nuo 0,2 Ltr iki 1,2 Ltr.
  3. Automatines pavarų dėžės aušintuve seno tepalo likutis nuo 0,2 Ltr iki 1 Ltr.

   Paprastu tepalo keitimo būdu dažnai galima pakeisti tik 40 -70 % tepalo. Automatinės dėžės pilnas užpildymas priklauso nuo dėžės tipo ir jis būna dažniausiai nuo 6 Ltr iki 12 Ltr. Tačiau visais atvėjais seno tepalo likutis pavarų dėžėje svyruoja nuo 2,5 Ltr - 5 Ltr.

  Pavyzdžiui.:

     AISIN grupės pavarų dėžėse, kurios dažniausiai buvo montuojamos į OPEL, SAAB, VOLVO pilnas tepalo užpildymas yra apie 7,6 Ltr esant tuščiai pavarų dėžei. Dalinio tepalo keitimo metu šioje dėžėje galima pakeisti tik apie 3,5 - 4,2Ltr tepalo. Seno tepalo likutis šioje dėžėje yra 2,5 Ltr - 1,8 Ltr. Todėl toks tepalo keitimas neužtikrina pakankamos pavarų dėžės apsaugos. Taip pat dar viena blogybė šiose pavarų dėžėse tepalo filtrą galima pakeisti tik automatinės dėžės remonto metu.

      Kitu gamintojų pavarų dėžėse yra galimybės pakeisti tepalo filtrą. Tačiau seno  tepalo likutis visais atvejais svyruoja nuo 2,5 Ltr - 4 Ltr. Nes hidrotransformatorius yra neardomas mazgas ir jo talpa yra nuo 1,5 Ltr iki 2,5 Ltr priklauso nuo hidrotrasnformatoriaus gabaritinių matmenų.

   

      Kaip ir iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog kitos išeities nėra. Sprendžiant panašias problemas mes atliekame automatinių dėžių pilną tepalo keitimą.

   

 • Prijungiamas tepalo keitimo įrenginys

  Prijungiamas įrengimas prie automatinės pavarų dėžės tepalo sistemos

 • Tikrinamas tepalo slėgis

  Patikrinamas darbinis pavarų dėžės slėgis.

 • Pilno tepalo keitimo procedūra

  Jei visi greičių dėžės parametrai geri, pradedamas seno tepalo keitimas, į dėžę tiekiant šviežią tepalą.

 • Automatinių pavarų dėžių tepalų keitimas. Atliekant pilną tepalo keitimą yra reikalingas papildomas tepalo kiekis.

  Automatinės dėžės pilno tepalo keitimo metu reikalingas papildomas tepalo kiekis. Papildomai sunaudojama 2 - 3 Ltr tepalo(priklauso nuo dėžės tipo). Pradėjus keitimą iš pavarų dėžės surenkamas senas atidirbtas tepalas ir specialaus siurblio pagalba, tiek kiek išbėga seno tepalo įrengimas į jo vieta tiekia šviežia tepalą. Padidintas tepalo kiekis reikalingas tam, kad papildomai būtų galima atlikti visų dėžės mazgų praplovimo procedurą. 

    Keitimo procedura vykdoma panaudojus pavarų dėžės siurblio darbą, todėl nelieka nė menkiausios galimybė, kad pavarų dėžė gali dirbti be tepalo. Keitimo irenginyje imontuotas specialus siurlys, kuris kontruoliuoja seno teplao tekėjimo greitį ir tokiu pačiu greičiu padavinėja sekančia linija šviežią tepalą.

   

 • Nuimamas automatinės dėžės karteris

  Po procedūros nuimamas pavarų dėžės karteris ir pakeičiamas senas filtras, kuris surinko visas siuksles keitimo momentu.

 • Apžiūrimas pavarų dėžės karteris

  Apžiūrimas pavarų dėžės karteris, patikrinamas magnėtas ir jei viskas tvarkoje viskas išplaunama

 • Pakeičiamas teplo filtras

  Pakeičiamas dėžės senas tepalo filras nauju.

 • Išvalomas karteris

  Nuvalomi nuo karterio senos tarpinės likučiai, išplaunamas karteris.

 • Užtepamas hermetikas

  Tepamas hermetikas atsparus tepalui, kuris uztikrina, kad nebus jokio tepalo pratekėjimo, ko negali garantuoti dauguma tarpinių.

 • Priveržiamas karteris

  Atitinkamu eiliškumu priveržiamas automatinės dėžės karteris.

 • Pamatuojamas tepalo lygis

  Dapilamas tepalas ir patikrinamas tepalo lygis. Tepalo lygis turi būti tarp nurodytų žymų. Esant per mažam tepalo lygiui gali sutrikti pavarų dėžės darbas. Esant laibai per dideliam tepalo lygiui gali buti tepalo pašalinimas per dėžės alsuoklį. Pavarų dėžės tepalo lygis keičiasi keičiantis dėžės tepalo temperatūrai.

 • Nauda:

  Ši procedūra naudinga tuo, kad pavarų dėžėje atliekant pilną tepalo keitimą pašalinamos visos šiukšlės esančios tepale, hidraulineje sankaboje (pūslėje)  praplaunami tepalo radiatoriai, ko negalima padaryti dalinio tepalo keitimo metu. 

  Atidirbtame tepale būna labai daug smulkios metalo pudros, kuri plaukioja ir papuolus į precizinius valdymo mazgus juos gadina kaip švitrinis popierius.  

  Pilno tepalo keitimu būdu pašalinamos visos šiukšlės esančios pavarų dėžėje. Atlikus pilną automatinių pavarų dėžių tepalų keitimą pavarų dėžė pradeda dirbti žymiai švelniau. Šį tepalo keitimą rekomenduojame atlikti reguliariai tarp 50 000 - 60 000 km.

 • 822 comments

  Sveiki, bmw 530d xdrive rida 228... turbut tepalas niekad nekeistas. Kiek kainuotu pakeist ir kada galima butu?

  Reply

  Keitimo kainos yra kaininke, kada galima skambinkite ir registruokites pagal galimus laikus

  Reply

  labadiena. Aptarnaujat nissan pulsar automatus?

  Reply

  kokia dėžę jis turi?

  Reply

  Sveiki, Turiu VW passat B7 DSG7, ir girdejau įvairių nuomonių apie greičiu dėzės tepalų keitomą, ir norėjau pasidomėti tai juos reikia keisti ar ne? Ačiū

  Reply

  Amžinų tepalų ir dirbančių mechanizmų be dilimo produktų nesukūrė, tai kol to nesukurs tepalus keisti teks.

  Reply

  Sveiki , ar keičiant Ford Fusion 2014 2.5 greičių dėžės tepalus? Ir kokia kaina , nes kaip suprantu ten gan sudėtinga dėžė.

  Reply

  Keičiam atliekame pilną tepalo keitimą.

  Reply

  Sveiki,Peugeot 508 2.2 150kv.,pajungus D, atleidus stabdį smūgiuoja,veliau visos kitos pavaros tiek aukštyn,tiek žemyn sklandžiai junginėjasi,tik kartais smūgiuoja pirma.Koks daug maž gedimas.,dėkui.

  Reply

  šių modelių neremontuojame

  Reply

  Kada galima uzregistruoti greiciu aut . tepalu keitimui pezo 407sw 2008 m. Sesebege 2.0lt.100kw

  Reply

  nedirbame su šias modeliais

  Reply

  sveiki. noreciau pakeisti alyva chrysler town cantry 2014m. ar tokiems automobiliam pakeiciate ir kokios markes butu alyva

  Reply

  ATF+4

  Reply

  Ford kuga 2011m.2.0120kw. automatui perjungant is 1i 2 pavara jauciamas toks smugiavimas.kame problemos butu.ar tepalu keitimas padetu.buvo tvarkytas varyklis gal po jo remonto reikalinga adaptacija dezei?

  Reply

  reikia tikrinti gali būti visaip

  Reply

  Sveiki,Honda Jazz 2007,1.4 ,CVT automatas,pajudant is vietos atsiranda vibracija,paskui kaip ir gerai,uztektu tepala pakeist ar cia jau rimciau kas?Dekui

  Reply

  reikia nuo to pradėti dažnai užtenka

  Reply

  Sveiki,norėjau paklausti,kas gali būti VW Passat APD jei vėluoja perjungti vieną pavara,ar pakaktų tepalo keitimo,ar jau reikalingas rimtesnis remontas.Ir tuo pačiu,kiek kainuotų tik dėžės patikrinimas,o jei reikalingas visas tepalo keitimas,kokia jo keitimo kaina? Ačiū.

  Reply

  Kaip nustatėte perjungimo vėlavimą?

  Reply

  Sveiki Gl 450 7gtronic 2007 metų benzinas 4,7 250 kw kiek kainuotų greičių dėžės tepalų keitimas su filtro pakeitimu, tepalas normalios spalvos, profilaktiškai, nes daugokai pravažiavau

  Reply

  Taip reikia keisti tepalą kol bėdų nėra. Kaina skaičiuojama priėmime. Todėl galite pažiūrėti kainininke darbų kainas ir bus plius medžiagos.

  Reply

  Sveiki nesenai pajutau, kad greičiau bandant pajudeti is vietos pirma pavara girdisi kaukesiukas, bet tik pirma pavara,po to viskas gerai, ir pradejo retkarčiais is R i D perjungus jaustis smūgis. Automobilis Peugeot 508 2.2 automatas

  Reply

  nedirbame su jų dėžėmis

  Reply

  Sveiki, kokia maždaug kaina būtų automatinei Opel zefirai , dėžei pakeitimas su darbu ir dalimis.

  Reply

  kainininke darbų kainos nurodytos ir plius medžiagos tiksliau skaičiuojama priėmime.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotų automato dėžei pakeisti pilnai tepalą, su filtru ,tarpinė, pačiu tepalų.ir varikliui zefira tdci

  Reply

  kainos skaičiuojamos priemimo metu

  Reply

  Laba domintu tepalo keitimas ford grand c max automatinė dėzė. Kokia butu pakeitimo kaina tepalai?

  Reply

  Čia priklauso kokia pavarų dėžė. Nevienas variantas yra.

  Reply

  Laba diena, reikalinga aut.greiciu dėžei pakeisti tepalus Audi A4, 2014m, 2l 155 kW, kokia kaina?

  Reply

  Kainos nurodytos sąmatos internetu neskaičiuojamos.

  Reply

  Sveiki.vw passat 2 l automatas110kw 2015m kiek kai nuotu pakeist tepala dėžėje? ?ir kada priimt galit?kiek laiko užtruks

  Reply

  Kainos kainininke priklauso nuo dėžės tipo. Priimti galime turite paskambine rezervuotis norima laika

  Reply

  Sveiki.FORD KUGA MK1 2L dtc 120KW.kokia kaina butu tepalo keitimo,su vidiniu ir isoriniu filtrais?

  Reply

  Vidiniam filtrui reikės ardyti dėžę ar tikrai tai darysite?

  Reply

  Toyota avensis 1.8 benzinas cvt pavaru deze(K313), rida 36000km. Keiciant abu filtrus, tepala, karterio tarpine, kamscio ziedelis. Kokia butu apytiksliai kaina?

  Reply

  Darbo Kainos nurodytos kainininke + medžiagos pagal dėžę.

  Reply

  Sveiki, turiu Volvo xc90 2004m 2.4D 120kw, su automatine greičio dėže, rodo skydelije kad laikas daryti dėžės aptarnavimą (taipat jaučiasi nelabai sklandus jos darbas). Kaip nesuklysti kokį būtent tepala nusipirkti, ir kiek jo pirkti? Jisai keičiasi visas ar tik užpildomas?

  Reply

  geriausiai važiuoti ten kas su tuo dirba, jei nenorite apsirikti, o jei noras pigiau kažką pirkti tai kad nereikėtų po to du kart mokėti.

  Reply

  Sveiki, kokia kaina tepalo keitimo automato peugeot 4007 2011m?

  Reply

  nekeičiame šioms mašinoms

  Reply

  Kiek pas jus kainuoja pilnas tepalo keitimas automatinej greičiu dėžėj volvo xc 60?

  Reply

  Kainas darbo rasite kainininke

  Reply

  sveiki audi a8 d3 2004m 4.0tdi saltam varikliui esant vaziuojant jauciamas sankabos (pusles) prabuksavimas o kai pasiekia apie 70 80 laipsniu temperatura dinksta prabuksavimas ar tepalu trukumas dezeje ar jau puslei paskutines dienos

  Reply

  tam yra diagnostika ir spėlioti nereikia

  Reply

  Turiu ford focus 2007 .tepalu matuokle kai vazuoji sukyldavo apsukos .pasirodo tepalu matuokle rode kat nera tepalo greiciu dezej papildem tepalys dabar isvis nejuda masina kodel

  Reply

  Kai važiavot su tepalų trūkumu iki papildymo dėl tepalo trūkumo ji prabuksavo ir kažkas .....

  Reply

  Laba diena, norejau paklausti 2009 cc 2D automatas Keiciau variklio tepalus pries metus ir nuvaziuota yra apie 5400km po keitimo mazai vazineta kas kiek laiko reikia keisti variklio tepalus ? ir dezes tepalus? ar kartu yra pakeiciama vienu metu ir dezes tepalai ir variklio ? atsiprasau uz kvaila klausima as nenusimanau apie masinas, kai uzvedu masina raso check service, Ar tai reiskia kas tureciau keisti tepalus variklio ? Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Variklio tepalus rekomenduotume keisti kas 10 000 km pavarų dėžės kas 60 000km, o kad meta pranešima tai gali būti jog pamirštas po keitimo tepalo keitimo intervalo nunulinimas.

  Reply

  Kiek kainuotu pakeist automatinės greičiu dėžės. Ford galaxy 2008m tepalą.

  Reply

  Tai priklauso kokia dėžė ir kainos internetu nėra skaičiuojamos darbų kainos pateiktos internete

  Reply

  Sveiki. Kiek užtrūktų laiko maždaug ir kiek kainuotų pakeisti pilnai tepalą MB GL X164 2010.05m. automatinėje greičių dėžeje ? Ačiū.

  Reply

  apie 4 val

  Reply

  Sveiki, mano automobilis yra E klases Mercedes 250 cdi, 5 laipsniu automatas. Problema su salta deze, is P perkungus i D arba R juntamas stiprokas ir gan paveluotas musinas, viena karta net uzgeso automobilis ijungus i D. Silta deze veikia be jokiu problemu... gal turite minciu kas galetu buti? Aciu.

  Reply

  per staigus sankabos sukibimas

  Reply

  As nelabai nusimanau tai paklausiu, o kokia to beda yra? Kas tai itakoja? Aciu

  Reply

  Panašu, kad turite dėžėje gedimą. Ar nesijaučia ryte pradėjus važiuoti koks tampymas pirmyn atgal gali būti dar nestiprus?

  Reply

  Sveiki. Jo, jauciasi. Kol deze apsyla ir tada viskas ok.

  Reply

  Sveiki, noreciau suzinoti kiek kainuotu pilnas Audi Q7 2013m. 3.0tdi, 150kw tepalo keitimas automatinei pavaru dezei?

  Reply

  kainininke kainos nurodytos

  Reply

  Sveiki, turiu BMW E60 525d (2006) problema tai kad kol saltas variklis automatine pavaru deze smugiuoja, ar tai galetu buti tepalu trukumas? Ir kiek kainuotu juos pakeisti pas jus? Aciu!

  Reply

  taip gali dėl to būti Kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Sveiki kiek kainuotu pilnas automato tepalo pakeitimas bmw e60 525d su filtrais,indeklais ir panasiai

  Reply

  Kainos skaičiuojamos priemimo metu

  Reply

  Mb Viano 2007 Pirktas proes pusmety.aitomatas Reiktu pakeisti pavaru dezes alyva,nes nezinia kada ji buvo keista.siuo metu veikia lyg normaliai.Kokia butu bendra kaina sumedziagom?Dekoju.

  Reply

  šios samatos internetu neskaičiuojamos jos skaičiuojamos tik periėmimo metu

  Reply

  Noriu pilnai pakeisti Toyota Avensis ( valst. Nr. GEO312) CVT dėžės skystį. Kokios laiko galimybės ir kaina? Ačiū.

  Reply

  skambinkit pasakykite kada norite o mes parinksime artimiausia jums tinkantį laiką.

  Reply

  labas, kokia kaina automatines greičio dėžes tepalo keitimo darbu ir tepalo , volvo xc -90 , 2009 metu 136 kw dyzelis ? ačiū.

  Reply

  darbo kaina pateikta kaininke tepalo kiekis priklauso nuo dėžė būklės tepalas keičiamas tol kol išvaloma dėžė.

  Reply

  Kiek kainuos 2015 metu Volvo xc 70, D4 2,4D-133 KW automatines greicio dezes pilnas tepalo keitimas

  Reply

  Darbų kainas kainininke rasite

  Reply

  gavau jusu atsakyma kad jus negalejote suklysti ,kad kvalifikuoti esate labai,bet jum as ir net neturiu jokiu pretenziju,nes jusu servise net niekada nekeiciau tepalu.Gero darbo.

  Reply

  Sveiki. Audi a4 b8 2014 2.0 tfsi 8 pavarų, quattro. Ar galima atlikti pilną pavarų dėžės tepalo keitimą ir kiek kainuotų?

  Reply

  taip galima reikia kainą skaičiuoti, bet tai ne internetu

  Reply

  Sveiki, nusipirkau automobili Ford S-MAX 2.0l dyzelis 103kw. su automatine pavaru deze. pakeitus tepalus atsirado toks reiskinys, vaziuojant tiesiog isijungia avarinis rezimas, dingsta trauka, skydelije atsitanda uzrasas GIERBOKS MALFUNKTION CHEK. Sustojus ir uzkurus varikli is naujo beda dingsta. Ar gali taip nutikti del per mazo tepalu kiekio? Ar reikia rimtesnio remonto? Aciu uz atsakyma.

  Reply

  gali

  Reply

  Chreisler 300C,2014, pravažiavus 90000 KM. Kaina ir kiek užtruktų. Pagarbiai N. G.

  Reply

  kaina nurodyta kainininke užtruktų 4-5 val.

  Reply

  laba diena.2013 vw touran 1.6tdi.dsg. 77kw. kokia butu kaina pilnam dezes tepalu keitimui?aciu

  Reply

  Kokia butu kaina pilnam greiciu dezes tepalo pakeitimas volkswagen passat 2.0 103kw?

  Reply

  internetu kainų neskaičiuojame

  Reply

  Kainos nurodytos kainininke

  Reply

  laba diena kas kiek km reiktu atlikti greiciu dezes tepalu keitima.audi a6c6 2009 triptronic.

  Reply

  50 - 60 kkm

  Reply

  Kokia kaina automatinės pavarų dėžės filtro ir tepalo pakeitimo? BMW 318i 2006 E90 2,0 benzinas 95 kw Ačiū

  Reply

  kainininke kainos nurodytos

  Reply

  FORD S-MAX 2014 2TDI AUTOM GR DĖŽĖS PILNAS TEPALO KEITIMAS

  Reply

  taip daromas.

  Reply

  Volvo Xc 60 2014 iš JAV variklis 3.2 benzas 179 KW priekis varomas pravažiavusi 135 000 km. .Kada reikėtų keisti tepalus greičio dėžei ar iš vis reikia keisti.Ačiū.

  Reply

  Variklis iš geležies dėžė taip pat. Tai ar daiktams pagamintiems iš tos pačios medžiagos reikia keisti tepalus? :)

  Reply

  Laba diena noreciau pakeisti mercedes benz s204 c klase 2012 gr dezes tepalus ,paskutini karta keite pries 60000 (dabar auto180000) ,bet jie padare klaida ipyle netoki tepala raudona,o mano auto priklauso melynas tepalas, m 274 variklis,noreciau suzinoti kiek kainuotu pilnas pakeitimas ,ir gal butu galima dalyvauti procese, aciu,Siuo metu esu isvykes ir tepalo keitima noreciau atlikti gruodzio menesi

  Reply

  jei jie būtų suklydę dėžė jau senai būtumet suremontuotave. Mūsų meistrų kvalifikacija yra tikrai aukšta kitai jie čia nedirbtų. Nemanome, kad jūs stovėdamas šalia juos pamokysit geriau keisti tepalą. O jei nera pasitikėjimo servisu dirbančiu N metų šioje srityje geriau į tokį iš vis nevykti.

  Reply

  Sveiki norėčiau paklausti. Kiek apytiksliai kainuotų XC 60 volva automatas 2011m. Pavarų dėžės. Pilnas tepalo pakeitimas ?

  Reply

  kainininke kainos pateiktos

  Reply

  Sveiki! VW passat, B7, 1.8 TSI, 118 KW (DSG deze, 7 begiu). VW centre pasake, kad tepalo pavaru dezeje keisti nereikia, kaip taip gali buti? Skaitant kitus forumus yra nemazai atsiliepimu apie tai kad po keitimo masina pradeda trukcioti. Pagal jusu informacija, kaip daznai reikia kesti tepala siam modeliui?

  Reply

  kas 50 kkm

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotų ir kada būtų galima atlikti aut.pavarų d.tepalų keitimą. 2 mašinos Audi A6 2008m. 2967cm3, 171kw.? Laukiu atsakymo

  Reply

  Taip galima, jei jūsų dvi mašinos suderinsim tai su nuolaida

  Reply

  laba diena, ar reikia keisti Subaru XV 1,6 l 2012 metu automatines pavaru dezes tepalus?Rida 160000 km.jei taip-kiek uztruks ir kiek kainuos preliminariai?dekui.

  Reply

  Kur yra tepalas visur jis yra jis keičiamas tik reikia žinoti to keitimo periodiškumą. Subaru šia dėžei reikia keisti kas 60 000km preliminarios kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Sveiki, kokia kaina butu, ford smax 2014m automatines greiciu dezes tepalo keitimo?

  Reply

  preliminarios kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Kokia būtų mazda 6 2014 greičio dėžės tepalų keitimo kaina?

  Reply

  preliminarios kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Sveiki, noreciau suzinoti kokia kaina pakeisti Audi a4 b9 2.0tdi s tronic tepalus ir kaip galima pas jus uzsirasyt

  Reply

  galima registruotis internetu arba telefonu

  Reply

  Laba diena, Ar galite padaryti pilną nissan rogue 2015m 2,5 l. cvt alyvos keitimą? Reikalingus filtrus ir tarpines, ir alyvą galiu atsivežti.

  Reply

  turite atvykti apžiūrėja galėsime atsakyti

  Reply

  Sveiki! Ar pas jus galima pakeisti automatinės dėžės tepalą Mitsubishi Grandis 2004m. Ir kokia plerimenri kaina? Ir kiek užtrunka darbai? Esu iš kito miesto. Ačiū. Lauksiu atsakymo.

  Reply

  Taip galima tik pamatę jūsų pavarų dėžę į tuos klausimus galėsime atsakyti

  Reply

  Kokia kaina audi a6 automatas 2006m dezes tepalo pakeitimas

  Reply

  preliminarios kainos nurodytos kainininke

  Reply

  Sveiki domintu Bmw F11 535xd 2012m. Automatines dezes tepalo keitimas su praplovimu gamintojo nurodytais tepalais bei vonia kaina? Aciu

  Reply

  darbo kaina rasite kainininke ir plius gamintojo tepalai.

  Reply

  Domina Nissan Murano 2011m. 2.5D AWD, atomatinės greičių dėžės pilnas tepalo keitimas. Ar reikalinga išankstinė registracija tepalo keitimui? Kokia būtų kaina?

  Reply

  Su šiuo automobiliu geriau kreipkitės į atstovybę.

  Reply

  Sveiki.Noreciau suzinot kaina automatines greiciu dezes pilnas tepalo keitimas su filtru ir kiek laiko uztruktu Peugeot 508sw 2.0 Bluehdi 2016m

  Reply

  Nedirbame su šių mašinų APD

  Reply

  Laba diena pas mane VW Touran 2007 metų su DSG pavarų dėže, po remonto ir tepalų keitimo prvažiavau daugiau kaip 50 000 km, reikia keisti tepalus. Ar galėtumėte man pakeiti tepalus? Kiek tai kainuotų? Ar reikia man atsivežti savo tepalus ir filtriuką?

  Reply

  Taip galėtume pakeisti. Internetu kainų neskaičiuojame.

  Reply

  labas rytas , reiktu pilnai pakeisti tepalą aut.greičių dėžėj , mersedes benz e280 2007 metų , 3,0d . Kada galėtumėt ankščiausiai priimti ? ačiu laukiu žinių .

  Reply

  Suktelkite arba registruokitės internetu.

  Reply

  Laba diena , Mane domina kokius tepalus naudojate keičiant automatinei pavarų dėžej? Orginalius tam modeliui ar kaip ?

  Reply

  Galimi ir pakaitalai ir orginalai priklauso nuo pageidavimo

  Reply

  Sveiki Norėčiau sužinoti ar ryt dienai galėtute pakeisti BMW e61 xd 3.0 l 2007m. 173kw automatinės dėžės tepalus ir filtrą nes pradėjo užkūrus ir pradėjus važiuoti iki 60 km/h pradėjo užtempti ir pasmūgiuoti o toliau važiuojant viskas gerai

  Reply

  galėtume

  Reply

  Sveiki, Situacija tokia, bmw 525d e39 automatas 120kW 2003m, pakeista pūslė, keitimo metu iš pūslės išbėgo tepalas, klausimas, pūslė prisipildys reikiama lygį teplo iš greičių dėžės, ir man atitinkamai reikės įpilti tepalo į greičių dėžę? Ar reikia kažkokios kitokios procedūros?

  Reply

  Žinoma teks pripilti tepalo į dėže ir tepalą reikia keisti dėžėje.

  Reply

  Sveiki norejau suzynot kiek kainuoja pakeisti tepalus ( atlikti pilna serviza greiciu dezej audi Q7 4.2 2007m ?

  Reply

  Paskambinkit išsiaiškinsim ko reikia ir kainas nusakysim

  Reply

  Land Rover evoque 2017metu pravažiavus 75000 tūkstančiai ar jau reiktų keisti automatinės dėžės tepalus ir filtrą.

  Reply

  Jau reikėjo. Keiskite dabar.

  Reply

  Sveiki, kiek uztrunka volvo xc60 pilnas automatines greiciu dezes tepalo pakeitimas?

  Reply

  apie 4 val

  Reply

  Sveiki, neseniai įsigijau 2005 m. automobilį Chrysler 2,8 CRD 110 kw. su automatine greičių dėže. Automobilio rida beveik 300 tūkst.,manau , kad reikėtų pakeisti tepalus pavarų dėžėje, tačiau visi atkalbinėja. Parašykite prašau kokia yra gamintojo rekomendacija ir kiek man tai kainuotų, keičiant pas jus? Pagarbiai, Evaldas.

  Reply

  Gamintojo rekomendacija, kad tepala reikia keisti po 60 000 km ir atf+4 Kaina internetu neskaičiuojame tai darome priėmimo metu.

  Reply

  Volvo xc60 ,2012 D5 158 kw automatines pavaru dezes tepalu keitimas ,domintu darbo eigos laikas,kadangi atvyktau is alytaus ir registracijos diena,dekui!

  Reply

  Trukmė būtų iki 4 val

  Reply

  Kiek kainuotu tojotos avensis 2014 m.laidos 2,4 l turio automat. gr. pilnas tepalo pakeitimas

  Reply

  Kainininke kainos nurodytos.

  Reply

  Laba diena ar ilgai reikia laukti eilės tepalo keitimui su filtru

  Reply

  neilgai

  Reply

  Laba diena norėjau paklausti ar ilgai reikia laukti eilės.

  Reply

  neilgai

  Reply

  sveiki kiek kainuotu pakeist tepala bmw f10 3 litru 190 kw benzas 2011m dekui

  Reply

  Samatas skaičiuojame tik priimdami ne internetu

  Reply

  Sveiki. Ar keičiat greičių dėžės tepalus, NISSAN QASHAI 2012m. 2,0 l 104kw(141 AG) automatas,benzinas? ačiū

  Reply

  Reikia pamatyti vieniems galima keisti kiti "amzini" padaryti:)

  Reply

  Labas ,Volvo XC60 2012m automatas kol nekarsta važiuoja puikiai ,bet kaip temperatura pakyla mieste paspaudus akseleratoriu iš variklio pusės girdisi nemalonus burzgesys bet tik važiuojant ,sustojus gazuojant viskas gerai gal garsiai dirba greičių dėžės aušintuvas žiemą ir pavasarį jokiu garsu nebuvo aciu

  Reply

  Reikia susitarti laiką bandomajam pravažiavimui irtugarsų paklausymui.

  Reply

  Kokia kaina pilno tepalo pakeitimo mercedes benz e270 130kw?

  Reply

  Sveiki kainininke kaina nurodyta dirstelkite

  Reply

  Ar galima dar remontuoti dėžę pasatui 1998m.Atbulinis metasi, nepersijunge iš pirmo į antrą.

  Reply

  Galima tik kaina dažniausiai gaunasi brangiau nei mašinos.

  Reply

  Laba dieną norėjai paklusti ar reikalinga keisti multitronic audi a4 2004 metų dėžės filtrą ? Kiek jis kainuotų ?

  Reply

  taip reikalinga tačiau šių metų dėžės tepalo filtro kaina labai nedraugiška. Todėl atliekame pilną tepalo keitimą ir su spec įranga jį praplauname.

  Reply

  Gerbiamieji, Kiek litrų tepalo reikia pilnam jo pakeitimui automatinėje greičio dėžėje automobilyje VOLVO XC60 (6 metų, rida 70000km. ) ? Pagarbiai - Vytautas Jankauskas

  Reply

  Labai priklauso kokios būklės tepalas dėžėje dažniausiai volvai užtenka + 5 Ltr prie jos pilno užpylimo.

  Reply

  Laba diena, kiek kainuotų pakeisti dėžės tepalus audi a4 b7, 2.0 103kw, multitronic, variatorius

  Reply

  Kainas galite matyti kainininke

  Reply

  2003m,a4-a6,2,5tdi,120kw... Variatorius... Isigytas ir neaiskus kada keistas tepalas dezes... Kiek pinigu sena lauk,tarpine,filtra Kiek eur butu... Send info aciu...

  Reply

  Sąmatos sudaromos ir skaičiuojamos prieš remontą registracijos metu internete samatos nesudarinėjamos.

  Reply

  Laba diena,kokia mazdaug butu kaina automatines greiciu dezes pilnas tepalo pakeitimas,automobiliui Audi A6 C6 3.0 TFSI,220kw 2010metu,kokius naudojate tepalus ar yra galimybe rinktis,vin WAUFGAFB3BN033386.Aciu uz atsakima

  Reply

  kainos nurodytos kainininke, tiksliai skaičiuojamos priėmimo momentu, kada žinoma ką klientas renkasi kokias medžiagas ir t.t.

  Reply

  Sveiki, reikia pakeisti aut dezes tepala, crysler grand voyager 2010m, 2.8ltr crd. Kada galit, kiek kainuotu?

  Reply

  galima 14 d.

  Reply

  vw passat 2016 1,8 125kw,USA aut.g.d.tepalo pakeitimo kaina?

  Reply

  Kainininke kainas ieškokite ir tikslinkitės telefonu vienodos mašinos nevienodas koplektacijas turi

  Reply

  Laba diena kiek kainuotu pilnai pakeisti tepala automatineje dezeje bmw 730 2006m 170kw dezes tipas 6hp26

  Reply

  Kainos kaininke o tiksliai skaičiuojamos piėmimo metu.

  Reply

  Sveiki. Reikia pakeisti Seat Altea automatinės pavarų dėžės tepalą. Kada galiu atvykti?

  Reply

  Pasukit kada galite ir pažiūrėsime artimiausią įmanomą laiką.

  Reply

  audi a5 2.7 140kw automatas. Reikia patikrinti dezes tapala ir galbut dapilti, kokia butu kaina?

  Reply

  kaininike pažiūrėkit

  Reply

  Ford kuga 2014m 120 kw dyzelis,kokia kaina butų pakeist automatines dezes tepalus?

  Reply

  Kainos kainininke pateikiamos, tačiau tikslias kainas galite sužinoti paskambinę jei žinote tiksliais dėžės tipą

  Reply

  Kas kiek kilometru rekomenduojamas,automatines greicio dezes alyvos keitimas, toyotai land kruiser?

  Reply

  po 50 - 60 kkm

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotų pilnas alyvos keitimas automatinėje greičių dėžėje, chrysler 300c 2006 metų 3.0 crd 160kw galu varomas. Taip pat kokios būtų eilės laukti keitimo ir užtrukimo darbų laikas.

  Reply

  Kainas tikslias sudėtinga nusakyti priklauso nuo dėžių nuo filtrų ir t.t. geriausiai pasiskambinkit arba registracijos metu suskaičiuos sąmatą.

  Reply

  Laba diena, noriu paklausti. Kiek kainuotų Skoda Fabia 2009 metų. 1,6 l benzinas, 77 kw Pakeisti pavarų dėžės tepalą. Pavarų dėžė su ir - Ačiū Liudas

  Reply

  Kainų internetu neskaičiuojame yra kainininkas, o tiksliau priėmimo metu skaičiuojame daug įvairių dalykų įtakoją kainos tikslumą

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotų automatinės pavarų dėžės tepalo keitimas MB, w203, 1.8 kompressor. 2004m?

  Reply

  kainininke dirstelėkit

  Reply

  DSG b6 2010 metu passatas 2 TSI 147 kw, kokia butu pilno tepalo keitimo kaina?

  Reply

  Kainininke pažiūrėkit.

  Reply

  a6c6 2009 quattro dezes tepalo keitimo kaina automatas

  Reply

  Kainininke pažiūrėkite

  Reply

  Sveiki norejau paklausti, audi a8 4.2 dyzelis 2011 metu, kai vaziuoju su salta masina greicio deze veikia gerai kai pasyla is antro i trecia begi jungiant gaunasi nedidelis smugis jei neduodi daug apsuku, o jeigu vaziuoji agresyviau tai junginejasi normalei, ar gali buti kad truksta tepalo? I

  Reply

  Gali būti, gali būti ir nekeistas daug šiukšlių.

  Reply

  Sveiki. Volvo v50 deze smugiuoja is 3 i 4 ir is 4 i 3 begi. O ilgiau pavaziavus ir tarp kitu begiu buna smugiavimas. Apie kokia problema reiktu galvot? P.s tepalo keitimui jau kaip ir laikas, bet ar tik to gali uztekt?

  Reply

  Nuo to reikia pradėti rezultate gali užtekti gali ir ne gali reikėti hidraulinį bloką tvarkyti.

  Reply

  Sveiki. Turiu Vw Passat 2003 m. 1.9 Tdi 96 Kw. Automatas. Siandien nuploviau varikli,buvo tepaluotas apacioje desineje vaziuokles puseje,nes norejau praeiti tech apziura. Bet isvaziavus is plovyklos dingo trauka,uzsidege geltonas variklio simbolis. Vos nuvaziavau iki serviso, ten padare diagnostika,ir pasake,kad aut.greiciu deze meta klaidas,ir ijungia avarini rezima (sviecia visi simboliai PRND1234),sake vaziuoja tik ketvirta pavara. Dabar ijungiant atbuline pavara juntamas smugis. Pries tai visas pavaras junge,bet traukos nebuvo. Klausimas> Ar tai aut.dezes gedimas ar turbinos slegio reguliatoriaus gedimas? Aciu uz atsakyma. Panevezys.

  Reply

  Čia pripyle vandens i dėžės selektorių arba jo jungtį teks išvalyti arba keisti ir ištrinti klaidas ir vėl į trasą :)

  Reply

  Sveiki, Darant dalini tepalo keitima bei keiciant filtra audi a6 (c6 allroad) 2009m automatine deze 6 begiu kiek turi susipilti tepalo?

  Reply

  Pilną normą

  Reply

  sveiki,ar keiciat tepalus aut, dezeje Chrysler 300c 3.0l 2006m

  Reply

  taip

  Reply

  Sveiki,kas kiek tūkstančių km reikia keisti alyva volsvagen tuoran 1,6l 77kw automatinei greičio dėžei ?

  Reply

  50 - 60 kkm

  Reply

  Laba diena. Mano volvo s80 2009m parode prietaisu skydelyje kad reikia dapilti litra tepalo. Dapyliau tepalo lygis pakilo iki max. Bet sukant staigiai posukyje ar uzvedus salta motora pasirodo uzrasas kad zemas tepalo lygis. Ar tai gali buti susije su greicio dezes tepalo lygiu? Aciu

  Reply

  Ne volvo greičių dėžės lygio nekontroliuoja

  Reply

  Labas. Ar atliekate Dodge Nitro 2.8 CRD 2008 metų automatinės greičių dėžės diagnostika ir tepalo su filtru keitimą? Kiek tai užtrunka laiko? Ačiū.

  Reply

  Taip atliekame tai trunka iki 5 val.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotų pilnas tepalo pakeitimas Opel Signum 3.0 2007m automatniai dežei AF40?

  Reply

  Kainas galima rasti kainininke.

  Reply

  kokio gamintojo tepalus pilat i automatus?

  Reply

  Tepalai yra skirstomi pagal dėžių tipus ir t.t. Kiekviena rūšis dėžių turi joms skirtus tepalus.

  Reply

  Sveiki,kiek kainuotu pavaru dežes tepalo pakeitimas su viskom audi a6 c6 multritronic

  Reply

  Kainos skaičiuojamos registracijos metu, kainų paskaičiavimo internetu neatlikinėjam

  Reply

  Laba diena, Volvo xc70 3,2 2008m Domina pavaru dezes tepalu keitimas. Darbu laiko trukme? Kaina? Skirtuma po pilno arba dalinio keitimo? Kas geriau pilnas ar dalinis ?

  Reply

  Trukmė apie 4 - 5 val. Darbo kaina pateikta kainininke. Tarp pilno telo keitimo ir dalinio skirtuma gali mapibudinti taip: Pvz kad suprantamiau būtų keičiate varikliui tepalus. Pradedate leisti is variklio tepalą išbėgus apie 40 proc greitai sukate išleidimo kamšti atgal visko neišleidę ir pripilate teplalo iki normos. Tiek variklis tiek dėžė abu daiktai pagaminti iš geležies tik tepalo keitimu atveju skirtumas tas, kad iš variklio lengvai visas tepalas išbėga, o iš dėžės jis prie geriausių norų neišbėga tai įtakoja konstrukcinės savybės. Jei norit kad variklis neužlūštų atejus laikui keičiate tepalus nieko nelaukdami, tas ats ir su dėže. Dar kartą atkreipaime dėmesį abu daiktai pagaminti iš geležies, o geležį apsaugo tik trinties sumažinimas.

  Reply

  Sveiki,deze 6hp26 bmw e60, supiltas dextronas 3 raudonas , priklauso kitoks, del to gali salta deze pulsuot, pasilus viskas gerai ar tiesiog neverta pilt kiti tepalo ir tvarkyt deze ?

  Reply

  3 dextron nera tas tepalas kuris turi dirbti ilga laika sioje dėžėje jį teks gan greitai pakeisti, tačiau tie gedimai vyksta ne dėl tepalo.

  Reply

  Laba diena,gal galesitew padeti,reiktu jai galima mazos konsultacijos. Turiu Volvo xc90 2007m 2,4 d5 awd,nesenai buvo keistas hidro blokas ir hidro transformatorius. Supilti nauji tepalai,bet kai is ryto uzvedi masina ir nori pajudeti atbuline pavara ijungus ja,masina stovi vietoje tik po pagazavimo pajuda is vietos. Bet jai buvo vaziuota su masina atbuline pavara veikia puikiai,tik saltai masinai po nakties taip nesijunge. Visi kiti begiai junginejasi puikiai tiek saltai tiek siltai. Negali buti kad tepalo truksta? ir tesiog is ryto reikia laiko kad sukeltu spaudima tepalo ijungus atbuline? Klaudu jokiu nemeta. Labai aciu

  Reply

  Suku atsakyti, jei tepalo truktų važiuojant atgal tai jo trūktų ir važiuojant į priekį.

  Reply

  Audi A6 C6 2005 m .2,4 benzinas 130 kW 7 bėgių automatinė dėžė.Tepalo keitimo kaina?

  Reply

  Skaičiuojama registracijos metu.

  Reply

  Sveiki! Norėčiau pilno alyvos keitimo automatinėje dėžėje.Audi a6 c5 ,2003m., 2.5 l.dyzelis 120kw. Domina kaina,terminai ir galbūt dar kažkas ką turėčiau žinoti. Dėkui už jūsų laiką Pagarbiai-Žilvinas

  Reply

  Atliekama per 4 - 5 val kaina skaičiuojama priėmimo - registracijos metu darbo kainą galite rasti kainininke

  Reply

  Sveiki, Automobilis Toyta Yaris, 2001, pravažiavus 200 000 km. Šią vasarą pakeistas automatinės pavarų dėžės tepalas. Iš pradžių pavaros persijunginėjo be problemų. Tačiau dabar atsirado problemų su pavarų perjungimu. Ryte, kada mašina neįšilus, įjungus "D" pavarą automobilis važiuoja be problemų. Tačiau, jeigu išvažiavus iš kiemo į gatvę iš "D" perjungiu į "R" automobilis nejuda, tik didėja variklio apsukos. Pastačius į "P" ir vėl perjungus į "R" automobilis juda. Kada automobilis būna įšilęs, pavaros persijungia teisingai. Norėjau paklausti kaip šis gedimas gali pakenkti automatinei pavarų dėžei? Iš anskto dėkoju už atsakymą!

  Reply

  čia jau yra gedimas jis pats išsavęs jau kenkia.

  Reply

  Bmw 740 driver 2010.11 metu, 225, automated bei pralekusi 290000 vyko diskusija ar man keiciamas tepalas? Vaziuojant atleidus gaza jauciu trukdi kaip stabdyma, kaip trinima.

  Reply

  tepalas keičiamas kas 50 - 60 kkm reguliariai.

  Reply

  Jeep Grand Cherokee 2012 metu3.0Crd koks rekomemduojamas tepalo keitimo periodiskumas ir kiek telpa pilnam keitimui tepalo?dabar yra 115t.km.tiek Autobrava,tiek Crasta auto aiskina skirtingai.labai idomi Jusu pozicija.ACIU

  Reply

  dezeje max 50 - 60 kkm ir reduktoriuose nepamirskit keisti

  Reply

  Kiek kainuotų pilnas tepalo keitimas pasat b6 103kw.ir per kiek laiko pakeičiame,ar yra didelės eilės.Aciu.

  Reply

  https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/ laikas priklauso nuo dėžės tipo

  Reply

  Laba diena, Ar keičiate tepalą OPEL ANTAROS automatinėse dėžėse. Ačiū

  Reply

  Taip keičiame jose tai reikia daryti kas 30 000 km labai stipriai jos dega viduje.

  Reply

  Sveiki, audi a4 2006m 2.5tdi multitronic kas kiek km patartina keisti ATF alyva?

  Reply

  kas 30 000 km

  Reply

  Sveiki, Mašina Volvo XC90, 2004m. D5 Noriu paklausti ar reikia daryti pilną dėžės adaptaciją po tepalo keitimo, (tepalas originalus, iš kart pakeisti 8 l tepalo - apie 4l atsiurbent ir dar 4 dapilant )., ar užtenka tik nutrinti tepalo daviklio duomenis? Bėgiai ir prieš tai ir dabar, bent jau kol kas, (nes dar tik 3 dienos) junginėjasi gerai. Keičiau nes tepalas buvo beveik juodas. Keistas prieš 6 metus Sostenoje, tada pakeitė apie 11 l ir padarė adaptaciją.

  Reply

  Adaptaciją dėžė pati atliks, tai nėra būtina.

  Reply

  Laba diena, isigijau automobili audi a6 2004m su automatu. Automatas veikia dabar gerai taciau nezinau kada buvo keisti tepalai, pasiskaites jusu tinklapyje supratau kad reikia visdelto tepalus pakeisti nors kalbos sklinda kitokios, tai va noreciau pasidometi kiek tai kainuotu ir kiek laiko uzima darbas. Aciu isanksto uz atsakima

  Reply

  Apytiksles kainas kainininke esame pateikę užtrunka tai apie 4 - 5 val.

  Reply

  Sveiki,kiek kainuotu BMW X5 e70 2008m 3.0 210kw automatines greičių dėžės pilnas tepalo keitimas?

  Reply

  Kainos skaičiuojamos priėmimo metu ir pateiktos kainininke

  Reply

  Sveiki, Kokia automatines greiciu dezes tepalo pakeitimo kaina? Volvo xc 90 D5 2014 Ačiū

  Reply

  Kainos tiksliai skaičiuojamos priėmimo metu ir pateiktos kainininke.

  Reply

  Sveiki. Reiktu pakeisti automatineje greiciu dezeje tepala, automobilis vw touran 2005 metu. Domina kaina?

  Reply

  Kainos tiksliai skaičiuojamos priėmimo metu ir orentacinės pateiktos kainininke.

  Reply

  Sveiki, kokia pilno automatinės transmisijos alyvos keitimo kaina? Mercedess clk270 2003 (5 pavarų auto.).

  Reply

  Kainos tiksliai skaičiuojamos priėmimo metu ir orentacinės pateiktos kainininke.

  Reply

  Laba diena noriu paklausti ar pakeitus tepala reikalinga kazkokia adaptacija greiciu dezei.

  Reply

  Galima, tačiau nebūtina, pats dėžės kompiuteris važiuojant ja iškarto pradėda daryti.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotų pas jus tepalo keitimas automatinės dezes, volvo v70 2006 d5 136kw

  Reply

  Kainos tiksliai skaičiuojamos priėmimo metu ir orentacinės pateiktos kainininke.

  Reply

  Laba diena noreciau pasiklausti kokia butu kaina chrysler c300 3.0 automatines dezes tepalo,bei variklio tepalo keitimas su visais filtrais?

  Reply

  Kainos tiksliai skaičiuojamos priėmimo metu ir orentacinės pateiktos kainininke.

  Reply

  Kiek kainuotu pilnai pakeisti BMW 330 tepala automatinej greiciu dezej.

  Reply

  Kainos tiksliai skaičiuojamos priėmimo metu ir orentacinės pateiktos kainininke.

  Reply

  Sveiki, kada reiktu keisti automatines pavaru dezes tepalus? bmw 528 180kw xdrive (2014) kokie simptomai pasireiskia? Neseniai pasikeiciau tepalus, bet tik veliau pagalvojau apie automatines greicio dezes tepalu keitima.. rida 125k, kaip patikrinti ir ar verta susimastyti, dirba masina idealiai,tik kai gaza-dugna spaudziu ilgesnis laikas uztrunka , kad persimestu begis..

  Reply

  Tepalą keisti reikia kas 50 - 60 kkm.

  Reply

  Sv kiek kainuos xc90 pilnas aptarnavimas tepalo keitimo automatine deze 2010 m 3.2 benzas

  Reply

  Darbu orentacines kainos https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Kas gali but, automobolis Lend Rover discoveey3 2007 APD, vazinedamas po miesta nieko niapastebedavau, vaziuojant magistrale skidelis ismete pranesima lad perkaito greicio deze ir uzblokavo ka sumazino greiti ir visai sustabde, uzgesinus automobili ir palaukus kaz kiek laiko ja uzkurus vel viskas buvo girei ir tai kartojosi keles kartus.

  Reply

  Tai greičiausiai taip ir įvyko dėžė galėjo perkaiti dėl gedimo.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotų pilnas ZF 6HP26 dėžės tepalų pakeitimas? Ar galima tepalus ir detales pačiam nusipirkti ir atsivešti?

  Reply

  Kaininke kainops pateiktos dėl smulkesnės info kreipkitės telefonu

  Reply

  Laba diena. Turime Nissan Juke. Nisano atstovai sako , kad variatoriui nereikia keisti tepalu vos ne iki 100000 km. Noreciau Jusu pasiteirauti kas kiek km is tikruju reiketu keisti tepalus ir filtrus variatoriuje.

  Reply

  Tepalus keisti reikia tik tos dėžės taip padarytos, kad jų pakeitimas beveik neįmanomas

  Reply

  Sveiki. Kiek kainuoja pilnas greiciu dezes tepalo pakeitimas Hyundai santa fe 2007m. 2.7 v6 benzinui. Aciu uz atsakyma.

  Reply

  Kaininką dirstelkit ten rasite kainas

  Reply

  Noriu pakeisti greiciu dezes tepala su filtru Grand cherokee 2012 m.3 ltr.diz.,177kw.Kiek kainuotu darbas su jusu medziagomis? Ir koks adresas Kaune?

  Reply

  Darbo kainos pateiktos kaininke, dėl detalesnės info galima kreiptis telefonu. Adresas Kalvarijos g. 11, Kaunas

  Reply

  Laba diena, Kiek kainuotų pas Jus pakeisti automatinėje greičių dėžėje tepalą BMW 320 d 2007 m? Ačiū!

  Reply

  https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Sveiki ar ira Audi a4 2003 dyzelis 2.5 120kw multitronik automatui tepalo matoklis ir kur rasti jy.

  Reply

  Taip yra jis dežės korpuse iš apačios.

  Reply

  Sveiki Pakeiciau tepala automatineje dezeje volvo xc60 po dvieju dienu karstai masinai perjungiant i d pajutau Trinktelejima is ryto jugiadi svelniai jau du kartus taip buvo ar cia rimta liga ar su tepalo keitimu susieje. Paskui kai vaziuoji viskas normaliai.

  Reply

  Vw Golf 2.0 benzinas dsg ,šalta dežė begius jungia gerai sušilus smugiuoja.Kas gali buti?

  Reply

  Čia reikia atvykti diagnostikai, be kompiuterio neatsakysim.

  Reply

  Greičiausiai atlikote dalinį keitimą ir galėjo kokia šukšlė papouolus taip padaryti, nes gal ne viską išvalėte?

  Reply

  Kiek kainuotu citroen c4 pikaso automatines dezes su junginejimo funkcija tepalo keitimas? Aciu

  Reply

  Neatptarnajame šių automobilių

  Reply

  Sveiki ,nusipirkau volvo s40 2.4automata 2005 metu norėčiau pasikeisti visus tepalus su filtrais ,kiek tai man kainotu ? Ačiū .

  Reply

  Samatų inertnetu neskaičiuojame.

  Reply

  Laba diena, Ford Edge uzkurus ir ijungus R pavara jauciasi smugiavimas. I kitas pavaras jungia svelniai. Pavaziavus biski, smugiavimas susvelneja. Tepalo lygis lyg normalus, tepalas rausvas.

  Reply

  Ar tas tepals keistas? šiose dėžėse labai greitai yra sudėvimas tepalas.

  Reply

  Sveiki, kas kiek reikia keisti greičių dėžės tepalus Dodge grand caravan 2014m. 3.6 automobiliui. Ir kiek tai kainuotų?

  Reply

  kas 50 - 60 kkm kainos yra kaininke.

  Reply

  Sveiki, Automatinė dėžė ZF9HP48. 2014M Pravažiavus apie 110000 km.Noriu paklausti,ar darosi pilnas tepalo keitimas ir ar keičiasi filtras tokioje dėžėje.Ar gali kas pabl ogėti po pilno tepalo keitimo? Jeep cherokee 2014.3.2L.benz. Ačiū.

  Reply

  Taip daromas pilnas keitimas ir tai reikia daryti kol ji varžiuoja gerai, o ne poto kai bėdos prasidės.

  Reply

  Sveiki, volvo xc 60 3l 2013 m Klaipedoj gal rekomenduotumet meistrus kurie pakeistu greiciu dezes tepalus? Dekui

  Reply

  čia reikia pasieškoti ir manau rasit.

  Reply

  Kiek tepalo telpa i automatine pav.deze Land Rover Renge Rover L322 2006m.153kw dyzeli?

  Reply

  kodėl toks keistas klausimas? manuale pažiūrėkit ir rasit parašyta.

  Reply

  sveiki, koki servisa klaipedoj patartumet, kad pakeistu greiciu dezes automatas ir variklio tepalus. volvo xc60 3l 2013. dekui ;)

  Reply

  Tą kuris jums patiks.

  Reply

  Sveiki,kiek kainuotu pakeisti bmw 7 2010m. Greiciu dezes filtra su tepalais su darbu ir sutepalais ir filtru is viso?Dekui

  Reply

  Kainos kainininke nurodytos

  Reply

  Sveiki,man reikia pagalbos is jusu jei galite aisku man padeti. Mano darboveteje nupirko aparata automatinem dezem keisti tepalus. Viskas sako labai paprasta,bet nezinau nuo ko reikia pradeti,kaip pradeti keisti tepalus,kokia eiga pradeti. Apratas ATF4000, jei negalite padeti,tai suprantama.

  Reply

  Jei nežinote nuo ko pradėti tai geriau ir nepradėkite kol apie dėžes daug informacijos nesusirinksite. Pirmiausiai turite suprasti kaip veikią ta dėžė, kaip ir kokie tepalai pilami, kaip jie matuojami, kokiu principu jie galimi keisti ir t.t. Pradžiuoje į mokslus, o tik po to prie tepalų, nes galite apturėti ateityje daug nemalonių situacijų.

  Reply

  Sveiki ar reikia tureti savo tepala keiciant pilnai automatines pavaru dezes tepalus?

  Reply

  nereikia

  Reply

  Sveiki,noriu pasiteirauti tik ka nusipirkau bmw e60 520i automatas 2004m rida 238000km lt nevazineta neaisku ar keisti tepalai dezej,deze dirba graziai,ar reiktu keisti tepala dalinai?ar pilnai?bmw centre sake kad nekeist ir nelyst kol nemusa begiu,ka jus patarsite?

  Reply

  Jau kai muš bėgius reikės remonto, o jei keisit reikės tik tepalų.

  Reply

  Laba diena, norėčiau paklausti ar tiesa, kad automobiliui su automatine pavarų dėže nerekomenduojama temti priekabos?

  Reply

  Jei nežinote kaip tai teisingai daryti geriau to nedarykite. Tai dar priklauso nuo jūsų pavarų dėžės tipo.

  Reply

  Sv. Kiek alyvos telpa į audi a4.b7.2l.103kw.aciu

  Reply

  yra įvairų dėžių į jas pilama skirtingai.

  Reply

  labas ,noriu paklausti kiek kainuoja tepalo automatiniai greiciu dezei pakeitimas(pilnas)vw touran ,ir pries kiek laiko reikia uzsisakyti paslauga?Aciu

  Reply

  teplao keitimui bent prieš 1 d. reikia rezervuotis. o kainos priklauso nuo dėžės tipo.

  Reply

  Laba. Nissan qashqai 2007 stvint ir perjungiant iš D į N ir atvirkščiai jaučiasi smūgis. Ką patartumėt daryt ir kas galėtu būti?

  Reply

  Patartume atlikti daignostiką.

  Reply

  Sveiki,turiu volvo xc90.2007m.3.2 l.reiktu pakeisti automatinės pavaru dėžės tepala.Kokia butu kaina? Girdėjau kad po tepalų keitimo reikalinga dėžės adaptacija. Ar ja atliekate,jei taip tai tappat domintu kaina? 37067973652 tel. Ačiū.

  Reply

  Kainos kainininke nurodytos. Adaptacija daroma pagal poreikį. Pats dėžės kompiuteris ją pastoviai daro.

  Reply

  Sveiki,kokia butu kaina tepalu keitimo automatui ford mondeo mk3 2005m 2l 96kw?su tepalais ir be ju kaina

  Reply

  Kainos kainininke nurodytos.

  Reply

  Laba diena. Mašina audi a6 c6 2,7 132kw, tdi, multitronic dėžė. Kasdien atvažiavus į darbą ir palikus stovėti apie 8h, po darbo tik užvedus ir pradėjus važiuoti jaučiasi lyg praslystų kažkas dėžėje. Apsukos šoktelna iki 1600 maždaug o greitis ne, tada jaučiasi timptelėjimas ir pradeda bėgėtis. Jei sustoju, užgesinu ir iš naujo užkuriu mašiną, tokio praslydimo nebelieka. Ar gali čia buksuot sankaba, jei užvedus iš naujo buksavimo nebelieka? Beje po nakties tokio praslydimo nebūna niekada, tik kai pastovi dieną igiau. Mašina nesenai pirkta, kada tepalai keisti nežinau. Ačiū

  Reply

  Taip jūs teisus reikia pradžioje nuo tepalų patikros pradėti.

  Reply

  Laba diena norejau paklausti ar pas jus galima butu pasipildyti tepalo greiciu dezeje.volvo xc90 2005m. 120kw nes zinau kad pilnas keitimas nesidaro. Aciu uz atsakyma

  Reply

  Pilnas keitimas kaip tik yra daromas, o ypatingai volvo dėžėse.

  Reply

  Laba diena, Kiek kainuotu pilna variklio degnostika ir galvos tarpines keitimas? Audi Q7 171kw 2007m. Aciu

  Reply

  čia diagnostika kalbate kažką daugiau ne tik parametrai ir klaidos?

  Reply

  Labas vakaras norejau paklausti kas kiek km. Reikia keisti automatinei pavarų dėžei tepalus: Audi a6,2008m.3.2variklis, 188kv.

  Reply

  po 50 000km

  Reply

  Sveiki,domintu kaina kaina keitimo automatises dezes su alyva.Hyundai Santa Fr 2006 2.2 dyzelis.Aciu.

  Reply

  Automatinę dėžę reikia jums susirasti kaitimo kaina yra dezes nuemimas ir uždėjimas. Kainos apytiksliai pateiktos kainininke. O alyva priklauso nuo jūsų ar ją keisite ar pradžioje tik papildysite.

  Reply

  Sveiki, Norėčiau paklausti kaip užpilti tepalą i automatinę pavarų dėžę Peugeot 807, 2005 m.2,0 HDI 79 kw ir kokį tepalą reikia pilti? Labai ačiū

  Reply

  Laba diena. Norėčiau pasiteirauti norėčiau pakeisti Volvo xc60 D5 2012, apd tepalus.Rida nusipirkus auto 245 000 ar anksčiau buvo keistas tepalas nežinau,automobilis dirba gerai.Ar verta keisti tepalą,ir ar keičiant tepalą pakeičia ir filtrą šioje dėžėje ir kiek trunka pakeitimas?

  Reply

  Variklis iš metalo dėžė taip pat. Kada keičiate varikliui tepalą? Kas jam turi daryti, kad keistumėte tepalą? Kadangi dėžė taip pat iš metalo jos aptarnavimas toks pat kaip ir variklio. Jei varikliui keičiat kai niekas nesidaro dėei taip pat. Varikliui keičiat po 10 000km dezei po 50 000km

  Reply

  Pačiam to daryti nepatartume, važiuokite pas specialistus kurie tą darbą daro bus saugiau ir neprisidarysite savo automobiliui žalos

  Reply

  Renault Espace 2016 m automatiniai paru dezei tepalo lpakeitime ar reikia isimti pavaru deze is automasinos -aciu

  Reply

  Čia priklauso kaip norite keisti tepalą

  Reply

  Sveiki. Klausimas, ford s max 2008 m. 2.0 l 96 kw, automatinės dėžės tepalų keitimas su filtru kaina ir laikas? Ačiū

  Reply

  Kaina kainininke arba registracijos metu laikas pirmiausiai peržiūrėkite kada galite po to galėsim derinti tiksliau.

  Reply

  Laba Kiek kainuoja pilnas tepalo pakeitimas Jaguar Xf 2009 4,2

  Reply

  yra kainininkas šiam atsakymui

  Reply

  Sveiki, kokia kaina automatines pavaru dezes pilnam tepalo keitimui? FIAT FREEMONT 2014m 2.0 D AWD Aciu.

  Reply

  yra kainininkas šiam atsakymui

  Reply

  Bmw e61 is automato karterio issisunkes tepalas, kokia pilna keitimo kaina butu?

  Reply

  yra kainininkas šiam atsakymui

  Reply

  Sveiki Tojota corola variatorius, kas kiek reikia keisti tepalus? Vienur raso kad visai keisti nereikia kitur reikia.

  Reply

  kas 30 000km

  Reply

  Sveiki, Kokio gamintojo tepalus naudojant atliekant pilną automatinės greičių dėžės keitimą?

  Reply

  Tai priklauso nuo dėžių tipų gamintojai nėra svarbu svarbų yra kad tepalas būtų tinkamas, gamintojų šias laikais yra daug.

  Reply

  Bmw e60, kokia kaina tepalo keitimo?

  Reply

  yra kainininkas šiam atsakymui

  Reply

  Sveiki ar darote tepalo pilna keitima pavaru dezes automato volvo xc60 2011 metu. Dyzelis

  Reply

  Taip žinoma

  Reply

  Turiu neseniai isigijes vokswagen Touareg,ir neseniai,kai orai atšilo pajutau kai greičių dėžės tepalai užkaista,dirba nebesklandžiai dėžė,šendien sankryžoje visai nebeisijungė bėgiai. Trip troniko pagalba tik išsijudinau. Bet atvėsta ir vėl viskas gerai. Mašina parvaryta iš Italijos 3,l 165 Kw Patarkit kas jei negerai ?

  Reply

  Dėl nekeisto tepalo pažeista hidraulinė dėžės sistema.

  Reply

  Sveiki.noriu suzinoti jusu nuomone.Kiek teko klausti meistru,ar keiciasi tepalas automatineje greicio dezeje(robotas).Atsake,kad nesikeicia .Automobilis Peugeot 3008.2009 metu 11 men. 1,6 hdi.80kw. Prasau jusu patarimo,kaip is tikruju yra.

  Reply

  Kur yra tepalas jis visur keičiamas, tik šiam automobiliui mes jo taip pat nekeičiame, tačiau tai nereiškia, kad jis yra nekeičiamas.

  Reply

  Kur yra volvo v50d mechaninės dėžės tepalo ipilimo varztas

  Reply

  Reikia pagal dėžę žiūrėti kitose jo net nebūna.

  Reply

  Sveiki. Domina kaina, pilno tepalo ir filtro, automatines DSG dezes, Skoda Octavia, 2006 metu. 2.0 TDI, 103 kw. BKD variklis.

  Reply

  Taip atliekame tokius darbus

  Reply

  Sveiki, kiek kainuoja pilnas automatinės greičių dežės keitimas su medžiagom BMW F11 2011m 520 D 135kw

  Reply

  Samatos internetu nėra skaičiuojamos tai daroma priėmimo metu.

  Reply

  Sveiki. Pajero 2001 3.2 di-d 121kw. Karsta ant "D" "R" trukcioja atrodo kad nori vaziuoti, ant "N" tokio nera. Yra kokiu minciu del ko tai galetu buti?

  Reply

  Tokius dalykus tikrinti reikia tada ir mintys atsiranda. Jei būtų bėda su dėže spėjau jau senai būtumėt sustoję.

  Reply

  Laba diena kiek kainuotu APD tepalų keitimas Volvo S80 2004 metų.Ačiu

  Reply

  Kainos pateiktos kainininke

  Reply

  Sveiki , noriu atlikti Tojota camry automobilio 2004 metu, 115 kw galios , 2362 cm3 variklio darbinio tūrio automatines greičio dezes pilna tepalo keitimą. Kiek tas kainuotu ir kaip galima užsiregistruoti šiai procedūrai . Pagarbiai Česlovas

  Reply

  Galite registruotis tiek telefonu tiek internetu greičiau tai galima padaryti telefonu.

  Reply

  Sveiki, norėčiau pakeisti pavarų dėžės tepalą automobiliui Tojota Kamri . Kiek kainuotų ši procedūra ir kada ją galima butų atlikti ? Česlovas

  Reply

  Kainos mūsų tinklapyje nurodytos dėl laiko reikia registruoti geriausiai telefonu.

  Reply

  Sveiki, Kokia kaina pakeisti APD tepalus Opel signum 2008 1.9 110kw?

  Reply

  kainininke kainos nurodytos

  Reply

  audi a3 98m benzinas, smugiuoja uatomatine pavaru deze is pirmo i antra perjungiant. ar uztektu pakeisti tepaliuka ar reikes kazko daugiau? ir kiek mazdaug kainuotu remontas? -

  Reply

  tepalas gali jau nepadėti išskyrus tai jei jo trūksta

  Reply

  Kokia gali būti maždaug remonto kaina? Blogiausiu atveju

  Reply

  Kaina yra skaičiuojama po defektacijos.

  Reply

  Sveiki kokia kaina butu atliekant pilna tepalu keitima Subaru Outbeck 2011m 2.5 variklis kilovatu tiksliai dar nezinau su cvt automatine pavaru deze. Aciu uz atsakyma

  Reply

  Kai tiksliai nėra žinoma apie ką klausiama tai tikslaus taip pat nėra.

  Reply

  Sveiki, Noriu pasiteirauti kiek kainuoja volvo xc70 2.4t automatines dezes patikra, tepalo papildymas ir jei reikia pilnas tepalo keitimas? Ačiū už atsakymą

  Reply

  Sveiki,kiek kainuoja Volvo xc70 2004m.2,5t 154kw. greičių dėžės pilnas tepalų keitimas? Ačiū.

  Reply

  Kainos pateiktos kainininke

  Reply

  Sveiki kainininke kainas esame pateike

  Reply

  labasvakaras Nusipirkau ,,opel insignia’’,metai 2009,118 kw. Noreciau pasikeisti variklio ir automatines pavaru dezes tepalus.ar galit pasakyt kiek kainuotu mazdaug? Lauksiu jusu atsakymo Pagarbiai Dainius

  Reply

  internete samatų neskaičiuojame tai daro žmonės priėmimo metu.

  Reply

  Laba. Notejau paklaust kiek tepalo reik dsg 6 pavaru dezei. Vaziuojant greitai visa masina kratosi.gal zinot kas gali but. Smagrakti pakeiciau. Gal tepalo truksta ir nesudaro reikiamo slegio?

  Reply

  reikia atlikti daignostika ir kartu pravažiuoti

  Reply

  Sveiki, Kiek kainuotu pavaru dezes tepalo keitimas MB CLK320 1998m.

  Reply

  atvykit į priėmimą ir apskaičiuos jums kainą

  Reply

  Sveiki.Ar įmanomas pilnas pavarų dėžės tepalo ir filtro keitimas Mitsubishi-Pajero 3.2 DI-D 2006 m.Kiek papildomai bus reikalinga tepalo?

  Reply

  Kiek pamenam įmanomas papildomo tepalo reikia tik tada jei neišsivalo su reikiamu kiekiu.

  Reply

  Sveiki. Lexus LS430 6 pavaru dezes tepalu keitimas. Kiek tepalo pasikeicia? Ar verta keisti jei viskas gerai? Kokia keitimo kaina daug maz?

  Reply

  Dėžė kaip ir variklis pagaminta iš metalo. Tai klausimas ar verta keisti varikliui tepalą jei su juo viskas gerai?

  Reply

  I visus klausimus atsakykit prasau.

  Reply

  Jums taip pat uždavėm klausimą atsakydami. (Jūsų klausimas buvo ".... Ar verta keisti jei viskas gerai? .... ") Ar verta keisti varikliui tepalą, jei su juo viskas gerai? Tai nuo jūsų atsakymo ir priklauso tolesnė diskusijos eiga.

  Reply

  Sveiki, Ar keičiate Mercedes E350 w212 7G pavarų dėžės tepalą? Ar keisdami tepalą atsižvelgiate į jo darbinę temperatūrą ir pagal reikalavimus po užpylimo išleidžiate tepalo perteklių, kai jis pasiekia nurodytą temperatūrą? Kiek užtruktų ir kiek preliminariai kainuotų ši procedūra? Tepalą, filtrą ir karterio tarpinę turėčiau. Kiek iš viso litrų tepalo tokiai procedūrai gali reikėti?

  Reply

  Kainos pateiktos kainininke tepalo keitimo procedūra trunka apie 5 - 6 val. Labai įdomiai suformavote klausimas dėl pertekliaus kuri reikia išleisti, tai čia kaip reikėtų tai suprasti?

  Reply

  Laba diena, ar reike audi q7 keisti pilnai tepalus automatinej pavaru dezeje jei taip tai koke kaina butu?

  Reply

  Kaip keičiate variklyje pilnai ar dalinai? Dėžė ir variklis abu iš to paties metalo. Kainos pateiktos kainininke

  Reply

  Sveiki Vyrai. Pirkom automobili BMW 520d Gran Turismo 2014m. Rida tikra 176000km. Automatine pavaru deze 8 begiu. Automobilis is Italijos. Manau niekada neikeistas dezes tepalas. Deze dirba normaliai, meta aukstesni begi gan anksti mazos tada apsukos pasidaro ir vaziuoji tokiu 'barzos' rezimu jei pvz 50km/h, nebent ijungi Sport rezima, sukiai islieka didesni. Krasta auto teigia, kad tepalas amzinas, jei nebuvo keistas iki tokios ridos, nesiulo keisti nes neaisku kaip deze priims nauja tepala, gali netgi blogiau veikti ) Kaip jus manote? Keiciam :) ?

  Reply

  Tai krasta ir varikliuose tikriausiai amžino tepalo turi. Varikliai ir dėžės pagaminti iš metalo tai metalui priežiūra abiem atvėjais tokia pati. Paprašykit kad ir i variklį amžina tepalą krasta supiltų ir bus ramu :)

  Reply

  Laba diena, Domina 2004 Mercedes Benz W220 320CDI pilnas APD tepalų keitimas. Kokia būtų kaina ir kokio ilgio eilė ?

  Reply

  Eilė priklauso pastoviai kintanti reikia tikrinti konkrečiom datom kainoms yra pateikti kainininkai grubiai galima pasižiūrėti tiksliai kainos skaičiuojamos pagal dėžių tipus.

  Reply

  Sveiki, kokia kaina su darbu būtų pakeisti dežes tepalą Audi a6 c6 2007.3.0tdi quattro tiptronic 171kw.

  Reply

  Kainininkas kainoms pažiūrėti grubiai yra pateiktas.

  Reply

  Sveiki kiek kainuotu automatnes dezes pilnas tepalo kaitimas GOLF 4 1.6 1999 benzinas

  Reply

  Dirstelėkit į kainininką kainos ten nurodytos.

  Reply

  Sveiki, Vw jetta 1,6TDI 2012m stovint vietoje ir važiuojant jaučiama vibracija per kėbulą. Ypač jaučiasi vairuotojo pusėje. Vibruoja grindys, pedalai, eina per kojas. Kuo daugiau sūkių tuo didesnė vibracija. Gal teko susidurti? kur gali būti problema?

  Reply

  reikia tikrinti jei taip priklauso nuo sūkių tai gali ir su variklių bėdų būti. Jei stovint vietoje ir pakėlus sūkius jaučiama tokia stipri vibracija reikia tikrintis variklį, nes stovint vietoje daugiau niekas įtakoti vibracija, kad net grindys virbruotų negali. (Arba kaip dažnai klausiant internetu nutinka blogai aprašėte simptomus.)

  Reply

  Laba diena, rašau dėl pilno automatinės pavarų dėžės tepalo keitimo, kainos ir darbų. Taigi Esu iš klaipėdos ir norėčiau pasiklausti kiek laiko trunkate pakeisti tepalus pilnai, kiek tai kainuos man (opel signum, 2004-12 m , 110 kw , ) Esmė tokia, kad būna kai "pagainioji automobilį" užlaiko apsukas ir tada perjungia, juntamas smugis, jungėme ant kompjuterinės diagnostikos sakė bėgius rodo kad jungia gražiai, reiktu tepalą pasižiūrėti. Ačiū už atsakymą.

  Reply

  Trunkame apie 4 val. kainos pateiktos kainininke, šioms dėžėms reikalingas pilnas tepalo keitimas,

  Reply

  Sveiki. Noreciau pasikeisti 2007m VW Touareg, dyzelis, 3l, automatas, greiciu dezes tepala. Kiek tai kainuotu ir kiek laiko tai uztrunka. Dekoju.

  Reply

  Kainos pateiktos kainininke. Keitimas truktų apie 5 val

  Reply

  Laba diena,po kiek kilometru reikia pakeisti automatinei pavaru tepala volkswagen jetta 2012 JAV 2.0 85kw.dabar nuvaziuota virs 64 tukstanciu km.

  Reply

  Tai jau laikas keičiama po 50 kkm

  Reply

  Sveiki, planuoju pirkti auto 2010-2013m . Būtinas automatas. Pvz. Volvo v50 v60, peugeot 508, nissan qashqai, toyota avensis. Gal trumpai pakomentuotumėt kokios patikimesnės, paprastesnė priežiūra. Dėkui

  Reply

  patikimos tos kurioms reguliaria buvo nuo naujos keičiami tepalai.

  Reply

  Audi A4 2.5tdi 2005m Multitronic Sveiki.Esant šiltam motorui pajudant iš vietos iš leto mašina pradeda trukcioti.Dirbant ant laisvu (Turiu omeny ant P režimo) jaučiama vibracija,negrazimus variklio darbas,net ir važiuojant kartais jaučiasi vibracija.Bandziau ant sporto tai niekas netrukcioja.Kas galėtų būti?

  Reply

  Variklio pagalves reikėtų pradžioje tikrinti.

  Reply

  sveiki noriu paklausti kiek sukainuotu greicio dezes tepalu pakeitimas subaru legacy IV 2006 meet 3l benzinas 180 kw

  Reply

  Kainininke kainos nurodytos detalios kainos sudaromos atvykus.

  Reply

  Sveiki, Kiek kainuoja pakeisti tepalus mb w211 e270 automatui? Ir kiek kokiu tepalu reiketu?

  Reply

  Kainos pateiktos kainininke.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu Audi A6 C6 quattro 2006m. triptronic greiciu dezes patikrina ir pilnas tepalo keitimas? Bei kiek tai uztruktu? Aciu, uz atsakyma

  Reply

  patikra 20 eur tepalo keitimas trtnka apie 5 val

  Reply

  Sveiki, BMX X5 2011 225KW, lietai važiojant, persijungimas is 1 bėgio i 2 jaučiamas smūgis. Kas galėtu buti?

  Reply

  Tepalai adaptacija pasidėvėjimas.

  Reply

  Bmw x5 2008m. Dyz.210kw.pilno greicio dezes tepalu keitimas,,kiek laiko uztruks?mazdaug kaina kokia?ir ar duodat garantija kokia?jeigu taip tai ant kiek laiko?

  Reply

  trukmė apie 4 - 5 val. Samatos kaičiuojamos priėmimo metu, garantija kaip ir visiems darbams suteikiama

  Reply

  Sveiki, noreciau atlikti pilna tepalo keitima automatineje greiciu dezeje. Yra keletas sutrikimu, bet po keitimo manau pageres? 1. saltam varikliui tik pajudejus susmugiuoja jungiantis i antra pavara, paskui jokiu smugiu tik jauciasi uzdelsimas junginejant kitas pavaras. 2. junginejant pavaras ant vairo lagina 2-3 sekundes. Taip pat noreciau suzinot kokia keitimo bei tepalu kaina. Aciu MB CLS500 w219 2006m

  Reply

  Prieš atliekant šią procedūrą būtina atlikti patikrą, kad mūsų specialistas galėtų įvertinti kokia situacija yra ištikrūjų ir ar šis tepalo keitimas nebus tik pinigų išmetimas.

  Reply

  Sveiki, Turiu Opel Astra J 1,4T (2014, tikras 6 bėg.automatas) .Dabartine rida 120 000km. Ar jau reikia keisti automatinės dėžės tepalą ir kiek tai kainuotu pas jus? Pagarbiai, Arvydas

  Reply

  jei jis niekada nekeistas tai jau labai vėluojate tai daryti. Keitimo kainos pateiktos kainininke esant galimybei dirstelkite.

  Reply

  Sveiki ,bmw730d 2006m. Kiek kainuotu pilnas tepalu pakeitimas greiciu dezej su nauju karteriu ,akiniais ,ifyske ,tepalu.trumpai tariant komplektu

  Reply

  Kainos yra kainininke del detalesnės info skambinkite telefonu.

  Reply

  Laba diena. Kazkada buvo remontuota automatine deze ir jau reikia pakeist tepala. Kokia butu kaina, su tepalu su darbu, filtru ir t.t... ? ir kiek laiko tai uzima? MB W220 320cdi 2004m (150kw)

  Reply

  Tokius atsakymu geriausiai suzinoti paskambinus ir viska išsiaiškinus telefonu.

  Reply

  Laba diena Noriu pakeisti tepalus BMW X3 8 begiu automatas F25 2010.09 Kiek kainuotu? Aciu

  Reply

  pagrindinė info rasite kainininke, o smulkmenas sužinosite paskambine.

  Reply

  Sveiki.Kiek kainuotu pilnas tepalo pakeitimas BMV 320 2l 110kw.automobilyje?Aciu.

  Reply

  Kaininke kaino nurodytos, del smulkesnes info galite pasiskambinti.

  Reply

  Sveiki. Kiek kainuotų pilnas ir dalinis pavarų dėžes tepalo keitimas? Vw Touareg 2006 3,0 tdi.

  Reply

  Kainininke kainos nurodytos

  Reply

  Laba diena, Citroen XM 97m. 2.0i 16v Automatinė pavarų dėžė. Auto rida: 240.000 km Kokia būtų automatinės pavarų dėžės tepalo pakeitimo kaina su darbu ir tepalu? Su pagarba Antanas

  Reply

  nekeičiame šioms dėžėms.

  Reply

  Sveiki keite tepalus greiciu dezei volvo v40. Ir pasirodo tepalo pripilta gerokai perdaug. Ar butina ji nuleisti ar nusiurbti

  Reply

  Ar esate tuo tikras kad teisingai matuojate, jei taip nedidelis tepalo virsijimas dezei nepaknks, nes ten bus tik keli simtai gramu, taciau jei tiek truktu dezei tai jau butu blogai. Truputis virs nomos nera taip blogai kaip trukumas.

  Reply

  A6c6 3.0tdi 155kw dezes tepalo pakeitimo kaina bei trukme ?

  Reply

  kaina kainininke trukme apie 5 val.

  Reply

  kiek kainuoja pakeist tepalus a6 3.0 tdi automatui ir ar butina

  Reply

  Dežė kaip ir ariklis abu iš metalo, kad metalas ilgiau tarnautų jį reikia tepti švariu tepalu, o ne su drožlėmis, kaip buna nekeistuose pavarų dėžių tepaluose.

  Reply

  laba diena , is parkino permetus i draiva sudunksi , paskui vaziuojant spaud-iant gaza vibracija jauciasi atrodo visa masina kalatojasi ir jaucia svori kaip pavz, pilna masina zmoniu vaziuojant i kalna labai jau jauciasi vibracija , gali but kad dezei ateina paskutiniosios ? :)

  Reply

  Čia priklauso kokia mašina ir kokia dėžė?

  Reply

  Sveiki. Norejau paklausti ar keiciate tepala dsg7 pavaru automatinei dezei?

  Reply

  Taip keičiame ten yra 2 rūsšių tepalai.

  Reply

  Sveiki kiek kainuotu pakeisti 2015m.Audi A5 Sportback 1.8 tfsi /8 gear- multitronic.Pravaziavus 100000km.Tai pat kiek litru mazdaug tepalu reiketu plius kokiu filtru ir kaina pilna mazdaug.

  Reply

  Tepalo priklauso nuo dėžės būklės, jei bus švari dėžė prplovimui gali užtekti iki 12 ltr.

  Reply

  Norėjau paklausti kiek apytiksliai kainuotu pilnas tepalo keitimas su medžiagoms w164 ml 320.

  Reply

  Kainos yra kainininke jei reikia detaliau skambinkite.

  Reply

  Sveiki, noreciau pasiteirauti kokiu budu keiciate alyva automatineje greiciu dezeje? ir ar keistumete, jeigu alyva butu savo ? kiek kainuotu darbas, kiek uzimtu laiko - ? Automobilis bmw f10 525d 150kw 8hp45 Pagarbiai

  Reply

  Trunka apie 5 - val dėl visokių niuansu, geriau pasuktite tel ir paaiškinsim.

  Reply

  Sveiki. Audi A4 B7 (2005m) 3.0l 150kw quattro. Tiptronic, neina permest bėgių aukštyn rankiniu būdu ( -), žemyn bėgius meta be problemų, ant skydelio bėgius (skaičiais) taip pat rodo, kai permeti svirtį. Kur galėtų būti problema?

  Reply

  reikėtų apsilankyti pas elektrikus. Čia turėtų būti bėda salone prie ričagos, elektronikoje.

  Reply

  Sveiki. Honda jazz 2002 aut. Ar tiesa, kad keisti tepalus dėzėje galima tik originaliu?

  Reply

  sveiki norejau paklausti , mb e klase 87metu , variklis 2.3 tiesa ar mitas , kad galima pareguliuoti dezes veikima?

  Reply

  Ten reguliuojamas pavarų "ilgumas" troseliais todėl įtakoti tai yra įmanoma.

  Reply

  Sveiki wolsvagen toreg v6 3litrai is trecios y ketvirta kazkaip nesklandžiai persijungia begiai ir noretu ligu kaip vilkti kas galetu būti.

  Reply

  čia viskas valdoma kompiuteriu todėl reikia tai ir tikrinti kas kompiuteriui užduoda tokia komandą.

  Reply

  sveiki auto bmw e39 2003m 2,5d 120kw koks kiekis tepalo reikalyngas siai automatinei greiciu dezei?ir kokia alyva jus kaip specialistas rekomenduotumet?rida apie 320 000km aciu

  Reply

  Tepalo turi būti užpilta pavarų dėžėje pilna reikiama norma. Rekomenduojame rinktis sintetines alyvas pavarų dėžėms.

  Reply

  jauciu vibracija kai jungiasi 3,4,5 pavara, sake lyg kaskoki veleneli reiktu keisti. Audi a6 c6 2007 3.0 tdi 171 kw kokia butu kaina to velenelio keitimo?

  Reply

  Kokio velenėlio. Kas taip sakė to ir paklauskit. Nes velenėlių mašinoje yra nevienas.

  Reply

  sveiki kokia kaina volvo xc90 automatines dezes tepalu pakeitimas? su tepalais darbu

  Reply

  Kainininke kainos apykslės nurodytos.

  Reply

  sveiki norejau suzinoti kiek kainuoja pakeisti greicio dezes tepala pilnu butu su greicio dezes plovimu ir filtru keitimu ir su tepalais. mano automobilis yra Audi a6 c6 2008 3l tdi Quattro

  Reply

  Pasinaudotikite kainininku. Arba skambinkit jei reikia detalesnės informacijos. Čia yra įvairių niuansų.

  Reply

  audi a6 3.0 tdi 2006 metu automatas. kiek laiko truktu pavaru dezes tepalo keitimas?

  Reply

  Pasinaudotikite kainininku. Arba skambinkit jei reikia detalesnės informacijos. Čia yra įvairių niuansų.

  Reply

  Sveiki. Kiek pas jus kainuotų pakeisti tepala mmt dėžės toyota corolla verso 1.8

  Reply

  Pasinaudotikite kainininku. Arba skambinkit jei reikia detalesnės informacijos. Čia yra įvairių niuansų.

  Reply

  Laba diena. Kiek kainuotu greičiu dėžės tepalo pakeitimas BMW 530 xdrive 173kw 2009metu? Aciu už atsakyma.

  Reply

  Pasinaudotikite kainininku. Arba skambinkit jei reikia detalesnės informacijos. Čia yra įvairių niuansų.

  Reply

  Volvo v50 2,4dyzelis 2006 važiuojant visi bėgiau jungiasi gražiai bet kaip reikia greičiau stabdyti sudungsi persijungiant iš 4 į 3 bėgį. Kaip stabdai lėčiau persijungia gražiai. Gal reikia pakeisti tepalą ir kokia būtų kaina? ar čia jau kažkas rimtesnio?

  Reply

  Pirmiausiai reikia patikrinti esama situaciją ir tik tada priimti sprendimą ką daryti.

  Reply

  Chevrolet cruze 2013m.benzinas JAV 1.8 VARIKLIS 101 KW...Kol saltas variklis ryte kai jungi atbuline pavara nedidelis nezinau kaip isireiksti talciokas...ir dar kaip siam auto patikrinti tepalo dezes lygi...ir ar ymanoma siai greiciu dezei pakeisti filtra...rida 136 000 km...

  Reply

  Šiai dėžei atliekamas pilnas tepalo keitimas ir viskas išvaloma.

  Reply

  2018subaru foresteris 2,5 benzinas i greiciu deze pribego vandens (po pribegimo vandens nebuvo nei kurtas nei vaziuotas) patarimai ka daryt

  Reply

  Išleisti viską lauk ir užpilti švaraus tepalo, jei nebuvo kurtas

  Reply

  Sveiki, kokius tepalus reikia pilti i greiciu deze Volvo xc60 2010m 3.2v 175kw.? Aciu.

  Reply

  Rekomenduojame sintetinę alyvą.

  Reply

  Toyota avensis 2009 atstovao sako dėžej tepalai nekeičiami. Ar reikia juos keisti ir kokia kaina pilno tepalų, filtro keitimo.

  Reply

  Variklis iš metalo jam tepas keičiamas dėžė taip pat iš metalo tai jai tepalas taip pat ......

  Reply

  Sveiki. Kiek kainuotų paprastas tepalo keitimas APD Hyundai Santa Fe 2007 m. 2.2 Ltr. 114 kW su medžiagomis (tepalai, filtras, tarpinė).

  Reply

  Yra kainininkas orentacinėm kainom pasižiūrėti.

  Reply

  Laba diena, norėjau pasiteirauti kiek kainuotų automatinės dėžės pilnas teplau keitimas BMW 525d 2004-11 130kw.

  Reply

  Kaininke yra šios kainos nurodytos.

  Reply

  sveiki. norejau pasiklausti. bmw x5 2004m vaziojant neijungia 5begio. ir ijungia klaida. visus kitus jungia svelniai. ar gali buti tepalo problema?

  Reply

  Tepalo problema pasireikštų ant visų bėgių, čia panašu į gedimą.

  Reply

  Labas, bmw 530d 2007m mechatronic dėzė apsitepalavusi, dapyle keitykla 1 litra tepalo nes truko. Reikia pakeisti karteri su filtru ir gumas po valdymo bloku. Taip pat reikia pakeisti valdymo kabelių kanalą dėžėje per kurį leidzia alyvą. Aisku po visko pilnai pakeisti alyvą. Kiek laiko užtruktų darbai nes esu ne vietinis ir kokia butu orientacinė darbų kaina?

  Reply

  užtruktų apie 5 - 6 val. Kainą reikia skaičiuoti, tai daroma priėmimo metu, čia visą esmę sudaro medžiagos, dirstelkit į kainyną pagal norimą sarašą apykislią darbų kainą pasiskaičiuosite.

  Reply

  Sveiki, Norėjau paklaust, kas gali būti per problema. Užkūrus automobilį užsidega raudonai pavarų skydelis ir nerodoma kokia pavara važiuojama, taip pat tuo metu užsidega ir chek engine. Važiuojant nesijaučia jokių požymių. Dažniau pasitaiko šaltesniu laiku iš po nakties, daugiau pavažinėjus abi lempos išsijungia. Taip pat šaltu metu sustojus ir nustačius ant P neišsitraukia raktelis, išsiima tik geras 15min pajunginėjus visas pavaras, ar tai galėtų būti susiję?

  Reply

  čia dėl gedimo taip nutinka.

  Reply

  Tai suprantama, bet gal esat susidūrę, koks tai galėtų būti gedimas, ar tai rimta problema. P.s. automobilis Audi Q7.

  Reply

  Kai uždegamos raidės tai kompas atlieka dėl betkurios priežasties kas susije su dėže, o klaidų sarašas yra kelių dėšimčių, tai tiek yra galimų varinatų gedimų tiek smulkių tiek rimtesnių.

  Reply

  Mb w211 2003. Apsilus varikliui kartais duodant gazo sudreba deze.dreba visa masina tuo metu. Ar gali buti del nekeiciamu dezes tepalu?

  Reply

  Jei būtų nekeičiamų tepalų tai ir amžinas variklis egzistuotų.

  Reply

  Opel astra H 1.8l 103kw benzinas. Kiek laiko uztrunkama pilnai pakeisti automatines pavaru dezes tepalua?

  Reply

  apie 4 - 5 val

  Reply

  Sveiki Bmw e39 2002 530d automatas, staigiai pradedant begetis kartais atsiranda lyg sankabos kvapas, kad kazkas buksuotu nesijiaucia, automatas begius meto svelniai. Ar gali but tas kvapas is dezes del tepalo ?

  Reply

  greičiausiai iš variklio gali tekėti tepalas ant duslintuvo. Arba iš dėžės

  Reply

  Sdg 7 vw transporter 2.0 tdi 2011 kokia reikalinga dėžės priežiūra? Ar reikia keisti tepalus.... . Ar galima kreiptis?

  Reply

  tai yra būtina. Jei būtų amžinas tepalas būtų ir amžina dėžė. Taip praš0m kreipkitės ir padėsim.

  Reply

  Sveiki. Turiu Audi A8 3.0 tdi 2010 Rytais arba kai atvesta nelabai svelnei perjungineja pavaras tarp 1 ir 2 o stojant prie sankryzos kai jungesi i zemesne pavara tai tartum su smugiu. Kai pasyla jokiu bedu. Buvau audi centre ir pasake kad pavaru deze yra uzsylinta ir tepalu keisti nereikia. Pasake kad lifetime. Aciu.

  Reply

  Čia tik audi centras gali sukurti amžiną dėžę kuri laiko amžinai. Realybėje jau po 30 000 km butina keisti tepalus, nes pilnos dėžės metalo pudros, jau atsiranda žmonių kurie tai supranta ir kai atidarome naujų mašinų karterius nuostabos būna daug. Jei įdomu dėl sportinio intereso atvykit parodysim kaip atrodo tepalas ir karteris po 39 kkm naujos mašinos su liftime ;)

  Reply

  Kaina pakeis dezei tepalus volvo xc90 2,4d 120kw?

  Reply

  Pasinaudotik kainininku arba jei reikia detalesnės info skambinkit

  Reply

  Sveiki kiek kainuotu Mersedes GL 450 benzinas 2008 m pakeisti.tepalus automato ačiu.

  Reply

  Pasinaudotik kainininku arba jei reikia detalesnės info skambinkit.

  Reply

  Sveiki, Bmw e60 520i (2.2l) automat Kiek kainuoja pilnas pakeitimas? Kaina domina su tepalais ir filtru?

  Reply

  Pasinaudotik kainininku arba jei reikia detalesnės info skambinkit.

  Reply

  Sveiki. Dsg 6 bėgių vw passat 2008, 2l 103kw. Pasitaiko kelis kartus į dieną, kad sustojus sąnkryžoj, norint pradėt važiuot, būna toks ,,trūkt", kaip užgestu, ir iškart važiuojat pradeda. O dabar antrą dieną iš eilės, po vieną kartą net pilnai užgęso. Kame galėtu būti problema? Norėčiau atvažiuoti kurią dieną apžiūrai, domintu kaina ir atsakymas. Ačiū☺

  Reply

  Taip čia geriau atvykti apžiūrai. Diagnostika 20 eur

  Reply

  Sveiki, Kaip suprasti ant tepalo matuoklės žymas hot ir cold ir teisingai patikrinti automatinės greičių dežės tepalus. Ką tos žymės reiškia. Aėių

  Reply

  hot karštas cold šaltas čia pagal tepelo temperatūrą leistinas tepalo lygis.

  Reply

  Sveiki. Noreciau pasiteirauti kas gali buti kad man visiai nemeto begiu ant darbines padeties. Vaizuoti galiu tik vienu bugiu. Laikas keisti deze?? Audi A4 B5 1996 1,9 66kw

  Reply

  Avarinė pavara yra kažkoks gedimas, reikia diagnostiką atlikinėti.

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu pakeist tepalus MB GL450 2007metu greiciudezei ir reduktoriuose

  Reply

  Kaininke kainos nurodytos.

  Reply

  Sveiki, greicio deze veikia gerai bet kartas nuo karto nestiprus smugis perjungiant begi atsiranda ir kaskaip kada dugna paspaudi pergazuoja buna. masina audi a8 d3 4.2 . uztektu tepalo dapilt pakeist ar reiketu jau tvarkyt?

  Reply

  Reikia pradėti nuo tepalo patikrinimo.

  Reply

  Sveiki, turiu tokią bėdą, automobilis Ford Focus 2010m 100kw dyzelis automatas, kai įjungi atbulinę pavarą, nevažiuoja atgal. Į priekį viskas ok. Ar rimtas gedimas? Ar labai daug gali kainuoti remontas?

  Reply

  Nežinome reikia atvykti diagnostikai. Neaišku kokia dėžė toje mašinoje. Yra keli variantai.

  Reply

  Laba diena.Mane domina 2011metų Audi q5 2.0tdi 125kw S tronic 7pavarų kas kiek km reikia keisti tepalus pavarų dežėje,kokia kaina?????Ačių.

  Reply

  50 kkm keitimo kaina 40 eur + medziagos

  Reply

  kiek kainuoja pakeisti tepala ir filtra audi a4 2006m multitronik

  Reply

  Kainos nurodytos kainininke. Dėl detalesnės info reikia skambintis.

  Reply

  Sveiki, važinėju su citroen c5 2008m. Pravažiuota 260k. Dėžė automatas 6 bėgių. Tepalas neliestas... Netikiu visokiais ale "life time" reikalais. Ar teisingai galvoju? Jei taip, tai ar galimas dėžės tepalų bent jau atnaujinimas. Ačiū už atsakymus.

  Reply

  Taip galvojate teisingai, tačiau šių automobilių automatines dėžes mes atsisakėme aptarnauti.

  Reply

  Sveiki, V50 2.4l 125kW automatas, ar tepalus pakeisite greičių dėžės?

  Reply

  taip

  Reply

  Sveiki. Kas gali but volvo s80 1995 2.4l 125 kw. Nuvažiavus 40 km automatas tiesiok atsijungė. Apsukos kilo bet nevažiavo. Užgesinus ir vėl užvedus viskas buvo gerai lik ir. Bet tik po kurio laiko pradėjo normaliai jungti pavaras. Ar čia reikia keisti tepalus ar gali but kas blogiau. K Ir kiek maždaug tai kainuotų viskas.

  Reply

  Kainą galima pasakyti, kai yra žinoma kas sugedę. Čia gali būti dėžės gedimas.

  Reply

  Sveiki . Audi A6 C6 3 l TDI 171kw 2007m , kokia kaina automatinės dėžės alyvos keitimas ? Filtrą galima pakeisti , ar jau reiktų ardyti dėže ?

  Reply

  Kainininke kainos nurodytos.

  Reply

  Sveiki. Perskaičiau visus komentarus ir neradau rūpimos informacijos. Bmw x5 e70 šalta vangiai mėto pavaras. 4 sumėto, o 5 ir 6 po kelių km tik. Kai mašina šilta automatas veikia idealiai. Šaltą užkūrus iš vietos juda iškart atleidus stabdį. Tepalai ar mechaninis gedimas? Ačiū.

  Reply

  Reikia atkreipti dėmesį kokiu greičiu važiuojate. Šalta dėžė turi šildymo etapą, gali būti, kad jūs tiesiog nepastebite 5 bėgio įjungimo, nes šis begis esant šaltai dėžėi yra kitoks jis dirba su aukštesniais sūkiais todėl jums gali atrodyti, kad jo neįjungia.

  Reply

  Sveiki, kokia kaina dsg alyvos pilno keitimo su alyva ir filtru vw passat b7 2011 2.0 tdi? Ir ar galima atsivežti savo alyva? Kokia tada kaina?

  Reply

  Jei kainininko informacijos nepakanka skambinkite nurodytais tel nr. dėl detalesnės informacijos.

  Reply

  BMW x5 ant salto ijungi atbulini ir masina nevaziuoja i preki vaziuojant jauciasi smugiai ant karsto viskas ok. tikriausiai tepalo keitimas jau cia nebepades?

  Reply

  Gali padėti.

  Reply

  ML 270 2002 m. pradėjus šilti varikliui, didinant greitį tarp 50 - 60 km/h momentiškai padidėja apsukos, toks jausmas, kad permeta ankstesnį bėgį. Toliau važiuojant ir esant šiltam varikliui, sumažinus greitį iki 50 ir vėl didinant tas pats kartojasi. Kokia gali būti problema?

  Reply

  Gali būti ir praslydimas.

  Reply

  Sveiki,kiek kainuotu automatines dezes tepalo keitimias,opel vectra 2.2, 2003m

  Reply

  Žvilgtelkit į kainininką arba dėl tikslesnės info galite pasiskambinti.

  Reply

  Sveiki Volvo xc70 2.4 120 kw automatas 2004 metu kiek kainuotu pilnas tepalo keitimas dezeje ??? aciu

  Reply

  Žvilgtelkit į kainininką arba dėl tikslesnės info galite pasiskambinti.

  Reply

  Sveiki, kokia kaina butu tepalo keitimo automatinės pavarų dėžės Citroen C5 2005 2.2 HDI. Su tepalais, filtrais, ir darbu.?

  Reply

  Nekeičiame šitoms mašinoms.

  Reply

  Sveiki audi A6 allroad Quattro Kiek kainos pilnas tepalu keitimas kiek reikes tepalo kiek jis kainuoja ir kiek kainuoja filtras

  Reply

  Žvilgtelkit į kainininką arba dėl tikslesnės info galite pasiskambinti.

  Reply

  Ar buvo įmanoma nustatyti automatinės greičių dėžės rimtą gedimą, jeigu automobilio pavaros jungiasi grubiai, ypač atbulinė pavara. Automobilis buvo pristatytas į autoservisą (ne jūsų) nurodžius šiuos simptomus. Buvo papildytas tepalų kiekis, atliktos net kelios diagnostikos. Tada pakeisti tepalai. Po mėnesio greičių dėžė visiškai sugedo.

  Reply

  Taip tik nuo to ir reikėjo pradėti.

  Reply

  Isigijau Toyota Avesis 2009 m.Rida 14000,ar reikia keisti tepalus automatinei dezei.

  Reply

  Taip kur yra tepalo jis ir tuti būti keičiamas. Amžino teplo dar nesukūrė.

  Reply

  Hondai crv vaziuojant pradeda mirkseti D ir mirksi tol kol neuzgesini masinos nesvarbu kokia pavara bejunktum Ka reiketu daryti

  Reply

  Pirmiausiai diagnostiką.

  Reply

  Sveiki ford galaxsi 2004 automatinės dėžės repalo keitimas kaip jis atliekamas ir kiek telpa litru

  Reply

  Čia priklauso nuo to kokia dėžė.

  Reply

  Sveiki. Atlikom X3 F25 diagnostika Autocom prietaisu, radom automatinės dėžės klaida ,,pablogėjusi alyvos kokybė" ,, oil deterioration" Klaida neišsitrina. Kokiu princibu kompas supranta apie pablogėjusią kokybę.

  Reply

  Tai bus skaičiuotinas dydis.

  Reply

  Kaininke preliminariai kainos nurodytos. Dirstelkite.

  Reply

  sveiki.kiek kainuotu pavaru dezes restauravimas volvo xc90 2004m iki 5 begio vazioja gerai ijunge 5 30s ir meta serviso rezima.aciu.

  Reply

  Mes pradedame nuo diagnostikos išsiaiškiname kur bėda, o po to ir apie gedimą galim kalbėti.

  Reply

  Sveiki, bmw 730 3l 135kw 2000m. Uzeina, kad nemeto begiu i virsu, nori mest, bet uztrukcioja ir nepermeta, atrodo lyg kazko nesuprastu. Per sporta kai pats jungi viskas sklandziai, grazu. Begius meto labai svelniai ir graziai. Ar gali taip buti del nepakankamos tepalo normos?

  Reply

  Gali būti, gali būti ir dėl stabdžių problemos.

  Reply

  Laba diena, Kiek kainuotų pakeisti tepalus APD ir reduktoriuje Dodge Journey 3,6 l AWD 2016 m. Ačiū

  Reply

  Tam yra kaininkas, čia skirta ne kainoms aptarinėti.

  Reply

  Laba diena. Bmw e61 2006m. Kokia kaina tepalų keitimo?

  Reply

  Tam yra kaininkas, čia skirta ne kainoms aptarinėti. Detaliau telefono nr. kontaktuose.

  Reply

  sveiki,noriu paklausit kiek mzd pas jums kainuotu pasikeisti pilnai automatines dezes tepala (Volvo xc70 2,4 d5 120kw 2003) tikslio kainos neriaikia mzd kad orientuotis darbas su tepalais.aciu

  Reply

  Kainos grubiai nurodytos kainininke. O detalesnę info apie savo automobilio specifiką galite gauti paskambine nurodytu telefonu. Visko čia internetu kai tiek daug modifikacijų ir niuansų aprašyti sudėtinga.

  Reply

  Sveiki, ar darosi pilnas automatinės dėžės tepalo keitimas nissan xtrail 2011 m. 2.0 dci. Ar keičiasi filtrai. Gal kainą - su medžiagomis pasakyti galėtumėte ir kiek pati keitimo procedūra užimtų laiko as Jus. Dėkui

  Reply

  Priklauso nuo dėžės tipo reikia pamatyti kuri dėžė pas jus sumontuota.

  Reply

  Sveiki, 2005 VW t5 kartais prieš sustojant jaučiamas smugiavimas iš 3 į 2, dažniau būna varikliui pasiekus darbinę temperatūrą. Dežes tepalai keisti prieš 50tukst km. Ar užtektų keist tepalus ar reikalingas remontas?

  Reply

  Nepakaks tik tepalo keitimo. Čia tas pats kaip varikliui, jei kartais nesudirbtų cilindras ar tepalo keitimas bėdą pašalintų?

  Reply

  Sveiki. Norejau paklausti kiek kainuotu dsg dezes tepalo keitimas? Passat b6 2006m. Ir ar galima butu keitima atlikti jai reikiama kieki tepalu atsivezu pats. Dekui

  Reply

  Kainos grubiai nurodytos kainininke. O detalesnę info apie savo automobilio specifiką galite gauti paskambine nurodytu telefonu. Visko čia internetu kai tiek daug modifikacijų ir niuansų aprašyti sudėtinga.

  Reply

  Sveiki, norejau pasiteirauti kokia kaina butu pas jus pilnai pakeisti tepalus auromatines pavaru dezes audi a6 c6 2005m.3.0l automobiliui? Aciu

  Reply

  Kainos grubiai nurodytos kainininke. O detalesnę info apie savo automobilio specifiką galite gauti paskambine nurodytu telefonu. Visko čia internetu kai tiek daug modifikacijų ir niuansų aprašyti sudėtinga.

  Reply

  Sveiki , MB c220 , kada šalta , stovi ant P , bet display rodo R , pradedant važiuoti įjungi R , rodo N . Tik D rodo taisingai . Kada šiltą viskas OK . Dirba , vazioja , persijungineja , bet vo taip gribauja kada šalta . Gal tepalo mažai ? Isanksto dėkoju už atsakymą

  Reply

  Čia gal tik sureguliuoti tinkamai reikia

  Reply

  Sveiki!Opel Insignia pakeiciau tepala du kartus servize sako filtras nera keiciamas ar tikrai taip yra?Keista nes kiek domejausi filtras turi butinai keistis ir isplaunamas karteris ar cia taip durnai deze padaryta?

  Reply

  Paskaitykite placčiau apie tai čia : https://auksciausiapavara.lt/automatiniu-deziu-tepalu-keitimas/

  Reply

  Sveiki kiek kainuotu volvo xc90 2,5 154kw automatines dėžes tepalu pakeitimas pilnas

  Reply

  Apytikslias kainas rasite čia https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/

  Reply

  Kokia kaina pakeisti tepala volvo automate 2007 m 136 kw.pilnas keitimas o ne dalinis.

  Reply

  Kainas rasite https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/ arba paskambine telefonais.

  Reply

  kiek kainuotu Volvo v70, 2002 metu, 2.4 darbinio turio dyzelis, automatines dezes tepalo pakeitimas, darbu ir medziagu bendra kaina

  Reply

  Kainas rasite https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/ arba paskambine telefonais.

  Reply

  Sveiki, kas kiek laiko reguliariai keičiami tepalai? Ir ar tinka paprasti tepalai, tarkim iš čia: https://eshop.autoera.lt/cms/alyva ?

  Reply

  Nuo dežių tipų priklauso kas 30 000 km kai kuriom kas 50 000km kai kuriom kas 80 000 km. O tepalai kaip ir maistas žmogui, ar kam nors pasidarė blogiau nuo geresnio maisto?

  Reply

  Sveiki, kiek kainuotu pakeist dėžės tepalą Reno Megane 1997 , 1.6 benzinas. Ačių

  Reply

  nedirbame su šiais automobiliais.

  Reply

  Sveiki, norėjau paklaust kokia kaina butu dėžės tepalų keitimo, audi a6 2,5., 120kw. 2003metu

  Reply

  +370 610 20024 arba https://auksciausiapavara.lt/kainininkas/ 4 tame punkte.

  Reply

  kiek kainuos KIA SORENTO 2.5 automato tepalo keitimas?Ačiū.

  Reply

  skambinkite nurodytais tel nr. https://auksciausiapavara.lt/kontaktai-rekvizitai/ Kiekviena situacija yra individuali

  Reply

  2009 Audi A6 2.0TDI ijungus atbuline kartais pagalvoja deze ir tik paskui jungia. Kodel taip? Ir neperseniausiai pradejus vaziuoti yra jauciama, kad jungiasi pirma pavara.

  Reply

  Priklauso nuo to kokia dėžė jūsų mašinoje, gali būti gedimas, gali tepalo trūkti, gali reikėti suprogramuoti. Viskas nuo dėžės rūšies.

  Reply

  SV noriu paklausti kaskiek km reikekeisti dezei tepala Mersedes Benz ml270 2004m

  Reply

  kas 50 000 km

  Reply

  Sveiki mb vito uzkurus kartai reikia daug gazuot kad vaziuotu kur problema? gal uztektu pakeist tepala ?

  Reply

  gal deze vaziuoja 2 bėgiu?

  Reply

  Laba diena, Automobilis Opel astra 2007, 1.9l. ar galima pilnas tepalu keitimas, bei filtro keitimas?aciu.

  Reply

  Galimas pilnas keitimas. Filtro keitimas galimas, taciau sudetingas.

  Reply

  Sveiki,auto Volvo xc90 2008 136kw automatas.Per sujungima dezes ir reduktoriaus priekinio(razdatkes)sunkiasi dezes alyva.Rieboksli keite daug kartu .Pravaziuoju 1000 ir vel tas pats .Isvercia nauja rieboksli.Ar tai dezes problema? Kur ieskoti bedos?Aciu

  Reply

  Tai keitimo problema. @ia reikia gerai ap=i8r4ti situacija ir surasti prie=asti kod4l taip vyksta. Nes jei padanga kiaura ir remontuos tik į ją dapusite oro ir sakys kad sutaiset ar tai bus remontas ;)

  Reply

  Sveiki, norejau pasiteirauti, kiek kainuotu pilnas automatines pavaru dezes tepalo keitimas. Opel insignia 2010m, 118kw

  Reply

  Dėl kainų ir informacijos su tuo susijusios skambinkite kontaktuose nurodytais telefonais. Dėžių yra skirtingų ir situacijos skiriasi.

  Reply

  sveiki bmw e60 2007 530d 173kw automatas ,kiek reikia tepalo pilnam pakeitimui?

  Reply

  12 Ltr

  Reply

  Sveiki. Kiek kainuotu pakeisti tepalus Audi A4 2.0 TDi CVT tipo (variatorius) pavarų dėžei tepalus ir kokios markės tepalus naudojate?

  Reply

  Del kainų konkrečiam atvėjui skambinkite +37061020024 Yra įvairių pasirinkimų ir kainos skiriasi.

  Reply

  Sveiki, Nissan Murano 2005, 3.5 l greiciu dezes lyg ir prabuksuoja, dega variklio lempa. Pavaziavus maximalia apkrova atsiranda svilimo kvapas.

  Reply

  Nelabai gali tai buti dėl dėžės šis kvapas

  Reply

  Sveiki turiu nisan almera tino 2000m 100 kv benzinas saltu oru automatine greiciu deze veike be nusiskundimu kai lauke temp.pasieke 23 laipsnius pavazevus 30 km meta i servisa dinksta atbuline pavara pastovejus 15 min vel gali vaziuoti iki kito metimo i servisa atvesta oras vaziuoji be problemu

  Reply

  Reikia atvykti diagnostikai. Ar tikrai kai šaltas oras ji važiuoja be problemų neribotą laiką?

  Reply

  sveiki kokia kaina ford mondeo poversift sankabos pakeitimas su sankaba?

  Reply

  sveiki turiu ford mondeo 2011m. 120kw. poversift automatine deze.beda ta kad atrodo kad prabuksuoja pries jungiant pavara isvietos pajudant reik duot gazo kad isvaziuoti atleidus stabdi nejuda po keliu sekundziu pajuda duodant gazo daugiau kaukia nei traukia ir staigiai uzstabdzius sunkiai sureguoja kokia pavara jungti ir kartais perjungiant jauciasi smugiavimai .ar gali buti sankaba i pabaiga aplamai ar tvarkomos tos dezes ir kokios kainos.rida 240000km.dekui

  Reply

  Gali buti ir su sankaba beda. Remontuojamos tos dezes. Kainos priklauso nuo sugedusių pozicijų.

  Reply

  Sveiki ,ryte ,esant saltai awf21 dėzei,ford mondeo,vaziuojan atbuline eiga truputi tamposi ,toks jausmas kad buksuotu sankaba(tipo),kokios gali būt problemytės,tepalai dalinai keisti pries 7000tūkst km,ačiū

  Reply

  Reikia atvykti patikrai. Čia gali būti net nedėžės problema.

  Reply

  Sveiki,norėčiau pas jus pasikeisti tepalus automate,grand voyager 2.8crd,2004m.kiek eurų reikėtų atsivežti -su jūsų tepalu ir t.t.nes važiuosiu iš Šilutės

  Reply

  Dėl kainų kiekių skambinkite telefonu, jei bus papildomų klausimų jų visų į teksta nesurasysim.

  Reply

  Sveiki, kas kiek km reikia keisti tepalus Opel Astrai 2009m easytronic pusiau automatui. Ar keiciate? Kiek kainuotu? Aciu

  Reply

  Čia yra mechaninė dėžė keisti kas 80 000km o valdymo bloke taip pat.

  Reply

  Sveiki. Nissan Murano 2005m, 3.5l ,automatas. Keičiau Nissan centre greičiu dėžės tepalus. Po procedūros pradejo grybauti greičiu dėžė. Bėgiai sunkiai persijungia kai šalta, plius apsukos šokinėja važiuojant virš 100km/h ir meta varyklio klaida, periodiškai užgesta. Kokios būtu teorinės priežastys ir ka siūlytumet daryti?

  Reply

  Reikia žiūrėti per diagnostiką. Gal ka pajudino nedajungė, o gal ir tepalo trūkumas.<